home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.07.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:59
1092 Memoriál Milenky a Jiřího Špačkových
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAN MESSI, 3 57,0 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:24,00 11 Moravec Zdeněk 20
2. FATRA GLONKA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:24,30 5 Váňa Tomáš 80
3. MONJOUET, 3 55,5 Simona Laubeová krk 02:24,34 6 Petrlík Allan 30
4. CHARMING EMMA, 3 54,0 Lukáš Vladyka 2 1/2 02:24,71 4 Sýkorová Marcela, Ing. 150
5. ANZOA, 3 53,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:24,90 12 Haris Ludvík 60
6. LEGIA, 3 j 52,0 Lucie Fialová 1/2 02:24,99 3 Haris Ludvík 200
7. NOWETA, 3 51,5 Michaela Musialová 2 3/4 02:25,41 8 Hulínský Václav, MUDr. 200
8. RIVAL, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:25,62 13 Brož Jiří 200
9. SIR CORAL, 3 s 56,5 ž. Jaromír Šafář 8 02:27,01 7 Bartoš st. Josef 160
10. ISCAR, 3 56,0 ž. Adam Florian 1/2 02:27,09 14 Váňa Tomáš 300
11. FLYING FINN, 3 54,5 Taťána Mášová 18 02:31,19 9 Kříž Petr 200
12. ARWAX, 3 54,5 ž. Jan Verner 2 1/4 02:31,51 2 Kalčík Michal 200
13. VENEZIA, 3 50,0 am. Jana Fialová 15 02:34,13 10 Germič Karel 300
Nestartovali: AVALANCHE
Čas: 02:24,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-2 1/2-1 1/2-1/2-2 3/4-1 3/4-8-1/2-18-2 1/4-15

Majitel: Kam+Kam Opava, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Charvát Group s.r.o.

Poplatky: stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 LEGIA (DU 16/3)

video


2. dostih, start 14:25
1093 Steeplechase TIPSPORT
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIDERI CROSS, 8 66,5 Pavel Složil ml. JISTĚ 04:18,87 3 Junková Jana 40
2. ANTALGIQUE(FR), 5 67,0 ž. Jan Odložil 3 04:19,29 8 Urbánek Luboš 160
3. SCARE CROW, 8 b 68,5 ž. Jan Faltejsek 3/4 04:19,43 7 Baštová Pavlína, Ing. 60
4. LINCOLN(GER), 10 68,0 ž. Martin Liška 5 04:20,39 1 Liška Martin 80
5. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Marek Stromský daleko 04:27,65 6 Popelka Stanislav 150
6. LIANEL(GB), 5 65,5 Jakub Kocman 12 04:30,03 2 Popelka Stanislav 50
PN HÁDÉS, 7 69,0 ž. Josef Bartoš     5 Svatoňová Jana 20
Z LINDHAM, 13 s 64,0 Michal Maksa     4 Krysmanová Rennerová Martina 2000
Čas: 04:18,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3/4-5-daleko-12

Majitel: DS Třešňovka-Junková, Trenér: Junková Jana, Chov: Junková J.
video


3. dostih, start 14:58
1094 Handicap Občanské demokratické strany - dostih amatérů a žáků
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER NOW(GER), 7 b 58,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:20,51 3 Brož Jiří 50
2. LADISLAV, 8 51,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/4 01:20,69 4 Krysmanová Rennerová Martina 200
3. PAN DARCY(IRE), 5 j 50,5 žk. Agáta Čermáková 1/2 01:20,78 2 Kalčík Michal 100
4. STEP STAR, 9 61,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:20,91 1 Váňa Tomáš 70
5. STORMICO, 9 j 60,0 žk. Martina Kronďáková 3 01:21,36 10 Kalčík Michal 70
6. ERUPTION(FR), 7 55,0 am. Veronika Olehlová krk 01:21,42 5 Chaloupka Václav, Ing. 170
7. ARAKANIE(IRE), 5 60,5 am. Antonín Helfer 1 3/4 01:21,66 7 Eichler Viktor, Ing. 50
8. CATRIONA(GER), 3 52,0 žk. Denisa Sikorová 1 3/4 01:21,93 8 Holčák František 150
9. AMBRA(FR), 3 55,5 am. Michaela Kacerová 3 3/4 01:22,49 6 Germič Karel 50
10. LA VIDA(GER), 4 b 55,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 8 01:23,81 9 Hlavatý Pavel 30
Čas: 01:20,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-3/4-3-krk-1 3/4-1 3/4-3 3/4-8

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Gest.Ammerland

Kůň č.3 NEVER NOW byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.3 NEVER NOW (DU 16/5).

video


4. dostih, start 15:28
1095 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASCHE(GER), 2 55,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:22,06 10 Germič Karel 30
2. LOCOMOTIVE(FR), 2 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:22,23 6 Swiatek Robert 90
3. GREENHORN(IRE), 2 56,0 Beysim Ferhanov 2 1/4 01:22,51 3 Vocásková Helena 25
4. FRAMI HIT, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 7 01:23,88 4 Haris Ludvík 200
5. LA FANTAZIA, 2 56,0 ž. Adam Florian 2 01:24,09 5 Haris Ludvík 200
6. AGABA, 2 53,5 Dana Bořánková 2 01:24,35 9 Vocásková Helena 100
7. RABBIT SPIRIT(IRE), 2 54,5 Michal Hrouda 4 1/2 01:25,17 8 Petrlík Allan 40
8. GIANNAH(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík 4 1/4 01:25,80 7 Nieslanik Miroslav 70
9. SOLID EVIDENCE(FR), 2 55,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:25,81 2 Šavujev Arslangirej 100
Nestartovali: DRAGON ARROW(GB)
Čas: 01:22,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-7-2-2-4 1/2-4 1/4-kr.hlava

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Grimish G. L.

Poplatky: stáj TAHLO Šefraný 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 NASCHE (DU 16/7). Sankce: ž.Havelková M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


5. dostih, start 16:04
1096 Cena města Milovice
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 57,5 Beysim Ferhanov LEHCE 01:44,71 12 Vocásková Helena 30
2. KING ARCHIE(GER), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:45,40 11 Váňa Tomáš 60
3. RED PERSIAN(IRE), 5 59,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:46,21 4 Urbánek Luboš 50
4. SEA THE NIGHT(IRE), 4 59,0 ž. Adam Florian 1/2 01:46,29 6 Váňa Tomáš 150
5. CALORIFIC(IRE), 4 56,5 žk. Denisa Sikorová 1 1/4 01:46,47 10 Holčák Radek 40
6. SORBET(POL), 5 j 54,0 Zuzana Míčová 2 1/4 01:46,77 7 Kalčík Michal 120
7. WASTE NO TIME, 7 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:47,10 3 Horáková Lenka 120
8. MASTER OF GOLD(FR), 9 s 61,5 ž. David Liška 1/2 01:47,21 9 Wroblewski Grzegorz 80
9. SOLITER(GB), 3 50,5 Michaela Musialová 4 3/4 01:48,08 5 Váňa Tomáš 250
10. ABONDANCE(FR), 6 55,0 Alena Plimlová 2 1/4 01:48,40 8 Šindar Libor 350
11. MALQ(FR), 13 56,5 Simona Laubeová 4 01:49,29 1 Sůrová Pavlína 250
12. ORESTO, 4 55,0 am. Veronika Olehlová daleko 01:54,30 2 Chaloupka Václav, Ing. 500
Nestartovali - odváženi: FALSTAFF DE BERCE(FR), POPOCATEPETL

Čas: 01:44,71, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-4 1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-2 1/4-1/2-4 3/4-2 1/4-4-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.

Koně č.13 POPOCATEPETL a č.14 FALSTAFF DE BERCE neodstartovali, ž.Chaloupka J. a j.Hrouda M. mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.14 FALSTAFF DE BERCE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Poplatky: tr.Germič K. 400 Kč za ohlášené nepoužití stínidel u koně č.13 POPOCATEPETL (DU 16/11), stáj Cikáda 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.14 FALSTAFF DE BERCE (DU 16/7).

video


6. dostih, start 16:35
1097 Memoriál Evy Palyzové
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AENEAS(IRE), 6 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl TUHÝ BOJ 05:46,27 6 Váňa st. Josef 30
2. SZTORM(POL), 11 70,0 ž. Marek Stromský 3/4 05:46,42 1 Wroblewski Grzegorz 65
3. LARIZANO, 12 70,0 ž. Jan Odložil 8 05:47,98 3 Popelka Stanislav 140
4. TAMAS(POL), 8 b 70,0 ž. Rostislav Benš 18 05:52,11 5 Nováková Jana, Ing. 160
PN MUSTAMIR(IRE), 9 70,0 ž. Lukáš Matuský     2 Holčák František 65
PN PEINTRE ELUSIF(FR), 8 70,0 ž. Jan Faltejsek     4 Tůma Pavel 40
Z SILK(GER), 9 68,0 ž. Josef Bartoš     8 Váňa st. Josef 100
ZN NICK(POL), 9 70,0 ž. Thomas Boyer     7 Porebna Elwira 250
Čas: 05:46,27, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-3/4-8-18

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barronstown Stud

Kůň č.6 AENEAS byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Váňa J.st. 400 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.8 SILK (DU 16/11). DK prošetřila pády koní č.2 MUSTAMIR a č.4 PEINTRE ELUSIF a neshledala cizí zavinění.

video


7. dostih, start 17:07
1098 Handicap hotelu Olympionik
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKE(IRE), 3 62,5 Simona Laubeová JISTĚ 01:21,32 5 Petrlík Allan 60
2. BORN TO RACE(GER), 3 58,0 am. Michaela Kacerová 2 01:21,57 11 Germič Karel 70
3. BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:21,62 7 Kantek Petr, MVDr 70
4. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:22,07 12 Havelková Martina 35
5. ZLOMEK, 7 60,5 ž. Vendula Korečková 3 01:22,51 3 Michal Jiří 100
6. WEMMA, 4 sj 52,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:22,52 6 Kalčík Michal 350
7. KATRYEN, 7 58,0 žk. Irena Štěrbová 3/4 01:22,66 4 Bartoš st. Josef 160
8. LIA ASHAMAL, 8 61,5 Josef Borč 1 3/4 01:22,89 13 Vašina Josef 250
9. SERESCO, 10 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:23,18 2 Brož Jiří 100
10. ROBINSONKA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:23,33 9 Bartoš st. Josef 350
11. WILLY WONKA, 9 56,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:23,46 1 Bartoš st. Josef 250
12. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 54,5 žk. Martina Kronďáková 2 1/2 01:23,84 10 Sýkorová Marcela, Ing. 150
13. OGGI, 6 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:24,29 8 Chaloupka Václav, Ing. 60
Nestartovali: PREMYSLOVNA(GB)
Čas: 01:21,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-2 3/4-3-kr.hlava-3/4-1 3/4-1 3/4-3/4-3/4-2 1/2-2 3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Poplatky: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Kalčík M.1500 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazykau koně č.6 WEMMA (DŘ § 310)

video


8. dostih, start 17:35
1099 Proutěné překážky společnosti CONSEQ
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RES JUDICATA(FR), 5 68,5 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 03:56,54 5 Tůma Pavel 19
2. LORD OF LIGHTNING(IRE), 8 68,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová 2 03:56,84 3 Žalud Radek 78
3. MOSANTO(IRE), 5 b 68,0 ž. Rostislav Benš 5 03:57,70 8 Poles Pavel 70
4. STREET SINGER(GB), 6 b 67,0 Filip Koplík 6 03:58,95 7 Koplík Zdeno 250
5. MOSTAR, 4 61,5 Daniel Vyhnálek 19 04:03,30 14 Neuberg Filip 100
6. SIXTE(FR), 4 b 65,0 ž. Thomas Boyer 1 1/4 04:03,53 6 Svatoňová Jana 78
7. SKYLINE RUNNER(IRE), 7 68,0 ž. Martin Liška 3 1/4 04:04,06 1 Horáková Lenka 70
8. KORNETA, 5 67,0 ž. Jan Odložil 10 04:06,09 13 Popelka Stanislav 200
9. TAIČI, 4 65,0 am. Tereza Polesná 8 04:07,60 11 Kovář Stanislav 250
10. BIARRITZ, 5 65,5 Jakub Kocman 7 04:08,61 9 Soukup Václav 100
11. CHICA QUERIDA(IRE), 6 64,0 Michal Maksa 2 04:09,03 4 Zobal František 250
Z MODRAVA, 5 67,0 Pavel Složil ml.     2 Junková Jana 250
Nestartovali: NIRWA, OLÉRON
Čas: 03:56,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-5-6-19-1 1/4-3 1/4-10-8-7-2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr Jiří Charvát

Kůň č.10 OLÉRON nestartoval pro nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. Koňe č.2 MODRAVA a č.11 TAIČI ztratili na startu cca 5 a 3 délky. Poplatek: tr. Junková J. 400 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.2 MODRAVA (DU 16/11). Sankce: stáj EŽ Praha a.s. 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.1 SKYLINE RUNNER (DŘ § 105).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel