home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 23.08.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1180 Cena společnosti INSIA a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 6 j 56,0 ž. Martin Laube LEHCE 01:28,04 3 Pejšková Ivana 50
2. COLTYN, 5 57,5 am. Sabina Mokrošová 3 1/4 01:28,53 7 Seménka Zdeněk 30
3. DARKGELTON LADY, 3 59,5 Daniel Vyhnálek 1/2 01:28,62 6 Petrlík Allan 40
4. CHOP CHOP(IRE), 4 53,5 Jente Marien 3/4 01:28,77 5 Resulov Artur 30
5. PARTY STAR(IRE), 3 55,0 ž. Petr Foret 1 01:28,93 4 Luka Václav 50
6. PALADINO(FR), 4 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:29,30 2 Nieslanik Miroslav 100
7. ROLALIZA, 5 j 52,0 ž. Jan Verner 10 01:31,12 1 Hlavatý Pavel 120
Čas: 01:28,04, Mezičasy: (13,66 - 23,95 - 24,75 - 25,68)
Výrok: LEHCE-3 1/4-1/2-3/4-1-2 1/4-10

Majitel: B & P int. - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate
video

2. dostih, start 14:31
1181 Cena společnosti EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAGON ARROW(GB), 2 58,0 ž. Beysim Ferhanov JISTĚ 01:43,63 7 Vocásková Helena 15
2. ROYAL WORD(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/2 01:44,04 8 Šavujev Arslangirej 110
3. FAMOUS CATINI(IRE), 2 57,0 ž. David Liška 3 01:44,56 9 Vocásková Helena 60
4. TCHEQUE KING(FR), 2 56,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:44,87 1 Olehla Čestmír 100
5. ZORIYMAN(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:45,09 3 Nieslanik Miroslav 55
6. RABBIT COULSTY(IRE), 2 53,0 Simona Laubeová 3 1/2 01:45,72 6 Petrlík Allan 110
7. KAPITAN TREVILLE, 2 57,0 ž. Adam Florian 8 01:47,34 2 Haris Ludvík 100
8. LITTLEDI BARELIERE(FR), 2 53,5 Alena Plimlová 13 01:51,03 4 Fedorowicz Vladislav 300
Nestartovali: MANORIE(FR)
Čas: 01:43,63, Mezičasy: (26,15 - 25,46 - 25,67 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3-2 1/4-1 1/2-3 1/2-8-13

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Rabbah Bloodstock Limited

Poplatky: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.9 FAMOUS CATINI(DU 16/7)

video

3. dostih, start 15:01
1182 Memoriál ing. Jiřího Chaloupky - dostih amatérů FEGENTRI
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 600 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALOMINA(FR), 3 54,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:42,67 3 Olehla Čestmír 22
2. FINIGA, 3 bj 57,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 1/4 01:42,87 7 Haris Ludvík 55
3. SEA THE NIGHT(IRE), 4 58,5 am. Jindřich Fabris 7 01:44,02 4 Váňa Tomáš 25
4. SWAN PRINCESS, 4 57,0 am. Jenny Langhard 1 1/4 01:44,25 1 Horáková Lenka 100
5. DECANTER(GB), 3 57,0 am. Josef Břečka, Dis. 2 1/4 01:44,67 6 Resulov Artur 78
6. SHECANRALLY(IRE), 5 j 57,5 am. Guilain Bertrand 2 3/4 01:45,15 5 Hlavatý Pavel 130
7. THAILAND(GER), 8 bj 56,0 am. Camilla Orlandi 8 01:46,91 2 Kalčík Michal 78
Čas: 01:42,67, Mezičasy: (25,33 - 25,76 - 25,12 - 26,46)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-7-1 1/4-2 1/4-2 3/4-8

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Sankce:am. Mokrošová S.200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

4. dostih, start 15:31
1183 41. Cena MASISE - POHÁR STATKU BLATA ČESKÝ RÁJ
Rovina I.kat. - 1200 m, cena, 2letí
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIANNINA(IRE), 2 57,0 ž. David Liška JISTĚ 01:15,62 6 Vocásková Helena 40
2. KMOTR(IRE), 2 58,0 ž. Beysim Ferhanov 1 01:15,78 4 Vocásková Helena 40
3. VI FI(IRE), 2 58,0 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:16,15 3 Šavujev Arslangirej 120
4. MUGURUZA(IRE), 2 j 57,0 ž. Petr Foret krk 01:16,22 1 Luka Václav 16
5. MIKE MAJK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:16,45 2 Nieslanik Miroslav 110
6. PONNTOS(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Palík hlava 01:16,48 5 Nieslanik Miroslav 170
Čas: 01:15,62, Mezičasy: (25,30 - 25,69 - 24,63)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-krk-1 1/2-hlava

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hyde Park Stud

Poplatky: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.6 GIANNINA (DU 16/7). Sankce: ž.Ferhanov B. 2000 Kč a odnětí licence na 3 dostihové dny tj. 12.,13. a 20.9.2020 za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

5. dostih, start 16:01
1184 3. Cena společnosti LOKOTRANS
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORM DE NUIT(FR), 4 57,0 ž. Jiří Palík TUHÝ BOJ 02:38,11 4 Seménka Zdeněk 35
2. CACOPHONOUS(GB), 5 60,5 ž. Martina Havelková nos 02:38,12 7 Havelková Martina 40
3. WELLUNCA, 3 52,0 ž. Jan Verner krk 02:38,16 1 Kabelková Hana 60
4. GIVEN CHOICE(IRE), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 02:38,85 3 Wroblewska Iwona 110
5. LA PAIX(FR), 5 j 58,0 ž. Jan Rája 3 1/2 02:39,38 8 Nieslanik Miroslav 40
6. BARABASH(GER), 5 59,5 ž. Martin Laube 4 02:40,13 2 Urbánek Luboš 35
7. SILVER TRIGGER(FR), 3 55,5 ž. Adam Florian 2 3/4 02:40,65 6 Šavujev Arslangirej 100
Nestartovali: ORPHEUS
Čas: 02:38,11, Mezičasy: (27,24 - 27,63 - 26,46 - 25,57- 26,33 - 24,88)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-krk-4 1/4-3 1/2-4-2 3/4

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Chedeville P.,Fresnay Agricole S.A.S.

Poplatky: stáj EPICOS 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.1 WELLUNCA (DU 16/7)

video

6. dostih, start 16:31
1185 Cena Šlechtitelů společnosti SELGEN
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLEANO, 4 58,5 Daniel Vyhnálek BOJ 02:11,05 2 Pejšková Ivana 110
2. AUSTRALIEN(FR), 4 56,0 ž. Martin Laube 3/4 02:11,19 5 Popelka Stanislav 80
3. SIR SUN(FR), 6 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:11,37 8 Urbánek Luboš 18
4. NIGEL(FR), 3 52,5 ž. Jan Verner 3/4 02:11,50 4 Olehla Čestmír 200
5. SAUL(GB), 5 58,5 ž. Beysim Ferhanov 3/4 02:11,64 7 Vocásková Helena 28
6. WASTE NO TIME, 7 58,5 ž. Martina Havelková hlava 02:11,67 9 Horáková Lenka 120
7. BETTING TIP(FR), 5 58,5 ž. Petr Foret nos 02:11,68 6 Luka Václav 80
8. BELA BONITA, 6 b 53,0 Michal Hrouda 7 02:12,81 3 Nováková Jana 400
9. VEAKALTO(IRE), 8 51,0 am. Matyáš Luka 1/2 02:12,89 1 Luka Václav 160
10. TROPICAL BOND, 9 b 61,0 Zuzana Míčová 3 02:13,46 12 Kalčík Michal 120
11. ZAUKHAN(GB), 3 55,5 ž. Adam Florian 1/2 02:13,58 10 Šavujev Arslangirej 200
Nestartovali: VADETABERRY
Čas: 02:11,05, Mezičasy: (26,84 - 26,15 - 26,14 - 25,25 - 26,67)
Výrok: BOJ-3/4-1-3/4-3/4-hlava-nos-7-1/2-3-1/2

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video

7. dostih, start 17:02
1186 Cena společnosti BECHERPLATZ
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOLVERINE, 4 52,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:30,47 11 Voršilková Helena 30
2. DARK ALIGHIERI, 5 55,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:30,64 4 Mourek František 60
3. DATTLEI(IRE), 3 49,0 ž. Martina Havelková krk 01:30,70 6 Havelková Martina 100
4. SINGAPORE SPICE(FR), 8 60,5 ž. Jiří Palík 2 3/4 01:31,16 8 Drlík Jaroslav 110
5. HUDSON HORNET(FR), 3 58,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:31,46 3 Chaloupka Jiří 30
6. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 54,0 Alena Plimlová 1/2 01:31,55 7 Fedorowicz Vladislav 65
7. NUTEKI, 4 55,5 ž. Adam Florian 2 3/4 01:32,04 12 Hlavatý Pavel 130
8. BJETKA(IRE), 3 55,0 Zuzana Míčová 6 01:32,94 9 Kub Ivan 110
9. EL BUT, 4 57,5 ž. Beysim Ferhanov 1/2 01:33,06 5 Bartoš st. Josef 80
10. MONTE CHRISTO, 8 j 60,5 žk. Agáta Čermáková 6 01:34,05 1 Kalčík Michal 80
11. MANY REASONS(IRE), 4 sj 52,0 Lucie Fialová 1 01:34,23 10 Pišl Martin 200
12. KARPOS FAN(FR), 7 b 59,5 ž. Milan Zatloukal 5 01:35,13 2 Křídlová Tamara 120
Čas: 01:30,47, Mezičasy: (13,78 - 25,87 - 25,68 - 25,14)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-2 3/4-2-1/2-2 3/4-6-1/2-6-1-5

Majitel: Joe, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Kacerovská B.

Sankce: ž.Ferhanov B. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 EL BUT před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Krejčí Martina, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel