home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 15.08.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:06
1155 CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FORCE ONE, 2 57,0 ž. Adam Florian LEHCE 01:12,08 10 Haris Ludvík 40
2. ORLENE, 2 57,0 ž. Martina Havelková 4 01:12,67 13 Havelková Martina 20
3. FRENCH CHARDONNAY(GER*), 2 56,0 ž. Jan Verner 1 01:12,84 11 Tůma Pavel 85
4. ARGEMA, 2 55,0 Zuzana Míčová 3 3/4 01:13,56 7 Menclová Aneta 300
5. NA JOSEFA, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:13,80 8 Germič Karel 35
6. DIAMONTE, 2 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2 01:14,16 9 Nieslanik Miroslav 65
7. SHIROCCO THIRD, 2 57,0 ž. David Liška 1 1/2 01:14,40 12 Petrlík Allan 200
8. KAPITAN TREVILLE, 2 55,5 Michal Demo 3 1/2 01:14,97 3 Haris Ludvík 170
9. FRAMI HIT, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:15,28 5 Kalčík Michal 180
10. FABRIJAN ERSTE, 2 b 54,5 Simona Laubeová 6 01:16,40 2 Petrlík Allan 140
11. PATHFINDER, 2 54,5 Michal Hrouda 5 01:17,35 6 Růžičková Martina 300
12. REGGIESTORM, 2 54,5 Michaela Musialová 3 01:17,84 1 Váňa Tomáš 200
13. LEGENDARIO, 2 56,0 ž. Jiří Palík 2 1/2 01:18,22 4 Nieslanik Miroslav 150
Čas: 01:12,08, Mezičasy: (24,09 - 26,17 - 21,82)
Výrok: LEHCE-4-1-3 3/4-1 3/4-2 1/2-1 1/2-3 1/2-2-6-5-3-2 1/2
Bonus:
12 500 Kč(FORCE ONE)DAR
5 750 Kč(ORLENE)Gold & Turf
3 750 Kč(FRENCH CHARDONNAY(GER*))Dr. Charvát
1 750 Kč(ARGEMA)DS Jeníkov
1 250 Kč(NA JOSEFA)Stáj Habich

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Koně č.1 REGGIESTORM a č.4 LEGENDARIO ztratili na startu cca 3 délky, kůň č.6 PATHFINDER ztratil na startu cca 6 délek. Sankce: tr. Kalčík M. 500 Kč za pozdní příchod koní č.5 FRAMI HIT do paddocku (DŘ § 332).

video


2. dostih, start 14:37
1156 CENA B&B CHUCHLE ARENA PRAHA
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOUŘKA, 9 50,5 Michaela Musialová JISTĚ 01:14,99 2 Kantek Petr, MVDr 60
2. TAELL, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:15,30 7 Chaloupka Václav, Ing. 37
3. STORMICO, 9 j 62,0 Zuzana Míčová 1 01:15,49 6 Kalčík Michal 90
4. PAN DARCY(IRE), 5 j 54,0 am. Matyáš Luka nos 01:15,50 5 Kalčík Michal 85
5. CULIHRACH(IRE), 3 j 48,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:15,62 4 Havelková Martina 60
6. HUA HIN(IRE), 4 62,5 am. Josef Břečka, Dis. 4 1/2 01:16,57 9 Fedorowicz Vladislav 60
7. ALFAZIVE(FR), 5 52,0 ž. Jan Verner 3/4 01:16,69 8 Demele Jan 100
8. TAPAJO(GER), 8 59,5 Otto Vnuk hlava 01:16,72 3 Chaloupka Václav, Ing. 85
9. LA VIDA(GER), 4 b 60,0 ž. Adam Florian hlava 01:16,77 1 Hlavatý Pavel 35
10. GISELLE, 5 52,0 Simona Laubeová 1 1/4 01:17,00 12 Pišl Martin 150
11. NIKOLETTA, 4 48,0 Taťána Mášová 6 01:18,25 10 Blažek Svatoslav 200
Nestartovali: PALADDIO
Čas: 01:14,99, Mezičasy: (24,97 - 26,04 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-2-1-nos-3/4-4 1/2-3/4-hlava-hlava-1 1/4-6

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Filištejn Václav, Ing.
video


3. dostih, start 15:04
1157 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 3 j 59,0 ž. Jaroslav Línek JISTĚ 01:38,95 11 Janáčková Koplíková Ingrid 65
2. NÁTURA, 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:39,15 12 Mach Ján, MVDr. 130
3. RABBIT TORONADO(GB), 3 61,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 01:39,69 15 Petrlík Allan 90
4. MEQUINENZA(IRE), 3 j 50,0 žk. Agáta Čermáková 1/2 01:39,76 7 Hlavatý Pavel 70
4. COLTYN, 5 57,5 am. Sabina Mokrošová současně 01:39,77 16 Seménka Zdeněk 50
6. LUSINDA(GB), 5 s 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:39,89 4 Bodlák Radim 90
7. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 52,0 Michal Hrouda hlava 01:39,91 6 Bodlák Radim 75
8. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 j 55,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:40,12 5 Hanáček Jaroslav 35
9. REDHEAD LADY(IRE), 3 s 56,0 ž. Petr Foret krk 01:40,18 2 Koplík Zdeno 85
10. ECHO RULES(IRE), 11 s 52,5 Simona Laubeová 1/2 01:40,27 13 Mourek František 300
11. TROP, 11 63,0 ž. Adam Florian 1/2 01:40,34 8 Jelen Jaroslav 90
12. MOCCAFIX(GER), 7 59,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:40,49 3 Neuberg Filip 100
13. MILUŠKA, 3 50,5 am. Michaela Kacerová 2 1/2 01:40,98 1 Germič Karel 130
14. POPOCATEPETL, 5 s 55,5 ž. Vendula Korečková 7 01:42,38 14 Germič Karel 140
15. DERNIERA(IRE), 5 61,5 ž. David Liška 11 01:44,46 10 Kub Ivan 140
16. QUINTERO, 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:45,15 9 Šindar Libor 150
Čas: 01:38,95, Mezičasy: (26,47 - 25,46 - 24,02 - 23,00)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3 1/2-1/2-současně-3/4-hlava-1 1/2-krk-1/2-1/2-3/4-2 1/2-7-11-3

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.

Sankce: tr. Bodlák R. a tr. Mourek F. á 500 Kč za pozdní příchod koně č.4 LUSINDA a č.13 ECHO RULES do paddocku (DŘ § 332), ž. Zatloukal M. a am. Mokrošová S. á 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


4. dostih, start 15:33
1158 17. CENA NORY JEANE
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 4 58,0 ž. David Liška LEHCE 01:38,06 6 Vocásková Helena 19
2. PRAY FOR PARIS, 4 56,5 ž. Pavlína Filipová 3 1/2 01:38,60 7 Berthier Kateřina 100
3. SOUTH CAPTIVA(FR), 6 56,5 Daniel Vyhnálek 2 1/4 01:38,95 3 Mimra Zdeněk 100
4. MANOLLA, 7 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 3/4 01:39,40 5 Koplík Zdeno 50
5. IWNIANKA(POL), 8 j 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:39,62 4 Nieslanik Miroslav 90
6. SAŠA(GB), 6 j 58,0 ž. Vendula Korečková 1 01:39,77 2 Váňa Tomáš 23
7. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:39,83 1 Kalčík Michal 90
Čas: 01:38,06, Mezičasy: (26,39 - 24,11 - 24,28 - 23,28)
Výrok: LEHCE-3 1/2-2 1/4-2 3/4-1 1/4-1-krk

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Kůň č.1 NEAR TO BE RICH ztratil na startu cca 3 délky.

video


5. dostih, start 16:04
1159 CENA EBF
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APOLON, 3 59,0 ž. Jaroslav Línek TUHÝ BOJ 02:32,66 2 Chodúr Jozef 25
2. AGATA CHRISTIE(GB), 3 56,5 ž. Jiří Palík nos 02:32,67 7 Chodúr Jozef 80
3. KINGSTON LILLY(IRE), 3 56,5 Beysim Ferhanov 6 02:33,76 10 Vocásková Helena 27
4. MISS LATVIA(IRE), 3 55,5 ž. Adam Florian 1 02:33,92 6 Luka Václav, Ing. 90
5. STREIF, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 02:34,07 3 Hronová Ilona 170
6. REDON(IRE), 3 54,5 Dana Bořánková 4 1/2 02:34,96 5 Vocásková Helena 80
7. ARIZONA CHOPE(FR), 3 54,0 Michaela Musialová 11 02:37,08 9 Hulínský Václav, MUDr. 130
8. FREDONIA(GER), 3 55,5 ž. Jan Verner nos 02:37,09 8 Neuberg Filip 45
9. DASA IN(IRE), 3 57,5 ž. Petr Foret 7 02:38,45 11 Luka Václav, Ing. 55
10. CHARLIN, 3 55,5 ž. Martina Havelková 15 02:41,44 12 Horáková Lenka 200
11. CHARIYDI, 3 56,0 Michal Demo daleko 02:46,96 4 Horáková Lenka 250
12. TATONKA, 3 54,5 Taťána Mášová 3/4 02:47,11 1 Kříž Petr 300
Čas: 02:32,66, Mezičasy: (26,85 - 25,86 - 25,88 - 25,51 - 25,19 - 23,37)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-6-1-1-4 1/2-11-nos-7-15-daleko-3/4

Majitel: Euroframe-Váňová SK, Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Váňová H.,Ing.

Kůň č.1 TATONKA ztratil na startu cca 5 délek. Sankce: j. Ferhanov B. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č. 10 KINGSTON LILLYv průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video


6. dostih, start 16:33
1160 68. VELKÁ ČERVNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARKONI LP(SRB), 3 j 58,0 ž. Petr Foret JISTĚ 02:18,85 8 Luka Václav, Ing. 80
2. SWINGING THOMAS(GER), 3 58,0 ž. Jan Verner 1 02:19,03 4 Tůma Pavel 90
3. RATE(FR), 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:19,25 9 Olehla Čestmír, MVDr. 18
4. JOGANVILLE(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 3/4 02:19,68 7 Nieslanik Miroslav 170
5. FRANCIMOR(IRE), 3 58,0 Beysim Ferhanov krk 02:19,76 2 Vocásková Helena 40
6. ZOHEYR(IRE), 3 s 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 02:20,02 3 Holčák Radek 40
7. ABSOLUTIC, 3 58,0 ž. David Liška hlava 02:20,05 6 Neuberg Filip 130
8. SPARTICO(GER), 3 58,0 ž. Adam Florian 1 1/2 02:20,28 10 Kubovičová Zuzana, Ing. 110
9. KENSHIBU(IRE), 3 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:20,46 5 Havelková Martina 400
10. COTE JARDIN(FR), 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:20,55 1 Chaloupka Jiří 70
Čas: 02:18,85, Mezičasy: (16,08 - 23,63 - 24,86 - 23,23 - 26,67 - 24,38)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/2-2 3/4-krk-1 1/2-hlava-1 1/2-3/4-1/2

Majitel: Lastin Put LP, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Damjanović V.

Sankce: tr. Holčák R. 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koně č.3 ZOHEYR (DŘ § 344), j. Ferhanov B. 2000 Kč a odnětí licence na 2 dostihové dny (tj. 30.8. a 6.9.) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), ž. Rája J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


7. dostih, start 17:03
1161 CENA LINO DESIGN
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 58,0 ž. Petr Foret BOJ 01:49,65 1 Luka Václav, Ing. 17
2. GALIS, 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:49,76 7 Haris Ludvík 80
3. BIG BEN, 4 59,5 ž. Jaroslav Línek 3 3/4 01:50,24 9 Havelková Martina 100
4. BORUVKA(IRE), 4 sj 53,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:50,37 5 Havelková Martina 100
5. NEMO(FR), 4 54,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:50,38 3 Olehla Čestmír, MVDr. 120
6. GALIOS, 4 55,5 ž. Adam Florian 1 1/4 01:50,59 4 Haris Ludvík 90
7. ORSSIO(FR), 6 57,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:50,68 8 Drlík Jaroslav 150
8. PENSEUR(IRE), 5 b 54,0 ž. Jan Verner 4 1/2 01:51,41 2 Koplík Zdeno 75
9. BEE CHIC(FR), 6 s 59,0 ž. David Liška 5 01:52,37 6 Škrášková Alena 50
Čas: 01:49,65, Mezičasy: (14,61 - 23,11 - 24,51 - 24,63 - 22,79)
Výrok: BOJ-3/4-3 3/4-3/4-kr.hlava-1 1/4-1/2-4 1/2-5

Majitel: Andreas Lichtenberk, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hurst H. M.

Sankce: j. Hrouda M. 500 Kč za křižování koně č.4 GALIOS koněm č.3 NEMO v cílové rovině (DŘ § 364c) a ž. Línek J. 500 Kč za křižování koně č.2 PENSEUR koněm č.9 BIG BEN v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


8. dostih, start 17:34
1162 CENA CENTRA PŘÍVĚSŮ, s. r. o.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REFLEX, 3 55,0 Michal Demo JISTĚ 01:52,42 14 Berthier Kateřina 160
2. TIGGY BLUE, 8 57,0 ž. David Liška 2 01:52,72 4 Jelen Jaroslav 80
3. VINTANA, 3 56,5 am. Sabina Mokrošová 3/4 01:52,87 13 Seménka Zdeněk 30
4. NAISAN, 3 48,0 Taťána Mášová 1 01:53,05 11 Blažek Svatoslav 120
5. LA SARENNE(FR), 6 58,5 Lucie Fialová 3 01:53,48 2 Pišl Martin 90
6. NADĚJE, 7 58,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:53,86 10 Voršilková Helena, Ing. 90
7. DODYBUD(IRE), 11 60,0 Zuzana Míčová 3 01:54,28 9 Kalčík Michal 80
8. DELLIPSA, 3 58,0 ž. Vendula Korečková krk 01:54,33 8 Hulínský Václav, MUDr. 100
9. JOHANNES KEPLER(GB), 12 55,5 žk. Monika Šimonová 3 01:54,73 7 Mourek František 170
10. QUEST ROYAL(SRB), 9 63,5 ž. Jan Rája 1 1/2 01:54,96 3 Neuberg Filip 60
11. ARTYSSIMO, 3 b 53,5 ž. Jan Verner 1/2 01:55,05 12 Koplík Zdeno 90
12. MAINE D`ANGE(IRE), 5 54,5 Alena Plimlová 1/2 01:55,15 6 Fedorowicz Vladislav 180
13. LATINA LADY, 3 52,0 Michal Hrouda 3/4 01:55,29 5 Růžičková Martina 160
14. LADY LAURETTA(GB), 3 59,5 am. Michaela Kacerová daleko 01:58,34 1 Berthier Kateřina 37
Čas: 01:52,42, Mezičasy: (14,12 - 24,33 - 25,32 - 25,64 - 23,01)
Výrok: JISTĚ-2-3/4-1-3-2 3/4-3-krk-3-1 1/2-1/2-1/2-3/4-daleko

Majitel: Blue Star, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Kompresory Kopřiva s.r.o.

DK prošetřila výkon koně č.1 LADY LAURETTA v dostihu, vyslechla am. Kacerovou M. a její vysvětlení (nenadálá ztráta výkonu koně) vzala na vědomí. Sankce: ž. Liška D. 500 Kč za křižování koně č.13 VINTANA koněm č.4 TIGGY BLUE v cílové rovině(DŘ § 364c), am. Kacerová M. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 30.8.) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


9. dostih, start 18:05
1163 CENA SÁZEK BETINO
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAST OPERA SONG(FR), 7 59,5 Michal Demo JISTĚ 01:54,72 4 Blažek Svatoslav 110
2. NURWELA, 4 57,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:54,97 9 Mach Ján, MVDr. 40
3. EOWYN, 7 60,5 Zuzana Míčová 3/4 01:55,10 13 Menclová Aneta 70
4. MELANIA(GER), 3 57,0 Daniel Vyhnálek hlava 01:55,13 12 Hlavatý Pavel 110
5. RIVERSIDE, 11 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:55,23 6 Kantek Petr, MVDr 80
6. IRISH HERO, 4 53,0 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:55,35 3 Berthier Kateřina 100
7. CHARMING EMMA, 3 58,0 ž. Jan Verner krk 01:55,40 10 Sýkorová Marcela, Ing. 110
8. MARILYN DANCER, 7 52,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:55,73 5 Dobrovolný Karel 230
9. MARJANEH(IRE), 3 57,5 Alena Plimlová krk 01:55,79 2 Fedorowicz Vladislav 100
10. BORN TO RACE(GER), 3 58,5 am. Michaela Kacerová 2 3/4 01:56,18 1 Germič Karel 25
11. SIR CORAL, 3 58,0 ž. David Liška krk 01:56,24 11 Bartoš st. Josef 100
12. JUVANA(FR), 3 55,5 ž. Vendula Korečková krk 01:56,29 7 Berthier Kateřina 70
13. CANDLE IN THE WIND, 8 52,5 Eva Buriánková, Mgr. 2 01:56,63 8 Voršilková Helena, Ing. 170
14. ARIGNY, 5 55,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 7 01:57,94 14 Voršilková Helena, Ing. 180
Čas: 01:54,72, Mezičasy: (14,96 - 25,55 - 24,31 - 25,98 - 23,92)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-hlava-1/2-3/4-krk-2 1/2-krk-2 3/4-krk-krk-2-7

Majitel: Autodoprava Blažek s.r.o., Trenér: Blažek Svatoslav, Chov: Lesur M.,Bollart X.,De Silans M.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít