home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 29.08.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:06
1187 Cena AUTO IN s Kapkou naděje
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK SUN(FR), 3 68,0 ž. Thomas Boyer V. LEHCE 04:05,38 8 Olehla Čestmír, MVDr. 100
2. SHOW ME THE MONEY, 3 66,5 Pavel Složil ml. 10 04:07,14 7 Mimra Zdeněk 37
3. JACQUELINE, 3 66,0 ž. Jan Faltejsek 2 04:07,46 10 Tůma Pavel 18
4. GIORGIONE(GB), 3 s 68,0 ž. Marcel Novák 3/4 04:07,59 9 Váňa st. Josef 200
5. ČÁRYJAPE, 3 66,5 Jakub Kocman 1 04:07,77 6 Junková Jana 100
6. DREAM OF DRAGON(GB), 3 68,0 ž. Rostislav Benš daleko 04:15,23 11 Wroblewski Grzegorz 150
Z GIORGIA, 3 64,0 Michal Maksa     3 Zobal František 550
Z TARKAN(POL), 3 68,0 ž. Sertash Ferhanov     2 Wroblewska Iwona 70
ZN YANK, 3 63,0 am. Marcel Altenburger     1 Popelka Stanislav 100
SN DOVALWEENO(GB), 3 s 64,0 Bronislava Hellier     4 Wroblewski Grzegorz 550
Nestartovali - odváženi: FLYING FINN

Čas: 04:05,38, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-2-3/4-1-daleko

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č. 5 FLYING FINN nestartoval z důvodu pádu jezdkyně na zkušebního skoku, j. Škvařilová-Řezáčová V. má nárok na jízdné.

video


2. dostih, start 13:39
1188 Pohár BICZ holding 2020
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4600 m, handicap, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 j 65,0 Adam Čmiel LEHCE 06:02,29 13 Holčák Radek 120
2. STIGRIS, 9 j 72,0 ž. Lukáš Matuský 7 06:03,68 11 Holčák František 100
3. DEL REY(SVK), 5 66,5 Pavel Složil ml. 1 1/2 06:03,99 9 Mimra Zdeněk 20
4. MOTIV, 5 67,0 ž. Jaroslav Myška 3/4 06:04,15 3 Lempochnerová Veronika 78
5. FORT RYAN(SVK), 6 68,0 ž. Rostislav Benš 3 1/2 06:04,72 8 Brečka Jaroslav 130
6. VALTZ, 9 b 72,0 ž. Sertash Ferhanov 5 06:05,64 14 Lempochnerová Veronika 140
7. SPEEDER, 5 66,0 ž. Thomas Boyer 12 06:08,11 5 Odložil Pavel 220
8. KORNELIA, 6 b 63,0 am. Marcel Altenburger 10 06:10,02 2 Popelka Stanislav 200
9. CALINE DE JUILLEY(FR), 7 j 64,5 Carina Schneider 2 3/4 06:10,51 10 Wroblewski Grzegorz 85
10. GIOVANNI, 7 64,0 Ondřej Velek 11 06:12,87 4 Uhl Jiří 120
11. LAVERNO, 5 s 68,5 ž. Marcel Novák 3 06:13,44 7 Kvapilová Lenka 78
ZN ELIÁŠ, 11 s 60,0 am. Marcel Novák ml.     15 Soukup Václav 350
ZN SHENT(FR), 5 70,0 ž. Jan Odložil     1 Urbánek Luboš 70
SN ENGELE(FR), 6 s 61,5 Jakub Kocman     6 Jirátová Petra 200
Z EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 63,0 ž. Marek Stromský     12 Popelka Stanislav 80
Čas: 06:02,29, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-7-1 1/2-3/4-3 1/2-5-12-10-2 3/4-11-3
Bonus:
15 000 Kč(STIGRIS)K-K Metal a.s.
9 000 Kč(MOTIV)Pálenice Pavlovice

Majitel: Meridian, Trenér: Holčák Radek, Chov: Coveliers P.
video


3. dostih, start 14:12
1189 CENA VÝCHODNÍCH ČECH
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 69,5 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 04:04,89 2 Myšková Štěpánka 32
2. DAJUKA, 6 67,0 ž. Lukáš Matuský 2 3/4 04:05,31 4 Holčák Radek 35
3. MEDIC, 7 69,5 Pavel Složil ml. 2 1/4 04:05,66 5 Junková Jana 22
4. USOCKEM(FR), 12 A 1/2j 68,5 ž. Sertash Ferhanov 7 04:07,10 1 Vítek Pavel 160
5. KIFAAYA(GB), 8 68,0 ž. Jan Faltejsek 3 3/4 04:07,80 6 Bodlák Radim 100
6. TIARA MAN(FR), 9 71,0 ž. Niklas Lovén 2 04:08,12 7 Bodlák Radim 50
7. GARFIELD, 7 68,0 ž. Petr Tůma daleko 04:16,54 3 Kovačík František 440
PN NO TIME TO LOSE(GB), 11 j 68,0 ž. Jiří Kousek     8 Váňa st. Josef 45
Čas: 04:04,89, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2 1/4-7-3 3/4-2-daleko
Bonus:
17 500 Kč(DAJUKA)K-K Metal a.s.
10 500 Kč(MEDIC)EŽ Praha a.s.

Majitel: Jerie & syn, Trenér: Myšková Štěpánka,

Kůň č.3 GARFIELD byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: j. Složil P. ml. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


4. dostih, start 14:46
1190 Cena DENÍKU PRÁVO
Steeplechase crosscountry II.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUSTAMIR(IRE), 9 68,0 ž. Lukáš Matuský BOJ 05:56,74 1 Holčák František 55
2. PLAYER, 8 69,0 ž. Marcel Novák 3/4 05:56,89 9 Kvapilová Lenka 28
3. LOMBARGINI(GER*), 9 70,0 ž. Jan Odložil 4 1/2 05:57,63 4 Popelka Stanislav 60
4. FOREVER DRY(GER), 5 69,0 ž. Jiří Kousek 4 1/2 05:58,38 5 Váňa st. Josef 60
5. STRETTON, 10 73,0 ž. Marek Stromský 5 05:59,24 8 Popelka Stanislav 35
6. TURONI(FR), 7 68,0 ž. Rostislav Benš daleko 06:06,09 3 Poles Pavel 210
PN ČMELÁK, 6 68,0 ž. Martin Liška     6 Novák Antonín 240
ZN TASTE OF ROCK(FR), 6 68,0 ž. Jaroslav Myška     2 Myšková Štěpánka 70
Nestartovali: SAINT JOSEPH(FR)
Čas: 05:56,74, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-4 1/2-4 1/2-5-daleko
Bonus:
17 500 Kč(PLAYER)Nýznerov
10 500 Kč(LOMBARGINI(GER*))EŽ Praha a.s.
7 000 Kč(STRETTON)Nýznerov

Majitel: Ray Racing, Trenér: Holčák František, Chov: Shadwell Estate Company
video


5. dostih, start 15:28
1191 Cena společnosti SEKO AEROSPACE
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EVŽEN(GB), 6 70,5 ž. Jaroslav Myška ZADRŽENĚ 07:01,84 11 Myšková Štěpánka 20
2. CASPER(FR), 8 A 1/2 69,0 ž. Sertash Ferhanov 10 07:03,87 15 Olehla Čestmír, MVDr. 78
3. PARIS EIFFEL(IRE), 7 68,0 ž. Martin Cagáň 4 1/2 07:04,54 2 Cagáň Ján, Ing. 550
4. SACAMIRO, 7 68,0 ž. Petr Tůma krk 07:04,59 12 Ilíková Kateřina 300
5. SWEET RED WINE, 8 68,0 ž. Jan Odložil 2 1/4 07:04,95 3 Odložil Pavel 250
6. BUONARROTI(GER), 9 68,0 ž. Martin Liška 2 1/2 07:05,19 13 Váňa st. Josef 80
7. MARCUS AURELIUS(FR), 10 68,0 ž. Marek Stromský 8 07:06,73 4 Popelka Stanislav 120
8. RUI FALEIRO(USA), 9 68,0 ž. Marcel Novák daleko 07:14,24 8 Brečka Jaroslav 300
Z DIRECT LAGRANGE(FR), 7 A 1/2 68,5 ž. Lukáš Matuský     1 Holčák Radek 120
Z ALEGORIA, 8 68,5 am. František Plšek ml.     9 Derych Vladimír 200
Z PEINTRE ELUSIF(FR), 8 68,5 ž. Jan Faltejsek     14 Tůma Pavel 70
ZN BUGSIE MALONE(IRE), 10 68,0 Adam Čmiel     5 Holčák Radek 140
ZN KAISERWALZER(GER), 7 68,5 Pavel Složil ml.     6 Brečka Jaroslav 300
PN MAHONY, 8 68,0 ž. Niklas Lovén     10 Popelka Stanislav 80
ZN MAZHILIS(FR), 11 73,0 ž. Jiří Kousek     7 Váňa st. Josef 60
Čas: 07:01,84, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-10-4 1/2-krk-2 1/4-2 1/2-8-daleko
Bonus:
17 500 Kč(SACAMIRO)Jezdecký oddíl Beňov
10 500 Kč(SWEET RED WINE)Stáj Dopa-Odložil

Majitel: Englicovi a Kulhánkovi, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Litex Commerce
video


6. dostih, start 16:07
1192 Velká cena města Pardubic - IV. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou - Memoriál Oktaviána Kinského
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000 - 16000 - 12000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SOTTOVENTO(GER), 8 70,0 ž. Jan Odložil JISTĚ 07:42,77 8 Váňa st. Josef 45
2. VANDUAL(SVK), 12 b 70,0 ž. Sertash Ferhanov 4 1/2 07:43,57 12 Štangel Marián 190
3. TALENT, 9 70,0 ž. Martin Liška 16 07:47,28 3 Kabelková Hana 55
4. CATCH LIFE(ITY), 12 70,0 ž. Niklas Lovén hlava 07:47,31 2 Bodlák Radim 170
5. RIBELINO(FR), 12 70,0 ž. Thomas Boyer 3/4 07:47,46 4 Urbánek Luboš 250
6. TZIGANE DU BERLAIS(FR), 9 70,0 ž. Jan Faltejsek 8 07:48,97 10 Tůma Pavel 28
7. DECORUS, 11 70,0 ž. Petr Tůma 3 3/4 07:49,55 1 Syslová Lenka 200
8. BRIDGEUR(FR), 9 A 1/2 70,0 ž. Jaroslav Myška 10 07:51,72 11 Myšková Štěpánka 100
9. MOULA, 12 70,0 Ondřej Velek 11 07:54,32 9 Uhl Jiří 190
10. ALL SCATER, 10 70,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová 1/2 07:54,47 7 Řezáčová Jana 1110
Z ANGE GUARDIAN(GER), 12 70,0 ž. Jiří Kousek     6 Váňa st. Josef 28
Nestartovali: CHICNAME DE COTTE(FR)
Čas: 07:42,77, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/2-16-hlava-3/4-8-3 3/4-10-11-1/2
Bonus:
20 000 Kč(TALENT)DS Kabelkovi

Majitel: Statek Chyše-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Kůň č.12 VANDUAL byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


7. dostih, start 16:43
1193 Cena Služeb města Pardubic
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 4letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POPINJAY(FR), 4 68,5 ž. Jaroslav Myška V. LEHCE 05:31,37 6 Myšková Štěpánka 22
2. NIKEANDNEMESIS(IRE), 4 65,0 Adam Čmiel 10 05:33,32 3 Holčák František 50
3. ZTRACENKA, 4 66,0 ž. Marek Stromský 4 05:34,03 2 Popelka Stanislav 22
4. SAINT SHINE(FR), 4 65,5 Carina Schneider 1 3/4 05:34,30 1 Váňa st. Josef 50
5. MOHAN, 4 68,0 ž. Martin Liška 15 05:37,80 5 Novák Antonín 200
6. SICILIAN, 4 66,5 Ondřej Velek 17 05:41,96 8 Vašina Josef 150
ZN SEXY LORD, 4 j 67,0 Filip Koplík     4 Růžičková Martina 100
SN TERST, 4 68,0 ž. Marcel Novák     10 Kvapilová Lenka 250
Nestartovali: WILD EAGLE(FR), YOUKO(FR)
Čas: 05:31,37, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-4-1 3/4-15-17
Bonus:
15 000 Kč(ZTRACENKA)Nýznerov
9 000 Kč(MOHAN)DS Malá Morávka

Majitel: DB LOGISTIC s.r.o., Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Haras de la Perelle
video


8. dostih, start 17:18
1194 Cena společnosti STAFI finalizace staveb s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDICIMAN(GB), 7 72,0 Adam Čmiel BOJ 04:14,44 10 Holčák František 22
2. TELLUR(POL), 8 68,0 ž. Marcel Novák 1 1/4 04:14,66 6 Poles Pavel 110
3. EAST RIVER(FR), 6 A 1/2 68,5 am. Marcel Altenburger 2 1/4 04:15,04 12 Váňa st. Josef 100
4. PERSONAL COACH(FR), 7 j 66,0 ž. Sertash Ferhanov 2 1/2 04:15,45 2 Wroblewski Grzegorz 130
5. WOODY, 10 67,0 Ondřej Velek 3 1/2 04:16,07 11 Uhl Jiří 150
6. STAR(GER), 9 74,0 ž. Lukáš Matuský 3/4 04:16,21 3 Brečka Jaroslav 140
7. CHARISMATIC, 8 71,5 Pavel Složil ml. 5 04:17,10 9 Junková Jana 55
8. SOSON(GB), 7 67,0 ž. Marek Stromský kr.hlava 04:17,12 8 Popelka Stanislav 60
9. MIZURI, 7 68,5 ž. Jan Odložil 6 04:18,23 15 Zobal František 60
10. TORGON(POL), 10 j 71,5 ž. Martin Liška 10 04:20,41 5 Liška Martin 120
11. GOTSCHA, 8 63,0 am. Tereza Polesná kr.hlava 04:20,43 1 Kovář Stanislav 440
Z ALVA(GER), 5 b 64,5 ž. Rostislav Benš     13 Neuberg Filip 250
Z MINTAKA, 6 b 71,0 am. František Plšek ml.     7 Popelka Stanislav 200
Nestartovali: FABRYAN, NON STOP(AUT)
Čas: 04:14,44, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/4-2 1/4-2 1/2-3 1/2-3/4-5-kr.hlava-6-10-kr.hlava

Majitel: AGA-Vlachovice, Trenér: Holčák František, Chov: Dunchurch Lodge Stud Co

Kůň č.14 FABRYAN nestartoval z důvodu nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. DK vyslechla am. Plška F. ml. k zadržení koně č.7 MINTAKA a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel