home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 21.06.2020 - Praha
stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:17
1051 CENA PRVNÍCH NADĚJÍ
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KMOTR(IRE), 2 56,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:18,58 3 Vocásková Helena 27
2. DRAGON ARROW(GB), 2 56,0 ž. Petr Foret 1 1/2 01:18,82 6 Vocásková Helena 37
3. ZORIYMAN(FR), 2 58,0 ž. Jan Rája krk 01:18,88 4 Nieslanik Miroslav 23
4. SPARKLE SHOUT(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner 1 01:19,06 1 Nieslanik Miroslav 100
5. SIGSAUER(IRE), 2 58,0 ž. Martin Laube 4 01:19,91 2 Šavujev Arslangirej 45
6. SINNFONIA, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 15 01:23,04 5 Bartoš st. Josef 60
Čas: 01:18,58, Mezičasy: (26,57 - 26,32 - 25,69)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-krk-1-4-15

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: McEnery P.& Mrs

Kůň č.6 DRAGON ARROW ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: Statek Blata Český Ráj I 400 Kč za nenahlášenou změnu barvy čapky na koni č.3 KMOTR (DŘ § 105).

video

2. dostih, start 14:48
1052 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLTYN, 5 61,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ   13 Seménka Zdeněk 75
2. LA VIDA(GER), 4 b 59,5 ž. Jan Rája 3/4   8 Hlavatý Pavel 75
3. TAELL, 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 1/2   7 Chaloupka Václav 140
4. MONTE CHRISTO, 8 j 62,5 ž. David Liška 1   5 Kalčík Michal 75
5. NÁTURA, 4 58,0 Daniel Vyhnálek krk   12 Mach Ján 100
6. LOUIS LITT, 5 55,0 ž. Martin Laube 1 1/4   14 Kantek Petr 140
7. DODYBUD(IRE), 11 58,5 žk. Zuzana Míčová 2 1/2   3 Kalčík Michal 110
8. BOUŘKA, 9 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4   11 Kantek Petr 40
9. LUSINDA(GB), 5 57,5 ž. Adam Florian 1/2   10 Bodlák Radim 140
10. IBAR, 10 b 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2   2 Bartoš st. Josef 100
11. PALADDIO, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2   6 Chaloupka Jiří 45
12. ALFAZIVE(FR), 5 52,0 ž. Jan Verner 1 1/2   4 Demele Jan 80
13. DARK ALIGHIERI, 5 53,5 žk. Martina Kronďáková 2   9 Mourek František 130
14. GREEN WAY, 4 58,0 žk. Alena Plimlová hlava   1 Germič Karel 65
Čas: 01:15,69, Mezičasy: (25,67 - 24,39 - 25,63)
Výrok: JISTĚ-3/4-1/2-1-krk-1 1/4-2 1/2-3/4-1/2-1/2-1 1/2-1 1/2-2-hlava

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Kůň č.9 DARK ALIGHIERI ztratil na startu cca 3 délky.

video

3. dostih, start 15:18
1053 CENA 108 AGENCY
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MEQUINENZA(IRE), 3 j 54,5 žk. Agáta Čermáková JISTĚ 01:29,56 11 Luka Václav 22
2. LUCAS WARRIOR, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 1 1/4 01:29,78 9 Chaloupka Jiří 45
3. MIKROP ALIGHIERI, 3 55,5 Michal Hrouda 1/2 01:29,89 7 Petrlík Allan 90
4. FORTE, 3 j 56,0 Beysim Ferhanov 1 3/4 01:30,16 3 Haris Ludvík 40
5. VINTANA, 3 55,5 ž. Adam Florian hlava 01:30,18 10 Seménka Zdeněk 200
6. NARGOTA, 3 52,0 žk. Taťána Mášová 1 1/4 01:30,40 12 Berthier Kateřina 250
7. SIR CORAL, 3 s 56,0 Daniel Vyhnálek 5 01:31,39 4 Bartoš st. Josef 300
8. STREIF, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 1 01:31,56 8 Hronová Ilona 300
9. REFLEX, 3 s 57,0 ž. Pavlína Filipová kr.hlava 01:31,58 13 Berthier Kateřina 150
10. NAISAN, 3 54,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:31,80 1 Blažek Svatoslav 80
11. BORN TO RACE(GER), 3 56,5 ž. Martin Laube krk 01:31,85 5 Germič Karel 45
12. VENEZIA, 3 55,5 žk. Zuzana Míčová daleko 01:36,93 2 Germič Karel 250
13. ODIONETA, 3 55,5 ž. Jan Verner 10 01:38,72 6 Chaloupka Václav 350
Čas: 01:29,56, Mezičasy: (14,31 - 24,65 - 24,63 - 25,97)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-1 3/4-hlava-1 1/4-5-1-kr.hlava-1 1/4-krk-daleko-10

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Fennessy M.

Kůň č.4 SIR CORAL ztratil na startu cca 4 délky. Kůň č.11 MEQUINENZA byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: tr. Haris L. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.3 FORTE (DU 16/11).

video

4. dostih, start 15:51
1054 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED DYNAMITE(GB), 3 58,0 ž. David Liška BOJ 01:42,51 5 Luka Václav 20
2. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 57,0 ž. Petr Foret 1/2 01:42,62 14 Luka Václav 100
3. PARTY STAR(IRE), 3 53,0 ž. Martina Havelková 4 01:43,41 11 Luka Václav 100
4. SPENCER(GB), 3 j 52,0 Lucie Fialová 2 01:43,69 10 Janáčková Koplíková Ingrid 250
5. DARKGELTON LADY, 3 56,5 Michal Hrouda 3/4 01:43,80 8 Petrlík Allan 30
6. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 1/2 01:44,20 6 Hanáček Jaroslav 100
7. LADY LAURETTA(GB), 3 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 01:44,38 3 Luka Václav 180
8. ZAUKHAN(GB), 3 54,5 ž. Martin Laube 1 01:44,57 1 Šavujev Arslangirej 350
9. MELANIA(GER), 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 01:44,92 16 Hlavatý Pavel 350
10. FRANCIMOR(IRE), 3 58,0 Beysim Ferhanov 5 01:45,85 4 Vocásková Helena 45
11. TOS SIA(IRE), 3 51,5 Simona Laubeová 5 01:46,81 12 Koplík Zdeno 400
12. HUDSON HORNET(FR), 3 54,5 Eva Buriánková, Mgr. hlava 01:46,83 15 Chaloupka Jiří 400
13. DECANTER(GB), 3 50,5 žk. Agáta Čermáková 4 1/2 01:47,71 7 Luka Václav 170
14. JIR SUN(GB), 3 55,0 ž. Adam Florian 3 01:48,42 13 Urbánek Luboš 230
15. PREMYSLOVNA(GB), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 7 01:50,00 2 Váňa Tomáš 350
16. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 54,5 ž. Jan Verner 2 01:50,42 9 Jelen Jaroslav 160
Čas: 01:42,51, Mezičasy: (25,81 - 25,13 - 26,31 - 25,26)
Výrok: BOJ-1/2-4-2-3/4-2 1/2-1-1-2 1/4-5-5-hlava-4 1/2-3-7-2

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Lady Legard

Poplatky: stáj Liliana Carvalho 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.10 SPENCER(GB) (DU13/3, a 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.10 SPENCER ke startu (DU 16/5)

video

5. dostih, start 16:23
1055 CENA RENOMIA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JAN MESSI, 3 56,0 Daniel Vyhnálek LEHCE 01:59,30 13 Moravec Zdeněk 350
2. MARJANEH(IRE), 3 54,0 Michal Hrouda 3 1/2 01:59,87 1 Fedorowicz Vladislav 160
3. TAU TOU, 3 55,5 ž. Jan Verner 2 02:00,19 14 Hanáček Jaroslav 130
D ANZOA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 02:00,61 16 Haris Ludvík 140
4. MARIOS(IRE), 3 s 58,0 ž. David Liška hlava 02:00,64 12 Kub Ivan 100
5. SEPIUS(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 02:00,89 2 Nieslanik Miroslav 16
6. SHIROCCO ALIGHIERI, 3 s 56,5 Simona Laubeová 3 02:01,44 15 Petrlík Allan 50
7. CHARMING EMMA, 3 55,5 Lukáš Vladyka 4 1/2 02:02,22 4 Sýkorová Marcela 350
8. NOWETA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 02:02,53 7 Hulínský Václav 170
9. LEGIA, 3 55,5 ž. Adam Florian 2 02:02,87 5 Haris Ludvík 160
10. ARWAX, 3 57,0 ž. Martin Laube 4 02:03,64 10 Kalčík Michal 300
11. RIVAL, 3 57,0 Josef Borč 1 1/2 02:03,92 6 Brož Jiří 200
12. SAHARA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 11 02:06,17 3 Vocásková Helena 45
13. LATINA LADY, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal krk 02:06,25 9 Růžičková Martina 350
14. SAMER, 3 b 57,0 ž. Jiřina Andrésová 16 02:09,79 11 Nováková Jana 300
Nestartovali: ANČA
Čas: 01:59,30, Mezičasy: (15,12 - 27,34 - 25,33 - 25,84 - 25,67)
Výrok: LEHCE-3 1/2-2-(2 1/2)-hlava-1 1/4-3-4 1/2-2-2-4-1 1/2-11-krk-16

Majitel: Kam+Kam Opava, Trenér: Moravec Zdeněk, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.11 SAMER ztratil na startu cca 2 délky. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo pro opuštění dráhy koněm č.16 ANZOA v průběhu dostihu. DK protest projednala a na základě § 430 DŘ diskvalifikovala koně č.16 ANZOA pro opuštění dráhy v průběhu dostihu. Sankce: stáj Stajňa EGL 1000 Kč za neohlášenou změnu dresu u koně č.14 TAU TOU (DU 16/13), stáj DAR 400 Kč za neohlášenou změnu barvu čapky u koně č.5 LEGIA (DU 16/14).

video

6. dostih, start 16:50
1056 ČERVNOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORM DE NUIT(FR), 4 57,5 ž. Adam Florian BOJ 01:56,83 5 Seménka Zdeněk 50
2. BORUVKA(IRE), 4 sj 49,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:56,84 10 Havelková Martina 70
3. CELINE MY HEART(GB), 7 53,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:57,23 7 Syslová Lenka 150
4. LET FIRE(FR), 5 56,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:57,40 9 Andrés Dušan 100
5. RED PERSIAN(IRE), 5 61,0 ž. Pavlína Filipová hlava 01:57,43 4 Urbánek Luboš 110
6. GALIS, 7 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:57,68 2 Haris Ludvík 75
7. MASTER OF GOLD(FR), 9 s 61,5 ž. David Liška 1 01:57,88 3 Wroblewski Grzegorz 100
8. NEMO(FR), 4 54,0 Michal Hrouda 1 01:58,06 12 Olehla Čestmír 40
9. PENSEUR(IRE), 5 b 51,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:58,33 11 Koplík Zdeno 160
10. CORSTON(IRE), 4 60,5 ž. Martin Laube 3 01:59,02 8 Šavujev Arslangirej 40
11. CAWOK(IRE), 4 52,5 ž. Jan Verner 1 1/2 01:59,36 1 Tajmr Michal 160
12. IWNIANKA(POL), 8 j 58,5 ž. Jan Rája nos 01:59,37 13 Nieslanik Miroslav 60
13. ORSSIO(FR), 6 s 56,5 ž. Petr Foret 5 02:00,38 6 Drlík Jaroslav 90
Čas: 01:56,83, Mezičasy: (13,95 - 24,07 - 24,70 - 26,35 - 27,76)
Výrok: BOJ-kr.hlava-2 1/4-3/4-hlava-1 1/4-1-1-1 1/4-3-1 1/2-nos-5

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Chedeville P.,Fresnay Agricole S.A.S.

Kůň č.5 STORM DE NUIT byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: stáj TVD a.s. 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.3 MASTER OF GOLD (DU 16/14) a stáj Russian Racing Syndicate 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.8 CORSTON (DU 16/14).

video

7. dostih, start 17:18
1057 CENA TIPSPORTU
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIDO(POL), 6 j 56,5 ž. Jan Verner LEHCE 02:43,28 9 Verner Vladimír 40
2. SY JU REE, 4 48,0 žk. Taťána Mášová 5 02:44,21 1 Kříž Petr 60
3. WHITE GHOST, 9 64,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:44,51 13 Kantek Petr 70
4. PAPAYA PAYA, 4 j 50,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:44,87 7 Kalčík Michal 65
5. BEST BOX(POL), 9 62,0 Josef Borč 3/4 02:45,02 2 Křídlová Tamara 60
6. IRISH HERO, 4 58,0 ž. David Liška 3/4 02:45,19 8 Berthier Kateřina 65
7. LUCIFER, 7 s 60,0 am. Tereza Podráská 7 02:46,38 5 Bartoš st. Josef 100
8. HEURE, 9 58,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:47,05 11 Ilíková Kateřina 85
9. MARILYN DANCER, 7 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:47,30 10 Dobrovolný Karel 110
10. MAINE D`ANGE(IRE), 5 58,0 žk. Alena Plimlová 3/4 02:47,48 6 Fedorowicz Vladislav 75
11. WARSPITE(IRE), 5 49,0 ž. Martina Havelková 11 02:49,86 3 Drlík Jaroslav 65
Nestartovali: RABBIT MAKFI(GB), RABBIT WIN(IRE)
Čas: 02:43,28, Mezičasy: (27,82 - 27,11 - 29,73 - 24,94 - 27,89 - 25,79)
Výrok: LEHCE-5-2-2 1/4-3/4-3/4-7-3 1/2-1 1/4-3/4-11

Majitel: Viktorie V, Trenér: Verner Vladimír, Chov: SK Moszna

Poplatky: Stáj Filip 400 Kč za neohlášenou změnu barvy čapky u koně č.8 IRISH HERO (DU 16/14)

video

8. dostih, start 17:48
1058 CENA CENTRA PŘÍVĚSŮ, s. r. o.
Rovina III.kat. - 2800 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CACOPHONOUS(GB), 5 57,0 ž. Martina Havelková LEHCE 03:07,69 1 Havelková Martina 110
2. WESTERNERKA(IRE), 4 56,0 Beysim Ferhanov 3 03:08,25 4 Vocásková Helena 25
3. BE MAN(FR), 4 57,0 ž. Jan Verner 6 03:09,44 3 Tůma Pavel 60
4. WELL ABSOLUT, 4 57,0 ž. David Liška 8 03:11,12 5 Myšková Štěpánka 22
5. ORSON, 5 57,5 ž. Milan Zatloukal daleko 03:15,57 6 Horáková Lenka 40
6. SIXTE(FR), 4 59,5 ž. Jiří Chaloupka 10 03:17,61 2 Svatoňová Jana 75
Čas: 03:07,69, Mezičasy: (27,03 - 27,64 - 26,95 - 26,75 - 25,13 - 27,34 - 26,85)
Výrok: LEHCE-3-6-8-daleko-10

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Meon Valley Stud

Sankce: j. Ferhanov B. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel