home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 05.07.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1084 Cena společnosti KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP a.s.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 6 j 55,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:25,25 3 Pejšková Ivana, Ing. 120
2. NACHTSWAERMER(IRE), 4 60,5 ž. David Liška 2 1/2 01:25,59 1 Luka Václav, Ing. 35
3. WINGET, 6 57,0 ž. Pavlína Filipová 3 1/2 01:26,11 2 Berthier Kateřina 150
4. MEQUINENZA(IRE), 3 j 52,5 žk. Agáta Čermáková 2 1/4 01:26,45 6 Luka Václav, Ing. 40
5. ROLALIZA, 5 b 59,0 ž. Jan Verner hlava 01:26,48 4 Hlavatý Pavel 35
6. HOFERGIRL(GB), 4 s 57,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:26,57 9 Janáčková Koplíková Ingrid 90
7. ANNIE TIGER, 5 b 50,0 Michaela Musialová hlava 01:26,59 10 Mimra Zdeněk 300
8. MONTE CHRISTO, 8 j 55,5 Michal Hrouda 2 01:26,88 7 Kalčík Michal 120
9. ECHO RULES(IRE), 11 s 59,0 Simona Laubeová 1 01:27,02 5 Mourek František 120
10. IRISH VALENTINE, 4 58,0 Daniel Vyhnálek 3 01:27,45 11 Voršilková Helena, Ing. 250
11. SHEIK YERBOUTI, 8 58,0 Alena Plimlová 1 01:27,63 8 Mourek František 250
12. NAZMA(IRE), 7 65,5 Edita Vaníčková 6 01:28,82 12 Vocásková Helena 200
Čas: 01:25,25, Mezičasy: (13,09 - 25,36 - 23,48 - 23,32)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/2-2 1/4-hlava-1/2-hlava-2-1-3-1-6

Majitel: B & P int. - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate

Poplatky: stáj 3 hearts 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.12 NAZMA ke startu (DU 16/5)

video


2. dostih, start 14:31
1085 Cena HIPODROM HOLOUBEK
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCIMOR(IRE), 3 59,0 Beysim Ferhanov V. LEHCE 02:31,79 9 Vocásková Helena 25
2. EOWYN, 7 54,5 Zuzana Míčová 14 02:34,01 12 Menclová Aneta 70
3. WHITE GHOST, 9 55,0 ž. Martina Havelková 2 02:34,25 5 Kantek Petr, MVDr 150
4. CROSSCHECK, 4 57,0 Taťána Mášová krk 02:34,31 11 Kříž Petr 140
5. SAIGON ICON(IRE), 3 52,5 ž. Pavlína Filipová krk 02:34,36 6 Luka Václav, Ing. 70
5. NADĚJE, 7 55,0 ž. Adam Florian současně 02:34,36 10 Voršilková Helena, Ing. 100
7. CENNÁ NADĚJE, 4 b 58,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:34,53 7 Váňa Tomáš 70
8. NOGAR, 4 57,0 Daniel Vyhnálek krk 02:34,58 1 Neuberg Filip 150
9. FINIGA, 3 j 55,0 ž. Martin Laube hlava 02:34,61 3 Haris Ludvík 80
10. SHEDIR(IRE), 4 60,5 am. Lenka Rájová 1 3/4 02:34,88 2 Nieslanik Miroslav 80
11. QUEST ROYAL(SRB), 9 60,0 ž. Milan Zatloukal 2 02:35,15 4 Neuberg Filip 110
12. LA SARENNE(FR), 6 55,5 Lucie Fialová 1/2 02:35,25 8 Pišl Martin 100
Čas: 02:31,79, Mezičasy: (25,36 - 25,91 - 26,74 - 25,14 - 24,04 - 24,60)
Výrok: VELMI LEHCE-14-2-krk-krk-současně-1 1/4-krk-hlava-1 3/4-2-1/2

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Garavelli S. & Irish National Stud
video


3. dostih, start 15:02
1086 Cena společnosti Jan Becher KARLOVARSKÁ BECHEROVKA
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIANN(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 02:06,47 5 Nieslanik Miroslav 100
2. FULMINE LUNA(FR), 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 02:06,78 6 Duchoň Tomáš 30
3. RONCAL(GER), 3 58,5 Daniel Vyhnálek 3 1/4 02:07,27 2 Tůma Pavel 30
4. ZAMINDARTON, 4 s 56,0 Simona Laubeová 2 02:07,52 9 Petrlík Allan 70
5. ZAUKHAN(GB), 3 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 02:07,79 8 Šavujev Arslangirej 70
6. TOUCHE FINALE(FR), 4 58,0 ž. David Liška 1/2 02:07,89 4 Chaloupka Václav, Ing. 100
7. TAMSIN(GER), 4 60,5 ž. Jan Verner 1/2 02:07,96 3 Hlavatý Pavel 50
8. DREAM OF LOVE, 4 52,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:08,32 1 Horáková Lenka 70
9. THAILAND(GER), 8 j 61,0 am. Michaela Kacerová 3 02:08,86 7 Kalčík Michal 100
Čas: 02:06,47, Mezičasy: (25,59 - 25,37 - 25,52 - 25,24 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3 1/4-2-2-1/2-1/2-2 1/4-3

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

Poplatky: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 ZAMINDARTON (DU 16/7) Sankce: stáj Valentin Bukhtoyarov 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.8 ZAUKHAN (DU 16/14)

video


4. dostih, start 15:31
1087 17. LETNÍ CENA KLISEN skupiny MAENTIVA
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 4 58,0 ž. David Liška JISTĚ 02:04,22 3 Vocásková Helena 50
2. MAVERANA(POL), 3 53,0 ž. Jan Verner 1 02:04,35 7 Nieslanik Miroslav 300
3. PALMERA(GER), 4 61,0 ž. Zdenko Šmida 1 02:04,53 1 Kubovičová Zuzana, Ing. 70
4. SAŠA(GB), 6 j 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:04,73 2 Váňa Tomáš 17
5. GIVEN CHOICE(IRE), 5 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:05,08 8 Wroblewska Iwona 200
6. IMSEXYANDIKNOWIT(IRE), 4 61,0 ž. Martin Laube 1 3/4 02:05,34 6 Haris Ludvík 70
7. PALADINO(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 02:05,60 5 Nieslanik Miroslav 200
8. STORM DE NUIT(FR), 4 58,0 ž. Adam Florian hlava 02:05,63 4 Seménka Zdeněk 80
Čas: 02:04,22, Mezičasy: (26,02 - 25,11 - 25,78 - 23,39 - 23,92)
Výrok: JISTĚ-1-1-1 1/4-2 1/4-1 3/4-1 3/4-hlava

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Kůň č.5 PALADINO ztratil na startu cca 3 délky.

video


5. dostih, start 16:01
1088 Cena Karlovarského Kraje - 92. Karlovarská dvojnásobná míle
Rovina I.kat. - 3200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CACOPHONOUS(GB), 5 51,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 03:30,78 5 Havelková Martina 100
2. DALANDI, 4 57,0 ž. Jiří Palík 1 03:30,93 6 Nieslanik Miroslav 100
3. BARABASH(GER), 5 55,0 ž. Martin Laube 2 03:31,20 1 Urbánek Luboš 100
4. DOMINIQUE(FR), 6 60,0 ž. Jan Verner kr.hlava 03:31,21 8 Tůma Pavel 20
5. RAVIELLA, 7 56,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/4 03:31,52 3 Záhorová Eva 100
6. DARALARA, 4 48,0 ž. Jiřina Andrésová 2 03:31,76 9 Záhorová Eva 200
7. LADY ROSEBURG(FR), 4 59,0 ž. Adam Florian 1/2 03:31,85 10 Seménka Zdeněk 120
8. THAT`S MY GIRL(GER), 4 53,5 Lucie Fialová krk 03:31,88 4 Urbánek Luboš 120
9. ILE JONES(FR), 4 j 57,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 03:32,07 7 Hulínský Václav, MUDr. 100
10. TIRAK(SVK), 7 49,5 Michaela Musialová 4 03:32,75 2 Štangel Marián 160
Čas: 03:30,78, Mezičasy: (27,28 - 28,94 - 26,62 - 27,45 - 26,65 - 25,96 - 25,45 - 22,43)
Výrok: JISTĚ-1-2-kr.hlava-2 1/4-2-1/2-krk-1 1/4-4

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Meon Valley Stud

Kůň č.5 CACOPHONOUS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


6. dostih, start 16:32
1089 Cena prezidenta ČSCHPMDK
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 54,5 ž. Pavlína Filipová TUHÝ BOJ 01:40,43 5 Luka Václav, Ing. 30
2. PENSEUR(IRE), 5 b 53,0 ž. Zdenko Šmida hlava 01:40,46 3 Koplík Zdeno 200
3. BEE CHIC(FR), 6 s 58,0 ž. David Liška krk 01:40,52 6 Škrášková Alena 200
4. TROPICAL BOND, 9 b 65,5 ž. Jan Rája 1 01:40,67 4 Kalčík Michal 45
5. TROP, 11 53,5 Michal Hrouda 1/2 01:40,75 2 Jelen Jaroslav 200
6. NEMO(FR), 4 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:40,90 1 Olehla Čestmír, MVDr. 80
7. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 59,5 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:41,12 10 Urbánek Luboš 80
8. CAWOK(IRE), 4 53,5 ž. Jan Verner 4 01:41,78 12 Tajmr Michal 120
9. BORUVKA(IRE), 4 sj 54,0 ž. Martina Havelková 3 01:42,22 9 Havelková Martina 40
10. CELINE MY HEART(GB), 7 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:42,54 11 Syslová Lenka 100
11. SHECANRALLY(IRE), 5 j 49,5 ž. Jiřina Andrésová nos 01:42,55 8 Hlavatý Pavel 200
12. CORSTON(IRE), 4 61,5 ž. Martin Laube 7 01:43,70 7 Šavujev Arslangirej 120
Čas: 01:40,43, Mezičasy: (24,63 - 26,36 - 25,61 - 23,83)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-krk-1-1/2-1-1 1/2-4-3-2 1/4-nos-7

Majitel: Andreas Lichtenberk, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hurst H. M.
video


7. dostih, start 17:02
1090 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SPENCER(GB), 3 j 54,5 Lucie Fialová JISTĚ 01:40,34 8 Janáčková Koplíková Ingrid 100
2. CREATOR(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 3/4 01:40,68 2 Koplík Zdeno 35
3. RABBIT BREATH(GB), 3 56,0 Michal Hrouda 3/4 01:40,79 5 Petrlík Allan 23
4. PARTY STAR(IRE), 3 56,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:40,91 4 Luka Václav, Ing. 60
5. JIR SUN(GB), 3 j 57,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:40,96 1 Urbánek Luboš 300
6. THANK THE IRISH(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Palík krk 01:41,01 9 Chodúr Jozef 40
7. TOS SIA(IRE), 3 55,5 ž. Zdenko Šmida 1 1/2 01:41,23 7 Koplík Zdeno 100
8. PALOMINA(FR), 3 54,0 Michaela Musialová 2 1/4 01:41,53 3 Olehla Čestmír, MVDr. 90
9. DANCER OF DENALI, 3 54,5 Taťána Mášová 4 3/4 01:42,30 6 Kříž Petr 220
10. ARTYSSIMO, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 5 01:43,29 10 Mimra Zdeněk 220
11. MADAM ZAZOU, 3 53,0 Simona Laubeová 12 01:45,73 11 Jirka Petr 150
Čas: 01:40,34, Mezičasy: (27,54 - 24,63 - 24,03 - 24,14)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-3/4-krk-krk-1 1/2-2 1/4-4 3/4-5-12

Majitel: Liliana Carvalho, Trenér: Janáčková Koplíková Ingrid, Chov: Curran D.
video


8. dostih, start 17:32
1091 Cena společnosti Vladimír Marek s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOMBEKO(FR), 6 58,0 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 01:41,33 4 Pišl Martin 70
2. LYSYANARGENT(FR), 6 56,0 Alena Plimlová kr.hlava 01:41,35 1 Mourek František 78
3. METLAKATLA, 4 52,5 Taťána Mášová nos 01:41,35 11 Nagy Ladislav, PhDr. 100
4. SWAN PRINCESS, 4 60,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:41,57 3 Horáková Lenka 100
5. TIGGY BLUE, 8 56,0 ž. Jan Verner 3/4 01:41,69 9 Jelen Jaroslav 150
6. HUDSON HORNET(FR), 3 52,0 Eva Buriánková, Mgr. 1/2 01:41,78 6 Chaloupka Jiří 250
7. NUTEKI, 4 55,0 ž. Adam Florian 2 01:42,10 12 Hlavatý Pavel 65
8. MARJANEH(IRE), 3 57,0 ž. Martin Laube 1 01:42,25 10 Fedorowicz Vladislav 50
9. LADY`S MAN, 8 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:42,34 7 Kantek Petr, MVDr 85
10. DODYBUD(IRE), 11 61,5 ž. David Liška 4 01:43,14 2 Kalčík Michal 30
11. GREEN WAY, 4 59,0 am. Jindřich Fabris 5 01:44,08 5 Germič Karel 150
Nestartovali: RUMPL CIMPR CAMPR(GB)
Čas: 01:41,33, Mezičasy: (25,23 - 24,91 - 25,61 - 25,58)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-nos-1 1/2-3/4-1/2-2-1-1/2-4-5

Majitel: Jerevan, Trenér: Pišl Martin, Chov: Plersch Breeding SARL
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít