home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 03.11.2018 - Kolesa
stav dráhy: 5.2 (měkká / Soft)
1. dostih, start 12:07
1445 CENA OBCE KLADRUBY NAD LABEM
Rovina IV.kat. - 2900 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PROVENCE, 3 58,5 ž. Kateřina Hlubučková BOJ 03:10,09 1 Kalčík Michal  
2. SHADOW MOON, 10 63,5 ž. Radek Koplík 1 03:10,26 6 Stašková Eva  
3. LANDARON, 4 64,0 žk. Simona Laubeová 3/4 03:10,40 3 Petrlík Allan  
4. MIZURI, 5 sj 59,0 Michal Hrouda 1 1/4 03:10,59 9 Kalčík Michal  
5. KENTUCKY JACK, 3 b 58,0 ž. Vendula Korečková 11 03:12,91 11 Váňa Tomáš  
6. COLLEGE SUCCES(FR), 7 j 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 3/4 03:13,05 10 Juránek Petr  
7. MARKER SUN, 9 61,5 ž. Jan Verner 1 03:13,25 7 Pišl Martin  
8. ARTORIUS, 4 60,0 am. Jindřich Fabris 15 03:16,94 4 Pišl Martin  
9. ARIGNY, 3 56,0 Adam Florian 1/2 03:17,05 2 Voršilková Helena  
10. ALABAFAST, 3 j 58,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 03:17,19 5 Sůrová Pavlína  
11. MUCH MORE(GER), 9 59,5 ž. Martina Havelková 10 03:19,12 8 Žalud Radek  
Čas: 03:10,09, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1-3/4-1 1/4-11-3/4-1-15-1/2-3/4-10

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Luka V.,Ing.

Sankce: j.Ferhanov B.2500 Kč za nedodržení sjednaného závazku (DŘ § 412b)

video

2. dostih, start 12:36
1446 CENA SPOLEČNOSTI ACCOR s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BEE CHIC(FR), 4 58,0 am. Lukáš Charvát JISTĚ 01:41,73 2 Škrášková Alena  
2. RABBIT MAKFI(GB), 5 58,0 am. Tereza Grbavčicová, Mgr. 2 1/2 01:42,08 5 Juránek Petr  
3. MALQ(FR), 11 56,5 ž. Jiřina Andrésová 1 01:42,25 3 Sůrová Pavlína  
4. CHARTUM, 3 b 60,5 ž. Martina Havelková hlava 01:42,27 1 Růžičková Martina  
5. AIDO(POL), 4 59,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:42,75 9 Hurt Tomáš  
6. GOLDEN BIG(GER), 4 b 58,0 am. Jindřich Fabris 18 01:47,98 6 Mimra Zdeněk  
7. ZAMINGERTON, 3 s 56,0 Michal Kopczyk daleko 01:56,60 4 Petrlík Allan  
S DESTINY STAR, 3 j 54,0 Michal Hrouda     8 Horáková Lenka  
Nestartovali: LIKE A TRINITY(GB), ZLOMEK
Čas: 01:41,73, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1-hlava-2 1/4-18-daleko

Majitel: Stáj Luki, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Sc.Aleali SRL

Kůň č.10 ZLOMEK nestartoval z důvodu nesplnění veterinárních podmínek. Kůň č.4 ZAMINGERTON ztratil na startu nesčetné délky. DK vyslechla tr. Horákovou L. k neodstartování koně č. 8 DESTINY STAR do dostihu a její vysvětlení (první životní start koně ) vzala na vědomí s tím, že výkony koně budou nadále sledovány. Sankce: tr. Michal J. 2500 Kč za nezdůvodněné škrtnutí koně z dostihu (DŘ § 302).

video

3. dostih, start 13:11
1447 CENA SPOLEČNOSTI „DŮM U ČERNÉHO KONĚ“
Rovina IV.kat. - 2000 m, cena, 2letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOLDENTON, 2 58,0 žk. David Liška LEHCE 02:25,64 1 Petrlík Allan  
2. EL BUT, 2 58,0 ž. Vendula Korečková 3 1/2 02:26,18 6 Bartoš st. Josef  
3. LEWIS GAL, 2 56,5 Adam Florian 3/4 02:26,33 2 Haris Ludvík  
4. SAMBRA, 2 54,5 Michal Hrouda krk 02:26,40 8 Zobal František  
5. AZBUK, 2 58,0 ž. Jan Verner 4 02:27,09 7 Hurt Tomáš  
6. KENGI, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 4 02:28,00 3 Kvapilová Lenka  
7. TAIČI, 2 56,0 žk. Marika Podloučková 13 02:31,13 5 Kovář Stanislav  
Nestartovali: MARCHAND
Čas: 02:25,64, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-3 1/2-3/4-krk-4-4-13

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.
video

4. dostih, start 13:45
1448 MEMORIÁL MICHALA KÖHLA STCHCC
Steeplechase crosscountry IV.kat. - 3700 m, cena, 4letí a starší
50.000 Kč (25000 - 11500 - 7500 - 3500 - 2500) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 650 + 1350 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. THIRTEEN DIAMONDS(IRE), 7 s 71,5 Pavel Složil ml. JISTĚ 04:52,84 5 Popelka Stanislav  
2. WOODY, 8 69,0 Jakub Spáčil 3/4 04:52,97 4 Uhl Jiří  
3. RABBIT HAWK WING(IRE), 10 69,5 Patrick Boekhout 5 04:53,90 3 Váňa st. Josef  
4. MORAVANKA, 5 68,0 Jan Odložil 7 04:55,49 1 Novák Antonín  
5. CANTON, 7 A 1/2 70,5 ž. Marcel Novák 1/2 04:55,60 7 Zobal František  
6. STRIKE(GER), 8 69,5 am. Michal Mikšovský 1 1/4 04:55,82 6 Váňa st. Josef  
Z SCARE CROW, 6 b 71,5 ž. Sertash Ferhanov     8 Baštová Pavlína  
Z FERINO, 5 70,0 ž. Martin Liška     2 Žalud Radek  
Čas: 04:52,84, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-3/4-5-7-1/2-1 1/4

Majitel: Lokotrans, Trenér: Popelka Stanislav, Chov: Pier house Stud
video

5. dostih, start 14:27
1449 CENA SPOLEČNOSTI STŘECHMONT s.r.o. STCHCC
Steeplechase crosscountry V.kat. - 3600 m, cena, 4letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DUKE(POL), 6 b 70,5 ž. Marcel Novák V. LEHCE 04:43,37 3 Popelka Stanislav  
2. MOULA, 10 70,0 ž. Sertash Ferhanov 8 04:44,96 4 Uhl Jiří  
3. CREOLA TIGER, 8 69,0 Pavel Složil ml. 2 1/2 04:45,40 1 Mimra Zdeněk  
4. ELEGANT DEVIL(GER), 14 71,5 Jan Odložil 5 04:46,49 2 Křídlová Tamara  
5. FRANCAISE(FR), 5 b 63,5 am. Michal Mikšovský 4 04:47,29 6 Váňa st. Josef  
6. DESSON(ITY), 9 b 67,0 Jan Derych daleko 04:53,17 5 Derych Vladimír  
ZN TREB(POL), 4 s 67,5 ž. Martin Liška     7 Žalud Radek  
Čas: 04:43,37, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-8-2 1/2-5-4-daleko

Majitel: EŽ Praha a.s., Trenér: Popelka Stanislav, Chov: SK Moszna

DK přešetřila pád ž. Lišky M. a neshledala cizí zavinění.

video

6. dostih, start 15:00
1450 CENA DOSTIHOVÉ STÁJE 3 HEARTS PP
Proutky V.kat. - 3000 m, cena, 3letí
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIARRITZ, 3 65,0 Patrick Boekhout BOJ 03:38,96 7 Soukup Václav  
2. EPAULED(IRE), 3 68,0 ž. Sertash Ferhanov 1/2 03:39,04 2 Vocásková Helena  
3. LESANA(GER*), 3 s 67,5 ž. Thomas Boyer 2 1/4 03:39,39 1 Török Dalibor  
4. MARIPOSSA, 3 67,5 ž. Marcel Novák hlava 03:39,43 9 Zobal František  
5. SOCHI, 3 67,0 Pavel Složil ml. 5 03:40,24 3 Mimra Zdeněk  
6. CHRIS DARSIE, 3 67,0 ž. Josef Bartoš 5 03:41,21 6 Váňa Tomáš  
7. PLAY ROCKA, 3 68,0 Richard Bartoň 3 1/2 03:41,79 8 Vocásková Helena  
8. LOCK NESS(FR), 3 69,5 ž. Jaroslav Myška 4 03:42,51 10 Myšková Štěpánka  
9. TIZIAN, 3 A 1/2 68,0 Jan Odložil daleko 03:46,80 11 Novák Antonín  
Z NIRWA, 3 s 65,0 Jan Derych     5 Derych Vladimír  
Nestartovali: SAINT ANTHONY(GB)
Čas: 03:38,96, Mezičasy:
Výrok: BOJ-1/2-2 1/4-hlava-5-5-3 1/2-4-daleko

Majitel: Jasna, Trenér: Soukup Václav, Chov: Nesládek Miroslav

DK vyslechla j. Derycha J. k zadržení koně č.5 NIRWA a jeho vysvětlení (neovladatelnost koně) vzala na vědomí. Sankce: tr. Derych V. výstraha za nepřipravenost koně č.5 NIRWA do dostihu (DŘ § 411f)

video

7. dostih, start 15:34
1451 CENA SPOLEČNOSTI VVS VERMĚŘOVICE PP
Proutky V.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 400 + 800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KÖNIG SAMUR(GER), 4 65,0 Patrick Boekhout V. LEHCE 04:07,97 10 Váňa st. Josef  
2. MARREE, 5 65,0 Veronika Řezáčová 4 1/4 04:08,77 5 Řezáčová Jana  
3. NED, 4 65,0 ž. Thomas Boyer 3 1/2 04:09,33 9 Pecháček Jaroslav  
4. ZAIRO, 9 b 68,0 Jan Odložil 1/2 04:09,44 2 Slabý Petr  
5. VIEILLE MUSIC, 7 68,0 Richard Bartoň 10 04:12,02 4 Růžičková Martina  
6. POP STATION, 4 65,0 Jan Derych 1 1/2 04:12,23 3 Derych Vladimír  
7. ELEN(FR), 8 67,5 ž. Pavel Szikora daleko 04:17,08 1 Křídlová Tamara  
Z ČASTUŠKA, 4 65,0 am. Tereza Polesná     6 Vymazal Josef  
Nestartovali - odváženi: SWAN DANCER
Nestartovali: DARIEN
Čas: 04:07,97, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-4 1/4-3 1/2-1/2-10-1 1/2-daleko

Majitel: Gestüt Elsetal - Váňa, Trenér: Váňa st. Josef, Chov: Gest.Elsetal

Kůň č.8 SWAN DANCER v dostihu nestartoval z důvodu zranění ž. Lišky M. v předchozím dostihu - ž Liška M. byl odvážen do dostihu, má nárok na jízdné. Sankce: tr. Vymazal J. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.6 do dostihu (DŘ § 411d).

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pavelková Jaroslava, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pínová Markéta
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Švůgerová Hana
Startér: Koráb Milan
Pomocný startér: Hochman Petr
Cílová kamera: Dobrovolný Karel