home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 25.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1117 Cena ORLING
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAJUKA, 6 70,5 ž. Lukáš Matuský V. LEHCE 04:13,28 9 Holčák Radek 30
2. RIDERI CROSS, 8 67,0 Pavel Složil ml. 10 04:14,98 2 Junková Jana 40
3. ROZINA(FR), 6 s 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2 04:15,52 1 Myšková Štěpánka 78
4. DUNÁTA, 10 65,5 Adam Čmiel 3 1/4 04:16,13 14 Holčák František 200
5. CALINE DE JUILLEY(FR), 7 69,5 ž. Marek Stromský 1 1/2 04:16,38 11 Wroblewski Grzegorz 60
6. SILVER NIGHT(FR), 5 64,0 Daniel Vyhnálek 4 04:17,15 7 Bodlák Radim 120
7. BABILONIA(IRE), 7 68,0 ž. Sertash Ferhanov 10 04:19,04 5 Lempochnerová Veronika 90
8. ENGELE(FR), 6 s 65,5 Jakub Kocman 2 1/4 04:19,39 12 Jirátová Petra 140
9. HAYLEY, 8 69,5 ž. Jan Odložil daleko 04:33,73 3 Odložil Pavel 140
S MINTAKA, 6 68,0 ž. Jan Faltejsek     4 Popelka Stanislav 100
Z ANNIE REILLY(GB), 5 64,0 Veronika Řezáčová     13 Wroblewski Grzegorz 60
Z CHARMING GIRL, 6 68,0 ž. Marcel Novák     8 Novák Antonín 250
ZN LEVITATE(GER), 7 68,0 ž. Thomas Boyer     6 Bodlák Radim 300
Nestartovali: PLAYMONKA
Čas: 04:13,28, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-3 1/2-3 1/4-1 1/2-4-10-2 1/4-daleko
Bonus:
15 000 Kč(DAJUKA)K-K Metal a.s.
9 000 Kč(RIDERI CROSS)DS Třešňovka-Junková
6 000 Kč(DUNÁTA)K-K Metal a.s.

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

Kůň č.4 MINTAKA neodstartoval do dostihu - zůstal na místě startu. DK vyslechla ž. Faltejska J. k situaci na startu a jeho vysvětlení (kůň odmítl odstartovat) vzala na vědomí.

video


2. dostih, start 13:36
1118 Pohár BICZ holding 2020
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3300 m, cena, 4letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA CORAL, 4 68,0 ž. Marcel Novák BOJ 04:21,62 2 Kvapilová Lenka 50
2. YOUKO(FR), 4 j 68,0 ž. Jan Faltejsek 1/2 04:21,72 9 Baštová Pavlína 200
3. POPINJAY(FR), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 04:22,14 4 Myšková Štěpánka 60
4. SAINT SHINE(FR), 4 66,5 ž. Jan Kratochvíl 3 1/2 04:22,69 13 Váňa st. Josef 18
5. SALUS, 4 63,5 Jakub Kocman 1 1/2 04:22,93 8 Hrudka ml. Jaromír 200
6. WILD EAGLE(FR), 4 69,0 ž. Martin Cagáň daleko 04:29,97 5 Cagáň Ján 150
7. LEGERTON, 4 68,0 ž. Martin Liška 16 04:32,75 10 Kabelková Hana 200
8. BARSALA DE ELIS, 4 62,0 Daniel Vyhnálek daleko 04:41,22 6 Bodlák Radim 300
9. GRAND JACKPOT(FR), 4 68,0 ž. Thomas Boyer 17 04:44,26 1 Chaboski Slawomir 300
ZN SAINT TOBIAS, 4 b 68,0 ž. Jan Odložil     11 Popelka Stanislav 70
ZN SEXY LORD, 4 j 67,0 Filip Koplík     12 Růžičková Martina 200
SN MOHAN, 4 65,5 Ján Mach, MVDr.     3 Novák Antonín 300
SN CELENTANO(GER), 4 65,5 Adam Čmiel     7 Holčák František 40
Čas: 04:21,62, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 3/4-3 1/2-1 1/2-daleko-16-daleko-17
Bonus:
15 000 Kč(LA CORAL)Pecka-Horse
9 000 Kč(SALUS)H&H J.Hrudka

Majitel: Pecka-Horse, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Švéda Jan, Bc.

Sankce: ž.Cagáň M.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 WILD EAGLE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), stáj Chládek&Tintěra-Váňa 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu na koni č.13 SAINT SHINE (DŘ § 105)

video


3. dostih, start 14:15
1119 ČERVNOVÁ CROSS COUNTRY Válečníka
Steeplechase crosscountry I.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDIC, 7 68,0 Pavel Složil ml. JISTĚ 04:02,47 7 Junková Jana 30
2. CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 68,0 ž. Jaroslav Myška 2 04:02,76 6 Myšková Štěpánka 45
3. TIARA MAN(FR), 9 68,5 ž. Jan Faltejsek 6 04:03,81 3 Bodlák Radim 45
4. USOCKEM(FR), 12 A 1/2j 68,0 ž. Sertash Ferhanov 4 04:04,64 5 Vítek Pavel 60
5. KIFAAYA(GB), 8 68,0 Daniel Vyhnálek 2 3/4 04:05,07 4 Bodlák Radim 170
6. FLICKER, 10 68,0 ž. Marcel Novák daleko 04:12,87 2 Vymazal Josef 300
ZN DUSIGROSZ(FR), 7 68,0 ž. Jan Kratochvíl     1 Váňa st. Josef 35
Čas: 04:02,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-6-4-2 3/4-daleko
Bonus:
20 000 Kč(MEDIC)EŽ Praha a.s.

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.

Kůň č.7 MEDIC byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 14:51
1120 Cena vítězů Velké pardubické
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPHAL(POL), 7 b 68,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 06:57,08 5 Popelka Stanislav 40
2. DECORUS, 11 68,0 ž. Martin Liška 4 1/2 06:57,82 9 Syslová Lenka 200
3. MARCUS AURELIUS(FR), 10 68,0 ž. Jan Faltejsek 12 07:00,27 4 Popelka Stanislav 35
4. CAYRAS STAR(FR), 6 s 68,0 Josef Borč 3 1/4 07:00,80 10 Kovář Stanislav 180
5. MODŘÍN, 8 68,0 Pavel Složil ml. 13 07:03,94 8 Junková Jana 78
Z EAST RIVER(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Jan Kratochvíl     3 Váňa st. Josef 35
Z FERINO, 7 68,0 Daniel Vyhnálek     2 Vymazal Josef 330
PN KAISERWALZER(GER), 7 68,5 ž. Lukáš Matuský     1 Brečka Jaroslav 70
PN SWEET RED WINE, 8 69,0 ž. Jan Odložil     6 Odložil Pavel 80
ZN TURONI(FR), 7 68,0 ž. Marcel Novák     7 Poles Pavel 100
Čas: 06:57,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/2-12-3 1/4-13
Bonus:
17 500 Kč(DECORUS)Jezdecké potřeby Ostrava
10 500 Kč(MODŘÍN)EŽ Praha a.s.

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: SK Moszna
video

5. dostih, start 15:27
1121 Zlatý pohár - cena předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Steeplechase NL - 4400 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANAKING(FR), 10 70,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 05:32,21 4 Tůma Pavel 15
2. GREEN ROCKS(GB), 8 70,0 ž. Sertash Ferhanov 8 05:33,74 1 Wroblewski Grzegorz 70
3. SKINS ROCK(FR), 6 70,0 ž. Jan Kratochvíl 1 05:33,92 2 Seménka Zdeněk 290
4. AZTEK, 9 70,0 ž. Martin Liška 4 1/4 05:34,60 6 Váňa Tomáš 35
5. SLIVKA, 5 68,0 ž. Marek Stromský 18 05:38,85 5 Bodlák Radim 100
ZN DANGEROUS GLEAM(GER), 11 70,0 ž. Lukáš Matuský     3 Popelka Stanislav 130
Čas: 05:32,21, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-8-1-4 1/4-18
Bonus:
20 000 Kč(AZTEK)Dr. Charvát
12 000 Kč(SLIVKA)Antique art UH

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: EARL Haras du Luy

Kůň č.2 SKINS ROCK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:03
1122 Cena města Pardubic - II. kvalifikace na Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou - Memoriál Mjr. M. Svobody
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGE GUARDIAN(GER), 12 70,0 ž. Jiří Kousek JISTĚ 07:40,65 2 Váňa st. Josef 20
2. SOTTOVENTO(GER), 8 70,0 ž. Jan Kratochvíl krk 07:40,71 6 Váňa st. Josef 78
3. LOMBARGINI(GER*), 9 70,0 ž. Jan Faltejsek 17 07:44,84 3 Popelka Stanislav 60
4. STRETTON, 10 70,0 ž. Marek Stromský 12 07:47,50 8 Popelka Stanislav 25
5. TIEP DE L`EST(FR), 8 b 70,0 ž. Martin Cagáň 11 07:49,74 1 Cagáň Ján 350
6. BRIDGEUR(FR), 9 A 1/2s 70,0 Jakub Kocman 3 1/2 07:50,42 9 Myšková Štěpánka 200
7. MOULA, 12 70,0 ž. Petr Tůma daleko 07:58,95 7 Uhl Jiří 350
8. VERNOIS(FR), 7 71,0 ž. Jaroslav Brečka daleko 08:04,83 4 Brečka Jaroslav 300
ZN BORDERLAND(IRE), 14 70,0 ž. Pavel Kašný     5 Kašný Pavel 770
Čas: 07:40,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-krk-17-12-11-3 1/2-daleko-daleko
Bonus:
20 000 Kč(LOMBARGINI(GER*))EŽ Praha a.s.
12 000 Kč(STRETTON)Nýznerov

Majitel: Stáj Anděl strážný, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Frau Kleibömer S.u.J.

Kůň č.7 MOULA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Brečka J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.4 VERNOIS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 16:37
1123 Cena za podpory ADW FEED, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEW FINCH, 7 68,0 Pavel Složil ml. ZADRŽENĚ 05:52,31 9 Junková Jana 50
2. SACAMIRO, 7 70,5 ž. Petr Tůma 6 05:53,29 13 Ilíková Kateřina 250
3. GONTCHAR(FR), 7 65,0 Daniel Vyhnálek krk 05:53,36 17 Bodlák Radim 100
4. FORT RYAN(SVK), 6 68,0 ž. Jan Odložil 3/4 05:53,48 1 Brečka Jaroslav 250
5. KORNELIA, 6 b 64,5 Jakub Kocman 2 1/2 05:53,93 8 Popelka Stanislav 200
6. LETEGERTO, 7 68,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 05:54,19 6 Poles Pavel 250
7. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 65,5 Adam Čmiel 2 1/2 05:54,64 11 Holčák Radek 120
8. EMAGOUL(FR), 6 A 1/2 71,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 05:55,08 16 Myšková Štěpánka 140
9. RUI FALEIRO(USA), 9 71,0 ž. Jaroslav Brečka 10 05:57,09 3 Brečka Jaroslav 160
10. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Martin Liška 5 05:58,05 10 Popelka Stanislav 400
Z ELIÁŠ, 11 s 65,5 Veronika Řezáčová     15 Soukup Václav 200
Z FOCOLAT DU LARGE(FR), 5 j 69,0 ž. Jan Faltejsek     4 Tůma Pavel 30
Z PERSONAL COACH(FR), 7 68,5 ž. Marek Stromský     5 Wroblewski Grzegorz 50
Z VALTZ, 9 b 68,0 ž. Sertash Ferhanov     14 Lempochnerová Veronika 50
ZN GARNET, 5 j 68,0 ž. Thomas Boyer     7 Pecháček Jaroslav 400
PN MANSUR, 6 s 65,0 Lenka Kvapilová     2 Kvapilová Lenka 160
Nestartovali: MUSTAMIR(IRE)
Čas: 05:52,31, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-krk-3/4-2 1/2-1 1/2-2 1/2-2 3/4-10-5

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Šimonová Jana, Chov: Chlíbek J.

Kůň č.12 MUSTAMIR nestartoval z důvodu zranění ž. Matuského L. v předchozím dostihu a nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. Sankce: ž. Brečka J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.3 RUI FALEIRO před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

8. dostih, start 17:12
1124 Cena za podpory společnosti SEED SERVICE
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDICIMAN(GB), 7 67,0 Adam Čmiel V. LEHCE 04:14,16 1 Holčák František 120
2. TELLUR(POL), 8 69,0 ž. Marcel Novák 11 04:16,24 9 Poles Pavel 40
3. LANTANA LADY, 7 60,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 04:16,52 6 Bodlák Radim 200
4. RONALDO KING, 5 71,5 Pavel Složil ml. 3 1/4 04:17,09 5 Holčák Radek 50
5. SIRIUS, 7 65,0 ž. Jan Faltejsek nos 04:17,10 11 Seménka Zdeněk 60
6. VAXERTON, 7 64,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/4 04:17,40 13 Slabý Petr 80
7. KORNELIUS, 7 b 64,0 Veronika Řezáčová krk 04:17,44 8 Popelka Stanislav 100
8. HELIOSTAT(IRE), 8 61,0 Otto Vnuk 1 1/2 04:17,68 3 Moravec Zdeněk 250
9. SPEEDER, 5 68,0 ž. Jan Odložil 4 1/2 04:18,48 14 Odložil Pavel 120
10. WOODY, 10 70,5 ž. Petr Tůma daleko 04:26,13 15 Uhl Jiří 100
11. VINNERO, 7 s 60,0 Josef Borč 5 04:27,02 2 Vašina Josef 160
ZN MARKOS, 6 66,0 Jakub Kocman     4 Novák Antonín 100
Z KÖNIG SAMUR(GER), 6 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl     12 Váňa st. Josef 30
Nestartovali: ALVA(GER), NON STOP(AUT)
Čas: 04:14,16, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-11-1 1/4-3 1/4-nos-2 1/4-krk-1 1/2-4 1/2-daleko-5

Majitel: AGA-Vlachovice, Trenér: Holčák František, Chov: Dunchurch Lodge Stud Co

Kůň č.7 ALVA nestartoval z důvodu zranění ž. Boyera T. v předchozím dostihu a nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel