home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 26.05.2019 - Most
stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:33
1115 Květnový mostecký sprint
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GILIENNE, 3 60,5 ž. Jan Verner LEHCE 01:10,80 2 Kub Ivan 38
2. MONTE CHRISTO, 7 68,0 žk. Taťána Mášová 3 3/4 01:11,35 5 Kalčík Michal 65
3. PALADDIO, 4 52,0 Eva Buriánková, Mgr. 1 01:11,49 10 Chaloupka Jiří 70
4. STORMICO, 8 j 69,0 am. Jindřich Fabris krk 01:11,52 8 Kalčík Michal 120
5. BOUŘKA, 8 58,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:12,02 3 Kantek Petr, MVDr 70
6. FANTASTIC LADY, 5 60,5 Nikola Petrlík 3/4 01:12,15 4 Petrlík Allan 85
7. HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 b 54,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:12,53 9 Havelková Martina 85
8. KATRYEN, 6 54,0 žk. Irena Štěrbová 3/4 01:12,64 7 Bartoš st. Josef 150
9. GISELLE, 4 61,5 Michal Hrouda 1 1/2 01:12,86 6 Fedorowicz Vladislav 85
10. SORAHHO, 7 61,5 žk. Zuzana Míčová 11 01:14,87 1 Brož Jiří 85
Čas: 01:10,80, Mezičasy: (24,91 - 23,48 - 22,41)
Výrok: LEHCE-3 3/4-1-krk-3 1/2-3/4-2 1/2-3/4-1 1/2-11

Majitel: Stáj ŠIMI, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Poplatky: trenér Brož Jiří 400 Kč za dodatečné ohlášení použití lícních beránků u koně č.1 SORAHHO (DU 16/11)

video


2. dostih, start 14:02
1116 Květnová mostecká míle
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AS DE TREFFLES(FR), 3 57,0 ž. Vendula Korečková BOJ 01:39,77 2 Váňa Tomáš 36
2. STORM DE NUIT(FR), 3 58,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:39,88 1 Seménka Zdeněk 35
3. LA VIDA(GER), 3 b 57,5 ž. Jan Verner 4 01:40,49 5 Hlavatý Pavel 40
4. MOSTAR, 3 55,5 Michal Hrouda 1/2 01:40,60 7 Neuberg Filip 200
5. TEMIGIN, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:40,74 4 Bartoš st. Josef 85
6. CONNOR MACLEOD(GB), 3 57,0 ž. Petr Foret 9 01:42,46 3 Luka Václav, Ing. 65
7. MANY REASONS(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková 3/4 01:42,58 6 Pišl Martin 200
Nestartovali - odváženi: SHIROCCO TWO

Čas: 01:39,77, Mezičasy: (25,97 - 25,14 - 25,00 - 23,66)
Výrok: BOJ-1/2-4-1/2-3/4-9-3/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (MOSTAR)LUČ stajka - Neuberg
6 000 Kč (TEMIGIN)Pauzr-Ždírec

Majitel: Vocetka Kamil, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Mme Chalots C.,Marie C.

Kůň č.8 SHIROCCO TWO nestartoval pro pád jezdce před startem dostihu, j. Petrlík N. má nárok na jízdné. Kůň č.3 CONNOR MACLEOD ztratil na startu cca 2 délky.

video


3. dostih, start 14:42
1117 Cena 100 let Jockey Clubu ČR..
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADAR, 7 49,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 02:07,52 5 Kantek Petr, MVDr 120
2. EMA RAL, 4 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 02:07,68 10 Menclová Aneta 80
3. ECOLOGI LOLEK(POL*), 5 j 59,0 ž. Jan Rája 3 02:08,13 8 Nieslanik Miroslav 30
4. CENNÁ NADĚJE, 3 b 55,0 ž. Vendula Korečková 2 02:08,43 4 Váňa Tomáš 85
5. MOTIVATOR LADY, 3 56,0 Lucie Fialová 1/2 02:08,50 9 Petrlík Allan 200
6. A DEE JOE(FR), 9 57,0 žk. Zuzana Míčová 3 02:08,91 6 Brož Jiří 88
7. LUCIAN(GER*), 6 62,0 žk. Alena Plimlová 1/2 02:08,99 7 Mourek František 120
8. TOUCHY FEELY, 4 60,0 am. Jindřich Fabris 1 02:09,14 3 Bartoš st. Josef 100
9. JENNY WALKER(IRE), 5 52,5 Michal Hrouda daleko 02:13,33 2 Tajmr Michal 120
Nestartovali - odváženi: BYRON DE VALCOUR(SWI)

Čas: 02:07,52, Mezičasy: (27,78 - 26,97 - 25,64 - 25,05 - 22,08)
Výrok: JISTĚ-1-3-2-1/2-3-1/2-1-daleko

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Acton s.r.o.

Kůň č.1 BYRON DE VALCOUR nestartoval pro pád jezdce ve startovacích boxech před startem dostihu, ž. Foret P. má nárok na jízdné. Kůň č.10 EMA RAL ztratil na startu cca 2 délky, kůň č.7 LUCIAN ztratil na startu cca 3 délky.

video


4. dostih, start 15:08
1118 Cena společnosti Autodrom Most
Rovina III.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FALCON BABY(IRE), 3 58,0 Michal Hrouda JISTĚ 02:20,02 8 Vocásková Helena 20
2. MOON SHOT(FR), 3 58,0 ž. Jan Rája 2 1/2 02:20,35 7 Nieslanik Miroslav 49
3. QUEST ROYAL(SRB), 8 55,0 ž. Jan Verner hlava 02:20,36 2 Neuberg Filip 55
4. GLAVALINO(SRB), 7 61,0 ž. Petr Foret 3/4 02:20,49 6 Mimra Zdeněk 130
5. NOBLE FOX(FR), 10 56,0 ž. Jiřina Andrésová 3 02:20,96 4 Andrés Dušan 100
6. FABRYAN, 6 58,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:20,97 3 Váňa Tomáš 160
7. AZDAR(FR), 4 60,5 am. Jindřich Fabris 2 3/4 02:21,33 5 Horáková Lenka 130
8. RIVERSIDE, 10 59,0 ž. Martina Havelková hlava 02:21,36 1 Kantek Petr, MVDr 160
Čas: 02:20,02, Mezičasy: (14,24 - 26,00 - 25,98 - 25,54 - 23,96 - 24,30)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-hlava-3/4-3-hlava-2 3/4-hlava

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Glashare House S.

Kůň č.8 FALCON BABY byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj 3 hearts 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 FALCON BABY (DU 16/7)

video


5. dostih, start 15:41
1119 Cena Rodinného stříbra Ústeckého kraje
Rovina II.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THAILAND(GER), 7 b 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:40,90 6 Kalčík Michal 50
2. KISSI STURM, 5 sj 59,0 ž. Jakub Pavlíček 1 01:41,05 5 Blecha Jan 60
3. ROLALIZA, 4 b 55,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:41,26 4 Hlavatý Pavel 46
4. LET FIRE(FR), 4 62,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:41,39 8 Andrés Dušan 70
5. ORSSIO(FR), 5 s 61,5 ž. Petr Foret 1 01:41,55 1 Drlík Jaroslav 100
6. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 54,0 Michaela Musialová 2 1/4 01:41,86 2 Pejšková Ivana, Ing. 100
7. VALMONT OHNE, 7 54,5 Michal Hrouda 4 01:42,42 3 Havlíčková Zdena, Ing. 100
8. FINIOS, 4 63,0 ž. Giuseppe Virdis 3 3/4 01:43,08 7 Haris Ludvík 50
Čas: 01:40,90, Mezičasy: (29,45 - 23,76 - 23,66 - 24,03)
Výrok: JISTĚ-1-1 1/2-3/4-1-2 1/4-4-3 3/4

Majitel: Stáj Luka, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Westminster Race Horses GmbH
video


6. dostih, start 16:12
1120 Květnová cena hejtmana Ústeckého kraje
Rovina II.kat. - 2400 m, cena, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARLINGTON, 7 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:32,48 4 Záhorová Eva 70
2. SAPIENTI, 4 59,0 ž. Giuseppe Virdis 2 1/2 02:32,74 2 Haris Ludvík 22
3. URBI ET ORBI(GER), 7 57,0 ž. Vendula Korečková 3 02:33,15 5 Syslová Lenka 49
4. WASTE NO TIME, 6 57,0 ž. Martina Havelková 5 02:33,95 1 Horáková Lenka 78
5. NAEX(IRE), 4 55,0 žk. Taťána Mášová 1 1/4 02:34,13 6 Haris Ludvík 200
6. VALENTINO DANCER(FR), 4 57,0 ž. Jan Verner 2 02:34,38 8 Toušek Daniel, Ing. 70
7. OPINION MAKER(IRE), 5 j 55,0 Michaela Musialová 9 02:36,17 3 Pejšková Ivana, Ing. 78
8. ABONDANCE(FR), 5 55,0 žk. Zuzana Míčová 8 02:37,71 7 Koplík Zdeno 350
Čas: 02:32,48, Mezičasy: (27,29 - 26,42 - 26,24 - 25,38 - 24,76 - 22,39)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3-5-1 1/4-2-9-8

Majitel: DS Dolní Moravice, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 ARLINGTON byl vybrán k antidopingové kontrole. žk. Mášová T. absolvovala část cílové roviny bez třmenů z důvodu prasklého třmenového řemene. Poplatek: stáj UTRIN 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.8 VALENTINO DANCER(DU 16/7)

video


7. dostih, start 16:42
1121 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NIGHT MOON, 3 57,0 ž. Jan Verner JISTĚ 03:03,94 5 Tůma Pavel 85
2. RODERIKA(IRE), 3 56,0 Michal Hrouda 3 03:04,37 1 Vocásková Helena 28
3. LUNETA(GER*), 3 s 56,5 ž. Petr Foret 1/2 03:04,44 8 Olehla Čestmír, MVDr. 120
4. MONTALIE DE CERISY(FR), 3 s 58,0 ž. Jan Rája 1/2 03:04,54 6 Nieslanik Miroslav 25
5. CROSSCHECK, 3 55,5 žk. Taťána Mášová 3/4 03:04,67 9 Kříž Petr 85
6. SICILIAN, 3 58,0 ž. Jakub Pavlíček 2 1/2 03:05,02 4 Kvapilová Lenka 250
7. NOGAR, 3 57,0 ž. Vendula Korečková 3 03:05,45 3 Neuberg Filip 220
8. LOVELY DREAM, 3 56,0 Michaela Musialová 6 03:06,65 2 Kvapilová Lenka 250
9. AVANT TOUT, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 4 03:07,36 7 Urbánek Luboš 170
10. SY JU REE, 3 53,0 am. Lenka Janatková 4 03:08,15 10 Řezáčová Jana 1000
11. NIŇO, 3 57,0 ž. Martina Havelková daleko 03:20,49 12 Kovačík František 600
Nestartovali: PRVNÍ DÁMA
Čas: 03:03,94, Mezičasy: (25,67 - 30,22 - 27,85 - 26,71 - 25,94 - 23,10 - 24,45)
Výrok: JISTĚ-3-1/2-1/2-3/4-2 1/2-3-6-4-4-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Charvát Group s.r.o.

Poplatky: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu (DU 16/7)

video


8. dostih, start 17:13
1122 Cena společnosti Hipodrom Most
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.0 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROONY, 10 sj 61,0 žk. Zuzana Míčová BOJ 02:20,66 5 Kalčík Michal 65
2. KENTUCKY JACK, 4 b 61,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:20,69 3 Váňa Tomáš 40
3. OTHELLO, 4 58,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 02:20,96 6 Brož Jiří 100
4. LIMONADE(SWI), 8 50,5 žk. Taťána Mášová 1 1/4 02:21,14 10 Blažková Helena 150
5. MARKER SUN, 10 60,0 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 02:21,34 4 Pišl Martin 47
6. WARSPITE(IRE), 4 56,5 ž. Petr Foret 1 1/4 02:21,54 8 Drlík Jaroslav 120
7. LUCIFER, 6 s 57,0 am. Tereza Winterová 2 1/2 02:21,92 2 Bartoš st. Josef 100
8. AKACIE, 6 b 62,5 am. Helena Březinová nos 02:21,93 11 Resulov Artur 120
9. SAVAGE, 9 53,0 ž. Martina Havelková 1 1/4 02:22,13 1 Kantek Petr, MVDr 120
10. TARIQUE(FR), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 02:22,56 9 Urbánek Luboš 65
11. DIVOKÝ SEN, 4 52,0 Michal Hrouda daleko 02:27,87 7 Tajmr Michal 300
Čas: 02:20,66, Mezičasy: (14,25 - 24,65 - 26,06 - 26,22 - 23,75 - 25,73)
Výrok: BOJ-hlava-1 1/2-1 1/4-1 1/2-1 1/4-2 1/2-nos-1 1/4-3-daleko

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Čech Milan
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít