home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 19.04.2019 - Lysá nad Labem
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:04
1024 HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVEBNINY ŘEZÁČ
Rovina IV.kat. - 1300 m, handicap, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. NEVER NOW(GER), 6 b 59,5 ž. Kateřina Hlubučková V. LEHCE 01:20,36 1 Brož Jiří 45
2. ZLOMEK, 6 56,5 ž. Vendula Korečková 10 01:22,29 2 Michal Jiří 28
3. KATRYEN, 6 54,0 žk. Irena Štěrbová 1 1/2 01:22,53 4 Bartoš st. Josef 70
4. PAN DARCY(IRE), 4 62,0 am. Michal Mikšovský hlava 01:22,56 7 Zobal František 70
5. ERUPTION(FR), 6 60,5 žk. Taťána Mášová 3/4 01:22,69 6 Chaloupka Václav, Ing. 120
6. IBAR, 9 b 55,5 ž. Jaromír Šafář hlava 01:22,72 3 Bartoš st. Josef 50
7. POET`S ROCK(FR), 6 65,5 Jan Derych daleko 01:35,73 5 Váňa Jaroslav, Ing. 60
Čas: 01:20,36, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-10-1 1/2-hlava-3/4-hlava-daleko

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Gest.Ammerland
video


2. dostih, start 14:28
1025 HANDICAP SPOLEČNOSTI STAVITELSTVÍ ŠTĚPÁNEK
Rovina V.kat. - 1700 m, handicap, 4letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. A DEE JOE(FR), 9 61,0 am. Lenka Janatková JISTĚ 01:50,19 6 Brož Jiří 60
2. IMATRA, 4 56,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:50,51 5 Hulínský Václav, MUDr. 80
3. CANDLE IN THE WIND, 7 58,0 Adam Florian hlava 01:50,53 1 Voršilková Helena, Ing. 35
4. ARMANNO, 8 54,5 am. Ivana Machačová, MVDr. nos 01:50,53 2 Mimra Zdeněk 50
5. AIDO(POL), 5 59,5 ž. Jan Verner hlava 01:50,57 7 Hurt Tomáš 45
6. SAVAGE, 9 53,0 ž. Martina Havelková 4 3/4 01:51,46 3 Kantek Petr, MVDr 85
7. LADAR, 7 61,5 žk. David Liška 4 3/4 01:52,44 4 Kantek Petr, MVDr 60
Čas: 01:50,19, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/4-hlava-nos-hlava-4 3/4-4 3/4

Majitel: Zámek Domoradice, Trenér: Brož Jiří, Chov: Haras de Bernesq

Sankce: am. Machačová I. 500 Kč za tísnění koně č.1 CANDLE IN THE WIND koněm č.2 ARMANNO v oblouku před cílovou rovinou (DŘ § 364c).

video


3. dostih, start 14:54
1026 CENA SPOLEČNOSTI RENOMIA
Rovina IV.kat. - 2200 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARAKANIE(IRE), 4 54,0 Michal Hrouda LEHCE 02:25,81 1 Vocásková Helena 22
2. MIZURI, 6 57,0 ž. Jaromír Šafář 4 1/4 02:26,47 2 Zobal František 60
3. URBAN JOY(IRE), 6 53,5 žk. Taťána Mášová 1 1/4 02:26,66 5 Kříž Petr 85
4. RABBIT WIN(IRE), 4 61,5 am. Jindřich Fabris 2 1/4 02:27,03 3 Petrlík Allan 85
5. HEURE, 8 55,5 ž. Vendula Korečková krk 02:27,09 9 Derych Vladimír 120
6. OMBRELETTO(POL), 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:27,13 10 Duchoň Tomáš 80
7. ZAMINGERTON, 4 54,0 Lucie Fialová 2 1/4 02:27,45 8 Petrlík Allan 100
8. LUCIFER, 6 s 60,0 am. Tereza Winterová 3 1/4 02:27,98 7 Bartoš st. Josef 200
9. ODIGNY, 4 s 54,5 ž. Kateřina Hlubučková 16 02:31,62 6 Bartoš st. Josef 400
Nestartovali: LYMET, POPOCATEPETL
Čas: 02:25,81, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/4-1 1/4-2 1/4-krk-krk-2 1/4-3 1/4-16

Majitel: Iva a Vlado, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Limetree Stud

SKůň č.8 ZAMINGERTON ztratil na startu cca 3 délky. Sankce: tr. Petrlík A. 1500 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č.8 ZAMINGERTON (DŘ § 310)

video


4. dostih, start 15:27
1027 CENA SPOLEČNOSTI CERNTROTHERM
Rovina III.kat. - 2200 m, cena, 3letí
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BE MAN(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner JISTĚ 02:29,17 7 Tůma Pavel 23
2. DIANA JAPE, 3 55,0 Dana Bořánková 1 1/4 02:29,33 5 Vocásková Helena 130
3. BENTLY(IRE), 3 56,5 Adam Florian 1/2 02:29,43 9 Váňa Tomáš 85
4. TOUCH OF AUSTRALIA(IRE), 3 56,5 žk. David Liška 2 3/4 02:29,84 4 Váňa st. Josef 30
5. KING MENNE, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka 7 02:31,11 6 Mimra Zdeněk 250
6. SHIROCCO TWO, 3 55,5 Lucie Fialová krk 02:31,16 1 Petrlík Allan 250
7. NOGAR, 3 58,0 ž. Jaromír Šafář 3 3/4 02:31,72 8 Neuberg Filip 100
8. KETTY FENOMEN, 3 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 02:31,81 2 Váňa Tomáš 200
9. VENUŠE, 3 56,5 ž. Vendula Korečková 6 02:33,01 3 Váňa Tomáš 100
Čas: 02:29,17, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1/2-2 3/4-7-krk-3 3/4-1/2-6
Maj. prémie:
10 000 Kč (DIANA JAPE)Stáj Cejnarová Prasek
6 000 Kč (KING MENNE)MANEKO

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ben M`rad Z.,Torgeman S.

Kůň č.8 NOGAR ztratil na startu cca 3 délky.

video


5. dostih, start 15:54
1028 CENA ODBORY KOVO MB
Rovina III.kat. - 1700 m, cena, 4letí a starší
45.000 Kč (22500 - 10350 - 6750 - 3150 - 2250)
Zápisné: 600 + 1200 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ČAMILLA, 6 s 55,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:51,81 2 Hurt Tomáš 110
2. POKER RUN(FR), 6 57,0 ž. Vendula Korečková 4   3 Váňa Tomáš 80
3. HASAN(IRE), 6 58,0 Michal Hrouda 5   6 Vocásková Helena 15
4. PALE MARTINI(GER), 6 64,5 ž. Jiří Chaloupka 10   5 Germič Karel 110
DD NAEX(IRE), 4 j 56,0 žk. David Liška daleko   1 Haris Ludvík 150
Nestartovali - odváženi: VALENTINO DANCER(FR)
Nestartovali: ALTER TOYLSOME(GER)
Čas: 01:51,81, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-4-5-10-daleko

Majitel: Pepa z lesa, Trenér: Hurt Tomáš, Chov: Agrolipt s.r.o.

Kůň č. 7 VALENTINO DANCER nestartoval pro pád j. Vyhnálkové V. před startovními boxy. Jezdec má nárok na jízdné. Kůň č. 1 NAEX ztratil na startu cca 6 délek.

video


6. dostih, start 16:23
1029 STEEPLECHASE CROSS COUNTRY SPOLEČNOSTI SPORT INVEST
Steeplechase crosscountry III.kat. - 4200 m, cena, 5letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 1300 + 2700 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AENEAS(IRE), 5 j 66,5 ž. Jan Kratochvíl ZADRŽENĚ 05:21,50 5 Váňa st. Josef 33
2. SIXTYSEVEN, 10 66,5 Pavel Složil ml. 11 05:23,71 6 Jirátová Petra 75
3. IDOL(POL), 5 67,0 ž. Marcel Novák 3 1/2 05:24,27 3 Nováková Jana, Ing. 60
4. COTE MER(FR), 7 A 1/2 68,0 ž. Josef Bartoš 14 05:27,25 4 Váňa st. Josef 33
Z ČÁRIRAY, 12 66,5 Jan Odložil     2 Popelka Stanislav 45
Nestartovali: KÖNIG SAMUR(GER)
Čas: 05:21,50, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-11-3 1/2-14
Bonus:
10 000 Kč(AENEAS(IRE))Statek Blata Český ráj
6 000 Kč(SIXTYSEVEN)Buc-Film
4 000 Kč(IDOL(POL))Vocetka

Majitel: Statek Blata Český ráj, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Barronstown Stud
video


7. dostih, start 16:54
1030 PROUTĚNÉ PŘEKÁŽKY SPORTPROGRES
Proutky IV.kat. - 2800 m, cena, 3letí
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
Stav dráhy: 3.3 (dobrá)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TECH JURY(GER), 3 68,0 ž. Pavel Kašný LEHCE 03:18,12 7 Tůma Pavel 17
2. WORLD SPEED(GER), 3 68,0 ž. Jan Kratochvíl 4 1/2 03:18,81 3 Váňa st. Josef 100
3. KALONEG(FR), 3 65,0 Patrick Boekhout 5 03:19,70 9 Váňa st. Josef 200
4. DULA(IRE), 3 63,5 Jakub Spáčil 2 03:19,97 4 Vocásková Helena 40
5. XTENSE(IRE), 3 64,0 Miroslav Mikšovský 4 03:20,81 5 Vocásková Helena 150
6. BARSALA DE ELIS, 3 67,0 ž. Josef Bartoš 1 1/2 03:21,02 6 Bodlák Radim 100
7. SICILIAN, 3 68,0 ž. Marcel Novák 15 03:24,38 8 Kvapilová Lenka 100
8. SAINT SHINE(FR), 3 61,0 žk. Otto Vnuk 1/2 03:24,48 10 Váňa st. Josef 200
9. KENGI, 3 66,5 Jan Odložil 10 03:26,74 1 Kvapilová Lenka 200
10. ROYAL RIVER, 3 66,5 Pavel Složil ml. daleko 03:38,52 2 Kříž Petr 400
Čas: 03:18,12, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-4 1/2-5-2-4-1 1/2-15-1/2-10-daleko

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Wittekindshof
video



Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Čech Milan
Rozhodčí u váhy: Janecká Monika
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Šafář st. Jaromír
Cílová kamera: Dobrovolný Karel