home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 04.07.2020 - Pardubice
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:01
1076 Cena společnosti Falcon security, s.r.o.
Steeplechase IV.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SABION(POL), 7 68,0 ž. Jan Faltejsek ZADRŽENĚ 05:09,03 6 Popelka Stanislav 80
2. HELIOSTAT(IRE), 8 64,0 Daniel Vyhnálek 13 05:12,15 4 Moravec Zdeněk 350
3. GRYFFICHOP(FR), 6 68,0 ž. Marek Stromský 8 05:13,99 7 Urbánek Luboš 20
4. LA MILLA, 10 b 68,5 ž. Petr Tůma daleko 05:22,25 3 Ilíková Kateřina 120
5. STING RIVER(IRE), 7 b 67,5 Pavel Složil ml. 11 05:24,88 2 Kříž Petr 55
6. RAMPÍK, 5 67,0 Filip Koplík 6 05:26,43 5 Složil Pavel 350
PN NOBLE CLIFFS(FR), 6 68,0 ž. Alexandre Orain     1 Olehla Čestmír 20
Čas: 05:09,03, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-13-8-daleko-11-6

Majitel: Přátelé Srdéčka-Popelka, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Tomaszewski B.M.

DK prošetřila pád koně č.1 NOBLE CLIFFS a neshledala cizí zavinění.

video


2. dostih, start 13:36
1077 Cena Arnošta z Pardubic – podporovaná Dopravním podnikem města Pardubic, a.s.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TECH JURY(GER), 4 68,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:19,22 9 Tůma Pavel 18
2. SAINT SHINE(FR), 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl 2 04:19,55 2 Váňa st. Josef 40
3. DUNDEE, 4 68,0 ž. Lukáš Matuský 3 04:20,00 7 Žalud Radek 78
4. HAMIS(POL), 4 68,0 ž. Marek Stromský 4 1/2 04:20,84 4 Lempochnerová Veronika 160
5. ZAFIRO(POL), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška hlava 04:20,87 8 Myšková Štěpánka 40
6. SALUS, 4 68,5 am. František Plšek ml. 5 04:21,81 5 Hrudka ml. Jaromír 370
7. PLAY OF JAPE, 4 68,0 ž. Thomas Boyer 4 1/2 04:22,53 10 Bodlák Radim 130
8. SICILIAN, 4 64,0 Daniel Vyhnálek 3 1/4 04:23,31 11 Vašina Josef 260
SN CHICO DE CHILLI, 4 68,0 ž. Josef Bartoš     1 Seménka Zdeněk 120
ZN LEGERTON, 4 68,0 ž. Martin Liška     3 Kabelková Hana 210
Z YOUKO(FR), 4 j 68,0 ž. Jan Odložil     6 Baštová Pavlína 300
Čas: 04:19,22, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-3-4 1/2-hlava-5-4 1/2-3 1/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Wittekindshof
video

3. dostih, start 14:10
1078 Memoriál Kamila Kuchovského
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 4600 m, handicap, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEL REY(SVK), 5 66,5 Pavel Složil ml. LEHCE 06:06,85 4 Mimra Zdeněk 160
2. MOULA, 12 68,5 ž. Petr Tůma 4 06:07,71 5 Uhl Jiří 180
3. MANSUR, 6 s 62,5 Lenka Kvapilová 3 3/4 06:08,50 6 Kvapilová Lenka 550
4. KORNELIA, 6 b 68,0 am. František Plšek ml. 1 3/4 06:08,83 14 Popelka Stanislav 250
5. CARMINA(FR), 8 A 1/2 65,5 Josef Borč 10 06:11,31 10 Kovář Stanislav 50
6. KORNELIUS, 7 b 63,0 Jakub Kocman 2 1/2 06:11,90 13 Popelka Stanislav 140
7. STEALING A WIN(IRE), 6 68,0 ž. Martin Liška daleko 06:20,40 8 Liška Martin 100
ZN ELIÁŠ, 11 s 65,0 Veronika Řezáčová     1 Soukup Václav 110
ZN GONTCHAR(FR), 7 68,0 ž. Thomas Boyer     7 Bodlák Radim 30
ZN NEVADO(POL), 5 b 63,5 Otto Vnuk     3 Poles Pavel 200
ZN TAURIEL, 5 s 64,0 Michal Maksa     9 Zobal František 500
SN RUBYCHOP(FR), 6 b 66,0 Adam Čmiel     12 Štangel Marián 120
SN SWEET RED WINE, 8 69,5 Daniel Vyhnálek     11 Odložil Pavel 100
ZN LEDO, 8 67,0 ž. Jan Odložil     16 Odložil Pavel 120
Nestartovali: AVEC CHARME(GER), VERNOIS(FR)
Čas: 06:06,85, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-3 3/4-1 3/4-10-2 1/2-daleko

Majitel: D.+ P. Kopálek, CZ, Trenér: Mimra Zdeněk, Chov: Kopálek Peter

DK prošetřila vybočení koně č.12 RUBYCHOP, vyslechla j. Čmiela A. a neshledala cizí zavinění, dále DK prošetřila pády jezdců v dostihu a neshledala cizí zavinění.

video

4. dostih, start 14:47
1079 Cena časopisu Jezdectví
Steeplechase crosscountry II.kat. - 3300 m, cena, 5letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1600 + 3200 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALLINA(POL), 6 67,0 ž. Sertash Ferhanov BOJ 04:04,43 5 Wroblewski Grzegorz 78
2. NO TIME TO LOSE(GB), 11 j 69,0 ž. Jan Kratochvíl 1 04:04,59 2 Váňa st. Josef 36
3. CHRYSTAL CROSS(FR), 8 A 1/2 68,5 ž. Jaroslav Myška 1 04:04,76 6 Myšková Štěpánka 40
4. TIARA MAN(FR), 9 70,5 ž. Josef Bartoš 7 04:06,30 1 Bodlák Radim 23
5. STARBUCK, 11 68,0 ž. Jan Faltejsek 15 04:09,69 3 Poles Pavel 70
ZN MEDIC, 7 68,5 Pavel Složil ml.     4 Junková Jana 50
Čas: 04:04,43, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-1-7-15
Bonus:
17 500 Kč(STARBUCK)EŽ Praha a.s.

Majitel: Wieslaw Jakub Kartus, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: SK Golejewko

Kůň č.5 DALLINA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce ž. Ferhanov S. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 DALLINA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326). Jezdec Odložil byl odvážen do dostihu

video

5. dostih, start 15:26
1080 Cena TIPSPORTU
Steeplechase I.kat. - 3900 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEK, 9 68,0 ž. Martin Liška ZADRŽENĚ 04:53,36 6 Váňa Tomáš 50
2. SANSIRO(FR), 6 68,5 ž. Josef Bartoš 7 04:54,82 2 Váňa ml. Josef 20
3. MENY BAY(IRE), 10 71,0 ž. Jaroslav Brečka 5 04:55,92 1 Brečka Jaroslav 50
4. SLIVKA, 5 67,0 ž. Marek Stromský 7 04:57,14 7 Bodlák Radim 40
5. DANGEROUS GLEAM(GER), 11 68,0 ž. Lukáš Matuský 16 05:00,79 5 Popelka Stanislav 78
Z SKINS ROCK(FR), 6 68,0 ž. Jan Faltejsek     3 Seménka Zdeněk 110
Z STARKHOV(FR), 7 j 69,5 ž. Jordan Duchene     4 Vítek Pavel 70
Čas: 04:53,36, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-5-7-16
Bonus:
20 000 Kč(AZTEK)Dr. Charvát
12 000 Kč(SLIVKA)Antique art UH

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Vocásek F.

Sankce ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1kg na koni č.1 MENY BAY v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), ž. Matuský L. a ž. Faltejsek J. po 400 Kč za nekázeň u startu (DŘ § 357). Jezdec Odložil má nárok na jízdné

video

6. dostih, start 16:02
1081 Cena města Pardubic – EURO EQUUS – I. kvalifikace na 130. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou
Steeplechase crosscountry NL - 5800 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THEOPHILOS(FR), 10 b 70,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ 07:29,85 4 Váňa st. Josef 28
2. HEGNUS, 12 70,0 ž. Marek Stromský krk 07:29,90 3 Holčák Radek 40
3. PLAYER, 8 70,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 07:30,59 1 Kvapilová Lenka 130
4. DULCAR DE SIVOLA(FR), 7 70,0 Josef Borč 7 07:32,01 9 Kovář Stanislav 300
5. MAHONY, 8 70,0 ž. Jordan Duchene 1 1/2 07:32,30 6 Popelka Stanislav 160
6. CASPER(FR), 8 A 1/2 70,0 ž. Alexandre Orain 2 1/4 07:32,70 2 Olehla Čestmír 170
7. MAZHILIS(FR), 11 j 70,0 ž. Jan Kratochvíl 2 1/4 07:33,07 13 Váňa st. Josef 78
8. VANDUAL(SVK), 12 b 70,0 ž. Sertash Ferhanov 1/2 07:33,22 12 Štangel Marián 120
9. BUGSIE MALONE(IRE), 10 70,0 ž. Lukáš Matuský 1/2 07:33,35 8 Holčák Radek 130
10. DIRECT LAGRANGE(FR), 7 A 1/2 70,0 Adam Čmiel daleko 07:38,22 11 Holčák Radek 250
11. RIBELINO(FR), 12 70,0 ž. Thomas Boyer 2 07:38,66 14 Urbánek Luboš 150
12. DECORUS, 11 70,0 ž. Martin Liška 10 07:40,63 10 Syslová Lenka 980
13. MARCUS AURELIUS(FR), 10 70,0 ž. Jan Faltejsek 8 07:42,06 7 Popelka Stanislav 200
ZN LODGIAN WHISTLE, 7 70,0 ž. Jaroslav Myška     5 Myšková Štěpánka 55
Čas: 07:29,85, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3 1/2-7-1 1/2-2 1/4-2 1/4-1/2-1/2-daleko-2-10-8
Bonus:
20 000 Kč(HEGNUS)Ševců
12 000 Kč(PLAYER)Nýznerov
8 000 Kč(MAHONY)Quartis-Zámecký Vrch

Majitel: Dostihový klub iSport-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Haras De Beauvoir,Mme&Mr Michenot Ch.,T.

Kůň č.3 HEGNUS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:40
1082 Pohár BICZ holding 2020
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4400 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APAS ROCKA, 6 66,0 ž. Marek Stromský BOJ 05:36,38 1 Popelka Stanislav 50
2. STRING(GER*), 7 j 69,5 ž. Lukáš Matuský 1 05:36,55 10 Holčák František 40
3. FOREVER DRY(GER), 5 69,0 ž. Jan Kratochvíl 2 1/2 05:36,95 9 Váňa st. Josef 170
4. SAINT JOSEPH(FR), 7 70,5 ž. Jan Faltejsek hlava 05:36,97 3 Tůma Pavel 30
5. KAISERWALZER(GER), 7 71,0 ž. Jaroslav Brečka 13 05:39,96 16 Brečka Jaroslav 110
6. TARAS(POL), 11 71,0 ž. Martin Liška 14 05:43,19 5 Kabelková Hana 120
7. NIKTIGER, 6 65,5 Jakub Kocman 12 05:46,00 4 Kovačík František 330
8. LAD IN, 8 68,5 Pavel Složil ml. 18 05:50,34 11 Kabelková Hana 80
Z BABILONIA(IRE), 7 67,0 ž. Sertash Ferhanov     15 Lempochnerová Veronika 220
Z EMAGOUL(FR), 6 A 1/2s 69,5 ž. Jaroslav Myška     13 Myšková Štěpánka 300
Z RANDY, 7 68,0 Adam Čmiel     2 Odložil Pavel 150
PN STERNKRANZ(GER), 6 bj 68,0 ž. Josef Bartoš     6 Váňa ml. Josef 70
PN TURONI(FR), 7 69,0 ž. Petr Tůma     8 Poles Pavel 170
ZN LAMBROZINI, 8 b 68,0 am. František Plšek ml.     7 Popelka Stanislav 400
ZN MIZURI, 7 64,0 Michal Maksa     17 Zobal František 770
Nestartovali: BACCHUS COLLONGES(FR), NEW FINCH
Čas: 05:36,38, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-2 1/2-hlava-13-14-12-18
Bonus:
15 000 Kč(APAS ROCKA)Nýznerov
9 000 Kč(STRING(GER*))K-K Metal a.s.

Majitel: Nýznerov, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Vocásek F.

Poplatek: tr. Tůma P. 400 Kč za ohlášené použití lícních beránků u koně č.3 SAINT JOSEPH (DU 16/11). Sankce: ž. Brečka J. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.16 KAISERWALZER v průběhu dostihového dne (DŘ § 326), ž. Ferhanov S. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.15 BABILONIA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video

8. dostih, start 17:16
1083 Cena za podpory společnosti RH výztuže s.r.o.
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3400 m, cena, 5letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TASTE OF ROCK(FR), 6 68,0 ž. Jaroslav Myška TUHÝ BOJ 04:15,38 1 Myšková Štěpánka 110
2. USOCKEM(FR), 12 A 1/2j 71,0 ž. Jordan Duchene krk 04:15,44 15 Vítek Pavel 25
3. MALY NINE(IRE), 5 67,0 Pavel Složil ml. 3 04:15,97 17 Junková Jana 250
4. CALINE DE JUILLEY(FR), 7 71,0 ž. Sertash Ferhanov nos 04:15,98 12 Wroblewski Grzegorz 70
5. BOLERO DE L`ISLE(FR), 9 A 1/2 69,0 ž. Josef Bartoš 6 04:17,18 16 Kub Ivan 70
6. SIRIUS, 7 68,0 ž. Jan Faltejsek 10 04:19,17 6 Seménka Zdeněk 160
7. GIOVANNI, 7 68,0 ž. Pavel Kašný 3 04:19,62 13 Uhl Jiří 450
8. ENGELE(FR), 6 s 67,5 Jakub Kocman hlava 04:19,67 4 Jirátová Petra 65
9. DUNÁTA, 10 67,5 ž. Lukáš Matuský 1 1/4 04:19,88 9 Holčák František 120
10. ALL SCATER, 10 65,0 Veronika Řezáčová 2 04:20,21 2 Řezáčová Jana 500
11. KING`S SHILLING(USA), 6 j 65,5 Adam Čmiel daleko 04:23,86 10 Holčák František 130
Z CALL OF OUTY KLASS(FR), 8 A 1/2 68,0 ž. Martin Liška     3 Kabelková Hana 170
Z FORT RYAN(SVK), 6 64,0 Josef Borč     5 Brečka Jaroslav 300
Z VINNY VIKTORIA, 5 62,0 Lenka Kvapilová     7 Kvapilová Lenka 550
PN FERINO, 7 65,5 Daniel Vyhnálek     8 Vymazal Josef 240
PN LIBERTIN(GB), 11 70,5 am. František Plšek ml.     14 Poles Pavel 160
ZN GARNET, 5 j 68,0 ž. Thomas Boyer     11 Pecháček Jaroslav 280
Čas: 04:15,38, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-3-nos-6-10-3-hlava-1 1/4-2-daleko

Majitel: Zbyněk Englic, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Haras de Grandcamp Earl

Poplatky: tr.Holčák F. 400 Kč za ohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.10 KING`S SHILLING (DU 16/11) ž. Tůma Petr má náok na jízdné

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Olehla Milan
Člen DK: Žlumov Petr, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Hochman Petr
Pomocný startér: Němec Jan
Cílová kamera: Malát Vít