home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 19.05.2019 - Praha
stav dráhy: 3.5 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:03
1098 CENA SHARPOURA
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DEREQUINTA(IRE), 3 62,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:17,09 5 Havelková Martina 45
2. PALADDIO, 4 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:17,32 4 Chaloupka Jiří 55
3. GANSEBLUMCHEN(IRE), 5 58,5 Michal Hrouda hlava 01:17,35 1 Fedorowicz Vladislav 70
4. AZALEYA, 5 54,0 ž. Jan Verner hlava 01:17,39 6 Hála Libor, MVDr. 330
5. BOUŘKA, 8 62,0 Adam Florian 1/2 01:17,48 2 Kantek Petr, MVDr 70
6. LAKAR, 9 bj 56,0 žk. Zuzana Míčová hlava 01:17,50 9 Kalčík Michal 100
7. DARK ALIGHIERI, 4 54,5 žk. Alena Plimlová 1/2 01:17,61 7 Mourek František 270
8. IBAR, 9 b 59,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:17,73 3 Bartoš st. Josef 100
9. KÁRL, 8 b 51,5 ž. Jiřina Andrésová 8 01:19,36 10 Hanousek Ladislav 100
10. APOPHIS, 7 48,0 ž. Kateřina Hlubučková krk 01:19,41 8 Váňa Tomáš 150
Čas: 01:17,09, Mezičasy: (26,19 - 26,15 - 24,75)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-hlava-hlava-1/2-hlava-1/2-3/4-8-krk

Majitel: Pure Nutrition, Trenér: Havelková Martina, Chov: Fisher F. & Fisher J.
video


2. dostih, start 14:33
1099 CENA CHARDONNEY TCHEQUE
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WLASTINA(GB), 4 59,0 Adam Florian BOJ 01:12,27 7 Neuberg Filip 25
2. VALMONT, 10 s 54,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:12,49 1 Duchoň Tomáš 100
3. TRINIS, 5 59,0 žk. Zuzana Míčová krk 01:12,55 5 Haris Ludvík 60
4. IRANDO, 5 62,0 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 01:12,79 3 Berthier Kateřina 150
5. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 57,0 žk. David Liška krk 01:12,85 2 Kalčík Michal 60
6. LADY HORTENZIE, 5 53,5 žk. Taťána Mášová krk 01:12,88 4 Chaloupka Václav, Ing. 150
7. TWINKY, 8 s 51,0 ž. Martina Havelková 2 01:13,16 8 Jelen Jaroslav 100
8. STORMICO, 8 j 62,5 am. Jindřich Fabris 3 01:13,73 6 Kalčík Michal 65
Čas: 01:12,27, Mezičasy: (24,84 - 23,95 - 23,48)
Výrok: BOJ-1 1/2-krk-1 1/4-krk-krk-2-3

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hall Of Fame Stud Ltd

Kůň č.5 TRINIS byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


3. dostih, start 15:06
1100 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIREČEK, 3 56,5 žk. David Liška TUHÝ BOJ 01:25,71 1 Jirka Petr 49
2. LAFRANCO, 10 s 59,5 žk. Lukáš Charvát nos 01:25,72 5 Škrášková Alena 200
3. GREEN WAY, 3 55,5 ž. Jaromír Šafář nos 01:25,73 9 Haris Ludvík 49
4. TAELL, 4 59,0 Beysim Ferhanov 2 1/4 01:26,06 3 Chaloupka Václav, Ing. 170
5. NOMBEKO(FR), 5 59,0 Adam Florian nos 01:26,07 4 Pišl Martin 50
6. HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 3 b 52,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:26,93 8 Havelková Martina 170
7. PETINGO DANCER, 8 51,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:27,08 12 Chaloupka Jiří 150
8. ZLOMEK, 6 60,5 ž. Vendula Korečková hlava 01:27,11 10 Michal Jiří 100
9. BIG BOBBY(IRE), 5 59,5 am. Kateřina Kuntová 3/4 01:27,26 2 Koplík Zdeno 85
10. RAKIA, 6 s 58,5 ž. Petr Foret 1 3/4 01:27,53 11 Váňa Tomáš 170
11. DETEKCE, 8 bj 56,5 žk. Zuzana Míčová 6 01:28,47 7 Kalčík Michal 130
Nestartovali - odváženi: SORAHHO

Čas: 01:25,71, Mezičasy: (13,96 - 24,66 - 24,14 - 22,95)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-nos-2 1/4-nos-4 1/2-3/4-hlava-3/4-1 3/4-6

Majitel: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr, Chov: Křenek V.

Kůň č.6 SORAHHO nestartoval pro pád ž. Hlubučkové K. ve zkušebním cvalu, ž. Hlubučková K. má nárok na jízdné. Sankce: žk. Charvát L. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316), žk. Míčová Z. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


4. dostih, start 15:39
1101 CENA POJISTNÝCH ŘEŠENÍ RENOMIA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. VIVIANN(FR), 3 j 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:55,17 8 Nieslanik Miroslav 45
2. LEWIS GAL, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:55,42 15 Haris Ludvík 35
3. RUSTIKAL(IRE), 3 57,0 žk. David Liška krk 01:55,49 4 Luka Václav, Ing. 100
4. FABLE, 3 55,5 ž. Jan Verner 3/4 01:55,61 5 Myšková Štěpánka 200
5. MARCHAND, 3 56,5 Nikola Petrlík 1 1/4 01:55,81 14 Petrlík Allan 120
6. EL BUT, 3 58,5 am. Jindřich Fabris 3 01:56,25 10 Bartoš st. Josef 200
7. LEVANDULE, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 3/4 01:56,67 1 Horová Oliva, Ing. 700
8. TOP GUN(GER), 3 j 59,0 ž. Petr Foret hlava 01:56,71 11 Urbánek Luboš 120
9. DREAM OF LOVE, 3 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:56,94 3 Horáková Lenka 350
10. SAMBRA, 3 56,0 Beysim Ferhanov 2 01:57,25 7 Zobal František 270
11. PERSEON(IRE), 3 60,0 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:57,26 2 Váňa Tomáš 100
12. ANNAKIN(IRE*), 3 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:57,69 13 Pejšková Ivana, Ing. 270
13. KETTY FENOMEN, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:57,79 9 Váňa Tomáš 450
14. AZTEKA, 3 54,0 Michal Hrouda 18 02:01,39 6 Vocásková Helena 90
15. GLADYS, 3 52,0 žk. Simona Laubeová 4 02:02,18 12 Kovačík František 1200
S CHICO DE CHILLI, 3 s 57,5 Adam Florian     16 Seménka Zdeněk 800
Čas: 01:55,17, Mezičasy: (17,05 - 24,25 - 24,86 - 24,95 - 24,06)
Výrok: JISTĚ-2-krk-3/4-1 1/4-3-2 3/4-hlava-1 1/4-2-kr.hlava-2 1/2-1/2-18-4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Sca de Tourgeville Mme Erculiani H.

DK nařídila přezkoušení schopnosti koně č.1 LEVANDULE ze startu z boxů před příštím startem v dostihu startovaném z boxů(DŘ § 346b). Koně č.12 GLADYS a č.6 AZTEKA ztratili na startu cca 4 délky. DK prošetřila neodstartování koně č.16 CHICO DE CHILLI a současně pád j. Floriana A. ve startovacích boxech v momentě startu a neshledala cizí zavinění.

video


5. dostih, start 16:08
1102 70. VELKÁ KVĚTNOVÁ CENA RENOMIA
Rovina I.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPE FREEDOM(IRE), 4 58,0 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 01:41,75 4 Šavujev Arslangirej 50
2. NOBLE CLIFFS(FR), 5 j 59,5 ž. Petr Foret krk 01:41,81 1 Olehla Čestmír, MVDr. 50
3. TROPICAL BOND, 8 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:41,90 9 Kalčík Michal 120
4. SAGAR(IRE), 4 59,5 Adam Florian 1/2 01:41,99 7 Olehla Čestmír, MVDr. 85
5. LEXCEED(GER), 8 j 58,0 ž. Jan Rája nos 01:41,99 6 Nieslanik Miroslav 150
6. BRIDPORT(IRE), 4 59,5 ž. Jan Verner 3/4 01:42,12 3 Myšková Štěpánka 65
7. MORMILL(GB), 6 59,5 ž. Martina Havelková krk 01:42,17 5 Jelen Jaroslav 150
8. ZOCK(FR), 5 59,5 žk. David Liška 3/4 01:42,30 2 Luka Václav, Ing. 48
9. MASTER OF GOLD(FR), 8 s 59,5 Beysim Ferhanov 1 1/4 01:42,51 8 Wroblewski Grzegorz 130
Čas: 01:37,90, Mezičasy:
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-1/2-1/2-nos-3/4-krk-3/4-1 1/4

Majitel: Russian Racing Syndicate, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Harrison D.

Kůň č.7 SAGAR ztratil na startu cca 2 délky. Kůň č.4 CAPE FREEDOM byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


6. dostih, start 16:39
1103 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IMATRA, 4 b 54,0 ž. Vendula Korečková TUHÝ BOJ 01:41,51 6 Hulínský Václav, MUDr. 50
2. ALHAMRA(FR), 4 s 55,5 Adam Florian nos 01:41,52 8 Kub Ivan 150
3. STREET SINGER(GB), 5 61,5 ž. Petr Foret 3 1/2 01:41,99 4 Koplík Zdeno 65
4. AIDO(POL), 5 56,5 ž. Jan Verner 3 01:42,32 9 Hurt Tomáš 85
5. LADAR, 7 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:42,46 1 Kantek Petr, MVDr 100
6. SERESCO, 9 56,0 ž. Jaromír Šafář 2 01:42,75 5 Brož Jiří 85
7. FURANO(GB), 7 b 56,0 Beysim Ferhanov 3/4 01:42,88 3 Kalčík Michal 100
8. ABBEY ROAD, 3 52,5 Michal Hrouda 4 01:43,55 2 Germič Karel 85
9. SARAH ALIGHIERI, 3 54,0 Lucie Fialová 2 3/4 01:44,06 7 Petrlík Allan 75
10. TAURUS, 9 56,0 žk. David Liška 3 01:44,70 10 Jirka Petr 55
Čas: 01:41,51, Mezičasy: (26,46 - 25,22 - 24,29 - 25,54)
Výrok: TUHÝ BOJ-nos-3 1/2-3-3/4-2-3/4-4-2 3/4-3

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Hulínský Václav, MUDr., Chov: Hulínský V.
video


7. dostih, start 17:08
1104 CENA KLOKÁNKU HOSTIVICE
Rovina III.kat. - 2400 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BELL ELYSEES(GB), 3 55,5 žk. David Liška BOJ 02:33,08 4 Urbánek Luboš 120
2. BE MAN(FR), 3 59,0 ž. Jan Verner krk 02:33,15 6 Tůma Pavel 30
3. CORSTON(IRE), 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 02:33,52 5 Šavujev Arslangirej 100
4. ZAFIRO(POL), 3 s 59,0 ž. Petr Foret 5 02:34,45 3 Myšková Štěpánka 60
5. DULA(IRE), 3 60,0 Michal Hrouda 3 1/2 02:35,00 8 Vocásková Helena 49
6. ILE JONES(FR), 3 j 53,5 ž. Vendula Korečková 3/4 02:35,13 2 Hulínský Václav, MUDr. 250
7. ANJELLICO, 3 59,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 02:35,40 1 Bartoš st. Josef 170
8. COLOMBINA(FR), 3 56,0 Adam Florian 4 02:36,08 10 Olehla Čestmír, MVDr. 60
9. GOLDENTON, 3 56,0 Nikola Petrlík 13 02:38,40 9 Petrlík Allan 250
10. PUSKY TO THE CORE(FR), 3 54,0 Lucie Fialová 3 1/2 02:39,10 7 Olehla Čestmír, MVDr. 150
Čas: 02:33,08, Mezičasy: (25,11 - 25,37 - 27,50 - 24,21 - 25,41 - 25,48)
Výrok: BOJ-krk-2 1/2-5-3 1/2-3/4-1 3/4-4-13-3 1/2

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Exors of the Late Sir Parker E.

Kůň č.10 COLOMBINA ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: j. Florian A. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


8. dostih, start 17:40
1105 CENA RESTAURACE VELKÁ CHUCHLE
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.5 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WANIKORO, 6 59,0 Adam Florian LEHCE 02:34,82 9 Horová Oliva, Ing. 130
2. VINNY AGNES, 4 s 53,5 ž. Vendula Korečková 2 02:35,15 8 Váňa Tomáš 330
3. WESTERNERKA(IRE), 3 58,0 Michal Hrouda kr.hlava 02:35,16 4 Vocásková Helena 22
4. JOSEPHA, 3 s 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:35,27 3 Tůma Pavel 65
5. MIZURI, 6 s 59,5 ž. Jaromír Šafář 3/4 02:35,42 2 Zobal František 250
6. MARKER SUN, 10 49,5 ž. Martina Havelková nos 02:35,42 1 Pišl Martin 130
7. WHITE GHOST, 8 65,5 ž. Jiří Chaloupka 4 02:36,01 6 Kantek Petr, MVDr 100
8. ROONY, 10 sj 52,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 02:36,41 11 Kalčík Michal 250
9. ORLEANO, 3 49,0 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 02:36,43 10 Pejšková Ivana, Ing. 330
10. LA SARENNE(FR), 5 51,0 žk. Simona Laubeová 5 02:37,33 7 Pišl Martin 180
11. PROVENCE, 4 54,0 žk. Zuzana Míčová 2 1/2 02:37,74 5 Kalčík Michal 90
12. LANDARON, 5 63,0 Nikola Petrlík krk 02:37,78 12 Petrlík Allan 100
13. AIGER, 6 s 56,0 ž. Petr Foret daleko 02:40,96 13 Hála Libor, MVDr. 330
Čas: 02:34,82, Mezičasy: (25,71 - 26,35 - 26,09 - 24,64 - 25,96 - 26,07)
Výrok: LEHCE-2-kr.hlava-3/4-3/4-nos-4-2 1/2-kr.hlava-5-2 1/2-krk-daleko

Majitel: Falun-Horová, Trenér: Horová Oliva, Ing., Chov: Horová O.,Ing

Sankce: žk. Míčová Z. odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 1.6.2019) za zbytečné použití bičíku (DŘ § 316).

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Mandysová Kateřina
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Malát Vít