home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 09.11.2019 CH 02.11.2019 KO 28.10.2019 SL 27.10.2019 CH 26.10.2019 PE 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.09.2019 - Praha
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:06
1316 EJC CENA SPOLEČNOSTI BALTRO
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OPINION MAKER(IRE), 5 j 57,0 ž. Eduardo Pedroza JISTĚ 01:26,94 10 Pejšková Ivana, Ing. 80
2. CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj 55,5 Michaela Musialová 3/4 01:27,07 3 Kalčík Michal 90
3. NÁTURA, 3 58,0 ž. Jiří Palík 1 01:27,23 5 Mach Ján, MVDr. 130
4. DODYBUD(IRE), 10 61,0 ž. Václav Janáček 1/2 01:27,33 13 Kalčík Michal 60
5. POWER ANGEL(IRE), 3 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:27,44 11 Váňa Tomáš 90
6. COLTYN, 4 59,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:27,50 16 Seménka Zdeněk 200
7. ANJELLICO, 3 55,5 ž. Filip Minařík 2 1/2 01:27,88 6 Bartoš st. Josef 75
8. KATRYEN, 6 57,5 ž. Radek Koplík 1 3/4 01:28,16 12 Bartoš st. Josef 250
9. IRANDO, 5 57,0 ž. David Liška krk 01:28,21 7 Berthier Kateřina 30
10. HOFERGIRL(GB), 3 b 56,0 ž. Adrie de Vries 3 01:28,72 9 Koplík Zdeno 150
11. BARIKA, 8 55,5 žk. Taťána Mášová 3/4 01:28,85 8 Hanzlíková Jana 300
12. ZLATONKA(IRE), 3 54,0 Dana Bořánková nos 01:28,85 15 Vocásková Dana 100
13. LEGOLAS, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 3/4 01:29,01 1 Nieslanik Miroslav 40
14. ALFAZIVE(FR), 4 57,0 ž. Colm O`Donoghue 3 01:29,62 4 Demele Jan 130
15. BETTSUT, 4 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 01:30,02 2 Héč Karel 100
16. ERUPTION(FR), 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:30,52 14 Chaloupka Václav, Ing. 130
Čas: 01:26,94, Mezičasy: (13,60 - 25,82 - 23,66 - 23,86)
Výrok: JISTĚ-3/4-1-1/2-1/2-krk-2 1/2-1 3/4-krk-3-3/4-nos-3/4-3-2 1/4-3
Bonus:
15 000 Kč(OPINION MAKER(IRE))Stáj Walter
6 900 Kč(CHICA QUERIDA(IRE))Syndikát V3J
4 500 Kč(NÁTURA)Colegium Racing
2 100 Kč(DODYBUD(IRE))FVE – Relay JK Levín
1 500 Kč(POWER ANGEL(IRE))Statek Blata Český ráj

Majitel: Stáj Walter, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Kildare Racing Syndicate

Poplatek. stáje TOKINAHU-Héč a 3 Hearts á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.2 BETTSUT a č.15 ZLATONKA (DU 16/7). Sankce: stáj Figaro 400 Kč za neohlášenou změnu čapky na koni č.4 ALFAZIVE (DŘ § 105), ž. Montenegro Roberto-Carlos 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b).

video


2. dostih, start 13:37
1317 EJC CENA SPOLEČNOSTI VESIBA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SOMMERA(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková LEHCE 01:55,33 8 Hulínský Václav, MUDr. 140
2. LAST OPERA SONG(FR), 6 56,0 Michal Demo 5 01:56,20 4 Blažek Svatoslav 50
3. WICKER STONE(IRE), 8 57,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:56,32 14 Brož Jiří 70
4. AZBUK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:56,67 9 Kalčík Michal 110
5. GOLDENTON, 3 s 61,5 ž. Jaroslav Línek nos 01:56,68 6 Petrlík Allan 90
6. ECOLOGIC, 3 55,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 5 01:57,71 2 Nieslanik Miroslav 50
7. BEAUTIFUL VISION(FR), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:57,94 10 Koplík Zdeno 140
8. MISS PRAGUE(IRE), 3 j 56,0 ž. Jiří Palík krk 01:57,98 5 Berthier Kateřina 160
9. NEMO(FR), 3 55,5 Michaela Musialová 5 01:59,16 1 Olehla Čestmír, MVDr. 35
10. TARIQUE(FR), 3 s 56,5 ž. David Liška 3/4 01:59,31 7 Urbánek Luboš 55
11. MY CHARLIE MAN(GB), 8 60,5 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:59,40 11 Syslová Lenka 90
12. LUCIAN(GER*), 6 57,5 žk. Alena Plimlová 1 1/4 01:59,62 12 Mourek František 140
13. PERSEON(IRE), 3 55,5 ž. Filip Minařík 1/2 01:59,72 13 Váňa Tomáš 100
14. IRISH HERO, 3 55,5 žk. Taťána Mášová 10 02:01,79 15 Berthier Kateřina 250
15. MARILYN DANCER, 6 56,0 Lucie Fialová daleko 02:13,34 3 Dobrovolný Karel 350
Čas: 01:55,33, Mezičasy: (14,87 - 24,60 - 25,10 - 26,75 - 24,01)
Výrok: LEHCE-5-1/2-2 1/4-nos-5-1 1/2-krk-5-3/4-1/2-1 1/4-1/2-10-daleko
Bonus:
15 000 Kč(LA SOMMERA(FR))Protendon-Hulínský
6 900 Kč(LAST OPERA SONG(FR))Autodoprava Blažek s.r.o.
4 500 Kč(WICKER STONE(IRE))Zámek Domoradice
2 100 Kč(AZBUK)The Sons of Sharpour
1 500 Kč(GOLDENTON)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: de la Heronniere T.

Kůň č.12 LUCIAN ztratil na startu cca 10 délek.

video


3. dostih, start 14:23
1318 EJC GLOMEX Military Supplies HANDICAP
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORSSIO(FR), 5 s 61,0 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:56,34 8 Drlík Jaroslav 100
2. POPOCATEPETL, 4 s 55,0 ž. Per-Anders Graberg 2 1/2 01:56,82 10 Germič Karel 50
3. RUSTIKAL(IRE), 3 55,5 ž. Antoine Hamelin kr.hlava 01:56,83 4 Luka Václav, Ing. 60
4. GALIOS, 3 59,0 ž. Adrie de Vries nos 01:56,84 2 Haris Ludvík 23
5. DERNIERA(IRE), 4 57,5 ž. Colm O`Donoghue 3 3/4 01:57,52 5 Kub Ivan 80
6. ČAMILLA, 6 s 57,0 ž. Eduardo Pedroza 1 1/2 01:57,77 9 Verner Vladimír 75
7. FULMINE LUNA(FR), 5 57,0 ž. Fergus Sweeney 3 1/4 01:58,34 1 Duchoň Tomáš 60
8. STUHNA(FR), 5 53,0 ž. Roberto-Carlos Montenegro 2 3/4 01:58,80 6 Pejšková Ivana, Ing. 200
9. FABLE, 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 6 01:59,92 7 Koplík Zdeno 85
10. TOP GUN(GER), 3 53,0 ž. Filip Minařík 4 02:00,73 3 Urbánek Luboš 120
Čas: 01:56,34, Mezičasy: (15,88 - 25,38 - 25,77 - 24,71 - 24,60)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-kr.hlava-nos-3 3/4-1 1/2-3 1/4-2 3/4-6-4
Maj. prémie:
10 000 Kč (GALIOS)DAR
Bonus:
20 000 Kč(ORSSIO(FR))Hrubý
9 200 Kč(POPOCATEPETL)JAZAM
6 000 Kč(RUSTIKAL(IRE))IBK Race
2 800 Kč(GALIOS)DAR
2 000 Kč(DERNIERA(IRE))Sauter-Kub

Majitel: Hrubý, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Benillouche Franck

Kůň č.2 GALIOS ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj IBK Race 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.4 RUSTIKAL ke startu (DU 16/5).

video


4. dostih, start 14:57
1319 EJC CENA SPOLEČNOSTI TRADE FIDES
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORLEANO, 3 57,5 ž. Adrie de Vries JISTĚ 02:40,15 2 Pejšková Ivana, Ing. 60
2. BLACK BET(GB), 6 56,5 ž. Václav Janáček 2 3/4 02:40,58 7 Syslová Lenka 55
3. REINE D`ARGENT(FR), 3 54,0 ž. Filip Minařík 3/4 02:40,72 3 Hlavatý Pavel 45
4. NAEX(IRE), 4 59,0 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 02:41,05 8 Haris Ludvík 55
5. GOLDEN IRENE, 7 57,5 ž. Jiří Palík 3 1/2 02:41,62 9 Petrlík Allan 35
6. TOUCHY FEELY, 4 56,5 ž. Colm O`Donoghue 2 1/2 02:41,98 5 Neuberg Filip 150
7. NIRGERA, 8 56,5 ž. Fergus Sweeney krk 02:42,03 6 Brož Jiří 250
8. PROVENCE, 4 57,5 ž. Christophe Soumillon 6 02:43,38 4 Kalčík Michal 50
9. HEMINGRAY, 3 55,0 ž. Per-Anders Graberg 4 1/2 02:44,21 10 Kousek Jiří 200
10. TEMIGIN, 3 54,5 ž. Roberto-Carlos Montenegro nos 02:44,21 1 Bartoš st. Josef 150
Čas: 02:40,15, Mezičasy: (28,82 - 27,29 - 27,85 - 26,63 - 25,55 - 24,01)
Výrok: JISTĚ-2 3/4-3/4-2 1/2-3 1/2-2 1/2-krk-6-4 1/2-nos
Bonus:
15 000 Kč(ORLEANO)Hippolit Star - Pejšková
6 900 Kč(BLACK BET(GB))R & L
4 500 Kč(REINE D`ARGENT(FR))EXCELENT-K s.r.o. Liberec
2 100 Kč(NAEX(IRE))DAR
1 500 Kč(GOLDEN IRENE)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Hippolit Star - Pejšková, Trenér: Pejšková Ivana, Ing., Chov: Hřebčín Napajedla
video


5. dostih, start 15:37
1320 BAK - 83. EJC Gerschův memoriál
Rovina L - 1400 m, cena, 2letí
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 11250 + 26250 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RATE(FR), 2 58,0 ž. Christophe Soumillon LEHCE 01:24,65 7 Olehla Čestmír, MVDr. 27
2. ACHIRD(IRE), 2 57,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 7 01:25,84 3 Nieslanik Miroslav 90
3. ETERNITY(GER), 2 57,0 ž. Filip Minařík 2 01:26,10 13 Urbánek Luboš 35
4. TORRERO(FR), 2 58,0 ž. Per-Anders Graberg krk 01:26,14 12 Šavujev Arslangirej 200
5. JOGANVILLE(FR), 2 j 58,0 ž. Václav Janáček 1/2 01:26,24 1 Nieslanik Miroslav 85
6. ALBATROS(IRE), 2 58,0 ž. Eduardo Pedroza 3 01:26,70 10 Vocásková Helena 100
7. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 2 58,0 ž. Jiří Palík 1 01:26,85 8 Musialová Michaela 65
8. MEQUINENZA(IRE), 2 57,0 ž. David Liška 4 01:27,58 6 Luka Václav, Ing. 45
9. RENATA(GB), 2 b 57,0 ž. Colm O`Donoghue 2 1/4 01:27,92 4 Demele Jan 500
10. ANIELA(IRE), 2 57,0 ž. Antoine Hamelin 6 01:29,49 5 Luka Václav, Ing. 160
11. RONCAL(GER), 2 58,0 ž. Adrie de Vries 1 1/2 01:29,77 2 Tůma Pavel 100
12. MARIOS(IRE), 2 58,0 ž. Fergus Sweeney 16 01:32,90 11 Luka Václav, Ing. 150
Nestartovali: AVIGNON
Čas: 01:24,65, Mezičasy: (14,10 - 23,08 - 25,32 - 22,15)
Výrok: LEHCE-7-2-krk-1/2-3-1-4-2 1/4-6-1 1/2-16

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Fair Salinia Ltd
video


6. dostih, start 16:16
1321 LERAM EJC MILLION
Rovina Gd-3 - 1400 m, cena, 3letí a starší
2.600.000 Kč (1300000 - 494000 - 312000 - 182000 - 130000 - 104000 - 78000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1300 + 52000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZOCK(FR), 5 s 59,0 ž. Eduardo Pedroza JISTĚ 01:24,57 9 Rossi Frederic 160
2. CALL ME MISTER(GER), 4 59,0 ž. Colm O`Donoghue 2 1/4 01:24,90 4 Korpas Jan 500
3. TROIZILET(FR), 5 j 59,0 ž. Christophe Soumillon kr.hlava 01:24,91 8 Luka Václav, Ing. 22
4. POLITICUM(FR), 3 57,5 ž. Roberto-Carlos Montenegro hlava 01:24,95 15 Šavujev Arslangirej 500
5. BIG BOOTS(IRE), 3 57,5 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 3/4 01:25,21 6 Hickst Waldemar 20
6. SWEETICON(GB), 5 57,5 ž. Filip Minařík 1/2 01:25,28 7 Luka Václav, Ing. 130
7. BORSAKOV(IRE), 7 59,0 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 01:25,64 14 Luka Václav, Ing. 400
8. HERMIONA(USA), 3 j 56,0 ž. Václav Janáček krk 01:25,71 2 Chappet Fabrice 75
9. RED PERSIAN(IRE), 4 s 59,0 ž. Jiří Palík 1 3/4 01:25,96 1 Urbánek Luboš 300
10. JASNIN(FR), 7 59,0 ž. Adrie de Vries hlava 01:25,99 10 Hickst Waldemar 400
11. MR RIGHT(IRE), 7 59,0 ž. Per-Anders Graberg nos 01:25,99 11 Holčák František 90
12. BENIDICTION(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:26,08 5 Haris Ludvík 400
13. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 7 b 59,0 ž. Radek Koplík krk 01:26,16 12 Koplík Zdeno 500
14. NOBLE CLIFFS(FR), 5 59,0 ž. Fergus Sweeney 8 01:27,62 13 Olehla Čestmír, MVDr. 170
15. LEXCEED(GER), 8 j 59,0 ž. David Liška 4 1/2 01:28,40 3 Nieslanik Miroslav 400
Čas: 01:24,57, Mezičasy: (14,42 - 22,34 - 24,62 - 23,19)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-kr.hlava-hlava-1 3/4-1/2-2 1/2-krk-1 3/4-hlava-nos-1/2-krk-8-4 1/2

Majitel: Torsten Raber FR, Trenér: Rossi Frederic, Chov: Seroul J.C.

Kůň č.9 ZOCK byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj MUDr. Eva Nieslaniková 3000 Kč za dodatečně nahlášené osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.3 LEXCEED (DU 16/5)

video


7. dostih, start 16:50
1322 PEMAT TRADING EJC LONG - 41. VC českého turfu
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí a starší
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 375 + 15000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONPTI(GER), 3 55,5 ž. Adrie de Vries TUHÝ BOJ 02:31,77 10 Richter Günter 100
2. DARKOLVA(IRE), 4 59,0 ž. Per-Anders Graberg 1/2 02:31,85 4 Holčák František 150
3. RAMSSIO(IRE), 3 55,5 ž. Antoine Hamelin 2 1/2 02:32,25 6 Luka Václav, Ing. 27
4. PORTORIKOS(IRE), 6 59,0 ž. Václav Janáček 3 1/4 02:32,83 12 Wroblewski Grzegorz 75
5. DOMINIQUE(FR), 5 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 1 02:32,99 3 Tůma Pavel 110
6. SAPIENTI, 4 59,0 ž. Jiří Palík 2 02:33,28 2 Haris Ludvík 250
7. PREMIER LION(FR), 4 s 59,0 ž. Christophe Soumillon 2 1/2 02:33,75 7 Luka Václav, Ing. 23
8. ANGKOR WAT(GB), 3 55,5 ž. Filip Minařík 2 3/4 02:34,27 11 Váňa st. Josef 80
9. DALANDI, 3 55,5 ž. David Liška 2 02:34,63 5 Nieslanik Miroslav 300
10. CARMELLA(FR), 4 j 57,5 ž. Eduardo Pedroza 10 02:36,49 9 Chappet Fabrice 170
11. ORPHEUS, 4 59,0 ž. Fergus Sweeney 2 1/2 02:37,03 1 Seménka Zdeněk 350
12. SILVER SEAM(FR), 3 b 55,5 ž. Colm O`Donoghue 11 02:39,17 13 Koplík Zdeno 130
Nestartovali: KIHNU(FR)
Čas: 02:31,77, Mezičasy: (25,22 - 24,64 - 26,19 - 25,09 - 25,39 - 25,24)
Výrok: TUHÝ BOJ-1/2-2 1/2-3 1/4-1-2-2 1/2-2 3/4-2-10-2 1/2-11

Majitel: Heland Racing, Trenér: Richter Günter, Chov: Heland Racing

Sankce:ž. O`Donoghue Colm 1500 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.13 SILVER SEAM v průběhu dostihového dne (DŘ § 326)

video


8. dostih, start 17:20
1323 LOKOTRANS EJC MIDDLE
Rovina L - 1800 m, cena, 3letí a starší
750.000 Kč (375000 - 142500 - 90000 - 52500 - 37500 - 30000 - 22500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 375 + 15000 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WIRELESS(FR), 8 59,0 ž. Christophe Soumillon LEHCE 01:51,94 5 Luka Václav, Ing. 37
2. SAGAR(IRE), 4 s 59,0 ž. Eduardo Pedroza 2 3/4 01:52,38 7 Olehla Čestmír, MVDr. 80
3. TORQUE POWER(GB), 3 57,0 ž. Václav Janáček 2 1/2 01:52,77 6 Šavujev Arslangirej 25
4. BLACK CANYON(FR), 5 59,0 ž. Filip Minařík hlava 01:52,79 1 Olehla Čestmír, MVDr. 120
5. BOOMBOOM KISS(FR), 4 59,0 ž. Bauyrzhan Murzabayev 2 01:53,14 8 Urbánek Luboš 40
6. RYONY(IRE), 3 57,0 ž. Per-Anders Graberg krk 01:53,18 9 Línek Jaroslav 80
7. IDEAL APPROACH(IRE), 7 59,0 ž. Roberto-Carlos Montenegro 1/2 01:53,29 2 Urbánek Luboš 200
8. FATHER FROST(IRE), 7 59,0 ž. Colm O`Donoghue 4 01:54,21 10 Váňa st. Josef 170
9. AMAZING GANGSTER(GER), 3 57,0 ž. Fergus Sweeney krk 01:54,28 4 Wroblewski Grzegorz 170
10. DOINYO(GER), 8 59,0 ž. Adrie de Vries 3 01:54,91 3 Zschache Christian 60
Čas: 01:51,94, Mezičasy: (14,79 - 25,71 - 23,65 - 25,42 - 22,37)
Výrok: LEHCE-2 3/4-2 1/2-hlava-2-krk-1/2-4-krk-3

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Haras de Manneville

Kůň č.8 BOOMBOOM KISS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


9. dostih, start 18:43
1324 EJC CENA SPOLEČNOSTI HRUBYMOVING (dostih trenérů)
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 8 b 77,0 ž. Jan Korpas JISTĚ 01:28,13 7 Kalčík Michal 15
2. STORMICO, 8 j 77,0 ž. Ilona Hronová 1/2 01:28,22 5 Kalčík Michal 75
3. ECHO RULES(IRE), 10 s 75,0 ž. Ivan Kub 2 1/2 01:28,69 2 Kub Ivan 55
4. SHARP BROOK, 11 75,0 ž. Jan Demele 5 01:29,64 1 Demele Jan 130
5. NOMBEKO(FR), 5 73,5 ž. Martin Pišl 4 01:30,42 6 Pišl Martin 85
6. LADISLAV, 7 76,0 Josef Váňa st. 4 01:31,22 4 Krysmanová Rennerová Martina 60
7. PERCHTA(IRE), 6 73,5 Dana Vocásková 1 01:31,39 9 Vocásková Helena 65
8. SUMMER DRESS(GB), 4 73,5 Martina Růžičková 14 01:34,22 3 Koplík Zdeno 70
Nestartovali: GOLD OF GIBRALTAR(GER)
Čas: 01:28,13, Mezičasy: (13,63 - 23,26 - 27,29 - 23,94)
Výrok: JISTĚ-1/2-2 1/2-5-4-4-1-14

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít