home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 31.08.2019 - Most
stav dráhy: 4.1 (dobrá / Good)
1. dostih, start 18:15
1266 Cena Darsalama - opakovaný dostih
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDENTON, 3 s 61,0 Michal Hrouda BOJ 02:10,73 10 Petrlík Allan 30
2. VICTORIA REGINA, 5 s 57,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:10,83 12 Andrés Dušan 25
3. ROONY, 10 sj 53,0 žk. Denisa Sikorová 10 02:12,63 4 Kalčík Michal 50
4. TEMIGIN, 3 56,0 Beysim Ferhanov krk 02:12,66 5 Bartoš st. Josef 25
Nestartovali: ABONDANCE(FR), AKACIE, DREAM OF LOVE, ECOLOGIC, EOWYN, LADAR, LA SARENNE(FR), RIVERSIDE, TARIQUE(FR)
Čas: 02:10,73, Mezičasy: (29,89 - 27,60 - 24,62 - 24,09 - 24,53)
Výrok: BOJ-1/2-10-krk

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Dostih odstartovaný ve 14:07 byl DK prohlášen za neplatný - byl ovlivněn mimořádnou událostí (zraněný jezdec a kůň v cílové rovině, bezprostředně za cílem DŘ § 384h). Opakovaného dostihu se zúčastnili 4 koně.

video


2. dostih, start 15:01
1267 Dostih s prodejními podmínkami
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DODYBUD(IRE), 10 59,0 ž. Václav Janáček BOJ 01:38,26 2 Kalčík Michal 45
2. RABBIT HAVANA(GB), 4 60,0 Michal Hrouda 3/4 01:38,36 7 Petrlík Allan 17
3. NEVER NOW(GER), 6 58,0 žk. Denisa Sikorová 6 01:39,46 3 Brož Jiří 45
4. PERSEON(IRE), 3 52,5 am. Pavlína Kašparová 4 1/2 01:40,26 8 Váňa Tomáš 70
5. GOOD SIGN(FR), 5 59,5 Beysim Ferhanov 1/2 01:40,35 6 Maršíčková Miroslava 160
6. LEGOLAS, 3 58,5 ž. David Liška 1/2 01:40,46 5 Nieslanik Miroslav 120
7. GREEN WAY, 3 56,0 Lucie Fialová 5 01:41,36 4 Haris Ludvík 70
8. ROXETTE, 3 s 56,0 ž. Adam Florian 2 01:41,63 9 Duchoň Tomáš 170
Nestartovali - odváženi: BIG BOBBY(IRE)

Čas: 01:38,26, Mezičasy: (25,37 - 24,36 - 24,55 - 23,98)
Výrok: BOJ-3/4-6-4 1/2-1/2-1/2-5-2

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Hennessy P.& Soviet Star Synd.

Kůň č.1 BIG BOBBY v dostihu nestartoval, am. Kuntová K. má nárok na proplacení jízdného ve prospěch SČADJ. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.3 NEVER NOW (DU 16/5).

video


3. dostih, start 15:29
1268 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí - klisny
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCESKA BELLA(IRE), 2 56,5 Beysim Ferhanov BOJ 01:24,60 13 Vocásková Helena 30
2. FINIGA, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:24,69 1 Haris Ludvík 40
3. DASA IN(IRE), 2 56,0 ž. Václav Janáček 1 01:24,85 6 Luka Václav, Ing. 50
4. RENATA(GB), 2 56,5 Michal Demo 6 01:25,88 14 Demele Jan 35
5. KINGSTON LILLY(IRE), 2 56,0 ž. Jan Verner 4 01:26,38 5 Vocásková Helena 100
6. RABBIT MAKE(IRE), 2 55,5 Michal Hrouda 1 01:26,52 7 Petrlík Allan 80
7. VECTRA(IRE), 2 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 01:26,72 8 Šavujev Arslangirej 150
8. SYLVIANA(FR), 2 53,0 žk. Denisa Sikorová 3/4 01:26,83 12 Nieslanik Miroslav 170
9. SAIGON ICON(IRE), 2 56,0 ž. Martina Havelková nos 01:26,83 4 Luka Václav, Ing. 170
10. LADY LAURETTA(GB), 2 56,0 ž. David Liška 1/2 01:26,92 9 Luka Václav, Ing. 100
11. ROBINSONKA, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:27,81 11 Bartoš st. Josef 170
12. DELLIPSA, 2 56,0 ž. Vendula Korečková 8 01:29,32 10 Hulínský Václav, MUDr. 300
13. GALAXIE, 2 53,5 Lucie Fialová 13 01:31,96 2 Resulov Artur 300
14. APRILIS(IRE), 2 56,0 ž. Adam Florian 5 01:33,05 3 Maršíčková Miroslava 200
Čas: 01:24,60, Mezičasy: (12,05 - 23,79 -. 23,99 - 24,77)
Výrok: BOJ-3/4-1-6-4-1-1 1/2-3/4-nos-1/2-5-8-13-5

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Holland B. & Connell P.

Kůň č.2 GALAXIE ztratil na startu cca 7 délek, kůň č.3 APRILIS ztratil na startu cca 4 délky.

video


4. dostih, start 15:55
1269 Cena holdingu INELSEV
Rovina II.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHECANRALLY(IRE), 4 j 48,5 ž. Jiřina Andrésová BOJ 01:25,67 7 Hlavatý Pavel 78
2. OLINKA, 3 60,5 ž. Adam Florian krk 01:25,74 11 Voršilková Helena, Ing. 35
3. MANOLLA, 6 55,5 ž. Václav Janáček 1 1/2 01:25,96 8 Koplík Zdeno 130
4. CORSTON(IRE), 3 61,0 ž. Radek Koplík krk 01:26,02 1 Šavujev Arslangirej 40
5. STRASSBURG(GB), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:26,22 6 Germič Karel 70
6. ORSSIO(FR), 5 s 59,5 Beysim Ferhanov krk 01:26,27 2 Drlík Jaroslav 78
7. TRINIS, 5 j 53,0 ž. Martina Havelková krk 01:26,32 3 Haris Ludvík 60
8. DARK ABSOLU, 3 59,5 Michal Hrouda 1/2 01:26,39 10 Petrlík Allan 130
9. SEA THE NIGHT(IRE), 3 55,5 ž. Vendula Korečková 1 01:26,56 9 Váňa Tomáš 140
10. THAILAND(GER), 7 b 62,0 ž. David Liška 5 01:27,43 5 Kalčík Michal 150
11. ROLALIZA, 4 b 52,0 ž. Jan Verner 10 01:29,38 4 Hlavatý Pavel 55
Čas: 01:25,67, Mezičasy: (13,95 - 24,66 - 23,74 - 23,32)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-krk-1 1/4-krk-krk-1/2-1-5-10
Maj. prémie:
12 500 Kč (OLINKA)Stáj MEKA

Majitel: Ensemble, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Knocktartan House Stud

Kůň č.8 MANOLLA ztratil na startu cca 4 délky. Proti výsledku dostihu byl podán protest ex-offo. DK protest projednala a uznala s tím, že došlo k naražení a omezení koně č.4 ROLALIZA koněm č.8 MANOLLA na začátku cílové roviny. Sankce: ž. Janáček V. 1000 Kč za naražení a omezení koně č.4 ROLALIZA koněm č.8 MANOLA v cílové rovině(DŘ § 364c). Poplatek: stáj MUDr. Dagmar Dostálová a stáj Rabbit Trhový Štěpánov á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koní č.8 MANOLLA a č.10 DARK ABSOLU (DU 16/7). Stáj Hrubý 500 Kč za ohlášenou změnu dresu u koně č.2 ORSSIO (DU 16/2)

video


5. dostih, start 16:15
1270 Cena společností United Energy a Severočeská teplárenská
Steeplechase IV.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IDEAL CHOC(FR), 5 b 70,5 ž. Jan Kratochvíl V. LEHCE 04:00,10 4 Váňa st. Josef 23
2. ENGELE(FR), 5 s 66,5 Pavel Složil ml. 9 04:02,00 1 Jirátová Petra 110
3. SCARE CROW, 7 b 66,5 am. Michal Mikšovský 2 1/2 04:02,46 2 Baštová Pavlína, Ing. 50
4. ANNIE REILLY(GB), 4 65,0 Rostislav Benš daleko 04:06,33 5 Wroblewski Grzegorz 110
Z SIMON SET, 9 71,0 ž. Jan Faltejsek     6 Baštová Pavlína, Ing. 20
PN MELTIMO(IRE), 5 69,0 ž. Marcel Novák     7 Nováková Jana, Ing. 150
Nestartovali: SONYATTA
Čas: 04:00,10, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-9-2 1/2-daleko

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Honore H., Schweizer T.

DK prošetřila pád koně č.7 MELTIMO a neshledala cizí zavinění. DK prošetřila nerespektování nařízení a hrubé chování j. Složila P. ml. vůči dostihovému tajemníkovi a vzhledem k tomu, že se jedná o opakovaný přestupek vůči DŘ (DŘ § 409c,d), předává toto jako podnět k řešení pořádkové komisi.

video


6. dostih, start 16:49
1271 CHARVÁT CTS Velká mostecká steeplechase 2019
Steeplechase NL - 4500 m, cena, 5letí a starší
200.000 Kč (100000 - 46000 - 30000 - 14000 - 10000)
Zápisné: 2500 + 5500 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PEINTRE ELUSIF(FR), 7 70,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 05:48,10 7 Tůma Pavel 14
2. SILK(GER), 8 s 68,0 ž. Jan Kratochvíl 4 05:48,98 5 Váňa st. Josef 35
3. SIXTYSEVEN, 10 70,0 Pavel Složil ml. 8 05:50,85 6 Jirátová Petra 110
4. AVEC CHARME(GER), 9 70,0 am. Michal Mikšovský daleko 05:55,73 3 Baštová Pavlína, Ing. 190
Z LA SORBONA, 7 68,0 Adam Čmiel     4 Hrbáček Vít, MVDr. 260
ZN CALINE DE JUILLEY(FR), 6 68,0 ž. Marcel Novák     1 Wroblewski Grzegorz 65
Nestartovali: SAINT JOSEPH(FR)
Čas: 05:48,10, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-8-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ferron G.,Cochet M.

Kůň č.7 PEINTRE ELUSIF byl vybrán k antidopingové kontrole. DK prošetřila pád ž. Nováka M. z koně č.1 CALINE DE JUILLEY a neshledala cizí zavinění.

video


7. dostih, start 17:18
1272 22. Velká letní cena Ústeckého kraje
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTORIKOS(IRE), 6 60,0 ž. Václav Janáček LEHCE 02:03,48 5 Wroblewski Grzegorz 23
2. MONTJEU THIRD, 6 58,5 ž. Radek Koplík 5 02:04,21 9 Petrlík Allan 60
3. ORIENTAL GLORY(GER), 4 60,0 ž. Adam Florian krk 02:04,25 6 Urbánek Luboš 200
4. CHAMPAGNE PINK(FR), 5 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 02:04,46 1 Luka Václav, Ing. 200
5. GREAT GUNNAR(GB), 3 56,5 ž. David Liška 1/2 02:04,55 2 Luka Václav, Ing. 100
6. FILIP(GB), 3 56,5 ž. Jan Verner 3 02:04,91 3 Vocásková Helena 25
7. SAPIENTI, 4 58,5 ž. Jiří Chaloupka 4 1/2 02:05,56 7 Haris Ludvík 60
8. ORPHEUS, 4 60,0 Michal Hrouda 6 02:06,69 4 Záhorová Eva 100
9. LA PAIX(FR), 4 j 58,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 02:07,29 8 Nieslanik Miroslav 85
Čas: 02:03,48, Mezičasy: (23,60 - 23,08 - 23,98 - 24,26 - 23,56)
Výrok: LEHCE-5-krk-1 3/4-1/2-3-4 1/2-6-3 1/4

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: O`Connor J.

Poplatek: tr. Vocásková H. 400 Kč za ohlášené použití fixace jazyka u koně č.3 FILIP (DU 16/11). DK prošetřila situaci na začátku oblouku do cílové roviny, kde pravděpodobně došlo k tísnění koně č. 2 GREAT GUNNAR, k tomuto vyslechla ž. Lišku D. a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video


8. dostih, start 17:47
1273 98. VRŠANSKÁ UHELNÁ Svatováclavská cena
Rovina L - 1200 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 550 + 14850 Kč
Stav dráhy: 4.1 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWEETICON(GB), 5 57,5 ž. Pavlína Filipová BOJ 01:10,02 1 Luka Václav, Ing. 78
2. MR RIGHT(IRE), 7 59,0 ž. Václav Janáček 1/2 01:10,10 3 Holčák František 18
3. BEAU MASSAGOT(FR), 4 59,0 ž. David Liška 4 01:10,68 2 Luka Václav, Ing. 50
4. BEROUYINE(FR), 5 57,5 ž. Adam Florian 2 1/2 01:11,05 5 Urbánek Luboš 400
5. LEXCEED(GER), 8 j 59,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:11,26 4 Nieslanik Miroslav 55
6. HELLO HOBBY(IRE), 8 59,0 ž. Vendula Korečková 2 01:11,52 6 Urbánek Luboš 250
7. NEAR TO BE RICH(FR), 3 56,0 Beysim Ferhanov krk 01:11,56 10 Olehla Čestmír, MVDr. 250
8. HENRYTHEAEROPLANE(USA), 7 59,0 ž. Jan Verner 3/4 01:11,66 7 Myšková Štěpánka 100
9. EFILY(FR), 6 b 57,5 ž. Radek Koplík 2 01:11,96 8 Koplík Zdeno 270
10. BENIDICTION(IRE), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 11 01:13,92 9 Haris Ludvík 80
Čas: 01:10,02, Mezičasy: (24,40 - 23,03 - 22,59)
Výrok: BOJ-1/2-4-2 1/2-1 3/4-2-krk-3/4-2-11

Majitel: PMA Racing Syndicate, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Az Agr San Felice Di Toselli Andreina

Kůň č.1 SWEETICON byl vybrán k antidopingové kontrole. Kůň č.10 NEAR TO BE RICH ztratil na startu cca 3 délky. DK provedla namátkovou dechovou zkoušku na přítomnost alkoholu u ž. Havelkové M. a ž. Chaloupky J. s výsledkem: negativní v obou případech.

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít