home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 25.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1117 Cena ORLING
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DAJUKA, 6 70,5 ž. Lukáš Matuský V. LEHCE 04:13,28 9 Holčák Radek 30
2. RIDERI CROSS, 8 67,0 Pavel Složil ml. 10 04:14,98 2 Junková Jana 40
3. ROZINA(FR), 6 s 68,0 ž. Jaroslav Myška 3 1/2 04:15,52 1 Myšková Štěpánka 78
4. DUNÁTA, 10 65,5 Adam Čmiel 3 1/4 04:16,13 14 Holčák František 200
5. CALINE DE JUILLEY(FR), 7 69,5 ž. Marek Stromský 1 1/2 04:16,38 11 Wroblewski Grzegorz 60
6. SILVER NIGHT(FR), 5 64,0 Daniel Vyhnálek 4 04:17,15 7 Bodlák Radim 120
7. BABILONIA(IRE), 7 68,0 ž. Sertash Ferhanov 10 04:19,04 5 Lempochnerová Veronika 90
8. ENGELE(FR), 6 s 65,5 Jakub Kocman 2 1/4 04:19,39 12 Jirátová Petra 140
9. HAYLEY, 8 69,5 ž. Jan Odložil daleko 04:33,73 3 Odložil Pavel 140
S MINTAKA, 6 68,0 ž. Jan Faltejsek     4 Popelka Stanislav 100
Z ANNIE REILLY(GB), 5 64,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová     13 Wroblewski Grzegorz 60
Z CHARMING GIRL, 6 68,0 ž. Marcel Novák     8 Novák Antonín 250
ZN LEVITATE(GER), 7 68,0 ž. Thomas Boyer     6 Bodlák Radim 300
Nestartovali: PLAYMONKA
Čas: 04:13,28, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-3 1/2-3 1/4-1 1/2-4-10-2 1/4-daleko
Bonus:
15 000 Kč(DAJUKA)K-K Metal a.s.
9 000 Kč(RIDERI CROSS)DS Třešňovka-Junková
6 000 Kč(DUNÁTA)K-K Metal a.s.

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.

Kůň č.4 MINTAKA neodstartoval do dostihu - zůstal na místě startu. DK vyslechla ž. Faltejska J. k situaci na startu a jeho vysvětlení (kůň odmítl odstartovat) vzala na vědomí.

video


2. dostih, start 13:36
1118 Pohár BICZ holding 2020
Steeplechase crosscountry III.kat. - 3300 m, cena, 4letí
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA CORAL, 4 68,0 ž. Marcel Novák BOJ 04:21,62 2 Kvapilová Lenka 50
2. YOUKO(FR), 4 j 68,0 ž. Jan Faltejsek 1/2 04:21,72 9 Baštová Pavlína, Ing. 200
3. POPINJAY(FR), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 04:22,14 4 Myšková Štěpánka 60
4. SAINT SHINE(FR), 4 66,5 ž. Jan Kratochvíl 3 1/2 04:22,69 13 Váňa st. Josef 18
5. SALUS, 4 63,5 Jakub Kocman 1 1/2 04:22,93 8 Hrudka ml. Jaromír 200
6. WILD EAGLE(FR), 4 69,0 ž. Martin Cagáň daleko 04:29,97 5 Cagáň Ján, Ing. 150
7. LEGERTON, 4 68,0 ž. Martin Liška 16 04:32,75 10 Kabelková Hana 200
8. BARSALA DE ELIS, 4 62,0 Daniel Vyhnálek daleko 04:41,22 6 Bodlák Radim 300
9. GRAND JACKPOT(FR), 4 68,0 ž. Thomas Boyer 17 04:44,26 1 Chaboski Slawomir 300
ZN SAINT TOBIAS, 4 b 68,0 ž. Jan Odložil     11 Popelka Stanislav 70
ZN SEXY LORD, 4 j 67,0 Filip Koplík     12 Růžičková Martina 200
SN MOHAN, 4 65,5 Ján Mach, MVDr.     3 Novák Antonín 300
SN CELENTANO(GER), 4 65,5 Adam Čmiel     7 Holčák František 40
Čas: 04:21,62, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 3/4-3 1/2-1 1/2-daleko-16-daleko-17
Bonus:
15 000 Kč(LA CORAL)Pecka-Horse
9 000 Kč(SALUS)H&H J.Hrudka

Majitel: Pecka-Horse, Trenér: Kvapilová Lenka, Chov: Švéda Jan, Bc.

Sankce: ž.Cagáň M.1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 WILD EAGLE před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), stáj Chládek&Tintěra-Váňa 1000 Kč za nenahlášenou změnu dresu na koni č.13 SAINT SHINE (DŘ § 105)

video


3. dostih, start 14:15
1119 ČERVNOVÁ CROSS COUNTRY Válečníka
Steeplechase crosscountry I.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDIC, 7 68,0 Pavel Složil ml. JISTĚ 04:02,47 7 Junková Jana 30
2. CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 68,0 ž. Jaroslav Myška 2 04:02,76 6 Myšková Štěpánka 45
3. TIARA MAN(FR), 9 68,5 ž. Jan Faltejsek 6 04:03,81 3 Bodlák Radim 45
4. USOCKEM(FR), 12 A 1/2j 68,0 ž. Sertash Ferhanov 4 04:04,64 5 Vítek Pavel 60
5. KIFAAYA(GB), 8 68,0 Daniel Vyhnálek 2 3/4 04:05,07 4 Bodlák Radim 170
6. FLICKER, 10 68,0 ž. Marcel Novák daleko 04:12,87 2 Vymazal Josef 300
ZN DUSIGROSZ(FR), 7 68,0 ž. Jan Kratochvíl     1 Váňa st. Josef 35
Čas: 04:02,47, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-6-4-2 3/4-daleko
Bonus:
20 000 Kč(MEDIC)EŽ Praha a.s.

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Junková Jana, Chov: Junková J.

Kůň č.7 MEDIC byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


4. dostih, start 14:51
1120 Cena vítězů Velké pardubické
Steeplechase crosscountry II.kat. - 5200 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPHAL(POL), 7 b 68,0 ž. Jaroslav Myška JISTĚ 06:57,08 5 Popelka Stanislav 40
2. DECORUS, 11 68,0 ž. Martin Liška 4 1/2 06:57,82 9 Syslová Lenka 200
3. MARCUS AURELIUS(FR), 10 68,0 ž. Jan Faltejsek 12 07:00,27 4 Popelka Stanislav 35
4. CAYRAS STAR(FR), 6 s 68,0 Josef Borč 3 1/4 07:00,80 10 Kovář Stanislav 180
5. MODŘÍN, 8 68,0 Pavel Složil ml. 13 07:03,94 8 Junková Jana 78
Z EAST RIVER(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Jan Kratochvíl     3 Váňa st. Josef 35
Z FERINO, 7 68,0 Daniel Vyhnálek     2 Vymazal Josef 330
PN KAISERWALZER(GER), 7 68,5 ž. Lukáš Matuský     1 Brečka Jaroslav 70
PN SWEET RED WINE, 8 69,0 ž. Jan Odložil     6 Odložil Pavel 80
ZN TURONI(FR), 7 68,0 ž. Marcel Novák     7 Poles Pavel 100
Čas: 06:57,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4 1/2-12-3 1/4-13
Bonus:
17 500 Kč(DECORUS)Jezdecké potřeby Ostrava
10 500 Kč(MODŘÍN)EŽ Praha a.s.

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: SK Moszna
video


5. dostih, start 15:27
1121 Zlatý pohár - cena předsedy Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR
Steeplechase NL - 4400 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANAKING(FR), 10 70,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 05:32,21 4 Tůma Pavel 15
2. GREEN ROCKS(GB), 8 70,0 ž. Sertash Ferhanov 8 05:33,74 1 Wroblewski Grzegorz 70
3. SKINS ROCK(FR), 6 70,0 ž. Jan Kratochvíl 1 05:33,92 2 Seménka Zdeněk 290
4. AZTEK, 9 70,0 ž. Martin Liška 4 1/4 05:34,60 6 Váňa Tomáš 35
5. SLIVKA, 5 68,0 ž. Marek Stromský 18 05:38,85 5 Bodlák Radim 100
ZN DANGEROUS GLEAM(GER), 11 70,0 ž. Lukáš Matuský     3 Popelka Stanislav 130
Čas: 05:32,21, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-8-1-4 1/4-18
Bonus:
20 000 Kč(AZTEK)Dr. Charvát
12 000 Kč(SLIVKA)Antique art UH

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: EARL Haras du Luy

Kůň č.2 SKINS ROCK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


6. dostih, start 16:03
1122 Cena města Pardubic - II. kvalifikace na Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou - Memoriál Mjr. M. Svobody
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGE GUARDIAN(GER), 12 70,0 ž. Jiří Kousek JISTĚ 07:40,65 2 Váňa st. Josef 20
2. SOTTOVENTO(GER), 8 70,0 ž. Jan Kratochvíl krk 07:40,71 6 Váňa st. Josef 78
3. LOMBARGINI(GER*), 9 70,0 ž. Jan Faltejsek 17 07:44,84 3 Popelka Stanislav 60
4. STRETTON, 10 70,0 ž. Marek Stromský 12 07:47,50 8 Popelka Stanislav 25
5. TIEP DE L`EST(FR), 8 b 70,0 ž. Martin Cagáň 11 07:49,74 1 Cagáň Ján, Ing. 350
6. BRIDGEUR(FR), 9 A 1/2s 70,0 Jakub Kocman 3 1/2 07:50,42 9 Myšková Štěpánka 200
7. MOULA, 12 70,0 ž. Petr Tůma daleko 07:58,95 7 Uhl Jiří 350
8. VERNOIS(FR), 7 71,0 ž. Jaroslav Brečka daleko 08:04,83 4 Brečka Jaroslav 300
ZN BORDERLAND(IRE), 14 70,0 ž. Pavel Kašný     5 Kašný Pavel 770
Čas: 07:40,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-krk-17-12-11-3 1/2-daleko-daleko
Bonus:
20 000 Kč(LOMBARGINI(GER*))EŽ Praha a.s.
12 000 Kč(STRETTON)Nýznerov

Majitel: Stáj Anděl strážný, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Frau Kleibömer S.u.J.

Kůň č.7 MOULA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Brečka J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.4 VERNOIS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


7. dostih, start 16:37
1123 Cena za podpory ADW FEED, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4500 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEW FINCH, 7 68,0 Pavel Složil ml. ZADRŽENĚ 05:52,31 9 Junková Jana 50
2. SACAMIRO, 7 70,5 ž. Petr Tůma 6 05:53,29 13 Ilíková Kateřina 250
3. GONTCHAR(FR), 7 65,0 Daniel Vyhnálek krk 05:53,36 17 Bodlák Radim 100
4. FORT RYAN(SVK), 6 68,0 ž. Jan Odložil 3/4 05:53,48 1 Brečka Jaroslav 250
5. KORNELIA, 6 b 64,5 Jakub Kocman 2 1/2 05:53,93 8 Popelka Stanislav 200
6. LETEGERTO, 7 68,0 ž. Marcel Novák 1 1/2 05:54,19 6 Poles Pavel 250
7. APPLE`S KAMIKAZE(FR), 7 65,5 Adam Čmiel 2 1/2 05:54,64 11 Holčák Radek 120
8. EMAGOUL(FR), 6 A 1/2 71,0 ž. Jaroslav Myška 2 3/4 05:55,08 16 Myšková Štěpánka 140
9. RUI FALEIRO(USA), 9 71,0 ž. Jaroslav Brečka 10 05:57,09 3 Brečka Jaroslav 160
10. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Martin Liška 5 05:58,05 10 Popelka Stanislav 400
Z ELIÁŠ, 11 s 65,5 Veronika Škvařilová-Řezáčová     15 Soukup Václav 200
Z FOCOLAT DU LARGE(FR), 5 j 69,0 ž. Jan Faltejsek     4 Tůma Pavel 30
Z PERSONAL COACH(FR), 7 68,5 ž. Marek Stromský     5 Wroblewski Grzegorz 50
Z VALTZ, 9 b 68,0 ž. Sertash Ferhanov     14 Lempochnerová Veronika 50
ZN GARNET, 5 j 68,0 ž. Thomas Boyer     7 Pecháček Jaroslav 400
PN MANSUR, 6 s 65,0 Lenka Kvapilová     2 Kvapilová Lenka 160
Nestartovali: MUSTAMIR(IRE)
Čas: 05:52,31, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-6-krk-3/4-2 1/2-1 1/2-2 1/2-2 3/4-10-5

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Junková Jana, Chov: Chlíbek J.

Kůň č.12 MUSTAMIR nestartoval z důvodu zranění ž. Matuského L. v předchozím dostihu a nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. Sankce: ž. Brečka J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.3 RUI FALEIRO před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


8. dostih, start 17:12
1124 Cena za podpory společnosti SEED SERVICE
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3300 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEDICIMAN(GB), 7 67,0 Adam Čmiel V. LEHCE 04:14,16 1 Holčák František 120
2. TELLUR(POL), 8 69,0 ž. Marcel Novák 11 04:16,24 9 Poles Pavel 40
3. LANTANA LADY, 7 60,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 04:16,52 6 Bodlák Radim 200
4. RONALDO KING, 5 71,5 Pavel Složil ml. 3 1/4 04:17,09 5 Holčák Radek 50
5. SIRIUS, 7 65,0 ž. Jan Faltejsek nos 04:17,10 11 Seménka Zdeněk 60
6. VAXERTON, 7 64,0 Ján Mach, MVDr. 2 1/4 04:17,40 13 Slabý Petr, Mgr. 80
7. KORNELIUS, 7 b 64,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová krk 04:17,44 8 Popelka Stanislav 100
8. HELIOSTAT(IRE), 8 61,0 Otto Vnuk 1 1/2 04:17,68 3 Moravec Zdeněk 250
9. SPEEDER, 5 68,0 ž. Jan Odložil 4 1/2 04:18,48 14 Odložil Pavel 120
10. WOODY, 10 70,5 ž. Petr Tůma daleko 04:26,13 15 Uhl Jiří 100
11. VINNERO, 7 s 60,0 Josef Borč 5 04:27,02 2 Vašina Josef 160
ZN MARKOS, 6 66,0 Jakub Kocman     4 Novák Antonín 100
Z KÖNIG SAMUR(GER), 6 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl     12 Váňa st. Josef 30
Nestartovali: ALVA(GER), NON STOP(AUT)
Čas: 04:14,16, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-11-1 1/4-3 1/4-nos-2 1/4-krk-1 1/2-4 1/2-daleko-5

Majitel: AGA-Vlachovice, Trenér: Holčák František, Chov: Dunchurch Lodge Stud Co

Kůň č.7 ALVA nestartoval z důvodu zranění ž. Boyera T. v předchozím dostihu a nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel