home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 18.07.2020 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:06
1100 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANIELA(IRE), 3 50,0 žk. Agáta Čermáková JISTĚ 01:10,88 12 Luka Václav 120
2. COLTYN, 5 55,5 am. Sabina Mokrošová 1 01:11,02 14 Seménka Zdeněk 55
3. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 57,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:11,04 11 Škrášková Alena 50
4. CHOP CHOP(IRE), 4 55,0 Jente Marien 1 01:11,20 10 Resulov Artur 110
5. WLASTINA(GB), 5 65,0 ž. Václav Janáček 1 3/4 01:11,43 13 Neuberg Filip 70
6. VAN DAMME(SVK), 10 60,5 ž. Jaroslav Línek kr.hlava 01:11,45 3 Mihalík Marcel 85
7. FILS DE L`AIR(FR), 6 j 61,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:11,58 2 Koplík Zdeno 70
8. TAELL, 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:11,76 7 Chaloupka Václav 85
9. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 s 49,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:11,85 9 Jelen Jaroslav 130
10. OPINION MAKER(IRE), 6 j 56,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:12,19 1 Pejšková Ivana 40
11. TRINIS, 6 j 55,0 ž. Adam Florian 2 1/4 01:12,58 5 Haris Ludvík 150
12. SHECANRALLY(IRE), 5 sj 54,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:12,85 4 Hlavatý Pavel 130
13. TAPAJO(GER), 8 52,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. hlava 01:12,87 6 Chaloupka Václav 140
14. GO CANADA(IRE), 3 s 56,0 ž. Tomáš Lukášek 6 01:13,96 8 Koplík Zdeno 80
Čas: 01:10,88, Mezičasy: (24,76 - 23,57 - 22,55)
Výrok: JISTĚ-1-kr.hlava-1-1 3/4-kr.hlava-3/4-1 1/4-1/2-2 1/4-2 1/4-1 3/4-hlava-6

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Bishop J.
video

2. dostih, start 14:32
1101 ČERVENCOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEXCEED(GER), 9 j 61,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ 01:10,20 7 Nieslanik Miroslav 100
2. BEROUYINE(FR), 6 52,5 Michaela Musialová krk 01:10,25 6 Brož Jiří 100
3. MANOLLA, 7 57,5 ž. Václav Janáček 2 1/4 01:10,52 9 Koplík Zdeno 30
4. BEAU MASSAGOT(FR), 5 60,5 ž. David Liška 1/2 01:10,59 4 Luka Václav 40
5. PRAY FOR PARIS, 4 53,0 ž. Martina Havelková krk 01:10,63 1 Berthier Kateřina 55
6. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:10,78 10 Kalčík Michal 65
7. MOLLYS BEST(FR), 6 s 59,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:10,92 3 Berthier Kateřina 60
8. GEORGE BOOLE(IRE), 6 62,0 ž. Zdenko Šmida 3/4 01:11,07 2 Holčák František 60
9. ASTORIA(FR), 4 53,0 Taťána Mášová 1/2 01:11,16 5 Pejšková Ivana 140
10. ORSSIO(FR), 6 53,5 Michal Hrouda 3/4 01:11,28 11 Drlík Jaroslav 110
11. CORSTON(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube 4 1/4 01:12,06 8 Šavujev Arslangirej 150
Čas: 01:10,20, Mezičasy: (24,04 - 23,23 - 22,93)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-2 1/4-1/2-krk-1-3/4-3/4-1/2-3/4-4 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Poplatky: stáj Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 MANOLLA (DU 16/7), tr. Pejšková I. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.5 ASTORIA (DU 16/11).

video

3. dostih, start 15:09
1102 SIMSONOVA CENA
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUGURUZA(IRE), 2 j 56,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:12,73 2 Luka Václav 45
2. GIANNINA(IRE), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:12,91 8 Vocásková Helena 25
3. KMOTR(IRE), 2 58,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:13,09 1 Vocásková Helena 25
4. AGNESKA, 2 j 57,0 ž. David Liška 2 1/4 01:13,38 7 Luka Václav 45
5. FORCE ONE, 2 55,5 ž. Adam Florian 1/2 01:13,50 6 Haris Ludvík 150
6. SOLEMEENA, 2 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:13,72 3 Luka Václav 90
7. ZORIYMAN(FR), 2 56,5 ž. Jiří Palík 2 01:14,03 5 Nieslanik Miroslav 90
8. SIGSAUER(IRE), 2 b 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 01:14,05 4 Šavujev Arslangirej 150
Čas: 01:12,73, Mezičasy: (25,61 - 23,77 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-2 1/4-1/2-1 1/2-2-hlava

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Grange Stud

Poplatky: stáj Statek Blata Český Ráj I 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.8 GIANNINA (DU 16/7) Sankce: trenér Luka V. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 MUGURUZA (DŘ § 105)

video

4. dostih, start 15:33
1103 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEUS, 5 60,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 02:47,84 10 Seménka Zdeněk 60
2. DARALARA, 4 60,0 ž. Václav Janáček 3/4 02:47,96 1 Záhorová Eva 25
3. WESTERNERKA(IRE), 4 63,0 Beysim Ferhanov 3 1/4 02:48,39 4 Vocásková Helena 27
4. MONTALIE DE CERISY(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:48,58 6 Nieslanik Miroslav 100
5. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 52,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:48,91 3 Bodlák Radim 55
6. HUNTER`S RULES(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:48,98 7 Tůma Pavel 100
7. GLAVALINO(SRB), 8 59,5 ž. Milan Zatloukal hlava 02:49,01 8 Mimra Zdeněk 120
8. LA SARENNE(FR), 6 52,0 Lucie Fialová 5 02:49,87 9 Pišl Martin 200
9. FIDELL(SVK), 4 60,5 ž. Radek Koplík 4 1/2 02:50,63 5 Piruch Jozef 140
10. LEWIS GAL, 4 50,5 Taťána Mášová 1 1/2 02:50,87 2 Pejšková Ivana 250
Čas: 02:47,84, Mezičasy: (15,84 - 27,42 - 26,02 - 25,23 - 24,71 - 24,96 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-3/4-3 1/4-1 1/4-2 1/4-1/2-hlava-5-4 1/2-1 1/2

Majitel: EKOFARMA Rybár, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Ekofarma Rybár

Poplatky: stáj Zeas Staré Hradiště 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.4 WESTERNERKA (DU 16/7).

video

5. dostih, start 16:04
1104 41. CENA TŘÍLETÝCH KLISEN
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALIRAKI, 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:20,63 3 Tůma Pavel 70
2. SYLVIANA(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 02:20,74 8 Nieslanik Miroslav 110
3. EYES ON YOU(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 02:20,76 9 Mihalík Marcel 60
4. BARTHESA(IRE), 3 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 02:20,98 12 Vocásková Helena 45
5. LORIANA OF JAPE, 3 58,0 ž. Jiří Palík 3/4 02:21,09 5 Holčák Radek 180
6. VADETABERRY, 3 58,0 ž. Václav Janáček 3 02:21,50 7 Petrlík Allan 120
7. STERLI(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:21,85 2 Olehla Čestmír 18
8. RABBIT TORONADO(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:22,18 13 Petrlík Allan 110
9. PALOMINA(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:22,24 10 Olehla Čestmír 130
10. MONJOUET, 3 58,0 Simona Laubeová 2 02:22,55 1 Petrlík Allan 200
11. DASA IN(IRE), 3 58,0 ž. David Liška 17 02:25,95 6 Luka Václav 80
12. JUVANA(FR), 3 58,0 ž. Adam Florian 1/2 02:26,05 11 Berthier Kateřina 250
13. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 bj 58,0 ž. Zdenko Šmida 6 02:27,26 4 Musialová Michaela 200
Čas: 02:20,63, Mezičasy: (15,99 - 25,68 - 25,64 - 25,05 - 25,38 - 22,89)
Výrok: JISTĚ-3/4-hlava-1 1/2-3/4-3-2 1/4-2 1/2-krk-2-17-1/2-6

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.3 FALIRAKI byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Syndikát 2007 a stáj Statek Blata Český ráj á 200 Kč za ohlášenou pomoc u startu u koní č.6 LORIANA OF JAPE a č.12 BARTHESA ze startovacích boxů (DU 16/7).

video

6. dostih, start 16:37
1105 34. MEMORIÁL JUDR. OTAKARA FRANKENBERGERA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPASAN(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE 02:19,63 1 Chodúr Jozef 25
2. RUSEL(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 5 02:20,23 2 Nieslanik Miroslav 110
3. COTE JARDIN(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:20,55 14 Chaloupka Jiří 37
4. POLISH KING(IRE), 3 s 58,0 ž. Václav Janáček 1/2 02:20,66 11 Wroblewski Grzegorz 55
5. ZOHEYR(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:20,75 15 Holčák Radek 33
6. ABSOLUTIC, 3 58,0 ž. Adam Florian 1/2 02:20,82 10 Neuberg Filip 160
7. RENASI, 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 02:20,98 8 Holčák Radek 120
8. SHAMALANN(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 3/4 02:21,10 7 Váňa ml. Josef 85
9. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 3 j 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 02:22,11 5 Musialová Michaela 130
10. EVER SOLEADO(FR), 3 s 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:22,21 13 Swiatek Robert 120
11. SILVER TRIGGER(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 7 02:23,27 6 Šavujev Arslangirej 170
12. ZAUKHAN(GB), 3 58,0 ž. David Liška 2 1/2 02:23,65 12 Šavujev Arslangirej 350
13. ELSID(FR), 3 s 58,0 ž. Petr Foret 7 02:25,10 3 Seménka Zdeněk 250
14. VINDICATOR(FR), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 9 02:26,95 16 Koplík Zdeno 200
Nestartovali: AVIGNON, SUPRTUPL(IRE)
Čas: 02:19,63, Mezičasy: (17,81 - 23,80 - 24,78 - 25,14 - 25,45 - 22,65)
Výrok: VELMI LEHCE-5-2 1/4-1/2-1/2-1/2-1-3/4-5-1/2-7-2 1/2-7-9

Majitel: BORMANN (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Mülligan G.

Kůň č.13 EVER SOLEADO byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj BORMANN (SVK), stáj AGA-Vlachovice a stáj Meridian á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.1 OPASAN, č.15 ZOHEYR a č.16 VINDICATOR (DU 16/7). Sankce: stáj Valentin Bukhtoyarov 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.12 ZAUKHAN (DŘ § 105).

video

7. dostih, start 17:08
1106 CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONANZA GOLD(IRE), 4 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:51,92 11 Kantek Petr 37
2. TAU TOU, 3 53,0 ž. Jan Verner 2 01:52,18 6 Hanáček Jaroslav 60
3. AIRUSCHKA, 5 57,0 ž. Adam Florian 7 01:53,27 9 Hála Libor 110
4. MILUŠKA, 3 58,0 am. Michaela Kacerová 1 1/2 01:53,52 8 Germič Karel 55
5. BEAUTIFUL VISION(FR), 4 56,0 ž. Václav Janáček nos 01:53,53 5 Koplík Zdeno 60
6. FABLE, 4 s 63,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:53,88 7 Podhányi Jan 85
7. MARILYN DANCER, 7 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:54,32 10 Dobrovolný Karel 250
8. LAST OPERA SONG(FR), 7 55,5 Michal Demo 5 01:55,18 2 Blažek Svatoslav 60
9. SORBET(POL), 5 j 59,0 Zuzana Míčová nos 01:55,19 4 Kalčík Michal 55
10. METLAKATLA, 4 50,0 Taťána Mášová krk 01:55,24 1 Nagy Ladislav 37
11. LA VELOCITA(IRE), 5 b 59,5 ž. David Liška 3 1/2 01:55,77 3 Bartoš st. Josef 75
Čas: 01:51,92, Mezičasy: (14,96 - 23,32 - 24,92 - 25,16 - 23,56)
Výrok: JISTĚ-2-7-1 1/2-nos-2 1/2-3-5-nos-krk-3 1/2

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: McGrath J. & Pinnacle View Stud

Kůň č.11 BONANZA GOLD ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj J.T.K. Bečková-Germič a stáj Lokotrans Slovakia CZ á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxůu koní č.8 MILUŠKA a č.11 BONANZA GOLD (DU 16/7).

video

8. dostih, start 17:34
1107 CENA KLOKÁNKU CHODOV
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIGA, 3 j 53,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:51,82 2 Haris Ludvík 75
2. GOLDENTON, 4 s 63,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:51,94 3 Petrlík Allan 25
3. LA SOMMERA(FR), 4 61,0 Beysim Ferhanov krk 01:51,98 4 Hulínský Václav 40
4. ALHAMRA(FR), 5 s 57,0 ž. Adam Florian 5 01:52,84 7 Kub Ivan 70
5. AIGER, 7 s 57,5 ž. Petr Foret 7 01:54,00 12 Hála Libor 85
6. NIRGERA, 9 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:54,04 5 Brož Jiří 140
6. IRISH VALENTINE, 4 57,5 Daniel Vyhnálek současně 01:54,04 10 Voršilková Helena 80
8. EL BUT, 4 52,0 Lucie Fialová 7 01:55,15 11 Bartoš st. Josef 150
9. SAVAGE, 10 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:55,31 6 Kantek Petr 160
10. NIKOLETTA, 4 48,0 Taťána Mášová 8 01:56,76 9 Blažek Svatoslav 150
11. SINGAPORE SPICE(FR), 8 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 01:57,25 1 Drlík Jaroslav 40
Nestartovali: TIGGY BLUE
Čas: 01:51,82, Mezičasy: (13,97 - 24,20 - 24,68 - 24,87 - 24,10)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-5-7-krk-současně-7-3/4-8-2 1/2-JISTĚ

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video

9. dostih, start 18:08
1108 CENA KLOKÁNKU ŠTĚRBOHOLY
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:39,24 7 Hanáček Jaroslav 50
2. MIKROP ALIGHIERI, 3 55,5 Simona Laubeová 2 1/4 01:39,56 11 Petrlík Allan 90
3. REDHEAD LADY(IRE), 3 s 56,0 ž. Václav Janáček nos 01:39,56 3 Koplík Zdeno 18
4. SEPIUS(FR), 3 j 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:39,67 2 Nieslanik Miroslav 45
5. DREAM OF DRAGON(GB), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:39,73 5 Wroblewski Grzegorz 55
6. LUCAS WARRIOR, 3 59,0 am. Jindřich Fabris kr.hlava 01:39,75 10 Chaloupka Jiří 75
7. HIGHBRATION(GER), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:41,33 8 Germič Karel 160
8. ARTYSSIMO, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 4 01:42,05 6 Mimra Zdeněk 250
9. MELANIA(GER), 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:42,39 12 Hlavatý Pavel 140
10. NAISAN, 3 55,5 Michal Demo 1/2 01:42,45 1 Blažek Svatoslav 120
11. SHEHREZADA, 3 53,0 Lucie Fialová 12 01:45,45 9 Růžičková Martina 350
12. BRAŇANKA, 3 57,0 ž. David Liška 14 01:48,67 4 Maršíčková Miroslava 270
Nestartovali - odváženi: MADAM ZAZOU

Čas: 01:39,24, Mezičasy: (25,84 - 24,71 - 24,38 - 24,31)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-nos-1/2-krk-kr.hlava-8-4-2-1/2-12-14

Majitel: Stall Tosca (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Freynestown Stud & Sangster B. V.

Kůň č.13 MADAM ZAZOU nestartoval, ž. Laube M. má nárok na jízdné. Poplatek: stáj Autodoprava Blažek s.r.o., Jamax a Gunther Vick á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.1 NAISAN, č.4 BRAŇANKA a č.12 MELANIA (DU 16/7). Sankce: stáj JEMP - Růžičková 400Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.9 SHEHREZADA (DŘ § 105).

video

10. dostih, start 18:35
1109 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BREATH(GB), 3 60,5 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE 01:39,08 1 Petrlík Allan 18
2. FORTE, 3 j 56,0 Beysim Ferhanov 7 01:40,21 11 Haris Ludvík 85
3. NA KONCI DUHY, 3 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:40,25 12 Brož Jiří 30
4. RUMINKA(GER), 3 s 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:40,59 7 Bodlák Radim 90
5. VINTANA, 3 55,5 ž. Adam Florian 3/4 01:40,73 13 Seménka Zdeněk 130
6. SIR CORAL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:40,84 2 Bartoš st. Josef 200
7. MARIOS(IRE), 3 s 58,0 ž. David Liška 1 1/2 01:41,10 6 Kub Ivan 90
8. DELLIPSA, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 01:41,27 10 Hulínský Václav 150
9. QUEEN AM(GB), 3 55,0 Michal Demo 1/2 01:41,33 8 Demele Jan 55
10. DANCER OF DENALI, 3 54,5 Taťána Mášová 1/2 01:41,40 4 Kříž Petr 250
11. LATINA LADY, 3 53,0 Lucie Fialová 3 1/4 01:41,83 9 Růžičková Martina 400
12. REFLEX, 3 s 57,0 ž. Pavlína Filipová 2 1/2 01:42,26 3 Berthier Kateřina 250
13. MEANNAH, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová daleko 01:46,19 5 Nagy Ladislav 160
Čas: 01:39,08, Mezičasy: (25,67 - 24,41 - 24,35 - 24,65)
Výrok: VELMI LEHCE-7-krk-2 1/2-3/4-3/4-1 1/2-1-1/2-1/2-3 1/4-2 1/2-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rosemont Stud
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel