home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.06.2020 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:17
1051 CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KMOTR(IRE), 2 56,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:18,58 3 Vocásková Helena 27
2. DRAGON ARROW(GB), 2 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:18,82 6 Vocásková Helena 37
3. ZORIYMAN(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája krk 01:18,88 4 Nieslanik Miroslav 23
4. SPARKLE SHOUT(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner 1 01:19,06 1 Nieslanik Miroslav 100
5. SIGSAUER(IRE), 2 58,0 ž. Martin Laube 4 01:19,91 2 Šavujev Arslangirej 45
6. SINNFONIA, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 15 01:23,04 5 Bartoš st. Josef 60
Čas: 01:18,58, Mezičasy: (26,57 - 26,32 - 25,69)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-1-4-15

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: McEnery P.& Mrs

Kůň č.6 DRAGON ARROW ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: Statek Blata Český Ráj I 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 KMOTR (DŘ § 105).

video


2. dostih, start 14:48
1052 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLTYN, 5 61,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ   13 Seménka Zdeněk 75
2. LA VIDA(GER), 4 b 59,5 ž. Jan Rája 3/4   8 Hlavatý Pavel 75
3. TAELL, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1/2   7 Chaloupka Václav, Ing. 140
4. MONTE CHRISTO, 8 j 62,5 ž. David Liška 1   5 Kalčík Michal 75
5. NÁTURA, 4 58,0 Daniel Vyhnálek krk   12 Mach Ján, MVDr. 100
6. LOUIS LITT, 5 55,0 ž. Martin Laube 1 1/4   14 Kantek Petr, MVDr 140
7. DODYBUD(IRE), 11 58,5 žk. Zuzana Míčová 2 1/2   3 Kalčík Michal 110
8. BOUŘKA, 9 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4   11 Kantek Petr, MVDr 40
9. LUSINDA(GB), 5 57,5 ž. Adam Florian 1/2   10 Bodlák Radim 140
10. IBAR, 10 b 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2   2 Bartoš st. Josef 100
11. PALADDIO, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Chaloupka Jiří 45
12. ALFAZIVE(FR), 5 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2   4 Demele Jan 80
13. DARK ALIGHIERI, 5 53,5 žk. Martina Kronďáková 2   9 Mourek František 130
14. GREEN WAY, 4 58,0 žk. Alena Plimlová hlava   1 Germič Karel 65
Čas: 01:15,69, Mezičasy: (25,67 - 24,39 - 25,63)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-1-krk-1 1/4-2 1/2-3/4-1/2-1/2-1 1/2-1 1/2-2-hlava

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Kůň č.9 DARK ALIGHIERI ztratil na startu cca 3 délky.

video


3. dostih, start 15:18
1053 CENA 108 AGENCY
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEQUINENZA(IRE), 3 j 54,5 žk. Agáta Čermáková JISTĚ 01:29,56 11 Luka Václav, Ing. 22
2. LUCAS WARRIOR, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:29,78 9 Chaloupka Jiří 45
3. MIKROP ALIGHIERI, 3 55,5 Michal Hrouda 1/2 01:29,89 7 Petrlík Allan 90
4. FORTE, 3 j 56,0 Beysim Ferhanov 1 3/4 01:30,16 3 Haris Ludvík 40
5. VINTANA, 3 55,5 ž. Adam Florian hlava 01:30,18 10 Seménka Zdeněk 200
6. NARGOTA, 3 52,0 žk. Taťána Mášová 1 1/4 01:30,40 12 Berthier Kateřina 250
7. SIR CORAL, 3 s 56,0 Daniel Vyhnálek 5 01:31,39 4 Bartoš st. Josef 300
8. STREIF, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 01:31,56 8 Hronová Ilona 300
9. REFLEX, 3 s 57,0 ž. Pavlína Filipová kr.hlava 01:31,58 13 Berthier Kateřina 150
10. NAISAN, 3 54,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:31,80 1 Blažek Svatoslav 80
11. BORN TO RACE(GER), 3 56,5 ž. Martin Laube krk 01:31,85 5 Germič Karel 45
12. VENEZIA, 3 55,5 žk. Zuzana Míčová daleko 01:36,93 2 Germič Karel 250
13. ODIONETA, 3 55,5 ž. Jan Verner 10 01:38,72 6 Chaloupka Václav, Ing. 350
Čas: 01:29,56, Mezičasy: (14,31 - 24,65 - 24,63 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1 3/4-hlava-1 1/4-5-1-kr.hlava-1 1/4-krk-daleko-10

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Fennessy M.

Kůň č.4 SIR CORAL ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.11 MEQUINENZA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Haris L. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.3 FORTE (DU 16/11).

video


4. dostih, start 15:51
1054 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED DYNAMITE(GB), 3 58,0 ž. David Liška BOJ 01:42,51 5 Luka Václav, Ing. 20
2. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2 01:42,62 14 Luka Václav, Ing. 100
3. PARTY STAR(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 4 01:43,41 11 Luka Václav, Ing. 100
4. SPENCER(GB), 3 j 52,0 Lucie Fialová 2 01:43,69 10 Janáčková Koplíková Ingrid 250
5. DARKGELTON LADY, 3 56,5 Michal Hrouda 3/4 01:43,80 8 Petrlík Allan 30
6. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:44,20 6 Hanáček Jaroslav 100
7. LADY LAURETTA(GB), 3 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 01:44,38 3 Luka Václav, Ing. 180
8. ZAUKHAN(GB), 3 54,5 ž. Martin Laube 1 01:44,57 1 Šavujev Arslangirej 350
9. MELANIA(GER), 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 01:44,92 16 Hlavatý Pavel 350
10. FRANCIMOR(IRE), 3 58,0 Beysim Ferhanov 5 01:45,85 4 Vocásková Helena 45
11. TOS SIA(IRE), 3 51,5 Simona Laubeová 5 01:46,81 12 Koplík Zdeno 400
12. HUDSON HORNET(FR), 3 54,5 Eva Buriánková, Mgr. hlava 01:46,83 15 Chaloupka Jiří 400
13. DECANTER(GB), 3 50,5 žk. Agáta Čermáková 4 1/2 01:47,71 7 Luka Václav, Ing. 170
14. JIR SUN(GB), 3 55,0 ž. Adam Florian 3 01:48,42 13 Urbánek Luboš 230
15. PREMYSLOVNA(GB), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 7 01:50,00 2 Váňa Tomáš 350
16. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 01:50,42 9 Jelen Jaroslav 160
Čas: 01:42,51, Mezičasy: (25,81 - 25,13 - 26,31 - 25,26)
Výrok: BOJ-1/2-4-2-3/4-2 1/2-1-1-2 1/4-5-5-hlava-4 1/2-3-7-2

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Lady Legard

Poplatky: stáj Liliana Carvalho 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.10 SPENCER(GB) (DU13/3, a 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 SPENCER ke startu (DU 16/5)

video


5. dostih, start 16:23
1055 CENA RENOMIA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAN MESSI, 3 56,0 Daniel Vyhnálek LEHCE 01:59,30 13 Moravec Zdeněk 350
2. MARJANEH(IRE), 3 54,0 Michal Hrouda 3 1/2 01:59,87 1 Fedorowicz Vladislav 160
3. TAU TOU, 3 55,5 ž. Jan Verner 2 02:00,19 14 Hanáček Jaroslav 130
D ANZOA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 02:00,61 16 Haris Ludvík 140
4. MARIOS(IRE), 3 s 58,0 ž. David Liška hlava 02:00,64 12 Kub Ivan 100
5. SEPIUS(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 02:00,89 2 Nieslanik Miroslav 16
6. SHIROCCO ALIGHIERI, 3 s 56,5 Simona Laubeová 3 02:01,44 15 Petrlík Allan 50
7. CHARMING EMMA, 3 55,5 Lukáš Vladyka 4 1/2 02:02,22 4 Sýkorová Marcela, Ing. 350
8. NOWETA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 02:02,53 7 Hulínský Václav, MUDr. 170
9. LEGIA, 3 55,5 ž. Adam Florian 2 02:02,87 5 Haris Ludvík 160
10. ARWAX, 3 57,0 ž. Martin Laube 4 02:03,64 10 Kalčík Michal 300
11. RIVAL, 3 57,0 Josef Borč 1 1/2 02:03,92 6 Brož Jiří 200
12. SAHARA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 11 02:06,17 3 Vocásková Helena 45
13. LATINA LADY, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:06,25 9 Růžičková Martina 350
14. SAMER, 3 b 57,0 ž. Jiřina Andrésová 16 02:09,79 11 Nováková Jana, Ing. 300
Nestartovali: ANČA
Čas: 01:59,30, Mezičasy: (15,12 - 27,34 - 25,33 - 25,84 - 25,67)
Výrok: LEHCE-3 1/2-2-(2 1/2)-hlava-1 1/4-3-4 1/2-2-2-4-1 1/2-11-krk-16

Majitel: Kam+Kam Opava, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.11 SAMER ztratil na startu cca 2 délky. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro opuštění dráhy koněm č.16 ANZOA v průběhu dostihu. DK protest projednala a na základě § 430 DŘ diskvalifikovala koně č.16 ANZOA pro opuštění dráhy v průběhu dostihu. Sankce: stáj Stajňa EGL 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu u koně č.14 TAU TOU (DU 16/13), stáj DAR 400 Kč za neohlášenou změnu barvu čapky u koně č.5 LEGIA (DU 16/14).

video


6. dostih, start 16:50
1056 ČERVNOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORM DE NUIT(FR), 4 57,5 ž. Adam Florian BOJ 01:56,83 5 Seménka Zdeněk 50
2. BORUVKA(IRE), 4 sj 49,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:56,84 10 Havelková Martina 70
3. CELINE MY HEART(GB), 7 53,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:57,23 7 Syslová Lenka 150
4. LET FIRE(FR), 5 56,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:57,40 9 Andrés Dušan 100
5. RED PERSIAN(IRE), 5 61,0 ž. Pavlína Filipová hlava 01:57,43 4 Urbánek Luboš 110
6. GALIS, 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:57,68 2 Haris Ludvík 75
7. MASTER OF GOLD(FR), 9 s 61,5 ž. David Liška 1 01:57,88 3 Wroblewski Grzegorz 100
8. NEMO(FR), 4 54,0 Michal Hrouda 1 01:58,06 12 Olehla Čestmír, MVDr. 40
9. PENSEUR(IRE), 5 b 51,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:58,33 11 Koplík Zdeno 160
10. CORSTON(IRE), 4 60,5 ž. Martin Laube 3 01:59,02 8 Šavujev Arslangirej 40
11. CAWOK(IRE), 4 52,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:59,36 1 Tajmr Michal 160
12. IWNIANKA(POL), 8 j 58,5 ž. Jan Rája nos 01:59,37 13 Nieslanik Miroslav 60
13. ORSSIO(FR), 6 s 56,5 ž. Petr Foret 5 02:00,38 6 Drlík Jaroslav 90
Čas: 01:56,83, Mezičasy: (13,95 - 24,07 - 24,70 - 26,35 - 27,76)
Výrok: BOJ-kr.hlava-2 1/4-3/4-hlava-1 1/4-1-1-1 1/4-3-1 1/2-nos-5

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Chedeville P.,Fresnay Agricole S.A.S.

Kůň č.5 STORM DE NUIT byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: stáj TVD a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.3 MASTER OF GOLD (DU 16/14) a stáj Russian Racing Syndicate 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.8 CORSTON (DU 16/14).

video


7. dostih, start 17:18
1057 CENA TIPSPORTU
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIDO(POL), 6 j 56,5 ž. Jan Verner LEHCE 02:43,28 9 Verner Vladimír 40
2. SY JU REE, 4 48,0 žk. Taťána Mášová 5 02:44,21 1 Kříž Petr 60
3. WHITE GHOST, 9 64,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:44,51 13 Kantek Petr, MVDr 70
4. PAPAYA PAYA, 4 j 50,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:44,87 7 Kalčík Michal 65
5. BEST BOX(POL), 9 62,0 Josef Borč 3/4 02:45,02 2 Křídlová Tamara 60
6. IRISH HERO, 4 58,0 ž. David Liška 3/4 02:45,19 8 Berthier Kateřina 65
7. LUCIFER, 7 s 60,0 am. Tereza Podráská 7 02:46,38 5 Bartoš st. Josef 100
8. HEURE, 9 58,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:47,05 11 Ilíková Kateřina 85
9. MARILYN DANCER, 7 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:47,30 10 Dobrovolný Karel 110
10. MAINE D`ANGE(IRE), 5 58,0 žk. Alena Plimlová 3/4 02:47,48 6 Fedorowicz Vladislav 75
11. WARSPITE(IRE), 5 49,0 ž. Martina Havelková 11 02:49,86 3 Drlík Jaroslav 65
Nestartovali: RABBIT MAKFI(GB), RABBIT WIN(IRE)
Čas: 02:43,28, Mezičasy: (27,82 - 27,11 - 29,73 - 24,94 - 27,89 - 25,79)
Výrok: LEHCE-5-2-2 1/4-3/4-3/4-7-3 1/2-1 1/4-3/4-11

Majitel: Viktorie V, Trenér: Verner Vladimír, Chov: SK Moszna

Poplatky: Stáj Filip 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.8 IRISH HERO (DU 16/14)

video


8. dostih, start 17:48
1058 CENA CENTRA PŘÍVĚSŮ, s. r. o.
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CACOPHONOUS(GB), 5 57,0 ž. Martina Havelková LEHCE 03:07,69 1 Havelková Martina 110
2. WESTERNERKA(IRE), 4 56,0 Beysim Ferhanov 3 03:08,25 4 Vocásková Helena 25
3. BE MAN(FR), 4 57,0 ž. Jan Verner 6 03:09,44 3 Tůma Pavel 60
4. WELL ABSOLUT, 4 57,0 ž. David Liška 8 03:11,12 5 Myšková Štěpánka 22
5. ORSON, 5 57,5 ž. Milan Zatloukal daleko 03:15,57 6 Horáková Lenka 40
6. SIXTE(FR), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 10 03:17,61 2 Svatoňová Jana 75
Čas: 03:07,69, Mezičasy: (27,03 - 27,64 - 26,95 - 26,75 - 25,13 - 27,34 - 26,85)
Výrok: LEHCE-3-6-8-daleko-10

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Meon Valley Stud

Sankce: j. Ferhanov B. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel