home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 06.07.2019 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 1.8 (pevná / Firm)
1. dostih, start 14:34
1192 CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MARCHAND, 3 56,0 Nikola Petrlík BOJ 02:20,67 12 Petrlík Allan 85
2. REINE D`ARGENT(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:20,78 5 Tůma Pavel 37
3. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 j 55,5 ž. Vendula Korečková 2 02:21,07 4 Váňa Tomáš 35
4. CENNÁ NADĚJE, 3 b 55,5 Adam Florian 2 1/2 02:21,41 3 Váňa Tomáš 85
5. NOGAR, 3 55,0 Michal Demo krk 02:21,47 1 Neuberg Filip 300
6. DREAM OF LOVE, 3 58,0 ž. Martina Havelková 5 02:22,43 6 Horáková Lenka 140
7. EL BUT, 3 57,0 ž. Giuseppe Virdis 4 1/2 02:23,43 11 Bartoš st. Josef 180
8. VÉVODA, 3 57,0 ž. Jiřina Andrésová 8 02:25,13 14 Andrés Dušan 85
9. KETTY FENOMEN, 3 50,5 Michaela Musialová 2 02:25,49 8 Váňa Tomáš 300
10. PAPAYA PAYA, 3 49,5 žk. Taťána Mášová 2 02:25,80 2 Kalčík Michal 180
11. SAMBRA, 3 58,0 am. Jindřich Fabris 5 02:26,88 13 Zobal František 300
12. ROZINA, 3 54,0 Michal Hrouda 1/2 02:27,00 7 Zobal František 400
13. ECOLOGIC, 3 58,0 ž. Jan Rája 2 02:27,28 10 Nieslanik Miroslav 120
14. FEBRIANNE, 3 53,0 Simona Laubeová daleko 02:32,45 9 Váňa Tomáš 160
Čas: 02:20,67, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-2-2 1/2-krk-5-4 1/2-8-2-2-5-1/2-2-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla
video


2. dostih, start 15:04
1193 HANDICAP SPOLEČNOSTI PRAGIS
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OGGI, 5 49,0 ž. Jiřina Andrésová JISTĚ 01:20,86 1 Chaloupka Václav, Ing. 120
2. SERESCO, 9 52,5 žk. Taťána Mášová 2 01:21,13 5 Brož Jiří 35
3. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 j 56,5 žk. Edita Vaníčková 1/2 01:21,24 6 Sýkorová Marcela, Ing. 120
4. LADISLAV, 7 58,0 žk. Alena Plimlová 2 1/2 01:21,61 7 Krysmanová Rennerová Martina 65
5. LUCIFER, 6 s 57,0 am. Tereza Winterová 3/4 01:21,75 4 Bartoš st. Josef 100
6. DETEKCE, 8 bj 62,5 žk. Zuzana Míčová 1 01:21,91 9 Kalčík Michal 55
7. MONTEPUCINI(FR), 9 54,0 am. Alexandra Slámová 1 3/4 01:22,19 3 Bernardová Kateřina 120
8. MANY REASONS(IRE), 3 52,0 ž. Martina Havelková 1 01:22,35 8 Pišl Martin 100
9. AZALEYA, 5 52,5 Michaela Musialová 4 01:23,10 10 Hála Libor, MVDr. 45
10. ODIGNY, 4 s 53,0 Simona Laubeová 7 01:24,37 2 Bartoš st. Josef 250
Čas: 01:20,86, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-1/2-2 1/2-3/4-1-1 3/4-1-4-7

Majitel: DOAN, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Kroutilík J.

Kůň č.5 SERESCO ztratil na startu cca 3 délky. Poplatek: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.6 PRINCESS VIKTORIA (DU 16/5)

video


3. dostih, start 15:32
1194 STEEPLECHASE LÁZNĚ PODĚBRADY A.S.
Steeplechase IV.kat. - 3500 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KORFU(FR), 4 67,0 ž. Jan Faltejsek JISTĚ 04:19,39 8 Baštová Pavlína, Ing. 24
2. SCARE CROW, 7 b 65,5 am. Michal Mikšovský 2 04:19,65 3 Baštová Pavlína, Ing. 160
3. FOREVER DRY(GER), 4 64,0 ž. Jan Kratochvíl krk 04:19,68 5 Váňa st. Josef 29
4. CANTON, 8 A 1/2 68,5 Jan Odložil 5 04:20,80 11 Zobal František 160
5. STEALING A WIN(IRE), 5 69,0 ž. Martin Liška 8 04:22,46 9 Liška Martin 160
6. CREOLA TIGER, 9 68,0 ž. Marcel Novák 3 04:22,98 2 Mimra Zdeněk 180
7. PHILLIPINA, 7 j 68,5 Michal Kubík 1 1/2 04:23,22 6 Neuberg Filip 160
8. BÁDEN, 11 66,5 Jakub Kocman 2 04:23,60 12 Bartoš st. Josef 330
9. SEGAL(POL), 8 b 65,0 Jan Derych 4 04:24,75 4 Okleštěk Miloslav 180
10. SNEZENKA(IRE), 7 70,0 ž. Marek Stromský daleko 04:28,63 7 Popelka Stanislav 130
11. VERLAINE, 4 65,0 Rostislav Benš daleko 04:33,45 14 Růžičková Martina 750
Z LINDHAM, 12 65,0 Daniel Vyhnálek     1 Krysmanová Rennerová Martina 1200
PN DETERMIS, 6 67,0 ž. Thomas Boyer     13 Horáková Lenka 350
SN TAURIEL, 4 64,0 Veronika Řezáčová     10 Zobal František 250
Čas: 04:19,39, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2-krk-5-8-3-1 1/2-2-4-daleko-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Baštová Pavlína, Ing., Chov: Dr Jiří Charvát

DK prošetřila pád koně č.13 DETERMIS a vybočení č.10 TAURIEL a neshledala cizí zavinění.

video


4. dostih, start 16:12
1195 HANDICAP SPOLEČNOSTI ALFEX dostih amatérů
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ERUPTION(FR), 6 57,0 am. Veronika Olehlová BOJ 01:20,65 6 Chaloupka Václav, Ing. 100
2. STORMICO, 8 j 66,5 am. Jindřich Fabris 1/2 01:20,76 5 Kalčík Michal 65
3. NEVER NOW(GER), 6 b 64,0 am. Lenka Rájová 2 01:21,05 4 Brož Jiří 65
4. PERSEON(IRE), 3 52,0 am. Pavlína Kašparová kr.hlava 01:21,06 9 Váňa Tomáš 120
5. PAN DARCY(IRE), 4 57,0 am. Tereza Winterová hlava 01:21,10 3 Zobal František 65
6. ZLATONKA(IRE), 3 57,0 am. Josef Břečka, Dis. 1 01:21,25 10 Vocásková Dana 65
7. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 56,0 am. Lenka Janatková hlava 01:21,28 7 Kalčík Michal 75
8. STRASSBURG(GB), 3 66,0 am. Michal Mikšovský 3 01:21,90 2 Germič Karel 49
9. ZLOMEK, 6 54,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 3 01:22,52 1 Michal Jiří 65
Nestartovali: TRINIS
Čas: 01:20,65, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2-kr.hlava-hlava-1-hlava-3-3

Majitel: DOAN, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: De la Heronniere T.,Lugon, de Moubray C.

Kůň č.10 ZLATONKA ztratil na startu cca 3 délky a kůň č.2 PERSEON ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.6 ERUPTION byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Zámek Domoradice 1500 Kč za osvobození od zkušební cvalu a vedení ke startu koně č.4 NEVER NOW (DU 16/5)

video


5. dostih, start 16:37
1196 CENA EBF
Rovina III.kat. - 1300 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMBRA(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka JISTĚ 01:20,08 7 Germič Karel 29
2. KATHY AMES(FR), 2 55,0 ž. Jan Verner 1/2 01:20,18 5 Tůma Pavel 23
3. BORN TO RACE(GER), 2 55,0 ž. Vendula Korečková 7 01:21,63 4 Germič Karel 100
4. WHISKEY PALACE(FR), 2 54,5 Michaela Musialová 3 01:22,10 6 Musialová Michaela 120
5. THOMAS(IRE), 2 54,5 Michal Hrouda 1 01:22,25 2 Vocásková Helena 60
6. JESIENKA, 2 52,5 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:22,60 3 Chaloupka Václav, Ing. 200
7. ROBINSONKA, 2 57,0 ž. Giuseppe Virdis 4 01:23,37 1 Bartoš st. Josef 120
Čas: 01:20,08, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1/2-7-3-1-2 1/2-4

Majitel: Roman, Trenér: Germič Karel, Chov: Kneip L., Bossert J.
video


6. dostih, start 17:08
1197 CENA LÁZNĚ PODĚBRADY A.S.
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 3letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAUL(GB), 4 60,0 Michal Hrouda TUHÝ BOJ 01:43,52 12 Vocásková Helena 20
2. RABBIT HAVANA(GB), 4 57,5 Nikola Petrlík hlava 01:43,55 4 Petrlík Allan 65
3. POKER RUN(FR), 6 59,0 ž. Vendula Korečková 2 1/2 01:43,95 14 Váňa Tomáš 85
4. WASTE NO TIME, 6 59,0 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:44,40 1 Horáková Lenka 100
5. QUINTERO, 4 60,0 Adam Florian 2 1/4 01:44,79 13 Váňa Tomáš 65
6. ECHO RULES(IRE), 10 s 59,0 ž. Jan Rája 2 1/2 01:45,19 5 Kub Ivan 200
7. ČAMILLA, 6 s 62,5 ž. Jan Verner hlava 01:45,22 11 Hurt Tomáš 120
8. LA SOMMERA(FR), 3 50,5 am. Ivana Machačová, MVDr. 5 01:46,27 9 Hulínský Václav, MUDr. 600
9. JAILHOUSE(IRE), 5 j 54,0 Michaela Musialová 10 01:48,67 2 Musialová Michaela 450
10. YOUKO(FR), 3 52,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:48,86 3 Baštová Pavlína, Ing. 300
11. DESTINY STAR, 4 52,5 Simona Laubeová krk 01:48,92 10 Horáková Lenka 550
12. ADMIRAL PIETT(GER), 3 48,5 žk. Taťána Mášová 4 01:49,56 6 Chaloupka Václav, Ing. 550
13. ALTER TOYLSOME(GER), 5 j 55,0 Michal Demo 16 01:52,67 7 Neuberg Filip 450
Z LYMET, 4 55,0 žk. Zuzana Míčová     8 Horáková Lenka 650
Čas: 01:43,52, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-2 1/2-2 1/2-2 1/4-2 1/2-hlava-5-10-1-krk-4-16

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Ashbrittle Stud

Kůň č.8 LYMET byl zadržen z důvodu zranění, DK neshledala cizí zavinění. Sankce: j. Petrlík N. 2000 Kč a odnětí licence na 4 dostihové dny (tj. 11.8, 18.8., 24.8. a 31.8.) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


7. dostih, start 17:40
1198 MEMORIÁL EVY PALYZOVÉ O POHÁR HEJTMANKY STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4600 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AENEAS(IRE), 5 j 69,5 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 05:55,07 5 Váňa st. Josef 40
2. PEINTRE ELUSIF(FR), 7 70,0 Jan Odložil 7 05:56,65 3 Tůma Pavel 27
3. BUGSIE MALONE(IRE), 9 70,0 ž. Lukáš Matuský 10 05:59,03 6 Holčák Radek 25
4. CAYRAS STAR(FR), 5 b 69,5 Josef Borč 10 06:01,33 2 Kovář Stanislav 400
5. LEO FANTASTICO(GER), 5 69,5 ž. Jan Faltejsek daleko 06:06,96 7 Baštová Pavlína, Ing. 110
ZN CALINE DE JUILLEY(FR), 6 69,5 ž. Marcel Novák     4 Wroblewski Grzegorz 130
Nestartovali: LARIZANO
Čas: 05:55,07, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-7-10-10-daleko

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barronstown Stud

Kůň č.5 AENEAS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


8. dostih, start 18:12
1199 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY AUTO OPAT
Proutky V.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 4.7 (dobrá až měkká)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SICILI POP, 5 63,0 Dana Bořánková V. LEHCE 03:57,79 8 Vocásková Helena 18
2. MEISHO KONGOH(IRE), 5 67,5 Rostislav Benš 14 04:00,89 9 Wroblewski Grzegorz 100
3. ALVA(GER), 4 60,5 Daniel Vyhnálek 1/2 04:01,00 7 Neuberg Filip 120
4. MARIPOSSA, 4 67,0 Jan Odložil hlava 04:01,01 1 Zobal František 60
5. RIBANINA(FR), 5 64,5 am. Tereza Polesná daleko 04:11,50 6 Kovář Stanislav 250
Z EARL WESTMINSTER(IRE), 4 b 65,0 ž. Jan Faltejsek     4 Popelka Stanislav 60
Z NIGHT KING(GER), 5 69,0 Jakub Kocman     3 Růžičková Martina 200
Nestartovali: SONYATTA, VIEILLE MUSIC
Čas: 03:57,79, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-14-1/2-hlava-daleko

Majitel: Zeas Staré Hradiště, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Koně c.2 SONYATTA a č. 5 VIEILLE MUSIC nestartovali pro nepřítomnost náhradních jezdců. DK prošetřila zadržení koní č.3 NIGHT KING a č.4 EARL WESTMINSTER, vyslechla j. Kocmana J a ž Faltejska J. a jejich vysvětlení ( vyčerpání koně - j.Kocman, zranění koně - ž.Faltejsek). Sankce: am. Polesná T. 2000 Kč za zjištěnou vyšší hmotnost po dostihu o 1 kg (DŘ § 383d).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Malát Vít