home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 13.09.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1221 CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU a. s. (EBF)
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KIOTARI(FR), 2 55,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:14,96 2 Tůma Pavel 20
2. LITTLEDI BARELIERE(FR), 2 57,0 ž. Petr Foret 2 1/4 01:15,25 3 Fedorowicz Vladislav 110
3. LAUNCH ZONE(IRE), 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:15,69 4 Šavujev Arslangirej 75
4. RABBIT RULER(IRE), 2 52,5 Simona Laubeová 4 1/2 01:16,31 5 Petrlík Allan 55
5. RABBIT POWER(GB), 2 58,0 ž. David Liška krk 01:16,37 6 Petrlík Allan 35
6. PERSIAN PRINCE(GB), 2 56,0 ž. Martina Havelková 3 01:16,79 9 Váňová Pavla 50
7. TOM JOVI(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:17,03 7 Duchoň Tomáš 110
8. HERMÉS, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 10 01:19,07 1 Tajmr Michal 140
9. BE MY INDIAN, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:19,21 8 Jelen Jaroslav 110
Čas: 01:14,96, Mezičasy: (26,41 - 24,40 - 24,15)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3-4 1/2-krk-3-2-10-3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr Jiří Charvát

Poplatky: stáj HIPIATER Tajmr a stáj Dr. Charvát po 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.1 HERMÉS a č.2 KIOTARI (DU 16/7).

video


2. dostih, start 14:32
1222 CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, s. r. o.
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JUVANA(FR), 3 b 58,0 Michal Demo LEHCE 01:26,00 13 Berthier Kateřina 120
2. DARK ALIGHIERI, 5 58,0 Simona Laubeová 3 1/4 01:26,59 5 Mourek František 30
3. HUDSON HORNET(FR), 3 s 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 01:26,75 8 Chaloupka Jiří 55
4. SINGAPORE SPICE(FR), 8 61,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:27,16 3 Drlík Jaroslav 90
5. IBAR, 10 b 60,5 ž. Jan Rája krk 01:27,21 1 Bartoš st. Josef 130
6. LITTLE JANE, 3 58,5 am. Sabina Mokrošová 1 01:27,39 7 Brož Jiří 70
7. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 j 58,5 am. Michaela Kacerová 3/4 01:27,52 4 Berthier Kateřina 90
8. SIR CORAL, 3 59,5 Daniel Vyhnálek 5 01:28,42 6 Bartoš st. Josef 140
9. LADISLAV, 8 57,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 3/4 01:28,71 9 Krysmanová Rennerová Martina 60
10. ODIONETA, 3 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 01:29,02 12 Chaloupka Václav, Ing. 210
11. BJETKA(IRE), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 3/4 01:29,59 2 Kub Ivan 130
Nestartovali - odváženi: DATTLEI(IRE)
Nestartovali: REBELLE D`ARNOULT(IRE)
Čas: 01:26,00, Mezičasy: (13,23 - 24,57 - 24,39 - 23,82)
Výrok: LEHCE-3 1/4-1-2 1/2-krk-1-3/4-5-1 3/4-1 3/4-2 3/4

Majitel: DS Helen, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Mme Vayssier E.

Kůň č.10 DATTLEI v dostihu nestartoval pro proražení startovních boxů před startem dostihu a následném zranění. Ž. Havelková M. má nárok na jízdné.

video


3. dostih, start 15:01
1223 CENA SPOLEČNOSTI CHLÁDEK A TINTĚRA, PARDUBICE a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 5 70,5 Ondřej Velek ZADRŽENĚ 03:48,34 5 Vocásková Helena 16
2. GIBB`S BEACH(IRE), 8 67,5 Jakub Kocman 13 03:51,13 1 Soukup Václav 70
3. SKYLINE RUNNER(IRE), 7 67,5 Jan Verner 8 03:52,83 4 Horáková Lenka 27
4. RED OAK(FR), 5 66,5 Adam Čmiel 11 03:55,27 6 Holčák Radek 70
5. BEST BOX(POL), 9 b 65,0 Otto Vnuk 6 03:56,46 8 Křídlová Tamara 200
6. WELL ABSOLUT, 4 67,0 ž. Jaroslav Myška 7 03:57,89 3 Myšková Štěpánka 110
7. MOSTAR, 4 63,0 Daniel Vyhnálek daleko 04:05,23 10 Neuberg Filip 140
PN WOLFSONG(FR), 4 67,0 ž. Jan Faltejsek     2 Baštová Pavlína, Ing. 200
Nestartovali: GANGE LISES(FR), SEA THE NIGHT(IRE)
Čas: 03:48,34, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-8-11-6-7-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud

DK prošetřila pád koně č.2 WOLFSONG a neshledala cizí zavinění. Sankce: stáj EŽ Praha a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.4 SKYLINE RUNNER (DU 16/14).

video


4. dostih, start 15:34
1224 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA, a. s.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY LAURETTA(GB), 3 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:39,07 10 Berthier Kateřina 200
2. ECHO RULES(IRE), 11 s 58,0 am. Jana Fialová 1 1/4 01:39,26 5 Mourek František 170
3. HARRIET(FR), 3 57,5 ž. Petr Foret 1 01:39,42 3 Luka Václav, Ing. 75
4. BONANZA GOLD(IRE), 4 59,5 ž. Martina Havelková krk 01:39,48 15 Kantek Petr, MVDr 50
5. MIKROP ALIGHIERI, 3 57,5 Simona Laubeová krk 01:39,53 13 Petrlík Allan 22
6. FORTE, 3 59,0 Daniel Vyhnálek krk 01:39,59 1 Jelen Jaroslav 70
7. STUHNA(FR), 6 54,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:39,74 7 Pejšková Ivana, Ing. 100
8. IRISH VALENTINE, 4 s 60,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:39,77 9 Voršilková Helena, Ing. 250
9. STORMICO, 9 j 60,5 Zuzana Míčová 1 1/4 01:39,97 4 Kalčík Michal 200
10. SWAN PRINCESS, 4 s 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:40,07 6 Horáková Lenka 100
11. MARIOS(IRE), 3 s 58,0 ž. David Liška 3/4 01:40,23 2 Kub Ivan 130
12. VINTANA, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 4 01:40,97 14 Seménka Zdeněk 120
13. LYSYANARGENT(FR), 6 56,5 Alena Plimlová nos 01:40,97 8 Mourek František 80
14. ERUPTION(FR), 7 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. krk 01:41,01 12 Chaloupka Václav, Ing. 250
15. SORAHHO, 8 56,0 Michaela Musialová 2 1/4 01:41,41 16 Brož Jiří 160
16. NOMBEKO(FR), 6 56,0 Michal Demo 1 01:41,59 11 Pišl Martin 90
Čas: 01:39,07, Mezičasy: (25,45 - 24,52 - 25,61 - 23,49)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1-krk-krk-krk-3/4-hlava-1 1/4-1/2-3/4-4-nos-krk-2 1/4-1

Majitel: DS Helen, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Widgham Farm S.

Kůň č.15 BONANZA GOLD ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.10 LADY LAURETTA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj LOKOTRANS Slovakia CZ 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.15 BONANZA GOLD (DU 16/7) Sankce: stáj EŽ Praha a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.6 SWAN PRINCESS (DU 16/14).

video


5. dostih, start 16:04
1225 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA s. r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIGA, 3 bj 52,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. JISTĚ 01:52,27 8 Juránek Petr 27
2. PALOMINA(FR), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 2 01:52,56 7 Olehla Čestmír, MVDr. 27
3. CONNOR(FR), 6 j 51,5 Lucie Fialová 2 1/4 01:52,87 6 Luka Václav, Ing. 65
4. MOCCAFIX(GER), 7 56,5 Taťána Mášová 2 01:53,17 9 Neuberg Filip 85
5. TROPICAL BOND, 9 b 69,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:53,57 3 Kalčík Michal 75
6. REINE D`ARGENT(FR), 4 54,0 am. Sabina Mokrošová 2 1/2 01:53,99 5 Hlavatý Pavel 70
7. AMBRA(FR), 3 51,5 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:54,70 2 Chaloupka Václav, Ing. 200
8. FREDONIA(GER), 3 53,5 ž. Jan Verner 9 01:56,47 4 Neuberg Filip 90
9. SILVER TRIGGER(FR), 3 58,0 ž. David Liška 1 3/4 01:56,76 1 Šavujev Arslangirej 65
Čas: 01:52,27, Mezičasy: (14,30 - 23,19 - 25,14 - 24,83 - 24,81)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/4-2-2 1/4-2 1/2-3 3/4-9-1 3/4

Majitel: G-RADIANT Racing, Trenér: Juránek Petr, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj KT OBAL CZ 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.6 CONNOR ke startu bez jezdce (DU 16/5) Sankce: ž.Liška D.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.1 SILVER TRIGGER před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


6. dostih, start 16:33
1226 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s r. o.
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARABASH(GER), 5 60,5 ž. Jan Rája JISTĚ 02:32,84 5 Urbánek Luboš 90
2. AVIGNON, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 02:33,01 9 Váňa Tomáš 40
3. THAT`S MY GIRL(GER), 4 56,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 02:33,40 1 Urbánek Luboš 120
4. SHEDIR(IRE), 4 50,0 Michaela Musialová krk 02:33,44 3 Nieslanik Miroslav 160
5. BETTING TIP(FR), 5 53,5 Lucie Fialová 2 02:33,75 8 Luka Václav, Ing. 140
6. ORLEANO, 4 57,5 Daniel Vyhnálek 2 1/2 02:34,16 10 Pejšková Ivana, Ing. 60
7. WASTE NO TIME, 7 53,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:34,27 6 Horáková Lenka 160
8. ORPHEUS, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 02:34,68 4 Seménka Zdeněk 45
9. SHAMALANN(FR), 3 55,5 ž. Petr Foret 3 1/4 02:35,28 7 Váňa ml. Josef 50
10. WANIKORO, 7 56,5 ž. Jan Verner 3 1/2 02:36,02 2 Horová Oliva, Ing. 25
Čas: 02:32,84, Mezičasy: (26,11 - 26,38 - 26,66 - 24,17 - 24,87 - 24,65)
Výrok: JISTĚ-1-2 3/4-krk-2-2 1/2-1/2-2 1/2-3 1/4-3 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Am Schlossgarten

Kůň č.2 WANIKORO byl vybrán k antidopignové kontrole. Sankce: ž. Rája J. 2250 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (na žádost jezdce 20.9.2020) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


7. dostih, start 17:07
1227 14. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
360.000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000)
Zápisné: 3600 + 10800 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPIVARI(FR), 8 69,5 ž. Josef Bartoš JISTĚ 05:09,52 2 Váňa ml. Josef 37
2. DRAGON(FR), 5 69,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 05:10,15 4 Olehla Čestmír, MVDr. 120
3. ANAKING(FR), 10 69,5 ž. Jan Faltejsek krk 05:10,19 1 Tůma Pavel 15
4. SANSIRO(FR), 6 69,5 ž. Jaroslav Myška 9 05:12,22 3 Váňa ml. Josef 50
5. KIFAAYA(GB), 8 69,5 Jakub Kocman 11 05:14,79 6 Bodlák Radim 170
PN CAPFERRET(FR), 8 A 1/2bj 69,5 Adam Čmiel     5 Holčák Radek 75
Čas: 05:09,52, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-krk-9-11

Majitel: Scuderia Aichner SRL, Trenér: Váňa ml. Josef, Chov: Suc. de Moratalla

DK prošetřila pád koně č.5 CARFERRET a neshledala cizí zavinění.

video


8. dostih, start 17:42
1228 CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOK. s. r. o.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. HIGHBRATION(GER), 3 52,0 Simona Laubeová V. LEHCE 02:34,06 4 Germič Karel 85
2. LA SARENNE(FR), 6 54,0 Lucie Fialová 8 02:35,20 6 Pišl Martin 60
3. WHITE GHOST, 9 52,0 ž. Martina Havelková 2 02:35,45 2 Kantek Petr, MVDr 45
4. DETERMIS, 7 57,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:35,54 10 Horáková Lenka 110
5. RABBIT MAKFI(GB), 7 54,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 02:35,86 12 Juránek Petr 160
6. MISS LATVIA(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 02:36,39 8 Luka Václav, Ing. 20
7. EOWYN, 7 55,5 Zuzana Míčová 2 02:36,70 13 Menclová Aneta 55
8. SHEBY LOVE, 3 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:36,95 9 Myšková Štěpánka 150
9. WIMBLEDON, 7 56,0 am. Veronika Olehlová 1/2 02:37,06 3 Stašková Eva, Ing. 160
10. LEWIS GAL, 4 56,0 Daniel Vyhnálek krk 02:37,11 7 Pejšková Ivana, Ing. 70
11. MAINE D`ANGE(IRE), 5 51,0 Alena Plimlová nos 02:37,12 5 Fedorowicz Vladislav 170
11. FLYING FINN, 3 48,0 Taťána Mášová současně 02:37,12 11 Kříž Petr 250
13. ARIZONA CHOPE(FR), 3 50,0 Michaela Musialová kr.hlava 02:37,13 1 Hulínský Václav, MUDr. 100
Čas: 02:34,06, Mezičasy: (25,97 - 26,49 - 25,06 - 25,80 - 25,77 - 24,97)
Výrok: VELMI LEHCE-8-2-1/2-2 1/2-3-2-1 1/2-1/2-krk-nos-současně-kr.hlava

Majitel: Roman, Trenér: Germič Karel, Chov: Gest.Ammerland

Sankce: j.Plimlová A. 500 Kč za křižování koně č.8 MISS LATVIA koněm č.5 MAINE D`ANGE v cílové rovině (DŘ § 364c) Poplatky: stáj Protendon-Hulínský 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 ARIZONA CHOP (DU 16/7).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít