home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2020 2019 2018 01.08.2020 LL 26.07.2020 KV 25.07.2020 PE 24.07.2020 PE 18.07.2020 CH 06.07.2020 LL 05.07.2020 KV 04.07.2020 PE 28.06.2020 CH 27.06.2020 SL 21.06.2020 CH 20.06.2020 PE 12.06.2020 MO 06.06.2020 CH 30.05.2020 KV 24.05.2020 CH 18.05.2020 MO
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.08.2020 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:03
1132 CENA STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WASTE NO TIME, 7 56,5 ž. Martina Havelková LEHCE 02:20,93 6 Horáková Lenka 50
2. ZAMINDARTON, 4 s 59,0 Simona Laubeová 3 1/4 02:21,40 13 Petrlík Allan 60
3. HIGHBRATION(GER), 3 50,5 Michaela Musialová 1/2 02:21,52 8 Germič Karel 130
4. BEST BOX(POL), 9 b 57,0 am. Sabina Mokrošová 5 02:22,26 14 Křídlová Tamara 300
5. THAILAND(GER), 8 bj 56,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:22,27 1 Kalčík Michal 130
6. CAWOK(IRE), 4 56,5 ž. Jan Verner 4 1/2 02:22,87 7 Tajmr Michal 50
7. CENNÁ NADĚJE, 4 b 57,5 ž. Vendula Korečková 2 02:23,18 2 Váňa Tomáš 60
8. LUCIFER, 7 s 56,5 Daniel Vyhnálek 3 3/4 02:23,80 11 Bartoš st. Josef 250
9. PORTATILE, 7 53,5 Michal Hrouda hlava 02:23,82 3 Okleštěk Miloslav 350
10. DREAM OF DRAGON(GB), 3 s 57,0 ž. Milan Zatloukal 2 1/4 02:24,22 10 Wroblewski Grzegorz 40
11. ABONDANCE(FR), 6 52,5 Alena Plimlová 1/2 02:24,30 12 Šindar Libor 200
12. CHARMING EMMA, 3 53,0 Lukáš Vladyka 1/2 02:24,39 5 Sýkorová Marcela, Ing. 70
13. HEURE, 9 58,5 Michal Demo 5 02:25,32 9 Ilíková Kateřina 300
14. KATRYEN, 7 57,5 žk. Irena Štěrbová 8 02:26,75 4 Bartoš st. Josef 550
Čas: 02:20,93, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/4-1/2-5-kr.hlava-4 1/2-2-3 3/4-hlava-2 1/4-1/2-1/2-5-8

Majitel: DS Tasava, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Tasov a.s.

Kůň č.14 BEST BOX ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Rabbit Trhový Štěpánov 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.13 ZAMINDARTON (DU 16/7). Sankce: žk. Štěrbová I. 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.4 KATRYEN v průběhu dostihového dne (DŘ § 326) a odnětí licence na jeden dostihový den (tj. 15.8.2020) za nevhodné a zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video


2. dostih, start 14:34
1133 STEEPLECHASE JOCKEY CLUBU ČR
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANTALGIQUE(FR), 5 67,0 ž. Jan Odložil BOJ 04:28,04 2 Urbánek Luboš 45
2. LIANEL(GB), 5 68,0 ž. Marek Stromský krk 04:28,12 6 Popelka Stanislav 70
3. LAD IN, 8 70,5 Pavel Složil ml. 2 1/2 04:28,65 3 Kabelková Hana 20
4. HER HIM(FR), 5 68,0 ž. Rostislav Benš 3 1/2 04:29,44 4 Porkátová Ivana 240
5. SCARE CROW, 8 b 68,5 ž. Jan Faltejsek 16 04:33,03 1 Baštová Pavlína, Ing. 35
6. STEALING A WIN(IRE), 6 b 67,0 ž. Josef Bartoš daleko 04:37,88 5 Liška Martin 65
Z THE BAR IS CLOSED(FR), 5 68,0 ž. Jan Kratochvíl     7 Popelka Stanislav 100
Z RESIKA, 7 62,0 Daniel Vyhnálek     8 Neuberg Filip 440
Čas: 04:28,04, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-3 1/2-16-daleko

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Haras Des Marais
video


3. dostih, start 15:03
1134 HANDICAP TANKODROMU MILOVICE
Rovina IV.kat. - 1700 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SORBET(POL), 5 j 61,5 Zuzana Míčová JISTĚ 01:46,93 4 Kalčík Michal 100
2. BORN TO RACE(GER), 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:47,12 1 Germič Karel 35
3. FORTE, 3 j 61,0 ž. Adam Florian hlava 01:47,15 12 Haris Ludvík 40
4. GOLDENTON, 4 s 67,0 Simona Laubeová 1 01:47,30 5 Petrlík Allan 70
5. LAST OPERA SONG(FR), 7 57,0 Michal Demo 1/2 01:47,37 2 Blažek Svatoslav 80
6. LADISLAV, 8 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1/2 01:47,42 11 Krysmanová Rennerová Martina 100
7. SIR CORAL, 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4 01:47,62 8 Bartoš st. Josef 160
8. STORMICO, 9 j 62,5 am. Michaela Kacerová nos 01:47,62 9 Kalčík Michal 120
9. SWAN PRINCESS, 4 61,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:47,74 13 Horáková Lenka 70
10. BRIGNOGAN PLAGES(FR), 3 50,0 Michaela Musialová krk 01:47,78 3 Musialová Michaela 45
11. TANITSCHKA(GER), 9 56,5 Michal Hrouda 6 01:48,93 7 Kantek Petr, MVDr 200
12. ERUPTION(FR), 7 56,0 am. Veronika Olehlová 4 01:49,72 6 Chaloupka Václav, Ing. 130
13. GREEN WAY, 4 j 58,0 am. Jindřich Fabris 12 01:52,12 10 Germič Karel 160
Čas: 01:46,93, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-hlava-1-1/2-1/2-1 1/4-nos-1/2-krk-6-4-12

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Sobierajski T.

Sankce: j. Laubeová S. 500 Kč za tísnění koně č.12 FORTE koněm č.5 GOLDENTON v cílové rovině (DŘ § 364c).

video


4. dostih, start 15:46
1135 CENA ODBORů KOVO MB
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA FANTAZIA, 2 57,0 ž. Adam Florian V. LEHCE 01:42,78 4 Haris Ludvík 60
2. CHARLESTON CHARLIE(IRE), 2 56,0 ž. Vendula Korečková 8 01:44,33 6 Vocásková Helena 18
3. SOLID EVIDENCE(FR), 2 s 58,0 ž. Radek Koplík 4 01:45,05 3 Šavujev Arslangirej 140
4. GENIE JEAN, 2 53,5 Michal Hrouda 11 01:47,35 5 Zobal František 250
5. TOM JOVI(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:47,50 7 Duchoň Tomáš 250
Nestartovali - odváženi: FAMOUS CATINI(IRE), RULER BABY(IRE)

Čas: 01:42,78, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-4-11-3/4

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.6 CHARLESTON CHARLIE ztratil na startu cca 3 délky. Koně č.1 FAMOUS CATINI a č.2 RULER BABY nevstoupili do startovacích boxů, ž. Verner J. a ž. Lukášek T. mají nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení koní č.1 FAMOUS CATINI a č.2 RULER BABY ze schopnosti startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů (DŘ § 346b).

video


5. dostih, start 16:21
1136 CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOB HEART(IRE), 5 61,0 ž. Tomáš Lukášek V. LEHCE 01:44,26 10 Vocásková Helena 16
2. MEQUINENZA(IRE), 3 j 53,5 ž. Jan Verner 7 01:45,54 4 Hlavatý Pavel 100
3. FACTS AND FIGURES(IRE), 7 61,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 01:45,55 13 Urbánek Luboš 100
4. CARMELLA(FR), 5 57,0 ž. Milan Zatloukal 3 01:45,96 2 Olehla Čestmír, MVDr. 60
5. STEP STAR, 9 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:46,00 7 Váňa Tomáš 160
6. OLINKA, 4 54,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:46,17 12 Horáková Lenka 80
7. SOLITER(GB), 3 51,0 Michaela Musialová 3/4 01:46,30 8 Váňa Tomáš 300
8. DARK SUN(FR), 3 56,0 Daniel Vyhnálek 1 3/4 01:46,58 3 Olehla Čestmír, MVDr. 120
9. QUINTERO, 5 61,0 ž. David Liška 5 01:47,43 5 Šindar Libor 170
10. STRASSBURG(GB), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:48,49 1 Germič Karel 100
11. MANY REASONS(IRE), 4 s 55,0 Michal Demo 9 01:50,42 9 Pišl Martin 440
12. CHARM THUNDER(FR), 3 52,5 ž. Jiřina Andrésová 12 01:53,26 6 Váňa Tomáš 200
ZN SUCH A STAR(IRE), 3 b 52,0 Michal Hrouda     11 Myšková Štěpánka 550
Čas: 01:44,26, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-7-kr.hlava-3-krk-1 1/4-3/4-1 3/4-5-6-9-12

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Radley T.

Poplatky: stáj KarBoBau s.r.o. 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu (DU 16/7) Sankce: tr. Germič K.500 Kč za pozdní příchod koně č.1 STRASSBURG do paddocku (Dا 332)

video


6. dostih, start 16:52
1137 PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FOREVER DRY(GER), 5 70,0 ž. Jan Kratochvíl BOJ 05:40,70 6 Váňa st. Josef 110
2. SZTORM(POL), 11 70,0 ž. Marek Stromský krk 05:40,76 4 Wroblewski Grzegorz 28
3. PEINTRE ELUSIF(FR), 8 70,0 ž. Jan Faltejsek 2 1/4 05:41,05 2 Tůma Pavel 50
4. BIG MAGO(IRE), 10 70,0 Daniel Vyhnálek 2 1/2 05:41,35 7 Nováková Jana, Ing. 330
5. DUSIGROSZ(FR), 7 70,0 ž. Josef Bartoš 7 05:42,75 5 Váňa st. Josef 25
6. PARETO, 13 70,0 ž. Marcel Novák 4 05:43,50 3 Poles Pavel 220
Z LARIZANO, 12 70,0 ž. Jan Odložil     1 Popelka Stanislav 160
Čas: 05:40,70, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-2 1/2-7-4

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Etzean
video


7. dostih, start 17:25
1138 HANDICAP TIPSPORT
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LIA ASHAMAL, 8 59,5 Michaela Musialová BOJ 01:21,31 7 Vašina Josef 120
2. REBELLE D`ARNOULT(IRE), 3 51,5 Alena Plimlová krk 01:21,36 1 Fedorowicz Vladislav 130
3. BOUŘKA, 9 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:21,55 6 Kantek Petr, MVDr 25
4. PAN DARCY(IRE), 5 j 61,0 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:21,56 4 Kalčík Michal 100
5. ZLOMEK, 7 57,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:21,98 2 Michal Jiří 100
6. WEMMA, 4 s 49,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:22,09 11 Kalčík Michal 100
7. CULIHRACH(IRE), 3 j 56,5 ž. Martina Havelková krk 01:22,12 8 Havelková Martina 40
8. ARISTOTELES, 7 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 1 1/2 01:22,32 3 Slabý Petr, Mgr. 160
9. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 6 j 53,0 Lukáš Vladyka 3 1/4 01:22,80 5 Sýkorová Marcela, Ing. 120
10. GISELLE, 5 61,5 Simona Laubeová 3/4 01:22,93 13 Pišl Martin 120
11. WILLY WONKA, 9 56,0 Daniel Vyhnálek 3 1/4 01:23,36 10 Bartoš st. Josef 200
12. NIKOLETTA, 4 51,5 Taťána Mášová krk 01:23,42 12 Blažek Svatoslav 140
13. KARPOS FAN(FR), 7 b 57,5 am. Sabina Mokrošová 5 01:24,27 9 Křídlová Tamara 60
14. LOUIS LITT, 5 63,0 Michal Demo 6 01:25,36 14 Kantek Petr, MVDr 78
Čas: 01:21,31, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1 1/4-kr.hlava-2 3/4-1/2-krk-1 1/2-3 1/4-3/4-3 1/4-krk-5-6

Majitel: RePeTe -Vašina, Trenér: Vašina Josef, Chov: Charvát Group s.r.o.

Kůň č.11 WEMMA ztratil na startu cca 2 délky.

video


8. dostih, start 17:47
1139 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY NUTRIHORSE
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SKYLINE RUNNER(IRE), 7 68,0 ž. Josef Bartoš TUHÝ BOJ 03:52,78 1 Horáková Lenka 100
2. RES JUDICATA(FR), 5 69,5 ž. Jan Faltejsek kr.hlava 03:52,79 10 Tůma Pavel 14
3. ANGKOR WAT(GB), 4 66,0 ž. Jan Kratochvíl 2 1/4 03:53,10 7 Váňa st. Josef 40
4. STREET SINGER(GB), 6 b 67,0 Filip Koplík 10 03:55,13 4 Koplík Zdeno 200
5. MOSANTO(IRE), 5 b 68,0 ž. Marcel Novák 9 03:56,90 8 Poles Pavel 100
6. WELL ABSOLUT, 4 66,0 ž. Jaroslav Myška 9 03:58,42 9 Myšková Štěpánka 65
7. MOSTAR, 4 62,0 Daniel Vyhnálek 2 1/2 03:58,77 5 Neuberg Filip 300
Z CHICA QUERIDA(IRE), 6 64,0 Michal Maksa     2 Zobal František 770
Z SAN ESCOBAR(FR), 5 68,0 ž. Rostislav Benš     6 Wroblewska Iwona 220
ZN TALIFA, 4 63,0 am. Marcel Altenburger     3 Jirátová Petra 660
Čas: 03:52,78, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2 1/4-10-9-9-2 1/2

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Jones T.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel