home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.08.2020 - Slušovice
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:01
1172 Cena společnosti Riverfront Gardens
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZELDA, 7 67,5 ž. Petr Tůma JISTĚ 03:54,91 2 Šomanová Lenka, Ing. 65
2. FIDELL(SVK), 4 66,0 ž. Lukáš Matuský 1 1/4 03:55,09 3 Piruch Jozef 50
3. SÁI FÉI, 6 68,5 ž. Marcel Novák 5 03:56,25 7 Novák Antonín 55
4. SILVER NIGHT(FR), 5 67,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2 03:56,46 5 Bodlák Radim 35
5. CHICO DE CHILLI, 4 66,0 ž. Marek Stromský 2 3/4 03:57,09 6 Seménka Zdeněk 65
6. LEVITATE(GER), 7 68,0 Martin Vizváry 18 04:01,56 8 Bodlák Radim 200
Z OLÉRON, 5 68,0 Michal Kubík     1 Bělka Martin 100
Z WESTERWALD(GB), 7 68,0 ž. Jan Odložil     4 Porebna Elwira 50
Čas: 03:54,91, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-1 1/2-2 3/4-18

Majitel: Šomanová Lenka-Lipina, Trenér: Šomanová Lenka, Ing., Chov: Šomanová L.Ing.

DK prošetřila zadržení koní č.4 WESTERWALD a č.1 OLÉRON vyslechla j. Odložila J. a Kubíka M. a jejich vysvětlení (podezření na zranění koně č.4 WESTERWALD a zranění levé přední končetiny u koně č.1 OLÉRON) vzala na vědomí.

video


2. dostih, start 14:32
1173 Cena hejtmana Zlínského kraje
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TASMÍNA, 2 55,0 Michal Demo JISTĚ 01:44,45 4 Piruch Jozef 50
2. LAILAHO, 2 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:44,64 2 Urbánek Luboš 18
3. QUENTY, 2 57,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/4 01:44,84 1 Piruch Jozef 60
4. RABBIT REQUINTO(IRE), 2 54,5 Simona Laubeová krk 01:44,90 3 Petrlík Allan 24
Čas: 01:44,45, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-krk

Majitel: MPL Racing CZ, Trenér: Piruch Jozef, Chov: Piskla Miroslav-MPL
video


3. dostih, start 15:09
1174 Cena společnosti TIPsport
Rovina III.kat. - 1100 m, handicap, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NATTY`S STAR(SVK), 3 50,5 Michaela Musialová JISTĚ 01:06,91 6 Mihalík Marcel 50
2. DAPA, 5 54,0 žk. Denisa Sikorová 1 3/4 01:07,20 11 Holčák František 80
3. VALMONT OHNE, 8 59,0 Daniel Vyhnálek hlava 01:07,22 2 Havlíček Jan 80
4. SHARP BROOK, 12 53,5 ž. Martina Havelková 3 01:07,76 5 Demele Jan 85
5. BETTSUT, 5 52,5 Michal Hrouda krk 01:07,83 4 Héč Karel 100
6. ALEXANDR(IRE), 7 62,5 am. Sabina Mokrošová krk 01:07,87 3 Vinklárek Vladimír 80
7. FABLE, 4 s 55,5 ž. Peter Hodáň 3/4 01:08,00 1 Podhányi Jan 80
8. PRESTIGE OF GRACIE(IRE), 8 52,0 Simona Laubeová 6 01:09,09 9 Vymazal Josef 250
9. SPEED MACHINE(IRE), 8 j 58,0 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:09,18 8 Kantek Petr, MVDr 45
10. OUTBACK RIDER(IRE), 4 s 59,0 am. Alena Němcová 3/4 01:09,31 7 Bodlák Radim 250
S RENATA(GB), 3 s 55,0 Michal Demo     10 Demele Jan 85
Čas: 01:06,91, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 3/4-hlava-3-krk-krk-3/4-6-1/2-3/4

Majitel: Mihalík Racing (SVK), Trenér: Mihalík Marcel, Chov: Ovečková Z.

Poplatky: stáj K-K Metal a.s. 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.11 Dapa (DU 16/7) a 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.11 Dapa ke startu (DU 16/5) DK prošetřila neodstartování koně č.10 RENATA a vysvětlení j. Dema M. (kůň se v okamžiku startu vzepjal) vzala na vědomí. J. Demo M. má nárok na jízdné.

video


4. dostih, start 15:36
1175 Cena města Vizovice
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAMBRA, 4 53,0 am. Nikol Zapletalová JISTĚ 02:38,70 6 Novák Antonín 100
2. GALÉRA, 4 b 52,0 Simona Laubeová 2 1/2 02:39,08 12 Demele Jan 100
3. LEMESÍNA, 10 54,5 ž. Martina Havelková kr.hlava 02:39,09 10 Kantek Petr, MVDr 100
4. PORTATILE, 7 58,0 ž. Milan Zatloukal hlava 02:39,11 8 Okleštěk Miloslav 150
5. SY JU REE, 4 53,5 Taťána Mášová 1 3/4 02:39,40 7 Kříž Petr 50
6. DOMÉNA, 4 59,5 Michal Hrouda 2 02:39,81 5 Ilíková Kateřina 70
7. VERUNKA, 8 56,0 Michal Demo krk 02:39,87 11 Héč Karel 200
8. MY CHARLIE MAN(GB), 9 66,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 02:39,98 3 Syslová Lenka 85
9. PAPAYA PAYA, 4 j 50,0 žk. Agáta Čermáková 1 3/4 02:40,26 4 Kalčík Michal 70
10. HEURE, 9 57,5 Daniel Vyhnálek 3 02:40,88 1 Ilíková Kateřina 70
11. AIGER, 7 s 66,0 Lukáš Charvát 3 02:41,47 2 Hála Libor, MVDr. 85
12. HELI JAPE, 4 55,5 am. Klára Hůlová 7 02:42,83 9 Derych Vladimír 150
Čas: 02:38,70, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-kr.hlava-hlava-1 3/4-2-krk-1/2-1 3/4-3-3-7

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Srubovka s.r.o.

Poplatky: stáj DS Karlův Kříž 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu koně č.7 SY JU REE (DU 16/7).

video


5. dostih, start 16:10
1176 Cena PonyTrans s.r.o. a společnosti pana Josefa Zajíčka
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONJOUET, 3 55,5 Simona Laubeová BOJ 02:24,23 2 Petrlík Allan 17
2. LUCKY VALENTINE, 3 54,5 ž. Peter Hodáň krk 02:24,28 3 Váňa st. Josef 120
3. NOWETA, 3 51,5 Michaela Musialová 3/4 02:24,40 5 Hulínský Václav, MUDr. 100
4. JESIENKA, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 8 02:25,90 8 Kantek Petr, MVDr 160
5. LA BEAUTÉ, 3 53,0 ž. Martina Havelková 3 1/2 02:26,58 12 Urbánek Luboš 70
6. SUN RAIN(SVK), 3 59,5 ž. Milan Zatloukal krk 02:26,65 4 Vymazal Josef 120
7. ARWAX, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček 5 02:27,72 7 Kalčík Michal 160
8. SAMER, 3 s 53,0 Michal Hrouda kr.hlava 02:27,73 1 Nováková Jana, Ing. 250
9. SIR JAPE, 3 55,0 am. Sabina Mokrošová 17 02:31,24 9 Vymazal Josef 250
10. FJÄRIL, 3 50,0 am. Alena Němcová 9 02:33,10 6 Bodlák Radim 120
11. FAROM, 3 57,0 Daniel Vyhnálek 13 02:35,82 10 Ilíková Kateřina 350
Z PREGERTON, 3 s 55,0 Michal Demo     11 Demele Jan 600
Čas: 02:24,23, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-3/4-8-3 1/2-krk-5-kr.hlava-17-9-13

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila zadržení koně č.11 PREGERTON, vyslechla j. Dema M. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video


6. dostih, start 16:46
1177 Cena společnosti Surý - pila
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DANCING BLOOD(FR), 5 53,0 žk. Denisa Sikorová LEHCE 01:53,19 4 Tomek Tibor 60
2. BOBESH(GB), 4 56,0 Daniel Vyhnálek 4 01:53,78 3 Holčák František 60
3. TOUCHE FINALE(FR), 4 56,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:53,91 7 Chaloupka Václav, Ing. 85
4. NARGOTA, 3 51,0 ž. Peter Hodáň 1 3/4 01:54,20 10 Berthier Kateřina 150
5. RUMINKA(GER), 3 s 52,0 Michal Hrouda 3/4 01:54,33 8 Bodlák Radim 100
6. NA KONCI DUHY, 3 52,0 Michaela Musialová 2 01:54,69 1 Brož Jiří 40
7. DETERMIS, 7 55,0 Michal Demo 3/4 01:54,81 5 Horáková Lenka 120
8. NELISSA, 5 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 3 3/4 01:55,53 2 Blažek Svatoslav 75
9. SORBET(POL), 5 j 55,5 žk. Agáta Čermáková 6 01:56,73 9 Kalčík Michal 60
10. NID(POL), 10 55,0 am. Sabina Mokrošová 6 01:57,96 6 Demele Jan 150
11. DOSUTTEKI, 7 53,0 am. Nikol Zapletalová 7 01:59,36 12 Foukal Milan 550
12. NEW GAME, 5 53,0 Taťána Mášová 15 02:02,37 11 Řezáčová Jana 250
Čas: 01:53,19, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-3/4-1 3/4-3/4-2-3/4-3 3/4-6-6-7-15

Majitel: KT OBAL (SVK), Trenér: Tomek Tibor, Chov: Samain G.
video


7. dostih, start 17:07
1178 Cena senátora Tomáše Goláňe
Steeplechase IV.kat. - 3800 m, cena, 5letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOBILIZATION(IRE), 5 64,0 Daniel Vyhnálek BOJ 04:51,43 5 Bodlák Radim 170
2. LIANEL(GB), 5 b 69,0 ž. Marek Stromský 1/2 04:51,52 9 Popelka Stanislav 20
3. PRINCESS RYANA, 6 b 66,5 ž. Lukáš Matuský 2 1/2 04:51,93 6 Piruch Jozef 120
4. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 9 s 72,5 ž. Jan Odložil 7 04:53,49 8 Popelka Stanislav 40
5. FLICKER, 10 69,5 ž. Marcel Novák 9 04:55,58 10 Vymazal Josef 70
6. TRIPOLIS, 12 69,0 Michal Kubík 15 04:59,02 1 Novák Antonín 70
Z FERINO, 7 69,5 ž. Petr Tůma     4 Vymazal Josef 170
Z HUBAL(POL), 8 b 64,0 Otto Vnuk     2 Faltejsek st. Jan, MVDr. 220
Z THE BAR IS CLOSED(FR), 5 70,0 am. František Plšek ml.     7 Popelka Stanislav 350
Nestartovali: HELIOSTAT(IRE)
Čas: 04:51,43, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 1/2-7-9-15

Majitel: DS Radim Bodlák, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Vartanov V.

DK prošetřila zadržení koní č.2 HUBAL, č.4 FERINO a č.7 THE BAR IS CLOSED, vyslechla j. Vnuka O., ž. Tůmu P. a am. Plška F. ml. a jejich vysvětlení (neakceptování tempa dostihu koně č. 2 HUBAL a zranění koní č. 4 FERINO a č.7 THE BAR IS CLOSED) vzala na vědomí.

video


8. dostih, start 17:34
1179 Cena TVD a.s.
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRVNÍ DÁMA, 4 55,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 03:38,97 8 Seménka Zdeněk 45
2. CROSSCHECK, 4 54,5 Taťána Mášová 3 03:39,45 3 Kříž Petr 100
3. ALMANY, 9 b 57,0 ž. Martina Havelková 3 03:40,07 1 Šomanová Lenka, Ing. 120
4. ORSON, 5 61,0 ž. Milan Zatloukal krk 03:40,15 10 Horáková Lenka 75
5. NIRGERA, 9 54,0 Michaela Musialová nos 03:40,15 2 Brož Jiří 200
6. LANDARON, 6 60,5 Simona Laubeová 2 1/2 03:40,67 12 Petrlík Allan 45
7. MALDINI, 6 A 1/2 56,0 Daniel Vyhnálek krk 03:40,72 4 Moravec Zdeněk 450
8. TOXIC(GER), 11 57,5 Michal Hrouda 6 03:42,01 9 Koplík Zdeno 75
9. POP STATION, 6 52,0 am. Nikol Zapletalová 1 1/2 03:42,29 11 Vymazal Josef 120
10. STINBOX, 5 53,0 žk. Denisa Sikorová 1 03:42,49 7 Holčák František 75
11. PROVENCE, 5 j 50,0 žk. Agáta Čermáková 14 03:45,35 5 Kalčík Michal 220
12. MATHEUS, 4 b 50,0 am. Markéta Krejčí krk 03:45,40 6 Popelka Stanislav 250
13. WHITE GHOST, 9 56,0 am. Petra Hrubá 3/4 03:45,55 13 Kantek Petr, MVDr 220
Z DREAM OF JAPE, 4 s 57,0 ž. Jakub Pavlíček     14 Bělka Martin 600
Čas: 03:38,97, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3-krk-nos-2 1/2-krk-6-1 1/2-1-14-krk-3/4

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Ševčík M.,Ing.

Koňě č.10 ORSON a č.14 DREAM OF JAPE ztratili na startu cca 4 délky. DK prošetřila zadržení koně č.14 DREAM OF JAPE, vyslechla ž. Pavlíčka J. a jeho vysvětlení (zranění koně) vzala na vědomí.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Vychodilová Veronika
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel