home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 01.08.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1132 CENA STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WASTE NO TIME, 7 56,5 ž. Martina Havelková LEHCE 02:20,93 6 Horáková Lenka 50
2. ZAMINDARTON, 4 s 59,0 Simona Laubeová 3 1/4 02:21,40 13 Petrlík Allan 60
3. HIGHBRATION(GER), 3 50,5 Michaela Musialová 1/2 02:21,52 8 Germič Karel 130
4. BEST BOX(POL), 9 b 57,0 am. Sabina Mokrošová 5 02:22,26 14 Křídlová Tamara 300
5. THAILAND(GER), 8 bj 56,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:22,27 1 Kalčík Michal 130
6. CAWOK(IRE), 4 56,5 ž. Jan Verner 4 1/2 02:22,87 7 Tajmr Michal 50
7. CENNÁ NADĚJE, 4 b 57,5 ž. Vendula Korečková 2 02:23,18 2 Váňa Tomáš 60
8. LUCIFER, 7 s 56,5 Daniel Vyhnálek 3 3/4 02:23,80 11 Bartoš st. Josef 250
9. PORTATILE, 7 53,5 Michal Hrouda hlava 02:23,82 3 Okleštěk Miloslav 350
10. DREAM OF DRAGON(GB), 3 s 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:24,22 10 Wroblewski Grzegorz 40
11. ABONDANCE(FR), 6 52,5 Alena Plimlová 1/2 02:24,30 12 Šindar Libor 200
12. CHARMING EMMA, 3 53,0 Lukáš Vladyka 1/2 02:24,39 5 Sýkorová Marcela 70
13. HEURE, 9 58,5 Michal Demo 5 02:25,32 9 Ilíková Kateřina 300
14. KATRYEN, 7 57,5 žk. Irena Štěrbová 8 02:26,75 4 Bartoš st. Josef 550
Čas: 02:20,93, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/4-1/2-5-kr.hlava-4 1/2-2-3 3/4-hlava-2 1/4-1/2-1/2-5-8

Majitel: DS Tasava, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Tasov a.s.

Kůň č.14 BEST BOX ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.13 ZAMINDARTON (DU 16/7). Sankce: žk. Štěrbová I. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.4 KATRYEN v průběhu dostihového dne (DŘ § 326) a odnětí licence na jeden dostihový den (tj. 15.8.2020) za nevhodné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


2. dostih, start 14:34
1133 STEEPLECHASE JOCKEY CLUBU ČR
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANTALGIQUE(FR), 5 67,0 ž. Jan Odložil BOJ 04:28,04 2 Urbánek Luboš 45
2. LIANEL(GB), 5 68,0 ž. Marek Stromský krk 04:28,12 6 Popelka Stanislav 70
3. LAD IN, 8 70,5 Pavel Složil ml. 2 1/2 04:28,65 3 Kabelková Hana 20
4. HER HIM(FR), 5 68,0 ž. Rostislav Benš 3 1/2 04:29,44 4 Porkátová Ivana 240
5. SCARE CROW, 8 b 68,5 ž. Jan Faltejsek 16 04:33,03 1 Baštová Pavlína 35
6. STEALING A WIN(IRE), 6 b 67,0 ž. Josef Bartoš daleko 04:37,88 5 Liška Martin 65
Z THE BAR IS CLOSED(FR), 5 68,0 ž. Jan Kratochvíl     7 Popelka Stanislav 100
Z RESIKA, 7 62,0 Daniel Vyhnálek     8 Neuberg Filip 440
Čas: 04:28,04, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-3 1/2-16-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Haras Des Marais
video

3. dostih, start 15:03
1134 HANDICAP TANKODROMU MILOVICE
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBET(POL), 5 j 61,5 Zuzana Míčová JISTĚ 01:46,93 4 Kalčík Michal 100
2. BORN TO RACE(GER), 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:47,12 1 Germič Karel 35
3. FORTE, 3 j 61,0 ž. Adam Florian hlava 01:47,15 12 Haris Ludvík 40
4. GOLDENTON, 4 s 67,0 Simona Laubeová 1 01:47,30 5 Petrlík Allan 70
5. LAST OPERA SONG(FR), 7 57,0 Michal Demo 1/2 01:47,37 2 Blažek Svatoslav 80
6. LADISLAV, 8 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 01:47,42 11 Krysmanová Rennerová Martina 100
7. SIR CORAL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 01:47,62 8 Bartoš st. Josef 160
8. STORMICO, 9 j 62,5 am. Michaela Kacerová nos 01:47,62 9 Kalčík Michal 120
9. SWAN PRINCESS, 4 61,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:47,74 13 Horáková Lenka 70
10. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 50,0 Michaela Musialová krk 01:47,78 3 Musialová Michaela 45
11. TANITSCHKA(GER), 9 56,5 Michal Hrouda 6 01:48,93 7 Kantek Petr 200
12. ERUPTION(FR), 7 56,0 am. Veronika Olehlová 4 01:49,72 6 Chaloupka Václav 130
13. GREEN WAY, 4 j 58,0 am. Jindřich Fabris 12 01:52,12 10 Germič Karel 160
Čas: 01:46,93, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-1-1/2-1/2-1 1/4-nos-1/2-krk-6-4-12

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Sobierajski T.

Sankce: j. Laubeová S. 500 Kč za tísnění koně č.12 FORTE koněm č.5 GOLDENTON v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


4. dostih, start 15:46
1135 CENA ODBORů KOVO MB
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA FANTAZIA, 2 57,0 ž. Adam Florian V. LEHCE 01:42,78 4 Haris Ludvík 60
2. CHARLESTON CHARLIE(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 8 01:44,33 6 Vocásková Helena 18
3. SOLID EVIDENCE(FR), 2 s 58,0 ž. Radek Koplík 4 01:45,05 3 Šavujev Arslangirej 140
4. GENIE JEAN, 2 53,5 Michal Hrouda 11 01:47,35 5 Zobal František 250
5. TOM JOVI(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:47,50 7 Duchoň Tomáš 250
Nestartovali - odváženi: FAMOUS CATINI(IRE), RULER BABY(IRE)

Čas: 01:42,78, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-4-11-3/4

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.6 CHARLESTON CHARLIE ztratil na startu cca 3 délky. Koně č.1 FAMOUS CATINI a č.2 RULER BABY nevstoupili do startovacích boxů, ž. Verner J. a ž. Lukášek T. mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení koní č.1 FAMOUS CATINI a č.2 RULER BABY ze schopnosti startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b).

video

5. dostih, start 16:21
1136 CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 61,0 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE 01:44,26 10 Vocásková Helena 16
2. MEQUINENZA(IRE), 3 j 53,5 ž. Jan Verner 7 01:45,54 4 Hlavatý Pavel 100
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 61,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:45,55 13 Urbánek Luboš 100
4. CARMELLA(FR), 5 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:45,96 2 Olehla Čestmír 60
5. STEP STAR, 9 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:46,00 7 Váňa Tomáš 160
6. OLINKA, 4 54,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:46,17 12 Horáková Lenka 80
7. SOLITER(GB), 3 51,0 Michaela Musialová 3/4 01:46,30 8 Váňa Tomáš 300
8. DARK SUN(FR), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:46,58 3 Olehla Čestmír 120
9. QUINTERO, 5 61,0 ž. David Liška 5 01:47,43 5 Šindar Libor 170
10. STRASSBURG(GB), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:48,49 1 Germič Karel 100
11. MANY REASONS(IRE), 4 s 55,0 Michal Demo 9 01:50,42 9 Pišl Martin 440
12. CHARM THUNDER(FR), 3 52,5 ž. Jiřina Andrésová 12 01:53,26 6 Váňa Tomáš 200
ZN SUCH A STAR(IRE), 3 b 52,0 Michal Hrouda     11 Myšková Štěpánka 550
Čas: 01:44,26, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-kr.hlava-3-krk-1 1/4-3/4-1 3/4-5-6-9-12

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.

Poplatky: stáj KarBoBau s.r.o. 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu (DU 16/7) Sankce: tr. Germič K.500 Kč za pozdní příchod koně č.1 STRASSBURG do paddocku (Dا 332)

video

6. dostih, start 16:52
1137 PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FOREVER DRY(GER), 5 70,0 ž. Jan Kratochvíl BOJ 05:40,70 6 Váňa st. Josef 110
2. SZTORM(POL), 11 70,0 ž. Marek Stromský krk 05:40,76 4 Wroblewski Grzegorz 28
3. PEINTRE ELUSIF(FR), 8 70,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/4 05:41,05 2 Tůma Pavel 50
4. BIG MAGO(IRE), 10 70,0 Daniel Vyhnálek 2 1/2 05:41,35 7 Nováková Jana 330
5. DUSIGROSZ(FR), 7 70,0 ž. Josef Bartoš 7 05:42,75 5 Váňa st. Josef 25
6. PARETO, 13 70,0 ž. Marcel Novák 4 05:43,50 3 Poles Pavel 220
Z LARIZANO, 12 70,0 ž. Jan Odložil     1 Popelka Stanislav 160
Čas: 05:40,70, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-2 1/2-7-4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Etzean
video

7. dostih, start 17:25
1138 HANDICAP TIPSPORT
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIA ASHAMAL, 8 59,5 Michaela Musialová BOJ 01:21,31 7 Vašina Josef 120
2. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 51,5 Alena Plimlová krk 01:21,36 1 Fedorowicz Vladislav 130
3. BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:21,55 6 Kantek Petr 25
4. PAN DARCY(IRE), 5 j 61,0 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:21,56 4 Kalčík Michal 100
5. ZLOMEK, 7 57,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:21,98 2 Michal Jiří 100
6. WEMMA, 4 s 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:22,09 11 Kalčík Michal 100
7. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková krk 01:22,12 8 Havelková Martina 40
8. ARISTOTELES, 7 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/2 01:22,32 3 Slabý Petr 160
9. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 53,0 Lukáš Vladyka 3 1/4 01:22,80 5 Sýkorová Marcela 120
10. GISELLE, 5 61,5 Simona Laubeová 3/4 01:22,93 13 Pišl Martin 120
11. WILLY WONKA, 9 56,0 Daniel Vyhnálek 3 1/4 01:23,36 10 Bartoš st. Josef 200
12. NIKOLETTA, 4 51,5 Taťána Mášová krk 01:23,42 12 Blažek Svatoslav 140
13. KARPOS FAN(FR), 7 b 57,5 am. Sabina Mokrošová 5 01:24,27 9 Křídlová Tamara 60
14. LOUIS LITT, 5 63,0 Michal Demo 6 01:25,36 14 Kantek Petr 78
Čas: 01:21,31, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-kr.hlava-2 3/4-1/2-krk-1 1/2-3 1/4-3/4-3 1/4-krk-5-6

Majitel: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.11 WEMMA ztratil na startu cca 2 délky.

video

8. dostih, start 17:47
1139 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY NUTRIHORSE
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKYLINE RUNNER(IRE), 7 68,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ 03:52,78 1 Horáková Lenka 100
2. RES JUDICATA(FR), 5 69,5 ž. Jan Faltejsek kr.hlava 03:52,79 10 Tůma Pavel 14
3. ANGKOR WAT(GB), 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl 2 1/4 03:53,10 7 Váňa st. Josef 40
4. STREET SINGER(GB), 6 b 67,0 Filip Koplík 10 03:55,13 4 Koplík Zdeno 200
5. MOSANTO(IRE), 5 b 68,0 ž. Marcel Novák 9 03:56,90 8 Poles Pavel 100
6. WELL ABSOLUT, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 9 03:58,42 9 Myšková Štěpánka 65
7. MOSTAR, 4 62,0 Daniel Vyhnálek 2 1/2 03:58,77 5 Neuberg Filip 300
Z CHICA QUERIDA(IRE), 6 64,0 Michal Maksa     2 Zobal František 770
Z SAN ESCOBAR(FR), 5 68,0 ž. Rostislav Benš     6 Wroblewska Iwona 220
ZN TALIFA, 4 63,0 am. Marcel Altenburger     3 Jirátová Petra 660
Čas: 03:52,78, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2 1/4-10-9-9-2 1/2

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Jones T.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel