home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.06.2020 - Praha
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 12:18
1068 CENA VÝŽIVOVÝCH PROGRAMŮ FITMIN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AGNESKA, 2 58,0 ž. David Liška TUHÝ BOJ 01:13,19 1 Luka Václav, Ing. 20
2. ORLENE, 2 56,0 ž. Martina Havelková krk 01:13,23 12 Havelková Martina 150
3. NA JOSEFA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 7 01:14,39 2 Germič Karel 140
4. FORCE ONE, 2 56,5 ž. Adam Florian 1 01:14,53 11 Haris Ludvík 110
5. DIAMONTE, 2 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 01:15,04 9 Nieslanik Miroslav 90
6. ALYSTAR, 2 b 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:15,24 6 Mimra Zdeněk 350
7. FRAMI HIT, 2 53,5 Lucie Fialová 8 01:17,03 8 Haris Ludvík 270
8. BRITANY GO, 2 56,5 ž. Martin Laube 3 01:17,55 4 Haris Ludvík 160
9. DARK ANGELINA, 2 53,5 Simona Laubeová 4 01:18,19 5 Petrlík Allan 150
10. FABRIJAN ERSTE, 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 01:18,50 10 Petrlík Allan 65
Nestartovali - odváženi: SHIROCCO THIRD, SOLEMEENA

Čas: 01:13,19, Mezičasy: (24,36 - 24,68 - 24,15)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-7-1-3 1/4-1 1/4-8-3-4-2
Bonus:
15 000 Kč(AGNESKA)Martin Bláha
6 900 Kč(ORLENE)Gold & Turf
4 500 Kč(NA JOSEFA)Stáj Habich
2 100 Kč(FORCE ONE)DAR
1 500 Kč(DIAMONTE)MUDr. Eva Nieslaniková

Majitel: Martin Bláha, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.3 SHIROCCO THIRD v dostihu nestartoval pro zranění ve startovacích boxech, j. Hrouda M. má nárok na jízdné. Kůň č.7 SOLEMEENA v dostihu nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů, ž. Foret P. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.7 SOLEMEENA ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). Koně č.5 DARK ANGELINA a č.8 FRAMI HIT ztratili na startu cca 5 délek, kůň č.4 BRITANY GO ztratil na startu cca 4 délky.

video


2. dostih, start 12:47
1069 CENA HITRADIA CITY
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BATED(GB), 5 64,0 Simona Laubeová JISTĚ 01:12,70 14 Petrlík Allan 90
2. NACHTSWAERMER(IRE), 4 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:12,91 8 Luka Václav, Ing. 160
3. TAELL, 5 50,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:13,02 2 Chaloupka Václav, Ing. 40
4. TAPAJO(GER), 8 55,0 ž. Jan Verner hlava 01:13,06 3 Chaloupka Václav, Ing. 140
5. COLTYN, 5 60,5 ž. Adam Florian hlava 01:13,08 13 Seménka Zdeněk 35
6. SPEED MACHINE(IRE), 8 j 58,5 ž. Martin Laube krk 01:13,14 9 Kantek Petr, MVDr 160
7. TRINIS, 6 j 56,5 Beysim Ferhanov 3/4 01:13,26 10 Haris Ludvík 160
8. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 61,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:13,52 7 Škrášková Alena 80
9. ANIELA(IRE), 3 58,0 ž. David Liška 3/4 01:13,64 11 Luka Václav, Ing. 65
10. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 69,5 Zuzana Míčová 1 01:13,82 5 Kalčík Michal 70
11. STRASSBURG(GB), 4 j 62,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:13,91 4 Germič Karel 70
12. HOFERGIRL(GB), 4 s 52,0 Lucie Fialová nos 01:13,92 12 Janáčková Koplíková Ingrid 90
13. STORMICO, 9 j 59,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/2 01:14,19 1 Kalčík Michal 120
Nestartovali: HUA HIN(IRE)
Čas: 01:12,70, Mezičasy: (24,14 - 23,81 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-hlava-hlava-krk-3/4-1 3/4-3/4-1-1/2-nos-1 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Loft Hall Stud

Sankce: tr.Kantek P. 500 Kč za pozdní příchod koně č.10 SPEED MACHINE do paddocku (DŘ § 332).

video


3. dostih, start 13:13
1070 CENA SPOLEČNOSTI LOKO TRANS
Rovina II.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STERLI(FR), 3 55,0 Michal Hrouda BOJ 02:21,73 9 Olehla Čestmír, MVDr. 90
2. ORLEANO, 4 59,0 ž. Tomáš Lukášek hlava 02:21,76 2 Pejšková Ivana, Ing. 90
3. AVIGNON, 3 54,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:21,87 8 Váňa Tomáš 65
4. LA PAIX(FR), 5 j 61,0 ž. Jan Rája 1 02:22,02 5 Nieslanik Miroslav 130
5. ORPHEUS, 5 58,5 ž. Adam Florian hlava 02:22,05 3 Seménka Zdeněk 150
6. VÉVODA, 4 b 52,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:22,17 11 Andrés Dušan 160
7. GLAVALINO(SRB), 8 54,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:22,21 4 Mimra Zdeněk 170
8. WANIKORO, 7 59,5 ž. David Liška 1/2 02:22,32 10 Horová Oliva, Ing. 30
9. GALIOS, 4 58,5 ž. Jiří Palík 3/4 02:22,47 7 Haris Ludvík 80
10. HUNTER`S RULES(FR), 3 52,5 ž. Jan Verner 5 02:23,43 6 Tůma Pavel 22
11. TORRERO(FR), 3 57,0 ž. Martin Laube 7 02:24,83 1 Šavujev Arslangirej 60
Čas: 02:21,73, Mezičasy: (14,27 - 26,65 - 25,88 - 24,95 - 25,23 - 24,75)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-1-hlava-3/4-krk-1/2-3/4-5-7

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Valerien-Perrin J.-L.

Kůň č,9 STERLI byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Seménka Z, tr. Mimra Z. a tr. Andrés D. á 500 Kč za pozdní příchod koní č.3 ORPHEUS, č.4 GLAVALINO a č.11 VÉVODA do paddocku (DŘ § 332).

video


4. dostih, start 13:44
1071 CENA MAGAZÍNU FORBES
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROYAL TOWN(FR), 5 59,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:52,93 1 Koplík Zdeno 55
2. CAPE FREEDOM(IRE), 5 56,5 ž. Martin Laube 1 3/4 01:53,19 9 Šavujev Arslangirej 45
3. BETTING TIP(FR), 5 56,5 ž. David Liška 3/4 01:53,33 6 Luka Václav, Ing. 40
4. RENASI, 3 56,5 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:53,53 8 Holčák Radek 85
5. VEAKALTO(IRE), 8 56,5 ž. Petr Foret krk 01:53,58 2 Luka Václav, Ing. 100
6. GIVEN CHOICE(IRE), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:54,05 5 Wroblewska Iwona 140
7. LA SOMMERA(FR), 4 57,5 ž. Vendula Korečková 2 01:54,29 12 Hulínský Václav, MUDr. 230
8. BIG BEN, 4 61,5 ž. Martina Havelková 1 01:54,45 11 Havelková Martina 45
9. JENNY WALKER(IRE), 6 56,0 Michal Hrouda 3/4 01:54,59 7 Tajmr Michal 230
10. LA VELOCITA(IRE), 5 b 55,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:54,99 13 Bartoš st. Josef 230
11. ASTORIA(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:55,17 16 Pejšková Ivana, Ing. 90
12. IMAN(POL), 6 54,0 Taťána Mášová krk 01:55,22 10 Žalud Radek 400
13. BEE CHIC(FR), 6 61,5 ž. Tomáš Lukášek 8 01:56,68 4 Škrášková Alena 130
14. OLINKA, 4 60,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:57,20 15 Horáková Lenka 85
15. WOBULL SE NOW, 10 59,0 ž. Adam Florian 1/2 01:57,30 14 Voršilková Helena, Ing. 150
Nestartovali: DERNIERA(IRE)
Čas: 01:52,93, Mezičasy: (14,72 - 24,03 - 24,91 - 25,66 - 23,61)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-3/4-1 1/4-krk-3-2-1-3/4-2 1/2-1-krk-8-3-1/2

Majitel: Koplík, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Boucret R., Dufit G.
video


5. dostih, start 14:13
1072 71. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLACK CANYON(FR), 6 59,5 ž. Milan Zatloukal LEHCE 01:35,75 6 Olehla Čestmír, MVDr. 80
2. SAGAR(IRE), 5 59,5 ž. Jiří Chaloupka 4 01:36,39 8 Olehla Čestmír, MVDr. 100
3. MR RIGHT(IRE), 8 59,5 ž. Jan Verner krk 01:36,46 1 Holčák František 150
4. RAGING STORM(IRE), 4 57,5 ž. Radek Koplík krk 01:36,52 7 Janáčková Koplíková Ingrid 150
5. RABBIT HAVANA(GB), 5 58,0 ž. David Liška krk 01:36,56 4 Luka Václav, Ing. 55
6. MORMILL(GB), 7 58,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:36,95 5 Jelen Jaroslav 170
7. SIR SUN(FR), 6 56,5 ž. Jaromír Šafář 2 01:37,26 9 Urbánek Luboš 110
8. TORQUE POWER(GB), 4 59,5 ž. Martin Laube krk 01:37,33 10 Šavujev Arslangirej 18
9. CHILLI CHOCOLATE(FR), 6 59,5 ž. Adam Florian 1 1/4 01:37,55 3 Morávková Jaroslava, MVDr. 37
Nestartovali: IDEAL APPROACH(IRE)
Čas: 01:35,75, Mezičasy: (24,13 - 24,99 - 23,43 - 23,20)
Výrok: LEHCE-4-krk-krk-krk-2 1/2-2-krk-1 1/4

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Collet J.& M.& M.L.

Sankce: tr.Janáčková Koplíková I. a tr.Urbánek L po 500 Kč za pozdní příchod koní č.4 RAGING STORM a č.9 SIR SUN do paddocku (DŘ § 332).

video


6. dostih, start 14:48
1073 99. VELKÁ JARNÍ CENA
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 7800 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RATE(FR), 3 58,0 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:35,53 1 Olehla Čestmír, MVDr. 18
2. ZARIYANNKA(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:35,78 13 Koplík Zdeno 60
3. ETERNITY(GER), 3 56,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 01:36,01 11 Urbánek Luboš 90
4. ZOHEYR(IRE), 3 s 58,0 ž. Jiří Palík 1 01:36,18 7 Holčák Radek 65
5. MARKONI LP(SRB), 3 j 58,0 ž. Petr Foret nos 01:36,18 5 Luka Václav, Ing. 150
6. TROOP COMMANDER(IRE), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 2 01:36,47 4 Holčák František 80
7. POLISH KING(IRE), 3 s 58,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:36,70 9 Wroblewski Grzegorz 200
8. JOGANVILLE(FR), 3 j 58,0 ž. Jan Rája krk 01:36,77 8 Nieslanik Miroslav 100
9. FRAGA(IRE), 3 56,5 ž. David Liška 2 01:37,06 6 Luka Václav, Ing. 65
10. SHAMALANN(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 3 1/2 01:37,57 12 Váňa ml. Josef 180
11. MAGIC BARON(FR), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1/2 01:37,67 10 Urbánek Luboš 110
12. DONN CLIFS(IRE), 3 j 58,0 ž. Jan Verner 10 01:39,33 2 Nieslanik Miroslav 200
13. KENSHIBU(IRE), 3 sj 58,0 ž. Martina Havelková 3 01:39,95 3 Havelková Martina 450
Čas: 01:35,53, Mezičasy: (23,03 - 24,12 - 24,33 - 24,05)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 1/2-1-nos-2-1 1/2-krk-2-3 1/2-1/2-10-3

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Fair Salinia Ltd

Kůň č.1 RATE byl vybrán k antidopingové kontrle. Sankce: ž. Zatloukal M. 7500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


7. dostih, start 15:25
1074 CENA OFFICE DEPOT
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT SKY, 3 j 58,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:41,32 11 Haris Ludvík 20
2. BONANZA GOLD(IRE), 4 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:41,44 14 Kantek Petr, MVDr 120
3. DARK ALIGHIERI, 5 59,0 žk. Alena Plimlová 5 01:42,34 2 Mourek František 140
4. ANHOR(GER), 5 61,5 Michal Hrouda 2 01:42,64 3 Petrlík Allan 85
5. RABBIT WIN(IRE), 5 62,5 Simona Laubeová 1/2 01:42,74 8 Petrlík Allan 60
6. PAPAYA PAYA, 4 j 49,0 Taťána Mášová 2 01:43,01 5 Kalčík Michal 65
7. WINNER STARS, 9 54,0 Zuzana Míčová hlava 01:43,03 6 Kub Ivan 160
8. MONTEPUCINI(FR), 10 54,5 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. 2 01:43,28 9 Bernardová Kateřina 200
9. ONDREÁŠ, 7 62,0 ž. Vendula Korečková 2 01:43,57 4 Germič Karel 75
10. LADY`S MAN, 8 57,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:43,66 7 Kantek Petr, MVDr 100
11. TEMIGIN, 4 57,0 ž. Martin Laube kr.hlava 01:43,67 1 Bartoš st. Josef 120
12. ROXETTE, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:43,90 13 Duchoň Tomáš 140
13. MANY REASONS(IRE), 4 52,0 Lucie Fialová 1/2 01:44,01 10 Pišl Martin 160
S SAVAGE, 10 56,0 ž. Petr Foret     12 Kantek Petr, MVDr 150
Čas: 01:41,32, Mezičasy: (26,20 - 25,90 - 24,03 - 25,19)
Výrok: JISTĚ-3/4-5-2-1/2-2-hlava-2-2-1/2-kr.hlava-1 1/4-1/2

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Sankce: žk. Plimlová A. 200 Kč za nadměrné použití bičíku a odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 18.7.2020) za nevhodné použití bičíku (DŘ § 316). Stáj LOKOTRANS SLOVAKIA 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.14 BONANZA GOLD (DU 16/14).

video


8. dostih, start 15:59
1075 CENA TIPSPORTU
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RUSEL(FR), 3 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:35,47 6 Nieslanik Miroslav 55
2. FLY AMICO(FR), 3 59,0 ž. Radek Koplík 3 02:35,86 9 Piruch Jozef 90
3. SWINGING THOMAS(GER), 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 02:35,96 11 Tůma Pavel 35
10. WELLUNCA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková krk 02:36,00 2 Kabelková Hana 90
4. LORIANA OF JAPE, 3 55,5 ž. Jiří Palík krk 02:36,03 15 Holčák Radek 140
5. VARIMINGO(GER), 3 57,0 ž. Adam Florian 3/4 02:36,17 3 Hlavatý Pavel 300
6. KINGSTON LILLY(IRE), 3 56,0 Beysim Ferhanov krk 02:36,22 1 Vocásková Helena 90
7. DASA IN(IRE), 3 57,5 ž. David Liška 2 1/2 02:36,52 12 Luka Václav, Ing. 22
8. YANK, 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2 02:36,60 14 Luka Václav, Ing. 140
9. SILVER TRIGGER(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube kr.hlava 02:36,61 16 Šavujev Arslangirej 110
11. MISS LATVIA(IRE), 3 55,5 ž. Jan Verner 1/2 02:36,71 7 Luka Václav, Ing. 230
12. HIGHBRATION(GER), 3 54,5 Michal Hrouda 3 02:37,12 4 Germič Karel 330
13. IL EST GENERAL(GER), 3 57,0 ž. Martina Havelková 11 02:39,30 13 Havelková Martina 150
14. GIORGIONE(GB), 3 57,0 ž. Jaromír Šafář daleko 02:46,66 5 Váňa st. Josef 350
15. DATTLEI(IRE), 3 54,5 am. Josef Břečka, Dis. daleko 02:49,78 10 Havelková Martina 400
Nestartovali: ZAUKHAN(GB)
Čas: 02:35,47, Mezičasy: (26,80 - 25,63 - 25,85 - 25,69 - 25,83 - 25,67)
Výrok: JISTĚ-3-3/4-(krk)-krk-3/4-krk-2 1/2-1/2-kr.hlava-1/2-3-11-daleko-daleko

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Chevrier E.

Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo. DK protest projednala, vyslechla ž. Laubeho M. a ž. Korečkovou V. a konstatovala, že ž. Korečková V. na koni č.2 WELLUNCA poškodila koně č.16 SILVER TRIGGER v dostihu. Kůň č.2WELLUNKA byl přesunut za poškozeného koně č 16 SILVER TRIGGER(FR) Sankce: ž. Korečková V. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 18.7.2020) za naražení do koně č.16 SILVER TRIGGER koněm č.2 WELLUNCA (DŘ § 364c).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít