home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 04.11.2018 SL 03.11.2018 KO 28.10.2018 CH 27.10.2018 PE 21.10.2018 CH 20.10.2018 MO 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 28.10.2018 - Praha
stav dráhy: 3.5 (pružná)
1. dostih, start 12:00
1437 CENA EŽ PRAHA, a. s. ve spolupráci s ČESKOU TELEVIZÍ
Proutky II.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
120.000 Kč (60000 - 27600 - 18000 - 8400 - 6000) Majitelské prémie: 35.000 Kč (17500 - 10500 - 7000)
Zápisné: 1200 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMOUS VALLEY(IRE), 4 65,0 ž. Sertash Ferhanov JISTĚ 03:49,68 6 Vocásková Helena 15
2. ČÁRIRAY, 11 70,0 Jan Odložil 1 1/2 03:49,96 5 Popelka Stanislav 37
3. QUINZE DE LA ROSE(IRE), 6 72,5 ž. Jan Faltejsek daleko 03:58,06 1 Seménka Zdeněk 60
PN TASTE OF ROCK(FR), 4 68,0 ž. Jaroslav Myška     4 Myšková Štěpánka 65
PN TIALINE, 5 68,5 Ondřej Velek     2 Haris Ludvík 90
PN URBAN JOY(IRE), 5 70,0 Pavel Složil ml.     3 Kříž Petr 250
Čas: 03:49,68, Mezičasy:
Výrok: JISTĚ-1 1/2-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Schone B.

DK prošetřila pády koní č.2 TIALINE, č.4 TASTE OF ROCK a č.3 URBAN JOY a neshledala cizí zavinění.

video

2. dostih, start 12:34
1438 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT WIN(IRE), 3 57,5 žk. Simona Laubeová BOJ 01:59,55 2 Petrlík Allan 40
2. CHUAN CHE, 10 j 63,0 žk. Milan David 3/4 01:59,68 9 Kalčík Michal 45
3. DETERMIS, 5 58,5 žk. David Liška 2 3/4 02:00,16 8 Horáková Lenka 60
4. LA SANTIAGA(GER), 4 bj 54,0 žk. Taťána Mášová 2 1/4 02:00,57 4 Hlavatý Pavel 140
5. MAINE D`ANGE(IRE), 3 57,0 Lucie Fialová 1 3/4 02:00,88 1 Fedorowicz Vladislav 35
6. MORGAN, 4 56,0 Michal Kopczyk 1/2 02:00,96 3 Petrlík Allan 160
7. NADĚJE, 5 57,5 žk. Zuzana Míčová 2 1/4 02:01,32 5 Voršilková Helena, Ing. 55
8. LABOND, 7 57,0 žk. Anna Hůlová nos 02:01,33 6 Sýkorová Marcela, Ing. 60
9. LA LAGION, 8 49,5 žk. Denisa Sikorová 2 1/4 02:01,69 7 Pejšková Ivana, Ing. 150
Čas: 01:59,55, Mezičasy: (14,48 - 26,98 - 26,64 - 26,30 - 25,15)
Výrok: BOJ-3/4-2 3/4-2 1/4-1 3/4-1/2-2 1/4-nos-2 1/4

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Charel Bloodstock
video

3. dostih, start 13:10
1439 CENA SPOLEČNOSTI DIBAQ, a. s. - výrobce značky FITMIN
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ZAMINDARTON, 2 58,0 žk. David Liška V. LEHCE 01:31,32 9 Petrlík Allan 40
2. GILIENNE, 2 55,5 Adam Florian 7 01:32,70 4 Kub Ivan 30
3. MAESTRO ALIGHIERI, 2 57,0 ž. Martina Havelková 4 1/2 01:33,55 2 Petrlík Allan 130
4. AVANT TOUT, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka kr.hlava 01:33,57 7 Urbánek Luboš 16
5. IRISH VALENTINE, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 3/4 01:33,72 8 Voršilková Helena, Ing. 140
6. MARCHAND, 2 57,0 ž. Martin Laube 1/2 01:33,80 6 Petrlík Allan 130
7. DENALI, 2 57,0 Beysim Ferhanov 3 1/4 01:34,36 10 Hulínský Václav, MUDr. 100
8. LEVANDULE, 2 53,0 Eva Buriánková, Mgr. daleko 01:45,43 5 Horová Oliva, Ing. 160
Nestartovali - odváženi: ORESTO
Nestartovali: GOLDENTON
Čas: 01:31,32, Mezičasy: (14,25 - 25,62 - 25,98 - 25,47)
Výrok: VELMI LEHCE-7-4 1/2-kr.hlava-3/4-1/2-3 1/4-daleko
Bonus:
5 000 Kč(ZAMINDARTON)Rabbit Trhový Štěpánov
2 300 Kč(GILIENNE)Stáj ŠIMI
1 500 Kč(MAESTRO ALIGHIERI)Rabbit Trhový Štěpánov
700 Kč(AVANT TOUT)Lokotrans
500 Kč(IRISH VALENTINE)Filipův kůň

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.3 ORESTO nestartoval z důvodu nevstoupení do startovacích boxů, ž. Andrésová J. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení ze startu ze startovacích boxů před dalším startem u koně č.3 ORESTO. Sankce: tr. Petrlík A. 400 Kč za neohlášené použití stínidel u koně č. 9 ZAMINDARTON (DŘ § 310).

video

4. dostih, start 13:35
1440 CENA AUTO JAROV KUNRATICE
Rovina IV.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MY CHARLIE MAN(GB), 7 60,5 ž. Vendula Korečková BOJ 01:32,06 6 Syslová Lenka 100
2. HERBEBOIS, 8 49,5 ž. Martina Havelková hlava   8 Havelková Martina 60
3. PETINGO DANCER, 7 53,5 ž. Kateřina Hlubučková 3/4   4 Chaloupka Jiří 65
4. ILISSA DESERT(FR), 5 55,5 ž. Martin Laube 1 3/4   5 Toušek Daniel, Ing. 55
5. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 53,0 Michal Hrouda 1/2   3 Fedorowicz Vladislav 30
6. IBAR, 8 b 59,5 ž. Jan Verner hlava   2 Bartoš st. Josef 80
7. DODYBUD(IRE), 9 69,0 žk. Zuzana Míčová 1 1/2   7 Kalčík Michal 65
8. FANTASTIC LADY, 4 64,0 žk. Simona Laubeová 2 1/4   1 Petrlík Allan 65
9. LAKAR, 8 bj 61,0 žk. David Liška 12   9 Kalčík Michal 50
Čas: 01:32,06, Mezičasy: (14,50 - 26,21 - 26,00 - 25,35)
Výrok: BOJ-hlava-3/4-1 3/4-1/2-hlava-1 1/2-2 1/4-12

Majitel: R & L, Trenér: Syslová Lenka, Chov: Cap Jaluca Pty Ltd
video

5. dostih, start 14:01
1441 12. ROČNÍK CENY BĚLOUŠŮ CK MARTIN TOUR
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FINIOS, 3 56,0 ž. Jaromír Šafář JISTĚ 01:44,15 2 Haris Ludvík 30
2. SIRIUS, 5 57,5 ž. Martin Laube 2 1/2 01:44,56 4 Seménka Zdeněk 40
3. CHARTUM, 3 b 52,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:44,72 3 Růžičková Martina 60
4. FACTS AND FIGURES(IRE), 5 59,5 žk. David Liška 8 01:46,44 1 Urbánek Luboš 16
Čas: 01:44,15, Mezičasy: (26,39 - 26,59 - 25,98 - 25,19)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-3/4-8
Maj. prémie:
12 500 Kč (FINIOS)DAR
7 500 Kč (CHARTUM)Alavis

Majitel: DAR, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj Lokotrans 2500 Kč za nezdůvodněnou změnu jezdce na koni č.1 FACTS AND FIGURES (DU 16/1)

video

6. dostih, start 14:32
1442 CENA CPI HOTELS
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SHEIK YERBOUTI, 6 62,5 ž. Jiří Chaloupka BOJ 01:14,91 8 Drlík Jaroslav 90
2. TAPAJO(GER), 6 50,0 žk. Taťána Mášová krk 01:14,98 3 Chaloupka Václav, Ing. 40
3. LADY HORTENZIE, 4 52,0 ž. Jiřina Andrésová 1 01:15,16 7 Chaloupka Václav, Ing. 65
4. STORMICO, 7 j 58,5 am. Jindřich Fabris krk 01:15,22 4 Kalčík Michal 110
5. TRINIS, 4 59,5 ž. Jaromír Šafář 2 1/4 01:15,59 9 Haris Ludvík 40
6. RAPET(IRE), 3 s 58,0 žk. David Liška 3/4 01:15,76 11 Luka Václav, Ing. 100
7. WOBULL SE NOW, 8 59,0 am. Petra Florianová 1 01:15,94 10 Voršilková Helena, Ing. 100
8. KOSTIYA(IRE), 3 b 58,0 Adam Florian 1 1/2 01:16,07 6 Váňa Tomáš 85
9. MONTE CHRISTO, 6 61,0 Michal Hrouda 5 01:17,13 2 Kalčík Michal 60
10. VALMONT, 9 s 53,0 ž. Jan Verner 3/4 01:17,30 1 Duchoň Tomáš 60
Nestartovali - odváženi: INWIN SPIRIT(GB)

Čas: 01:14,91, Mezičasy: (24,92 - 24,98 - 25,01)
Výrok: BOJ-krk-1-krk-2 1/4-3/4-1-1 1/2-5-3/4

Majitel: Stáj Eliška, Trenér: Drlík Jaroslav, Chov: Stall Amor

Kůň č.5 INWIN SPIRIT nestartoval z důvodu nedostavení se do paddocku před dostihem, k čemuž DK vyslechla tr. Harise L. a jeho vysvětlení (neposlušnost koně) vzala na vědomí s tím, že chování koně bude nadále sledováno. J. Vyhnálek D. má nárok na jízdné.

video

7. dostih, start 15:08
1443 SHERLOG 98. CENA PREZIDENTA REPUBLIKY
Rovina I.kat. - 3200 m, cena, 3letí a starší
150.000 Kč (75000 - 34500 - 22500 - 10500 - 7500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1500 + 4500 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BE MASTER(FR), 3 55,5 ž. Jan Verner LEHCE 03:35,05 6 Tůma Pavel 40
2. SAPIENTI, 3 55,0 ž. Jaromír Šafář 3 1/2 03:35,62 3 Haris Ludvík 60
3. BARABASH(GER), 3 55,5 žk. David Liška 3/4 03:35,77 5 Urbánek Luboš 25
4. URBI ET ORBI(GER), 6 j 59,0 Adam Florian 4 03:36,40 7 Syslová Lenka 300
5. MOUNT Q(GB), 3 s 55,0 ž. Martin Laube 2 1/4 03:36,78 10 Myšková Štěpánka 150
6. KIHNU(FR), 3 54,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 03:37,00 1 Urbánek Luboš 55
7. VĚDMA, 6 57,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 03:37,08 9 Andrés Dušan 200
8. ARLINGTON, 6 59,0 ž. Pavlína Filipová kr.hlava 03:37,10 8 Záhorová Eva 160
9. ALWAYS ON SUNDAY(FR), 8 60,0 ž. Jiří Chaloupka 2 1/4 03:37,50 4 Holčák Radek 40
10. RAVIELLA, 5 58,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 03:37,78 2 Záhorová Eva 120
Čas: 03:35,05, Mezičasy: (26,45 - 27,34 - 27,91 - 27,23 - 26,70 - 26,57 - 26,88 - 25,97)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3/4-4-2 1/4-1 1/4-1/2-kr.hlava-2 1/4-1 1/2
Maj. prémie:
20 000 Kč (SAPIENTI)Candy & Aqua

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Ben M`rad Z.,Torgeman S.
video

8. dostih, start 15:44
1444 CENA CPI PROPERTY GROUP
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORPHEUS, 3 57,5 Michal Hrouda JISTĚ 02:46,65 1 Záhorová Eva 30
2. MYSTIC GOLFER, 7 60,5 Adam Florian 3 3/4 02:47,07 6 Hronová Ilona 60
3. NOBLE FOX(FR), 9 51,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 02:47,38 10 Andrés Dušan 80
4. MUJAHID BRAVE, 4 61,5 žk. Simona Laubeová hlava 02:47,41 8 Petrlík Allan 55
5. ELLA(FR), 6 48,5 ž. Martina Havelková 2 1/4 02:47,75 5 Havelková Martina 40
6. EOWYN, 5 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 02:48,17 9 Menclová Aneta 120
7. WANIKORO, 5 55,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:48,41 4 Horová Oliva, Ing. 120
8. QUEST ROYAL(SRB), 7 54,0 ž. Jan Verner 1 02:48,59 3 Neuberg Filip 40
9. SISI POP, 4 55,0 žk. David Liška 10 02:50,54 2 Křídlová Tamara 70
Nestartovali: WIMBLEDON
Čas: 02:46,65, Mezičasy: (30,19 - 29,36 - 27,73 - 26,99 - 26,28 - 26,10)
Výrok: JISTĚ-3 3/4-2 1/4-hlava-2 1/4-2 1/2-1 1/2-1-10
Maj. prémie:
10 000 Kč (ORPHEUS)EKOFARMA Rybár

Majitel: EKOFARMA Rybár, Trenér: Záhorová Eva, Chov: Ekofarma Rybár
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Cílová kamera: Dobrovolný Karel