home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 04.08.2019 - Karlovy Vary
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 14:32
1237 Cena Nadace města Karlovy Vary
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMA RAL, 4 50,5 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 02:35,25 9 Menclová Aneta 70
2. REINE D`ARGENT(FR), 3 58,0 Daniel Vyhnálek 3/4 02:35,38 8 Hlavatý Pavel 78
3. EOWYN, 6 54,5 žk. Zuzana Míčová 3 02:35,80 10 Menclová Aneta 78
4. SISI POP, 5 s 55,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:36,01 1 Křídlová Tamara 180
5. MOSTAR, 3 59,5 ž. Jan Verner 1 02:36,17 7 Neuberg Filip 40
6. MARKER SUN, 10 51,5 Simona Laubeová 2 1/2 02:36,61 5 Pišl Martin 400
7. ANHOR(GER), 4 59,0 ž. Jaromír Šafář kr.hlava 02:36,63 2 Petrlík Allan 30
8. WHITE GHOST, 8 62,5 ž. Martina Havelková 5 02:37,71 4 Kantek Petr, MVDr 250
9. NADĚJE, 6 56,0 Adam Florian 8 02:39,44 3 Voršilková Helena, Ing. 90
10. YOUKO(FR), 3 48,0 žk. Taťána Mášová 1 1/4 02:39,69 6 Baštová Pavlína, Ing. 180
Čas: 02:35,25, Mezičasy: (25,82 - 25,28 - 26,25 - 26,01 - 26,52 - 25,37)
Výrok: BOJ-3/4-3-1 1/4-1-2 1/2-kr.hlava-5-8-1 1/4

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

Poplatek: stáj DS Jeníkov 2x 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.9 EMA RAL a č.10 EOWYN (DU 16/7).

video


2. dostih, start 15:01
1238 Cena HOLOUBEK KONCERN
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 4.5 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FULMINE LUNA(FR), 5 59,0 Adam Florian BOJ 01:40,75 4 Duchoň Tomáš 40
2. FABLE, 3 61,0 ž. Jan Verner 3/4 01:40,88 1 Myšková Štěpánka 55
3. PENSEUR(IRE), 4 60,0 ž. Petr Foret 1 01:41,05 3 Koplík Zdeno 78
4. STUHNA(FR), 5 53,0 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:41,31 7 Pejšková Ivana, Ing. 78
5. POPOCATEPETL, 4 s 59,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:41,33 11 Germič Karel 40
6. ANJELLICO, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:41,49 2 Bartoš st. Josef 60
7. LOUIS LITT, 4 53,0 Lucie Fialová 4 01:42,25 10 Horáková Lenka 200
8. MONTE CHRISTO, 7 61,0 am. Michaela Kacerová krk 01:42,30 8 Kalčík Michal 110
9. SURIKATA, 6 54,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:42,41 9 Kříž Petr 170
10. NOMBEKO(FR), 5 56,5 Simona Laubeová 4 3/4 01:43,47 6 Pišl Martin 60
Nestartovali: NEE L`AMOUR(GER)
Čas: 01:40,75, Mezičasy: (24,94 - 25,39 - 25,68 - 24,74)
Výrok: BOJ-3/4-1-1 3/4-hlava-1-4-krk-1/2-4 3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (FABLE)Meridian

Majitel: Challenger Horse, Trenér: Duchoň Tomáš, Chov: Ecurie la Vallee Martigny EARL

Kůň č.6 NOMBEKO ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: stáj Proxima 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.10 LOUIS LITT (DU 16/7).

video


3. dostih, start 15:31
1239 Memoriál ing. Jiřího Chaloupky - dostih FEGENTRI ŽEN
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEKA, 3 59,5 am. Carol Bartley JISTĚ 01:41,73 11 Vocásková Helena 20
2. NAEX(IRE), 4 59,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 1 1/4 01:41,95 2 Haris Ludvík 33
3. DODYBUD(IRE), 10 61,5 am. Pauline Bardon 1/2 01:42,03 9 Kalčík Michal 160
4. KATCHABA(USA), 10 56,5 am. Michaela Kacerová 3/4 01:42,15 6 Březina Ladislav, Ing. 100
5. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 59,0 am. Willa Synove Schou 1 1/4 01:42,35 5 Peťulová Petra 220
6. LIKE A TRINITY(GB), 5 55,0 am. Naomi Heller 3/4 01:42,48 10 Březina Ladislav, Ing. 160
7. WICKER STONE(IRE), 8 59,0 am. Lenka Janatková hlava 01:42,50 4 Brož Jiří 60
8. OMBRELETTO(POL), 7 56,5 am. Antonia Peck 1 1/2 01:42,76 7 Duchoň Tomáš 160
9. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 59,0 am. Emily Bullock 1 1/4 01:42,96 8 Pejšková Ivana, Ing. 100
10. GOOD SIGN(FR), 5 61,5 am. Kateřina Kuntová 2 01:43,31 1 Maršíčková Miroslava 200
11. LADAR, 7 61,5 am. Petra Hrubá 13 01:45,83 3 Kantek Petr, MVDr 150
Čas: 01:41,73, Mezičasy: (25,98 - 24,72 - 25,57 - 25,46)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-3/4-1 1/4-3/4-hlava-1 1/2-1 1/4-2-13

Majitel: KARBOBAU s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.
video


4. dostih, start 16:00
1240 Cena společnosti BBAG
Rovina III.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
70.000 Kč (35000 - 16100 - 10500 - 4900 - 3500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1000 + 1800 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. URAN(GER), 3 57,5 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 02:13,86 4 Demele Jan 25
2. FOREVER DRY(GER), 4 56,5 ž. Martin Laube 1 1/4 02:14,04 5 Váňa st. Josef 19
3. TOP GUN(GER), 3 55,0 Adam Florian 1 1/4 02:14,23 6 Urbánek Luboš 160
4. BARNEY BASH(GER), 3 53,0 ž. Vendula Korečková 1/2 02:14,35 2 Urbánek Luboš 170
5. THAT`S MY GIRL(GER), 3 51,0 ž. Martina Havelková krk 02:14,40 3 Urbánek Luboš 150
6. GALIS, 6 61,5 Lucie Fialová 1 1/2 02:14,63 7 Haris Ludvík 50
7. LOOP LOVE(GB), 7 j 57,5 ž. Petr Foret 2 1/2 02:14,98 1 Brož Jiří 300
Čas: 02:13,86, Mezičasy: (29,33 - 27,91 - 28,12 - 24,51 - 23,99)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/4-1/2-krk-1 1/2-2 1/2
Bonus:
10 000 Kč(URAN(GER))Stáj Březová
6 000 Kč(FOREVER DRY(GER))Statek Blata Český ráj
4 000 Kč(TOP GUN(GER))Lokotrans

Majitel: Stáj Březová, Trenér: Demele Jan, Chov: Gest.Röttgen

Kůň č.1 LOOP LOVE ztratil na startu cca 4 délky, kůň č.3 THAT`S MY GIRL ztratil 2 délky. Poplatek: stáj Lokotrans 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6 TOP GUN (DU 16/7). Sankce: ž. Pavlíček J. 500 Kč za křižování koně č.2 BARNEY BASH koněm č.4 URAN v cílové rovině(DŘ § 364c)

video


5. dostih, start 16:35
1241 11. VELKÁ CENA BBAG
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
160.000 Kč (80000 - 36800 - 24000 - 11200 - 8000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2100 + 4300 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMAZING GANGSTER(GER), 3 56,5 ž. Martin Laube JISTĚ 01:40,89 1 Wroblewski Grzegorz 15
2. HELLO HOBBY(IRE), 8 58,0 ž. Petr Foret 1 3/4 01:41,16 3 Urbánek Luboš 28
3. NEVER NOW(GER), 6 56,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:41,19 4 Brož Jiří 80
4. STREET SINGER(GB), 5 b 56,5 ž. Jan Verner 7 01:42,56 2 Koplík Zdeno 200
5. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 56,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:42,93 5 Brož Jiří 200
Čas: 01:40,89, Mezičasy: (25,99 - 24,74 - 25,32 - 24,84)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-krk-7-2 3/4

Majitel: AMP Invest sp z oo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Gest.Ohlerweiherhof

Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušebního cvalu a vedení ke startu koně č.4 NEVER NOW (DU 16/5).

video


6. dostih, start 17:11
1242 90. Cena Města Karlovy Vary –Memoriál Josefa Dolejšího
Rovina I.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PORTORIKOS(IRE), 6 59,5 ž. Martin Laube BOJ 02:12,52 1 Wroblewski Grzegorz 19
2. FATHER FROST(IRE), 7 j 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 02:12,56 4 Váňa st. Josef 60
3. CAWOK(IRE), 3 54,0 ž. Jan Verner 2 1/4 02:12,87 6 Tajmr Michal 170
4. ORIENTAL GLORY(GER), 4 59,5 ž. Petr Foret 3 1/4 02:13,50 3 Urbánek Luboš 78
5. ORPHEUS, 4 59,5 ž. Jakub Pavlíček 1 02:13,64 5 Záhorová Eva 23
Nestartovali: MILITARY RESPECT(FR)
Čas: 02:12,52, Mezičasy: (27,96 - 26,97 - 25,55 - 26,50 - 25,54)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-3 1/4-1

Majitel: TVD a.s., Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: O`Connor J.
video


7. dostih, start 17:41
1243 POHÁR JOSEFA VÁNI – KARLOVARSKÁ KORUNNÍ 2019
Steeplechase III.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000) Bonus: 35.000 Kč (14000 - 8000 - 6000 - 4000 - 3000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CHEMINÉE(IRE), 4 65,0 ž. Jan Faltejsek LEHCE 04:10,63 6 Tůma Pavel 22
2. MERELLA(SWI), 7 68,0 Dana Bořánková 4 3/4 04:11,64 3 Vocásková Helena 17
3. SOTTOVENTO(GER), 7 68,5 ž. Jaroslav Myška 12 04:14,27 4 Váňa st. Josef 65
3. CENTORION, 8 65,0 Daniel Vyhnálek současně 04:14,27 5 Demele Jan 250
5. AVEC CHARME(GER), 9 64,0 am. Michal Mikšovský 15 04:17,50 1 Baštová Pavlína, Ing. 160
Nestartovali: HOLIN ONE
Čas: 04:10,63, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 3/4-12-současně-15
Bonus:
14 000 Kč(CHEMINÉE(IRE))Dr. Charvát
8 000 Kč(MERELLA(SWI))Zeas Staré Hradiště
5 000 Kč(SOTTOVENTO(GER))Chládek&Tintěra-Váňa
5 000 Kč(CENTORION)Stáj Březová
3 000 Kč(AVEC CHARME(GER))Statek Stráž-Vraná

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: McEnery P.& Mrs
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít