home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 05.07.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1084 Cena společnosti KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 6 j 55,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:25,25 3 Pejšková Ivana 120
2. NACHTSWAERMER(IRE), 4 60,5 ž. David Liška 2 1/2 01:25,59 1 Luka Václav 35
3. WINGET, 6 57,0 ž. Pavlína Filipová 3 1/2 01:26,11 2 Berthier Kateřina 150
4. MEQUINENZA(IRE), 3 j 52,5 žk. Agáta Čermáková 2 1/4 01:26,45 6 Luka Václav 40
5. ROLALIZA, 5 b 59,0 ž. Jan Verner hlava 01:26,48 4 Hlavatý Pavel 35
6. HOFERGIRL(GB), 4 s 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:26,57 9 Janáčková Koplíková Ingrid 90
7. ANNIE TIGER, 5 b 50,0 Michaela Musialová hlava 01:26,59 10 Mimra Zdeněk 300
8. MONTE CHRISTO, 8 j 55,5 Michal Hrouda 2 01:26,88 7 Kalčík Michal 120
9. ECHO RULES(IRE), 11 s 59,0 Simona Laubeová 1 01:27,02 5 Mourek František 120
10. IRISH VALENTINE, 4 58,0 Daniel Vyhnálek 3 01:27,45 11 Voršilková Helena 250
11. SHEIK YERBOUTI, 8 58,0 Alena Plimlová 1 01:27,63 8 Mourek František 250
12. NAZMA(IRE), 7 65,5 Edita Vaníčková 6 01:28,82 12 Vocásková Helena 200
Čas: 01:25,25, Mezičasy: (13,09 - 25,36 - 23,48 - 23,32)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/2-2 1/4-hlava-1/2-hlava-2-1-3-1-6

Majitel: B & P int. - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate

Poplatky: stáj 3 hearts 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.12 NAZMA ke startu (DU 16/5)

video

2. dostih, start 14:31
1085 Cena HIPODROM HOLOUBEK
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCIMOR(IRE), 3 59,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 02:31,79 9 Vocásková Helena 25
2. EOWYN, 7 54,5 Zuzana Míčová 14 02:34,01 12 Menclová Aneta 70
3. WHITE GHOST, 9 55,0 ž. Martina Havelková 2 02:34,25 5 Kantek Petr 150
4. CROSSCHECK, 4 57,0 Taťána Mášová krk 02:34,31 11 Kříž Petr 140
5. SAIGON ICON(IRE), 3 52,5 ž. Pavlína Filipová krk 02:34,36 6 Luka Václav 70
5. NADĚJE, 7 55,0 ž. Adam Florian současně 02:34,36 10 Voršilková Helena 100
7. CENNÁ NADĚJE, 4 b 58,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:34,53 7 Váňa Tomáš 70
8. NOGAR, 4 57,0 Daniel Vyhnálek krk 02:34,58 1 Neuberg Filip 150
9. FINIGA, 3 j 55,0 ž. Martin Laube hlava 02:34,61 3 Haris Ludvík 80
10. SHEDIR(IRE), 4 60,5 am. Lenka Rájová 1 3/4 02:34,88 2 Nieslanik Miroslav 80
11. QUEST ROYAL(SRB), 9 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:35,15 4 Neuberg Filip 110
12. LA SARENNE(FR), 6 55,5 Lucie Fialová 1/2 02:35,25 8 Pišl Martin 100
Čas: 02:31,79, Mezičasy: (25,36 - 25,91 - 26,74 - 25,14 - 24,04 - 24,60)
Výrok: VELMI LEHCE-14-2-krk-krk-současně-1 1/4-krk-hlava-1 3/4-2-1/2

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Garavelli S. & Irish National Stud
video

3. dostih, start 15:02
1086 Cena společnosti Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIANN(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:06,47 5 Nieslanik Miroslav 100
2. FULMINE LUNA(FR), 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:06,78 6 Duchoň Tomáš 30
3. RONCAL(GER), 3 58,5 Daniel Vyhnálek 3 1/4 02:07,27 2 Tůma Pavel 30
4. ZAMINDARTON, 4 s 56,0 Simona Laubeová 2 02:07,52 9 Petrlík Allan 70
5. ZAUKHAN(GB), 3 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 02:07,79 8 Šavujev Arslangirej 70
6. TOUCHE FINALE(FR), 4 58,0 ž. David Liška 1/2 02:07,89 4 Chaloupka Václav 100
7. TAMSIN(GER), 4 60,5 ž. Jan Verner 1/2 02:07,96 3 Hlavatý Pavel 50
8. DREAM OF LOVE, 4 52,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:08,32 1 Horáková Lenka 70
9. THAILAND(GER), 8 j 61,0 am. Michaela Kacerová 3 02:08,86 7 Kalčík Michal 100
Čas: 02:06,47, Mezičasy: (25,59 - 25,37 - 25,52 - 25,24 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/4-2-2-1/2-1/2-2 1/4-3

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

Poplatky: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 ZAMINDARTON (DU 16/7) Sankce: stáj Valentin Bukhtoyarov 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.8 ZAUKHAN (DU 16/14)

video

4. dostih, start 15:31
1087 17. LETNÍ CENA KLISEN skupiny MAENTIVA
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 4 58,0 ž. David Liška JISTĚ 02:04,22 3 Vocásková Helena 50
2. MAVERANA(POL), 3 53,0 ž. Jan Verner 1 02:04,35 7 Nieslanik Miroslav 300
3. PALMERA(GER), 4 61,0 ž. Zdenko Šmida 1 02:04,53 1 Kubovičová Zuzana 70
4. SAŠA(GB), 6 j 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:04,73 2 Váňa Tomáš 17
5. GIVEN CHOICE(IRE), 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:05,08 8 Wroblewska Iwona 200
6. IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 4 61,0 ž. Martin Laube 1 3/4 02:05,34 6 Haris Ludvík 70
7. PALADINO(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:05,60 5 Nieslanik Miroslav 200
8. STORM DE NUIT(FR), 4 58,0 ž. Adam Florian hlava 02:05,63 4 Seménka Zdeněk 80
Čas: 02:04,22, Mezičasy: (26,02 - 25,11 - 25,78 - 23,39 - 23,92)
Výrok: JISTĚ-1-1-1 1/4-2 1/4-1 3/4-1 3/4-hlava

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Kůň č.5 PALADINO ztratil na startu cca 3 délky.

video

5. dostih, start 16:01
1088 Cena Karlovarského Kraje - 92. Karlovarská dvojnásobná míle
Rovina I.kat. - 3200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CACOPHONOUS(GB), 5 51,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:30,78 5 Havelková Martina 100
2. DALANDI, 4 57,0 ž. Jiří Palík 1 03:30,93 6 Nieslanik Miroslav 100
3. BARABASH(GER), 5 55,0 ž. Martin Laube 2 03:31,20 1 Urbánek Luboš 100
4. DOMINIQUE(FR), 6 60,0 ž. Jan Verner kr.hlava 03:31,21 8 Tůma Pavel 20
5. RAVIELLA, 7 56,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/4 03:31,52 3 Záhorová Eva 100
6. DARALARA, 4 48,0 ž. Jiřina Andrésová 2 03:31,76 9 Záhorová Eva 200
7. LADY ROSEBURG(FR), 4 59,0 ž. Adam Florian 1/2 03:31,85 10 Seménka Zdeněk 120
8. THAT`S MY GIRL(GER), 4 53,5 Lucie Fialová krk 03:31,88 4 Urbánek Luboš 120
9. ILE JONES(FR), 4 j 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 03:32,07 7 Hulínský Václav 100
10. TIRAK(SVK), 7 49,5 Michaela Musialová 4 03:32,75 2 Štangel Marián 160
Čas: 03:30,78, Mezičasy: (27,28 - 28,94 - 26,62 - 27,45 - 26,65 - 25,96 - 25,45 - 22,43)
Výrok: JISTĚ-1-2-kr.hlava-2 1/4-2-1/2-krk-1 1/4-4

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Meon Valley Stud

Kůň č.5 CACOPHONOUS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

6. dostih, start 16:32
1089 Cena prezidenta ČSCHPMDK
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 54,5 ž. Pavlína Filipová TUHÝ BOJ 01:40,43 5 Luka Václav 30
2. PENSEUR(IRE), 5 b 53,0 ž. Zdenko Šmida hlava 01:40,46 3 Koplík Zdeno 200
3. BEE CHIC(FR), 6 s 58,0 ž. David Liška krk 01:40,52 6 Škrášková Alena 200
4. TROPICAL BOND, 9 b 65,5 ž. Jan Rája 1 01:40,67 4 Kalčík Michal 45
5. TROP, 11 53,5 Michal Hrouda 1/2 01:40,75 2 Jelen Jaroslav 200
6. NEMO(FR), 4 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:40,90 1 Olehla Čestmír 80
7. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 59,5 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:41,12 10 Urbánek Luboš 80
8. CAWOK(IRE), 4 53,5 ž. Jan Verner 4 01:41,78 12 Tajmr Michal 120
9. BORUVKA(IRE), 4 sj 54,0 ž. Martina Havelková 3 01:42,22 9 Havelková Martina 40
10. CELINE MY HEART(GB), 7 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:42,54 11 Syslová Lenka 100
11. SHECANRALLY(IRE), 5 j 49,5 ž. Jiřina Andrésová nos 01:42,55 8 Hlavatý Pavel 200
12. CORSTON(IRE), 4 61,5 ž. Martin Laube 7 01:43,70 7 Šavujev Arslangirej 120
Čas: 01:40,43, Mezičasy: (24,63 - 26,36 - 25,61 - 23,83)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-krk-1-1/2-1-1 1/2-4-3-2 1/4-nos-7

Majitel: Andreas Lichtenberk, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hurst H. M.
video

7. dostih, start 17:02
1090 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 3 j 54,5 Lucie Fialová JISTĚ 01:40,34 8 Janáčková Koplíková Ingrid 100
2. CREATOR(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 01:40,68 2 Koplík Zdeno 35
3. RABBIT BREATH(GB), 3 56,0 Michal Hrouda 3/4 01:40,79 5 Petrlík Allan 23
4. PARTY STAR(IRE), 3 56,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:40,91 4 Luka Václav 60
5. JIR SUN(GB), 3 j 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:40,96 1 Urbánek Luboš 300
6. THANK THE IRISH(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 01:41,01 9 Chodúr Jozef 40
7. TOS SIA(IRE), 3 55,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/2 01:41,23 7 Koplík Zdeno 100
8. PALOMINA(FR), 3 54,0 Michaela Musialová 2 1/4 01:41,53 3 Olehla Čestmír 90
9. DANCER OF DENALI, 3 54,5 Taťána Mášová 4 3/4 01:42,30 6 Kříž Petr 220
10. ARTYSSIMO, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:43,29 10 Mimra Zdeněk 220
11. MADAM ZAZOU, 3 53,0 Simona Laubeová 12 01:45,73 11 Jirka Petr 150
Čas: 01:40,34, Mezičasy: (27,54 - 24,63 - 24,03 - 24,14)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-3/4-krk-krk-1 1/2-2 1/4-4 3/4-5-12

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.
video

8. dostih, start 17:32
1091 Cena společnosti Vladimír Marek s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOMBEKO(FR), 6 58,0 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 01:41,33 4 Pišl Martin 70
2. LYSYANARGENT(FR), 6 56,0 Alena Plimlová kr.hlava 01:41,35 1 Mourek František 78
3. METLAKATLA, 4 52,5 Taťána Mášová nos 01:41,35 11 Nagy Ladislav 100
4. SWAN PRINCESS, 4 60,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:41,57 3 Horáková Lenka 100
5. TIGGY BLUE, 8 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:41,69 9 Jelen Jaroslav 150
6. HUDSON HORNET(FR), 3 52,0 Eva Buriánková, Mgr. 1/2 01:41,78 6 Chaloupka Jiří 250
7. NUTEKI, 4 55,0 ž. Adam Florian 2 01:42,10 12 Hlavatý Pavel 65
8. MARJANEH(IRE), 3 57,0 ž. Martin Laube 1 01:42,25 10 Fedorowicz Vladislav 50
9. LADY`S MAN, 8 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:42,34 7 Kantek Petr 85
10. DODYBUD(IRE), 11 61,5 ž. David Liška 4 01:43,14 2 Kalčík Michal 30
11. GREEN WAY, 4 59,0 am. Jindřich Fabris 5 01:44,08 5 Germič Karel 150
Nestartovali: RUMPL CIMPR CAMPR(GB)
Čas: 01:41,33, Mezičasy: (25,23 - 24,91 - 25,61 - 25,58)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-nos-1 1/2-3/4-1/2-2-1-1/2-4-5

Majitel: Jerevan, Trenér: Pišl Martin, Chov: Plersch Breeding SARL
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít