home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.05.2020 - Most
stav dráhy: 2.6 (pevná / Firm)
1. dostih, start 16:06
1001 Cena zahájení dostihové sezóny
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRET PASSION(GB), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE 01:24,48 5 Vocásková Helena 27
2. POLISH KING(IRE), 3 s 60,0 ž. Milan Zatloukal 10 01:25,94 1 Wroblewski Grzegorz 85
3. MARKONI LP(SRB), 3 j 57,0 ž. David Liška krk 01:25,98 6 Luka Václav, Ing. 60
4. ARMITAGO(FR), 3 60,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:26,20 12 Piruch Jozef 80
5. QUEEN AM(GB), 3 54,5 Michal Demo 1/2 01:26,29 8 Demele Jan 350
6. SEPIUS(FR), 3 j 56,0 ž. Jiří Palík 4 01:26,78 2 Nieslanik Miroslav 200
7. GALNOTS(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 01:27,04 13 Jelen Jaroslav 350
8. AMBRA(FR), 3 57,0 Michal Hrouda 2 01:27,35 9 Germič Karel 75
9. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 53,0 Lucie Fialová 1 01:27,52 4 Fedorowicz Vladislav 300
10. HUDSON HORNET(FR), 3 54,5 Eva Buriánková, Mgr. 2 1/2 01:27,86 10 Chaloupka Jiří 200
11. HABIT OF BEAMS, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 11 01:29,66 3 Brož Jiří 350
DD DATTLEI(IRE), 3 s 52,5 ž. Martina Havelková daleko 01:44,24 7 Havelková Martina 300
Nestartovali - odváženi: PARTY STAR(IRE)

Čas: 01:24,48, Mezičasy: (14,70 - 23,41 - 22,45 - 23,92)
Výrok: VELMI LEHCE-10-krk-1 1/2-1/2-4-2-2-1-2 1/2-11-daleko

Majitel: DS GAUDIUM, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Natton House Thoroughbreds

Kůň č.11 PARTY STAR neodstartoval do dostihu - nevstoupil do startovacích boxů. ž. Verner J. má nárok na jízdné. Sankce: tr. Luka V. výstraha za neposlušnost koně č. 11 PARTY STAR u startovacích boxů (DŘ § 350). Kůň č.11 PARTY STAR bude DK nadále sledován. Kůň č.7 DATTLEI byl diskvalifikován, nebyl na distnačním mezníku v době, kdy vítěz dostihu probíhal cílem.

video


2. dostih, start 16:34
1002 Cena Mr Righta
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 65,5 žk. Zuzana Míčová BOJ 01:11,23 6 Kalčík Michal 100
2. STORMICO, 9 j 55,0 žk. Taťána Mášová nos 01:11,24 1 Kalčík Michal 120
3. WOBULL SE NOW, 10 64,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 1 01:11,39 9 Voršilková Helena, Ing. 65
4. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 62,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:11,60 7 Škrášková Alena 35
5. NEVER NOW(GER), 7 57,5 ž. Martina Havelková hlava 01:11,62 4 Brož Jiří 130
6. MANOLLA, 7 61,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. krk 01:11,68 5 Koplík Zdeno 100
7. LIKE A TRINITY(GB), 6 51,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:11,79 3 Březina Ladislav, Ing. 130
8. MEQUINENZA(IRE), 3 57,5 ž. David Liška kr.hlava 01:11,80 10 Luka Václav, Ing. 65
9. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 s 64,5 ž. Adam Florian 3 01:12,23 8 Urbánek Luboš 85
10. TRINIS, 6 j 61,5 ž. Milan Zatloukal nos 01:12,23 2 Haris Ludvík 70
Čas: 01:11,23, Mezičasy: (25,30 - 22,38 - 23,55)
Výrok: BOJ-nos-1-1 1/4-hlava-krk-3/4-kr.hlava-3-nos

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500,- za dodatečně ohlášené osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 NEVER NOW ke startu (DU 16/5)

video


3. dostih, start 17:03
1003 Cena společnosti Hipodrom Most
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 4 59,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:18,70 6 Neuberg Filip 120
2. DASA IN(IRE), 3 58,5 ž. David Liška 2 1/2   8 Luka Václav, Ing. 55
3. QUEST ROYAL(SRB), 9 60,0 ž. Jan Rája krk   2 Neuberg Filip 150
4. DREAM OF DRAGON(GB), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4   1 Wroblewski Grzegorz 85
5. SAIGON ICON(IRE), 3 52,0 ž. Pavlína Filipová 1/2   12 Luka Václav, Ing. 85
6. LANDARON, 6 62,5 Simona Laubeová 1 1/4   15 Petrlík Allan 100
7. AZBUK, 4 65,0 ž. Jiří Chaloupka krk   13 Kalčík Michal 120
8. LA SARENNE(FR), 6 58,0 Lucie Fialová 2   7 Pišl Martin 100
9. DREAM OF LOVE, 4 57,5 ž. Jiřina Andrésová hlava   10 Horáková Lenka 250
10. RIVERSIDE, 11 62,5 ž. Martina Havelková 1 1/2   4 Kantek Petr, MVDr 200
11. CHICO DE CHILLI, 4 60,5 ž. Adam Florian 4   16 Seménka Zdeněk 85
12. WHITE GHOST, 9 56,5 ž. Jaromír Šafář 4   3 Kantek Petr, MVDr 250
13. SISI POP, 6 60,5 ž. Jan Verner 10   9 Kub Ivan 170
14. EMA RAL, 5 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 2   14 Menclová Aneta 200
15. MOSTAR, 4 61,5 Michal Demo 3   5 Neuberg Filip 120
Z DESTINY STAR, 5 54,0 Dana Bořánková     11 Horáková Lenka 200
Čas: 02:18,70, Mezičasy: (14,6 - 22,08 - 25,99 - 27,71 - 23,44 - 24,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-1 3/4-1/2-1 1/4-krk-2-hlava-1 1/2-4-4-10-2-3

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Thomas E., Thomas M., Biraben J.

Kůň č.11 DESTINY STAR byl zadržen z důvodu zranění v průběhu dostihu, DK neshledala cizí zavinění. DK prošetřila výkon koně č.9 SISI POP v dostihu, vyslechla ž. Vernera J. a jeho vysvětlení (pro koně nevyhovující stav dráhy) vzala na vědomí. Výkon koně č.9 SISI POP bude DK nadále sledovat. Poplatek: stáj Přikryl s.r.o. 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.6 GRIGRI DE LANCRAY(DU. 16/3).

video


4. dostih, start 17:39
1004 Cena tříletých vytrvalců
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COTE JARDIN(FR), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek LEHCE 02:21,04 6 Chaloupka Jiří 100
2. ROSA ALPINA(FR), 3 58,0 ž. David Liška 5 02:22,07 5 Luka Václav, Ing. 65
3. SYLVIANA(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 02:22,21 1 Nieslanik Miroslav 80
4. SWINGING THOMAS(GER), 3 57,0 ž. Jan Verner krk 02:22,25 4 Tůma Pavel 23
5. ABSOLUTIC, 3 59,5 ž. Adam Florian 2 1/2 02:22,58 9 Neuberg Filip 80
6. THERESIE(IRE), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:22,87 2 Váňa st. Josef 220
7. FLY AMICO(FR), 3 55,5 Michal Demo hlava 02:22,89 8 Piruch Jozef 200
8. HIGHBRATION(GER), 3 52,0 Michal Hrouda 3 02:23,29 10 Germič Karel 400
9. MISS LATVIA(IRE), 3 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 02:23,46 11 Luka Václav, Ing. 100
10. VARIMINGO(GER), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 5 02:24,30 3 Hlavatý Pavel 600
11. GIORGIONE(GB), 3 54,5 ž. Martina Havelková daleko 02:31,61 12 Váňa st. Josef 220
Nestartovali - odváženi: FOREA, SUCH A STAR(IRE)

Čas: 02:21,04, Mezičasy: (13,55 - 26,66 - 27,02 - 26,06 - 24,74 - 23,01)
Výrok: LEHCE-5-1-krk-2 1/2-2 1/4-hlava-3-1 1/4-5-daleko

Majitel: Cajdašrot, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Bozo F., Bozo P., Bozo M.-Ch., Bozo J.-Ch.

Kůň č.6 COTE JARDIN byl vybrán k antidopingové kontrole. Koně č.7 FOREA a č. 13 SUCH A STAR neodstartovali do dostihu z důvodu neposlušnosti před startem dostihu a opuštění startovacích boxů před startem dostihu (č.7) a nevstoupení do startovacích boxů (č.13). j. Fialová L. a žk. Míčová Z. mají nárok na jízdné. Sankce: tr. Haris L. výstraha za neposlušnost koně č. 7 FOREA u startovacích boxů (DŘ § 350). Kůň č.7 FOREA bude DK nadále sledován, tr. Kalčík M. výstraha za neposlušnost koně č.13 SUCH A STAR u startovacích boxů (DŘ § 350). Kůň č.13 SUCH A STAR bude DK nadále sledován.

video


5. dostih, start 18:09
1005 3. Memoriál Jaroslava Podolana
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REINE D`ARGENT(FR), 4 48,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:04,37 1 Hlavatý Pavel 90
2. BORUVKA(IRE), 4 sj 49,0 ž. Martina Havelková krk 02:04,42 3 Havelková Martina 150
3. WELL ABSOLUT, 4 60,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:04,61 10 Myšková Štěpánka 85
4. MO MY DREAM(FR), 5 60,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:04,79 7 Neuberg Filip 55
5. GALIS, 7 62,0 ž. Milan Zatloukal hlava 02:04,82 9 Haris Ludvík 75
6. ORPHEUS, 5 59,5 ž. Adam Florian 2 1/2 02:05,08 5 Seménka Zdeněk 45
7. LA PAIX(FR), 5 j 59,5 ž. Jan Rája 2 1/2 02:05,49 8 Nieslanik Miroslav 65
8. LEWIS GAL, 4 48,5 žk. Taťána Mášová 3 1/2 02:06,17 6 Pejšková Ivana, Ing. 170
9. CAWOK(IRE), 4 56,5 ž. Jiří Palík 3 02:06,61 2 Tajmr Michal 90
10. GLAVALINO(SRB), 8 53,5 ž. Kateřina Hlubučková daleko 02:09,60 4 Mimra Zdeněk 75
Čas: 02:04,37, Mezičasy: (26,95 - 24,45 - 25,35 - 23,63 - 23,99)
Výrok: JISTĚ-krk-1 1/4-1 1/4-hlava-2 1/2-2 1/2-3 1/2-3-daleko

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.
video


6. dostih, start 18:33
1006 46. Memoriál Rudolfa Deyla
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARTHESA(IRE), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:24,91 9 Vocásková Helena 17
2. ETERNITY(GER), 3 59,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:25,30 2 Urbánek Luboš 65
3. RABBIT BREATH(GB), 3 57,5 Michal Hrouda 3/4 01:25,41 6 Petrlík Allan 380
4. ACHIRD(IRE), 3 57,5 ž. Jiří Palík 3 1/4 01:25,99 3 Nieslanik Miroslav 65
5. MILUŠKA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:26,12 1 Germič Karel 350
6. KATHY AMES(FR), 3 57,5 ž. Jan Verner 3/4 01:26,24 7 Tůma Pavel 65
7. REDHEAD LADY(IRE), 3 58,5 ž. Radek Koplík krk 01:26,29 5 Koplík Zdeno 500
8. ANIELA(IRE), 3 57,5 ž. David Liška 1/2 01:26,39 4 Luka Václav, Ing. 250
9. RENATA(GB), 3 b 57,5 ž. Jakub Pavlíček 6 01:27,55 8 Demele Jan 330
Čas: 01:24,91, Mezičasy: (14,98 - 23,68 - 21,97 - 24,28)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-3 1/4-3/4-3/4-krk-1/2-6

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Iceton D.G.

Kůň č.9 BARTHESA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


7. dostih, start 19:05
1007 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 56,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:37,42 12 Vocásková Helena 19
2. HOFERGIRL(GB), 4 sj 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 01:37,96 2 Janáčková Koplíková Ingrid 350
3. TOP GUN(GER), 4 59,5 ž. Jiří Palík 3 01:38,33 3 Brož Jiří 350
4. ROLALIZA, 5 b 55,5 ž. Jan Verner 1 01:38,49 11 Hlavatý Pavel 100
5. STEP STAR, 9 54,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:38,50 7 Váňa Tomáš 170
6. DODYBUD(IRE), 11 56,0 žk. Zuzana Míčová 3 3/4 01:39,03 4 Kalčík Michal 170
7. TOUCHE FINALE(FR), 4 55,5 ž. Kateřina Hlubučková nos 01:39,03 8 Chaloupka Václav, Ing. 100
8. IRISH VALENTINE, 4 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:39,10 1 Voršilková Helena, Ing. 170
9. IRANDO, 6 57,0 ž. David Liška 1/2 01:39,20 6 Berthier Kateřina 100
10. SWAN PRINCESS, 4 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:39,37 14 Horáková Lenka 170
11. NUTEKI, 4 58,0 ž. Adam Florian 2 1/4 01:39,71 15 Hlavatý Pavel 250
12. TIGGY BLUE, 8 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:39,92 5 Jelen Jaroslav 170
13. TEMIGIN, 4 59,5 ž. Jan Rája 5 01:41,09 10 Bartoš st. Josef 450
14. MIREČEK, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:42,60 9 Jirka Petr 100
15. ONDREÁŠ, 7 53,0 Michal Hrouda 10 01:44,50 13 Germič Karel 250
Čas: 01:37,42, Mezičasy: (25,64 - 23,19 - 23,83 - 24,76)
Výrok: JISTĚ-4-3-1-kr.hlava-3 3/4-nos-1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-1 1/4-5-8-10

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.
video


8. dostih, start 19:35
1008 Cena 24. sezóny na Hipodromu Most
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT TORONADO(GB), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:38,85 14 Petrlík Allan 45
2. BOUŘKA, 9 61,0 ž. Adam Florian 2 01:39,12 7 Kantek Petr, MVDr 80
3. SY JU REE, 4 48,0 žk. Taťána Mášová krk 01:39,16 12 Kříž Petr 550
4. STREET SINGER(GB), 6 b 62,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:39,48 2 Koplík Zdeno 120
5. SERESCO, 10 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:39,51 5 Brož Jiří 100
6. CULIHRACH(IRE), 3 j 53,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:39,59 1 Havelková Martina 150
7. BIG BOBBY(IRE), 6 j 63,5 žk. David Durdis krk 01:39,63 13 Šindar Libor 100
8. NIGHT SKY, 3 j 58,0 Lucie Fialová 2 01:39,91 8 Haris Ludvík 75
9. FORTE, 3 64,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:40,05 3 Haris Ludvík 55
10. LUCIFER, 7 s 61,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:40,50 10 Bartoš st. Josef 100
11. WEMMA, 4 55,5 žk. Zuzana Míčová hlava 01:40,51 11 Kalčík Michal 150
12. WOLVERINE, 4 52,0 ž. Kateřina Hlubučková 6 01:41,80 6 Voršilková Helena, Ing. 400
13. LADY`S MAN, 8 60,0 ž. David Liška 1 1/2 01:42,04 9 Kantek Petr, MVDr 75
Nestartovali: WINNER STARS
Čas: 01:38,85, Mezičasy: (24,79 - 23,99 - 24,67 - 25,41)
Výrok: JISTĚ-2-krk-2 1/4-krk-3/4-krk-2-3/4-3-hlava-6-1 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Morris A.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít