home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 09.11.2019 CH 02.11.2019 KO 28.10.2019 SL 27.10.2019 CH 26.10.2019 PE 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 21.07.2019 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:02
1213 Cena DUX JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COLTYN, 4 s 55,0 Adam Florian JISTĚ 01:26,55 9 Seménka Zdeněk 300
2. TREASURE ROCK(USA), 4 62,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:26,67 8 Havlíčková Zdena, Ing. 70
3. SORAHHO, 7 b 56,0 žk. Zuzana Míčová 3/4 01:26,81 10 Brož Jiří 85
4. DODYBUD(IRE), 10 62,5 ž. Martin Laube 1 01:27,00 3 Kalčík Michal 160
5. NÁTURA, 3 58,0 Michal Hrouda 1/2 01:27,08 5 Mach Ján, MVDr. 70
6. LA VIDA(GER), 3 60,5 ž. Jan Verner 2 1/4 01:27,46 7 Hlavatý Pavel 35
7. PERSEON(IRE), 3 s 60,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:27,47 1 Váňa Tomáš 35
8. KATCHABA(USA), 10 65,0 ž. Radek Koplík 3 01:28,07 4 Březina Ladislav, Ing. 200
9. ERUPTION(FR), 6 62,0 am. Veronika Olehlová 2 01:28,46 2 Chaloupka Václav, Ing. 80
10. PAN DARCY(IRE), 4 64,0 Michal Kubík krk 01:28,51 6 Zobal František 130
Čas: 01:26,55, Mezičasy: (13,73 - 23,35 - 24,55 - 24,92)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1-1/2-2 1/4-kr.hlava-3-2-krk

Majitel: Aryman-Divoky, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Seménka Z.

Kůň č.8 TREASURE ROCK ztratil na startu cca 5 délek.

video


2. dostih, start 14:32
1214 Cena MYDLÁŘKY BENEŠOV
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRAGA(IRE), 2 55,0 ž. Jan Verner BOJ 01:28,79 7 Luka Václav, Ing. 60
2. JOGANVILLE(FR), 2 58,0 ž. David Liška krk 01:28,82 1 Nieslanik Miroslav 30
3. FRANCESKA BELLA(IRE), 2 53,5 Michal Hrouda 4 01:29,36 6 Vocásková Helena 30
4. MAVERANA(POL), 2 55,0 ž. Martin Laube 3 3/4 01:29,88 8 Nieslanik Miroslav 120
5. STERLI(FR), 2 55,0 Adam Florian 1/2 01:29,97 3 Olehla Čestmír, MVDr. 90
6. RABBIT MAKE(IRE), 2 56,0 Nikola Petrlík 3 1/4 01:30,36 2 Petrlík Allan 70
7. TORRERO(FR), 2 s 57,0 ž. Radek Koplík 2 01:30,63 9 Šavujev Arslangirej 55
8. ODIONETA, 2 57,0 Michal Kopczyk daleko 01:38,36 4 Chaloupka Václav, Ing. 110
Nestartovali: LADY LAURETTA(GB)
Čas: 01:28,79, Mezičasy: (14,63 - 25,04 - 24,67 - 24,45)
Výrok: BOJ-krk-4-3 3/4-1/2-3 1/4-2-daleko

Majitel: Leram, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Doyle T.

Poplatky: Statek Blata Český Ráj I 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.6 FRANCESKA BELLA (DU 16/7)

video


3. dostih, start 15:03
1215 Cena JATKY ČESKÝ BROD a.s.
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORM DE NUIT(FR), 3 55,0 Adam Florian BOJ 02:07,20 6 Seménka Zdeněk 50
2. GALIOS, 3 53,0 Michal Hrouda kr.hlava 02:07,22 1 Haris Ludvík 78
3. ORIENTAL GLORY(GER), 4 63,0 Michal Kubík hlava 02:07,25 9 Urbánek Luboš 160
4. CAWOK(IRE), 3 57,0 ž. Jan Verner 1/2 02:07,34 3 Tajmr Michal 78
5. QUEENTERA(GB), 4 56,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:07,60 8 Váňa Tomáš 160
6. SEA THE NIGHT(IRE), 3 59,0 ž. Vendula Korečková 1 1/2 02:07,85 5 Váňa Tomáš 40
7. BALLEROY(FR), 4 61,5 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:07,87 4 Urbánek Luboš 120
8. PENSEUR(IRE), 4 57,5 ž. Radek Koplík 3 1/4 02:08,41 2 Koplík Zdeno 150
9. VOSSOLIE, 6 s 54,0 ž. Jiřina Andrésová 1 02:08,60 12 Andrés Dušan 160
10. TOUCHE FINALE(FR), 3 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:08,72 7 Škrášková Alena 110
11. VALMONT OHNE, 7 60,0 am. Jindřich Fabris 8 02:10,68 10 Havlíčková Zdena, Ing. 160
12. VALENTINO DANCER(FR), 4 61,5 ž. David Liška daleko 02:16,49 11 Toušek Daniel, Ing. 80
Čas: 02:07,20, Mezičasy: (27,42 - 25,73 - 24,11 - 24,25 - 25,69)
Výrok: BOJ-kr.hlava-hlava-1/2-1 1/2-1 1/2-kr.hlava-3 1/4-1-3/4-8-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (GALIOS)DAR

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Chedeville P.,Fresnay Agricole S.A.S.

Kůň č.6 STORM DE NUIT byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj UTRIN 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koně č.11 VALENTINO DANCER(DU 16/7). DK prošetřila výkon koně č.11 VALENTINO DANCER v dostihu, vyslechla ž. Lišku D. a jeho vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video


4. dostih, start 14:31
1216 31 Lázeňská míle MIKROPu ČEBÍN a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TORQUE POWER(GB), 3 57,0 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:38,92 8 Šavujev Arslangirej 18
2. BEE CHIC(FR), 5 58,0 ž. David Liška 1 3/4 01:39,19 1 Škrášková Alena 80
3. HIDDEN FLAME(IRE), 10 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka nos 01:39,20 2 Haris Ludvík 80
4. SAGAR(IRE), 4 60,0 Adam Florian 1/2 01:39,26 7 Olehla Čestmír, MVDr. 60
5. IWNIANKA(POL), 7 j 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:39,46 6 Nieslanik Miroslav 90
6. BRIDPORT(IRE), 4 58,0 ž. Martin Laube 1 1/2 01:39,67 3 Myšková Štěpánka 60
6. MASTER OF GOLD(FR), 8 s 60,0 ž. Zdenko Šmida současně 01:39,67 4 Wroblewski Grzegorz 78
8. FILS DE L`AIR(FR), 5 b 56,0 ž. Jan Verner 4 01:40,33 5 Koplík Zdeno 170
Čas: 01:38,92, Mezičasy: (24,18 - 25,46 - 24,88 - 24,36)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-nos-1/2-1 1/4-1 1/2-současně-4

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.

Poplatky: tr.Koplík Z. 400 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.5 FILS DE L´AIR (DU 16/11)

video


5. dostih, start 16:05
1217 74. OAKS HOLDINGU RABBIT CZ
Rovina L - 2400 m, cena, 3letí - klisny
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1100 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 3 58,0 ž. David Liška JISTĚ 02:32,86 9 Vocásková Helena 60
2. GOLD MEMORY(IRE), 3 58,0 Michal Hrouda 1 3/4 02:33,12 8 Vocásková Helena 60
3. MOON SHOT(FR), 3 58,0 ž. Radek Koplík 2 02:33,40 1 Nieslanik Miroslav 300
4. NIKEANDNEMESIS(IRE), 3 58,0 ž. Zdenko Šmida 1 02:33,58 2 Holčák František 25
5. LADY ROSEBURG(FR), 3 58,0 Adam Florian 1 1/2 02:33,80 10 Seménka Zdeněk 60
6. TULARKA(IRE), 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:33,92 5 Vocásková Helena 120
7. ILE JONES(FR), 3 j 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 1/2 02:34,54 6 Hulínský Václav, MUDr. 70
8. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 58,0 ž. Vendula Korečková hlava 02:34,57 3 Váňa Tomáš 330
9. BORUVKA(IRE), 3 sj 58,0 ž. Martina Havelková nos 02:34,57 7 Havelková Martina 230
10. FABLE, 3 58,0 ž. Martin Laube 7 02:36,08 4 Myšková Štěpánka 360
11. DARK ABSOLU, 3 58,0 Nikola Petrlík 2 3/4 02:36,54 11 Petrlík Allan 230
12. MOTIVATOR LADY, 3 s 58,0 Simona Laubeová 1 02:36,72 12 Petrlík Allan 440
Čas: 02:32,86, Mezičasy: (27,18 - 25,44 - 26,43 - 25,20 - 25,96 - 22,65)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-2-1-1 1/2-3/4-3 1/2-hlava-nos-7-2 3/4-1

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

Kůň č.9 FALCON BABY byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: Statek Blata Český ráj a Rabbit Trhový Štěpánov á 200 Kč za nahlášenou změnu čapky na koni č.5 TULARKA a č.12 MOTIVATOR LADY (DU 16/3), MUDr. Eva Nieslaniková, Statek Blata Český ráj, Protendon-Hulínský, DS GAUDIUM, 3 hearts, Cardboard a Rabbit Trhový Štěpánov á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu u koní č.1 MOON SHOT, č.5 TULARKA, č.6 ILE JONES, č.8 GOLD MEMORY, č. 9 FALCON BABY, č.10 LADY ROSENBURG a č.11 DARK ABSOLU (DU 16/7).

video


6. dostih, start 16:33
1218 Cena RENOMIA AGRO
Steeplechase III.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 30.000 Kč (15000 - 9000 - 6000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MERELLA(SWI), 7 66,5 Dana Bořánková V. LEHCE 04:31,56 3 Vocásková Helena 15
2. SURIN(POL), 6 73,0 ž. Marcel Novák 10 04:33,78 4 Nováková Jana, Ing. 40
3. HOLIN ONE, 10 66,5 Pavel Složil ml. 8 04:35,62 1 Jirátová Petra 45
4. PHILLIPINA, 7 j 66,5 Michal Kubík 7 04:37,11 5 Neuberg Filip 78
Nestartovali: DETERMIS, SIXTYSEVEN
Čas: 04:31,56, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-8-7

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Gest.Sohrenhof
video


7. dostih, start 17:03
1219 Cena PRIMO JOSEF CHEJN s.r.o.
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LEWIS GAL, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 02:08,50 6 Haris Ludvík 50
2. EOWYN, 6 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 02:08,60 9 Menclová Aneta 110
3. MOSTAR, 3 56,0 ž. Jan Verner krk 02:08,64 1 Neuberg Filip 35
4. VINNY AGNES, 4 54,5 ž. Vendula Korečková 3 02:09,16 3 Váňa Tomáš 50
5. VÉVODA, 3 54,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:09,23 10 Andrés Dušan 78
6. NADĚJE, 6 55,0 Adam Florian 3/4 02:09,37 4 Voršilková Helena, Ing. 40
7. LANDARON, 5 61,0 Nikola Petrlík kr.hlava 02:09,38 8 Petrlík Allan 110
8. RIVERSIDE, 10 63,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:10,33 2 Kantek Petr, MVDr 80
9. NEE L`AMOUR(GER), 9 j 57,5 žk. Taťána Mášová 1 1/2 02:10,57 7 Hlavatý Pavel 90
10. PEPA HAVEL(FR), 11 52,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3 02:11,24 5 Chaloupka Václav, Ing. 200
Čas: 02:08,50, Mezičasy: (26,45 - 26,61 - 26,08 - 25,35 - 24,01)
Výrok: JISTĚ-3/4-krk-3-krk-3/4-kr.hlava-4 1/2-1 1/2-3

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.
video


8. dostih, start 17:35
1220 Cena DZS STRUHAŘOV a.s. – Memoriál Miroslava Kocourka
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 300 + 700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY`S MAN, 7 56,0 ž. Martina Havelková LEHCE 01:41,10 2 Kantek Petr, MVDr 100
2. STREET SINGER(GB), 5 b 57,0 am. Kateřina Kuntová 4 01:41,77 6 Koplík Zdeno 85
3. TAURUS, 9 56,5 ž. Jan Verner 2 01:42,12 11 Jirka Petr 30
4. DARK ALIGHIERI, 4 55,0 žk. Alena Plimlová 1 01:42,31 5 Mourek František 60
5. EL BUT, 3 58,0 am. Tereza Winterová 1 01:42,48 9 Bartoš st. Josef 150
6. SERESCO, 9 55,0 žk. Zuzana Míčová 1 01:42,66 8 Brož Jiří 60
7. LAKAR, 9 bj 57,5 am. Michaela Kacerová 1/2 01:42,77 12 Kalčík Michal 130
8. APOPHIS, 7 49,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:43,01 3 Váňa Tomáš 130
9. MAINE D`ANGE(IRE), 4 61,5 Lucie Fialová 1/2 01:43,09 4 Fedorowicz Vladislav 140
10. LADISLAV, 7 59,0 am. Veronika Olehlová 3 01:43,75 10 Krysmanová Rennerová Martina 80
11. DETEKCE, 8 bj 61,5 žk. Taťána Mášová 1/2 01:43,84 7 Kalčík Michal 78
12. ROZINA, 3 56,5 ž. Martin Laube 5 01:44,85 1 Zobal František 130
Čas: 01:41,10, Mezičasy: (25,41 - 25,87 - 25,07 - 24,75)
Výrok: LEHCE-4-2-1-1-1-1/2-1 1/2-1/2-3-1/2-5

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: GM Electronic s.r.o

Kůň č.7 DETEKCE ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: am. Winterová T. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 3.8.2019) za tísnění koně č.1 ROZINA koněm č.9 EL BUT v cílové rovině (DŘ § 364c).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Člen DK: Pokorná Leona, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Kučera Václav
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít