home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 08.09.2019 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:08
1283 CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ABSOLUTIC, 2 56,0 ž. Adam Florian TUHÝ BOJ 01:28,33 6 Haris Ludvík 40
2. AVIGNON, 2 58,0 ž. Vendula Korečková nos 01:28,33 12 Váňa Tomáš 37
3. DARKGELTON LADY, 2 55,5 Michal Hrouda 3 01:28,78 14 Petrlík Allan 30
4. WELLUNCA, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 1 01:28,94 2 Kabelková Hana 170
5. NA KONCI DUHY, 2 56,0 ž. Martina Havelková krk 01:29,00 4 Brož Jiří 90
6. LUCAS WARRIOR, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 01:29,37 3 Chaloupka Jiří 90
7. NIGHT SKY, 2 53,0 Lucie Fialová 2 1/4 01:29,71 8 Haris Ludvík 120
8. SHEBY LOVE, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3 01:30,21 1 Bartoš st. Josef 90
9. SHIROCCO ALIGHIERI, 2 55,5 Simona Laubeová 4 3/4 01:31,11 7 Petrlík Allan 70
10. JESIENKA, 2 56,0 Michal Kopczyk 4 1/4 01:31,98 10 Chaloupka Václav, Ing. 170
11. YANK, 2 56,0 ž. Jaromír Šafář 1 3/4 01:32,25 11 Luka Václav, Ing. 70
12. MATEY, 2 56,0 ž. Jan Verner hlava 01:32,28 9 Kub Petr 230
13. FLYING FINN, 2 52,5 žk. Taťána Mášová 10 01:34,79 13 Kříž Petr 230
14. DANCER OF DENALI, 2 58,0 ž. Jakub Pavlíček daleko 01:42,68 5 Kříž Petr 230
Čas: 01:28,33, Mezičasy: (16,05 - 24,49 - 24,07 - 23,72)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-3-1-krk-2 1/4-2 1/4-3-4 3/4-4 1/4-1 3/4-hlava-10-daleko
Bonus:
12 500 Kč(ABSOLUTIC)Candy & Aqua
5 750 Kč(AVIGNON)Michaela-Hruboš
3 750 Kč(DARKGELTON LADY)Rabbit Trhový Štěpánov
1 750 Kč(WELLUNCA)Epicos
1 250 Kč(NA KONCI DUHY)Zámek Domoradice

Majitel: Candy & Aqua, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Hřebčín Napajedla

Koňe č.5 DANCER OF DENALI a č.11 YANK ztratili na startu cca 3 a 5 délek.

video


2. dostih, start 13:37
1284 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PENSEUR(IRE), 4 b 59,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:39,46 10 Koplík Zdeno 50
2. DERNIERA(IRE), 4 59,5 ž. Jan Verner 2 01:39,75 4 Kub Ivan 65
3. WICKER STONE(IRE), 8 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:40,18 9 Brož Jiří 60
4. STUHNA(FR), 5 52,0 Michal Hrouda 2 1/4 01:40,57 11 Pejšková Ivana, Ing. 110
5. TROPICAL BOND, 8 b 68,5 žk. Alena Plimlová kr.hlava 01:40,59 7 Kalčík Michal 65
6. MATYSEK(IRE), 6 53,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:40,93 12 Tajmr Michal 90
7. IRANDO, 5 58,5 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:41,03 6 Berthier Kateřina 65
8. SHEIK YERBOUTI, 7 60,0 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:41,21 1 Drlík Jaroslav 90
9. WEMMA, 3 49,0 ž. Jiřina Andrésová nos 01:41,22 2 Chaloupka Jiří 130
10. TIGGY BLUE, 7 53,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:41,30 8 Jelen Jaroslav 90
11. BARIKA, 8 51,0 žk. Taťána Mášová 2 3/4 01:41,77 5 Hanzlíková Jana 170
12. DARINA(POL), 3 56,5 ž. Adam Florian 2 1/2 01:42,21 3 Olehla Čestmír, MVDr. 30
Čas: 01:39,46, Mezičasy: (26,27 - 24,72 - 24,07 - 24,40)
Výrok: JISTĚ-2-2 1/2-2 1/4-kr.hlava-2 1/4-1/2-1 1/4-nos-1/2-2 3/4-2 1/2

Majitel: Václav Slovák, Trenér: Koplík Zdeno, Chov: Wertheimer et Frere
video


3. dostih, start 14:05
1285 CENA SUSPRO
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GALIS, 6 59,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ   1 Haris Ludvík 55
2. BORUVKA(IRE), 3 sj 50,0 ž. Martina Havelková 3/4   11 Havelková Martina 150
3. BEE CHIC(FR), 5 62,5 ž. Radek Koplík nos   5 Škrášková Alena 75
4. STORM DE NUIT(FR), 3 55,0 ž. Adam Florian nos   3 Seménka Zdeněk 25
5. ČAMILLA, 6 s 52,0 ž. Jan Verner krk   6 Verner Vladimír 80
6. IWNIANKA(POL), 7 j 62,5 ž. Jan Rája krk   4 Nieslanik Miroslav 55
7. LET FIRE(FR), 4 60,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2   13 Andrés Dušan 110
8. SEA THE NIGHT(IRE), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 1   2 Váňa Tomáš 45
9. TOUCHE FINALE(FR), 3 48,0 ž. Kateřina Hlubučková hlava   7 Škrášková Alena 200
10. ORSSIO(FR), 5 58,0 Beysim Ferhanov 3   9 Drlík Jaroslav 110
11. TROP, 10 53,5 Michal Hrouda 1   10 Jelen Jaroslav 130
12. ORSON, 4 56,0 ž. Jaromír Šafář 8   12 Horáková Lenka 150
13. CAWOK(IRE), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček 3   8 Tajmr Michal 75
Čas: 01:54,11, Mezičasy: (neměřeny)
Výrok: JISTĚ-3/4-nos-nos-krk-krk-1/2-1-hlava-3-1-8-3

Majitel: ALPEJ, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.12 ORSON ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: tr. Drlík J. 400 Kč za dodatečné nahlášení použití stínidel u koně č.9 ORSSIO (DŘ § 310).

video


4. dostih, start 14:38
1286 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 150 + 450 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAINE D`ANGE(IRE), 4 58,5 žk. Alena Plimlová JISTĚ 01:55,83 1 Fedorowicz Vladislav 75
2. MARKER SUN, 10 55,0 Lucie Fialová 2 01:56,12 10 Pišl Martin 100
3. LUCIFER, 6 s 60,0 am. Tereza Podráská 1 1/4 01:56,32 6 Bartoš st. Josef 100
4. EL BUT, 3 59,0 am. Tereza Winterová 3/4 01:56,48 8 Bartoš st. Josef 140
5. LADY`S MAN, 7 60,5 žk. Lukáš Charvát krk 01:56,54 3 Kantek Petr, MVDr 25
6. WARSPITE(IRE), 4 48,0 am. Pavlína Kašparová 1 01:56,72 9 Drlík Jaroslav 100
7. LABOND, 8 66,0 Lukáš Vladyka 1/2 01:56,81 5 Sýkorová Marcela, Ing. 140
8. DESTINY STAR, 4 59,0 Dana Bořánková 3/4 01:56,94 7 Horáková Lenka 35
9. MONTEPUCINI(FR), 9 55,0 am. Alexandra Slámová 1/2 01:57,03 11 Bernardová Kateřina 120
10. PAPAYA PAYA, 3 52,0 Valerie Vyhnálková hlava 01:57,05 2 Kalčík Michal 200
11. ARIGNY, 4 57,0 am. Petra Florianová, B.Sc. 4 01:57,78 14 Voršilková Helena, Ing. 160
12. ALTER TOYLSOME(GER), 5 j 54,0 žk. Taťána Mášová 1 1/2 01:58,01 12 Neuberg Filip 140
13. CANDLE IN THE WIND, 7 59,5 žk. Maryna Karmanovych 1/2 01:58,09 13 Voršilková Helena, Ing. 65
14. LEVANDULE, 3 56,5 žk. Lucie Schrimpfová daleko   4 Horová Oliva, Ing. 200
Nestartovali: BONANZA GOLD(IRE), LIMONADE(SWI)
Čas: 01:55,83, Mezičasy: (14,35 - 25,47 - 25,39 - 25,05 - 25,57)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-3/4-krk-1-1/2-3/4-1/2-hlava-4-1 1/2-1/2-daleko

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Chetioui Alexis
video


5. dostih, start 15:08
1287 41. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 600 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORQUE POWER(GB), 3 57,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:38,38 7 Šavujev Arslangirej 30
2. SAGAR(IRE), 4 s 59,0 ž. Adam Florian 3/4 01:38,52 2 Olehla Čestmír, MVDr. 140
3. FATHER FROST(IRE), 7 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:38,90 9 Váňa st. Josef 140
4. WIRELESS(FR), 8 59,0 ž. Jan Verner nos 01:38,90 1 Luka Václav, Ing. 16
5. SAŠA(GB), 5 j 57,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:38,93 5 Váňa Tomáš 35
6. IDEAL APPROACH(IRE), 7 59,0 Michal Hrouda 1/2 01:39,02 10 Urbánek Luboš 140
7. NOBLE CLIFFS(FR), 5 59,0 Daniel Vyhnálek 2 1/4 01:39,36 4 Olehla Čestmír, MVDr. 90
8. RED PERSIAN(IRE), 4 s 59,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:39,37 8 Urbánek Luboš 90
9. GEORGE BOOLE(IRE), 5 59,0 Nikola Petrlík nos 01:39,37 6 Holčák František 220
10. CALORIFIC(IRE), 3 57,0 ž. Zuzana Vokálková 7 01:40,96 3 Holčák Radek 220
Čas: 01:38,38, Mezičasy: (25,38 - 25,69 - 24,29 - 23,02)
Výrok: JISTĚ-3/4-2 1/2-nos-hlava-1/2-2 1/4-kr.hlava-nos-7

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

Kůň č.7 TORQUE POWER byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


6. dostih, start 15:39
1288 CENA J&T BANKY, a. s.
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLE FOX(FR), 10 57,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 02:36,22 9 Andrés Dušan 55
2. ORLEANO, 3 51,5 ž. Martina Havelková 3/4 02:36,35 7 Pejšková Ivana, Ing. 90
3. MOSTAR, 3 53,5 ž. Jan Verner 4 1/2 02:37,19 3 Neuberg Filip 20
4. EMA RAL, 4 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 02:37,47 10 Menclová Aneta 35
5. REINE D`ARGENT(FR), 3 56,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava 02:37,48 2 Hlavatý Pavel 80
6. TOUCHY FEELY, 4 49,0 žk. Taťána Mášová 1 1/2 02:37,71 8 Bartoš st. Josef 160
7. TOP GUN(GER), 3 55,5 ž. Adam Florian krk 02:37,77 6 Urbánek Luboš 65
8. NIRGERA, 8 52,0 Michal Hrouda 3 1/4 02:38,34 5 Brož Jiří 200
9. LEWIS GAL, 3 59,5 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 02:38,71 1 Haris Ludvík 45
10. IRISH HIT(IRE), 4 56,0 ž. Jaromír Šafář daleko 02:45,28 4 Pejšková Ivana, Ing. 120
Čas: 02:36,22, Mezičasy: (28,34 - 27,57 - 26,64 - 24,73 - 24,62 - 24,32)
Výrok: JISTĚ-3/4-4 1/2-2-kr.hlava-1 1/2-krk-3 1/4-2 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ORLEANO)Hippolit Star - Pejšková
6 000 Kč (MOSTAR)LUČ stajka - Neuberg

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Mr Burkle Dieter
video


7. dostih, start 16:12
1289 74. J&T BANKA ST LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
600.000 Kč (300000 - 114000 - 72000 - 42000 - 30000 - 24000 - 18000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1200 + 16200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAMSSIO(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner V. LEHCE 02:56,77 7 Luka Václav, Ing. 20
2. SVENSON(USA), 3 58,0 ž. Adam Florian 10 02:58,99 5 Olehla Čestmír, MVDr. 40
3. ILE JONES(FR), 3 j 56,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:59,13 8 Hulínský Václav, MUDr. 170
4. ANGKOR WAT(GB), 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/2 02:59,35 2 Váňa st. Josef 20
5. DALANDI, 3 58,0 ž. Radek Koplík 7 03:00,67 1 Nieslanik Miroslav 50
6. URAN(GER), 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 1 03:00,87 4 Demele Jan 140
7. BELL ELYSEES(GB), 3 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 03:01,08 6 Urbánek Luboš 120
8. LA CORAL, 3 58,0 Daniel Vyhnálek 18 03:05,38 3 Kvapilová Lenka 300
9. ZAMINDARTON, 3 s 58,0 Michal Hrouda daleko 03:10,47 9 Petrlík Allan 200
Čas: 02:56,77, Mezičasy: (26,37 - 25,65 - 25,22 - 25,31 - 24,45 - 25,05 - 24,72)
Výrok: VELMI LEHCE-10-3/4-1 1/2-7-1-1 3/4-18-daleko
Maj. prémie:
20 000 Kč (DALANDI)MUDr. Eva Nieslaniková

Majitel: Hrubý, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: C. Marzocco, L. Marzocco

Kůň č.8 ILE JONES Byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


8. dostih, start 16:47
1290 CENA HLEDÁME RODIČE
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOUŘKA, 8 52,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:13,57 2 Kantek Petr, MVDr 100
2. IBAR, 9 b 50,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:13,70 9 Bartoš st. Josef 85
3. MONTE CHRISTO, 7 66,5 žk. Alena Plimlová 1 1/2 01:13,94 4 Kalčík Michal 60
4. TAELL, 4 60,0 ž. Jiří Chaloupka hlava 01:13,97 3 Chaloupka Václav, Ing. 75
5. HOFERGIRL(GB), 3 b 59,5 ž. Radek Koplík krk 01:14,01 5 Koplík Zdeno 80
6. ANNIE TIGER, 4 b 58,0 ž. Adam Florian hlava 01:14,05 10 Mimra Zdeněk 45
7. LADY HORTENZIE, 5 59,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:14,12 7 Chaloupka Václav, Ing. 60
8. SHARP JAILER, 3 j 50,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:14,23 8 Demele Jan 90
9. LA VIDA(GER), 3 60,5 ž. Jan Verner 1/2 01:14,31 6 Hlavatý Pavel 22
10. FANTASTIC LAST, 3 53,5 Simona Laubeová 3 1/4 01:14,91 1 Petrlík Allan 90
11. KÁRL, 8 b 52,0 Michal Hrouda 8 01:16,90 11 Hanousek Ladislav 200
Čas: 01:13,57, Mezičasy: (24,01 - 24,57 - 24,99)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-hlava-krk-hlava-1/2-1/2-1/2-3 1/4-8

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Filištejn Václav, Ing.

Sankce: tr. Hanousek L. 1500 Kč za neohlášené nepoužití lícních beránků u koně č.11 KÁRL (DU 16/11).

video


9. dostih, start 17:20
1291 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VALMONT, 10 s 62,0 ž. Adam Florian BOJ 01:13,55 3 Duchoň Tomáš 35
2. ALFAZIVE(FR), 4 54,0 ž. Jan Verner krk 01:13,58 7 Demele Jan 170
3. OPINION MAKER(IRE), 5 j 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:13,76 11 Pejšková Ivana, Ing. 20
4. KATRYEN, 6 53,5 žk. Taťána Mášová 3/4 01:13,89 10 Bartoš st. Josef 100
5. PALADDIO, 4 52,0 Eva Buriánková, Mgr. 1 1/4 01:14,08 8 Chaloupka Jiří 85
6. LIKE A TRINITY(GB), 5 58,5 Michal Hrouda 3 1/4 01:14,56 4 Březina Ladislav, Ing. 60
7. COOL WHISKEY(IRE), 10 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:14,67 5 Neuberg Filip 140
8. NIKOLETTA, 3 j 49,0 ž. Kateřina Hlubučková kr.hlava 01:14,69 2 Blažek Svatoslav 80
9. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 60,0 Beysim Ferhanov 3/4 01:14,83 6 Kalčík Michal 100
10. LAFRANCO, 10 s 60,5 žk. Lukáš Charvát 1/2 01:14,93 9 Škrášková Alena 130
11. DEREQUINTA(IRE), 3 60,0 ž. Martina Havelková 9 01:16,94 1 Havelková Martina 120
Čas: 01:13,55, Mezičasy: (24,64 - 24,35 - 24,56)
Výrok: BOJ-krk-1-3/4-1 1/4-3 1/4-1/2-kr.hlava-3/4-1/2-9

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: BUC-Film Bouček J.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel