home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 04.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1076 Cena společnosti Falcon security, s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SABION(POL), 7 68,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 05:09,03 6 Popelka Stanislav 80
2. HELIOSTAT(IRE), 8 64,0 Daniel Vyhnálek 13 05:12,15 4 Moravec Zdeněk 350
3. GRYFFICHOP(FR), 6 68,0 ž. Marek Stromský 8 05:13,99 7 Urbánek Luboš 20
4. LA MILLA, 10 b 68,5 ž. Petr Tůma daleko 05:22,25 3 Ilíková Kateřina 120
5. STING RIVER(IRE), 7 b 67,5 Pavel Složil ml. 11 05:24,88 2 Kříž Petr 55
6. RAMPÍK, 5 67,0 Filip Koplík 6 05:26,43 5 Složil Pavel 350
PN NOBLE CLIFFS(FR), 6 68,0 ž. Alexandre Orain     1 Olehla Čestmír, MVDr. 20
Čas: 05:09,03, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-8-daleko-11-6

Majitel: Přátelé Srdéčka-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Tomaszewski B.M.

DK prošetřila pád koně č.1 NOBLE CLIFFS a neshledala cizí zavinění.

video


2. dostih, start 13:36
1077 Cena Arnošta z Pardubic – podporovaná Dopravním podnikem města Pardubic, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TECH JURY(GER), 4 68,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:19,22 9 Tůma Pavel 18
2. SAINT SHINE(FR), 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl 2 04:19,55 2 Váňa st. Josef 40
3. DUNDEE, 4 68,0 ž. Lukáš Matuský 3 04:20,00 7 Žalud Radek 78
4. HAMIS(POL), 4 68,0 ž. Marek Stromský 4 1/2 04:20,84 4 Lempochnerová Veronika 160
5. ZAFIRO(POL), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška hlava 04:20,87 8 Myšková Štěpánka 40
6. SALUS, 4 68,5 am. František Plšek ml. 5 04:21,81 5 Hrudka ml. Jaromír 370
7. PLAY OF JAPE, 4 68,0 ž. Thomas Boyer 4 1/2 04:22,53 10 Bodlák Radim 130
8. SICILIAN, 4 64,0 Daniel Vyhnálek 3 1/4 04:23,31 11 Vašina Josef 260
SN CHICO DE CHILLI, 4 68,0 ž. Josef Bartoš     1 Seménka Zdeněk 120
ZN LEGERTON, 4 68,0 ž. Martin Liška     3 Kabelková Hana 210
Z YOUKO(FR), 4 j 68,0 ž. Jan Odložil     6 Baštová Pavlína, Ing. 300
Čas: 04:19,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-3-4 1/2-hlava-5-4 1/2-3 1/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Wittekindshof
video


3. dostih, start 14:10
1078 Memoriál Kamila Kuchovského
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4600 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEL REY(SVK), 5 66,5 Pavel Složil ml. LEHCE 06:06,85 4 Mimra Zdeněk 160
2. MOULA, 12 68,5 ž. Petr Tůma 4 06:07,71 5 Uhl Jiří 180
3. MANSUR, 6 s 62,5 Lenka Kvapilová 3 3/4 06:08,50 6 Kvapilová Lenka 550
4. KORNELIA, 6 b 68,0 am. František Plšek ml. 1 3/4 06:08,83 14 Popelka Stanislav 250
5. CARMINA(FR), 8 A 1/2 65,5 Josef Borč 10 06:11,31 10 Kovář Stanislav 50
6. KORNELIUS, 7 b 63,0 Jakub Kocman 2 1/2 06:11,90 13 Popelka Stanislav 140
7. STEALING A WIN(IRE), 6 68,0 ž. Martin Liška daleko 06:20,40 8 Liška Martin 100
ZN ELIÁŠ, 11 s 65,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová     1 Soukup Václav 110
ZN GONTCHAR(FR), 7 68,0 ž. Thomas Boyer     7 Bodlák Radim 30
ZN NEVADO(POL), 5 b 63,5 Otto Vnuk     3 Poles Pavel 200
ZN TAURIEL, 5 s 64,0 Michal Maksa     9 Zobal František 500
SN RUBYCHOP(FR), 6 b 66,0 Adam Čmiel     12 Štangel Marián 120
SN SWEET RED WINE, 8 69,5 Daniel Vyhnálek     11 Odložil Pavel 100
ZN LEDO, 8 67,0 ž. Jan Odložil     16 Odložil Pavel 120
Nestartovali: AVEC CHARME(GER), VERNOIS(FR)
Čas: 06:06,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-3 3/4-1 3/4-10-2 1/2-daleko

Majitel: D.+ P. Kopálek, CZ, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kopálek Peter

DK prošetřila vybočení koně č.12 RUBYCHOP, vyslechla j. Čmiela A. a neshledala cizí zavinění, dále DK prošetřila pády jezdců v dostihu a neshledala cizí zavinění.

video


4. dostih, start 14:47
1079 Cena časopisu Jezdectví
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLINA(POL), 6 67,0 ž. Sertash Ferhanov BOJ 04:04,43 5 Wroblewski Grzegorz 78
2. NO TIME TO LOSE(GB), 11 j 69,0 ž. Jan Kratochvíl 1 04:04,59 2 Váňa st. Josef 36
3. CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 68,5 ž. Jaroslav Myška 1 04:04,76 6 Myšková Štěpánka 40
4. TIARA MAN(FR), 9 70,5 ž. Josef Bartoš 7 04:06,30 1 Bodlák Radim 23
5. STARBUCK, 11 68,0 ž. Jan Faltejsek 15 04:09,69 3 Poles Pavel 70
ZN MEDIC, 7 68,5 Pavel Složil ml.     4 Junková Jana 50
Čas: 04:04,43, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-1-7-15
Bonus:
17 500 Kč(STARBUCK)EŽ Praha a.s.

Majitel: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Golejewko

Kůň č.5 DALLINA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce ž. Ferhanov S. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 DALLINA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326). Jezdec Odložil byl odvážen do dostihu

video


5. dostih, start 15:26
1080 Cena TIPSPORTU
Steeplechase I.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 9 68,0 ž. Martin Liška ZADRŽENĚ 04:53,36 6 Váňa Tomáš 50
2. SANSIRO(FR), 6 68,5 ž. Josef Bartoš 7 04:54,82 2 Váňa ml. Josef 20
3. MENY BAY(IRE), 10 71,0 ž. Jaroslav Brečka 5 04:55,92 1 Brečka Jaroslav 50
4. SLIVKA, 5 67,0 ž. Marek Stromský 7 04:57,14 7 Bodlák Radim 40
5. DANGEROUS GLEAM(GER), 11 68,0 ž. Lukáš Matuský 16 05:00,79 5 Popelka Stanislav 78
Z SKINS ROCK(FR), 6 68,0 ž. Jan Faltejsek     3 Seménka Zdeněk 110
Z STARKHOV(FR), 7 j 69,5 ž. Jordan Duchene     4 Vítek Pavel 70
Čas: 04:53,36, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-5-7-16
Bonus:
20 000 Kč(AZTEK)Dr. Charvát
12 000 Kč(SLIVKA)Antique art UH

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.

Sankce ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1kg na koni č.1 MENY BAY v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), ž. Matuský L. a ž. Faltejsek J. po 400 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357). Jezdec Odložil má nárok na jízdné

video


6. dostih, start 16:02
1081 Cena města Pardubic – EURO EQUUS – I. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THEOPHILOS(FR), 10 b 70,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ 07:29,85 4 Váňa st. Josef 28
2. HEGNUS, 12 70,0 ž. Marek Stromský krk 07:29,90 3 Holčák Radek 40
3. PLAYER, 8 70,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 07:30,59 1 Kvapilová Lenka 130
4. DULCAR DE SIVOLA(FR), 7 70,0 Josef Borč 7 07:32,01 9 Kovář Stanislav 300
5. MAHONY, 8 70,0 ž. Jordan Duchene 1 1/2 07:32,30 6 Popelka Stanislav 160
6. CASPER(FR), 8 A 1/2 70,0 ž. Alexandre Orain 2 1/4 07:32,70 2 Olehla Čestmír, MVDr. 170
7. MAZHILIS(FR), 11 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl 2 1/4 07:33,07 13 Váňa st. Josef 78
8. VANDUAL(SVK), 12 b 70,0 ž. Sertash Ferhanov 1/2 07:33,22 12 Štangel Marián 120
9. BUGSIE MALONE(IRE), 10 70,0 ž. Lukáš Matuský 1/2 07:33,35 8 Holčák Radek 130
10. DIRECT LAGRANGE(FR), 7 A 1/2 70,0 Adam Čmiel daleko 07:38,22 11 Holčák Radek 250
11. RIBELINO(FR), 12 70,0 ž. Thomas Boyer 2 07:38,66 14 Urbánek Luboš 150
12. DECORUS, 11 70,0 ž. Martin Liška 10 07:40,63 10 Syslová Lenka 980
13. MARCUS AURELIUS(FR), 10 70,0 ž. Jan Faltejsek 8 07:42,06 7 Popelka Stanislav 200
ZN LODGIAN WHISTLE, 7 70,0 ž. Jaroslav Myška     5 Myšková Štěpánka 55
Čas: 07:29,85, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 1/2-7-1 1/2-2 1/4-2 1/4-1/2-1/2-daleko-2-10-8
Bonus:
20 000 Kč(HEGNUS)Ševců
12 000 Kč(PLAYER)Nýznerov
8 000 Kč(MAHONY)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Dostihový klub iSport-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras De Beauvoir,Mme&Mr Michenot Ch.,T.

Kůň č.3 HEGNUS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


7. dostih, start 16:40
1082 Pohár BICZ holding 2020
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APAS ROCKA, 6 66,0 ž. Marek Stromský BOJ 05:36,38 1 Popelka Stanislav 50
2. STRING(GER*), 7 j 69,5 ž. Lukáš Matuský 1 05:36,55 10 Holčák František 40
3. FOREVER DRY(GER), 5 69,0 ž. Jan Kratochvíl 2 1/2 05:36,95 9 Váňa st. Josef 170
4. SAINT JOSEPH(FR), 7 70,5 ž. Jan Faltejsek hlava 05:36,97 3 Tůma Pavel 30
5. KAISERWALZER(GER), 7 71,0 ž. Jaroslav Brečka 13 05:39,96 16 Brečka Jaroslav 110
6. TARAS(POL), 11 71,0 ž. Martin Liška 14 05:43,19 5 Kabelková Hana 120
7. NIKTIGER, 6 65,5 Jakub Kocman 12 05:46,00 4 Kovačík František 330
8. LAD IN, 8 68,5 Pavel Složil ml. 18 05:50,34 11 Kabelková Hana 80
Z BABILONIA(IRE), 7 67,0 ž. Sertash Ferhanov     15 Lempochnerová Veronika 220
Z EMAGOUL(FR), 6 A 1/2s 69,5 ž. Jaroslav Myška     13 Myšková Štěpánka 300
Z RANDY, 7 68,0 Adam Čmiel     2 Odložil Pavel 150
PN STERNKRANZ(GER), 6 bj 68,0 ž. Josef Bartoš     6 Váňa ml. Josef 70
PN TURONI(FR), 7 69,0 ž. Petr Tůma     8 Poles Pavel 170
ZN LAMBROZINI, 8 b 68,0 am. František Plšek ml.     7 Popelka Stanislav 400
ZN MIZURI, 7 64,0 Michal Maksa     17 Zobal František 770
Nestartovali: BACCHUS COLLONGES(FR), NEW FINCH
Čas: 05:36,38, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-2 1/2-hlava-13-14-12-18
Bonus:
15 000 Kč(APAS ROCKA)Nýznerov
9 000 Kč(STRING(GER*))K-K Metal a.s.

Majitel: Nýznerov, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Vocásek F.

Poplatek: tr. Tůma P. 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č.3 SAINT JOSEPH (DU 16/11). Sankce: ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.16 KAISERWALZER v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), ž. Ferhanov S. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.15 BABILONIA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video


8. dostih, start 17:16
1083 Cena za podpory společnosti RH výztuže s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TASTE OF ROCK(FR), 6 68,0 ž. Jaroslav Myška TUHÝ BOJ 04:15,38 1 Myšková Štěpánka 110
2. USOCKEM(FR), 12 A 1/2j 71,0 ž. Jordan Duchene krk 04:15,44 15 Vítek Pavel 25
3. MALY NINE(IRE), 5 67,0 Pavel Složil ml. 3 04:15,97 17 Junková Jana 250
4. CALINE DE JUILLEY(FR), 7 71,0 ž. Sertash Ferhanov nos 04:15,98 12 Wroblewski Grzegorz 70
5. BOLERO DE L`ISLE(FR), 9 A 1/2 69,0 ž. Josef Bartoš 6 04:17,18 16 Kub Ivan 70
6. SIRIUS, 7 68,0 ž. Jan Faltejsek 10 04:19,17 6 Seménka Zdeněk 160
7. GIOVANNI, 7 68,0 ž. Pavel Kašný 3 04:19,62 13 Uhl Jiří 450
8. ENGELE(FR), 6 s 67,5 Jakub Kocman hlava 04:19,67 4 Jirátová Petra 65
9. DUNÁTA, 10 67,5 ž. Lukáš Matuský 1 1/4 04:19,88 9 Holčák František 120
10. ALL SCATER, 10 65,0 Veronika Škvařilová-Řezáčová 2 04:20,21 2 Řezáčová Jana 500
11. KING`S SHILLING(USA), 6 j 65,5 Adam Čmiel daleko 04:23,86 10 Holčák František 130
Z CALL OF OUTY KLASS(FR), 8 A 1/2 68,0 ž. Martin Liška     3 Kabelková Hana 170
Z FORT RYAN(SVK), 6 64,0 Josef Borč     5 Brečka Jaroslav 300
Z VINNY VIKTORIA, 5 62,0 Lenka Kvapilová     7 Kvapilová Lenka 550
PN FERINO, 7 65,5 Daniel Vyhnálek     8 Vymazal Josef 240
PN LIBERTIN(GB), 11 70,5 am. František Plšek ml.     14 Poles Pavel 160
ZN GARNET, 5 j 68,0 ž. Thomas Boyer     11 Pecháček Jaroslav 280
Čas: 04:15,38, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3-nos-6-10-3-hlava-1 1/4-2-daleko

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Haras de Grandcamp Earl

Poplatky: tr.Holčák F. 400 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.10 KING`S SHILLING (DU 16/11) ž. Tůma Petr má náok na jízdné

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Malát Vít