home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 12.06.2020 - Most
stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 13:21
1035 Cena společnosi Tipsport
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RONCAL(GER), 3 52,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:06,21 5 Tůma Pavel 55
2. BOB HEART(IRE), 5 61,5 Beysim Ferhanov 2 1/2 02:06,55 4 Vocásková Helena 18
3. FULMINE LUNA(FR), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:06,76 9 Duchoň Tomáš 70
4. TAMSIN(GER), 4 59,0 ž. Martin Laube 1 02:06,91 6 Hlavatý Pavel 180
5. EYES ON YOU(GER), 3 51,0 Michaela Musialová 1/2 02:06,99 11 Mihalík Marcel 70
6. MILUŠKA, 3 56,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 02:07,20 10 Germič Karel 70
7. TOUCHE FINALE(FR), 4 57,0 ž. Jiří Palík 5 02:07,94 8 Chaloupka Václav, Ing. 160
8. REINE D`ARGENT(FR), 4 58,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 02:08,12 13 Hlavatý Pavel 150
9. JENNY WALKER(IRE), 6 56,5 ž. Vendula Korečková krk 02:08,17 12 Tajmr Michal 140
10. LEWIS GAL, 4 52,0 žk. Taťána Mášová krk 02:08,23 1 Pejšková Ivana, Ing. 200
11. CHARTUM, 5 s 51,5 ž. Martina Havelková 1 02:08,38 3 Růžičková Martina 400
12. THAILAND(GER), 8 bj 61,0 am. Michaela Kacerová 3 02:08,82 7 Kalčík Michal 180
13. KADMEN, 8 57,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 02:09,52 2 Růžičková Martina 1000
Čas: 02:06,21, Mezičasy: (25,35 - 25,78 - 25,44 - 25,33 - 24,31)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 3/4-1-1/2-1 3/4-5-1 1/4-krk-krk-1-3-4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Küssaburg
video


2. dostih, start 13:49
1036 Cena Sweeticon
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANOLLA, 7 56,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková JISTĚ 01:11,56 5 Koplík Zdeno 90
2. AKBULAT(GB), 7 j 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:11,70 10 Hanáček Jaroslav 60
3. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:11,78 8 Kalčík Michal 60
3. GENTLEMAN JACK(SVK), 6 63,5 ž. Jaroslav Línek současně 01:11,78 7 Línek Jaroslav 90
5. WLASTINA(GB), 5 58,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:11,78 14 Neuberg Filip 120
6. BEROUYINE(FR), 6 57,0 ž. Jiří Palík krk 01:11,83 4 Brož Jiří 150
7. STORMICO, 9 j 51,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:11,96 1 Kalčík Michal 80
8. WOBULL SE NOW, 10 61,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:12,16 12 Voršilková Helena, Ing. 50
9. VAN DAMME(SVK), 10 52,5 Michaela Musialová 3/4 01:12,31 9 Mihalík Marcel 150
10. TRINIS, 6 j 51,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:12,40 2 Haris Ludvík 150
11. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 8 b 62,5 ž. Radek Koplík 1 1/4 01:12,59 6 Koplík Zdeno 90
12. STRASSBURG(GB), 4 55,5 Michal Hrouda nos 01:12,59 3 Germič Karel 70
13. SPEED MACHINE(IRE), 8 51,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 01:12,76 13 Kantek Petr, MVDr 150
14. GILIENNE, 4 58,0 ž. Jan Verner 1/2 01:12,85 11 Kub Ivan 200
Čas: 01:11,56, Mezičasy: (24,72 - 23,86 - 22,98)
Výrok: JISTĚ-1-1/2-současně-kr.hlava-krk-1-1 1/2-3/4-1/2-1 1/4-nos-1-1/2

Majitel: Dagmar Dostálová, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Kunčar Jaroslav

Poplatky: stáj Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.5 MANOLLA (DU 16/7)

video


3. dostih, start 14:19
1037 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LOOP LOVE(GB), 8 j 57,5 ž. Jiří Palík LEHCE   5 Brož Jiří 78
2. CENNÁ NADĚJE, 4 b 58,0 ž. Vendula Korečková 5   2 Váňa Tomáš 120
3. VADETABERRY, 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 2   9 Petrlík Allan 20
4. CROSSCHECK, 4 57,0 žk. Taťána Mášová krk   8 Kříž Petr 100
5. QUEST ROYAL(SRB), 9 59,0 Barbora Hejnová 3   3 Neuberg Filip 50
6. LA SARENNE(FR), 6 57,5 Lucie Fialová kr.hlava   1 Pišl Martin 60
7. EMA RAL, 5 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4   10 Menclová Aneta 80
8. PROVENCE, 5 j 51,5 am. Michaela Kacerová 8   7 Kalčík Michal 120
9. SWEET VENDOME(FR), 5 59,0 ž. Ján Havlík 12   4 Tomek Tibor 120
Nestartovali: BARNEY BASH(GER)
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: LEHCE-5-2-krk-3-kr.hlava-3/4-8-12

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Newsells Park Stud

čas neměřen

video


4. dostih, start 14:48
1038 Memoriál Vlastimila Smolíka
Rovina I.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTORIKOS(IRE), 7 59,0 ž. Tomáš Lukášek BOJ 02:28,47 5 Wroblewski Grzegorz 60
2. DARKOLVA(IRE), 5 59,0 ž. Zdenko Šmida 1/2 02:28,55 4 Holčák František 60
3. ROYAL GINO(GER), 7 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/2 02:28,80 1 Línek Jaroslav 100
4. BOOMBOOM KISS(FR), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev krk 02:28,86 9 Urbánek Luboš 40
5. ILE JONES(FR), 4 j 57,5 ž. Vendula Korečková 4 1/4 02:29,65 3 Hulínský Václav, MUDr. 220
6. DALANDI, 4 58,0 ž. Jan Rája 1/2 02:29,73 7 Nieslanik Miroslav 100
7. GASTON(FR), 6 b 59,0 ž. Martin Laube 4 1/4 02:30,51 2 Štangel Marián 120
8. KRONPRINZ(GER), 5 b 59,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:30,96 8 Tůma Pavel 90
9. BOLTHORN, 4 59,0 ž. Radek Koplík 3/4 02:31,11 6 Chodúr Jozef 120
10. WISE RULER(GB), 4 59,0 ž. Jiří Palík daleko 02:47,93 10 Holčák Radek 40
Čas: 02:28,47, Mezičasy: (24,97 - 23,78 - 25,29 - 25,79 - 24,64 - 24,00)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-krk-4 1/4-1/2-4 1/4-2 1/2-3/4-daleko

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: O`Connor J.

Kůň č.5 PORTORIKOS byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila výkon koně č.10 WISE RULER v dostihu, vyslechla ž. Palíka J a tr. Holčáka R. a jejich vyjádření (problémy s dýcháním koně) vzala na vědomí. DK požádala službu konajícího veterináře o vyšetření koně č.10 WISE RULER. Výkon koně č.10 WISE RULER bude nadále sledován. Poplatek: stáj TVD a.s. 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.5 PORTORIKOS (DU. 16/3).

video


5. dostih, start 15:20
1039 Červnová mostecká míle
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 60,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:38,63 14 Urbánek Luboš 80
2. REGINA MIA(IRE), 3 51,0 ž. Martina Havelková 2 01:38,89 5 Štangel Marián 60
3. ROLALIZA, 5 b 53,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:39,06 12 Hlavatý Pavel 60
4. HOFERGIRL(GB), 4 s 53,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/2 01:39,27 10 Janáčková Koplíková Ingrid 60
5. DERNIERA(IRE), 5 61,5 ž. David Liška nos 01:39,27 6 Kub Ivan 100
6. NEVER NOW(GER), 7 56,0 ž. Jiří Palík 1 01:39,43 11 Brož Jiří 100
7. TAPAJO(GER), 8 52,5 Simona Laubeová 1 1/4 01:39,62 1 Chaloupka Václav, Ing. 200
8. DANCING BLOOD(FR), 5 57,0 ž. Ján Havlík 1 1/4 01:39,82 2 Tomek Tibor 120
9. SHEIK YERBOUTI, 8 53,5 žk. Alena Plimlová 3/4 01:39,95 4 Mourek František 200
10. PENSEUR(IRE), 5 b 62,0 ž. Radek Koplík hlava 01:39,96 9 Koplík Zdeno 100
11. STEP STAR, 9 58,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:40,16 7 Váňa Tomáš 100
12. NAZMA(IRE), 7 59,5 žk. Lenka Neprašová 3 01:40,65 15 Vocásková Helena 100
13. WINGET, 6 53,5 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:40,74 13 Berthier Kateřina 140
14. QUINTERO, 5 59,0 am. Kateřina Kuntová 15 01:43,17 8 Šindar Libor 100
Nestartovali - odváženi: LIKE A TRINITY(GB)

Čas: 01:38,63, Mezičasy: (25,85 - 24,82 - 23,60 - 24,36)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-1 1/2-nos-1-1 1/4-1 1/4-3/4-hlava-1 1/2-3-1/2-15

Majitel: MS Racing, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Laddies Poker Two Synd.

Kůň č.3 LIKE A TRINITY v dostihu nestartoval pro neposlušnost ve startovacích boxech. Am. Kacerová M. má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. Poplatek: 3 hearts 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.15 NAZMA ke startu (DU 16/5). Sankce: tr. Březina L. Ing. 1000 Kč za opakovanou neposlušnost koně č. 3 LIKE A TRINITY u startovacích boxů (DŘ § 350). DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.3 LIKE A TRINTIY ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b). DK upustila od odvážení ž. Janáčkové I. po dostihu z důvodu pádu a následného zranění po doběhu dostihu.

video


6. dostih, start 15:54
1040 72. Jarní cena klisen
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 7150 + 14850 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ETERNITY(GER), 3 58,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev JISTĚ 01:37,92 3 Urbánek Luboš 65
2. FRAGA(IRE), 3 58,0 ž. David Liška 3 1/2 01:38,44 1 Luka Václav, Ing. 30
3. ACHIRD(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 1 01:38,60 4 Nieslanik Miroslav 160
4. ZARIYANNKA(IRE), 3 59,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:38,71 5 Koplík Zdeno 400
5. RABBIT BREATH(GB), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1/2 01:38,81 9 Petrlík Allan 250
6. BARTHESA(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:39,00 10 Vocásková Helena 30
7. RABBIT TORONADO(GB), 3 58,0 ž. Jaroslav Línek kr.hlava 01:39,01 11 Petrlík Allan 300
8. SYLVIANA(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 4 01:39,56 6 Nieslanik Miroslav 300
9. MAVERANA(POL), 3 58,0 ž. Jiří Palík 8 01:41,15 7 Nieslanik Miroslav 300
10. SECRET PASSION(GB), 3 58,0 ž. Petr Foret 4 01:42,00 8 Vocásková Helena 40
Nestartovali: REDHEAD LADY(IRE)
Čas: 01:37,92, Mezičasy: (26,06 - 24,21 - 23,05 - 24,60)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1-1/2-1/2-1 1/4-kr.hlava-4-8-4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Paschberg

Kůň č.5 ZARIYANNKA ztratil na startu cca 4 délky. Kůn č.8 SECRET PASSION byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila situaci v oblouku před cílovou rovinou, kdy došlo ke kontaktu mezi koněm č.9 RABBIT BREATH a koněm č.8 SECRET PASSION a následně koněm č.4 ACHIRD. DK konstatovala, že došlo k tísnění těchto koní koněm č. 9 RABBIT BREATH. Poplatek: ž. Koplík R. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 ZARIYANNKA v průběhu dostihového dne (DŘ § 326). Sankce: ž. Šmida Z. 2000 Kč za tísnění a naražení koně č.8 SECRET PASSION a následné tísnění koně č.4 ACHIRD koněm č.9 RABBIT BREATH (DŘ § 364c).

video


7. dostih, start 16:27
1041 Cena Nadačního fondu Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DREAM OF LOVE, 4 55,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:55,70 5 Horáková Lenka 70
2. BEAUTIFUL VISION(FR), 4 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:55,95 1 Koplík Zdeno 140
3. STUHNA(FR), 6 55,0 ž. Martin Laube 1 01:56,12 8 Pejšková Ivana, Ing. 100
4. LADY`S MAN, 8 49,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:56,25 3 Kantek Petr, MVDr 120
5. NADĚJE, 7 55,5 ž. Adam Florian 3/4 01:56,38 9 Voršilková Helena, Ing. 110
6. MONTE CHRISTO, 8 j 60,5 žk. Taťána Mášová 1/2 01:56,45 2 Kalčík Michal 120
7. ALHAMRA(FR), 5 s 60,5 Michal Hrouda 1/2 01:56,53 10 Kub Ivan 70
8. LA VIDA(GER), 4 57,5 Daniel Vyhnálek 1 1/2 01:56,76 7 Hlavatý Pavel 100
9. EOWYN, 7 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:57,08 12 Menclová Aneta 50
10. ALLOUVILLE(FR), 4 58,5 ž. Ján Havlík 3 01:57,53 6 Tomek Tibor 60
11. KATCHABA(USA), 11 53,5 am. Michaela Kacerová 4 1/2 01:58,23 11 Březina Ladislav, Ing. 100
Nestartovali - odváženi: METLAKATLA

Čas: 01:55,70, Mezičasy: (15,30 - 25,17 - 25,47 - 24,26 - 25,50)
Výrok: JISTĚ-2-1-3/4-3/4-1/2-1/2-1 1/2-2-3-4 1/2

Majitel: Stáj JB, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 METLAKATLA nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů. Ž. Verner J. má nárok na jízdné. Sankce: trenér Nagy Ladislav výstraha za nepřipravenost koně č.4 METLAKATLA pro start ze startovacích boxů (DŘ § 411f). Kůň č.4 METLAKATLA bude nadále sledován.

video


8. dostih, start 16:54
1042 Cena společnosti Hipodrom Most
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.4 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT MAKE(IRE), 3 60,5 ž. Tomáš Lukášek BOJ 01:27,80 4 Petrlík Allan 20
2. CULIHRACH(IRE), 3 j 53,0 ž. Martina Havelková hlava 01:27,82 8 Havelková Martina 50
3. NIGHT SKY, 3 j 57,0 Lucie Fialová 3 1/4 01:28,42 5 Haris Ludvík 80
4. BOUŘKA, 9 63,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:28,95 7 Kantek Petr, MVDr 30
5. WOLVERINE, 4 50,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:28,98 2 Voršilková Helena, Ing. 200
6. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 55,0 žk. Martina Kronďáková 1 1/4 01:29,16 3 Sýkorová Marcela, Ing. 100
7. SERESCO, 10 56,5 ž. Jiří Palík 3 01:29,60 10 Brož Jiří 50
8. BIG BOBBY(IRE), 6 j 65,0 Filip Koplík 1 1/4 01:29,81 11 Šindar Libor 100
9. ADMIRAL PIETT(GER), 4 52,0 Simona Laubeová 1/2 01:29,89 9 Chaloupka Václav, Ing. 100
10. JESIENKA, 3 55,0 ž. Martin Laube 5 01:30,72 6 Kantek Petr, MVDr 100
11. ZLOMEK, 7 59,5 am. Michaela Kacerová 7 01:31,93 1 Michal Jiří 80
Čas: 01:27,80, Mezičasy: (15,57 - 24,56 - 24,14 - 23,53)
Výrok: BOJ-hlava-3 1/4-3 1/2-hlava-1 1/4-3-1 1/4-1/2-5-7

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Poplatky: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.3 PRINCESS VIKTORIA ke startu (DU 16/5)

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít