home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 09.08.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.0 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:31
1148 Cena DUX JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKE(IRE), 3 62,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:29,59 12 Petrlík Allan 25
2. LUCAS WARRIOR, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:29,92 8 Chaloupka Jiří 60
3. METLAKATLA, 4 50,5 Taťána Mášová nos 01:29,93 11 Nagy Ladislav, PhDr. 110
4. DODYBUD(IRE), 11 55,0 Zuzana Míčová 1/2 01:30,03 4 Kalčík Michal 90
5. BAHAMA PA PA(FR), 7 59,0 ž. Andrzej Mazurkiewicz 2 1/2 01:30,40 2 Hanáček Jaroslav 150
6. DARK ALIGHIERI, 5 50,0 Alena Plimlová hlava 01:30,41 1 Mourek František 200
7. PARTY STAR(IRE), 3 58,5 žk. Agáta Čermáková 1 1/2 01:30,64 5 Luka Václav, Ing. 40
8. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 57,5 ž. Adam Florian 1/2 01:30,73 3 Jelen Jaroslav 78
9. NOMBEKO(FR), 6 58,0 ž. Milan Zatloukal hlava 01:30,76 9 Pišl Martin 60
10. ROLALIZA, 5 b 60,0 ž. David Liška 4 01:31,49 6 Hlavatý Pavel 90
11. NEVER NOW(GER), 7 b 63,5 am. Sabina Mokrošová 3 3/4 01:32,09 10 Brož Jiří 80
12. SINGAPORE SPICE(FR), 8 s 49,5 am. Pavlína Kašparová krk 01:32,16 7 Drlík Jaroslav 150
Čas: 01:29,59, Mezičasy: (16,03 - 23,40 - 25,84 - 24,32)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-nos-1/2-2 1/2-hlava-1 1/2-1/2-hlava-4-3 3/4-krk

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Koně č.2 BAHAMA PA PA a č.7 SINGAPORE SPICE ztratili na startu cca 3 délky. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 NEVER NOW ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Brož J. 200 Kč za nedovolené pobízení koně u startu (DŘ § 348), j. Míčová Z. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.4 DODYBUD před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


2. dostih, start 15:20
1149 Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPARKLE SHOUT(IRE), 2 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:32,42 1 Nieslanik Miroslav 28
2. DRAGON ARROW(GB), 2 58,0 Beysim Ferhanov 1 1/2 01:32,64 6 Vocásková Helena 20
3. MIKE MAJK(IRE), 2 56,0 ž. Jiří Palík 7 01:33,93 10 Nieslanik Miroslav 100
4. KANADA, 2 55,0 ž. Vendula Korečková 3 01:34,48 11 Vocásková Helena 70
5. VI FI(IRE), 2 56,0 ž. Adam Florian krk 01:34,54 9 Šavujev Arslangirej 100
6. LAMPREY(IRE), 2 53,5 Taťána Mášová 2 1/2 01:34,88 8 Kříž Petr 350
7. RABBIT SPIRIT(IRE), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:34,91 3 Petrlík Allan 170
8. CAPO DI CAPO(GB), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:35,01 5 Vocásková Helena 55
9. ALYSTAR, 2 b 56,0 Daniel Vyhnálek 2 01:35,29 2 Mimra Zdeněk 210
10. RABBIT REQUINTO(IRE), 2 53,5 Simona Laubeová 13 01:38,11 7 Petrlík Allan 200
11. LARITA, 2 53,5 Michal Hrouda 9 01:40,00 4 Tajmr Michal 300
Čas: 01:32,42, Mezičasy: (16,19 - 25,70 - 26,51 - 24,02)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-7-3-krk-2 1/2-hlava-1/2-2-13-9

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Cocks A.&Johnson T.

Kůň č.7 RABBIT REQUINTO ztratil na startu cca 3 délky.

video


3. dostih, start 15:33
1150 Cena PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TAU TOU, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:08,44 2 Hanáček Jaroslav 40
2. SHEDIR(IRE), 4 58,0 ž. Jan Rája 3/4 02:08,56 8 Nieslanik Miroslav 70
3. PALOMINA(FR), 3 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/2 02:08,80 6 Olehla Čestmír, MVDr. 60
4. IL EST GENERAL(GER), 3 b 48,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:09,17 3 Havelková Martina 200
5. HOFERGIRL(GB), 4 s 59,5 ž. David Liška 2 02:09,51 5 Janáčková Koplíková Ingrid 120
6. ALHAMRA(FR), 5 s 55,5 ž. Adam Florian krk 02:09,55 11 Kub Ivan 120
7. GLAVALINO(SRB), 8 60,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 02:10,16 7 Mimra Zdeněk 110
8. NIRGERA, 9 50,0 Michaela Musialová 1 3/4 02:10,44 9 Brož Jiří 150
9. RIVERSIDE, 11 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:10,89 10 Kantek Petr, MVDr 120
10. SAIGON ICON(IRE), 3 50,0 am. Matyáš Luka 1 1/2 02:11,18 1 Luka Václav, Ing. 80
11. LANDARON, 6 62,0 Simona Laubeová 1/2 02:11,25 12 Petrlík Allan 50
12. TOS SIA(IRE), 3 56,0 ž. Petr Foret 3 02:11,88 4 Koplík Zdeno 30
Čas: 02:08,44, Mezičasy: (26,48 - 25,21 - 25,66 - 26,44 - 24,65)
Výrok: BOJ-3/4-1 1/2-2 1/4-2-krk-3 1/2-1 3/4-2 1/2-1 1/2-1/2-3

Majitel: Stajňa Egl (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Kroutilík J.

Kůň č.1 SAIGON ICON ztrtatil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Dostihová stáj Sedrik 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.4 TOS SIA (DU 16/7).

video


4. dostih, start 16:06
1151 Cena RENOMIA AGRO
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
2. AVIGNON, 3 60,0 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 02:08,36 9 Váňa Tomáš 40
1. VIVIANN(FR), 4 j 56,0 ž. Jiří Palík krk 02:08,41 1 Nieslanik Miroslav 25
3. BELL ELYSEES(GB), 4 s 52,5 Michaela Musialová 3 1/2 02:08,88 6 Brož Jiří 140
4. REINE D`ARGENT(FR), 4 55,5 ž. Adam Florian hlava 02:08,90 4 Hlavatý Pavel 70
5. VEAKALTO(IRE), 8 s 56,5 ž. Petr Foret 2 1/2 02:09,31 5 Luka Václav, Ing. 100
6. LEWIS GAL, 4 48,0 Taťána Mášová 3 02:09,89 3 Pejšková Ivana, Ing. 210
7. VÉVODA, 4 54,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:10,28 10 Andrés Dušan 100
8. TROPICAL BOND, 9 b 65,5 žk. Agáta Čermáková nos 02:10,28 2 Kalčík Michal 70
9. GO CANADA(IRE), 3 j 51,0 am. Kateřina Fialová 2 1/4 02:10,67 8 Koplík Zdeno 210
Nestartovali: TOUCHE FINALE(FR)
Čas: 02:08,36, Mezičasy: (25,62 - 25,65 - 26,13 - 26,32 - 24,64)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 1/2-hlava-2 1/2-3-2 1/4-nos-2 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

Kůň č.10 VÉVODA ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.9 AVIGNON byl vybrán k antidopingové kontrole. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro naražení koně č.1 VIVANN koněm č.9 AVIGNON v cílové rovině. DK vyslechla ž. Palíka J. a ž. Korečkovou V a jejich vysvětlení vzala na vědomí. DK protest uznala jako oprávněný a udělila sankci ž. Korečkové V. DK dospěla k závěru, že poškozený kůň č.1 VIVIANN by, nebýt tohoto incidentu, nedosáhl lepšího výsledku. Sankce: ž. Korečková V. odnětí licence na 2 dostihové dny (22.8. a 23.8) za naražení koně č.1 VIVIANN koněm č.9 AVIGNON (DŘ § 364c). Majitel MUDr. Eva Nieslaníková se odvolala proti rozhodnutí dostihové komise o ponechání výsledku dostihu, ž. Korečková V. proti výši sankce. Dostihový soud na základě videozáznamu ČT, Dostihového protokolu a Dostihové zprávy, výpovědi ž.Palíka a ž.Korečkové rozhodl, že odvolání majitele je důvodné a přesunul koně AVIGNON za poškozeného koně VIVIANN. Dále rozhodl, že odvolání ž.Korečkové není důvoné, výše sankce zůstala v platnosti.

video


5. dostih, start 16:36
1152 32. LÁZEŇSKÁ MÍLE MIKROP ČEBÍN a.s
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MORMILL(GB), 7 57,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:39,40 6 Jelen Jaroslav 80
2. ARCTURUS(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:39,55 3 Holčák František 35
3. MANOAMANO(FR), 4 j 58,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:39,87 2 Nieslanik Miroslav 50
4. CAPE FREEDOM(IRE), 5 55,5 ž. Adam Florian 1/2 01:39,96 9 Šavujev Arslangirej 60
5. SAGAR(IRE), 5 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 01:40,25 7 Olehla Čestmír, MVDr. 40
6. TORQUE POWER(GB), 4 61,0 ž. Radek Koplík 1 01:40,41 11 Šavujev Arslangirej 45
7. LET FIRE(FR), 5 55,0 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:40,85 8 Andrés Dušan 200
8. CALORIFIC(IRE), 4 57,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:40,86 5 Holčák Radek 140
9. DECANTER(GB), 3 50,5 ž. Martina Havelková 5 01:41,82 1 Resulov Artur 350
10. SPEED MACHINE(IRE), 8 57,0 ž. Jaromír Šafář daleko 01:46,00 4 Kantek Petr, MVDr 500
Nestartovali: BEE CHIC(FR)
Čas: 01:39,40, Mezičasy: (25,97 - 24,25 - 25,12 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-1/2-2-1-2 3/4-kr.hlava-5-daleko

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Galadari Sons Stud Ltd.
video


6. dostih, start 17:12
1153 75. OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZARIYANNKA(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík BOJ 02:33,56 4 Koplík Zdeno 30
2. VIVIENNE WELLS(FR), 3 58,0 ž. Alexander Pietsch 3/4 02:33,68 5 Nedorostek Bohumil 70
3. FALIRAKI, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 8 02:35,24 2 Tůma Pavel 40
4. LORIANA OF JAPE, 3 58,0 ž. Jiří Palík 3 02:35,81 13 Holčák Radek 250
5. ACHIRD(IRE), 3 b 58,0 ž. Jan Rája krk 02:35,86 6 Nieslanik Miroslav 130
6. SYLVIANA(FR), 3 58,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:36,19 7 Nieslanik Miroslav 100
7. BARTHESA(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2 02:36,90 12 Vocásková Helena 30
8. SECRET PASSION(GB), 3 58,0 Beysim Ferhanov 9 02:38,53 3 Vocásková Helena 200
9. STERLI(FR), 3 s 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 3/4 02:39,12 11 Olehla Čestmír, MVDr. 120
10. FRAGA(IRE), 3 58,0 ž. Petr Foret 1/2 02:39,26 10 Luka Václav, Ing. 110
11. MAVERANA(POL), 3 58,0 ž. Adam Florian 10 02:41,15 1 Nieslanik Miroslav 140
12. VADETABERRY, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:41,67 14 Petrlík Allan 250
Nestartovali: RABBIT TORONADO(GB), ROSA ALPINA(FR)
Čas: 02:33,56, Mezičasy: (25,34 - 26,92 - 26,38 - 25,18 - 25,03 - 24,71)
Výrok: BOJ-3/4-8-3-krk-2 1/4-3 1/2-9-2 3/4-1/2-10-2 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (FALIRAKI)Dr. Charvát
12 000 Kč (LORIANA OF JAPE)Syndikát 2007

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: His Highness The Aga Khan`s St.

Kůň č.11 STERLI ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.4 ZARIYANNKA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Palík J. 2 500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.7 SYLVIANA (DŘ § 412b), tr. Koplík Z. a tr. Tůma P. á 400 Kč za nenahlášenou pomoc u startu u koní č.4 ZARIYANNKA a č.2 FALIRAKI (DŘ § 344).

video


7. dostih, start 17:42
1154 Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 4.0 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WOLVERINE, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:42,74 2 Voršilková Helena, Ing. 100
2. RIVAL, 3 58,5 ž. Jiří Palík 1 01:42,89 5 Brož Jiří 60
3. HUDSON HORNET(FR), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:43,05 11 Chaloupka Jiří 35
4. ANHOR(GER), 5 62,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 01:43,27 1 Petrlík Allan 35
5. EL BUT, 4 58,0 Beysim Ferhanov 1 1/2 01:43,49 4 Bartoš st. Josef 130
6. DATTLEI(IRE), 3 49,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 01:44,22 6 Havelková Martina 120
7. WEMMA, 4 s 50,0 Michaela Musialová kr.hlava 01:44,23 9 Kalčík Michal 100
8. BOUŘKA, 9 62,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:44,55 7 Kantek Petr, MVDr 30
9. MANY REASONS(IRE), 4 s 52,0 Michal Hrouda 3 01:45,08 10 Pišl Martin 160
10. JESIENKA, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 2 01:45,41 3 Kantek Petr, MVDr 130
11. NUTEKI, 4 59,5 ž. Adam Florian 2 01:45,73 12 Hlavatý Pavel 100
12. WINNER STARS, 9 55,0 Zuzana Míčová 4 01:46,52 8 Kub Ivan 130
Čas: 01:42,74, Mezičasy: (25,50 - 24,46 - 27,63 - 25,15)
Výrok: BOJ-1-1-1 1/2-1 1/2-3 1/4-kr.hlava-2-3-2-2-4

Majitel: Joe, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Kacerovská B.

Sankce: j. Míčová Z. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.8 WINNER STARS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), stáj Kubeš - Bartoš 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.4 EL BUT (DŘ § 105).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít