home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 22.04.2019 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:02
1037 VELIKONOČNÍ CENA
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GILIENNE, 3 57,0 Adam Florian JISTĚ 01:12,09 3 Kub Ivan 30
2. DEREQUINTA(IRE), 3 56,5 ž. Martina Havelková 2 01:12,36 6 Havelková Martina 29
3. GALIOS, 3 57,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/4 01:12,88 4 Haris Ludvík 85
4. DENALI, 3 55,5 ž. Vendula Korečková 3 1/4 01:13,37 8 Hulínský Václav, MUDr. 100
5. LEGOLAS, 3 59,0 ž. Jan Rája 1 1/2 01:13,56 5 Nieslanik Miroslav 100
6. LEPORELLO, 3 57,0 žk. David Liška 3 1/2 01:14,13 2 Zobal František 90
7. WEMMA, 3 55,5 ž. Kateřina Hlubučková 5 01:15,25 1 Chaloupka Jiří 270
8. GREEN WAY, 3 57,0 ž. Giuseppe Virdis 2 1/2 01:15,64 7 Haris Ludvík 85
Čas: 01:12,09, Mezičasy: (23,17 - 24,53 - 24,39)
Výrok: JISTĚ-2-3 1/4-3 1/4-1 1/2-3 1/2-5-2 1/2

Majitel: Stáj ŠIMI, Trenér: Kub Ivan, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č.7 GREEN WAY a č.1 WEMMA ztratili na startu cca 4 a 5 délek. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 LEGOLAS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


2. dostih, start 14:32
1038 MEMORIÁL JANA KOŠŤÁLA
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOUŘKA, 8 61,5 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:11,78 5 Kantek Petr, MVDr 130
2. KÁRL, 8 b 52,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:11,98 9 Hanousek Ladislav 180
3. PETINGO DANCER, 8 60,5 ž. Jiří Chaloupka krk 01:12,03 2 Chaloupka Jiří 70
4. GANSEBLUMCHEN(IRE), 5 61,0 Michal Hrouda 1/2 01:12,10 3 Fedorowicz Vladislav 45
5. PALADDIO, 4 s 59,0 Eva Buriánková, Mgr. 5 01:12,92 1 Chaloupka Jiří 130
6. APOPHIS, 7 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:12,99 8 Váňa Tomáš 100
7. DARK ALIGHIERI, 4 58,5 žk. Alena Plimlová kr.hlava 01:13,00 4 Mourek František 100
8. ALHAMRA(FR), 4 s 60,0 Adam Florian 1/2 01:13,10 6 Kub Ivan 70
9. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 5 j 57,5 žk. Edita Vaníčková 2 1/4 01:13,46 11 Sýkorová Marcela, Ing. 250
10. LAKAR, 9 bj 65,0 ž. Václav Janáček 3/4 01:13,61 10 Kalčík Michal 55
11. AZALEYA, 5 59,0 ž. Jan Verner 10 01:16,25 7 Hála Libor, MVDr. 100
Čas: 01:11,78, Mezičasy: (23,64 - 23,61 - 24,53)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-krk-1/2-5-1/2-kr.hlava-1/2-2 1/4-3/4-10

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Filištejn Václav, Ing.

Poplatek: stáj SŠ dostihového sportu 1500 Kč za vedení koně č. 11 PRINCESS VIKTORIA ke startu.

video


3. dostih, start 15:03
1039 CENA SPORTOVNÍCH POHÁRŮ SABE
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. COOL BABY(GB), 4 55,5 žk. David Liška JISTĚ 01:09,49 3 Luka Václav, Ing. 36
2. WOBULL SE NOW, 9 61,0 am. Petra Florianová, B.Sc. 1/2 01:09,59 8 Voršilková Helena, Ing. 75
3. CHICA QUERIDA(IRE), 5 b 52,5 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:10,13 7 Kalčík Michal 200
4. SHECANRALLY(IRE), 4 j 53,0 ž. Jan Verner nos 01:10,13 1 Hlavatý Pavel 500
5. ORSSIO(FR), 5 s 57,0 ž. Václav Janáček krk 01:10,18 9 Drlík Jaroslav 40
6. TRINIS, 5 59,5 žk. Taťána Mášová 1/2 01:10,28 2 Haris Ludvík 100
7. IRANDO, 5 60,0 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:10,40 4 Berthier Kateřina 180
8. MANOLLA, 6 61,5 ž. Radek Koplík 2 1/4 01:10,75 10 Koplík Zdeno 100
9. GOLD OF GIBRALTAR(GER), 6 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/2 01:10,99 6 Brož Jiří 180
10. BIG BOBBY(IRE), 5 55,0 am. Kateřina Kuntová 5 01:12,08 5 Koplík Zdeno 330
Nestartovali: DARIEN
Čas: 01:09,49, Mezičasy: (23,73 - 22,03 - 23,73)
Výrok: JISTĚ-1/2-3 1/2-nos-krk-1/2-1/2-2 1/4-1 1/2-5

Majitel: Stáj Arenzo, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Dasmal K.A.

DK nařídila přezkoušení koně č. 11 DARIEN ze startovacích boxů před dalším startem. ž. Šafář J. má nárok na jízdné. DK vyslechla tr. Voršilkovou V. a am. Florianovou P. k výkonu vyjetí koně č. 9 WOBULL SE NOW v cílové rovině a jejich vysvětlení (ztráta podkov) vzala na vědomí.

video


4. dostih, start 15:32
1040 30. MEMORIÁL PROFESORA VÁCLAVA MICHALA
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí - hřebci a valaši
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMAZING GANGSTER(GER), 3 57,5 ž. Radek Koplík JISTĚ 01:23,76 4 Wroblewski Grzegorz 47
2. MANOAMANO(FR), 3 j 59,0 ž. Jan Rája krk 01:23,80 5 Nieslanik Miroslav 47
3. GREAT GUNNAR(GB), 3 57,5 žk. David Liška 3 3/4 01:24,35 1 Luka Václav, Ing. 35
4. TORQUE POWER(GB), 3 57,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:24,41 7 Šavujev Arslangirej 65
5. WELL ABSOLUT, 3 57,5 ž. Jan Verner 3/4 01:24,54 3 Myšková Štěpánka 65
6. BIG BEN, 3 57,5 ž. Giuseppe Virdis krk 01:24,58 2 Haris Ludvík 150
7. CAWOK(IRE), 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 6 01:25,76 6 Tajmr Michal 700
8. ZAMINDARTON, 3 57,5 ž. Václav Janáček 8 01:27,38 8 Petrlík Allan 330
Čas: 01:23,76, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-krk-3 3/4-krk-3/4-krk-6-8
Maj. prémie:
20 000 Kč (WELL ABSOLUT)Racing Photo

Majitel: AMP Invest sp z oo, Trenér: Wroblewski Grzegorz, Chov: Gest.Ohlerweiherhof

Sankce: ž.Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 MANOAMANO před začátkem dostihového dne (DŘ § 326) Poplatky: tr.Petrlík Allan 400 Kč za dodatečné ohlášení použití stínidel u koně č.8 ZAMINDARTON (DU 16/11)

video


5. dostih, start 16:02
1041 CENA WWW.VELKA-CHUCHLE.CZ
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WINGET, 5 60,0 ž. Pavlína Filipová JISTĚ 01:41,55 1 Berthier Kateřina 85
2. ILISSA DESERT(FR), 6 b 53,0 ž. Vendula Korečková 1 01:41,71 2 Toušek Daniel, Ing. 150
3. NOMBEKO(FR), 5 61,5 Adam Florian 2 1/4 01:42,03 5 Pišl Martin 30
4. DODYBUD(IRE), 10 64,5 žk. Zuzana Míčová nos 01:42,03 4 Kalčík Michal 50
5. RUMPL CIMPR CAMPR(GB), 6 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:42,10 3 Peťulová Petra 100
6. STREET SINGER(GB), 5 58,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:42,17 7 Koplík Zdeno 70
7. MAINE D`ANGE(IRE), 4 55,0 Michal Hrouda 2 1/4 01:42,46 6 Fedorowicz Vladislav 150
8. TWINKY, 8 s 60,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:42,55 8 Jelen Jaroslav 33
Čas: 01:41,55, Mezičasy: (26,98 - 25,77 - 24,63 - 24,17)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/4-nos-1/2-1/2-2 1/4-1/2

Majitel: Stáj Filip, Trenér: Berthier Kateřina, Chov: Pšurný Josef

Sankce: ž. Koplík R. 2000 Kč a odnětí licence na 2 dostihové dny (tj. 1.5. a 5.5. 2019) za nadměrné a nesprávné použití bičíku (DŘ § 316)

video


6. dostih, start 16:30
1042 CENA SPOLEČNOSTI TURF PRAHA
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 4letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IWNIANKA(POL), 7 j 58,5 ž. Jan Rája JISTĚ 01:50,86 2 Nieslanik Miroslav 45
2. TROP, 10 56,0 ž. Martina Havelková 2 01:51,15 3 Jelen Jaroslav 75
3. KISSI STURM, 5 j 60,0 ž. Jakub Pavlíček hlava 01:51,17 4 Blecha Jan 35
4. VOSSOLIE, 6 s 48,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:51,41 6 Andrés Dušan 27
5. SHEIK YERBOUTI, 7 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:51,71 1 Drlík Jaroslav 60
Nestartovali: GOLDEN IRENE
Čas: 01:50,86, Mezičasy: (14,41 - 24,01 - 23,65 - 23,94 - 24,85)
Výrok: JISTĚ-2-hlava-1 1/4-1 3/4

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Szmyt J.

Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 0,5 kg na koni č.2 IWNIANKA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), ž. Andrésová J. 500 Kč za tísnění koně č.2 IWNIANKA koněm č.6 VOSSOLIE v cílové rovině (DŘ § 364c)

video


7. dostih, start 17:03
1043 CENA DĚTSKÉHO KOUTKU HŘÍBÁTKA
Rovina IV.kat. - 1800 m, cena, 3letí
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLITZKRIEG(FR), 3 s 59,0 ž. Jaromír Šafář V. LEHCE 01:51,96 12 Šavujev Arslangirej 27
2. LADARONA(IRE), 3 59,5 Michal Hrouda 5 01:52,91 4 Vocásková Helena 55
3. LEWIS GAL, 3 59,0 ž. Giuseppe Virdis 2 01:53,17 5 Haris Ludvík 150
4. VIVIANN(FR), 3 j 59,0 ž. Jan Rája 1/2 01:53,26 2 Nieslanik Miroslav 55
5. BELL ELYSEES(GB), 3 s 57,0 ž. Václav Janáček 1 1/2 01:53,46 7 Urbánek Luboš 80
6. ROXETTE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 8 01:55,05 10 Duchoň Tomáš 170
7. SAMBRA, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 2 3/4 01:55,48 8 Zobal František 250
8. ANNAKIN(IRE*), 3 b 57,5 ž. Jakub Pavlíček 2 1/4 01:55,81 1 Pejšková Ivana, Ing. 150
9. TEMIGIN, 3 57,5 Adam Florian 3 01:56,30 9 Bartoš st. Josef 120
10. DREAM OF LOVE, 3 58,5 ž. Martina Havelková 15 01:59,69 6 Horáková Lenka 140
11. VÉVODA, 3 57,0 ž. Jiřina Andrésová daleko 02:04,15 11 Andrés Dušan 400
Nestartovali: RUSTIKAL(IRE)
Čas: 01:51,96, Mezičasy: (13,76 - 25,94 - 24,35 - 23,38 - 24,53)
Výrok: VELMI LEHCE-5-2-1/2-1 1/2-8-2 3/4-2 1/4-3-15-daleko

Majitel: Valentin Bukhtoyarov, Trenér: Šavujev Arslangirej, Chov: Bukhtoyarov V.,Kappushev E.

Kůň č.11 VÉVODA ztratil na startu cca 3 délky. Poplatek: tr. Šavujev A. 400 Kč za nahlášené nepoužití stínidel u koně č.12 BLITZKRIEG (DU 16/11). Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.2 VIVIANN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video


8. dostih, start 17:32
1044 CENA SILVANERA
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
Stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MUJAHID BRAVE, 5 57,0 ž. Václav Janáček BOJ 02:20,19 7 Petrlík Allan 130
2. MERELLA(SWI), 7 54,0 Michal Hrouda 1/2 02:20,27 5 Vocásková Helena 35
3. WASTE NO TIME, 6 57,0 ž. Martina Havelková hlava 02:20,29 6 Horáková Lenka 160
4. RAKISZ(POL), 7 59,5 ž. Radek Koplík 1 3/4 02:20,57 1 Wroblewski Grzegorz 120
5. IRISH HIT(IRE), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 02:22,10 2 Pejšková Ivana, Ing. 160
6. CHANCELLOR(FR), 5 53,0 ž. Vendula Korečková 4 3/4 02:23,01 3 Fedorowicz Vladislav 60
7. LIMARIO(GER), 9 55,0 ž. Jaromír Šafář 6 02:24,31 4 Bodlák Radim 17
Čas: 02:20,19, Mezičasy: (16,56 - 25,02 - 24,08 - 24,85 - 24,56 - 25,12)
Výrok: BOJ-1/2-hlava-1 3/4-7-4 3/4-6

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Chlistovský ml. Pavel
Cílová kamera: Dobrovolný Karel