home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.09.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:10
1251 HANDICAP AKRAZ, BEZPEČNOSTNÍ AGENTURA
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CULIHRACH(IRE), 3 j 51,5 ž. Martina Havelková LEHCE 02:45,79 8 Havelková Martina  
2. DUMON ROCLAY(FR), 3 60,5 am. Marcel Novák ml. 8 02:47,39 14 Kvapilová Lenka  
3. SHIROCCO ALIGHIERI, 3 s 56,5 Simona Laubeová 6 02:48,40 5 Petrlík Allan  
4. EOWYN, 7 60,5 Zuzana Míčová 1 3/4 02:48,67 13 Menclová Aneta  
5. NOWETA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:48,86 3 Hulínský Václav, MUDr.  
6. MAINE D`ANGE(IRE), 5 53,0 Alena Plimlová krk 02:48,92 11 Fedorowicz Vladislav  
7. BEST BOX(POL), 9 b 63,0 Josef Borč nos 02:48,92 6 Křídlová Tamara  
8. WHITE GHOST, 9 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 02:49,52 9 Kantek Petr, MVDr  
9. KOPRETINA, 8 61,0 am. Michaela Kacerová 3/4 02:49,66 12 Horáková Lenka  
10. LUCIFER, 7 s 53,0 ž. Michal Hrouda 2 1/2 02:50,09 10 Bartoš st. Josef  
11. SORBET(POL), 5 j 68,0 Martin Liška 1 3/4 02:50,37 4 Kalčík Michal  
12. SHADOW MOON, 12 65,5 Lukáš Charvát 2 1/4 02:50,77 1 Stašková Eva, Ing.  
ZN CENNÝ POKLAD, 3 62,0 Daniel Vyhnálek     7 Váňa Tomáš  
DD FALCAON, 4 53,5 ž. Jiřina Andrésová     2 Andrés Dušan  
Čas: 02:45,79, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-6-1 3/4-1 1/4-krk-nos-4 1/2-3/4-2 1/2-1 3/4-2 1/4

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Iceton D.G.

Poplatek: stáj Hospůdka U Nováků 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.14 DUMON ROCLAY (DU 16/7). DK vyslechla ž. Andrésovou J. k výkonu koně č.2 FALCAON a její vysvětlení( podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video


2. dostih, start 14:37
1252 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI PRAGIS
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SIRIUS, 7 68,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:30,90 2 Seménka Zdeněk  
2. ANTALGIQUE(FR), 5 66,5 Daniel Vyhnálek 1 1/2 04:31,15 6 Urbánek Luboš  
3. SURIKATA, 7 64,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová 3/4 04:31,28 10 Kříž Petr  
4. EAST RIVER(FR), 6 A 1/2 68,5 am. Marcel Altenburger 10 04:33,18 12 Váňa st. Josef  
5. ARGANO, 6 b 68,0 ž. Martin Liška 4 1/2 04:33,89 11 Liška Martin  
6. TEX, 6 68,0 ž. Jan Odložil 5 04:34,87 3 Bělka Martin  
7. MIZURI, 7 68,0 Jakub Kocman 2 1/2 04:35,33 5 Zobal František  
8. STING RIVER(IRE), 7 b 67,5 Pavel Složil ml. 9 04:37,13 9 Kříž Petr  
9. LIGHTNING STORM, 4 b 68,0 ž. Rostislav Benš 4 1/2 04:37,95 1 Popelka Stanislav  
Z VINNERO, 7 65,0 Josef Borč     4 Vašina Josef  
Z JITŘENKA, 7 68,0 ž. Marcel Novák     8 Vinklárek Vladimír  
Nestartovali: GARNET
Čas: 04:30,90, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-10-4 1/2-5-2 1/2-9-4 1/2

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Sankce: am. Plšek F. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video


3. dostih, start 15:00
1253 CENA STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FELIX(FR), 6 56,0 ž. Vendula Korečková BOJ 02:28,24 3 Havlíček Jan  
2. BOB HEART(IRE), 5 62,0 Daniel Vyhnálek krk 02:28,30 11 Vocásková Helena  
3. HIGHBRATION(GER), 3 52,0 Michaela Musialová 5 02:29,24 2 Germič Karel  
4. KENSHIBU(IRE), 3 55,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:29,44 9 Havelková Martina  
5. NELISSA, 5 b 57,0 ž. Michal Demo 11 02:31,47 8 Blažek Svatoslav  
6. BELA BONITA, 6 s 54,5 ž. Michal Hrouda hlava 02:31,51 5 Mach Ján, MVDr.  
7. JAN MESSI, 3 55,0 ž. Jan Verner 2 1/4 02:31,91 7 Moravec Zdeněk  
8. QUEST ROYAL(SRB), 9 b 58,5 ž. Martin Laube 3/4 02:32,07 6 Neuberg Filip  
9. TREASURE ROCK(USA), 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:32,35 4 Havlíček Jan  
10. VEAKALTO(IRE), 8 57,0 am. Josefína Nováková 12 02:35,16 1 Germič Karel  
11. SAN DIEGO(FR), 3 51,0 Simona Laubeová daleko 02:41,23 10 Váňa ml. Josef  
Čas: 02:28,24, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-5-1 1/2-11-hlava-2 1/4-3/4-1 1/2-12-daleko

Majitel: Marpet HK Trans s.r.o., Trenér: Havlíček Jan, Chov: Gest.Hofgut Mappen

Kůň č.10 SAN DIEGO ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: stáj Fair Play 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.5 BELA BONITA (DŘ § 105).

video


4. dostih, start 15:38
1254 HANDICAP OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STEP STAR, 9 60,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:52,50 13 Váňa Tomáš  
2. TOUCHE FINALE(FR), 4 60,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:52,65 11 Chaloupka Václav, Ing.  
3. LAST OPERA SONG(FR), 7 60,5 ž. Michal Demo 1 01:52,82 2 Blažek Svatoslav  
4. MILUŠKA, 3 j 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:53,08 5 Germič Karel  
5. JOHANNES KEPLER(GB), 12 49,0 am. Jana Fialová 3/4 01:53,24 14 Mourek František  
6. SWAN PRINCESS, 4 b 52,0 Lucie Fialová kr.hlava 01:53,25 4 Horáková Lenka  
7. DOMÉNA, 4 52,0 ž. Michal Hrouda 4 1/2 01:54,02 12 Ilíková Kateřina  
8. ERUPTION(FR), 7 48,0 Taťána Mášová 2 01:54,38 8 Chaloupka Václav, Ing.  
9. POWER ANGEL(IRE), 4 58,5 ž. David Liška 7 01:55,59 3 Křídlová Tamara  
10. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 7 54,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:56,38 10 Peťulová Petra  
11. FREDONIA(GER), 3 s 58,5 Daniel Vyhnálek 1/2 01:56,48 9 Neuberg Filip  
12. THAILAND(GER), 8 bj 63,0 ž. Martin Laube 2 1/2 01:56,97 7 Kalčík Michal  
Nestartovali - odváženi: SIR CORAL
Nestartovali: MOTIVATOR LADY
Čas: 01:52,50, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-1-1 1/2-3/4-kr.hlava-4 1/2-2-7-4 1/2-1/2-2 1/2

Majitel: Stáj VB-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Novák Petr

Kůň č.6 SIR CORAL nestartoval pro pád jezdkyně před startem ž. Andrésová J. má nárok na jízdné. Kůň č.7 THAILAND ztratil na startu cca 5 délek. Poplatek: stáj Flash - Neuberg 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 FREDODU 16/7).

video


5. dostih, start 16:11
1255 CENA ODBORŮ KOVO MB
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHARLESTON CHARLIE(IRE), 2 58,0 ž. Beysim Ferhanov JISTĚ 01:49,00 9 Vocásková Helena  
2. ANGELIC BEAUTY, 2 55,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:49,21 4 Váňa Tomáš  
3. DANCING INDIAN, 2 55,0 Lenka Kvapilová 1 01:49,39 6 Kvapilová Lenka  
4. RABBIT POWER(GB), 2 55,5 Simona Laubeová 3 1/4 01:49,84 1 Petrlík Allan  
5. BRITANY GO, 2 b 56,0 ž. Adam Florian 2 1/2 01:50,27 2 Pohanka Ladislav, Ing.  
6. NIRVANA, 2 56,0 ž. Michal Demo 14 01:53,35 5 Blažek Svatoslav  
7. FRAMI HIT, 2 57,0 ž. Michal Hrouda 19 01:57,52 7 Kalčík Michal  
8. AMIN, 2 56,0 Zuzana Míčová 11 02:00,09 3 Liška Martin  
Nestartovali - odváženi: POMELLA(FR)

Čas: 01:49,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1-3 1/4-2 1/2-14-19-11

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Phelan D.

Kůň č.7 FRAMI HIT byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Orling a FVE – Relay JK Levín á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.6 DANCING INDIAN a č.7 FRAMI HIT (DU 16/7). Kůň č.8 POMELLA nevstoupil do startovacích boxů, ž. Havelková M. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koní č.7 FRAMI HIT a č.8 POMELLA ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Sankce: ž. Korečková V. 500 Kč za nadměrné použití bičíku, ž. Ferhanov B. 2000 Kč a odnětí licence na 4 dostihové dny (10.,17.,25. a 28.10. 2020) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


6. dostih, start 16:42
1256 HANDICAP CENTROTHERM A.S.
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORN TO RACE(GER), 3 60,0 am. Michaela Kacerová JISTĚ 01:25,24 4 Germič Karel  
2. VINTANA, 3 61,0 am. Sabina Mokrošová 2 1/2 01:25,63 11 Seménka Zdeněk  
3. ROXETTE, 4 56,0 ž. Adam Florian 1 3/4 01:25,89 1 Duchoň Tomáš  
4. BOUŘKA, 9 62,5 Michaela Musialová krk 01:25,95 5 Kantek Petr, MVDr  
5. LADISLAV, 8 55,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 2 01:26,27 10 Krysmanová Rennerová Martina  
6. GISELLE, 5 59,5 ž. Michal Demo 1 1/4 01:26,45 12 Pišl Martin  
7. ZLOMEK, 7 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:26,73 2 Michal Jiří  
8. MANY REASONS(IRE), 4 s 52,0 Lucie Fialová krk 01:26,78 6 Pišl Martin  
9. BJETKA(IRE), 3 49,0 Taťána Mášová hlava 01:26,82 9 Kub Ivan  
10. PAN DARCY(IRE), 5 j 60,5 am. Matyáš Luka 1 1/2 01:27,06 7 Kalčík Michal  
11. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 j 60,5 ž. Jan Verner krk 01:27,12 3 Berthier Kateřina  
12. LIA ASHAMAL, 8 63,5 Daniel Vyhnálek 6 01:28,24 8 Vašina Josef  
Čas: 01:25,24, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 3/4-krk-2-1 1/4-1 3/4-krk-hlava-1 1/2-krk-6

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Ohmeis M.
video


7. dostih, start 17:06
1257 CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
Rovina II.kat. - 1300 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MYRNA(GB), 4 56,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 01:23,50 8 Záhorová Eva  
2. OPINION MAKER(IRE), 6 j 58,0 ž. Martin Laube 1 3/4 01:23,78 2 Pejšková Ivana, Ing.  
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:23,92 5 Urbánek Luboš  
4. KATHY AMES(FR), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:24,03 7 Váňa Tomáš  
5. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 56,5 ž. Michal Hrouda 1 1/4 01:24,25 1 Kalčík Michal  
6. RABBIT BREATH(GB), 3 55,0 Simona Laubeová 2 1/4 01:24,61 11 Petrlík Allan  
7. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:24,76 4 Škrášková Alena  
8. FILS DE L`AIR(FR), 6 bj 58,0 ž. David Liška 1/2 01:24,87 6 Koplík Zdeno  
9. POET`S ROCK(FR), 7 58,0 ž. Michal Demo 1 1/2 01:25,09 3 Váňa Jaroslav, Ing.  
10. BENIDICTION(IRE), 6 59,5 ž. Adam Florian 2 1/2 01:25,52 9 Pohanka Ladislav, Ing.  
11. GILIENNE, 4 59,5 ž. Jan Verner 4 01:26,29 10 Kub Ivan  
Čas: 01:23,50, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3/4-1/2-1 1/4-2 1/4-3/4-1/2-1 1/2-2 1/2-4

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Bailey G.R.Ltd

Kůň č.8 MYRNA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


8. dostih, start 17:31
1258 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Proutky III.kat. - 3000 m, cena, 3letí
80.000 Kč (40000 - 18400 - 12000 - 5600 - 4000)
Zápisné: 1050 + 2150 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MILSUELDOS(IRE), 3 67,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 03:54,18 6 Tůma Pavel  
2. DOVALWEENO(GB), 3 s 68,0 ž. Rostislav Benš 5 03:55,10 1 Wroblewski Grzegorz  
3. SAN GODENZO, 3 63,0 am. Marcel Altenburger 1 3/4 03:55,36 5 Váňa ml. Josef  
4. SHEHREZADA, 3 j 63,5 Daniel Vyhnálek 3 03:55,86 4 Růžičková Martina  
5. YANK, 3 68,0 ž. Jan Odložil daleko 04:00,94 3 Popelka Stanislav  
Z FLYING FINN, 3 68,0 ž. Martin Liška     7 Kříž Petr  
PN GIORGIA, 3 64,5 Jakub Kocman     2 Zobal František  
Čas: 03:54,18, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1 3/4-3-daleko

Majitel: PT Team&Bodláková, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Pier house Stud
video


9. dostih, start 18:01
1259 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY TIPSPORT
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RES JUDICATA(FR), 5 70,5 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:18,23 4 Tůma Pavel  
2. AMAZING GANGSTER(GER), 4 66,5 ž. Rostislav Benš 2 3/4 04:18,71 13 Wroblewski Grzegorz  
3. MAKOVÁ PANENKA, 5 68,0 ž. Jan Odložil 12 04:21,19 12 Ilíková Kateřina  
4. ANHOR(GER), 5 65,5 Daniel Vyhnálek krk 04:21,24 9 Petrlík Allan  
5. ECOLOGIC, 4 68,0 ž. Marcel Novák 4 1/2 04:22,01 1 Kříž Petr  
6. ODIGNY, 5 s 66,5 Jakub Kocman 20 04:27,06 7 Bartoš st. Josef  
Z ARISTOTELES, 7 64,0 Otto Vnuk     5 Slabý Petr, Mgr.  
Z NAHIR(POL), 4 67,5 Pavel Složil ml.     11 Žalud Radek  
PN CENNÁ NADĚJE, 4 63,0 am. Marcel Altenburger     8 Baštová Pavlína, Ing.  
PN RUMBA, 9 b 64,0 am. Tereza Polesná     2 Kovář Stanislav  
ZN SEA THE NIGHT(IRE), 4 67,0 ž. Martin Liška     6 Váňa Tomáš  
Nestartovali: LOVELY DREAM, MATHEUS
Čas: 04:18,23, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-12-krk-4 1/2-20

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr Jiří Charvát

Poplatek: Stáj Hons 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.7 ODIGNY (DU. 16/3).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel