home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 11.10.2020 PE 10.10.2020 MO 03.10.2020 BR 28.09.2020 LL 27.09.2020 CH 26.09.2020 CH 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.07.2020 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:06
1100 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANIELA(IRE), 3 50,0 žk. Agáta Čermáková JISTĚ 01:10,88 12 Luka Václav 120
2. COLTYN, 5 55,5 am. Sabina Mokrošová 1 01:11,02 14 Seménka Zdeněk 55
3. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 57,0 ž. Jiří Palík kr.hlava 01:11,04 11 Škrášková Alena 50
4. CHOP CHOP(IRE), 4 55,0 Jente Marien 1 01:11,20 10 Resulov Artur 110
5. WLASTINA(GB), 5 65,0 ž. Václav Janáček 1 3/4 01:11,43 13 Neuberg Filip 70
6. VAN DAMME(SVK), 10 60,5 ž. Jaroslav Línek kr.hlava 01:11,45 3 Mihalík Marcel 85
7. FILS DE L`AIR(FR), 6 j 61,5 ž. Radek Koplík 3/4 01:11,58 2 Koplík Zdeno 70
8. TAELL, 5 49,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:11,76 7 Chaloupka Václav 85
9. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 s 49,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:11,85 9 Jelen Jaroslav 130
10. OPINION MAKER(IRE), 6 j 56,0 ž. Martin Laube 2 1/4 01:12,19 1 Pejšková Ivana 40
11. TRINIS, 6 j 55,0 ž. Adam Florian 2 1/4 01:12,58 5 Haris Ludvík 150
12. SHECANRALLY(IRE), 5 sj 54,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:12,85 4 Hlavatý Pavel 130
13. TAPAJO(GER), 8 52,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. hlava 01:12,87 6 Chaloupka Václav 140
14. GO CANADA(IRE), 3 s 56,0 ž. Tomáš Lukášek 6 01:13,96 8 Koplík Zdeno 80
Čas: 01:10,88, Mezičasy: (24,76 - 23,57 - 22,55)
Výrok: JISTĚ-1-kr.hlava-1-1 3/4-kr.hlava-3/4-1 1/4-1/2-2 1/4-2 1/4-1 3/4-hlava-6

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Bishop J.
video


2. dostih, start 14:32
1101 ČERVENCOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEXCEED(GER), 9 j 61,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ 01:10,20 7 Nieslanik Miroslav 100
2. BEROUYINE(FR), 6 52,5 Michaela Musialová krk 01:10,25 6 Brož Jiří 100
3. MANOLLA, 7 57,5 ž. Václav Janáček 2 1/4 01:10,52 9 Koplík Zdeno 30
4. BEAU MASSAGOT(FR), 5 60,5 ž. David Liška 1/2 01:10,59 4 Luka Václav 40
5. PRAY FOR PARIS, 4 53,0 ž. Martina Havelková krk 01:10,63 1 Berthier Kateřina 55
6. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 58,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:10,78 10 Kalčík Michal 65
7. MOLLYS BEST(FR), 6 s 59,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:10,92 3 Berthier Kateřina 60
8. GEORGE BOOLE(IRE), 6 62,0 ž. Zdenko Šmida 3/4 01:11,07 2 Holčák František 60
9. ASTORIA(FR), 4 53,0 Taťána Mášová 1/2 01:11,16 5 Pejšková Ivana 140
10. ORSSIO(FR), 6 53,5 Michal Hrouda 3/4 01:11,28 11 Drlík Jaroslav 110
11. CORSTON(IRE), 4 55,0 ž. Martin Laube 4 1/4 01:12,06 8 Šavujev Arslangirej 150
Čas: 01:10,20, Mezičasy: (24,04 - 23,23 - 22,93)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-2 1/4-1/2-krk-1-3/4-3/4-1/2-3/4-4 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Stiftung Gest.Fährhof

Poplatky: stáj Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 MANOLLA (DU 16/7), tr. Pejšková I. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.5 ASTORIA (DU 16/11).

video


3. dostih, start 15:09
1102 SIMSONOVA CENA
Rovina II.kat. - 1200 m, cena, 2letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUGURUZA(IRE), 2 j 56,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:12,73 2 Luka Václav 45
2. GIANNINA(IRE), 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:12,91 8 Vocásková Helena 25
3. KMOTR(IRE), 2 58,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:13,09 1 Vocásková Helena 25
4. AGNESKA, 2 j 57,0 ž. David Liška 2 1/4 01:13,38 7 Luka Václav 45
5. FORCE ONE, 2 55,5 ž. Adam Florian 1/2 01:13,50 6 Haris Ludvík 150
6. SOLEMEENA, 2 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:13,72 3 Luka Václav 90
7. ZORIYMAN(FR), 2 56,5 ž. Jiří Palík 2 01:14,03 5 Nieslanik Miroslav 90
8. SIGSAUER(IRE), 2 b 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 01:14,05 4 Šavujev Arslangirej 150
Čas: 01:12,73, Mezičasy: (25,61 - 23,77 - 23,35)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-2 1/4-1/2-1 1/2-2-hlava

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Grange Stud

Poplatky: stáj Statek Blata Český Ráj I 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.8 GIANNINA (DU 16/7) Sankce: trenér Luka V. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.2 MUGURUZA (DŘ § 105)

video


4. dostih, start 15:33
1103 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina III.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEUS, 5 60,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 02:47,84 10 Seménka Zdeněk 60
2. DARALARA, 4 60,0 ž. Václav Janáček 3/4 02:47,96 1 Záhorová Eva 25
3. WESTERNERKA(IRE), 4 63,0 Beysim Ferhanov 3 1/4 02:48,39 4 Vocásková Helena 27
4. MONTALIE DE CERISY(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 02:48,58 6 Nieslanik Miroslav 100
5. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 52,0 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:48,91 3 Bodlák Radim 55
6. HUNTER`S RULES(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:48,98 7 Tůma Pavel 100
7. GLAVALINO(SRB), 8 59,5 ž. Milan Zatloukal hlava 02:49,01 8 Mimra Zdeněk 120
8. LA SARENNE(FR), 6 52,0 Lucie Fialová 5 02:49,87 9 Pišl Martin 200
9. FIDELL(SVK), 4 60,5 ž. Radek Koplík 4 1/2 02:50,63 5 Piruch Jozef 140
10. LEWIS GAL, 4 50,5 Taťána Mášová 1 1/2 02:50,87 2 Pejšková Ivana 250
Čas: 02:47,84, Mezičasy: (15,84 - 27,42 - 26,02 - 25,23 - 24,71 - 24,96 - 23,66)
Výrok: JISTĚ-3/4-3 1/4-1 1/4-2 1/4-1/2-hlava-5-4 1/2-1 1/2

Majitel: EKOFARMA Rybár, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Ekofarma Rybár

Poplatky: stáj Zeas Staré Hradiště 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.4 WESTERNERKA (DU 16/7).

video


5. dostih, start 16:04
1104 41. CENA TŘÍLETÝCH KLISEN
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALIRAKI, 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:20,63 3 Tůma Pavel 70
2. SYLVIANA(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 3/4 02:20,74 8 Nieslanik Miroslav 110
3. EYES ON YOU(GER), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek hlava 02:20,76 9 Mihalík Marcel 60
4. BARTHESA(IRE), 3 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 02:20,98 12 Vocásková Helena 45
5. LORIANA OF JAPE, 3 58,0 ž. Jiří Palík 3/4 02:21,09 5 Holčák Radek 180
6. VADETABERRY, 3 58,0 ž. Václav Janáček 3 02:21,50 7 Petrlík Allan 120
7. STERLI(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:21,85 2 Olehla Čestmír 18
8. RABBIT TORONADO(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:22,18 13 Petrlík Allan 110
9. PALOMINA(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:22,24 10 Olehla Čestmír 130
10. MONJOUET, 3 58,0 Simona Laubeová 2 02:22,55 1 Petrlík Allan 200
11. DASA IN(IRE), 3 58,0 ž. David Liška 17 02:25,95 6 Luka Václav 80
12. JUVANA(FR), 3 58,0 ž. Adam Florian 1/2 02:26,05 11 Berthier Kateřina 250
13. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 bj 58,0 ž. Zdenko Šmida 6 02:27,26 4 Musialová Michaela 200
Čas: 02:20,63, Mezičasy: (15,99 - 25,68 - 25,64 - 25,05 - 25,38 - 22,89)
Výrok: JISTĚ-3/4-hlava-1 1/2-3/4-3-2 1/4-2 1/2-krk-2-17-1/2-6

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.3 FALIRAKI byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Syndikát 2007 a stáj Statek Blata Český ráj á 200 Kč za ohlášenou pomoc u startu u koní č.6 LORIANA OF JAPE a č.12 BARTHESA ze startovacích boxů (DU 16/7).

video


6. dostih, start 16:37
1105 34. MEMORIÁL JUDR. OTAKARA FRANKENBERGERA
Rovina I.kat. - 2200 m, cena, 3letí
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPASAN(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík V. LEHCE 02:19,63 1 Chodúr Jozef 25
2. RUSEL(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 5 02:20,23 2 Nieslanik Miroslav 110
3. COTE JARDIN(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:20,55 14 Chaloupka Jiří 37
4. POLISH KING(IRE), 3 s 58,0 ž. Václav Janáček 1/2 02:20,66 11 Wroblewski Grzegorz 55
5. ZOHEYR(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1/2 02:20,75 15 Holčák Radek 33
6. ABSOLUTIC, 3 58,0 ž. Adam Florian 1/2 02:20,82 10 Neuberg Filip 160
7. RENASI, 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 02:20,98 8 Holčák Radek 120
8. SHAMALANN(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 3/4 02:21,10 7 Váňa ml. Josef 85
9. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 3 j 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 02:22,11 5 Musialová Michaela 130
10. EVER SOLEADO(FR), 3 s 58,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:22,21 13 Swiatek Robert 120
11. SILVER TRIGGER(FR), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek 7 02:23,27 6 Šavujev Arslangirej 170
12. ZAUKHAN(GB), 3 58,0 ž. David Liška 2 1/2 02:23,65 12 Šavujev Arslangirej 350
13. ELSID(FR), 3 s 58,0 ž. Petr Foret 7 02:25,10 3 Seménka Zdeněk 250
14. VINDICATOR(FR), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 9 02:26,95 16 Koplík Zdeno 200
Nestartovali: AVIGNON, SUPRTUPL(IRE)
Čas: 02:19,63, Mezičasy: (17,81 - 23,80 - 24,78 - 25,14 - 25,45 - 22,65)
Výrok: VELMI LEHCE-5-2 1/4-1/2-1/2-1/2-1-3/4-5-1/2-7-2 1/2-7-9

Majitel: BORMANN (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Mülligan G.

Kůň č.13 EVER SOLEADO byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj BORMANN (SVK), stáj AGA-Vlachovice a stáj Meridian á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.1 OPASAN, č.15 ZOHEYR a č.16 VINDICATOR (DU 16/7). Sankce: stáj Valentin Bukhtoyarov 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky na koni č.12 ZAUKHAN (DŘ § 105).

video


7. dostih, start 17:08
1106 CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BONANZA GOLD(IRE), 4 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:51,92 11 Kantek Petr 37
2. TAU TOU, 3 53,0 ž. Jan Verner 2 01:52,18 6 Hanáček Jaroslav 60
3. AIRUSCHKA, 5 57,0 ž. Adam Florian 7 01:53,27 9 Hála Libor 110
4. MILUŠKA, 3 58,0 am. Michaela Kacerová 1 1/2 01:53,52 8 Germič Karel 55
5. BEAUTIFUL VISION(FR), 4 56,0 ž. Václav Janáček nos 01:53,53 5 Koplík Zdeno 60
6. FABLE, 4 s 63,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:53,88 7 Podhányi Jan 85
7. MARILYN DANCER, 7 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 01:54,32 10 Dobrovolný Karel 250
8. LAST OPERA SONG(FR), 7 55,5 Michal Demo 5 01:55,18 2 Blažek Svatoslav 60
9. SORBET(POL), 5 j 59,0 Zuzana Míčová nos 01:55,19 4 Kalčík Michal 55
10. METLAKATLA, 4 50,0 Taťána Mášová krk 01:55,24 1 Nagy Ladislav 37
11. LA VELOCITA(IRE), 5 b 59,5 ž. David Liška 3 1/2 01:55,77 3 Bartoš st. Josef 75
Čas: 01:51,92, Mezičasy: (14,96 - 23,32 - 24,92 - 25,16 - 23,56)
Výrok: JISTĚ-2-7-1 1/2-nos-2 1/2-3-5-nos-krk-3 1/2

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: McGrath J. & Pinnacle View Stud

Kůň č.11 BONANZA GOLD ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj J.T.K. Bečková-Germič a stáj Lokotrans Slovakia CZ á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxůu koní č.8 MILUŠKA a č.11 BONANZA GOLD (DU 16/7).

video


8. dostih, start 17:34
1107 CENA KLOKÁNKU CHODOV
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIGA, 3 j 53,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:51,82 2 Haris Ludvík 75
2. GOLDENTON, 4 s 63,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:51,94 3 Petrlík Allan 25
3. LA SOMMERA(FR), 4 61,0 Beysim Ferhanov krk 01:51,98 4 Hulínský Václav 40
4. ALHAMRA(FR), 5 s 57,0 ž. Adam Florian 5 01:52,84 7 Kub Ivan 70
5. AIGER, 7 s 57,5 ž. Petr Foret 7 01:54,00 12 Hála Libor 85
6. NIRGERA, 9 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:54,04 5 Brož Jiří 140
6. IRISH VALENTINE, 4 57,5 Daniel Vyhnálek současně 01:54,04 10 Voršilková Helena 80
8. EL BUT, 4 52,0 Lucie Fialová 7 01:55,15 11 Bartoš st. Josef 150
9. SAVAGE, 10 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:55,31 6 Kantek Petr 160
10. NIKOLETTA, 4 48,0 Taťána Mášová 8 01:56,76 9 Blažek Svatoslav 150
11. SINGAPORE SPICE(FR), 8 52,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 01:57,25 1 Drlík Jaroslav 40
Nestartovali: TIGGY BLUE
Čas: 01:51,82, Mezičasy: (13,97 - 24,20 - 24,68 - 24,87 - 24,10)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-5-7-krk-současně-7-3/4-8-2 1/2-JISTĚ

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video


9. dostih, start 18:08
1108 CENA KLOKÁNKU ŠTĚRBOHOLY
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 59,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:39,24 7 Hanáček Jaroslav 50
2. MIKROP ALIGHIERI, 3 55,5 Simona Laubeová 2 1/4 01:39,56 11 Petrlík Allan 90
3. REDHEAD LADY(IRE), 3 s 56,0 ž. Václav Janáček nos 01:39,56 3 Koplík Zdeno 18
4. SEPIUS(FR), 3 j 58,0 ž. Petr Foret 1/2 01:39,67 2 Nieslanik Miroslav 45
5. DREAM OF DRAGON(GB), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:39,73 5 Wroblewski Grzegorz 55
6. LUCAS WARRIOR, 3 59,0 am. Jindřich Fabris kr.hlava 01:39,75 10 Chaloupka Jiří 75
7. HIGHBRATION(GER), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:41,33 8 Germič Karel 160
8. ARTYSSIMO, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 4 01:42,05 6 Mimra Zdeněk 250
9. MELANIA(GER), 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:42,39 12 Hlavatý Pavel 140
10. NAISAN, 3 55,5 Michal Demo 1/2 01:42,45 1 Blažek Svatoslav 120
11. SHEHREZADA, 3 53,0 Lucie Fialová 12 01:45,45 9 Růžičková Martina 350
12. BRAŇANKA, 3 57,0 ž. David Liška 14 01:48,67 4 Maršíčková Miroslava 270
Nestartovali - odváženi: MADAM ZAZOU

Čas: 01:39,24, Mezičasy: (25,84 - 24,71 - 24,38 - 24,31)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-nos-1/2-krk-kr.hlava-8-4-2-1/2-12-14

Majitel: Stall Tosca (SVK), Trenér: Hanáček Jaroslav, Chov: Freynestown Stud & Sangster B. V.

Kůň č.13 MADAM ZAZOU nestartoval, ž. Laube M. má nárok na jízdné. Poplatek: stáj Autodoprava Blažek s.r.o., Jamax a Gunther Vick á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.1 NAISAN, č.4 BRAŇANKA a č.12 MELANIA (DU 16/7). Sankce: stáj JEMP - Růžičková 400Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.9 SHEHREZADA (DŘ § 105).

video


10. dostih, start 18:35
1109 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BREATH(GB), 3 60,5 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE 01:39,08 1 Petrlík Allan 18
2. FORTE, 3 j 56,0 Beysim Ferhanov 7 01:40,21 11 Haris Ludvík 85
3. NA KONCI DUHY, 3 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:40,25 12 Brož Jiří 30
4. RUMINKA(GER), 3 s 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:40,59 7 Bodlák Radim 90
5. VINTANA, 3 55,5 ž. Adam Florian 3/4 01:40,73 13 Seménka Zdeněk 130
6. SIR CORAL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:40,84 2 Bartoš st. Josef 200
7. MARIOS(IRE), 3 s 58,0 ž. David Liška 1 1/2 01:41,10 6 Kub Ivan 90
8. DELLIPSA, 3 56,0 ž. Petr Foret 1 01:41,27 10 Hulínský Václav 150
9. QUEEN AM(GB), 3 55,0 Michal Demo 1/2 01:41,33 8 Demele Jan 55
10. DANCER OF DENALI, 3 54,5 Taťána Mášová 1/2 01:41,40 4 Kříž Petr 250
11. LATINA LADY, 3 53,0 Lucie Fialová 3 1/4 01:41,83 9 Růžičková Martina 400
12. REFLEX, 3 s 57,0 ž. Pavlína Filipová 2 1/2 01:42,26 3 Berthier Kateřina 250
13. MEANNAH, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová daleko 01:46,19 5 Nagy Ladislav 160
Čas: 01:39,08, Mezičasy: (25,67 - 24,41 - 24,35 - 24,65)
Výrok: VELMI LEHCE-7-krk-2 1/2-3/4-3/4-1 1/2-1-1/2-1/2-3 1/4-2 1/2-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rosemont Stud
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Dobrovolný Karel