home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 28.04.2019 - Praha
stav dráhy: 3.9 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1051 CENA SATUM CZECH
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LYSYANARGENT(FR), 5 51,0 žk. Alena Plimlová V. LEHCE 01:43,75 4 Mourek František 70
2. TAURUS, 9 55,5 žk. David Liška 5 01:44,48 8 Jirka Petr 100
3. TOP GUN(GER), 3 j 60,0 ž. Jaroslav Línek krk 01:44,51 1 Urbánek Luboš 27
4. IMATRA, 4 54,5 ž. Vendula Korečková krk 01:44,56 6 Hulínský Václav 55
5. LADAR, 7 57,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:44,65 2 Kantek Petr 150
5. FURANO(GB), 7 b 55,0 ž. Martin Laube současně 01:44,66 7 Kalčík Michal 150
7. LAKAR, 9 bj 57,5 žk. Lukáš Charvát 3/4 01:44,78 9 Kalčík Michal 150
8. AIRUSCHKA, 4 56,0 ž. Jan Verner 3 01:45,37 5 Hála Libor 100
9. NURWELA, 3 52,0 Michal Hrouda 1/2 01:45,46 3 Mach Ján 70
Čas: 01:43,75, Mezičasy: (28,10 - 25,09 - 25,45 - 25,11)
Výrok: VELMI LEHCE-5-krk-krk-1/2-současně-3/4-3-1/2

Majitel: ČI-RO-ÁJA, Trenér: Mourek František, Chov: Cherdo Daniel

Kůň č.4 LYSYANARGENT ztratil na startu cca 2 délky.

video

2. dostih, start 14:35
1052 CENA BRÁDKA
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WLASTINA(GB), 4 55,0 Adam Florian JISTĚ 01:11,26 8 Neuberg Filip 39
2. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 55,5 ž. Martina Havelková 3 01:11,71 2 Kalčík Michal 27
3. TAELL, 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 3 01:12,21 5 Chaloupka Václav 150
4. RABBIT MAKFI(GB), 6 s 60,5 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 3 1/2 01:12,75 3 Juránek Petr 65
5. KATRYEN, 6 54,0 žk. Irena Štěrbová 4 01:13,32 1 Bartoš st. Josef 100
6. COLTYN, 4 57,0 ž. Jaromír Šafář 3/4 01:13,44 6 Seménka Zdeněk 150
7. LAFRANCO, 10 s 59,5 žk. Lukáš Charvát 1 1/2 01:13,68 4 Škrášková Alena 65
8. ALFAZIVE(FR), 4 60,0 žk. David Liška 3 01:14,20 7 Demele Jan 130
Čas: 01:11,26, Mezičasy: (22,99 - 22,21 - 26,06)
Výrok: JISTĚ-3-3-3 1/2-4-3/4-1 1/2-3

Majitel: Přikryl s.r.o., Trenér: Neuberg Filip, Chov: Hall Of Fame Stud Ltd
video

3. dostih, start 15:05
1053 CENA EXPOBANK
Rovina IV.kat. - 1400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MIREČEK, 3 57,0 žk. David Liška JISTĚ 01:29,12 6 Jirka Petr 85
2. NÁTURA, 3 57,0 Michal Hrouda 1 3/4 01:29,38 8 Mach Ján 55
3. PERSEON(IRE), 3 b 60,0 ž. Vendula Korečková 1/2 01:29,49 2 Váňa Tomáš 25
4. FANTASTIC LAST, 3 55,0 Lucie Fialová 3/4 01:29,62 1 Petrlík Allan 55
5. VALENTINE LADY, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:29,70 3 Demele Jan 200
6. NIKOLETTA, 3 55,5 Adam Florian 3 01:30,16 4 Blažek Svatoslav 250
7. LEVANDULE, 3 55,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:30,58 7 Horová Oliva 150
8. ALYSSON, 3 s 55,5 ž. Jan Verner 3/4 01:30,71 5 Mimra Zdeněk 85
Čas: 01:29,12, Mezičasy: (15,09 - 24,75 - 24,59 - 24,69)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1/2-3/4-1/2-3-2 1/2-3/4

Majitel: Stáj MON-GOL Svinčice, Trenér: Jirka Petr, Chov: Křenek V.

Kůň č.6 MIREČEK byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

4. dostih, start 15:34
1054 CENA RIGIPS
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MOLLYS BEST(FR), 5 s 54,5 ž. Pavlína Filipová V. LEHCE 01:25,11 5 Berthier Kateřina 60
2. RABBIT BATED(GB), 4 61,0 Nikola Petrlík 4 01:25,80 8 Petrlík Allan 100
3. ECHO RULES(IRE), 10 s 56,0 ž. Martin Laube 1 01:25,98 7 Kub Ivan 85
4. MY CHARLIE MAN(GB), 8 48,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:26,29 3 Syslová Lenka 85
5. SICILIAN ROCK(IRE), 4 j 60,5 žk. David Liška krk 01:26,34 4 Luka Václav 28
6. STORMICO, 8 j 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:26,48 1 Kalčík Michal 85
7. MONTE CHRISTO, 7 57,0 žk. Zuzana Míčová 1/2 01:26,56 2 Kalčík Michal 130
8. LADY HORTENZIE, 5 49,5 žk. Taťána Mášová 1 01:26,72 6 Chaloupka Václav 100
9. GISELLE, 4 52,5 Michal Hrouda 4 01:27,41 9 Fedorowicz Vladislav 120
Čas: 01:25,11, Mezičasy: (12,99 - 24,48 - 24,39 - 23,25)
Výrok: VELMI LEHCE-4-1-2-krk-3/4-1/2-1-4

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Suc.Morice A.
video

5. dostih, start 16:06
1055 VELKÁ CENA VODAFONE & ČESKÝCH LÍDRŮ (14. MEMORIÁL J.MAŠKA)
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 4letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D BRIDPORT(IRE), 4 58,0 ž. Jan Verner BOJ 01:24,14 11 Myšková Štěpánka 350
1. RED PERSIAN(IRE), 4 60,0 ž. Jaroslav Línek 1 1/4 01:24,35 12 Urbánek Luboš 57
2. TROPICAL BOND, 8 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:24,42 9 Kalčík Michal 330
3. NOBLE CLIFFS(FR), 5 j 60,0 Adam Florian 3/4 01:24,56 6 Olehla Čestmír 35
4. MASTER OF GOLD(FR), 8 s 60,0 ž. Jaromír Šafář 2 1/2 01:24,94 10 Wroblewski Grzegorz 70
5. LEXCEED(GER), 8 j 58,0 ž. Jan Rája 3/4 01:25,08 3 Nieslanik Miroslav 60
6. CELINE MY HEART(GB), 6 56,5 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:25,36 2 Syslová Lenka 350
7. BENIDICTION(IRE), 5 58,5 ž. Giuseppe Virdis 1 01:25,55 13 Haris Ludvík 57
8. FACTS AND FIGURES(IRE), 6 58,0 ž. Martin Laube 1/2 01:25,64 7 Urbánek Luboš 180
9. RABBIT HAVANA(GB), 4 58,5 ž. Martina Havelková 1/2 01:25,74 4 Petrlík Allan 180
10. LET FIRE(FR), 4 58,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:26,17 1 Andrés Dušan 180
11. EFILY(FR), 6 b 58,5 ž. Radek Koplík 1/2 01:26,24 5 Koplík Zdeno 350
12. ANITSCHKA(IRE), 6 56,5 žk. David Liška 3 01:26,84 8 Luka Václav 150
Čas: 01:24,35, Mezičasy: (13,74 -24,28 - 23,40 - 22,72)
Výrok: (BOJ-1 1/4)-krk-3/4-2 1/2-3/4-1 3/4-1-1/2-1/2-2 1/2-1/2-3

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Longrove Stud

Kůň č.11 BRIDPORT byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj MS Racing 400 Kč za dodatečné ohlášení použití fixace jazyka u koně č.7 FACTS AND FIGURES(DU 16/11) Kůň č 11 BRIDPORT (IRE) byl diskvalifikován pro pozitvní dopingový nález (§ 428 DŘ) viz VČT12- Rozhodnutí pořádkové komise (06/2019).

video

6. dostih, start 16:37
1056 CENA FERTICARE
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEE CHIC(FR), 5 56,0 ž. Jaromír Šafář LEHCE 01:54,67 3 Škrášková Alena 75
2. STUHNA(FR), 5 50,0 Michaela Musialová 2 1/2 01:55,14 7 Pejšková Ivana 60
3. NELISSA, 4 b 55,5 Adam Florian hlava 01:55,16 1 Blažek Svatoslav 120
4. DERNIERA(IRE), 4 s 59,5 ž. Jan Rája 2 1/4 01:55,51 2 Kub Ivan 23
5. LUCIAN(GER*), 6 58,5 žk. David Liška 2 3/4 01:56,01 4 Mourek František 45
6. CAPTAIN HOLLOW, 4 56,0 am. Kateřina Kuntová 7 01:57,39 5 Koplík Zdeno 50
Nestartovali: GOOD SIGN(FR)
Čas: 01:54,67, Mezičasy: (13,78 - 24,91 - 25,23 - 25,17 - 25,58)
Výrok: LEHCE-2 1/2-hlava-2 1/4-2 3/4-7

Majitel: Stáj Luki, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Sc.Aleali SRL

Kůň č.4 LUCIAN ztratil na startu cca 3 délky.

video

7. dostih, start 17:05
1057 CENA LOGIO
Rovina IV.kat. - 2400 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DALANDI, 3 58,0 ž. Jan Rája V. LEHCE 02:39,83 6 Nieslanik Miroslav 55
2. REINE D`ARGENT(FR), 3 58,5 ž. Jan Verner 6 02:40,77 1 Tůma Pavel 33
3. ZAFIRO(POL), 3 60,0 ž. Martin Laube 1 1/2 02:40,98 5 Myšková Štěpánka 30
4. CROSSCHECK, 3 55,5 žk. Taťána Mášová 1 02:41,15 10 Kříž Petr 130
5. ILE JONES(FR), 3 j 54,0 Michal Hrouda krk 02:41,19 4 Hulínský Václav 200
6. CENNÁ NADĚJE, 3 b 57,5 ž. Vendula Korečková 1/2 02:41,25 7 Váňa Tomáš 180
7. ORLEANO, 3 57,0 ž. Giuseppe Virdis 4 02:42,02 8 Pejšková Ivana 250
8. CHICO DE CHILLI, 3 59,0 ž. Jaromír Šafář 5 02:42,87 2 Seménka Zdeněk 200
9. AVANT TOUT, 3 57,5 žk. David Liška 4 1/2 02:43,66 3 Urbánek Luboš 100
10. LOVELY DREAM, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 2 02:43,95 9 Kvapilová Lenka 300
Čas: 02:39,83, Mezičasy: (26,94 - 26,96 - 26,81 - 26,84 - 26,77 - 25,51)
Výrok: VELMI LEHCE-6-1 1/2-1-krk-1/2-4-5-4 1/2-2

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Nieslanik Petr
video

8. dostih, start 17:42
1058 CENA DERMACOL LOVE DAYS
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.9 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 10 64,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 02:39,73 2 Kantek Petr 50
2. EOWYN, 6 56,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 02:39,75 7 Menclová Aneta 35
3. PROVENCE, 4 56,0 žk. Zuzana Míčová 3 3/4 02:40,47 1 Kalčík Michal 80
4. MARKER SUN, 10 54,0 ž. Vendula Korečková 4 02:41,29 3 Pišl Martin 40
5. LA SARENNE(FR), 5 51,5 Michaela Musialová 1 02:41,47 6 Pišl Martin 50
6. AIGER, 6 s 59,0 ž. Jan Verner 3 1/2 02:42,14 8 Hála Libor 100
7. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 7 68,5 ž. Zuzana Vokálková 3/4 02:42,29 4 Berthier Kateřina 50
Nestartovali: MARILYN DANCER
Čas: 02:39,73, Mezičasy: (29,35 - 27,48 - 27,41 - 26,67 - 26,09 - 22,73)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 3/4-4-1-3 1/2-3/4

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Čech Milan
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Jindřichová Aneta
Cílová kamera: Malát Vít