home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.07.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:59
1092 Memoriál Milenky a Jiřího Špačkových
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAN MESSI, 3 57,0 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:24,00 11 Moravec Zdeněk 20
2. FATRA GLONKA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 02:24,30 5 Váňa Tomáš 80
3. MONJOUET, 3 55,5 Simona Laubeová krk 02:24,34 6 Petrlík Allan 30
4. CHARMING EMMA, 3 54,0 Lukáš Vladyka 2 1/2 02:24,71 4 Sýkorová Marcela 150
5. ANZOA, 3 53,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:24,90 12 Haris Ludvík 60
6. LEGIA, 3 j 52,0 Lucie Fialová 1/2 02:24,99 3 Haris Ludvík 200
7. NOWETA, 3 51,5 Michaela Musialová 2 3/4 02:25,41 8 Hulínský Václav 200
8. RIVAL, 3 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:25,62 13 Brož Jiří 200
9. SIR CORAL, 3 s 56,5 ž. Jaromír Šafář 8 02:27,01 7 Bartoš st. Josef 160
10. ISCAR, 3 56,0 ž. Adam Florian 1/2 02:27,09 14 Váňa Tomáš 300
11. FLYING FINN, 3 54,5 Taťána Mášová 18 02:31,19 9 Kříž Petr 200
12. ARWAX, 3 54,5 ž. Jan Verner 2 1/4 02:31,51 2 Kalčík Michal 200
13. VENEZIA, 3 50,0 am. Jana Fialová 15 02:34,13 10 Germič Karel 300
Nestartovali: AVALANCHE
Čas: 02:24,00, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-krk-2 1/2-1 1/2-1/2-2 3/4-1 3/4-8-1/2-18-2 1/4-15

Majitel: Kam+Kam Opava, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Charvát Group s.r.o.

Poplatky: stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 LEGIA (DU 16/3)

video

2. dostih, start 14:25
1093 Steeplechase TIPSPORT
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIDERI CROSS, 8 66,5 Pavel Složil ml. JISTĚ 04:18,87 3 Junková Jana 40
2. ANTALGIQUE(FR), 5 67,0 ž. Jan Odložil 3 04:19,29 8 Urbánek Luboš 160
3. SCARE CROW, 8 b 68,5 ž. Jan Faltejsek 3/4 04:19,43 7 Baštová Pavlína 60
4. LINCOLN(GER), 10 68,0 ž. Martin Liška 5 04:20,39 1 Liška Martin 80
5. EL QUINI TIEP(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Marek Stromský daleko 04:27,65 6 Popelka Stanislav 150
6. LIANEL(GB), 5 65,5 Jakub Kocman 12 04:30,03 2 Popelka Stanislav 50
PN HÁDÉS, 7 69,0 ž. Josef Bartoš     5 Svatoňová Jana 20
Z LINDHAM, 13 s 64,0 Michal Maksa     4 Krysmanová Rennerová Martina 2000
Čas: 04:18,87, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3-3/4-5-daleko-12

Majitel: DS Třešňovka-Junková, Trenér: Šimonová Jana, Chov: Junková J.
video


3. dostih, start 14:58
1094 Handicap Občanské demokratické strany - dostih amatérů a žáků
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER NOW(GER), 7 b 58,0 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:20,51 3 Brož Jiří 50
2. LADISLAV, 8 51,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/4 01:20,69 4 Krysmanová Rennerová Martina 200
3. PAN DARCY(IRE), 5 j 50,5 žk. Agáta Čermáková 1/2 01:20,78 2 Kalčík Michal 100
4. STEP STAR, 9 61,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:20,91 1 Váňa Tomáš 70
5. STORMICO, 9 j 60,0 žk. Martina Kronďáková 3 01:21,36 10 Kalčík Michal 70
6. ERUPTION(FR), 7 55,0 am. Veronika Olehlová krk 01:21,42 5 Chaloupka Václav 170
7. ARAKANIE(IRE), 5 60,5 am. Antonín Helfer 1 3/4 01:21,66 7 Eichler Viktor 50
8. CATRIONA(GER), 3 52,0 žk. Denisa Sikorová 1 3/4 01:21,93 8 Holčák František 150
9. AMBRA(FR), 3 55,5 am. Michaela Kacerová 3 3/4 01:22,49 6 Germič Karel 50
10. LA VIDA(GER), 4 b 55,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 8 01:23,81 9 Hlavatý Pavel 30
Čas: 01:20,51, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-3/4-3-krk-1 3/4-1 3/4-3 3/4-8

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Gest.Ammerland

Kůň č.3 NEVER NOW byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.3 NEVER NOW (DU 16/5).

video

4. dostih, start 15:28
1095 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NASCHE(GER), 2 55,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:22,06 10 Germič Karel 30
2. LOCOMOTIVE(FR), 2 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:22,23 6 Swiatek Robert 90
3. GREENHORN(IRE), 2 56,0 Beysim Ferhanov 2 1/4 01:22,51 3 Vocásková Helena 25
4. FRAMI HIT, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 7 01:23,88 4 Haris Ludvík 200
5. LA FANTAZIA, 2 56,0 ž. Adam Florian 2 01:24,09 5 Haris Ludvík 200
6. AGABA, 2 53,5 Dana Bořánková 2 01:24,35 9 Vocásková Helena 100
7. RABBIT SPIRIT(IRE), 2 54,5 Michal Hrouda 4 1/2 01:25,17 8 Petrlík Allan 40
8. GIANNAH(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík 4 1/4 01:25,80 7 Nieslanik Miroslav 70
9. SOLID EVIDENCE(FR), 2 55,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:25,81 2 Šavujev Arslangirej 100
Nestartovali: DRAGON ARROW(GB)
Čas: 01:22,06, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-7-2-2-4 1/2-4 1/4-kr.hlava

Majitel: TAHLO Šefraný, Trenér: Germič Karel, Chov: Grimish G. L.

Poplatky: stáj TAHLO Šefraný 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.10 NASCHE (DU 16/7). Sankce: ž.Havelková M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


5. dostih, start 16:04
1096 Cena města Milovice
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 57,5 Beysim Ferhanov LEHCE 01:44,71 12 Vocásková Helena 30
2. KING ARCHIE(GER), 4 56,5 ž. Vendula Korečková 4 1/2 01:45,40 11 Váňa Tomáš 60
3. RED PERSIAN(IRE), 5 59,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:46,21 4 Urbánek Luboš 50
4. SEA THE NIGHT(IRE), 4 59,0 ž. Adam Florian 1/2 01:46,29 6 Váňa Tomáš 150
5. CALORIFIC(IRE), 4 56,5 žk. Denisa Sikorová 1 1/4 01:46,47 10 Holčák Radek 40
6. SORBET(POL), 5 j 54,0 Zuzana Míčová 2 1/4 01:46,77 7 Kalčík Michal 120
7. WASTE NO TIME, 7 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 01:47,10 3 Horáková Lenka 120
8. MASTER OF GOLD(FR), 9 s 61,5 ž. David Liška 1/2 01:47,21 9 Wroblewski Grzegorz 80
9. SOLITER(GB), 3 50,5 Michaela Musialová 4 3/4 01:48,08 5 Váňa Tomáš 250
10. ABONDANCE(FR), 6 55,0 Alena Plimlová 2 1/4 01:48,40 8 Šindar Libor 350
11. MALQ(FR), 13 56,5 Simona Laubeová 4 01:49,29 1 Sůrová Pavlína 250
12. ORESTO, 4 55,0 am. Veronika Olehlová daleko 01:54,30 2 Chaloupka Václav 500
Nestartovali - odváženi: FALSTAFF DE BERCE(FR), POPOCATEPETL

Čas: 01:44,71, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-4 1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-2 1/4-1/2-4 3/4-2 1/4-4-daleko

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.

Koně č.13 POPOCATEPETL a č.14 FALSTAFF DE BERCE neodstartovali, ž.Chaloupka J. a j.Hrouda M. mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.14 FALSTAFF DE BERCE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Poplatky: tr.Germič K. 400 Kč za ohlášené nepoužití stínidel u koně č.13 POPOCATEPETL (DU 16/11), stáj Cikáda 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.14 FALSTAFF DE BERCE (DU 16/7).

video

6. dostih, start 16:35
1097 Memoriál Evy Palyzové
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AENEAS(IRE), 6 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl TUHÝ BOJ 05:46,27 6 Váňa st. Josef 30
2. SZTORM(POL), 11 70,0 ž. Marek Stromský 3/4 05:46,42 1 Wroblewski Grzegorz 65
3. LARIZANO, 12 70,0 ž. Jan Odložil 8 05:47,98 3 Popelka Stanislav 140
4. TAMAS(POL), 8 b 70,0 ž. Rostislav Benš 18 05:52,11 5 Nováková Jana 160
PN MUSTAMIR(IRE), 9 70,0 ž. Lukáš Matuský     2 Holčák František 65
PN PEINTRE ELUSIF(FR), 8 70,0 ž. Jan Faltejsek     4 Tůma Pavel 40
Z SILK(GER), 9 68,0 ž. Josef Bartoš     8 Váňa st. Josef 100
ZN NICK(POL), 9 70,0 ž. Thomas Boyer     7 Porebna Elwira 250
Čas: 05:46,27, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-3/4-8-18

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barronstown Stud

Kůň č.6 AENEAS byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Váňa J.st. 400 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.8 SILK (DU 16/11). DK prošetřila pády koní č.2 MUSTAMIR a č.4 PEINTRE ELUSIF a neshledala cizí zavinění.

video

7. dostih, start 17:07
1098 Handicap hotelu Olympionik
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKE(IRE), 3 62,5 Simona Laubeová JISTĚ 01:21,32 5 Petrlík Allan 60
2. BORN TO RACE(GER), 3 58,0 am. Michaela Kacerová 2 01:21,57 11 Germič Karel 70
3. BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:21,62 7 Kantek Petr 70
4. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:22,07 12 Havelková Martina 35
5. ZLOMEK, 7 60,5 ž. Vendula Korečková 3 01:22,51 3 Michal Jiří 100
6. WEMMA, 4 sj 52,0 Michal Hrouda kr.hlava 01:22,52 6 Kalčík Michal 350
7. KATRYEN, 7 58,0 žk. Irena Štěrbová 3/4 01:22,66 4 Bartoš st. Josef 160
8. LIA ASHAMAL, 8 61,5 Josef Borč 1 3/4 01:22,89 13 Vašina Josef 250
9. SERESCO, 10 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:23,18 2 Brož Jiří 100
10. ROBINSONKA, 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:23,33 9 Bartoš st. Josef 350
11. WILLY WONKA, 9 56,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:23,46 1 Bartoš st. Josef 250
12. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 54,5 žk. Martina Kronďáková 2 1/2 01:23,84 10 Sýkorová Marcela 150
13. OGGI, 6 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:24,29 8 Chaloupka Václav 60
Nestartovali: PREMYSLOVNA(GB)
Čas: 01:21,32, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-2 3/4-3-kr.hlava-3/4-1 3/4-1 3/4-3/4-3/4-2 1/2-2 3/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Poplatky: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Kalčík M.1500 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazykau koně č.6 WEMMA (DŘ § 310)

video

8. dostih, start 17:35
1099 Proutěné překážky společnosti CONSEQ
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RES JUDICATA(FR), 5 68,5 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 03:56,54 5 Tůma Pavel 19
2. LORD OF LIGHTNING(IRE), 8 68,0 Veronika Řezáčová 2 03:56,84 3 Žalud Radek 78
3. MOSANTO(IRE), 5 b 68,0 ž. Rostislav Benš 5 03:57,70 8 Poles Pavel 70
4. STREET SINGER(GB), 6 b 67,0 Filip Koplík 6 03:58,95 7 Koplík Zdeno 250
5. MOSTAR, 4 61,5 Daniel Vyhnálek 19 04:03,30 14 Neuberg Filip 100
6. SIXTE(FR), 4 b 65,0 ž. Thomas Boyer 1 1/4 04:03,53 6 Svatoňová Jana 78
7. SKYLINE RUNNER(IRE), 7 68,0 ž. Martin Liška 3 1/4 04:04,06 1 Horáková Lenka 70
8. KORNETA, 5 67,0 ž. Jan Odložil 10 04:06,09 13 Popelka Stanislav 200
9. TAIČI, 4 65,0 am. Tereza Polesná 8 04:07,60 11 Kovář Stanislav 250
10. BIARRITZ, 5 65,5 Jakub Kocman 7 04:08,61 9 Soukup Václav 100
11. CHICA QUERIDA(IRE), 6 64,0 Michal Maksa 2 04:09,03 4 Zobal František 250
Z MODRAVA, 5 67,0 Pavel Složil ml.     2 Junková Jana 250
Nestartovali: NIRWA, OLÉRON
Čas: 03:56,54, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-5-6-19-1 1/4-3 1/4-10-8-7-2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Dr Jiří Charvát

Kůň č.10 OLÉRON nestartoval pro nepřítomnosti náhradního jezdce na závodišti. Koňe č.2 MODRAVA a č.11 TAIČI ztratili na startu cca 5 a 3 délky. Poplatek: tr. Junková J. 400 Kč za ohlášené použití stínidel u koně č.2 MODRAVA (DU 16/11). Sankce: stáj EŽ Praha a.s. 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.1 SKYLINE RUNNER (DŘ § 105).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel