home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 17:00
1110 Cena za podpory firmy daňového poradce Ing. Petra Beneše Pardubice
Rovina V.kat. - 2800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SY JU REE, 4 48,0 Taťána Mášová LEHCE 03:07,60 14 Kříž Petr 40
2. TEMIGIN, 4 56,0 Daniel Vyhnálek 5 03:08,56 11 Bartoš st. Josef 200
3. PAPAYA PAYA, 4 j 50,0 žk. Agáta Čermáková 1 1/4 03:08,76 9 Kalčík Michal 100
4. MAINE D`ANGE(IRE), 5 58,5 Alena Plimlová krk 03:08,81 12 Fedorowicz Vladislav 120
5. NOWETA, 3 54,0 ž. Vendula Korečková krk 03:08,86 7 Hulínský Václav 80
6. LEMESÍNA, 10 56,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 03:09,09 8 Kantek Petr 100
7. MONTEPUCINI(FR), 10 54,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. kr.hlava 03:09,10 13 Bernardová Kateřina 200
8. DOMÉNA, 4 61,5 Michal Hrouda 1 1/4 03:09,33 2 Ilíková Kateřina 60
9. GALÉRA, 4 b 56,5 ž. Martina Havelková 3 03:09,80 1 Demele Jan 60
10. PITY, 6 53,0 ž. Jan Verner 2 3/4 03:10,26 3 Žalud Radek 300
11. CHAMAR, 4 53,0 Simona Laubeová daleko 03:18,91 16 Ilíková Kateřina 300
12. MATHEUS, 4 52,0 am. Markéta Krejčí 15 03:21,96 15 Popelka Stanislav 100
DD SHENKIRA, 5 55,0 am. Jarmila Kašecká daleko 03:38,25 5 Novák Antonín 300
Z CENNIE, 4 63,5 Lukáš Charvát     4 Pejšková Ivana 50
Nestartovali: BEST BOX(POL), KINGSTON LILLY(IRE)
Čas: 03:07,60, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-1 1/4-krk-krk-1 1/2-kr.hlava-1 1/4-3-2 3/4-daleko-15-daleko

Majitel: DS Karlův Kříž, Trenér: Kříž Petr, Chov: Syndikát Junelevap

Sankce: am. Kašecká J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o kg 1 na koni č.5 SHENKIRA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326). DK prošetřila zadržení koně č.4 CENNIE a konstatovala, že bylo způsobeno špatným nasedláním (uvolněné sedlo). Sankce: tr. Pejšková I. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.4 CENNIE do dostihu (DŘ § 306), tr. Novák A. výstraha za nepřipravenost koně č.5 SHENKIRA do dostihu (DŘ § 411f).

video

2. dostih, start 17:31
1111 Cena společnosti EFEZA s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELLUNCA, 3 59,0 Michal Demo JISTĚ 03:13,17 9 Kabelková Hana 30
2. YANK, 3 58,0 ž. David Liška 1 1/2 03:13,39 5 Luka Václav 23
3. SAMSON MOON, 3 57,0 žk. Lenka Neprašová krk 03:13,44 1 Vocásková Helena 160
4. FATRA GLONKA, 3 58,5 ž. Vendula Korečková 2 03:13,73 6 Váňa Tomáš 45
5. FRENKI, 3 55,5 Dana Bořánková 1 1/2 03:13,98 3 Vocásková Helena 100
6. LA BEAUTÉ, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 5 03:14,91 4 Urbánek Luboš 100
7. CHARLIN, 3 56,5 ž. Martina Havelková 6 03:16,02 7 Horáková Lenka 200
8. CAPE WITCHER, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 8 03:17,60 11 Baštová Pavlína 200
9. KASAI, 3 53,0 am. Markéta Krejčí 1 3/4 03:17,89 2 Popelka Stanislav 160
10. PROFESSOR, 3 b 53,0 žk. Denisa Sikorová 4 03:18,63 10 Holčák Radek 80
DD TATRYNKA, 3 53,0 am. Jana Fialová daleko 04:18,49 8 Chaloupka Václav 300
DD PAMPELIŠKA, 3 58,0 Josef Borč 1/2 04:19,55 12 Vašina Josef 300
Čas: 03:13,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-2-1 1/2-5-6-8-1 3/4-4-daleko-1/2

Majitel: EPICOS, Trenér: Kabelková Hana, Chov: Hřebčín Napajedla

DK vyslechla am. Fialovou J. k situaci na startu a její vysvětlení (první start koně v dostihu, nechtěl odstartovat) vzala na vědomí. Sankce: tr. Chaloupka V. a Vašina J. výstraha za nepřipravenost koní č.8 TATRYNKA a č.12 PAMPELIŠKA do dostihu (DŘ § 411f).

video

3. dostih, start 18:01
1112 Cena Dostihového spolku a.s.
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAHARA, 3 56,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 03:06,13 8 Vocásková Helena 45
2. JACQUELINE, 3 56,5 ž. Jan Verner 10 03:08,04 3 Tůma Pavel 14
3. TERAZKI, 3 56,5 Michal Hrouda 8 03:09,43 1 Záhorová Eva 160
4. IRMA, 3 56,5 ž. Pavlína Filipová krk 03:09,48 2 Berthier Kateřina 250
5. REGTIME, 3 58,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 03:09,86 6 Kabelková Hana 200
6. ARWAX, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 18 03:13,56 5 Kalčík Michal 160
7. FLYING FINN, 3 57,5 Taťána Mášová 1/2 03:13,68 10 Kříž Petr 100
8. FJÄRIL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1 1/2 03:13,91 9 Bodlák Radim 170
9. CHARIYDI, 3 58,0 ž. Martina Havelková daleko 03:22,41 11 Horáková Lenka 250
10. PRINCETON, 3 s 57,0 Lenka Kvapilová 5 03:23,37 7 Kvapilová Lenka 200
11. ODIONETA, 3 59,0 Otto Vnuk 6 03:24,47 4 Chaloupka Václav 1110
Čas: 03:06,13, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-8-krk-2 1/2-18-1/2-1 1/2-daleko-5-6

Majitel: Velorex - Pirk, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Sankce: j. Ferhanov B. 200 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357) a 2000 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 0,7 kg (DŘ § 383d).

video

4. dostih, start 18:31
1113 Cena hejtmana Pardubického kraje
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIVEN CHOICE(IRE), 5 62,5 ž. Jaromír Šafář LEHCE 03:34,54 10 Wroblewska Iwona 20
2. NEL, 4 62,5 Michal Hrouda 4 1/2 03:35,43 2 Záhorová Eva 110
3. BLONDIE(GB), 4 64,5 ž. Jakub Pavlíček krk 03:35,51 8 Ilíková Kateřina 100
4. CHICO DE CHILLI, 4 62,5 am. Sabina Mokrošová 4 03:36,12 9 Seménka Zdeněk 120
5. MOBILIZATION(IRE), 5 59,5 Daniel Vyhnálek 7 03:37,56 6 Bodlák Radim 120
6. ROSEINTHESAND(GB), 5 61,0 Michal Demo 1/2 03:37,67 13 Demele Jan 40
7. ORSON, 5 63,0 žk. Denisa Sikorová 2 1/4 03:38,08 11 Horáková Lenka 60
8. POP STATION, 6 60,5 Ján Mach, MVDr. 7 03:39,42 4 Vymazal Josef 300
9. IMAN(POL), 6 62,0 ž. Jan Rája 3 03:39,92 1 Žalud Radek 80
10. VLNOLKA, 4 55,5 am. Markéta Krejčí 15 03:43,37 7 Popelka Stanislav 300
11. DANCER OF JAPE, 4 62,0 ž. Jiřina Andrésová daleko 03:53,62 5 Bělka Martin 300
12. MORNING SNOWFLAKE, 4 57,0 am. Veronika Olehlová 1 1/2 03:53,92 3 Lempochnerová Veronika 250
DD LYOBA, 5 59,0 am. Barbora Ponická daleko 04:03,31 12 Složil Pavel 300
Čas: 03:34,54, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-krk-4-7-1/2-2 1/4-7-3-15-daleko-1 1/2-daleko

Majitel: AMP Invest sp z oo(POL), Trenér: Wroblewska Iwona, Chov: Shadwell Estate Company

DK vyslechla tr. Složila P. k výkonu koně č.12 LYOBA, vzala na vědomí jeho vysvětlení - podezření na zranění koně, které následně veterinární lékař po vyšetření koně nepotvrdil. Výkony koně LYOBA budou nadále sledovány. Sankce: tr. Složil P. výstraha za nepřipravenost koně č.12 LYOBA do dostihu (DŘ § 411f).

video

5. dostih, start 19:00
1114 Cena za podpory Účetní Pardubice s.r.o.
Rovina IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NAZMA(IRE), 7 59,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 03:36,50 9 Vocásková Helena 60
2. PRVNÍ DÁMA, 4 63,0 am. Sabina Mokrošová 7 03:37,78 4 Seménka Zdeněk 50
3. BE MAN(FR), 4 64,0 ž. Jan Rája 5 03:38,61 11 Tůma Pavel 20
4. STINBOX, 5 62,5 Marek Stromský 2 1/4 03:38,94 6 Holčák František 80
5. KOPRETINA, 8 62,5 ž. Martina Havelková 5 03:39,95 12 Horáková Lenka 78
6. SAMBRA, 4 57,5 am. Nikol Zapletalová 9 03:41,67 8 Novák Antonín 200
7. LIGHTNING STORM, 4 59,5 Lukáš Charvát 11 03:44,06 1 Popelka Stanislav 300
8. ORIC, 8 66,0 ž. Jaromír Šafář 4 03:44,85 10 Kantek Petr 80
9. VALENTINE LADY, 4 j 58,0 Simona Laubeová 10 03:46,78 13 Demele Jan 150
10. ETERNITY, 4 55,5 žk. Denisa Sikorová 11 03:49,72 7 Holčák Radek 200
11. NEW GAME, 5 63,0 Veronika Řezáčová daleko 03:57,45 3 Řezáčová Jana 300
DD MONO BELLA, 4 A 1/2 60,5 Ján Mach, MVDr. 4 03:58,16 5 Verner Vladimír 500
Nestartovali: DREAM OF JAPE
Čas: 03:36,50, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-5-2 1/4-5-9-11-4-10-11-daleko-4

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Norton R.

DK vyslechla tr. Vernera V. k výkonu koně č.5 MONO BELLA a jeho vysvětlení (nezkušenost koně, první start v dostihu) vzala na vědomí s tím, že trenérovi udělila sankci. Sankce: tr. Verner V. výstraha za nepřipravenost koně č.5 MONO BELLA do dostihu (DŘ § 411f).

video

6. dostih, start 19:52
1115 Cena Pardubického kraje
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBATROS(IRE), 3 68,5 ž. Marek Stromský JISTĚ 03:22,28 8 Vocásková Helena 15
2. HONEY SEXY(FR), 3 A 1/2b 66,0 ž. Jan Faltejsek 3 3/4 03:22,85 3 Tůma Pavel 60
3. SHOW ME THE MONEY, 3 67,0 Pavel Složil ml. 2 03:23,14 5 Mimra Zdeněk 200
4. SCALASTAR(FR), 3 68,0 ž. Jaroslav Myška 9 03:24,88 9 Myšková Štěpánka 200
5. ČÁRYJAPE, 3 68,0 ž. Josef Bartoš 2 1/2 03:25,27 13 Junková Jana 200
6. IDA(FR), 3 64,0 Daniel Vyhnálek 4 1/2 03:25,92 11 Olehla Čestmír 40
7. EL CANDELON(FR), 3 68,0 ž. Jan Odložil 8 03:27,43 12 Brečka Jaroslav 200
8. GIORGIONE(GB), 3 68,0 ž. Jan Kratochvíl 16 03:31,67 6 Váňa st. Josef 160
9. DOVALWEENO(GB), 3 s 68,0 Bronislava Hellier 2 03:32,04 2 Albrecht Jürgen 250
Z MEDI JAPE, 3 65,5 Jakub Kocman     4 Popelka Stanislav 350
Z INDEPENDENT BLACK(FR), 3 68,0 ž. Martin Liška     10 Wroblewski Grzegorz 200
ZN HIGH IN THE SKY(FR), 3 A 1/2 68,0 ž. Thomas Boyer     1 Olehla Čestmír 160
SN JAMAAL DANEHILL(GB), 3 62,0 Dana Bořánková     7 Vocásková Helena 80
Čas: 03:22,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3 3/4-2-9-2 1/2-4 1/2-8-16-2

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Cousins F.

DK vyslechla ž. Lišku M. k zadržení koně č.10 INDEPENDENT BLACK a jeho vysvětlení (kolize na skoku) vzala na vědomí. Sankce: tr. Albrecht J. 500 Kč za špatné nasedlání koně č.2 DOVALWEENO do dostihu (DŘ § 306)

video

7. dostih, start 20:27
1116 Cena města Pardubic
Proutky II.kat. - 3400 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT MOON, 4 70,0 ž. Jan Faltejsek V. LEHCE 04:00,55 9 Tůma Pavel 15
2. KING HEART(GER), 5 68,0 ž. Marek Stromský 9 04:02,37 3 Bodlák Radim 55
3. GOLD EVASIVE(GER), 6 68,0 ž. Martin Liška 2 1/4 04:02,71 7 Ministr Antonín 550
4. MEDICI(USA), 7 69,0 ž. Jan Odložil 1/2 04:02,80 8 Brečka Jaroslav 100
5. CHELMSFORD(FR), 4 65,0 ž. Jan Kratochvíl 7 04:04,22 6 Váňa st. Josef 100
6. BENJAMIN(FR), 4 67,0 ž. Thomas Boyer 2 04:04,60 1 Olehla Čestmír 55
7. FOUDRE D`ALLIER(FR), 5 j 72,0 ž. Josef Bartoš 12 04:07,65 10 Urbánek Luboš 140
ZN OLÉRON, 5 68,0 Ján Mach, MVDr.     4 Bělka Martin 2000
Z ANITSCHKA(IRE), 7 66,0 Adam Čmiel     5 Holčák František 250
Nestartovali - odváženi: WESTERWALD(GB)

Čas: 04:00,55, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-2 1/4-1/2-7-2-12
Bonus:
17 500 Kč(NIGHT MOON)Dr. Charvát

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.2 WESTERWALD nestartoval z důvodu pádu jezdce na zkušebním skoku, j. Borč J. má nárok na jízdné. DK prošetřila zadržení koně č.5 ANITSCHKA, vyslechla j. Čmiela A. a jeho vysvětlení (zdravotní indispozice koně) vzala na vědomí.

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Dobrovolný Karel