home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2019 2018 2017 20.10.2019 MO 13.10.2019 PE 12.10.2019 PE 06.10.2019 CH 05.10.2019 BR 28.09.2019 CH 22.09.2019 KV 15.09.2019 CH 14.09.2019 SL 08.09.2019 CH 07.09.2019 PE 31.08.2019 MO 18.08.2019 KV 11.08.2019 NE 10.08.2019 PE 04.08.2019 KV 03.08.2019 SL 27.07.2019 MO 21.07.2019 KV 13.07.2019 SH 12.07.2019 CH 06.07.2019 LL 05.07.2019 SL 30.06.2019 KV 23.06.2019 PE 22.06.2019 CH 16.06.2019 KV 15.06.2019 BR 09.06.2019 MO 08.06.2019 PE 01.06.2019 CH 26.05.2019 MO 25.05.2019 PE 19.05.2019 CH 18.05.2019 SL 11.05.2019 CH 08.05.2019 PE 05.05.2019 MO 01.05.2019 LL 28.04.2019 CH 27.04.2019 KV 22.04.2019 CH 21.04.2019 KO 19.04.2019 LL 14.04.2019 MO 13.04.2019 BR 07.04.2019 CH
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 20.10.2019 - Most
stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 12:31
1356 Cena Dostihového klubu
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. CAPTAIN LUKA(IRE), 3 58,5 ž. Jiří Palík JISTĚ 01:27,60 5 Škrášková Alena 60
2. COLTYN, 4 61,0 ž. Martin Laube 2 01:27,90 14 Seménka Zdeněk 130
3. LADISLAV, 7 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:28,07 4 Krysmanová Rennerová Martina 300
4. FANTASTIC LADY, 5 51,0 Simona Laubeová krk 01:28,11 10 Petrlík Allan 200
5. POWER ANGEL(IRE), 3 62,5 ž. Vendula Korečková kr.hlava 01:28,12 13 Váňa Tomáš 70
6. TIGGY BLUE, 7 61,0 ž. Adam Florian 1 1/2 01:28,36 6 Jelen Jaroslav 60
7. KATRYEN, 6 56,5 Michal Hrouda krk 01:28,40 1 Bartoš st. Josef 200
8. NOMBEKO(FR), 5 61,0 Lucie Fialová 1 01:28,56 2 Pišl Martin 80
9. CHICA QUERIDA(IRE), 5 bj 60,0 Michaela Musialová 1 3/4 01:28,80 12 Kalčík Michal 120
10. MONTE CHRISTO, 7 j 66,0 am. Michaela Kacerová kr.hlava 01:28,81 7 Kalčík Michal 110
11. NUTEKI, 3 58,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:29,01 16 Hlavatý Pavel 70
12. DARK ALIGHIERI, 4 55,0 žk. Alena Plimlová 1/2 01:29,08 3 Mourek František 60
13. TEMIGIN, 3 53,0 ž. Martina Havelková 3 1/4 01:29,53 11 Bartoš st. Josef 300
14. WEMMA, 3 56,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:29,75 9 Chaloupka Jiří 250
15. ZLATONKA(IRE), 3 62,0 Dana Bořánková 1 1/2 01:29,97 15 Vocásková Dana 180
16. NIKOLETTA, 3 j 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:30,39 8 Blažek Svatoslav 100
Čas: 01:27,60, Mezičasy: (14,82 - 24,21 - 23,70 - 24,84)
Výrok: JISTĚ-2-1 1/4-krk-kr.hlava-1 1/2-krk-1-1 3/4-kr.hlava-1 1/4-1/2-3 1/4-1 1/4-1 1/2-2 1/2

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Carr J. C.

Kůň č 15 ZLATONKA ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: žk Štěrbová I.2500 Kč a j. Henych J. po 2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku na koni č.1 KATRYEN č.15 ZLATONKA



2. dostih, start 13:03
1357 Podzimní mostecká míle
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DERNIERA(IRE), 4 58,5 ž. Jan Verner BOJ 01:41,56 7 Kub Ivan 50
2. TROPICAL BOND, 8 b 65,0 am. Michaela Kacerová krk 01:41,60 1 Kalčík Michal 80
3. SEA THE NIGHT(IRE), 3 59,5 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:41,88 6 Váňa Tomáš 120
4. SWAN PRINCESS, 3 49,0 ž. Martina Havelková 1 01:42,03 4 Horáková Lenka 170
5. STUHNA(FR), 5 48,0 žk. Taťána Mášová 1/2 01:42,10 3 Pejšková Ivana, Ing. 150
6. LIKE A TRINITY(GB), 5 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:42,18 15 Březina Ladislav, Ing. 120
7. TROP, 10 63,5 ž. Adam Florian 1/2 01:42,26 2 Jelen Jaroslav 120
8. GALIOS, 3 62,0 ž. Martin Laube krk 01:42,28 5 Haris Ludvík 50
9. JENNY WALKER(IRE), 5 50,0 Michaela Musialová krk 01:42,32 10 Tajmr Michal 100
10. SUMMER DRESS(GB), 4 55,0 am. Kateřina Kuntová 1/2 01:42,40 8 Koplík Zdeno 200
11. POPOCATEPETL, 4 s 56,0 Michal Hrouda hlava 01:42,43 14 Germič Karel 50
12. SHEIK YERBOUTI, 7 53,5 žk. Alena Plimlová krk 01:42,47 11 Mourek František 140
13. LAST OPERA SONG(FR), 6 55,0 Michal Demo 2 1/4 01:42,82 9 Blažek Svatoslav 100
14. ROLALIZA, 4 b 56,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:43,24 13 Hlavatý Pavel 78
15. ANJELLICO, 3 51,0 Simona Laubeová hlava 01:43,27 12 Bartoš st. Josef 100
Čas: 01:41,56, Mezičasy: (26,53 - 25,52 - 24,65 - 24,86)
Výrok: BOJ-krk-2 1/4-1-1/2-1/2-1/2-krk-krk-1/2-hlava-krk-2 1/4-2 1/2-hlava
Maj. prémie:
10 000 Kč (SWAN PRINCESS)EŽ Praha a.s.

Majitel: Sauter-Kub, Trenér: Kub Ivan, Chov: Gleeson Matt

Kůň č.11 SHEIK YERBOUTI ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: am. Kuntová K. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.8 SUMMER DRESS před začátkem dostihového dne (DŘ § 326), tr. Haris L., Mourek F. a Germič K. á 500 Kč za pozdní příchod koní č.5 GALIOS, č.11 SHEIK YERBOUTI a č.14 POPOCATEPETL do paddocku (DŘ § 332).



3. dostih, start 13:34
1358 Cena společnosti HIPODROM MOST a.s.
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SARENNE(FR), 5 53,5 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 02:19,58 2 Pišl Martin 90
2. AZBUK, 3 58,0 ž. Jiří Chaloupka krk 02:19,63 8 Kalčík Michal 110
3. SISI POP, 5 56,0 ž. Petr Foret 1/2 02:19,71 11 Křídlová Tamara 80
4. GOLDENTON, 3 s 59,5 Nikola Petrlík 6 02:20,94 5 Petrlík Allan 110
5. ALHAMRA(FR), 4 s 61,5 ž. Adam Florian nos 02:20,95 1 Kub Ivan 50
6. LUCIAN(GER*), 6 59,5 žk. Alena Plimlová 2 02:21,23 9 Mourek František 330
7. VIVIANN(FR), 3 j 62,5 ž. Jan Rája krk 02:21,27 4 Nieslanik Miroslav 50
8. NOGAR, 3 55,0 Michal Demo 1 3/4 02:21,50 3 Neuberg Filip 200
9. LEWIS GAL, 3 s 61,0 Lucie Fialová 1 1/2 02:21,70 13 Haris Ludvík 140
10. QUEST ROYAL(SRB), 8 56,5 žk. Taťána Mášová 3/4 02:21,84 12 Neuberg Filip 240
11. CENNÁ NADĚJE, 3 b 55,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 02:22,03 15 Váňa Tomáš 140
12. BEAUTIFUL VISION(FR), 3 57,5 ž. René Koplík st. 2 02:22,32 6 Koplík Zdeno 260
13. NEE L`AMOUR(GER), 9 j 60,5 am. Jindřich Fabris 5 02:23,45 16 Hlavatý Pavel 140
14. DREAM OF LOVE, 3 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 02:23,55 14 Horáková Lenka 140
15. MISS MAMOOL(GER), 5 55,5 ž. Jan Verner daleko 02:32,98 7 Neuberg Filip 400
16. SEXY LORD, 3 50,0 ž. Jiřina Andrésová 1/2 02:33,09 10 Růžičková Martina 330
Čas: 02:19,58, Mezičasy: (12,87 - 24,87 - 25,54 - 26,86 - 25,24 - 24,20)
Výrok: BOJ-krk-1/2-6-nos-2-krk-1 3/4-1 1/2-3/4-1 1/4-2-5-1/2-daleko-1/2

Majitel: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin, Chov: Elevage Haras de Bourgeauville


4. dostih, start 14:03
1359 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 900 + 2100 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FRANCIMOR(IRE), 2 58,0 ž. Petr Foret LEHCE 01:45,05 11 Vocásková Helena 20
2. SWINGING THOMAS(GER), 2 56,0 ž. Jan Verner 2 01:45,33 2 Tůma Pavel 40
3. SYLVIANA(FR), 2 57,0 ž. Adam Florian 3/4 01:45,44 5 Nieslanik Miroslav 50
4. SIROKOVS(GB), 2 57,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4 01:45,68 8 Luka Václav, Ing. 78
5. SAIGON ICON(IRE), 2 56,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:45,76 1 Luka Václav, Ing. 78
6. RUSEL(FR), 2 s 56,0 ž. Martin Laube 2 01:45,99 7 Nieslanik Miroslav 130
7. SHEBY LOVE, 2 56,0 ž. Jiřina Andrésová 4 1/4 01:46,60 6 Bartoš st. Josef 170
8. GALAXIE, 2 53,5 Lucie Fialová 5 01:47,67 9 Resulov Artur 160
9. DICKE BERTA(FR), 2 52,5 Simona Laubeová 1 01:47,84 10 Šavujev Arslangirej 160
10. RIVAL, 2 56,0 Michal Demo kr.hlava 01:47,85 4 Brož Jiří 350
Nestartovali: CHICK HICKS(FR)
Čas: 01:45,05, Mezičasy: (27,75 - 26,81 - 25,73 - 24,76)
Výrok: LEHCE-2-3/4-1 3/4-1/2-2-4 1/4-5-1-kr.hlava

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Garavelli S. & Irish National Stud

Kůň č.7 RUSEL ztratil na startu cca 7 délek.



5. dostih, start 14:30
1360 Cena Jockey Clubu ČR
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. STORM DE NUIT(FR), 3 55,0 ž. Adam Florian BOJ 02:05,00 6 Seménka Zdeněk 85
2. TULARKA(IRE), 3 54,5 ž. Jan Verner krk 02:05,03 4 Vocásková Helena 20
3. LA PAIX(FR), 4 bj 59,0 ž. Jiří Chaloupka 2 3/4 02:05,42 3 Nieslanik Miroslav 80
4. BIG BEN, 3 56,0 ž. Martin Laube 2 3/4 02:05,85 2 Haris Ludvík 40
5. TOUCHE FINALE(FR), 3 57,0 ž. Jiří Palík 1 02:06,02 9 Škrášková Alena 120
6. DAWN RULER(GER), 5 58,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:06,64 1 Váňa Tomáš 120
7. ORIENTAL GLORY(GER), 4 58,0 ž. Martina Havelková 3/4 02:06,76 8 Brož Jiří 70
8. WOBULL SE NOW, 9 58,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 1/4 02:06,94 5 Voršilková Helena, Ing. 80
Nestartovali: ESKERKHAN(IRE)
Čas: 02:05,00, Mezičasy: (24,26 - 25,63 - 25,97 - 24,89 - 24,25)
Výrok: BOJ-krk-2 3/4-2 3/4-1-3 1/2-3/4-1 1/4
Maj. prémie:
12 500 Kč (BIG BEN)Gold & Turf

Majitel: Cardboard, Trenér: Seménka Zdeněk, Chov: Chedeville P.,Fresnay Agricole S.A.S.


6. dostih, start 15:04
1361 94. Českomoravská cena
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 2000 + 4000 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR RIGHT(IRE), 7 61,0 ž. Jan Verner JISTĚ   5 Holčák František 18
2. LEXCEED(GER), 8 j 61,0 ž. Jan Rája 2 1/4   3 Nieslanik Miroslav 70
3. EFILY(FR), 6 b 57,5 ž. René Koplík st. 4 1/4   7 Koplík Zdeno 170
4. BENIDICTION(IRE), 5 59,5 ž. Martin Laube 1 3/4   2 Haris Ludvík 110
5. BEAU MASSAGOT(FR), 4 61,0 ž. Vendula Korečková 1 3/4   8 Luka Václav, Ing. 60
6. STRASSBURG(GB), 3 56,5 Michal Hrouda krk   4 Germič Karel 130
7. MANOLLA, 6 57,5 ž. Petr Foret 3/4   6 Koplík Zdeno 440
8. RED PERSIAN(IRE), 4 s 61,0 ž. Jiří Palík 3/4   1 Urbánek Luboš 78
9. BEROUYINE(FR), 5 b 57,5 ž. Adam Florian kr.hlava   9 Urbánek Luboš 210
10. WLASTINA(GB), 4 57,5 Michal Demo 3 1/4   10 Neuberg Filip 210
Čas: 01:25,12, Mezičasy: (14,80 - 23,03 - 23,88 - 23,41)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-4 1/4-1 3/4-1 3/4-krk-3/4-3/4-kr.hlava-3 1/4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Healy D.

Kůň č.5 MR RIGHT(IRE) byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj MUDr. Dagmar Dostálová 200 Kč za nahlášenou pomoc u startu ze startovacích boxů u koně č.6 MANOLLA (DU 16/7) Sankce: stáj Lokotrans 400 Kč za nenahlášenou změnu čapky na koni č.9 BEROUYINE (DŘ § 105)



7. dostih, start 15:35
1362 81. Cena zimního favorita
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
550.000 Kč (275000 - 104500 - 66000 - 38500 - 27500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 550 + 14850 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALBATROS(IRE), 2 58,0 ž. Petr Foret BOJ 01:41,87 1 Vocásková Helena 35
2. FRAGA(IRE), 2 57,0 ž. Jan Verner krk 01:41,91 3 Luka Václav, Ing. 17
3. PLANTEUR`S WHISKEY(FR), 2 58,0 ž. Jiří Palík 1 1/2 01:42,12 2 Musialová Michaela 100
4. JOGANVILLE(FR), 2 j 58,0 ž. Martin Laube hlava 01:42,15 5 Nieslanik Miroslav 50
5. AVERIS, 2 s 58,0 ž. Adam Florian 2 1/2 01:42,49 4 Urbánek Luboš 120
6. HUNTER`S RULES(FR), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/2 01:42,85 7 Tůma Pavel 60
7. ELSID(FR), 2 58,0 ž. Vendula Korečková 12 01:45,55 6 Seménka Zdeněk 250
Čas: 01:41,87, Mezičasy: (26,91 - 25,91 - 24,68 - 24,37)
Výrok: BOJ-krk-1 1/2-hlava-2 1/2-2 1/2-12
Maj. prémie:
20 000 Kč (AVERIS)Lokotrans

Majitel: Hana Horčičková, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Cousins F.

Kůň č.1 ALBATROS byl vybrán k antidopingové kontrole.



8. dostih, start 16:16
1363 Cena mladých talentů – dostih žáků a amatérů
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
Stav dráhy: 3.2 (dobrá až pevná)
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DESTINY STAR, 4 58,0 žk. Lukáš Charvát BOJ 02:11,72 1 Horáková Lenka 78
2. LATRIB, 10 s 53,0 žk. Denisa Sikorová 1/2 02:11,78 2 Sýkorová Marcela, Ing. 35
3. ANHOR(GER), 4 63,0 am. Jindřich Fabris 2 02:12,07 3 Petrlík Allan 45
4. ROONY, 10 sj 55,0 am. Michaela Kacerová 2 1/4 02:12,40 10 Kalčík Michal 100
5. PAPAYA PAYA, 3 j 48,0 žk. Taťána Mášová 4 02:13,07 9 Kalčík Michal 170
6. MARKER SUN, 10 57,5 žk. Alena Plimlová 2 1/4 02:13,40 6 Pišl Martin 40
7. WARSPITE(IRE), 4 48,0 am. Pavlína Kašparová 2 1/2 02:13,78 5 Drlík Jaroslav 80
8. AKACIE, 6 b 58,0 am. Helena Březinová 1/2 02:13,88 4 Resulov Artur 130
9. HEMINGRAY, 3 57,0 am. Veronika Olehlová 3/4 02:14,00 11 Kousek Jiří 170
ZN ECOLOGIC, 3 63,5 am. Lenka Rájová     8 Nieslanik Miroslav 80
Nestartovali: WILLY WONKA
Čas: 02:11,72, Mezičasy: (27,71 - 26,25 - 26,60 - 25,88 - 25,28)
Výrok: BOJ-1/2-2-2 1/4-4-2 1/4-2 1/2-1/2-3/4

Majitel: A & L Company, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla

DK prošetřila pád am. Rájové L. z koně č.8 ECOLOGIC a neshledala cizí zavinění.




Dostihová komise: