home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 30.08.2020 - Most
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1195 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KANADA, 2 58,0 ž. David Liška BOJ 01:28,42 8 Vocásková Helena 20
2. RABBIT COULSTY(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová krk 01:28,48 9 Petrlík Allan 80
3. GIANNAH(FR), 2 57,0 ž. Václav Janáček 4 1/4 01:29,15 4 Nieslanik Miroslav 80
4. RABBIT MANDURO(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:29,22 5 Petrlík Allan 50
5. PLATINA(FR), 2 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:29,35 2 Olehla Čestmír 78
6. BRITANY GO, 2 57,0 ž. Adam Florian 10 01:31,26 6 Haris Ludvík 90
7. SINNFONIA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 8 01:32,77 3 Váňa Tomáš 78
8. GENIE JEAN, 2 58,0 ž. Martina Havelková 3 3/4 01:33,34 1 Zobal František 270
9. LARITA, 2 54,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:33,83 7 Tajmr Michal 350
Čas: 01:28,42, Mezičasy: (14,42 - 25,22 - 24,64 - 24,14)
Výrok: BOJ-krk-4 1/4-1/2-3/4-10-8-3 3/4-3 1/4

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.
video


2. dostih, start 14:41
1196 Cena Hospodářské komory ČR
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 3 j 58,5 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:26,96 6 Janáčková Koplíková Ingrid 25
2. DARK ABSOLU, 4 62,0 ž. Tomáš Lukášek 2 01:27,23 11 Petrlík Allan 60
3. WIRRWARR(GER), 4 b 56,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:27,67 4 Mihalík Marcel 80
4. TORRERO(FR), 3 s 54,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:28,12 1 Šavujev Arslangirej 130
5. RED PERSIAN(IRE), 5 60,5 ž. Václav Janáček 3/4 01:28,27 3 Urbánek Luboš 60
6. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 57,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:28,44 10 Urbánek Luboš 100
7. KOOL AND THE GANG(IRE), 10 63,0 ž. René Koplík 1 1/4 01:28,62 2 Albrecht Jürgen 60
8. PENSEUR(IRE), 5 b 52,5 Michaela Musialová 1/2 01:28,72 5 Koplík Zdeno 100
9. ASTORIA(FR), 4 j 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:28,88 7 Pejšková Ivana 140
10. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 1/4 01:29,40 8 Kalčík Michal 80
11. OLINKA, 4 59,5 ž. Martina Havelková 3 1/4 01:29,95 9 Horáková Lenka 120
Čas: 01:26,96, Mezičasy: (14,04 - 24,88 - 23,95 - 24,09)
Výrok: JISTĚ-2-2 3/4-2 1/2-3/4-1 1/4-1 1/4-1/2-1-3 1/4-3 1/4

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.

Kůň č.3 RED PERSIAN a č.8 NEAR TO BE RICH ztratili na startu cca 2 a 4 délky. Poplatek: stáj Stáj MEKA 400 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.9 OLINKA (DU 16/11). Sankce: tr. Petrlík A. 500 Kč za nedovolené pobízení koně č.11 DARK ABSOLU u startu (DŘ § 348).

video

3. dostih, start 15:08
1197 Dostih s prodejními podmínkami
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SICILIAN ROCK(IRE), 5 j 59,0 ž. David Liška JISTĚ 01:43,67 1 Derych Vladimír 100
2. THAILAND(GER), 8 bj 61,0 ž. Václav Janáček 1 1/4 01:43,84 2 Kalčík Michal 50
3. MILUŠKA, 3 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 01:44,25 6 Germič Karel 30
4. NEVER NOW(GER), 7 57,5 am. Sabina Mokrošová 3 01:44,67 3 Brož Jiří 30
5. BORN TO RACE(GER), 3 55,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:44,87 7 Germič Karel 45
6. LILIANA(GER), 3 56,0 ž. Adam Florian 1 01:45,05 5 Mihalík Marcel 80
7. GO CANADA(IRE), 3 61,5 ž. Jaroslav Línek krk 01:45,11 4 Koplík Zdeno 70
8. ARTYSSIMO, 3 57,5 ž. Tomáš Lukášek 12 01:47,93 8 Koplík Zdeno 150
Čas: 01:43,67, Mezičasy: (26,54 - 25,38 - 25,88 - 25,87)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 3/4-3-1 1/4-1-krk-12

Majitel: ALEMMAS, Trenér: Derych Vladimír, Chov: Ms O`Leary A.

Kůň č.2 THAILAND a č.7 BORN TO RACE ztratili na startu cca 4 a 2 délky. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.3 NEVER NOW ke startu (DU 16/5). Sankce: ž. Koplík R. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video


4. dostih, start 15:41
1198 Cena statutárního města Teplice
Steeplechase IV.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGKOR WAT(GB), 4 64,5 Jakub Kocman ZADRŽENĚ 04:29,58 5 Váňa st. Josef 20
2. HER HIM(FR), 5 67,5 Pavel Složil ml. 12 04:32,11 1 Porkátová Ivana 70
3. ANTALGIQUE(FR), 5 69,5 ž. Jan Odložil 13 04:35,25 2 Urbánek Luboš 22
4. STING RIVER(IRE), 7 b 68,0 ž. Martin Liška 2 1/2 04:35,88 6 Kříž Petr 160
5. BRIDPORT(IRE), 5 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/4 04:36,65 3 Myšková Štěpánka 50
6. SCARE CROW, 8 b 69,0 ž. Petr Tůma 2 04:37,11 4 Baštová Pavlína 80
Čas: 04:29,58, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-12-13-2 1/2-3 1/4-2

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Berend Van Dalfsen

Sankce: j.Škvařilová-Řezáčová V.2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video

5. dostih, start 16:12
1199 23. Velká letní cena Ústeckého kraje
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAVERANA(POL), 3 53,5 ž. Jan Verner JISTĚ 02:07,71 6 Nieslanik Miroslav 70
2. PORTORIKOS(IRE), 7 60,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 02:07,90 7 Wroblewski Grzegorz 27
3. DARKOLVA(IRE), 5 60,0 ž. Jaroslav Línek 2 1/2 02:08,25 1 Holčák František 25
4. BOB HEART(IRE), 5 58,5 ž. David Liška 1 1/2 02:08,50 8 Vocásková Helena 40
5. KENSHIBU(IRE), 3 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:08,57 3 Havelková Martina 180
6. O`FFENSIVE(FR), 4 58,5 ž. Jaromír Šafář 3 3/4 02:09,08 5 Ročák Michal 60
7. SILVER TRIGGER(FR), 3 55,5 ž. Adam Florian 4 1/4 02:09,74 4 Šavujev Arslangirej 130
8. LANDMARK(IRE), 3 j 53,5 Michaela Musialová daleko 02:14,56 2 Koplík Zdeno 140
Čas: 02:07,71, Mezičasy: (26,24 - 25,67 - 25,65 - 25,44 - 24,71)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-1 1/2-1/2-3 3/4-4 1/4-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Tomaszewska K.

Kůň č.5 O`FFENSIVE ztratil na startu cca 5 délek. Kůň č.6 MAVERANA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Koplík Z. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.2 LANDMARK (DU 16/11).

video

6. dostih, start 16:40
1200 CHARVÁT CTS Velká mostecká steeplechase 2020
Steeplechase I.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUSIGROSZ(FR), 7 b 70,0 Jakub Kocman JISTĚ 04:22,36 5 Váňa st. Josef 14
2. LAD IN, 8 70,0 Pavel Složil ml. 3 1/2 04:23,02 6 Kabelková Hana 40
3. STREET SINGER(GB), 6 b 70,0 Filip Koplík daleko 04:29,87 1 Koplík Zdeno 100
4. FIL CONDUCTEUR(FR), 5 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška 10 04:31,62 2 Myšková Štěpánka 50
5. FOCOLAT DU LARGE(FR), 5 70,0 ž. Jan Odložil 11 04:33,68 4 Tůma Pavel 70
6. TAURIEL, 5 68,0 ž. Martin Liška 6 04:34,76 3 Zobal František 140
Čas: 04:22,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 1/2-daleko-10-11-6

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras Du Quesnay

Kůň č.6 LAD IN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Váňa J. st. 1500 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č.5 DUSIGROSZ (DŘ § 310).

video

7. dostih, start 17:16
1201 99. VRŠANSKÁ UHELNÁ Svatováclavská cena
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR RIGHT(IRE), 8 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:11,62 10 Holčák František 50
2. MANOAMANO(FR), 4 j 59,0 ž. Tomáš Lukášek 3 01:12,06 4 Nieslanik Miroslav 50
3. LEXCEED(GER), 9 j 59,0 ž. Jan Rája 1/2 01:12,16 11 Nieslanik Miroslav 120
4. POWER JACK(GB), 4 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:12,24 5 Nedorostek Bohumil 30
5. MANOLLA, 7 58,0 ž. Jaroslav Línek 4 1/2 01:12,97 7 Koplík Zdeno 200
6. RABBIT HAVANA(GB), 5 57,5 ž. Petr Foret kr.hlava 01:12,98 8 Luka Václav 130
7. SWEETICON(GB), 6 57,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:13,11 2 Luka Václav 100
8. CHILLI CHOCOLATE(FR), 6 59,0 ž. Adam Florian 3 3/4 01:13,64 1 Morávková Jaroslava 160
9. BENIDICTION(IRE), 6 57,5 ž. David Liška 2 1/2 01:14,06 3 Haris Ludvík 300
10. ULTIMATE FIGHT(FR), 6 59,0 ž. René Koplík 1 1/2 01:14,29 6 Koplík Zdeno 140
11. MATELLO(FR), 3 j 57,5 ž. Václav Janáček 3 3/4 01:15,01 9 Koplík Zdeno 78
Čas: 01:11,62, Mezičasy: (24,52 - 23,25 - 23,85)
Výrok: JISTĚ-3-1/2-1/2-4 1/2-kr.hlava-3/4-3 3/4-2 1/2-1 1/2-3 3/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Healy D.
video

8. dostih, start 17:48
1202 Severočeská cena Hitrádia FM
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARJANEH(IRE), 3 52,0 Michal Hrouda JISTĚ 02:11,18 10 Fedorowicz Vladislav 100
2. LA SARENNE(FR), 6 52,5 Lucie Fialová 1/2 02:11,27 9 Pišl Martin 60
3. DREAM OF LOVE, 4 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:11,47 6 Horáková Lenka 70
4. ECOLOGI LOLEK(POL*), 6 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 02:11,82 8 Ministr Antonín 100
5. QUEST ROYAL(SRB), 9 b 56,5 ž. Václav Janáček 1/2 02:11,94 4 Neuberg Filip 30
6. NADĚJE, 7 51,0 ž. Jiřina Andrésová 6 02:13,03 3 Voršilková Helena 80
7. DASA IN(IRE), 3 55,5 am. Matyáš Luka 10 02:15,32 1 Luka Václav 50
8. MELANIA(GER), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 3 02:15,80 12 Hlavatý Pavel 100
9. WILLY WONKA, 9 48,0 am. Pavlína Kašparová 9 02:17,62 7 Bartoš st. Josef 160
10. SISI POP, 6 s 61,0 ž. Tomáš Lukášek 9 02:19,41 5 Kub Ivan 40
Nestartovali: ARIGNY, ZAMINDARTON
Čas: 02:11,18, Mezičasy: (26,89 - 26,61 - 25,35 - 25,43 - 26,90)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-2 1/4-1/2-6-10-3-9-9

Majitel: F-K Racing - Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Team Hogadala, Hutchinson C., de Roebeck E.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Dobrovolný Karel