home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 01.05.2019 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:00
1059 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY NUTRIHORSE
Proutky IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SLIVKA, 4 66,0 ž. Josef Bartoš LEHCE 03:55,32 7 Bodlák Radim 25
2. ČARDA, 6 70,0 ž. Jan Faltejsek 3 1/2 03:55,86 5 Seménka Zdeněk 100
3. SÁI FÉI, 5 67,0 Jan Odložil 3 1/2 03:56,55 6 Novák Antonín 100
4. GOLD HAVANAH(IRE), 4 63,0 Jakub Spáčil 3 03:57,08 3 Vocásková Helena 20
5. NON STOP(AUT), 5 67,5 Michal Kubík 12 04:00,19 1 Neuberg Filip 300
6. MARIPOSSA, 4 64,0 am. Michal Mikšovský daleko   2 Zobal František 200
ZN TURION(POL), 4 s 67,0 ž. Marcel Novák     4 Poles Pavel 100
Čas: 03:55,32, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-3 1/2-3-12-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (SLIVKA)Antique art UH

Majitel: Antique art UH, Trenér: Bodlák Radim, Chov: Vymazal Josef

Kůň č.2 MARIPOSSA absolvoval cca polovinu dostihu s uvolněným sedlem. Sankce: tr. Zobal F. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.2 MARIPOSSA (DŘ § 306).

video


2. dostih, start 14:31
1060 CENA MSG PROFESSIONAL
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FABRYAN, 6 54,5 ž. Vendula Korečková BOJ 02:28,68 8 Váňa Tomáš 55
2. TOUCHY FEELY, 4 55,5 Adam Florian krk 02:28,74 7 Bartoš st. Josef 150
3. LOOP LOVE(GB), 7 j 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 1 02:28,90 1 Brož Jiří 100
4. PERCHTA(IRE), 6 56,5 Michal Hrouda 1 02:29,09 9 Vocásková Helena 19
5. MIZURI, 6 57,0 žk. David Liška 1/2 02:29,18 2 Zobal František 55
6. CHARTUM, 4 s 59,5 ž. Martina Havelková 4 1/2 02:30,03 6 Růžičková Martina 100
7. VERLAINE, 4 54,5 ž. Jan Verner 4 3/4 02:30,99 3 Růžičková Martina 300
8. SANTAL, 4 53,0 Michaela Musialová 9 02:33,18 5 Seménka Zdeněk 220
9. ODIGNY, 4 s 54,5 ž. Jiřina Andrésová 10 02:35,25 4 Bartoš st. Josef 300
Čas: 02:28,68, Mezičasy:
Výrok: BOJ-krk-1-1-1/2-4 1/2-4 3/4-9-10

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hřebčín Napajedla

Sankce: tr. Růžičková M. 500 Kč za předčasné opuštění vyhrazeného prostoru po dostihu koněm č.6 CHARTUM (DŘ § 377)

video


3. dostih, start 15:01
1061 STEEPLECHASE SPOLEČNOSTI ALFEX
Steeplechase IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAHE KING(GER), 4 64,0 ž. Jan Kratochvíl LEHCE 04:54,00 3 Váňa st. Josef 23
2. LESANA(GER*), 4 60,0 Daniel Vyhnálek 4   11 Olehla Čestmír, MVDr. 70
3. SONODIA, 6 68,0 ž. Josef Bartoš hlava   5 Baštová Pavlína, Ing. 150
4. PHILLIPINA, 7 j 69,0 Michal Kubík 3 1/4   8 Neuberg Filip 130
5. MARIKA, 6 66,5 Jan Odložil 10   12 Novák Antonín 80
6. BÁDEN, 11 67,5 Jakub Kocman 3 1/2   7 Bartoš st. Josef 200
7. VINNERO, 6 71,0 ž. Martin Liška 3   1 Vašina Josef 330
8. CHRIS DARSIE, 4 j 66,0 ž. Jiří Kousek 4 1/2   2 Kousek Jiří 200
ZN PEPA HAVEL(FR), 11 66,0 Daniel Havlíček     6 Chaloupka Václav, Ing. 550
SN SNEZENKA(IRE), 7 71,0 Patrick Boekhout     10 Popelka Stanislav 49
SN TAURIEL, 4 64,0 am. Michal Mikšovský     9 Zobal František 330
ZN VINN, 4 67,0 ž. Marcel Novák     4 Kvapilová Lenka 130
Čas: 04:54,00, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4-hlava-3 1/4-10-3 1/2-3-4 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (LESANA(GER*))DS Pegas

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Etzean

Poplatky: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.3 MAHE KING

video


4. dostih, start 15:33
1062 HANDICAP HOTELU OLYMPIONIK
Rovina V.kat. - 2200 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. EMA RAL, 4 52,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 02:28,64 8 Menclová Aneta 270
2. KENTUCKY JACK, 4 b 59,0 ž. Vendula Korečková 3/4   7 Váňa Tomáš 29
3. LATRIB, 10 s 56,0 žk. David Liška 5   3 Sýkorová Marcela, Ing. 85
4. PORTATILE, 6 54,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4   2 Okleštěk Miloslav 170
5. HEURE, 8 60,5 Daniel Vyhnálek 3/4   6 Derych Vladimír 65
6. DALTON(POL), 5 s 60,5 ž. Jan Verner 2   5 Hurt Tomáš 29
7. LADY`S MAN, 7 59,5 ž. Martina Havelková 6   1 Kantek Petr, MVDr 45
8. RAYLENE, 6 52,0 Michal Hrouda daleko   4 Verner Vladimír 200
Čas: 02:28,64, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-5-3/4-3/4-2-6-daleko

Majitel: DS Jeníkov, Trenér: Menclová Aneta, Chov: Novák Petr

Kůň č. 8 EMA RAL byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu.

video


5. dostih, start 16:09
1063 CENA SPOLEČNOSTI CONSEQ
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D ALEXANDR(IRE), 6 59,5 Daniel Vyhnálek JISTĚ 01:49,92 4 Vinklárek Vladimír 24
1. LUSINDA(GB), 4 54,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:50,00 2 Kašný Pavel 150
2. ČAMILLA, 6 s 60,5 ž. Jan Verner hlava 01:50,03 5 Hurt Tomáš 60
3. MALQ(FR), 12 52,0 žk. Denisa Sikorová 3 01:50,53 6 Sůrová Pavlína 100
4. STORMICO, 8 j 63,0 am. Jindřich Fabris 2 1/2 01:50,94 7 Kalčík Michal 85
5. WICKER STONE(IRE), 8 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:51,61 3 Brož Jiří 45
6. NAEX(IRE), 4 57,0 ž. Giuseppe Virdis krk 01:51,69 1 Haris Ludvík 250
7. MO MY DREAM(GER), 4 55,0 Adam Florian 2 1/4 01:51,99 9 Neuberg Filip 200
8. PALE MARTINI(GER), 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 01:52,21 8 Germič Karel 78
Čas: 01:49,92, Mezičasy:
Výrok: (JISTĚ-1/2)-hlava-3-2 1/2-3 1/2-krk-2 1/4-1 1/2

Majitel: Michaela-Hruboš, Trenér: Kašný Pavel, Chov: Fifehead Farms M.C.Denning

Kůň č.1 NAEX ztratil na startu cca 5 délek. Kůň č.9 MO MY DREAM ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: tr. Vinklárek V. a Kalčík M. á 1000 Kč za nekázeň zavaděčů u startu (DŘ § 357). Kůň č.4 ALEXANDR(IRE) byl diskvalifikován, protože nesl v dostihu o 2,5 kg nižší hmotnost, než stanoví propozice.(Viz VČT 10/2019 - Rozhodnutí pořádkové komise 5/2019)

video


6. dostih, start 16:35
1064 PRVOMÁJOVÁ STEEPLECHASE MĚSTA LYSÁ NAD LABEM
Steeplechase crosscountry I.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. POWER ZAR(GER), 10 70,0 ž. Jan Kratochvíl JISTĚ 05:22,34 2 Váňa st. Josef 60
2. DELIGHT MY FIRE(FR), 9 68,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2 05:22,56 5 Bodlák Radim 19
3. TAMAS(POL), 7 b 70,0 ž. Jiří Kousek 3/4 05:22,71 6 Nováková Jana, Ing. 170
4. PARETO, 12 70,0 ž. Marcel Novák 2 3/4 05:23,15 3 Poles Pavel 60
5. POINSETTIA, 7 68,0 ž. Lukáš Matuský 3 1/2 05:23,76 1 Olehla Čestmír, MVDr. 60
6. LARIZANO, 11 70,0 ž. Marek Stromský 2 1/4 05:24,14 4 Popelka Stanislav 100
Z CATCH LIFE(ITY), 11 70,0 ž. Pavel Kašný     7 Kašný Pavel 200
Čas: 05:22,34, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-3/4-2 3/4-3 1/2-2 1/4

Majitel: Scuderia Tania-Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Idee

Kůň č.1 POINSETTIA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video


7. dostih, start 17:05
1065 CENA OBČANSKÉ DEMOKRATICKÉ STRANY
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SWAN PRINCESS, 3 55,0 Adam Florian JISTĚ 01:44,58 7 Horáková Lenka 75
2. LADARONA(IRE), 3 59,0 Michal Hrouda 2 3/4 01:45,04 5 Vocásková Helena 18
3. AZBUK, 3 59,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:45,28 2 Hurt Tomáš 75
4. ROZINA, 3 56,5 žk. David Liška krk 01:45,34 3 Zobal František 170
5. ABBEY ROAD, 3 53,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:45,56 6 Germič Karel 150
6. POWER ANGEL(IRE), 3 59,5 ž. Vendula Korečková 1 01:45,74 4 Váňa Tomáš 50
7. INA GALI, 3 53,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:46,74 1 Bodlák Radim 150
Čas: 01:44,58, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 3/4-1 1/4-krk-1 1/2-1-5

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 INA GALI ztratil na startu cca 8 délek.

video


8. dostih, start 17:33
1066 MEMORIÁL VÁCLAVA ŠPAČKA
Rovina V.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZLOMEK, 6 63,0 am. Jindřich Fabris JISTĚ 01:24,28 1 Michal Jiří 35
2. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 63,0 am. Lenka Janatková 1 1/2 01:24,53 4 Brož Jiří 65
3. SERESCO, 9 58,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/4 01:24,86 3 Brož Jiří 40
4. DETEKCE, 8 bj 65,0 žk. Zuzana Míčová krk 01:24,92 6 Kalčík Michal 75
5. BOUŘKA, 8 64,0 ž. Martina Havelková krk 01:24,97 5 Kantek Petr, MVDr 55
6. OGGI, 5 49,0 ž. Jiřina Andrésová 3 01:25,44 2 Chaloupka Václav, Ing. 120
7. AZALEYA, 5 56,5 žk. David Liška 3 1/2 01:26,04 7 Hála Libor, MVDr. 85
Čas: 01:24,28, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2 1/4-krk-krk-3-3 1/2

Majitel: Novák - Kochánky, Trenér: Michal Jiří, Chov: Novák K.,Ing.Kochánky
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel