home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 26.09.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:04
1237 CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SARENNE(FR), 6 56,5 Lucie Fialová LEHCE 02:00,42 6 Pišl Martin 60
2. RABBIT WIN(IRE), 5 52,0 Simona Laubeová 4 02:01,07 1 Petrlík Allan 110
3. ZAUKHAN(GB), 3 57,5 am. Pavlína Kašparová 1 3/4 02:01,33 10 Váňa Tomáš 110
4. IRISH HERO, 4 52,5 ž. Pavlína Filipová 1 02:01,51 13 Berthier Kateřina 70
5. SHEBY LOVE, 3 s 52,0 ž. Jan Verner 2 1/4 02:01,92 12 Myšková Štěpánka 100
6. VOSSOLIE, 7 s 62,0 ž. Jan Rája 2 1/4 02:02,30 15 Andrés Dušan 85
7. BONANZA GOLD(IRE), 4 60,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:02,51 14 Kantek Petr, MVDr 30
8. DETERMIS, 7 58,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:02,65 4 Horáková Lenka 85
9. STUHNA(FR), 6 56,0 ž. Martin Laube 1 1/2 02:02,90 9 Pejšková Ivana, Ing. 80
10. ARIZONA CHOPE(FR), 3 53,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:03,77 11 Hulínský Václav, MUDr. 130
11. LEWIS GAL, 4 j 52,0 Taťána Mášová 1 02:03,98 7 Pejšková Ivana, Ing. 120
12. MONTE CHRISTO, 8 j 54,0 ž. Michal Hrouda 9 02:05,67 8 Kalčík Michal 170
13. NADĚJE, 7 50,0 Michaela Musialová 3/4 02:05,85 5 Voršilková Helena, Ing. 120
14. TOS SIA(IRE), 3 61,0 ž. Radek Koplík 2 1/4 02:06,30 3 Koplík Zdeno 75
Nestartovali: AIGER, ALHAMRA(FR)
Čas: 02:00,42, Mezičasy: (15,34 - 26,81 - 25,70 - 26,14 - 26,43)
Výrok: LEHCE-4-1 3/4-1-2 1/4-2 1/4-1 1/4-3/4-1 1/2-4 1/2-1-9-3/4-2 1/4

Majitel: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin, Chov: Elevage Haras de Bourgeauville

Sankce: ž. Laube M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.9 STUHNA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


2. dostih, start 14:36
1238 CENA LOKOTRANS AGRO A GLOMEX MILITARY SUPPLIES
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARION(GER), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:50,43 3 Holčák Radek 37
2. FRENCH CHARDONNAY(GER*), 2 58,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:50,60 4 Tůma Pavel 25
3. ROYAL WORD(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:50,61 5 Šavujev Arslangirej 20
4. MANDARIN(FR), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:50,82 2 Janáčková Koplíková Ingrid 90
5. TONY BOY(GB), 2 56,0 ž. Michal Demo 4 1/2 01:51,62 1 Demele Jan 70
6. LAMPREY(IRE), 2 54,5 Taťána Mášová 3/4 01:51,76 6 Kříž Petr 120
Nestartovali: FAMOUS CATINI(IRE)
Čas: 01:50,43, Mezičasy: (28,43 - 28,49 - 27,24 - 26,27)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-kr.hlava-1 1/4-4 1/2-3/4

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák Radek, Chov: Gest.Röttgen
video


3. dostih, start 15:12
1239 CENA LOKOTRANS SUBOTICA A BFLOW AGENCY
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALORIFIC(IRE), 4 56,0 ž. Martin Laube BOJ 01:44,81 2 Holčák Radek 75
2. JOGANVILLE(FR), 3 59,5 ž. Jan Rája krk 01:44,88 8 Nieslanik Miroslav 40
3. WICKER STONE(IRE), 9 50,0 ž. Martina Havelková hlava 01:44,90 4 Brož Jiří 90
4. ORSSIO(FR), 6 53,5 ž. Jan Verner nos 01:44,90 11 Drlík Jaroslav 60
5. TROPICAL BOND, 9 b 58,0 ž. Václav Janáček 1 01:45,09 7 Kalčík Michal 50
6. LET FIRE(FR), 5 53,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:45,69 6 Andrés Dušan 120
7. ASTORIA(FR), 4 j 50,0 Taťána Mášová krk 01:45,72 3 Pejšková Ivana, Ing. 150
8. PRAY FOR PARIS, 4 56,5 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:45,83 1 Berthier Kateřina 45
9. OLINKA, 4 53,0 Simona Laubeová hlava 01:45,85 12 Horáková Lenka 200
10. KISSI STURM, 6 j 58,0 ž. Jakub Pavlíček 5 01:46,96 10 Blecha Jan 75
11. PRIVATE RYAN, 7 56,5 ž. Adam Florian kr.hlava 01:46,98 9 Nagy Ladislav, PhDr. 120
12. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 3 54,0 Michaela Musialová nos 01:46,98 5 Musialová Michaela 75
Čas: 01:44,81, Mezičasy: (26,82 - 26,33 - 26,11 - 25,55)
Výrok: BOJ-krk-hlava-nos-1-4-krk-1/2-hlava-5-kr.hlava-nos

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Paul & Billy McEnery

Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.8 JOGANVILLE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


4. dostih, start 15:46
1240 CENA LERAM A LOKOTRANS AGRO
Rovina I.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHOP CHOP(IRE), 4 56,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:08,13 2 Resulov Artur 130
2. ANIELA(IRE), 3 55,5 ž. Adam Florian 2 1/4 01:08,51 3 Luka Václav, Ing. 200
3. BEROUYINE(FR), 6 56,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:08,88 6 Brož Jiří 100
4. MANOLLA, 7 56,5 ž. Václav Janáček 1/2 01:08,99 7 Koplík Zdeno 65
5. SPENCER(GB), 3 j 57,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:09,14 9 Janáčková Koplíková Ingrid 40
6. ULTIMATE FIGHT(FR), 6 60,0 ž. Radek Koplík nos 01:09,15 1 Koplík Zdeno 37
7. LEXCEED(GER), 9 j 60,0 ž. Jan Rája 6 01:10,16 8 Nieslanik Miroslav 20
8. JARIK(USA), 5 b 58,0 ž. Beysim Ferhanov 5 01:11,07 4 Ivanov Nikolai 100
9. MOONLIGHT SHADOW(GB), 3 59,0 Michaela Musialová 9 01:12,68 5 Musialová Michaela 100
Čas: 01:08,13, Mezičasy: (19,12 - 24,52 - 24,49)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2 1/2-1/2-3/4-nos-6-5-9

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Resulov Artur, Chov: Rt Hon Lord Rothschild

Kůň č.2 CHOP CHOP byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


5. dostih, start 16:29
1241 84. Gerschův memoriál - CENA K-K METAL, a. s.
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 2letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VERT LIBERTE(IRE), 2 58,0 ž. Václav Janáček LEHCE 01:28,97 3 Olehla Čestmír, MVDr. 37
2. RABBIT RED JAZZ(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek 5 01:29,83 6 Petrlík Allan 70
3. REX OF THUNDER(GB), 2 58,0 ž. Michal Demo 3 01:30,26 8 Demele Jan 27
4. MIKE MAJK(IRE), 2 59,5 ž. Jan Rája 10 01:32,13 2 Nieslanik Miroslav 70
5. LAUNCH ZONE(IRE), 2 58,0 ž. Radek Koplík krk 01:32,18 1 Šavujev Arslangirej 120
6. LITTLEDI BARELIERE(FR), 2 58,0 ž. Martin Laube 7 01:33,51 4 Fedorowicz Vladislav 160
7. KMOTR(IRE), 2 58,0 ž. David Liška 5 01:34,33 5 Vocásková Helena 19
8. KAPITAN TREVILLE, 2 58,0 ž. Adam Florian 6 01:35,46 9 Pohanka Ladislav, Ing. 300
Nestartovali: KIOTARI(FR)
Čas: 01:28,97, Mezičasy: (15,20 - 24,53 - 24,08 - 25,16)
Výrok: LEHCE-5-3-10-krk-7-5-6

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Ecurie des Charmes

Kůň č.9 KAPITAN TREVILLE ztratil na startu cca 6 délek. DK prošetřila výkon koně č.5 KMOTR v dostihu, vyslechla ž. Lišku D. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.9 KAPITAN TREVILLE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.2 MIKE MAJK před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), dále 2000 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ § 383d).

video


6. dostih, start 16:57
1242 42. Velká cena Prahy MERIDIAN TEAM A LOKOTRANS SUBOTICA
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORQUE POWER(GB), 4 59,0 ž. Jaroslav Línek LEHCE 01:43,47 7 Šavujev Arslangirej 20
2. ACHIRD(IRE), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3 3/4 01:44,09 1 Nieslanik Miroslav 80
3. RABBIT HAVANA(GB), 5 57,5 ž. Jan Verner 4 01:44,68 4 Luka Václav, Ing. 37
4. ROYAL TOWN(FR), 5 59,0 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:45,04 3 Koplík Zdeno 85
5. SAGAR(IRE), 5 59,0 ž. Václav Janáček 3/4 01:45,22 5 Olehla Čestmír, MVDr. 25
6. HISTORIC EVENT(IRE), 6 s 57,5 ž. Beysim Ferhanov 11 01:47,96 2 Ivanov Nikolai 100
7. PYJAMARAMA(GB), 6 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 9 01:49,69 6 Ivanov Nikolai 200
Čas: 01:43,47, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 3/4-4-2 1/4-3/4-11-9

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

Kůň č.1 ACHIRD Byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Zatloukal M. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.6 PYJAMARAMA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


7. dostih, start 17:37
1243 42. Velká cena českého turfu CHARVÁT GROUP A LOKOTRANS SLOVAKIA
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCTURUS(IRE), 4 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:40,76 2 Holčák František 20
2. RUSEL(FR), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2 02:41,32 7 Nieslanik Miroslav 50
3. CACOPHONOUS(GB), 5 59,0 ž. Martina Havelková 5 02:42,21 3 Havelková Martina 50
4. PALMERA(GER), 4 57,5 ž. Pavlína Filipová 2 02:42,50 5 Kubovičová Zuzana, Ing. 110
5. ORLEANO, 4 59,0 ž. Václav Janáček 3/4 02:42,63 4 Pejšková Ivana, Ing. 250
6. BOOMBOOM KISS(FR), 5 59,0 ž. Martin Laube 4 1/2 02:43,35 1 Urbánek Luboš 28
7. INDIAN EAGLE(GER), 6 b 59,0 ž. Adam Florian 10 02:45,33 8 Pohanka Ladislav, Ing. 100
8. ORPHEUS, 5 59,0 ž. David Liška 11 02:47,63 6 Seménka Zdeněk 200
Čas: 02:40,76, Mezičasy: (27,92 - 27,84 - 27,25 - 25,67 - 26,35 - 25,73)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-5-2-3/4-4 1/2-10-11

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák František, Chov: McNicholl M.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel