home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.08.2020 - Most
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1195 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KANADA, 2 58,0 ž. David Liška BOJ 01:28,42 8 Vocásková Helena 20
2. RABBIT COULSTY(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová krk 01:28,48 9 Petrlík Allan 80
3. GIANNAH(FR), 2 57,0 ž. Václav Janáček 4 1/4 01:29,15 4 Nieslanik Miroslav 80
4. RABBIT MANDURO(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:29,22 5 Petrlík Allan 50
5. PLATINA(FR), 2 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:29,35 2 Olehla Čestmír, MVDr. 78
6. BRITANY GO, 2 57,0 ž. Adam Florian 10 01:31,26 6 Haris Ludvík 90
7. SINNFONIA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 8 01:32,77 3 Váňa Tomáš 78
8. GENIE JEAN, 2 58,0 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:33,34 1 Zobal František 270
9. LARITA, 2 54,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:33,83 7 Tajmr Michal 350
Čas: 01:28,42, Mezičasy: (14,42 - 25,22 - 24,64 - 24,14)
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-1/2-3/4-10-8-3 3/4-3 1/4

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.
video


2. dostih, start 14:41
1196 Cena Hospodářské komory ČR
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 3 j 58,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:26,96 6 Janáčková Koplíková Ingrid 25
2. DARK ABSOLU, 4 62,0 ž. Tomáš Lukášek 2 01:27,23 11 Petrlík Allan 60
3. WIRRWARR(GER), 4 b 56,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:27,67 4 Mihalík Marcel 80
4. TORRERO(FR), 3 s 54,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:28,12 1 Šavujev Arslangirej 130
5. RED PERSIAN(IRE), 5 60,5 ž. Václav Janáček 3/4 01:28,27 3 Urbánek Luboš 60
6. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 57,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:28,44 10 Urbánek Luboš 100
7. KOOL AND THE GANG(IRE), 10 63,0 ž. René Koplík 1 1/4 01:28,62 2 Albrecht Jürgen 60
8. PENSEUR(IRE), 5 b 52,5 Michaela Musialová 1/2 01:28,72 5 Koplík Zdeno 100
9. ASTORIA(FR), 4 j 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:28,88 7 Pejšková Ivana, Ing. 140
10. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:29,40 8 Kalčík Michal 80
11. OLINKA, 4 59,5 ž. Martina Havelková 3 1/4 01:29,95 9 Horáková Lenka 120
Čas: 01:26,96, Mezičasy: (14,04 - 24,88 - 23,95 - 24,09)
Výrok: JISTĚ-2-2 3/4-2 1/2-3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-1-3 1/4-3 1/4

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.

Kůň č.3 RED PERSIAN a č.8 NEAR TO BE RICH ztratili na startu cca 2 a 4 délky. Poplatek: stáj Stáj MEKA 400 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.9 OLINKA (DU 16/11). Sankce: tr. Petrlík A. 500 Kč za nedovolené pobízení koně č.11 DARK ABSOLU u startu (DŘ § 348).

video


3. dostih, start 15:08
1197 Dostih s prodejními podmínkami
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SICILIAN ROCK(IRE), 5 j 59,0 ž. David Liška JISTĚ 01:43,67 1 Derych Vladimír 100
2. THAILAND(GER), 8 bj 61,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:43,84 2 Kalčík Michal 50
3. MILUŠKA, 3 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:44,25 6 Germič Karel 30
4. NEVER NOW(GER), 7 57,5 am. Sabina Mokrošová 3 01:44,67 3 Brož Jiří 30
5. BORN TO RACE(GER), 3 55,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:44,87 7 Germič Karel 45
6. LILIANA(GER), 3 56,0 ž. Adam Florian 1 01:45,05 5 Mihalík Marcel 80
7. GO CANADA(IRE), 3 61,5 ž. Jaroslav Línek krk 01:45,11 4 Koplík Zdeno 70
8. ARTYSSIMO, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 12 01:47,93 8 Koplík Zdeno 150
Čas: 01:43,67, Mezičasy: (26,54 - 25,38 - 25,88 - 25,87)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 3/4-3-1 1/4-1-krk-12

Majitel: ALEMMAS, Trenér: Derych Vladimír, Chov: Ms O`Leary A.

Kůň č.2 THAILAND a č.7 BORN TO RACE ztratili na startu cca 4 a 2 délky. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.3 NEVER NOW ke startu (DU 16/5). Sankce: ž. Koplík R. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video


4. dostih, start 15:41
1198 Cena statutárního města Teplice
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGKOR WAT(GB), 4 64,5 Jakub Kocman ZADRŽENĚ 04:29,58 5 Váňa st. Josef 20
2. HER HIM(FR), 5 67,5 Pavel Složil ml. 12 04:32,11 1 Porkátová Ivana 70
3. ANTALGIQUE(FR), 5 69,5 ž. Jan Odložil 13 04:35,25 2 Urbánek Luboš 22
4. STING RIVER(IRE), 7 b 68,0 ž. Martin Liška 2 1/2 04:35,88 6 Kříž Petr 160
5. BRIDPORT(IRE), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/4 04:36,65 3 Myšková Štěpánka 50
6. SCARE CROW, 8 b 69,0 ž. Petr Tůma 2 04:37,11 4 Baštová Pavlína, Ing. 80
Čas: 04:29,58, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-13-2 1/2-3 1/4-2

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Berend Van Dalfsen

Sankce: j.Škvařilová-Řezáčová V.2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video


5. dostih, start 16:12
1199 23. Velká letní cena Ústeckého kraje
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAVERANA(POL), 3 53,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:07,71 6 Nieslanik Miroslav 70
2. PORTORIKOS(IRE), 7 60,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:07,90 7 Wroblewski Grzegorz 27
3. DARKOLVA(IRE), 5 60,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 02:08,25 1 Holčák František 25
4. BOB HEART(IRE), 5 58,5 ž. David Liška 1 1/2 02:08,50 8 Vocásková Helena 40
5. KENSHIBU(IRE), 3 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:08,57 3 Havelková Martina 180
6. O`FFENSIVE(FR), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 3 3/4 02:09,08 5 Ročák Michal 60
7. SILVER TRIGGER(FR), 3 55,5 ž. Adam Florian 4 1/4 02:09,74 4 Šavujev Arslangirej 130
8. LANDMARK(IRE), 3 j 53,5 Michaela Musialová daleko 02:14,56 2 Koplík Zdeno 140
Čas: 02:07,71, Mezičasy: (26,24 - 25,67 - 25,65 - 25,44 - 24,71)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-1 1/2-1/2-3 3/4-4 1/4-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Tomaszewska K.

Kůň č.5 O`FFENSIVE ztratil na startu cca 5 délek. Kůň č.6 MAVERANA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Koplík Z. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.2 LANDMARK (DU 16/11).

video


6. dostih, start 16:40
1200 CHARVÁT CTS Velká mostecká steeplechase 2020
Steeplechase I.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUSIGROSZ(FR), 7 b 70,0 Jakub Kocman JISTĚ 04:22,36 5 Váňa st. Josef 14
2. LAD IN, 8 70,0 Pavel Složil ml. 3 1/2 04:23,02 6 Kabelková Hana 40
3. STREET SINGER(GB), 6 b 70,0 Filip Koplík daleko 04:29,87 1 Koplík Zdeno 100
4. FIL CONDUCTEUR(FR), 5 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška 10 04:31,62 2 Myšková Štěpánka 50
5. FOCOLAT DU LARGE(FR), 5 70,0 ž. Jan Odložil 11 04:33,68 4 Tůma Pavel 70
6. TAURIEL, 5 68,0 ž. Martin Liška 6 04:34,76 3 Zobal František 140
Čas: 04:22,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-daleko-10-11-6

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras Du Quesnay

Kůň č.6 LAD IN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Váňa J. st. 1500 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č.5 DUSIGROSZ (DŘ § 310).

video


7. dostih, start 17:16
1201 99. VRŠANSKÁ UHELNÁ Svatováclavská cena
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR RIGHT(IRE), 8 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:11,62 10 Holčák František 50
2. MANOAMANO(FR), 4 j 59,0 ž. Tomáš Lukášek 3 01:12,06 4 Nieslanik Miroslav 50
3. LEXCEED(GER), 9 j 59,0 ž. Jan Rája 1/2 01:12,16 11 Nieslanik Miroslav 120
4. POWER JACK(GB), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:12,24 5 Nedorostek Bohumil 30
5. MANOLLA, 7 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2 01:12,97 7 Koplík Zdeno 200
6. RABBIT HAVANA(GB), 5 57,5 ž. Petr Foret kr.hlava 01:12,98 8 Luka Václav, Ing. 130
7. SWEETICON(GB), 6 57,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:13,11 2 Luka Václav, Ing. 100
8. CHILLI CHOCOLATE(FR), 6 59,0 ž. Adam Florian 3 3/4 01:13,64 1 Morávková Jaroslava, MVDr. 160
9. BENIDICTION(IRE), 6 57,5 ž. David Liška 2 1/2 01:14,06 3 Haris Ludvík 300
10. ULTIMATE FIGHT(FR), 6 59,0 ž. René Koplík 1 1/2 01:14,29 6 Koplík Zdeno 140
11. MATELLO(FR), 3 j 57,5 ž. Václav Janáček 3 3/4 01:15,01 9 Koplík Zdeno 78
Čas: 01:11,62, Mezičasy: (24,52 - 23,25 - 23,85)
Výrok: JISTĚ-3-1/2-1/2-4 1/2-kr.hlava-3/4-3 3/4-2 1/2-1 1/2-3 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Healy D.
video


8. dostih, start 17:48
1202 Severočeská cena Hitrádia FM
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARJANEH(IRE), 3 52,0 Michal Hrouda JISTĚ 02:11,18 10 Fedorowicz Vladislav 100
2. LA SARENNE(FR), 6 52,5 Lucie Fialová 1/2 02:11,27 9 Pišl Martin 60
3. DREAM OF LOVE, 4 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:11,47 6 Horáková Lenka 70
4. ECOLOGI LOLEK(POL*), 6 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 02:11,82 8 Ministr Antonín 100
5. QUEST ROYAL(SRB), 9 b 56,5 ž. Václav Janáček 1/2 02:11,94 4 Neuberg Filip 30
6. NADĚJE, 7 51,0 ž. Jiřina Andrésová 6 02:13,03 3 Voršilková Helena, Ing. 80
7. DASA IN(IRE), 3 55,5 am. Matyáš Luka 10 02:15,32 1 Luka Václav, Ing. 50
8. MELANIA(GER), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 3 02:15,80 12 Hlavatý Pavel 100
9. WILLY WONKA, 9 48,0 am. Pavlína Kašparová 9 02:17,62 7 Bartoš st. Josef 160
10. SISI POP, 6 s 61,0 ž. Tomáš Lukášek 9 02:19,41 5 Kub Ivan 40
Nestartovali: ARIGNY, ZAMINDARTON
Čas: 02:11,18, Mezičasy: (26,89 - 26,61 - 25,35 - 25,43 - 26,90)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-2 1/4-1/2-6-10-3-9-9

Majitel: F-K Racing - Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Team Hogadala, Hutchinson C., de Roebeck E.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Dobrovolný Karel