home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 03.10.2020 - Brno
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:17
1260 Cena firmy ZEMAKO s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NURWELA, 4 52,5 Simona Laubeová BOJ 01:27,87 2 Mach Ján 50
2. TANITSCHKA(GER), 9 55,0 ž. Jiřina Andrésová krk   7 Kantek Petr 49
3. SPEED MACHINE(IRE), 8 j 62,5 am. Sabina Mokrošová krk   1 Kantek Petr 30
4. SUN RAIN(SVK), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 3/4   6 Vymazal Josef 49
5. TAPAJO(GER), 8 s 56,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/4   3 Chaloupka Václav 100
6. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 bj 50,5 am. Michaela Kacerová krk   4 Berthier Kateřina 200
7. ETERNITY, 4 j 51,0 Denisa Sikorová 2   8 Holčák Radek 200
8. BOUŘKA, 9 56,5 ž. Michal Hrouda 1   5 Kantek Petr 49
Čas: 01:27,87, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-krk-3/4-1 1/4-krk-2-1

Majitel: Colegium Racing, Trenér: Mach Ján, MVDr., Chov: Pšurný Josef
video


2. dostih, start 13:45
1261 Cena AUTODOPRAVA VLČEK
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANDARON, 6 61,5 Simona Laubeová TUHÝ BOJ 03:22,69 2 Petrlík Allan 45
2. PRVNÍ DÁMA, 4 57,0 am. Sabina Mokrošová nos 03:22,69 4 Seménka Zdeněk 19
3. MY CHARLIE MAN(GB), 9 60,0 ž. Vendula Korečková 3 03:23,11 3 Syslová Lenka 130
4. LA BEAUTÉ, 3 50,0 Taťána Mášová 3 1/2 03:23,67 8 Urbánek Luboš 85
5. TREVOR, 3 58,5 am. Jindřich Fabris 3/4 03:23,79 5 Piruch Jozef 45
6. WIMBLEDON, 7 57,5 Alena Plimlová 1 1/4 03:23,97 1 Stašková Eva 78
7. GO DIAMOND, 3 A 1/2 51,5 am. Michaela Kacerová daleko 03:27,65 7 Eichler Viktor 500
8. PITY, 6 51,5 am. Markéta Krejčí 8 03:29,37 6 Žalud Radek 400
Čas: 03:22,69, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-3-3 1/2-3/4-1 1/4-daleko-8

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla
video


3. dostih, start 17:18
1262 CENA společnosti MIKROP ČEBÍN a.s. a VÁCLAV KUBÍK s.r.o.
Steeplechase V.kat. - 3400 m, cena, 4letí a 5letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500) Bonus: 8.000 Kč (4000 - 3000 - 1000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALVA(GER), 5 b 69,5 ž. Jiří Kousek JISTĚ 04:20,89 12 Neuberg Filip  
2. KORNETA, 5 68,0 ž. Jan Odložil 2 1/4 04:21,24 5 Popelka Stanislav  
3. HEMINGRAY, 4 66,5 ž. Martin Liška 4 04:21,88 8 Kabelková Hana  
PN MAMBO, 5 s 66,0 ž. Rostislav Benš     7 Vymazal Josef  
Nestartovali - odváženi: GIRL FLOWER(FR), HELI JAPE, HELISON(FR), LAPRAS, MATHEUS, MOSTAR, NEVADO(POL), SICILIANA, YAHK
Nestartovali: SEXY LORD
Čas: 04:20,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-4
Bonus:
4 000 Kč(KORNETA)EŽ Praha a.s.
3 000 Kč(HEMINGRAY)KI Racing

Majitel: R Kirgasser - Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Kirgasser R.

Dostih byl zastaven, protože po pádu zraněný jezdec ležel a byl ošetřován v dráze dostihu. Opakovaného dostihu se neúčastní koně, jejichž trenéři rozhodli o nestartování v opakovaném dostihu, tedy koně č.1 MATHEUS, č.2 HELISON, č.3 NEVADO, č.6 YAHK, č.9 HELI JAPE, č.10 SICILANA, č.11 MOSTAR, č.13 LAPRAS, č.14 GIRL FLOWER. J. Složil M., j. Vnuk O., j. Vyhnálek D., ž. Tůma P. a j. Borč J. mají nárok na jízdné. Am. Foukal M., am. Plšek F. ml., am. Polesná T., a am. Novák M. ml. mají nárok nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. DK po konzultaci s trenéry rozhodla o opakování dostihu v 17:15.

video


4. dostih, start 15:00
1263 Cena T.K.ENDURANCE s podporou LETIŠTĚ BRNO a manželů ZEZULOVÝCH
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRYAN, 7 58,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 03:13,33 6 Váňa Tomáš 60
2. ECOLOGI LOLEK(POL*), 6 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 03:13,50 5 Ministr Antonín 60
3. POP STATION, 6 56,5 am. Sabina Mokrošová 9 03:15,18 8 Vymazal Josef 60
4. ORSON, 5 60,5 am. Jindřich Fabris 2 3/4 03:15,68 3 Horáková Lenka 19
5. DICKE BERTA(FR), 3 55,0 am. Veronika Olehlová 7 03:17,07 7 Jelínková Petra 170
6. JESIENKA, 3 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. krk 03:17,11 4 Kantek Petr 60
7. FARMEDA, 4 56,5 ž. Jiřina Andrésová daleko 03:21,20 1 Rous Petr 300
Z MERIES, 3 48,0 am. Markéta Krejčí     2 Popelka Stanislav 350
Čas: 03:13,33, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-9-2 3/4-7-krk-daleko

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila výkon am. Grbavčicové v cílové rovině a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Dále DK prošetřila zadržení koně č.2 MERIES, vyslechla tr. Popelku S. a jeho vysvětlení (debut koně a neakceptování tempa dostihu) vzala na vědomí a udělila sankci. Sankce: tr. Popelka S. výstraha za nepřipravenost koně č.2 MERIES do dostihu (DŘ § 411f).

video


5. dostih, start 15:31
1264 Cena KOCHITECH z fondu podpora a SČADJ - Memoriál Z. Kalába (dostih amatérů)
Rovina IV.kat. - 1900 m, cena, 3letí a starší, dostih amatérů
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKFI(GB), 7 61,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. LEHCE 02:07,51 8 Juránek Petr 70
2. GOLDENTON, 4 s 63,5 am. Jindřich Fabris 2 1/2 02:07,96 2 Petrlík Allan 15
3. ANNIE TIGER, 5 53,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 4 1/2 02:08,83 6 Mimra Zdeněk 75
4. ODIONETA, 3 55,0 am. Veronika Olehlová 12 02:11,49 7 Kantek Petr 220
5. SABATON, 4 55,0 am. Nikol Zapletalová 2 02:11,87 4 Bodlák Radim 70
6. CHALUHA, 3 55,0 am. Sabina Mokrošová 1 1/4 02:12,11 1 Seménka Zdeněk 120
7. SIR JAPE, 3 53,0 am. Markéta Krejčí 10 02:14,11 3 Vymazal Josef 150
8. SHARP MISSILE, 3 53,0 am. Michaela Kacerová 8 02:15,87 9 Demele Jan 650
9. A DEE JOE(FR), 10 55,0 am. Veronika Zapletalová 5 02:16,93 5 Foukal Milan 150
Čas: 02:07,51, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 1/2-4 1/2-12-2-1 1/4-10-8-5

Majitel: G-RADIANT Racing, Trenér: Juránek Petr, Chov: Tellwright P.T.

DK upustila od převážení am. Fabrise J. po dostihu z důvodu pádu jezdce za cílem.

video


6. dostih, start 15:57
1265 Cena K-K METAL
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IDOL(POL), 6 70,0 am. František Plšek ml. ZADRŽENĚ 04:34,31 10 Derych Vladimír 70
2. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 9 b 71,5 ž. Jan Odložil 11 04:36,45 7 Popelka Stanislav 35
3. TORGON(POL), 10 j 68,0 ž. Martin Liška 1 04:36,65 11 Liška Martin 35
4. RABBIT KING`S BEST(GB), 13 68,5 ž. Rostislav Benš 9 04:38,69 12 Vymazal Josef 120
5. MODRAVA, 5 67,5 ž. Pavel Složil ml. 7 04:40,08 1 Junková Jana 180
6. TRIPOLIS, 12 68,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová 3 1/2 04:40,64 3 Novák Antonín 120
7. GOTSCHA, 8 65,0 am. Tereza Polesná 5 04:41,67 5 Kovář Stanislav 400
8. PRINCESS RYANA, 6 b 63,5 Otto Vnuk kr.hlava 04:41,68 8 Piruch Jozef 85
9. LA MILLA, 10 b 67,0 ž. Petr Tůma 2 04:41,98 9 Ilíková Kateřina 250
Z THE BAR IS CLOSED(FR), 5 68,0 ž. Marek Stromský     2 Popelka Stanislav 180
PN LINOVSKY(POL), 5 69,0 ž. Jiří Kousek     4 Svatoňová Jana 70
Nestartovali: WOODY
Čas: 04:34,31, Mezičasy: ()
Výrok: ZADRŽENĚ-11-1-9-7-3 1/2-5-kr.hlava-2-1 1/2

Majitel: PF Ludmírov, Trenér: Derych Vladimír, Chov: SK Golejewko

DK prošetřila pád koně č.4 LINOVSKY a neshledala cizí zavinění. Dále DK prošetřila zadržení koně č.2 THE BAR IS CLOSED, vyslechla ž. Stromského M. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. Poplatek: tr. Junková J. 2 x 400 Kč za dodatečně ohlášené použití fixace jazyka a lícních beránků u koně č.1 MODRAVA (DU 16/11).

video


7. dostih, start 16:23
1266 Cena LOKO-TRANS s.r.o. - Podzimní moravská míle
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEXANDR(IRE), 7 55,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:46,27 6 Vinklárek Vladimír 78
2. STEP STAR, 9 57,0 ž. Vendula Korečková 3 1/4 01:46,82 3 Váňa Tomáš 85
3. VALMONT OHNE, 8 58,5 ž. Jakub Pavlíček 2 01:47,11 1 Havlíček Jan 80
4. DAPA, 5 54,5 Denisa Sikorová 3/4 01:47,24 5 Holčák František 80
5. HELLO HOBBY(IRE), 9 53,5 Taťána Mášová 6 01:48,31 8 Urbánek Luboš 55
6. LADY LAURETTA(GB), 3 52,0 am. Michaela Kacerová 1/2 01:48,42 4 Berthier Kateřina 120
7. DARK ABSOLU, 4 59,5 Simona Laubeová 1 01:48,58 9 Petrlík Allan 22
8. FABLE, 4 s 59,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:48,77 7 Podhányi Jan 150
9. CORSTON(IRE), 4 55,0 am. Veronika Olehlová 2 01:49,08 2 Jelínková Petra 200
Čas: 01:46,27, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/4-2-3/4-6-1/2-1-1-2

Majitel: Stáje Těchov, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Doc Bloodstock

Poplatky: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu u koně č.5 DAPA (DU 16/5), stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 DARK ABSOLU (DU 16/7) Sankce: am.Olehlová V. odnětí licence na 10.10.2020 (datum změněno na žádost jezdce) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316)

video


8. dostih, start 16:49
1267 Podzimní brněnská Steeplechase - POHÁR STATUTÁRNÍHO MĚSTA BRNA 13.ročník pod záštitou primátorky JUDr. MARKÉTY VAŇKOVÉ
Steeplechase III.kat. - 4100 m, cena, 5letí a starší
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1100 + 2100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAMAS(POL), 8 b 69,0 ž. Jiří Kousek LEHCE 05:08,97 3 Nováková Jana  
2. CHARISMATIC, 8 69,0 ž. Pavel Složil ml. 8 05:10,30 9 Junková Jana  
3. MARCON, 8 68,0 ž. Petr Tůma 3 1/2 05:11,03 2 Novák Antonín  
4. LAMBROZINI, 8 b 68,5 ž. Jan Odložil 7 05:12,33 7 Popelka Stanislav  
5. FLICKER, 10 68,0 ž. Rostislav Benš 1 1/4 05:12,57 1 Vymazal Josef  
Z HELIOSTAT(IRE), 8 64,5 Veronika Škvařilová-Řezáčová     8 Moravec Zdeněk  
Z MINTAKA, 6 b 66,0 ž. Marek Stromský     4 Popelka Stanislav  
Z TARAS(POL), 11 68,0 ž. Martin Liška     5 Kabelková Hana  
Nestartovali: GEJZIR(GB), TELLUR(POL)
Čas: 05:08,97, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-3 1/2-7-1 1/4

Majitel: Vocetka, Trenér: Nováková Jana, Ing., Chov: Tomaszewski B.M.

Kůň č.10 GEJZIR a č. 6 TELLUR v dostihu nestartovali pro nepřítomnost náhradních jezdců na závodišti. U koně CHARISMATIC byla zvýšena nesená hmotnost na 69 kg z důvodu ztráty nároku na jezdeckou úlevu j. Složila P. ml. (50. vítězství na překážkách předchozí den v zahraničí) Sankce: stáj Vocetka 1 000 Kč za neohlášenou změnu dresu na koni č.3 TAMAS (DU 16/13).

video


9. dostih, start 17:18
1268 Cena společnosti TIP SPORT
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMINDARTON, 4 s 59,5 Simona Laubeová JISTĚ 02:25,41 8 Petrlík Allan 23
2. SAMBRA, 4 53,0 am. Nikol Zapletalová 2 1/4 02:25,73 4 Novák Antonín 90
3. PORTATILE, 7 48,0 Taťána Mášová krk 02:25,78 7 Okleštěk Miloslav 55
4. CAMELAI, 9 55,0 am. Sabina Mokrošová 1/2 02:25,88 2 Vymazal Josef 90
5. HEURE, 9 53,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:26,51 3 Ilíková Kateřina 100
6. GALÉRA, 4 b 50,0 Alena Plimlová 3/4 02:26,66 10 Demele Jan 170
7. LEMESÍNA, 10 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 02:26,93 6 Kantek Petr 75
8. LATINA LADY, 3 j 51,0 am. Michaela Kacerová 1/2 02:27,03 9 Růžičková Martina 300
9. LUCKY VALENTINE, 3 58,5 ž. Jakub Pavlíček daleko 02:32,88 5 Váňa st. Josef 65
10. LADY`S MAN, 8 52,0 ž. Michal Hrouda 2 02:33,31 1 Kantek Petr 220
Čas: 02:25,41, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-1/2-4 1/2-3/4-1 3/4-1/2-daleko-2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 200 Kč a stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 LADY´S MAN a č.8 ZAMINDARTON (DU 16/7).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Rozhodčí u cíle: Štohanzl Jaromír
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Srnec František
Pomocný startér: Krejčí Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít