home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 27.04.2019 - Karlovy Vary
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 10:19
1045 Visprion Cup - Visprion Cup
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NOBLE FOX(FR), 10 51,0 ž. Jiřina Andrésová BOJ   3 Andrés Dušan 85
2. VALENTINO DANCER(FR), 4 63,0 žk. David Liška krk   6 Toušek Daniel, Ing. 85
3. ORPHANTA, 6 55,0 Michal Hrouda 1 1/2   2 Záhorová Eva 22
4. WANIKORO, 6 53,5 ž. Jan Verner 5   1 Horová Oliva, Ing. 75
5. AZDAR(FR), 4 61,5 ž. Jan Rája 3/4   4 Horáková Lenka 37
6. GLAVALINO(SRB), 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2   5 Mimra Zdeněk 75
Čas: 02:40,08, Mezičasy: (30,25 - 29,01 -26,68 - 26,97 - 23,84 - 23,33)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-5-3/4-1/2

Majitel: DC Zámrsk MUDr. Bruna, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Mr Burkle Dieter

Poplatek: stáj UTRIN 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovních boxů u koně č.6 VALENTINO DANCER (DU 16/7).

video


2. dostih, start 10:47
1046 Cena města Karlovy Vary - Preiss Stadt Karlsbad
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 3letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SEA THE NIGHT(IRE), 3 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:42,53 5 Váňa Tomáš 70
2. NACHTSWAERMER(IRE), 3 57,0 ž. Václav Janáček 1 01:42,68 2 Luka Václav, Ing. 140
3. RODERIKA(IRE), 3 54,0 Michal Hrouda krk 01:42,74 8 Vocásková Helena 30
4. KINGS ROCK(AUT), 3 60,0 ž. Jiří Chaloupka 3/4 01:42,87 7 Baštová Pavlína, Ing. 26
5. AS DE TREFFLES(FR), 3 55,5 Adam Florian 1/2 01:42,98 3 Váňa Tomáš 100
6. WILD EAGLE(FR), 3 j 57,0 žk. David Liška 2 1/4 01:43,31 6 Luka Václav, Ing. 60
7. ADMIRAL PIETT(GER), 3 53,5 žk. Taťána Mášová 19 01:47,19 4 Chaloupka Václav, Ing. 500
8. FRITZ YES(GER), 3 57,0 ž. Jan Verner 12 01:49,65 1 Germič Karel 140
Čas: 01:42,53, Mezičasy: (26,55 - 24,49 - 26,00 - 25,49)
Výrok: JISTĚ-1-krk-3/4-1/2-2 1/4-19-12

Majitel: Epona, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Lynn Lodge Stud
video


3. dostih, start 11:15
1047 Stollbert - dostih Architektů - Stollbert Architektenrennen
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ROLALIZA, 4 b 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 01:42,19 2 Hlavatý Pavel 80
2. THAILAND(GER), 7 b 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:42,27 1 Kalčík Michal 70
3. SPEED MACHINE(IRE), 7 j 58,5 ž. Jan Rája 1 01:42,43 4 Pejšková Ivana, Ing. 100
4. ALDAR(FR), 7 57,0 ž. Radek Koplík 2 01:42,77 3 Šavujev Arslangirej 14
5. TESSTINO(POL), 6 49,5 žk. Denisa Sikorová hlava 01:42,79 5 Sůrová Pavlína 250
Čas: 01:42,19, Mezičasy: (26,98 - 25,17 - 25,58 - 24,46)
Výrok: JISTĚ-1/2-1-2-hlava

Majitel: Stall Berger, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Berger Roland

Kůň č.2 ROLALIZA byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: žk. Sikorová D. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video


4. dostih, start 12:06
1048 Dostih Frey Consulting - Frey Consulting Rennen
Rovina IV.kat. - 2000 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEE L`AMOUR(GER), 9 j 55,5 Adam Florian V. LEHCE 02:09,21 7 Hlavatý Pavel 75
2. LANDARON, 5 62,0 Nikola Petrlík 6 02:10,35 5 Petrlík Allan 60
3. LEMESÍNA, 9 56,0 ž. Václav Janáček 1/2 02:10,42 2 Kantek Petr, MVDr 60
4. VICTORIA REGINA, 5 s 53,5 ž. Jiřina Andrésová 5 02:11,25 6 Andrés Dušan 35
5. WIMBLEDON, 6 62,0 ž. Radek Koplík 4 02:11,87 1 Stašková Eva, Ing. 85
6. SAVAGE, 9 50,0 ž. Martina Havelková krk 02:11,92 4 Kantek Petr, MVDr 130
7. BYRON DE VALCOUR(SWI), 5 62,5 ž. Jiří Chaloupka 5 02:12,84 3 Mimra Zdeněk 33
Čas: 02:09,21, Mezičasy: (26,13 - 26,74 - 25,99 - 25,44 - 24,91)
Výrok: VELMI LEHCE-6-1/2-5-4-krk-5

Majitel: Stall Negra, Trenér: Hlavatý Pavel, Chov: Berndt Anne

Kůň č.1 WIBLEDON ztratil na startu cca 2 délky. DK prošetřila výkon koně č.3 BYRON DE VALCOUR, vyslechla ž. Chaloupku J. a tr. Mimru Z. a jejich vysvětlení (nepříznivý průběh dostihu) vzala na vědomí.

video


5. dostih, start 13:05
1049 Jarní cena Priller & Post Cup - Frühjahrspreis Priller & Post Cup
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGKOR WAT(GB), 3 60,0 ž. Václav Janáček LEHCE 02:06,72 1 Váňa st. Josef 50
2. CHIOUBOUCAR(FR), 3 60,0 ž. Vendula Korečková 4 1/2 02:07,55 4 Sůrová Pavlína 33
3. TULARKA(IRE), 3 56,5 Michal Hrouda 2 1/4 02:07,86 7 Vocásková Helena 60
4. MIKE OF JAPE, 3 56,0 ž. Jan Verner 2 1/2 02:08,21 11 Nováková Jana, Ing. 350
5. ÁLLAMFÖ(HUN), 3 58,0 žk. David Liška 3 1/4 02:08,76 2 Luka Václav, Ing. 150
6. MOON SHOT(FR), 3 58,5 ž. Jan Rája 3/4 02:08,89 3 Nieslanik Miroslav 50
7. BENJAMIN(FR), 3 56,0 Adam Florian krk 02:08,93 8 Olehla Čestmír, MVDr. 100
8. LA CORAL, 3 56,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/2 02:09,54 6 Kvapilová Lenka 600
9. CORSTON(IRE), 3 57,0 ž. Radek Koplík 1 1/4 02:09,77 10 Šavujev Arslangirej 100
10. ANJELLICO, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 02:09,94 9 Bartoš st. Josef 250
11. GOLDENTON, 3 56,0 Nikola Petrlík 14 02:12,77 5 Petrlík Allan 700
Čas: 02:06,72, Mezičasy: (25,94 - 25,92 - 24,12 - 25,92 - 24,82)
Výrok: LEHCE-4 1/2-2 1/4-2 1/2-3 1/4-3/4-krk-3 1/2-1 1/4-1-14
Maj. prémie:
12 500 Kč (MIKE OF JAPE)Vocetka

Majitel: Joly, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Berend Van Dalfsen

Kůň č.1 ANGKOR WAT byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatek: stáj Statek Blata Český ráj 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovních boxů u koně č.7 TULARKA (DU 16/7). Sankce: ž. Korečková V. 1000 Kč za naražení koně č.7 TULARKA koněm č.4 CHIOUBOUCAR v cílové rovině (DŘ § 364c), j. Hrouda M. 500 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b).

video


6. dostih, start 13:45
1050 Dostih ORDER OF INNOCENCE - ORDER OF INNOCENCE Rennen
Rovina IV.kat. - 3000 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (5000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KERABUSH(IRE), 5 j 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ   1 Nieslanik Miroslav 70
2. CHEMINÉE(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4   2 Tůma Pavel 70
3. SANTIN(IRE), 7 60,5 ž. Jan Verner 1   6 Tajmr Michal 25
4. SICILI POP, 5 54,0 Michal Hrouda 4   8 Vocásková Helena 39
5. SISI POP, 5 s 57,0 žk. David Liška 7   7 Křídlová Tamara 200
6. ANJOLLI, 5 57,0 ž. Pavlína Filipová 2 1/4   4 Záhorová Eva 100
7. ROONY, 10 sj 61,0 ž. Václav Janáček daleko   9 Kalčík Michal 140
8. POETIK(FR*), 4 56,0 Daniel Vyhnálek 1 1/4   3 Olehla Čestmír, MVDr. 100
Nestartovali: SHADOW MOON
Čas:  , Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1-4-7-2 1/4-daleko-1 1/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: McCutcheon P.& H.

čas neměřen

video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský ml. Pavel
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít