home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 06.06.2020 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:23
1025 CENA OFFICE DEPOT
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONJOUET, 3 53,0 Simona Laubeová BOJ 01:39,39 14 Petrlík Allan 110
2. MEQUINENZA(IRE), 3 j 50,5 žk. Agáta Čermáková krk 01:39,42 13 Luka Václav 40
3. ARMITAGO(FR), 3 60,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:39,74 16 Piruch Jozef 50
4. WELLUNCA, 3 57,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:39,81 9 Kabelková Hana 65
5. FORTE, 3 58,0 ž. Milan Zatloukal 1/2 01:39,92 2 Haris Ludvík 130
6. MIKROP ALIGHIERI, 3 55,5 Michal Hrouda 4 01:40,58 6 Petrlík Allan 90
7. MARIOS(IRE), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3 01:41,05 11 Kub Ivan 75
8. RENATA(GB), 3 b 55,0 Michal Demo 1 01:41,23 15 Demele Jan 75
9. ANZOA, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:41,67 5 Haris Ludvík 170
10. FATRA GLONKA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:41,87 4 Váňa Tomáš 110
11. ROBINSONKA, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 01:42,54 12 Bartoš st. Josef 230
12. DICKE BERTA(FR), 3 55,5 ž. Martin Laube 2 1/4 01:42,91 10 Šavujev Arslangirej 130
13. ARWAX, 3 57,0 ž. Jiří Palík daleko 01:46,91 8 Kalčík Michal 300
14. SHEHREZADA, 3 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 6 01:48,03 3 Růžičková Martina 300
15. BRAŇANKA, 3 55,5 ž. Jan Verner 9 01:49,82 1 Maršíčková Miroslava 300
Nestartovali - odváženi: HEROINA(SVK)

Čas: 01:39,39, Mezičasy: (25,39 - 24,09 - 24,86 - 25,05)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-1/2-1/2-4-3-1-2 3/4-1 1/4-3 1/2-2 1/4-daleko-6-9

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.7 HEROINA v dostihu nestartoval pro neovladatelnost a nevstoupení do startovacích boxů. Ž. Florian A. má nárok na jízdné. Kůň č.3 SHEHREZADA ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: tr. Kubovičová Z. 1000 Kč za nepřipravenost koně č.7 HEROINA na vstup do startovacích boxů (DŘ §411f), Stáj Březová 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.15 RENATA(DŘ § 105).

video

2. dostih, start 14:53
1026 CENA HITRADIA CITY
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALIRAKI, 3 56,5 ž. Jan Verner BOJ 02:28,41 1 Tůma Pavel 37
2. FLY AMICO(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík krk 02:28,44 12 Piruch Jozef 65
3. APOLON, 3 57,5 Michal Demo 2 02:28,79 2 Kalaš Pavel 75
4. CENNÝ POKLAD, 3 s 57,0 ž. Tomáš Lukášek krk 02:28,85 3 Hanáček Jaroslav 85
5. FINIGA, 3 j 55,5 ž. Martin Laube 2 02:29,11 11 Haris Ludvík 140
6. LORIANA OF JAPE, 3 51,0 žk. Denisa Sikorová krk 02:29,16 16 Holčák Radek 50
7. SAIGON ICON(IRE), 3 54,0 Michaela Musialová 1/2 02:29,26 7 Luka Václav 65
8. YANK, 3 57,0 ž. David Liška kr.hlava 02:29,27 8 Luka Václav 100
9. ELSID(FR), 3 s 57,0 ž. Adam Florian 3 02:29,75 13 Seménka Zdeněk 120
10. AVALANCHE, 3 54,0 Michal Hrouda krk 02:29,80 5 Germič Karel 170
11. LITTLE JANE, 3 55,5 ž. Jiří Palík 1/2 02:29,89 4 Brož Jiří 170
12. RUMINKA(GER), 3 56,0 ž. Jaromír Šafář 4 02:30,70 15 Bodlák Radim 75
13. RIVAL, 3 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:30,94 9 Brož Jiří 230
14. FLYING FINN, 3 53,5 žk. Taťána Mášová 5 02:32,02 6 Kříž Petr 270
15. SHEBY LOVE, 3 s 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:32,35 14 Bartoš st. Josef 270
DD VYTOUŽENÝ ZÁZRAK, 3 55,0 Simona Laubeová daleko 02:44,04 10 Foukal Milan 400
Čas: 02:28,41, Mezičasy: (16,41 - 27,44 - 27,47 - 27,58 - 25,17 - 24,34)
Výrok: BOJ-krk-2-krk-2-krk-1/2-kr.hlava-3-krk-1/2-4-1 1/4-5-2 1/4-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

DK přošetřila výkon koně č.10 VYTOUŽENÝ ZÁZRAK v dostihu, vyslechla tr. Foukala M. a jeho vyjádření (zranění koně) vzala na vědomí.

video

3. dostih, start 15:26
1027 CENA EMONT BOHEMIA
Rovina II.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY ROSEBURG(FR), 4 63,0 ž. Martin Laube JISTĚ 02:38,03 12 Seménka Zdeněk 70
2. RAVIELLA, 7 62,5 ž. Martin Srnec 1 1/2 02:38,25 4 Záhorová Eva 90
3. ORLEANO, 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 02:38,38 2 Pejšková Ivana 150
4. CARMELLA(FR), 5 63,0 ž. Milan Zatloukal nos 02:38,39 1 Olehla Čestmír 75
5. DARALARA, 4 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:38,50 3 Záhorová Eva 60
6. GALIS, 7 61,5 ž. Jiří Chaloupka hlava 02:38,52 8 Haris Ludvík 40
7. KAPTAIN JOE(SVK), 4 57,0 ž. David Liška nos 02:38,53 11 Štangel Marián 110
8. BARABASH(GER), 5 63,0 ž. Adam Florian 2 1/2 02:38,89 10 Urbánek Luboš 90
9. GLAVALINO(SRB), 8 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:39,01 6 Mimra Zdeněk 160
10. VÉVODA, 4 b 49,5 ž. Jiřina Andrésová krk 02:39,04 14 Andrés Dušan 120
11. ORPHEUS, 5 57,5 Michal Hrouda nos 02:39,04 7 Seménka Zdeněk 120
12. CASTRO(GER), 4 58,5 ž. Radek Koplík 2 02:39,34 5 Kalaš Pavel 140
13. NIKEANDNEMESIS(IRE), 4 62,5 ž. Jiří Palík 4 02:40,06 13 Holčák František 50
14. IMAN(POL), 6 48,0 žk. Taťána Mášová 7 02:41,59 9 Žalud Radek 400
Čas: 02:38,03, Mezičasy: (28,27 - 26,67 - 28,60 - 26,65 - 25,20 - 22,64)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-nos-3/4-hlava-nos-2 1/2-3/4-krk-nos-2-4-7

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Haras de Manneville

Kůň č.5 CASTRO ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.12 LADY ROSEBURG byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Žalud R. a tr. Andés D. výstraha za pozdní předložení průkazu koní č.9 IMAN a č.14 VÉVODA (DU 3B)

video

4. dostih, start 15:59
1028 CENA CK MARTIN TOUR
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIGHTBLACK(IRE), 6 55,0 ž. Martin Laube TUHÝ BOJ 01:24,45 5 Lehocký Jozef 170
2. PRAY FOR PARIS, 4 54,5 ž. Pavlína Filipová kr.hlava 01:24,46 2 Berthier Kateřina 75
3. LADY MAZIE(IRE), 4 j 57,5 ž. Zdenko Šmida 3/4 01:24,59 14 Štangel Marián 130
4. TROPICAL BOND, 9 b 60,0 am. Michaela Kacerová 2 01:24,90 11 Kalčík Michal 40
5. FILS DE L`AIR(FR), 6 b 59,0 ž. Radek Koplík 3/4 01:25,03 1 Koplík Zdeno 110
6. MOCCAFIX(GER), 7 54,0 Barbora Hejnová 2 01:25,30 7 Neuberg Filip 220
7. ORSSIO(FR), 6 s 60,5 am. Jindřich Fabris hlava 01:25,34 10 Drlík Jaroslav 75
8. IRISH VALENTINE, 4 56,0 Daniel Vyhnálek 2 01:25,67 12 Voršilková Helena 250
9. SARMAT(SVK), 5 54,5 Michaela Musialová 3 01:26,15 9 Mihalík Marcel 220
10. FABLE, 4 56,0 Michal Demo krk 01:26,22 8 Podhányi Jan 130
11. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 59,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:26,42 4 Škrášková Alena 100
12. VALMONT OHNE, 8 59,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:26,46 13 Havlíček Jan 130
13. ISERMAN(FR), 5 62,0 ž. David Liška 1/2 01:26,57 6 Luka Václav 33
14. TEMPLER(GER), 8 56,0 ž. Adam Florian 4 01:27,14 3 Kubovičová Zuzana 140
15. FALSTAFF DE BERCE(FR), 5 58,5 ž. Milan Zatloukal 7 01:28,49 15 Šindar Libor 220
16. DATTLEI(IRE), 3 52,0 am. Josef Břečka, Dis. 12 01:30,87 16 Havelková Martina 400
Čas: 01:24,45, Mezičasy: (12,63 - 22,42 24,21 - 25,19)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3/4-2-3/4-2-hlava-2-3-krk-1 1/4-hlava-1/2-4-7-12

Majitel: Strnisko (SVK), Trenér: Lehocký Jozef, Chov: McCutcheon P.& H.

Kůň č.15 FALSTAFF DE BERCE ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: stáj STRNISKO a stáj KRÁSNO-PODHÁNYI á 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.5 LIGHTBLACK a koni č.8 FABLE (DŘ § 105), tr. Štangel M. 1500 Kč za neohlášené nepoužití fixace jazyka u koně č.14 LADY MAZIE (DŘ § 310).

video

5. dostih, start 16:31
1029 CENA LINO DESIGN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CALORIFIC(IRE), 4 51,0 žk. Denisa Sikorová BOJ 01:25,91 7 Holčák Radek 37
2. ROYAL TOWN(FR), 5 58,0 ž. Radek Koplík krk 01:25,98 6 Koplík Zdeno 60
3. KILWORD(IRE), 9 59,0 ž. Martin Laube 4 01:26,50 1 Lehocký Jozef 60
4. KATHY AMES(FR), 3 56,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:26,77 10 Tůma Pavel 80
5. CELINE MY HEART(GB), 7 54,5 ž. Vendula Korečková nos 01:26,78 9 Syslová Lenka 70
6. ASTORIA(FR), 4 54,0 žk. Taťána Mášová nos 01:26,79 13 Pejšková Ivana 45
7. ECHO RULES(IRE), 11 s 55,5 žk. Alena Plimlová 2 1/4 01:27,14 15 Mourek František 160
8. MYRNA(GB), 4 57,5 ž. Martin Srnec 1 1/2 01:27,37 4 Záhorová Eva 120
9. CAWOK(IRE), 4 62,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:27,46 5 Tajmr Michal 160
10. TAPAJO(GER), 8 56,0 ž. Adam Florian 1/2 01:27,53 11 Chaloupka Václav 350
11. PALADINO(FR), 4 56,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:27,61 2 Nieslanik Miroslav 250
12. IRANDO, 6 s 57,0 ž. David Liška 1 1/4 01:27,83 14 Berthier Kateřina 350
13. CHOP CHOP(IRE), 4 56,0 Michal Hrouda 2 01:28,24 3 Resulov Artur 180
14. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 50,0 Michaela Musialová 15 01:30,58 12 Musialová Michaela 220
Nestartovali - odváženi: DARK ABSOLU
Nestartovali: MASTER OF GOLD(FR)
Čas: 01:25,91, Mezičasy: (14,41 - 22,84 - 24,13 - 24,53)
Výrok: BOJ-krk-4-1 3/4-nos-nos-2 1/4-1 1/2-1/2-1/2-1/2-1 1/4-2-15

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: Paul & Billy McEnery

Kůň č.16 DARK ABSOLU v dostihu nestartoval pro neovladatelnost a nevstoupení do startovacích boxů. Ž. Lukášek A. má nárok na jízdné. Sankce: stáj STÁJ ARENZO 200 Kč za nahlášenou změnu čapky na koni č.3 CHOP CHOP (DU 16/3), tr. Nieslanik M. 500 Kč za pozdní příchod koně č.2 PALADINO do paddocku (DŘ § 332). DK nařídila přezkoušení koně č.16 DARK ABSOLU ze startu ze startovacích boxů před příštím dostihem startovaném ze startovacích boxů.

video

6. dostih, start 16:58
1030 31. MEMORIÁL PROFESORA VÁCLAVA MICHALA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RATE(FR), 3 59,5 ž. Milan Zatloukal JISTĚ 01:24,52 1 Olehla Čestmír 17
2. JOGANVILLE(FR), 3 j 58,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:24,77 4 Nieslanik Miroslav 90
3. CREATOR(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 3 01:25,23 6 Koplík Zdeno 210
4. MAGIC BARON(FR), 3 57,5 ž. Adam Florian 1/2 01:25,34 5 Urbánek Luboš 120
5. HAS D`EMRA(FR), 3 s 57,5 ž. David Liška 1/2 01:25,44 9 Luka Václav 24
6. SEPIUS(FR), 3 j 57,5 ž. Jiří Palík 5 01:26,39 8 Nieslanik Miroslav 250
7. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 3 57,5 Michaela Musialová 1/2 01:26,48 2 Musialová Michaela 110
8. KENSHIBU(IRE), 3 57,5 ž. Martina Havelková 2 01:26,77 7 Havelková Martina 300
9. GO CANADA(IRE), 3 s 57,5 ž. Tomáš Lukášek 3 1/2 01:27,47 3 Koplík Zdeno 150
Čas: 01:24,52, Mezičasy: (13,31 - 23,30 - 25,66 - 22,25)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3-1/2-1/2-5-1/2-2-3 1/2

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Fair Salinia Ltd

Kůň č.6 CREATOR byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Nieslanik M. 2x 500 Kč za pozdní příchod koní č.4 JOGANVILLE a č.8 SEPIUS do paddocku (DŘ § 332), tr. Musialová M. výstraha za pozdní předložení průkazu koně č.2 PLANTEUR`S WHISKEY (DU 3b).

video

7. dostih, start 17:27
1031 15. MEMORIÁL JAROSLAVA MAŠKA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHILLI CHOCOLATE(FR), 6 60,0 ž. Adam Florian BOJ 01:25,25 5 Morávková Jaroslava 100
2. MANOAMANO(FR), 4 j 58,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:25,31 2 Nieslanik Miroslav 45
3. RABBIT HAVANA(GB), 5 58,5 ž. David Liška krk 01:25,37 7 Luka Václav 160
4. POLITICUM(FR), 4 60,0 ž. Radek Koplík krk 01:25,41 1 Šavujev Arslangirej 40
5. SWEETICON(GB), 6 58,5 ž. Petr Foret 1/2 01:25,51 10 Luka Václav 70
6. BORSAKOV(IRE), 8 60,0 ž. Jan Verner 2 1/2 01:25,85 3 Luka Václav 90
7. GEORGE BOOLE(IRE), 6 58,0 ž. Jiří Palík nos 01:25,86 13 Holčák František 140
8. MOLLYS BEST(FR), 6 s 56,0 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:26,00 11 Berthier Kateřina 90
9. SAGAR(IRE), 5 s 60,0 ž. Milan Zatloukal kr.hlava 01:26,01 9 Olehla Čestmír 70
10. BEAU MASSAGOT(FR), 5 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:26,23 6 Luka Václav 130
11. CORSTON(IRE), 4 58,0 ž. Martin Laube 3 1/2 01:26,90 8 Šavujev Arslangirej 160
12. WIRRWARR(GER), 4 b 60,0 Michaela Musialová kr.hlava 01:26,92 12 Mihalík Marcel 210
13. LEXCEED(GER), 9 j 60,0 ž. Jan Rája 2 01:27,26 14 Nieslanik Miroslav 80
14. RED PERSIAN(IRE), 5 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:28,37 15 Urbánek Luboš 140
15. HUA HIN(IRE), 4 58,0 Michal Hrouda 1 01:28,54 4 Fedorowicz Vladislav 350
Čas: 01:25,25, Mezičasy: (14,04 - 23,44 - 24,32 - 23,45)
Výrok: BOJ-krk-krk-krk-1/2-2 1/2-nos-3/4-kr.hlava-1 1/4-3 1/2-kr.hlava-2-8-1

Majitel: Mostry Senica (SVK), Trenér: Morávková Jaroslava, MVDr., Chov: S.A.R.L. BS Racing

Sankce: tr. Luka V. 3x 500 Kč za pozdní příchod koní č.6 BEAU MASSAGOT, č.7 RABBIT HAVANA a č.10 SWEETICON do paddocku (DŘ § 332), stáj Russian Racing Syndicate 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.8 CORSTON (DU. 16/3), ž. Koplík R. 1000 Kč za nevhodné (DŘ § 316) a 1000 Kč nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

8. dostih, start 17:57
1032 CENA ALAVIS
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARKGELTON LADY, 3 60,0 Michal Hrouda V. LEHCE 01:26,60 3 Petrlík Allan 55
2. MY CHARLIE MAN(GB), 9 57,5 ž. Vendula Korečková 7 01:28,00 8 Syslová Lenka 130
3. NURWELA, 4 50,0 ž. Martina Havelková kr.hlava 01:28,01 14 Mach Ján 60
4. LYSYANARGENT(FR), 6 55,5 Simona Laubeová 2 01:28,29 7 Mourek František 70
5. NUTEKI, 4 55,5 ž. Adam Florian 2 01:28,58 15 Hlavatý Pavel 130
6. SORAHHO, 8 57,5 ž. Jiří Palík 1/2 01:28,68 9 Brož Jiří 100
7. NACHTSWAERMER(IRE), 4 61,0 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:28,69 12 Luka Václav 60
8. SINGAPORE SPICE(FR), 8 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:28,90 10 Drlík Jaroslav 80
9. OPINION MAKER(IRE), 6 j 59,5 žk. Taťána Mášová kr.hlava 01:28,92 2 Pejšková Ivana 70
10. DARK ALIGHIERI, 5 54,0 žk. Martina Kronďáková 3/4 01:29,04 6 Mourek František 150
11. NOMBEKO(FR), 6 56,5 Lucie Fialová 3 01:29,56 11 Pišl Martin 90
12. TAELL, 5 60,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:29,62 4 Chaloupka Václav 90
13. AIRUSCHKA, 5 57,5 Michaela Musialová 1 1/4 01:29,90 1 Hála Libor 120
14. TANITSCHKA(GER), 9 57,5 am. Josef Břečka, Dis. 3 01:30,39 5 Kantek Petr 200
15. GOOD SIGN(FR), 6 55,5 Michal Demo 2 1/2 01:30,83 13 Maršíčková Miroslava 130
Nestartovali: COLTYN
Čas: 01:26,60, Mezičasy: (14,63 - 23,11 - 24,84 - 24,02)
Výrok: VELMI LEHCE-7-kr.hlava-2-2-1/2-kr.hlava-1 1/4-kr.hlava-3/4-3-krk-1 1/4-3-2 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video

9. dostih, start 18:24
1033 CENA FONTANA WATERCOOLERS
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLONDIE(GB), 4 62,5 Michal Demo JISTĚ 01:56,43 13 Ilíková Kateřina 100
2. NOGAR, 4 62,0 Daniel Vyhnálek 2 01:56,71 11 Neuberg Filip 100
3. ONDREÁŠ, 7 60,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:57,08 3 Germič Karel 160
4. BEST BOX(POL), 9 b 61,5 Josef Borč 3 1/4 01:57,66 6 Křídlová Tamara 150
5. MONTEPUCINI(FR), 10 55,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. hlava 01:57,69 5 Bernardová Kateřina 210
5. SY JU REE, 4 48,0 žk. Taťána Mášová současně 01:57,69 1 Kříž Petr 65
7. TEMIGIN, 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4 01:58,08 2 Bartoš st. Josef 150
8. LEMESÍNA, 10 56,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:58,09 4 Kantek Petr 110
9. RABBIT MAKFI(GB), 7 64,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 1 01:58,26 8 Juránek Petr 110
10. ANHOR(GER), 5 60,0 Simona Laubeová 1/2 01:58,36 10 Petrlík Allan 30
11. MAINE D`ANGE(IRE), 5 57,5 žk. Alena Plimlová krk 01:58,40 12 Fedorowicz Vladislav 75
12. JOHANNES KEPLER(GB), 12 63,0 žk. Zuzana Jeníčková 2 1/2 01:58,81 9 Mourek František 130
13. AIGER, 7 s 64,5 žk. Lukáš Charvát 3/4 01:58,95 15 Hála Libor 90
14. SAVAGE, 10 53,5 ž. Martina Havelková hlava 01:58,97 14 Kantek Petr 100
15. WEMMA, 4 56,0 ž. Jiří Palík 3 01:59,47 7 Kalčík Michal 170
Čas: 01:56,43, Mezičasy: (13,91 - 25,32 - 25,09 - 26,17 - 25,94)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-3 1/4-hlava-současně-2 1/4-nos-1-1/2-krk-2 1/2-3/4-hlava-3

Majitel: DS JOKI - Ilíková, Trenér: Ilíková Kateřina, Chov: Troy J. M.

Sankce: j. Borč J. 500 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), am.Slámová A. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

10. dostih, start 18:55
1034 CENA TIPSPORTU
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.6 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RENASI, 3 61,5 žk. Denisa Sikorová JISTĚ 01:55,98 2 Holčák Radek 37
2. RIVERSIDE, 11 66,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:56,14 6 Kantek Petr 85
3. STREET SINGER(GB), 6 b 60,0 ž. Radek Koplík 4 01:56,93 3 Koplík Zdeno 55
4. PAPAYA PAYA, 4 49,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:57,42 9 Kalčík Michal 90
5. RABBIT WIN(IRE), 5 63,0 Michal Hrouda 3 01:57,95 1 Petrlík Allan 55
6. CANDLE IN THE WIND, 8 56,0 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:58,64 11 Voršilková Helena 85
7. MANY REASONS(IRE), 4 52,0 Lucie Fialová 2 3/4 01:59,20 4 Pišl Martin 210
8. ABONDANCE(FR), 6 62,0 žk. David Durdis 1 1/2 01:59,45 8 Šindar Libor 110
9. WINNER STARS, 9 55,0 žk. Zuzana Míčová 3 1/2 02:00,16 12 Kub Ivan 130
10. HEURE, 9 58,0 ž. Martin Laube 1 02:00,34 7 Ilíková Kateřina 120
11. HEMINGRAY, 4 53,0 Michaela Musialová 4 1/4 02:01,19 14 Kousek Jiří 160
12. ARISTOTELES, 7 53,0 ž. Jan Verner 1 1/2 02:01,44 5 Slabý Petr 210
13. LADY`S MAN, 8 56,0 ž. Martina Havelková 9 02:03,24 10 Kantek Petr 90
Nestartovali - odváženi: CENNIE

Čas: 01:55,98, Mezičasy: (13,77 - 24,12 - 25,23 - 27,72 - 25,13)
Výrok: JISTĚ-1-4-2 1/2-3-3 1/2-2 3/4-1 1/2-3 1/2-1-4 1/4-1 1/2-9

Majitel: Stáj Mikon, Trenér: Holčák Radek, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.13 CENNIE v dostihu nestartoval pro nevstoupení do startovacích boxů. Ž. Palík J. má nárok na jízdné. DK rozhodla o distancování koně č.13 CENNIE z dostihů startovaných ze startovacích boxů na dobu 4 týdnů tj. od 7.6. do 4.7.2020 včetně (DŘ § 433be).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít