home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 18.05.2020 - Most
stav dráhy: 2.6 (pevná / Firm)
1. dostih, start 16:06
1001 Cena zahájení dostihové sezóny
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SECRET PASSION(GB), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE 01:24,48 5 Vocásková Helena 27
2. POLISH KING(IRE), 3 s 60,0 ž. Milan Zatloukal 10 01:25,94 1 Wroblewski Grzegorz 85
3. MARKONI LP(SRB), 3 j 57,0 ž. David Liška krk 01:25,98 6 Luka Václav, Ing. 60
4. ARMITAGO(FR), 3 60,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:26,20 12 Piruch Jozef 80
5. QUEEN AM(GB), 3 54,5 Michal Demo 1/2 01:26,29 8 Demele Jan 350
6. SEPIUS(FR), 3 j 56,0 ž. Jiří Palík 4 01:26,78 2 Nieslanik Miroslav 200
7. GALNOTS(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 2 01:27,04 13 Jelen Jaroslav 350
8. AMBRA(FR), 3 57,0 Michal Hrouda 2 01:27,35 9 Germič Karel 75
9. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 53,0 Lucie Fialová 1 01:27,52 4 Fedorowicz Vladislav 300
10. HUDSON HORNET(FR), 3 54,5 Eva Buriánková, Mgr. 2 1/2 01:27,86 10 Chaloupka Jiří 200
11. HABIT OF BEAMS, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 11 01:29,66 3 Brož Jiří 350
DD DATTLEI(IRE), 3 s 52,5 ž. Martina Havelková daleko 01:44,24 7 Havelková Martina 300
Nestartovali - odváženi: PARTY STAR(IRE)

Čas: 01:24,48, Mezičasy: (14,70 - 23,41 - 22,45 - 23,92)
Výrok: VELMI LEHCE-10-krk-1 1/2-1/2-4-2-2-1-2 1/2-11-daleko

Majitel: DS GAUDIUM, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Natton House Thoroughbreds

Kůň č.11 PARTY STAR neodstartoval do dostihu - nevstoupil do startovacích boxů. ž. Verner J. má nárok na jízdné. Sankce: tr. Luka V. výstraha za neposlušnost koně č. 11 PARTY STAR u startovacích boxů (DŘ § 350). Kůň č.11 PARTY STAR bude DK nadále sledován. Kůň č.7 DATTLEI byl diskvalifikován, nebyl na distnačním mezníku v době, kdy vítěz dostihu probíhal cílem.

video


2. dostih, start 16:34
1002 Cena Mr Righta
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEAR TO BE RICH(FR), 4 j 65,5 žk. Zuzana Míčová BOJ 01:11,23 6 Kalčík Michal 100
2. STORMICO, 9 j 55,0 žk. Taťána Mášová nos 01:11,24 1 Kalčík Michal 120
3. WOBULL SE NOW, 10 64,5 am. Petra Florianová, B.Sc. 1 01:11,39 9 Voršilková Helena, Ing. 65
4. CAPTAIN LUKA(IRE), 4 62,0 ž. Jiří Palík 1 1/4 01:11,60 7 Škrášková Alena 35
5. NEVER NOW(GER), 7 57,5 ž. Martina Havelková hlava 01:11,62 4 Brož Jiří 130
6. MANOLLA, 7 61,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. krk 01:11,68 5 Koplík Zdeno 100
7. LIKE A TRINITY(GB), 6 51,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:11,79 3 Březina Ladislav, Ing. 130
8. MEQUINENZA(IRE), 3 57,5 ž. David Liška kr.hlava 01:11,80 10 Luka Václav, Ing. 65
9. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 s 64,5 ž. Adam Florian 3 01:12,23 8 Urbánek Luboš 85
10. TRINIS, 6 j 61,5 ž. Milan Zatloukal nos 01:12,23 2 Haris Ludvík 70
Čas: 01:11,23, Mezičasy: (25,30 - 22,38 - 23,55)
Výrok: BOJ-nos-1-1 1/4-hlava-krk-3/4-kr.hlava-3-nos

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500,- za dodatečně ohlášené osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 NEVER NOW ke startu (DU 16/5)

video


3. dostih, start 17:03
1003 Cena společnosti Hipodrom Most
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GRIGRI DE LANCRAY(FR), 4 59,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:15,77 6 Neuberg Filip 120
2. DASA IN(IRE), 3 58,5 ž. David Liška 2 1/2 02:16,07 8 Luka Václav, Ing. 55
3. QUEST ROYAL(SRB), 9 60,0 ž. Jan Rája krk 02:16,11 2 Neuberg Filip 150
4. DREAM OF DRAGON(GB), 3 59,0 ž. Milan Zatloukal 1 3/4 02:16,33 1 Wroblewski Grzegorz 85
5. SAIGON ICON(IRE), 3 52,0 ž. Pavlína Filipová 1/2 02:16,41 12 Luka Václav, Ing. 85
6. LANDARON, 6 62,5 Simona Laubeová 1 1/4 02:16,57 15 Petrlík Allan 100
7. AZBUK, 4 65,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:16,61 13 Kalčík Michal 120
8. LA SARENNE(FR), 6 58,0 Lucie Fialová 2 02:16,90 7 Pišl Martin 100
9. DREAM OF LOVE, 4 57,5 ž. Jiřina Andrésová hlava 02:16,92 10 Horáková Lenka 250
10. RIVERSIDE, 11 62,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:17,14 4 Kantek Petr, MVDr 200
11. CHICO DE CHILLI, 4 60,5 ž. Adam Florian 4 02:17,77 16 Seménka Zdeněk 85
12. WHITE GHOST, 9 56,5 ž. Jaromír Šafář 4 02:18,71 3 Kantek Petr, MVDr 250
13. SISI POP, 6 60,5 ž. Jan Verner 10 02:20,72 9 Kub Ivan 170
14. EMA RAL, 5 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:21,01 14 Menclová Aneta 200
15. MOSTAR, 4 61,5 Michal Demo 3 02:21,52 5 Neuberg Filip 120
Z DESTINY STAR, 5 54,0 Dana Bořánková     11 Horáková Lenka 200
Čas: 02:18,70, Mezičasy: (11,67 - 22,08 - 25,99 - 27,71 - 23,44 - 24,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-krk-1 3/4-1/2-1 1/4-krk-2-hlava-1 1/2-4-4-10-2-3

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Thomas E., Thomas M., Biraben J.

Kůň č.11 DESTINY STAR byl zadržen z důvodu zranění v průběhu dostihu, DK neshledala cizí zavinění. DK prošetřila výkon koně č.9 SISI POP v dostihu, vyslechla ž. Vernera J. a jeho vysvětlení (pro koně nevyhovující stav dráhy) vzala na vědomí. Výkon koně č.9 SISI POP bude DK nadále sledovat. Poplatek: stáj Přikryl s.r.o. 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.6 GRIGRI DE LANCRAY(DU. 16/3).

video


4. dostih, start 17:39
1004 Cena tříletých vytrvalců
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COTE JARDIN(FR), 3 56,0 ž. Tomáš Lukášek LEHCE 02:21,04 6 Chaloupka Jiří 100
2. ROSA ALPINA(FR), 3 58,0 ž. David Liška 5 02:22,07 5 Luka Václav, Ing. 65
3. SYLVIANA(FR), 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 02:22,21 1 Nieslanik Miroslav 80
4. SWINGING THOMAS(GER), 3 57,0 ž. Jan Verner krk 02:22,25 4 Tůma Pavel 23
5. ABSOLUTIC, 3 59,5 ž. Adam Florian 2 1/2 02:22,58 9 Neuberg Filip 80
6. THERESIE(IRE), 3 55,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 02:22,87 2 Váňa st. Josef 220
7. FLY AMICO(FR), 3 55,5 Michal Demo hlava 02:22,89 8 Piruch Jozef 200
8. HIGHBRATION(GER), 3 52,0 Michal Hrouda 3 02:23,29 10 Germič Karel 400
9. MISS LATVIA(IRE), 3 53,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 02:23,46 11 Luka Václav, Ing. 100
10. VARIMINGO(GER), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 5 02:24,30 3 Hlavatý Pavel 600
11. GIORGIONE(GB), 3 54,5 ž. Martina Havelková daleko 02:31,61 12 Váňa st. Josef 220
Nestartovali - odváženi: FOREA, SUCH A STAR(IRE)

Čas: 02:21,04, Mezičasy: (13,55 - 26,66 - 27,02 - 26,06 - 24,74 - 23,01)
Výrok: LEHCE-5-1-krk-2 1/2-2 1/4-hlava-3-1 1/4-5-daleko

Majitel: Cajdašrot, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Bozo F., Bozo P., Bozo M.-Ch., Bozo J.-Ch.

Kůň č.6 COTE JARDIN byl vybrán k antidopingové kontrole. Koně č.7 FOREA a č. 13 SUCH A STAR neodstartovali do dostihu z důvodu neposlušnosti před startem dostihu a opuštění startovacích boxů před startem dostihu (č.7) a nevstoupení do startovacích boxů (č.13). j. Fialová L. a žk. Míčová Z. mají nárok na jízdné. Sankce: tr. Haris L. výstraha za neposlušnost koně č. 7 FOREA u startovacích boxů (DŘ § 350). Kůň č.7 FOREA bude DK nadále sledován, tr. Kalčík M. výstraha za neposlušnost koně č.13 SUCH A STAR u startovacích boxů (DŘ § 350). Kůň č.13 SUCH A STAR bude DK nadále sledován.

video


5. dostih, start 18:09
1005 3. Memoriál Jaroslava Podolana
Rovina II.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. REINE D`ARGENT(FR), 4 48,5 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:04,37 1 Hlavatý Pavel 90
2. BORUVKA(IRE), 4 sj 49,0 ž. Martina Havelková krk 02:04,42 3 Havelková Martina 150
3. WELL ABSOLUT, 4 60,5 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 02:04,61 10 Myšková Štěpánka 85
4. MO MY DREAM(FR), 5 60,5 ž. Jan Verner 1 1/4 02:04,79 7 Neuberg Filip 55
5. GALIS, 7 62,0 ž. Milan Zatloukal hlava 02:04,82 9 Haris Ludvík 75
6. ORPHEUS, 5 59,5 ž. Adam Florian 2 1/2 02:05,08 5 Seménka Zdeněk 45
7. LA PAIX(FR), 5 j 59,5 ž. Jan Rája 2 1/2 02:05,49 8 Nieslanik Miroslav 65
8. LEWIS GAL, 4 48,5 žk. Taťána Mášová 3 1/2 02:06,17 6 Pejšková Ivana, Ing. 170
9. CAWOK(IRE), 4 56,5 ž. Jiří Palík 3 02:06,61 2 Tajmr Michal 90
10. GLAVALINO(SRB), 8 53,5 ž. Kateřina Hlubučková daleko 02:09,60 4 Mimra Zdeněk 75
Čas: 02:04,37, Mezičasy: (26,95 - 24,45 - 25,35 - 23,63 - 23,99)
Výrok: JISTĚ-krk-1 1/4-1 1/4-hlava-2 1/2-2 1/2-3 1/2-3-daleko

Majitel: EXCELENT-K s.r.o. Liberec, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.
video


6. dostih, start 18:33
1006 46. Memoriál Rudolfa Deyla
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - klisny
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARTHESA(IRE), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:24,91 9 Vocásková Helena 17
2. ETERNITY(GER), 3 59,0 ž. Adam Florian 2 3/4 01:25,30 2 Urbánek Luboš 65
3. RABBIT BREATH(GB), 3 57,5 Michal Hrouda 3/4 01:25,41 6 Petrlík Allan 380
4. ACHIRD(IRE), 3 57,5 ž. Jiří Palík 3 1/4 01:25,99 3 Nieslanik Miroslav 65
5. MILUŠKA, 3 57,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:26,12 1 Germič Karel 350
6. KATHY AMES(FR), 3 57,5 ž. Jan Verner 3/4 01:26,24 7 Tůma Pavel 65
7. REDHEAD LADY(IRE), 3 58,5 ž. Radek Koplík krk 01:26,29 5 Koplík Zdeno 500
8. ANIELA(IRE), 3 57,5 ž. David Liška 1/2 01:26,39 4 Luka Václav, Ing. 250
9. RENATA(GB), 3 b 57,5 ž. Jakub Pavlíček 6 01:27,55 8 Demele Jan 330
Čas: 01:24,91, Mezičasy: (14,98 - 23,68 - 21,97 - 24,28)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-3 1/4-3/4-3/4-krk-1/2-6

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Iceton D.G.

Kůň č.9 BARTHESA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


7. dostih, start 19:05
1007 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 56,0 Beysim Ferhanov JISTĚ 01:37,42 12 Vocásková Helena 19
2. HOFERGIRL(GB), 4 sj 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 4 01:37,96 2 Janáčková Koplíková Ingrid 350
3. TOP GUN(GER), 4 59,5 ž. Jiří Palík 3 01:38,33 3 Brož Jiří 350
4. ROLALIZA, 5 b 55,5 ž. Jan Verner 1 01:38,49 11 Hlavatý Pavel 100
5. STEP STAR, 9 54,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:38,50 7 Váňa Tomáš 170
6. DODYBUD(IRE), 11 56,0 žk. Zuzana Míčová 3 3/4 01:39,03 4 Kalčík Michal 170
7. TOUCHE FINALE(FR), 4 55,5 ž. Kateřina Hlubučková nos 01:39,03 8 Chaloupka Václav, Ing. 100
8. IRISH VALENTINE, 4 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:39,10 1 Voršilková Helena, Ing. 170
9. IRANDO, 6 57,0 ž. David Liška 1/2 01:39,20 6 Berthier Kateřina 100
10. SWAN PRINCESS, 4 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:39,37 14 Horáková Lenka 170
11. NUTEKI, 4 58,0 ž. Adam Florian 2 1/4 01:39,71 15 Hlavatý Pavel 250
12. TIGGY BLUE, 8 57,0 ž. Tomáš Lukášek 1 1/4 01:39,92 5 Jelen Jaroslav 170
13. TEMIGIN, 4 59,5 ž. Jan Rája 5 01:41,09 10 Bartoš st. Josef 450
14. MIREČEK, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 8 01:42,60 9 Jirka Petr 100
15. ONDREÁŠ, 7 53,0 Michal Hrouda 10 01:44,50 13 Germič Karel 250
Čas: 01:37,42, Mezičasy: (25,64 - 23,19 - 23,83 - 24,76)
Výrok: JISTĚ-4-3-1-kr.hlava-3 3/4-nos-1/2-1/2-1 1/4-2 1/4-1 1/4-5-8-10

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.
video


8. dostih, start 19:35
1008 Cena 24. sezóny na Hipodromu Most
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 0 + 0 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT TORONADO(GB), 3 59,0 ž. Tomáš Lukášek JISTĚ 01:38,85 14 Petrlík Allan 45
2. BOUŘKA, 9 61,0 ž. Adam Florian 2 01:39,12 7 Kantek Petr, MVDr 80
3. SY JU REE, 4 48,0 žk. Taťána Mášová krk 01:39,16 12 Kříž Petr 550
4. STREET SINGER(GB), 6 b 62,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:39,48 2 Koplík Zdeno 120
5. SERESCO, 10 57,5 ž. Jiří Palík krk 01:39,51 5 Brož Jiří 100
6. CULIHRACH(IRE), 3 j 53,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:39,59 1 Havelková Martina 150
7. BIG BOBBY(IRE), 6 j 63,5 žk. David Durdis krk 01:39,63 13 Šindar Libor 100
8. NIGHT SKY, 3 j 58,0 Lucie Fialová 2 01:39,91 8 Haris Ludvík 75
9. FORTE, 3 64,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:40,05 3 Haris Ludvík 55
10. LUCIFER, 7 s 61,0 ž. Jaromír Šafář 3 01:40,50 10 Bartoš st. Josef 100
11. WEMMA, 4 55,5 žk. Zuzana Míčová hlava 01:40,51 11 Kalčík Michal 150
12. WOLVERINE, 4 52,0 ž. Kateřina Hlubučková 6 01:41,80 6 Voršilková Helena, Ing. 400
13. LADY`S MAN, 8 60,0 ž. David Liška 1 1/2 01:42,04 9 Kantek Petr, MVDr 75
Nestartovali: WINNER STARS
Čas: 01:38,85, Mezičasy: (24,79 - 23,99 - 24,67 - 25,41)
Výrok: JISTĚ-2-krk-2 1/4-krk-3/4-krk-2-3/4-3-hlava-6-1 1/2

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Morris A.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Nový Otakar, Mgr.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít