home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 20.09.2020 KV 13.09.2020 CH 12.09.2020 SL 06.09.2020 CH 30.08.2020 MO 29.08.2020 PE 23.08.2020 KV 22.08.2020 SL 16.08.2020 NE 15.08.2020 CH 09.08.2020 KV 08.08.2020 PE 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.05.2020 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:16
1017 Cena společnosti AQUATERM GROUP
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GIANNINA(IRE), 2 56,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:16,12 6 Vocásková Helena 17
2. AGNESKA, 2 56,0 ž. David Liška 2 01:16,36 4 Luka Václav, Ing. 50
3. ZORIYMAN(FR), 2 56,0 ž. Jiří Palík 5 01:17,19 2 Nieslanik Miroslav 50
4. SIGSAUER(IRE), 2 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:17,37 5 Šavujev Arslangirej 100
5. QUARTIUS(IRE), 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 9 01:19,30 3 Váňová Pavla 60
Nestartovali: RAPA ALLA TURCA(IRE)
Čas: 01:16,12, Mezičasy: (26,59 - 25,38 - 24,15)
Výrok: JISTĚ-2-5-1 1/2-9

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Hyde Park Stud

Koně č.2 ZORIYMAN a č.5 SIGSAUER ztratili na startu 2 délky, kůň č.3 QUARTIUS ztratil na startu 3 délky. Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za pomoc u startovacích boxů u koně č.6 GIANNINA (DU 16/7)

video


2. dostih, start 14:47
1018 Cena společnosti KAREL HOLOUBEK TRADE GROUP a.s.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KUBIK(FR), 3 b 52,0 ž. Pavlína Filipová BOJ 02:08,01 5 Štangel Marián 35
2. LANDARON, 6 62,5 Simona Laubeová 3/4 02:08,15 11 Petrlík Allan 50
D EOWYN, 7 59,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:08,25 10 Menclová Aneta 80
3. DODYBUD(IRE), 11 59,5 žk. Zuzana Míčová 3/4 02:08,38 1 Kalčík Michal 100
4. RIVERSIDE, 11 61,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:08,62 9 Kantek Petr, MVDr 100
5. LOOP LOVE(GB), 8 j 60,5 ž. Jiří Palík 3/4 02:08,77 4 Brož Jiří 70
6. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 7 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/2 02:08,98 3 Peťulová Petra 100
7. LEMESÍNA, 10 51,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:09,10 6 Kantek Petr, MVDr 200
8. TOUCHY FEELY, 5 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 02:09,24 8 Neuberg Filip 80
9. EL BUT, 4 56,5 ž. Jan Verner 6 02:10,30 2 Bartoš st. Josef 120
10. MAINE D`ANGE(IRE), 5 53,0 žk. Alena Plimlová 2 1/2 02:10,71 7 Fedorowicz Vladislav 100
Čas: 02:08,01, Mezičasy: (26,65 - 25,44 - 25,52 - 25,20 - 25,20)
Výrok: BOJ-3/4-(1/2)-3/4-1 1/2-3/4-1 1/2-1/2-1-6-2 1/2

Majitel: Lokotrans Slovakia, Trenér: Štangel Marián, Chov: Lellouche E. & S.

DK podala protest ex-offo proti výsledku dostihu pro ztrátu části výstroje u koně č.10 EOWYN a pro křižovaní koně č.10 EOWYN koněm č.5 KUBIK. Sankce: tr. Menclová A. 1000 Kč za špatné nasedlání koně č. 10 EOWYN, které mělo za důsledek diskvalifikaci pro nižší zjištěnou hmotnost po dostihu o 5 kg (DŘ § 305), ž. Filipová P. 1000 Kč za křižování koně č.10 EOWYN koněm č.5 KUBIK (DŘ § 364c). Ž. Hlubučková K. má nárok na jízdné.

video


3. dostih, start 15:16
1019 CENA NADACE MÉSTA KARLOVY VARY
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPASAN(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík LEHCE 02:06,10 10 Chodúr Jozef 200
2. SUPRTUPL(IRE), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 02:06,55 8 Myšková Štěpánka 100
3. SPARTICO(GER), 3 56,0 ž. Adam Florian krk 02:06,59 9 Kubovičová Zuzana, Ing. 80
4. FRANCESKA BELLA(IRE), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek 1 02:06,75 11 Vocásková Helena 25
5. AVIGNON, 3 56,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 02:06,76 6 Váňa Tomáš 80
6. TRISTAN(SVK), 3 56,0 ž. Zdenko Šmida 2 3/4 02:07,16 2 Kubovičová Zuzana, Ing. 140
7. RUSEL(FR), 3 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 02:07,65 5 Nieslanik Miroslav 60
8. STERLI(FR), 3 57,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/2 02:08,17 7 Olehla Čestmír, MVDr. 30
9. SILVER TRIGGER(FR), 3 54,0 Michal Hrouda 1 02:08,32 12 Šavujev Arslangirej 120
10. QUEEN AM(GB), 3 54,0 Michal Demo 3 1/4 02:08,87 1 Demele Jan 300
11. NITRO(POL), 3 58,0 Beysim Ferhanov nos 02:08,88 3 Svatoňová Jana 250
12. AMOS(IRE), 3 54,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 02:09,20 4 Lehocký Jozef 350
Čas: 02:06,10, Mezičasy: (26,57 - 26,27 - 25,13 - 24,71 - 23,42)
Výrok: LEHCE-3 1/2-krk-1-kr.hlava-2 3/4-3 1/4-3 1/2-1-3 1/4-nos-2

Majitel: BORMANN (SVK), Trenér: Chodúr Jozef, Chov: Mülligan G.

Kůň č.10 OPASAN byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


4. dostih, start 15:46
1020 CENA PREZIDENTA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TULARKA(IRE), 4 56,0 ž. Tomáš Lukášek TUHÝ BOJ 01:37,76 8 Vocásková Helena 40
2. MORMILL(GB), 7 59,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:37,77 3 Jelen Jaroslav 100
3. BIG BEN, 4 57,0 ž. Martina Havelková 2 01:38,06 1 Havelková Martina 100
4. DOREMI LAFU(IRE), 6 58,0 ž. Jaroslav Línek 2 01:38,35 4 Línek Jaroslav 300
5. LET FIRE(FR), 5 54,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:38,49 2 Andrés Dušan 250
6. TROPICAL BOND, 9 b 57,0 žk. Zuzana Míčová kr.hlava 01:38,50 12 Kalčík Michal 80
7. HELLO HOBBY(IRE), 9 59,5 ž. Adam Florian 2 1/4 01:38,83 7 Urbánek Luboš 120
8. SIXTE(FR), 4 56,0 Beysim Ferhanov 1/2 01:38,92 6 Svatoňová Jana 250
9. CAPE FREEDOM(IRE), 5 55,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:39,09 9 Šavujev Arslangirej 30
10. BEE CHIC(FR), 6 58,0 ž. Jan Rája hlava 01:39,12 10 Škrášková Alena 150
11. ORIENTAL GLORY(GER), 5 57,0 ž. Jiří Palík 1 01:39,30 5 Brož Jiří 250
12. STORM DE NUIT(FR), 4 58,0 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:39,53 11 Seménka Zdeněk 80
Čas: 01:37,76, Mezičasy: (24,92 - 24,51 - 24,41 - 23,92)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2-2-3/4-kr.hlava-2 1/4-1/2-1 1/4-hlava-1-1 1/4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Kennedy B.,Mrs Kennedy A.M.

Sankce: žk. Míčová Z. 500 Kč za tísnění koně č.3 MORMILL koněm č.12 TROPICAL BOND v oblouku před cílovou rovinou (DŘ § 364c).

video


5. dostih, start 16:16
1021 Cena společnosti TIPSPORT
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DONN CLIFS(IRE), 3 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:39,38 2 Nieslanik Miroslav 35
2. WHISTLEDOWNTHEWIND(IRE), 3 j 57,0 ž. Tomáš Lukášek 3 01:39,80 6 Hanáček Jaroslav 110
3. MAGIC BARON(FR), 3 b 60,5 ž. Adam Florian 3/4 01:39,91 7 Urbánek Luboš 25
4. SILENTBUTTDEADLY(GB), 3 57,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:40,10 3 Jelen Jaroslav 250
5. LADY LAURETTA(GB), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:40,17 4 Luka Václav, Ing. 100
6. PARTY STAR(IRE), 3 56,0 ž. David Liška hlava 01:40,20 1 Luka Václav, Ing. 70
7. EXPECT NO MERCY(FR), 3 59,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4 01:40,41 5 Línek Jaroslav 60
8. MOONLIGHT SERENADE(FR), 3 56,0 ž. Jiří Palík 3 1/4 01:40,87 9 Bodlák Radim 200
9. MARJANEH(IRE), 3 54,0 Michal Hrouda krk 01:40,91 8 Fedorowicz Vladislav 500
10. MELANIA(GER), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:41,49 12 Hlavatý Pavel 300
11. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 52,0 žk. Alena Plimlová 4 1/4 01:42,23 10 Fedorowicz Vladislav 400
ZN KENSHIBU(IRE), 3 57,0 ž. Martina Havelková     11 Havelková Martina 80
Čas: 01:39,38, Mezičasy: (26,03 - 24,21 - 24,67 - 24,47)
Výrok: JISTĚ-3-3/4-1 1/4-1/2-hlava-1 1/4-3 1/4-krk-3 1/4-4 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: O`Neill B.

Poplatek: stáj Hana Veselá 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.1 PARTY STAR (DU 16/7). Koně č.1 PARTY STAR a č.12 MELANIA ztratili 5 a 3 délky na startu. DK vyslechla ž. Havelkovou M. k pádu v cílové rovině. Sankce: ž. Línek J. odnětí licence na jeden dostihový den (12.6.2020 - na žádost jezdce přeložena na 6.6.2020) za křižování koně č.11 KENSHIBU koněm č.5 EXPECT NO MERCY v cílové rovině, které mělo za následek pád ž. Havelkové M. z koně č.11 KENSHIBU (DŘ § 364c).

video


6. dostih, start 16:45
1022 Cena JOCKEY CLUBU ČR
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 5letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DOMINIQUE(FR), 6 68,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE   7 Tůma Pavel 35
2. MEISHO KONGOH(IRE), 6 70,0 ž. Marcel Novák 6   5 Wroblewski Grzegorz 110
3. ANDOINS(FR), 5 j 68,0 ž. Josef Bartoš krk   6 Váňa ml. Josef 28
4. SZTORM(POL), 11 68,0 ž. Marek Stromský 1/2   9 Wroblewski Grzegorz 45
5. CATCH LIFE(ITY), 12 66,5 Michal Kubík kr.hlava   12 Bodlák Radim 300
6. IDEAL CHOC(FR), 6 b 70,0 ž. Jan Kratochvíl 4   10 Váňa st. Josef 100
7. LILFAST(IRE), 8 69,0 ž. Lukáš Matuský 8   2 Štangel Marián 90
8. FOREVER DRY(GER), 5 65,5 Jakub Kocman 1/2   4 Váňa st. Josef 110
9. ALVA(GER), 5 b 66,0 Daniel Vyhnálek 15   1 Neuberg Filip 250
10. DEL REY(SVK), 5 67,0 Pavel Složil ml. 5   13 Mimra Zdeněk 250
11. EMAGOUL(FR), 6 A 1/2 68,0 ž. Jaroslav Myška 7   8 Myšková Štěpánka 90
12. ANTALGIQUE(FR), 5 j 68,0 ž. Martin Liška 3 1/2   11 Urbánek Luboš 300
Nestartovali: NOBLE CLIFFS(FR)
Čas: 04:22,41, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-krk-1/2-kr.hlava-4-8-1/2-15-5-7-3 1/2

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Colombu Jean-Pierre

Kůň č.7 DOMINIQUE byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Štangel M. 1500 Kč za nenahlášené použití lícních beránků u koně č.2 LILFAST (DŘ § 310).

video


7. dostih, start 17:15
1023 Cena HOLOUBEK KONCERN
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ENGELE(FR), 6 s 66,5 Jakub Kocman JISTĚ 03:44,21 2 Jirátová Petra 350
2. GODFREY(FR), 4 A 1/2 62,0 Daniel Vyhnálek 2 3/4 03:44,77 7 Olehla Čestmír, MVDr. 70
3. ANNIE REILLY(GB), 5 67,5 ž. Rostislav Benš 2 03:45,15 9 Wroblewski Grzegorz 350
4. COLPO DI STATO(FR), 6 s 68,5 ž. Josef Bartoš 3/4 03:45,30 12 Váňa ml. Josef 25
5. PERSONAL COACH(FR), 7 68,5 ž. Marek Stromský 3 3/4 03:46,12 4 Wroblewski Grzegorz 120
6. WINTERBERG(GB), 6 70,0 ž. Martin Liška 3 1/4 03:46,79 10 Hanáček Jaroslav 180
7. FATHER FROST(IRE), 8 68,5 ž. Jan Kratochvíl hlava 03:46,83 5 Váňa st. Josef 78
8. TANGO OSCAR(GER), 8 64,5 David Dygrýn 11 03:49,22 8 Wroblewska Iwona 350
9. INTISARI(IRE), 8 67,0 Michal Kubík 4 1/4 03:50,16 1 Bodlák Radim 25
SN MOSANTO(IRE), 5 67,5 Pavel Složil ml.     11 Poles Pavel 100
Z GOLD EVASIVE(GER), 6 68,5 ž. Pavel Kašný     14 Ministr Antonín 400
Z VINNERO, 7 s 69,5 ž. Jaroslav Myška     3 Vašina Josef 770
Z LOVELY DREAM, 4 60,0 žk. Lenka Kvapilová     13 Kvapilová Lenka 550
Nestartovali: VINN
Čas: 03:44,21, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-2-3/4-3 3/4-3 1/4-hlava-11-4 1/4

Majitel: Jaroslav Bouček Buc-Film, Trenér: Jirátová Petra, Chov: Ec.Thierry Duvaldestin

Kůň č.14 GOLD EVASIVE ztratil na startu cca 5 délek. DK vyslechla j. Složila P. ml. k výkonu koně č.11 MOSANTO a jeho vysvětlení (špatná ovladatelnost koně) vzala na vědomí s tím, že bude výkony koně nadále sledovat. Sankce: tr. Poles P. výstraha za nepřipravenost koně do dostihu (DŘ § 411f).

video


8. dostih, start 17:46
1024 Cena HIPODROM HOLOUBEK
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WESTERNERKA(IRE), 4 57,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 03:15,40 13 Vocásková Helena 25
2. NIGHT MOON, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 03:15,57 3 Tůma Pavel 18
3. ORSON, 5 64,0 ž. Milan Zatloukal 5 03:16,71 9 Horáková Lenka 120
4. PRVNÍ DÁMA, 4 59,0 am. Sabina Mokrošová 4 03:17,36 7 Seménka Zdeněk 80
5. LA CORAL, 4 57,0 žk. Lenka Kvapilová 4 1/4 03:18,06 12 Kvapilová Lenka 200
6. ZAFIRO(POL), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář 2 03:18,43 4 Myšková Štěpánka 80
7. EMA RAL, 5 57,0 žk. Zuzana Míčová 7 03:19,80 1 Menclová Aneta 770
8. NIRGERA, 9 56,5 ž. Jiří Palík krk 03:19,84 8 Brož Jiří 350
9. CROSSCHECK, 4 56,5 žk. Taťána Mášová 1 03:20,02 16 Kříž Petr 300
10. VOSSOLIE, 7 60,0 ž. Jiřina Andrésová 2 03:20,37 14 Andrés Dušan 200
11. BARNEY BASH(GER), 4 60,0 ž. Adam Florian 1/2 03:20,46 5 Urbánek Luboš 300
12. KOPRETINA, 8 60,5 ž. Jan Rája 1 1/4 03:20,70 15 Horáková Lenka 200
13. ZAMINDARTON, 4 s 60,5 Michal Hrouda daleko 03:30,17 10 Petrlík Allan 170
14. ANJELLICO, 4 58,5 am. Jindřich Fabris 6 03:31,36 2 Bartoš st. Josef 400
Nestartovali - odváženi: CENNIE
Nestartovali: AIDO(POL)
Čas: 03:15,40, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-5-4-4 1/4-2-7-krk-1-2-1/2-1 1/4-daleko-6

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Geraghty I.

Kůň č.6 CENNIE nestartoval z důvodu pádu jezdce ve zkušebním cvalu, žk. Plimlová A. má nárok na jízdné.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel