home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 30.06.2019 - Karlovy Vary
stav dráhy: 3.4 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:31
1178 Cena společnosti MAENTIVA Partners Ltd.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINGET, 5 58,0 ž. Pavlína Filipová JISTĚ 01:26,99 1 Berthier Kateřina 60
2. NOMBEKO(FR), 5 60,0 ž. David Liška 2 01:27,31 2 Pišl Martin 50
3. SHECANRALLY(IRE), 4 j 59,5 ž. Jan Verner krk 01:27,37 3 Hlavatý Pavel 60
4. POWER ANGEL(IRE), 3 53,5 ž. Vendula Korečková 3/4 01:27,49 4 Váňa Tomáš 35
5. MONTE CHRISTO, 7 65,0 am. Lenka Rájová 3/4 01:27,61 5 Kalčík Michal 80
6. TAELL, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:27,67 6 Chaloupka Václav, Ing. 85
7. COOL WHISKEY(IRE), 10 52,0 žk. Taťána Mášová 1 01:27,83 9 Neuberg Filip 100
8. SORAHHO, 7 b 55,0 žk. Zuzana Míčová 2 1/2 01:28,26 7 Brož Jiří 150
9. LOUIS LITT, 4 57,0 Adam Florian 3 1/4 01:28,87 8 Horáková Lenka 170
Čas: 01:26,99, Mezičasy: (12,26 - 25,70 - 24,96 - 24,07)
Výrok: JISTĚ-2-krk-3/4-3/4-1/2-1-2 1/2-3 1/4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Poplatky: Stáj Proxima 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 LOUIS LITT (DU 16/7) Sankce: tr. Pišl M. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.2 NOMBEKO do dostihu (DŘ § 306)

video


2. dostih, start 15:31
1179 Cena společnosti MAENTIVA Management a.s.
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OLINKA, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 01:41,30 12 Voršilková Helena, Ing. 170
2. BEE CHIC(FR), 5 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:41,39 5 Škrášková Alena 100
3. SEA THE NIGHT(IRE), 3 53,0 ž. Vendula Korečková hlava 01:41,42 9 Váňa Tomáš 57
4. WLASTINA(GB), 4 55,5 Adam Florian 2 01:41,70 11 Neuberg Filip 60
5. IWNIANKA(POL), 7 j 64,5 ž. Jan Rája kr.hlava 01:41,71 8 Nieslanik Miroslav 60
6. THAILAND(GER), 7 b 64,5 ž. David Liška 1/2 01:41,79 6 Kalčík Michal 130
7. KISSI STURM, 5 j 62,0 ž. Jakub Pavlíček 1/2 01:41,90 4 Blecha Jan 100
8. TROP, 10 56,5 ž. Martina Havelková 1 01:42,05 1 Jelen Jaroslav 120
9. SHEIK YERBOUTI, 7 59,5 ž. Petr Foret nos 01:42,05 2 Drlík Jaroslav 250
10. HAVEYOUEVERSEEN(FR), 3 s 55,0 ž. Pavlína Filipová krk 01:42,11 7 Nováková Jana, Ing. 150
11. CAWOK(IRE), 3 53,5 Michal Hrouda 2 1/4 01:42,42 3 Tajmr Michal 85
12. ROLALIZA, 4 b 56,5 ž. Jan Verner 4 1/2 01:43,16 10 Hlavatý Pavel 85
Čas: 01:41,30, Mezičasy: (25,30 - 25,70 - 25,66 - 24,64)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-2-kr.hlava-1/2-1/2-1-nos-krk-2 1/4-4 1/2
Maj. prémie:
12 500 Kč (OLINKA)Stáj MEKA

Majitel: Stáj MEKA, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Voršilková H.,Ing.

Kůň č.12 OLINKA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


3. dostih, start 16:07
1180 Cena společnosti MAENTIVA Cargo, a.s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SVENSON(USA), 3 57,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 02:35,88 12 Olehla Čestmír, MVDr. 45
2. EMA RAL, 4 50,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 02:36,23 9 Menclová Aneta 100
3. CROSSCHECK, 3 50,5 žk. Taťána Mášová hlava 02:36,26 11 Kříž Petr 80
4. ORLEANO, 3 52,0 Michaela Musialová nos 02:36,26 3 Pejšková Ivana, Ing. 80
5. VINNY AGNES, 4 s 58,5 ž. Vendula Korečková 2 1/2 02:36,71 2 Váňa Tomáš 80
6. MARKER SUN, 10 49,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:36,95 7 Pišl Martin 150
7. ECOLOGI LOLEK(POL*), 5 j 58,5 ž. Jan Rája 4 02:37,60 5 Nieslanik Miroslav 65
8. RUMBA, 8 58,5 ž. Pavlína Filipová 6 02:38,71 1 Berthier Kateřina 150
9. ROONY, 10 sj 54,5 žk. Zuzana Míčová 1 1/4 02:38,91 8 Kalčík Michal 120
10. SISI POP, 5 s 58,0 ž. Petr Foret 3 1/2 02:39,59 6 Křídlová Tamara 100
11. ARIGNY, 4 49,0 ž. Jiřina Andrésová 13 02:42,31 10 Voršilková Helena, Ing. 180
Nestartovali: ZAMINGERTON
Čas: 02:35,88, Mezičasy: (26,31 - 25,61 - 26,11 - 26,30 - 27,53 - 24,02)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-hlava-nos-2 1/2-1 1/2-4-6-1 1/4-3 1/2-13

Majitel: DS Pegas, Trenér: Olehla Čestmír, MVDr., Chov: Har.de Saint Pair, Zerolo M., Puerari E.

Poplatky: DS Pegas 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.12 SVENSON (DU 16/7)

video


4. dostih, start 16:40
1181 16. LETNÍ CENA KLISEN skupiny MAENTIVA
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAŠA(GB), 5 j 62,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 02:16,60 3 Váňa Tomáš 19
2. CHAMPAGNE PINK(FR), 5 61,0 ž. David Liška 2 1/4 02:16,91 4 Luka Václav, Ing. 55
3. LA PAIX(FR), 4 j 59,0 ž. Jan Rája 3 1/4 02:17,44 7 Nieslanik Miroslav 45
4. TOUCHE FINALE(FR), 3 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 8 02:18,99 5 Škrášková Alena 330
5. VĚDMA, 7 59,0 ž. Jiřina Andrésová 2 02:19,28 9 Andrés Dušan 120
6. DERNIERA(IRE), 4 57,0 ž. Radek Koplík kr.hlava 02:19,29 2 Kub Ivan 300
7. UMMALQUWAIN(GB), 4 57,0 ž. Jan Verner 1/2 02:19,39 8 Myšková Štěpánka 100
8. QUEENTERA(GB), 4 59,0 Adam Florian 2 02:19,68 6 Váňa Tomáš 120
Nestartovali: GOLDEN IRENE
Čas: 02:16,60, Mezičasy: (29,46 - 33,61 - 25,50 - 24,03 - 24,00)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-3 1/4-8-2-kr.hlava-1/2-2

Majitel: Stáj Lascar-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Fonthill Stud

Kůň č.3 SAŠA byl vybrán k antidopingové kontrole. Koně č.8 UMMALQUWAIN a č.9 VĚDMA ztratili na startu cca 2 a 3 délky.

video


5. dostih, start 17:11
1182 Cena KARLOVARSKÉHO SYMFONICKÉHO ORCHESTRU
Rovina III.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BORUVKA(IRE), 3 sj 53,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:09,29 9 Havelková Martina 100
2. FULMINE LUNA(FR), 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 02:09,29 1 Duchoň Tomáš 100
3. RUSTIKAL(IRE), 3 57,0 ž. David Liška 3/4 02:09,44 5 Luka Václav, Ing. 30
4. NEE L`AMOUR(GER), 9 j 56,5 Adam Florian 1 1/4 02:09,61 7 Hlavatý Pavel 100
5. LA VELOCITA(IRE), 4 b 58,5 ž. Jan Rája 2 02:09,88 6 Bartoš st. Josef 75
6. IRISH HIT(IRE), 4 59,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 02:10,19 4 Pejšková Ivana, Ing. 120
7. VOSSOLIE, 6 s 61,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:10,24 8 Andrés Dušan 85
8. QUEST ROYAL(SRB), 8 58,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:10,59 3 Neuberg Filip 75
9. CATOTONIC(GB), 6 59,5 Nikola Petrlík 3 1/4 02:11,11 2 Jelen Jaroslav 49
Čas: 02:09,29, Mezičasy: (24,67 - 27,57 - 26,02 - 26,57 - 24,46)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-3/4-1 1/4-2-2 1/4-krk-2 1/2-3 1/4

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Jones P. & Jones E.

S ohledem na zdravotní indispozici ž. Lišky D. DK upustila od jeho převážení po dostihu (DŘ § 381).

video


6. dostih, start 17:45
1183 Cena společnosti CSS spedition s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AZTEKA, 3 57,0 Michal Hrouda BOJ 01:41,97 4 Vocásková Helena 33
2. ALHAMRA(FR), 4 s 56,0 Adam Florian krk 01:42,01 6 Kub Ivan 85
3. SINGAPORE SPICE(FR), 7 61,0 ž. Petr Foret 3/4 01:42,13 1 Drlík Jaroslav 85
4. SWAN PRINCESS, 3 59,5 ž. Jan Rája 2 3/4 01:42,58 5 Horáková Lenka 65
5. TAURUS, 9 53,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:42,76 11 Jirka Petr 100
6. DODYBUD(IRE), 10 64,5 am. Lenka Rájová hlava 01:42,78 7 Kalčík Michal 120
7. JENNY WALKER(IRE), 5 55,5 ž. Vendula Korečková 1/2 01:42,86 2 Tajmr Michal 150
8. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 5 01:43,67 8 Peťulová Petra 150
9. MAESTRO ALIGHIERI, 3 53,5 ž. Martina Havelková 1 3/4 01:43,97 9 Petrlík Allan 85
10. PEPA HAVEL(FR), 11 57,0 am. Tereza Grbavčicová, Bc. 3/4 01:44,12 3 Chaloupka Václav, Ing. 250
11. POULINE, 8 b 58,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:44,27 10 Bernardová Kateřina 250
12. BIG BOBBY(IRE), 5 57,5 am. Kateřina Kuntová 1 1/2 01:44,54 12 Koplík Zdeno 120
Čas: 01:41,97, Mezičasy: (26,15 - 25,27 - 26,53 - 24,02)
Výrok: BOJ-krk-3/4-2 3/4-1 1/4-hlava-1/2-5-1 3/4-3/4-3/4-1 1/2

Majitel: KARBOBAU s.r.o., Trenér: Vocásková Helena, Chov: Vocásek F.

Poplatky: Stáj Arenzo 500 Kč za ohlášenou změnu barvy dresu na koni č.2 JENNY WALKER (DU 16/2) ž.Liška D. byl odvážen do dostihu, má nárok na jízdné.

video


7. dostih, start 18:10
1184 Cena společnosti CEESES s.r.o. – 800. překážkový dostih v Karlových Varech
Steeplechase IV.kat. - 3200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.4 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DYLANKA(IRE), 4 63,5 Jan Verner BOJ 04:03,75 5 Vocásková Helena 12
2. HOLIN ONE, 10 63,5 am. Michal Mikšovský 3/4 04:03,86 7 Jirátová Petra 80
3. NAUPLIOS(FR), 4 60,0 Daniel Vyhnálek 7 04:05,50 6 Olehla Čestmír, MVDr. 120
4. BARBRA(POL), 4 60,0 Josef Borč 10 04:07,88 2 Wroblewska Iwona 200
Nestartovali: AVEC CHARME(GER), MERELLA(SWI), SICILI POP
Čas: 04:03,75, Mezičasy:
Výrok: BOJ-3/4-7-10

Majitel: Statek Blata Český Ráj I, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Azienda Agricola La Rovere
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Dobrovolný Karel