home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 14.09.2019 - Slušovice
stav dráhy: 2.6 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:04
1292 Cena města Slušovice
Proutky IV.kat. - 3200 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FIRST OF ALL(FR), 3 70,5 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:06,36 3 Tůma Pavel 12
2. SAINT TOBIAS, 3 b 67,5 Jan Odložil 2 1/4 04:06,84 4 Popelka Stanislav 65
3. CELENTANO(GER), 3 65,0 Adam Čmiel 3/4 04:07,00 1 Holčák František 120
4. YAHK, 3 68,0 ž. Marcel Novák 7 04:08,62 8 Žalud Radek 75
5. TAIČI, 3 64,0 am. Tereza Polesná 15 04:12,27 2 Kovář Stanislav 500
6. NAHIR(POL), 3 68,0 ž. Martin Liška daleko 04:21,22 5 Žalud Radek 200
ZN GLADYS, 3 65,0 am. Michal Mikšovský     7 Kovačík František 300
Nestartovali: TAJGA(IRE)
Čas: 04:06,36, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3/4-7-15-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: De Kerpezdron M. & E.

DK prošetřila pád am. Mikšovského M. z koně č.7 GLADYS a neshledala cizí zavinění. Sankce: tr. Kovačik F. výstraha za nepřipravenost koně č.7 GLADYS do dostihu (DŘ § 411f).

video


2. dostih, start 14:40
1293 Cena stáje Březová
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 675 + 1575 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK SUN(FR), 2 56,0 ž. Adam Florian BOJ 01:42,14 4 Olehla Čestmír, MVDr. 100
2. ARMITAGO(FR), 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 01:42,39 10 Piruch Jozef 17
3. AVERIS, 2 s 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 01:42,60 1 Urbánek Luboš 150
4. LORIANA OF JAPE, 2 55,0 ž. Zuzana Vokálková krk 01:42,66 8 Holčák Radek 200
5. HUNTER`S RULES(FR), 2 54,5 Michaela Musialová 3/4 01:42,75 6 Tůma Pavel 37
6. FLY AMICO(FR), 2 b 57,0 ž. Peter Hodáň 8 01:44,29 5 Piruch Jozef 120
7. CATRIONA(GER), 2 56,0 Nikola Petrlík 8 01:45,83 7 Holčák František 85
8. RUMINKA(GER), 2 53,5 Michal Hrouda krk 01:45,88 2 Bodlák Radim 150
9. NAISAN, 2 57,5 Michal Demo 10 01:47,98 3 Blažek Svatoslav 300
Nestartovali: FRANCIMOR(IRE)
Čas: 01:42,14, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1 1/2-1 1/2-krk-3/4-8-8-krk-10

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Trávníček Jiří, Ing.

Kůň č.2 RUMINKA ztratil na startu cca 6 délek, kůň č.7 CATRIONA ztratil na startu cca 3 délky.

video


3. dostih, start 15:14
1294 Cena společnosti Pool Covers CZ, s.r.o.
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AIRUSCHKA, 4 59,5 Michaela Musialová JISTĚ 01:41,83 4 Hála Libor, MVDr. 55
2. AIGER, 6 s 63,5 am. Michal Mikšovský nos 01:41,83 11 Hála Libor, MVDr. 100
3. SABATON, 3 62,0 Daniel Vyhnálek 2 1/2 01:42,27 7 Bodlák Radim 55
4. HELI JAPE, 3 57,0 Sára Plšková 2 01:42,62 3 Derych Vladimír 200
5. NURWELA, 3 52,5 Michal Hrouda 3/4 01:42,74 8 Mach Ján, MVDr. 80
6. CHARTUM, 4 s 62,5 am. Veronika Olehlová krk 01:42,79 10 Růžičková Martina 80
7. LEMESÍNA, 9 62,0 žk. Lukáš Charvát 1 01:42,99 1 Kantek Petr, MVDr 50
8. BEST BET, 6 51,0 ž. Peter Hodáň 2 01:43,34 5 Podhányi Jan 100
9. LADY`S MAN, 7 59,5 ž. Martina Havelková 5 01:44,38 6 Kantek Petr, MVDr 55
10. ROZINA, 3 53,0 am. Nikol Zapletalová 11 01:46,67 9 Novák Antonín 200
Nestartovali: SAVAGE
Čas: 01:41,83, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-nos-2 1/2-2-3/4-krk-1-2-5-11

Majitel: R.Maag-Hála, Trenér: Hála Libor, MVDr., Chov: Maag Reinhard
video


4. dostih, start 15:40
1295 Cena společnosti D Plast
Steeplechase III.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 2.6 (pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMPHAL(POL), 6 b 69,0 ž. Marcel Novák TUHÝ BOJ 03:49,05 3 Popelka Stanislav 18
1. ORATORY DAVIS(FR), 9 b 66,0 am. Michal Mikšovský současně 03:49,05 8 Poles Pavel 200
3. ROCKNROBIN(IRE), 8 67,0 Adam Čmiel 3 1/2 03:49,63 7 Holčák František 70
4. MORAVANKA, 6 66,0 Jan Odložil 17 03:53,42 4 Novák Antonín 130
5. FLICKER, 9 71,5 ž. Martin Liška 1 3/4 03:53,75 6 Vymazal Josef 45
6. SIRIUS, 6 69,0 ž. Jan Faltejsek 3 1/4 03:54,45 1 Seménka Zdeněk 70
ZN HELIOSTAT(IRE), 7 65,0 Daniel Vyhnálek     2 Moravec Zdeněk 130
Nestartovali: IDOL(POL)
Čas: 03:49,05, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-současně-3 1/2-17-1 3/4-3 1/4

Majitel: Luka-Sobotka, Trenér: Poles Pavel, Chov: Mr Claude Quellier
Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: SK Moszna

DK prošetřila pád j. Vyhnálka D. z koně č.2 HELIOSTAT a neshledala cizí zavinění.

video


5. dostih, start 16:11
1296 Cena společnosti WICKE CZ, s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DRAMA, 7 b 56,5 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:54,67 6 Berthier Kateřina 120
2. STINBOX, 4 b 55,5 ž. Zuzana Vokálková 1 01:54,83 7 Holčák František 90
3. VALMONT OHNE, 7 61,5 am. Jindřich Fabris krk 01:54,89 5 Havlíčková Zdena, Ing. 17
4. MY CHARLIE MAN(GB), 8 63,0 ž. Jakub Pavlíček 2 3/4 01:55,31 3 Syslová Lenka 65
5. VOSSOLIE, 6 s 60,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:55,60 8 Andrés Dušan 65
6. CHICO DE CHILLI, 3 58,0 ž. Adam Florian 2 1/4 01:55,98 10 Seménka Zdeněk 90
7. HEURE, 8 56,5 ž. Vendula Korečková 1 01:56,15 2 Derych Vladimír 200
8. SPEED MACHINE(IRE), 7 56,5 Michal Demo daleko 02:08,02 4 Kantek Petr, MVDr 120
Nestartovali: DOMÉNA, PERCHTA(IRE)
Čas: 01:54,67, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1-krk-2 3/4-2-2 1/4-1-daleko

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

DK prošetřila výkon koně č.4 SPEED MACHINE v dostihu, vyslechla j. Dema M. a jeho vysvětlení (zdravotní indispozice koně- krvácení z nosu) vzala na vědomí.

video


6. dostih, start 16:44
1297 Cena spolku DOSTIHY SLUŠOVICE, z.s
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEXANDR(IRE), 6 63,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:22,65 4 Vinklárek Vladimír 75
2. PRVNÍ DÁMA, 3 55,0 ž. Adam Florian 1/2 02:22,74 11 Seménka Zdeněk 100
3. URBI ET ORBI(GER), 7 63,5 ž. Vendula Korečková 1 02:22,89 9 Syslová Lenka 30
4. LAST OPERA SONG(FR), 6 57,5 Michal Demo 1 02:23,06 8 Blažek Svatoslav 180
5. BE MAN(FR), 3 57,5 žk. Lukáš Charvát 3/4 02:23,20 5 Tůma Pavel 28
6. ANITSCHKA(IRE), 6 j 54,5 ž. Zuzana Vokálková krk 02:23,25 12 Holčák František 100
7. MAKOVÁ PANENKA, 4 58,0 Michal Hrouda 2 1/2 02:23,73 1 Ilíková Kateřina 120
8. TREASURE ROCK(USA), 4 58,0 am. Jindřich Fabris 1 1/2 02:23,98 10 Havlíčková Zdena, Ing. 100
9. AZDAR(FR), 4 56,0 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:24,24 6 Horáková Lenka 170
10. SWEET VENDOME(FR), 4 b 57,5 ž. Jakub Pavlíček hlava 02:24,26 2 Tomek Tibor 300
11. RIVERSIDE, 10 54,5 Michaela Musialová kr.hlava 02:24,27 7 Kantek Petr, MVDr 200
12. ONEGIN(FR), 9 56,0 ž. Jiřina Andrésová 1 02:24,47 3 Bělka Martin 650
Čas: 02:22,65, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-1-1-3/4-krk-2 1/2-1 1/2-1 1/2-hlava-kr.hlava-1
Maj. prémie:
10 000 Kč (PRVNÍ DÁMA)Cardboard

Majitel: Stáje Těchov, Trenér: Vinklárek Vladimír, Chov: Doc Bloodstock

Kůň č.10 TREASURE ROCK ztratil na startu cca 2 délky.

video


7. dostih, start 17:12
1298 Cena společnosti Riverfront Gardens
Rovina III.kat. - 1100 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAYDA(IRE), 5 56,5 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:07,43 7 Váňa Tomáš 30
2. FACTS AND FIGURES(IRE), 6 s 58,0 ž. Martina Havelková krk 01:07,50 4 Urbánek Luboš 40
3. STRASSBURG(GB), 3 57,0 Michal Hrouda 2 1/2 01:07,87 6 Germič Karel 37
4. DAPA, 4 56,5 ž. Zuzana Vokálková 2 01:08,21 8 Holčák František 50
5. SHARP BROOK, 11 56,5 Michal Demo 1 01:08,40 3 Demele Jan 140
6. CELINE MY HEART(GB), 6 59,5 ž. Jakub Pavlíček krk 01:08,42 2 Syslová Lenka 50
7. PASCAL(GB), 4 sj 58,0 ž. Adam Florian 3 1/2 01:09,06 1 Tomková Kristína 200
8. MAJOR WESTMINSTER(GER), 5 j 55,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:09,09 5 Bělka Martin 600
Čas: 01:07,43, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-2 1/2-2-1-krk-3 1/2-hlava

Majitel: Riviera, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Medlaur Partnership

Poplatky: stáj K-K Metal a.s. 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení koně č.8 DAPA ke startu (DU 16/5)

video


8. dostih, start 18:28
1299 Cena Ing. Miroslava Ševčíka - vzpomínkový dostih
Steeplechase IV.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TRIPOLIS, 11 68,5 Jan Odložil BOJ 04:55,55 4 Novák Antonín 35
2. PLAYMONKA, 6 63,0 Daniel Vyhnálek krk 04:55,63 8 Moravec Zdeněk 250
3. LAMBROZINI, 7 b 73,5 ž. Marcel Novák 5 04:56,55 2 Popelka Stanislav 85
4. SONODIA, 6 68,0 ž. Jan Faltejsek krk 04:56,61 9 Baštová Pavlína, Ing. 85
5. ALONE, 11 66,5 Ján Mach, MVDr. kr.hlava 04:56,62 10 Táborská Mirka 200
6. UDINE DE CHAMPFEU(FR), 11 A 1/2 66,0 Adam Čmiel 3/4 04:56,73 1 Šimčík Radek 65
7. LA MILLA, 9 b 67,5 Jakub Spáčil 2 04:57,05 11 Ilíková Kateřina 150
8. KORNELIUS, 6 b 70,5 ž. Marek Stromský 4 3/4 04:58,04 6 Popelka Stanislav 50
9. PHILLIPINA, 7 j 69,0 Michal Kubík hlava 04:58,07 3 Neuberg Filip 120
Z PILLAR(POL), 9 69,0 ž. Martin Liška     7 Vymazal Josef 300
Z LUK, 7 s 69,0 ž. Pavel Kašný     12 Baluchová Lucie, Bc. 170
Nestartovali - odváženi: SILVER NIGHT(FR)

Čas: 04:55,55, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-5-krk-kr.hlava-3/4-2-4 3/4-hlava

Majitel: DS Malá Morávka, Trenér: Novák Antonín, Chov: Jantar Bruntál

Dostih byl opakován pro pád a zranění am. Mikšovského M. na překážce č.3. Kůň č.5 SILVER NIGHT nestartoval v opakovaném dostihu pro pád am. Mikšovského M. v prvním kole, am. Mikšovskjý M. má nárok má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. DK prošetřila zadržení koní č.7 PILLAR a č.12 LUK, vyslechla zúčastněné jezdce a jejich vysvětlení (zranění koně - Liška, podezření zranění koně - Kašný) vzala na vědomí. Sankce: ž. Matuský L. 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku DŘ § 412b.

video


9. dostih, start 18:50
1300 Cena valašských podnikatelů
Rovina IV.kat. - 2900 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 2.7 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STUKE(GER*), 5 61,5 ž. Zuzana Vokálková TUHÝ BOJ 03:23,14 1 Holčák Radek 18
2. VĚDMA, 7 60,0 ž. Jiřina Andrésová nos 03:23,14 11 Andrés Dušan 55
3. TOXIC(GER), 10 57,5 Michal Hrouda kr.hlava 03:23,16 8 Koplík Zdeno 120
4. BLACK BET(GB), 6 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/4 03:23,41 5 Syslová Lenka 120
5. CAMELAI, 8 58,5 am. Jindřich Fabris 3 3/4 03:24,21 6 Vymazal Josef 200
6. MAMBO, 4 56,0 Daniel Vyhnálek 1 3/4 03:24,54 4 Bodlák Radim 100
7. SEXY LORD, 3 sj 50,0 Michaela Musialová 3 1/2 03:25,30 3 Růžičková Martina 550
8. LIBUŠKA, 5 57,0 Sára Plšková 1 03:25,51 2 Derych Vladimír 250
9. BARNEY BASH(GER), 3 55,5 ž. Adam Florian 3/4 03:25,67 10 Urbánek Luboš 38
10. PORTATILE, 6 56,0 Nikola Petrlík 18 03:29,51 7 Okleštěk Miloslav 450
Nestartovali: SEBASTIANO
Čas: 03:23,14, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-kr.hlava-1 1/4-3 3/4-1 3/4-3 1/2-1-3/4-18

Majitel: K-K Metal a.s., Trenér: Holčák Radek, Chov: K-K Metal, a.s.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Treml František, Doc. MVDr.
Člen DK: Vaňourek Aleš
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Srnec František
Dostihový tajemník: Čapáková Jana
Rozhodčí u váhy: Provazníková Barbora, Ing.
Startér: Knápek Vlastimil
Pomocný startér: Havlíček Jan
Cílová kamera: Malát Vít