home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.09.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:33
1229 Cena společnosti EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GREENHORN(IRE), 2 58,0 ž. David Liška BOJ 01:29,32 1 Vocásková Helena 30
2. GIANNAH(FR), 2 57,5 ž. Milan Zatloukal 1 01:29,46 5 Nieslanik Miroslav 40
3. LOCOMOTIVE(FR), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek nos 01:29,47 8 Wroblewski Grzegorz 18
4. IRIS, 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:30,53 2 Voršilková Helena 200
5. RAMSYA, 2 b 55,0 ž. Michal Hrouda 4 01:31,34 9 Olehla Čestmír 200
6. ARKADAG(IRE), 2 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:31,52 7 Šavujev Arslangirej 120
7. RABBIT ELZAAM(IRE), 2 52,5 Simona Laubeová 3/4 01:31,63 4 Petrlík Allan 78
8. LARITA, 2 56,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:31,84 10 Tajmr Michal 350
9. VICTORIA VARY, 2 55,0 ž. Martina Havelková 11 01:34,13 6 Koplík Zdeno 120
10. CRACKADOR, 2 56,0 ž. Adam Florian 16 01:37,57 11 Jelen Jaroslav 300
Nestartovali: VERT LIBERTE(IRE)
Čas: 01:29,32, Mezičasy: (14,31 - 25,43 - 25,03 - 24,55)
Výrok: BOJ-1-nos-5-4-1 1/4-3/4-1 1/4-11-16

Majitel: Velorex - Pirk, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Paul & Billy McEnery

DK upustila od převážení ž. Andrésové J. po dostihu z důvodu pádu jezdkyně za cílem dostihu. Poplatek: stáj Velorex - Pirk 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 GREENHORN (DU 16/7). Sankce: stáj Velorex - Pirk 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky u koně č.1 GREENHORN (DŘ § 105), tr. Voršilková H. Ing. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.2 IRIS do dostihu (DŘ § 306).

video

2. dostih, start 14:07
1230 Cena Jaromír Maruna ELEKTRO SERVIS
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CANDLE IN THE WIND, 8 56,0 ž. Adam Florian BOJ 02:12,78 2 Voršilková Helena 70
2. ARIGNY, 5 52,0 Simona Laubeová krk 02:12,83 1 Voršilková Helena 160
3. NOWETA, 3 59,5 ž. Vendula Korečková 1 02:12,99 8 Hulínský Václav 25
4. LEMESÍNA, 10 54,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:13,09 5 Kantek Petr 60
5. SY JU REE, 4 52,5 Taťána Mášová 2 1/2 02:13,43 9 Kříž Petr 50
6. EMA RAL, 5 56,0 Zuzana Míčová krk 02:13,49 10 Menclová Aneta 120
7. MELANIA(GER), 3 62,5 ž. Radek Koplík 1 02:13,65 11 Hlavatý Pavel 100
8. PAPAYA PAYA, 4 j 48,5 ž. Jiřina Andrésová nos 02:13,66 4 Kalčík Michal 100
9. ROBINSONKA, 3 54,0 ž. Jan Verner 1 02:13,83 6 Bartoš st. Josef 78
10. ABBEY ROAD, 4 58,5 ž. Michal Demo hlava 02:13,86 7 Menclová Aneta 150
11. LADY`S MAN, 8 53,5 ž. Michal Hrouda 1 3/4 02:14,14 3 Kantek Petr 120
Nestartovali - odváženi: MADAM ZAZOU

Čas: 02:12,78, Mezičasy: (27,64 - 26,91 - 26,58 - 26,57 - 25,08)
Výrok: BOJ-krk-1-1/2-2 1/2-krk-1-nos-1-hlava-1 3/4

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Stall Amor

Kůň č.12 MADAM ZAZOU v dostihu nestartoval pro neovladatelnost a neabsolvování zkušebního cvalu. Ž. Liška D. má nárok na jízdné. Poplatek: stáj Gunther Vick a stáj Stáj Talcum-Jirka á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.11 MELANIA a č. 12 MADAM ZAZOU (DU 16/7). Sankce: j. Laubeová S. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Demo M. 500 Kč za tísnění koně č.6 ROBINSONKA koněm č.7 ABBEY ROAD v oblouku po startu (DŘ § 364c), tr. Jirka P. výstraha za nepřipravenost koně č.12 MADAM ZAZOU do dostihu (DŘ § 411f).

video

3. dostih, start 14:33
1231 33. Cena Jockey Clubu ČR
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPE FREEDOM(IRE), 5 58,0 ž. Radek Koplík LEHCE 02:07,90 8 Šavujev Arslangirej 60
2. AUSTRALIEN(FR), 4 57,5 ž. Vendula Korečková 3 1/4 02:08,41 1 Popelka Stanislav 60
3. RAGING STORM(IRE), 4 57,5 ž. Tomáš Lukášek nos 02:08,42 7 Janáčková Koplíková Ingrid 20
4. GALIOS, 4 60,0 ž. Adam Florian 3 1/2 02:09,03 2 Pohanka Ladislav 160
5. NIGEL(FR), 3 52,5 ž. Michal Hrouda 2 1/2 02:09,39 6 Olehla Čestmír 130
6. SIR SUN(FR), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:09,48 5 Urbánek Luboš 35
7. LA PAIX(FR), 5 j 58,5 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 02:09,49 3 Nieslanik Miroslav 78
8. MON CHERI(FR), 5 55,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:09,61 4 Brož Jiří 120
Nestartovali: KING ARCHIE(GER)
Čas: 02:07,90, Mezičasy: (27,18 - 26,03 - 26,14 - 26,01 - 22,54)
Výrok: LEHCE-3 1/4-nos-3 1/2-2 1/2-1/2-kr.hlava-3/4

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Harrison D.

Kůň č.2 GALIOS ztratil na startu cca 2 délky.

video

4. dostih, start 15:01
1232 Cena GALERIE UMĚNÍ KARLOVY VARY
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HOFERGIRL(GB), 4 s 55,5 am. Matyáš Luka JISTĚ 01:40,11 1 Janáčková Koplíková Ingrid 70
2. RABBIT TORONADO(GB), 3 63,0 ž. Tomáš Lukášek 1 01:40,26 3 Petrlík Allan 40
3. MEQUINENZA(IRE), 3 j 56,5 ž. Jan Verner 1 01:40,43 2 Hlavatý Pavel 60
4. TROP, 11 63,0 ž. Adam Florian 3 01:40,89 7 Jelen Jaroslav 80
5. PARTY STAR(IRE), 3 51,5 Lucie Fialová krk 01:40,93 6 Luka Václav 40
6. NA KONCI DUHY, 3 52,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:41,01 8 Brož Jiří 80
7. DECANTER(GB), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 01:41,29 4 Resulov Artur 130
8. TORRERO(FR), 3 s 59,5 ž. Radek Koplík hlava 01:41,33 10 Šavujev Arslangirej 60
9. LUSINDA(GB), 5 s 49,0 ž. Jiřina Andrésová krk 01:41,37 5 Bodlák Radim 70
10. ROLALIZA, 5 b 48,0 Taťána Mášová 2 01:41,68 11 Hlavatý Pavel 130
11. KATCHABA(USA), 11 52,0 ž. Michal Hrouda daleko 01:45,54 9 Březina Ladislav 200
Čas: 01:40,11, Mezičasy: (24,88 - 23,48 - 28,06 - 23,69)
Výrok: JISTĚ-1-1-3-krk-1/2-2-hlava-krk-2-daleko

Majitel: Bella horse, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Kersey J.

Kůň č.5 LUSINDA ztratila startu cca 6 délek. Sankce: tr.Brož J. 200 Kč za nedostatečnou výstroj zavaděče u koně č.8 NA KONCI DUHY (DŘ § 344), am.Luka M. 500 Kč za křižování koně č.3 RABBIT TORONADO koněm č.1 HOFERGIRL v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

5. dostih, start 15:34
1233 39. Cena zimní královny DS PEGAS
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7000 + 15000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUGURUZA(IRE), 2 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka LEHCE 01:40,45 6 Luka Václav 37
2. GIANNINA(IRE), 2 58,0 ž. David Liška 3 01:41,01 8 Vocásková Helena 18
3. SPARKLE SHOUT(IRE), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:41,07 4 Nieslanik Miroslav 45
4. SOLEMEENA, 2 58,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:41,27 5 Luka Václav 60
5. RABBIT MANDURO(IRE), 2 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:41,32 3 Petrlík Allan 160
6. LA FANTAZIA, 2 58,0 ž. Adam Florian 3 1/4 01:41,89 1 Pohanka Ladislav 120
7. NA JOSEFA, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:42,22 2 Germič Karel 170
8. ORLENE, 2 58,0 ž. Martina Havelková 2 01:42,49 7 Havelková Martina 110
9. RABBIT COULSTY(IRE), 2 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:42,57 9 Petrlík Allan 130
Čas: 01:40,45, Mezičasy: (25,67 - 25,67 - 24,57 - 24,54)
Výrok: LEHCE-3-krk-1 1/4-krk-3 1/4-2 1/2-2-1/2

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Grange Stud

Poplatek: stáj Martin Bláha a stáj Statek Blata Český ráj á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.5 SOLEMEENA a č.8 GIANNINA (DU 16/7). Sankce: ž. Liška D. 2613 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

6. dostih, start 16:00
1234 Cena JOSEFA VÁNI za podpory KarBoBau, s.r.o., DS Jasna, Paragan s.r.o.
Steeplechase II.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKINS ROCK(FR), 6 68,5 Pavel Složil ml. BOJ 05:10,23 6 Seménka Zdeněk 70
2. AZTEK, 9 69,5 ž. Jan Faltejsek krk 05:10,29 1 Váňa Tomáš 20
3. DUSIGROSZ(FR), 7 69,5 Jakub Kocman 3 1/2 05:10,89 8 Váňa st. Josef 20
4. ENGELE(FR), 6 s 66,0 Ondřej Velek 4 1/2 05:11,84 2 Jirátová Petra 400
5. TASTE OF ROCK(FR), 6 68,0 ž. Jaroslav Myška 13 05:14,21 5 Myšková Štěpánka 50
6. VINN, 5 s 68,0 ž. Marcel Novák 4 05:15,04 4 Kvapilová Lenka 250
7. STREET SINGER(GB), 6 b 68,0 ž. Thomas Boyer 2 1/2 05:15,47 3 Koplík Zdeno 220
Z MR SPEX(GER), 6 68,0 ž. Jan Odložil     7 Urbánek Luboš 90
Čas: 05:10,23, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-3 1/2-4 1/2-13-4-2 1/2

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Cazale J.L.

Kůň č.4 VINN ztratil na startu cca 5 délek.

video

7. dostih, start 16:30
1235 Cena statku CHYŠE
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WESTERNERKA(IRE), 4 66,5 Ondřej Velek LEHCE 03:47,64 3 Vocásková Helena 17
2. GODFREY(FR), 4 A 1/2 68,5 ž. Thomas Boyer 8 03:49,46 5 Olehla Čestmír 85
3. FIL CONDUCTEUR(FR), 5 A 1/2j 69,5 ž. Jaroslav Myška daleko 03:54,23 8 Myšková Štěpánka 70
4. ANGKOR WAT(GB), 4 69,5 Jakub Kocman 3 1/4 03:54,92 4 Váňa st. Josef 22
Z ARISTOTELES, 7 64,0 Otto Vnuk     1 Slabý Petr 470
Z GANGE LISES(FR), 4 A 1/2 68,0 ž. Marcel Novák     6 Koplík Zdeno 260
Z GOLD EVASIVE(GER), 6 70,0 ž. Martin Liška     9 Ministr Antonín 110
Nestartovali: FURRORA(GB), KORFU(FR)
Čas: 03:47,64, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-8-daleko-3 1/4

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Geraghty I.
video

8. dostih, start 17:01
1236 Cena HOLOUBEK KONCERN
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAHARA, 3 58,0 ž. David Liška JISTĚ 03:24,60 9 Vocásková Helena 14
2. BELL ELYSEES(GB), 4 b 58,5 am. Sabina Mokrošová 2 1/2 03:25,00 12 Brož Jiří 70
3. KINGSTON LILLY(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2 03:25,08 10 Vocásková Helena 55
4. ECOLOGI LOLEK(POL*), 6 62,0 ž. Jakub Pavlíček 7 03:26,36 5 Ministr Antonín 120
5. LIKE A TRINITY(GB), 6 58,5 ž. Martina Havelková 6 03:27,49 2 Březina Ladislav 200
6. MY HOPE, 4 b 56,0 Lukáš Vladyka 3 1/2 03:28,14 3 Sýkorová Marcela 350
7. TALIFA, 4 58,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 03:28,53 15 Jirátová Petra 300
8. VANGELLISA, 3 55,0 Lenka Kvapilová 2 03:28,80 8 Kvapilová Lenka 200
9. DASA IN(IRE), 3 50,5 am. Matyáš Luka krk 03:28,88 1 Luka Václav 80
10. MARILYN DANCER, 7 s 56,0 Alena Plimlová 7 03:30,04 11 Dobrovolný Karel 400
11. LEGERTON, 4 s 60,0 ž. Michal Demo 2 03:30,36 6 Kabelková Hana 120
12. GOLD HARY, 6 s 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 03:30,82 7 Chaloupka Václav 300
13. CAPE WITCHER, 3 55,0 ž. Jiřina Andrésová 8 03:32,29 14 Baštová Pavlína 200
14. TEMIGIN, 4 62,0 ž. Adam Florian 3 03:33,16 13 Bartoš st. Josef 80
15. ARWAX, 3 52,5 Simona Laubeová 10 03:35,22 4 Kalčík Michal 200
Čas: 03:24,60, Mezičasy: (17,86 - 27,05 - 27,54 - 27,38 - 26,37 - 26,82 - 26,37 - 25,19)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1/2-7-6-3 1/2-2 1/2-2-krk-7-2-2 1/2-8-3-10

Majitel: Velorex - Pirk, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

DK prošetřila výkon jezdkyně ž. Havelkové M. na koni č.2 LIKE A TRINITY v cílové rovině, vyslechla ž. Havelkovou M. a její vysvětlení (vyčerpání a bočení koně) vzala na vědomí, dále DK vyslechla ž. Lišku D. a am. Luku M. ke kolizi v průběhu dostihu, s ohledem na zranění koně č.9 SAHARA udělila sankci. Sankce: am.Luka M. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 3.10.2020) za najetí do koně č.9 SAHARA koněm č.1 DASA IN v průběhu dostihu (DŘ §364c), j.Vladyka L. 500 Kč za naražení koně č.8 VANGELLISA koněm č.3 MY HOPE v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít