home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 24.05.2020 - Praha
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:40
1009 CENA VELKÉ CHUCHLE
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RED DYNAMITE(GB), 3 56,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:54,89 8 Luka Václav 120
2. SHAMALANN(FR), 3 58,0 ž. Martin Laube 1/2 01:54,99 11 Váňa ml. Josef 60
3. PRINCE OF HAVANA(GB), 3 58,0 ž. David Liška 3 3/4 01:55,65 2 Luka Václav 90
4. HAILEY(SVK), 3 58,0 ž. Tomáš Lukášek 7 01:57,23 16 Hanáček Jaroslav 200
5. REDON(IRE), 3 55,5 Dana Bořánková 1 01:57,40 1 Vocásková Helena 29
6. VINDICATOR(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 5 01:58,37 3 Koplík Zdeno 60
7. IL EST GENERAL(GER), 3 58,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:58,62 9 Havelková Martina 200
8. LILIANA(GER), 3 55,0 Michaela Musialová 2 1/4 01:59,00 15 Mihalík Marcel 250
9. FINIGA, 3 j 54,0 Lucie Fialová krk 01:59,06 12 Haris Ludvík 200
10. PREMYSLOVNA(GB), 3 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:59,53 6 Váňa Tomáš 180
11. NOWETA, 3 57,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 01:59,56 5 Hulínský Václav 550
12. ZAUKHAN(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 9 02:01,42 10 Šavujev Arslangirej 90
13. VINTANA, 3 56,0 am. Sabina Mokrošová 2 02:01,77 13 Seménka Zdeněk 350
14. MARJANEH(IRE), 3 56,5 Michal Hrouda daleko 02:07,00 7 Fedorowicz Vladislav 330
15. ANČA, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 7 02:08,56 4 Chaloupka Jiří 330
Nestartovali - odváženi: ARTYSSIMO

Čas: 01:54,89, Mezičasy: (15,02 - 24,07 - 26,45 - 24,74 - 24,61)
Výrok: JISTĚ-1/2-3 3/4-7-1-5-1 1/2-2 1/4-krk-2 1/2-hlava-9-2-daleko-7

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Lady Legard

Kůň č.14 ARTYSSIMO nestartoval z důvodu zranění jezdce ve startovacích boxech, j. Vyhnálek D. má nárok na jízdné. Sankce: výstraha tr. Havelková M. a Mimra Z. za nepřipravenost koní č.9 IL EST GENERAL a č.14 ARTYSSIMO na vstup do startovacích boxů.Koně budou nadále sledováni.

video

2. dostih, start 15:19
1010 CENA DERBY CLUBU PRAGUE
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAVERANA(POL), 3 57,0 ž. Jiří Palík JISTĚ   14 Nieslanik Miroslav 25
2. NA KONCI DUHY, 3 55,5 ž. Martina Havelková 1   11 Brož Jiří 200
3. LUCAS WARRIOR, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 2 1/4   1 Chaloupka Jiří 160
4. RUMINKA(GER), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava   8 Bodlák Radim 270
5. KINGSTON LILLY(IRE), 3 56,0 Beysim Ferhanov krk   5 Vocásková Helena 25
6. DELLIPSA, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2   10 Hulínský Václav 350
7. ELSID(FR), 3 s 57,0 ž. Adam Florian 4 3/4   16 Seménka Zdeněk 160
8. NAISAN, 3 55,5 Michal Demo 1 1/4   4 Blažek Svatoslav 500
9. TAU TOU, 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek 2 1/4   2 Hanáček Jaroslav 220
10. AVALANCHE, 3 54,0 Michal Hrouda nos   9 Germič Karel 250
11. VISIONOFBLACKSTAR(SVK), 3 56,5 ž. Martin Laube 2 1/2   13 Mihalík Marcel 220
12. FLYING FINN, 3 53,5 žk. Taťána Mášová 3 1/4   7 Kříž Petr 400
13. SHEBY LOVE, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2   3 Bartoš st. Josef 350
14. FAZOUL, 3 58,0 ž. Radek Koplík 10   15 Koplík Zdeno 220
15. ODIONETA, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 10   6 Chaloupka Václav 400
Nestartovali: WHISKEY PALACE(FR)
Čas: 01:42,20, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-kr.hlava-krk-2 1/2-4 3/4-1 1/4-2 1/4-nos-2 1/2-3 1/4-2-10-10

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Tomaszewska K.

Kůň č.15 FAZOUL ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: ž. Laube M. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video

3. dostih, start 15:49
1011 CENA B&B CHUCHLE ARENA PRAHA
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MANOLLA, 7 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková TUHÝ BOJ 01:25,91 6 Koplík Zdeno 100
2. WIRRWARR(GER), 4 b 58,0 Michaela Musialová hlava 01:25,95 1 Mihalík Marcel 150
3. NEMO(FR), 4 j 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:26,12 12 Olehla Čestmír 150
4. KILWORD(IRE), 9 64,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:26,35 10 Lehocký Jozef 150
5. ORSSIO(FR), 6 s 61,5 ž. Milan Zatloukal krk 01:26,39 11 Drlík Jaroslav 100
6. IWNIANKA(POL), 8 j 62,0 ž. Jan Rája 1/2 01:26,48 9 Nieslanik Miroslav 100
7. FABLE, 4 55,0 Michal Demo 3/4 01:26,64 7 Podhányi Jan 350
8. PRAY FOR PARIS, 4 61,5 ž. Pavlína Filipová 2 01:26,96 8 Berthier Kateřina 150
9. NINE OU FOUR(IRE), 9 j 63,5 ž. David Liška 2 1/4 01:27,35 3 Luka Václav 65
10. WLASTINA(GB), 5 60,5 ž. Adam Florian 3/4 01:27,50 14 Neuberg Filip 65
11. BEROUYINE(FR), 6 60,0 ž. Jiří Palík 1/2 01:27,60 5 Brož Jiří 100
12. STRASSBURG(GB), 4 58,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:28,17 4 Germič Karel 120
13. GILIENNE, 4 60,0 ž. Jan Verner 4 1/4 01:28,93 13 Kub Ivan 120
14. LUCKYNAV(IRE), 3 s 52,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:29,82 2 Štangel Marián 75
Čas: 01:25,91, Mezičasy: (13,85 - 22,89 - 24,44 - 24,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1-1 1/2-krk-1/2-3/4-2-2 1/4-3/4-1/2-3 1/4-4 1/4-4 1/2

Majitel: Dagmar Dostálová, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Kunčar Jaroslav

Sankce: tr. Koplík Z. 200 Kč za nedostatečnou výstroj vodiče u koně č.6 MANOLLA.

video

4. dostih, start 16:18
1012 93. GOMBA HANDICAP
Rovina I.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750)
Zápisné: 1350 + 4050 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ULTIMATE FIGHT(FR), 6 56,5 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:12,06 3 Koplík Zdeno 120
2. MANOAMANO(FR), 4 j 55,0 ž. Jiří Palík 3/4 01:12,20 8 Nieslanik Miroslav 330
3. BEAU MASSAGOT(FR), 5 54,0 ž. Vendula Korečková 4 01:12,78 5 Luka Václav 85
4. SWEETICON(GB), 6 59,0 ž. David Liška 1/2 01:12,88 1 Luka Václav 75
5. POLITICUM(FR), 4 61,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:12,89 10 Šavujev Arslangirej 60
6. CELINE MY HEART(GB), 7 48,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:13,11 11 Syslová Lenka 330
7. MOLLYS BEST(FR), 6 s 57,5 ž. Pavlína Filipová 3/4 01:13,27 9 Berthier Kateřina 50
8. MR RIGHT(IRE), 8 60,5 ž. Jan Verner kr.hlava 01:13,29 4 Holčák František 60
9. KOOL AND THE GANG(IRE), 10 56,0 David Dygrýn 1 01:13,48 7 Albrecht Jürgen 330
10. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 8 b 53,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:13,57 6 Koplík Zdeno 270
11. BENIDICTION(IRE), 6 53,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:13,83 2 Haris Ludvík 90
12. MASTER OF GOLD(FR), 9 55,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:13,99 12 Wroblewski Grzegorz 120
Čas: 01:12,06, Mezičasy: (24,54 - 23,52 - 24,00)
Výrok: JISTĚ-3/4-4-1/2-kr.hlava-1 1/4-3/4-kr.hlava-1-1/2-1 3/4-3/4

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Hebert A.

Kůň č.3 ULTIMATE FIGHT byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:51
1013 CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLTYN, 5 59,5 am. Sabina Mokrošová JISTĚ 01:15,04 13 Seménka Zdeněk 75
2. NURWELA, 4 51,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:15,13 7 Mach Ján 170
3. BORN TO RACE(GER), 3 56,0 Michal Hrouda 1/2 01:15,23 12 Germič Karel 75
4. BOUŘKA, 9 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:15,30 11 Kantek Petr 60
5. SORAHHO, 8 62,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:15,57 14 Brož Jiří 100
6. KARPOS FAN(FR), 7 b 57,0 Josef Borč krk 01:15,60 9 Křídlová Tamara 250
7. PALADDIO, 5 61,5 ž. Jiří Chaloupka 2 01:15,88 3 Chaloupka Jiří 85
8. PAN DARCY(IRE), 5 j 59,0 am. Michaela Kacerová nos 01:15,88 10 Kalčík Michal 120
9. LADISLAV, 8 51,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:15,98 8 Krysmanová Rennerová Martina 170
10. MONTE CHRISTO, 8 j 65,5 žk. Zuzana Míčová 3 1/2 01:16,53 6 Kalčík Michal 85
11. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 53,0 žk. Martina Kronďáková 3 1/4 01:17,15 5 Sýkorová Marcela 170
12. MONTEPUCINI(FR), 10 52,0 am. Alexandra Slámová, Bc.Dis. krk 01:17,19 1 Bernardová Kateřina 330
13. NIKOLETTA, 4 52,5 Simona Laubeová 2 01:17,51 4 Blažek Svatoslav 300
14. NATTY`S STAR(SVK), 3 59,5 Michaela Musialová 1/2 01:17,59 2 Mihalík Marcel 70
Čas: 01:15,04, Mezičasy: (25,70 - 24,04 - 25,30)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-1/2-1 3/4-krk-2-nos-1/2-3 1/2-3 1/4-krk-2-1/2

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Sankce: tr. Mach J. 500 Kč za pozdní příchod koně č.7 NURWELA do paddocku (DŘ § 332), j. Borč J. 500 Kč za nedostatečnou podporu koně č.9 KARPOS FAN v dostihu (DŘ § 361).

video

6. dostih, start 17:21
1014 62. VELKÁ DUBNOVÁ CENA
Rovina I.kat. - 1800 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IGNACIUS REILLY(GB), 4 59,5 ž. David Liška JISTĚ 01:53,94 5 Luka Václav 50
2. TORQUE POWER(GB), 4 59,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:54,04 13 Šavujev Arslangirej 65
3. SAŠA(GB), 6 j 58,0 ž. Vendula Korečková 3/4 01:54,19 4 Váňa Tomáš 270
4. PORTORIKOS(IRE), 7 59,5 ž. Tomáš Lukášek 1 01:54,35 9 Wroblewski Grzegorz 150
5. BLACK CANYON(FR), 6 59,5 ž. Milan Zatloukal 3 1/4 01:54,85 1 Olehla Čestmír 100
6. SIR SUN(FR), 6 56,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 01:54,96 6 Urbánek Luboš 200
7. DARKOLVA(IRE), 5 59,5 ž. Jiří Palík krk 01:55,02 3 Holčák František 200
8. ZORIANA(GER), 6 58,0 ž. Štefan Budovič 8 01:56,75 12 Kubovičová Zuzana 250
9. KRONPRINZ(GER), 5 59,5 ž. Jan Verner 6 01:57,92 8 Tůma Pavel 28
10. ANGKOR WAT(GB), 4 59,5 ž. Martin Laube 1 1/2 01:58,16 2 Váňa st. Josef 200
11. BOOMBOOM KISS(FR), 5 59,5 ž. Adam Florian 1 1/2 01:58,42 10 Urbánek Luboš 80
12. CAPITAINE COOK(FR), 4 56,5 David Dygrýn 7 01:59,98 11 Albrecht Jürgen 1500
13. HUA HIN(IRE), 4 56,5 Michal Hrouda daleko 02:06,59 7 Fedorowicz Vladislav 1800
Čas: 01:53,94, Mezičasy: (15,34 - 24,88 - 23,77 - 24,99 - 24,96)
Výrok: JISTĚ-1/2-3/4-1-3 1/4-1/2-krk-8-6-1 1/2-1 1/2-7-daleko

Majitel: Syndikát V3J, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Miss Rausing K.

Kůň č.5 IGNACIUS REILLY byl vybrán k antidopingové kontrole. DK vyslechla ž. Vernera J. k situaci před obloukem do cílové roviny a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 17:48
1015 CENA VÁŽNICE
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WICKER STONE(IRE), 9 57,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:42,41 2 Brož Jiří 100
2. JENNY WALKER(IRE), 6 56,0 ž. Vendula Korečková 2 01:42,75 3 Tajmr Michal 100
3. FULMINE LUNA(FR), 6 61,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:43,20 9 Duchoň Tomáš 100
4. LYSYANARGENT(FR), 6 51,0 Simona Laubeová krk 01:43,23 4 Mourek František 220
5. RONCAL(GER), 3 55,0 ž. Jan Verner 1 3/4 01:43,51 7 Tůma Pavel 45
6. NOMBEKO(FR), 6 52,5 Lucie Fialová hlava 01:43,53 15 Pišl Martin 250
7. VAN DAMME(SVK), 10 63,5 Michaela Musialová 3/4 01:43,68 12 Mihalík Marcel 120
8. OPINION MAKER(IRE), 6 j 57,5 ž. Tomáš Lukášek 2 01:44,00 6 Pejšková Ivana 90
9. STUHNA(FR), 6 48,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:44,12 5 Pejšková Ivana 150
10. ALHAMRA(FR), 5 s 56,5 ž. Adam Florian kr.hlava 01:44,13 11 Kub Ivan 150
11. POPOCATEPETL, 5 s 59,0 Michal Hrouda hlava 01:44,16 16 Germič Karel 100
12. TROP, 11 62,5 Daniel Vyhnálek hlava 01:44,20 1 Jelen Jaroslav 100
13. NÁTURA, 4 55,5 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 01:44,22 14 Mach Ján 220
14. THAILAND(GER), 8 b 65,0 am. Michaela Kacerová 1 1/2 01:44,47 13 Kalčík Michal 100
15. PERSEON(IRE), 4 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 01:44,84 10 Andrés Dušan 220
16. ANNIE TIGER, 5 b 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:45,14 8 Mimra Zdeněk 200
Čas: 01:42,41, Mezičasy: (27,07 - 24,33 - 25,74 - 25,27)
Výrok: JISTĚ-2-3-krk-1 3/4-hlava-3/4-2-1/2-kr.hlava-hlava-hlava-kr.hlava-1 1/2-2-2

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Padraig Travers & S.O`Sullivan
video

8. dostih, start 18:19
1016 CENA JOCKEY CLUBU ČR
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALANDI, 4 61,0 ž. Jan Rája LEHCE 02:37,36 15 Nieslanik Miroslav 100
2. MOUNT Q(GB), 5 51,0 žk. Denisa Sikorová 6 02:38,49 9 Holčák František 150
3. SAUL(GB), 5 57,5 Beysim Ferhanov krk 02:38,56 7 Vocásková Helena 25
4. GALIOS, 4 57,5 ž. Milan Zatloukal 2 02:38,92 1 Haris Ludvík 250
5. ORLEANO, 4 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 02:39,11 2 Pejšková Ivana 250
6. AVESTAN(IRE), 4 57,0 ž. Martin Laube 3/4 02:39,27 14 Wroblewski Grzegorz 150
7. THAT`S MY GIRL(GER), 4 59,5 ž. Adam Florian 1 3/4 02:39,57 13 Urbánek Luboš 75
8. CACOPHONOUS(GB), 5 57,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:39,84 11 Havelková Martina 150
9. BRIDPORT(IRE), 5 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 02:40,17 3 Myšková Štěpánka 150
10. URBI ET ORBI(GER), 8 59,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 02:40,72 12 Syslová Lenka 150
11. BELL ELYSEES(GB), 4 57,0 ž. Jiří Palík 4 1/4 02:41,58 8 Brož Jiří 300
12. GIVEN CHOICE(IRE), 5 53,5 ž. Jiřina Andrésová 8 02:43,14 16 Wroblewska Iwona 75
13. LAST OPERA SONG(FR), 7 55,5 Michal Demo 3 1/2 02:43,86 5 Blažek Svatoslav 650
14. OUTBACK RIDER(IRE), 4 56,0 Daniel Vyhnálek 6 02:45,20 4 Bodlák Radim 150
15. SORBET(POL), 5 j 55,0 žk. Zuzana Míčová 4 02:46,02 6 Kalčík Michal 500
16. TAMSIN(GER), 4 59,0 ž. Jan Verner 2 02:46,43 10 Hlavatý Pavel 250
Čas: 02:37,36, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-6-krk-2-1-3/4-1 3/4-1 1/2-2-2 3/4-4 1/4-8-3 1/2-6-4-2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr

Sankce: ž.Zatloukal M. 1000 Kč za zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.1 GALIOS v průběhu dostihového dne, žk.Sikorová D. 1000 Kč za zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.9 MOUNT Q v průběhu dostihového dne (DŘ § 326).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel