home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 20.10.2018 - Most
stav dráhy: 4.2 (dobrá až měkká / Good to Soft)
1. dostih, start 12:01
1414 Cena Hospodářské komory ČR.
Rovina III.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KISSI BOY, 3 61,5 ž. Jakub Pavlíček JISTĚ 01:26,06 5 Míček Milan 40
2. TRINIS, 4 59,0 ž. Jaromír Šafář 1 1/4 01:26,27 1 Haris Ludvík 40
3. ROLALIZA, 3 b 56,0 ž. Jan Verner 1 1/2 01:26,50 2 Hlavatý Pavel 80
4. IRANDO, 4 58,5 ž. Pavlína Filipová 1 01:26,65 6 Berthier Kateřina 55
5. SICILIAN ROCK(IRE), 3 j 55,0 žk. David Liška krk 01:26,69 9 Luka Václav 110
6. MONTE CHRISTO, 6 62,5 Michal Hrouda 3/4 01:26,80 7 Kalčík Michal 70
7. WOBULL SE NOW, 8 64,5 Adam Florian 3/4 01:26,91 3 Voršilková Helena 60
8. EASYRIDER(FR), 3 j 64,0 ž. Jan Rája 6 01:28,05 8 Nieslanik Miroslav 100
9. QUAFF, 8 51,0 žk. Simona Laubeová 3 1/2 01:28,65 4 Kantek Petr 80
Čas: 01:26,06, Mezičasy: (13,57 - 24,05 -. 24,46 - 23,98)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-1 1/2-1-krk-3/4-3/4-6-3 1/2
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
6 000 Kč (ROLALIZA)Stall Berger

Majitel: Dostihová stáj Kissi, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Pavlíček J.

Kůň č.4 QUAFF ztratil na startu cca 5 délek.

video

2. dostih, start 12:34
1415 Terezina cena mladých talentů (dostih žáků a amatérů)
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LANDARON, 4 61,5 am. Jindřich Fabris JISTĚ 02:22,32 7 Petrlík Allan 24
2. DRAMA, 6 b 59,5 žk. David Liška 2 1/2 02:22,65 2 Berthier Kateřina 35
3. ANSHOA, 5 j 67,5 am. Lukáš Charvát 1 1/2 02:22,86 4 Haris Ludvík 120
4. LOOP LOVE(GB), 6 j 60,0 žk. Zuzana Míčová 1/2 02:22,95 1 Brož Jiří 100
5. ZAIRO, 9 b 59,5 am. Veronika Olehlová 1 1/4 02:23,14 3 Slabý Petr 80
6. KERABUSH(IRE), 4 j 63,0 am. Lenka Rájová 6 02:24,19 5 Nieslanik Miroslav 40
7. SOCHI, 3 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. nos 02:24,20 6 Mimra Zdeněk 200
Čas: 02:22,32, Mezičasy: (13,79 - 26,01 - 26,79 - 26,86 - 24,83 - 24,04)
Výrok: JISTĚ-2 1/2-1 1/2-1/2-1 1/4-6-nos

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.4 ANSHOA ztratil na startu cca 10 délek.

video

3. dostih, start 13:02
1416 Cena společnosti Lázně Poděbrady, a.s.
Rovina II.kat. - 2000 m, cena, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1200 + 2400 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTJEU THIRD, 5 65,5 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:04,97 8 Petrlík Allan 45
2. BRIDPORT(IRE), 3 55,5 ž. Martina Havelková 1 1/2 02:05,21 3 Myšková Štěpánka 130
3. ALEXANDR(IRE), 5 j 58,0 Adam Florian 1 1/4 02:05,41 10 Andrés Dušan 110
4. TROPICAL BOND, 7 b 59,0 ž. Jan Rája kr.hlava 02:05,42 2 Kalčík Michal 50
5. WASTE NO TIME, 5 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 02:05,73 1 Horáková Lenka 70
6. VICTORY BOWL(FR), 5 55,5 žk. David Liška krk 02:05,75 5 Toušek Daniel 100
7. HIDDEN FLAME(IRE), 9 j 60,5 ž. Jaromír Šafář 1/2 02:05,83 7 Haris Ludvík 22
8. MOUNT Q(GB), 3 s 63,0 ž. Martin Laube 3/4 02:05,96 11 Myšková Štěpánka 110
9. GLAVALINO(SRB), 6 58,0 am. Jindřich Fabris 6 02:06,92 6 Mimra Zdeněk 170
10. GOLDEN IRENE, 6 56,5 žk. Simona Laubeová hlava 02:06,96 9 Petrlík Allan 100
11. ČAMILLA, 5 s 56,5 ž. Jan Verner daleko 02:10,13 4 Hurt Tomáš 300
Čas: 02:04,97, Mezičasy: (25,28 - 24,58 - 24,88 - 23,57 - 26,66)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-1 1/4-kr.hlava-2-krk-1/2-3/4-6-hlava-daleko

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.8 MONTJEU THIRT byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1kg na koni č.2 TROPICAL BOND před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

4. dostih, start 13:33
1417 Cena EBF
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 800 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BOBESH(GB), 2 58,0 ž. Martin Laube BOJ 01:39,74 5 Myšková Štěpánka 30
2. DESIROSE(GER), 2 57,0 ž. Jaromír Šafář hlava 01:39,76 1 Haris Ludvík 40
3. LADARONA(IRE), 2 56,0 Beysim Ferhanov hlava 01:39,79 2 Vocásková Helena 25
4. HELISON(FR), 2 s 57,0 ž. Petr Foret 4 01:40,49 4 Török Dalibor 100
5. VIVIANN(FR), 2 j 59,0 ž. Jan Rája 2 1/2 01:40,87 8 Nieslanik Miroslav 70
6. SWAN PRINCESS, 2 55,0 Adam Florian 1/2 01:40,93 12 Horáková Lenka 300
7. CAWOK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Verner krk 01:40,97 3 Tajmr Michal 160
8. EL BUT, 2 57,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:41,45 11 Bartoš st. Josef 300
9. CROSSCHECK, 2 53,0 žk. Taťána Mášová hlava 01:41,46 13 Kříž Petr 120
10. ILE JONES(FR), 2 j 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:41,60 9 Hulínský Václav 160
11. YAHK, 2 58,0 ž. Jiřina Andrésová 6 01:42,61 14 Andrés Dušan 160
12. TOP GUN(GER), 2 56,0 ž. Jiří Palík 1 01:42,76 6 Urbánek Luboš 130
13. MOHAN, 2 54,5 Michal Hrouda 4 1/2 01:43,56 10 Zobal František 300
14. WOLVERINE, 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka daleko 01:53,01 7 Vinklárek René 250
Čas: 01:39,74, Mezičasy: (25,74 - 25,03 - 24,69 - 24,28)
Výrok: BOJ-hlava-hlava-4-2 1/2-1/2-krk-2 1/4-hlava-3/4-6-1-4 1/2-daleko

Majitel: Meridian, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Aston House Stud

Kůň č.14 YAHK ztratil na startu cca 2 délky. Sankce: ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.8 VIVIANN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

5. dostih, start 14:05
1418 93. Českomoravská cena Ústeckého kraje
Rovina I.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
135.000 Kč (67500 - 31050 - 20250 - 9450 - 6750) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 1800 + 3600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MR RIGHT(IRE), 6 60,5 ž. Václav Janáček V. LEHCE 01:24,52 10 Holčák František 22
2. LEXCEED(GER), 7 j 59,0 ž. Jan Rája 5 01:25,49 5 Nieslanik Miroslav 78
3. RED PERSIAN(IRE), 3 59,5 ž. Jiří Palík krk 01:25,54 9 Urbánek Luboš 200
4. RABBIT HAVANA(GB), 3 58,0 ž. Martina Havelková 1 01:25,71 12 Petrlík Allan 350
5. ZOCK(FR), 4 60,5 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:25,96 2 Šatra Tomáš 110
6. BENIDICTION(IRE), 4 59,0 ž. Jaromír Šafář krk 01:25,98 11 Haris Ludvík 130
7. BEROUYINE(FR), 4 59,0 ž. Petr Foret 3/4 01:26,11 3 Urbánek Luboš 160
8. MAYDA(IRE), 4 57,5 ž. Vendula Korečková 1 1/2 01:26,32 7 Váňa Tomáš 200
9. BORSAKOV(IRE), 6 60,5 žk. David Liška 3/4 01:26,42 6 Luka Václav 25
9. HELLO HOBBY(IRE), 7 60,5 ž. Jan Verner současně 01:26,42 4 Urbánek Luboš 210
11. LET FIRE(FR), 3 58,0 Adam Florian 4 01:27,00 1 Šavujev Arslangirej 250
12. ANITSCHKA(IRE), 5 57,5 ž. Martin Laube 4 01:27,62 8 Šatra Tomáš 120
Čas: 01:24,52, Mezičasy: (14,95 - 24,21 - 23,11 - 22,25)
Výrok: VELMI LEHCE-5-krk-1-1 3/4-krk-3/4-1 1/2-3/4-současně-4-4

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Holčák František, Chov: Healy D.

Kůň č.6 BORSAKOV ztratil na startu cca 2 délky. Poplatek: tr. Šatra T. 400 Kč za dodatečně ohlášené použití stínidel u koně č.2 ZOCK (DU 16/11).

video

6. dostih, start 14:32
1419 80. Cena zimního favorita DS Pegas
Rovina L - 1600 m, cena, 2letí
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3500 + 15000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KING ARCHIE(GER), 2 58,0 ž. Václav Janáček JISTĚ 01:40,62 7 Tůma Pavel 15
2. MANOAMANO(FR), 2 j 59,0 ž. Jan Rája 3/4 01:40,73 5 Nieslanik Miroslav 180
3. FILIP(GB), 2 58,0 Beysim Ferhanov 2 01:41,00 6 Vocásková Helena 60
4. ANGKOR WAT(GB), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:41,17 3 Váňová Pavla 70
5. BIG BEN, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář 1 01:41,31 9 Haris Ludvík 90
6. ÁLLAMFÖ(HUN), 2 58,0 žk. David Liška 3 1/4 01:41,75 1 Luka Václav 240
7. LAUDERDALE(FR), 2 58,0 Adam Florian 1 1/2 01:41,95 4 Šavujev Arslangirej 250
8. NEMO(FR), 2 s 58,0 ž. Petr Foret 5 01:42,80 8 Török Dalibor 250
9. BELL ELYSEES(GB), 2 58,0 ž. Jiří Palík hlava 01:42,83 2 Urbánek Luboš 360
Čas: 01:40,62, Mezičasy: (27,90 - 24,47 - 24,03 - 24,22)
Výrok: JISTĚ-3/4-2-1-1-3 1/4-1 1/2-5-hlava
Maj. prémie:
20 000 Kč (BIG BEN)Gold & Turf

Majitel: Dr. Charvát, Trenér: Tůma Pavel, Chov: Gest.Görlsdorf

Kůň č.5 MANOAMANO byl vybrán k antidopingové kontrole. DK nařídila převážení všech jezdců po dostihu (DŘ § 382). Sankce ž. Rája J. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.5 MANOAMANO před začátkem dostihového dne (DŘ § 326).

video

7. dostih, start 15:02
1420 Cena společnosti Autosalon Most s.r.o.
Rovina IV.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RABBIT BATED(GB), 3 61,0 ž. Václav Janáček LEHCE 01:38,52 9 Petrlík Allan 16
2. MOTIVATOR OVER, 3 54,0 žk. Simona Laubeová 4 01:39,12 2 Petrlík Allan 210
3. ALFA WOLF(IRE), 7 57,5 žk. David Liška 2 1/2 01:39,45 3 Luka Václav 65
4. LUXIA, 4 59,5 ž. Jaromír Šafář krk 01:39,50 5 Haris Ludvík 37
5. PAN DARCY(IRE), 3 59,0 Michal Hrouda 1 1/4 01:39,68 4 Zobal František 130
6. FULMINE LUNA(FR), 4 b 61,0 ž. Jiří Chaloupka 1 01:39,82 7 Chaloupka Jiří 80
7. COOL WHISKEY(IRE), 9 60,5 Adam Florian 1/2 01:39,89 8 Blažková Helena 80
8. LA SANTIAGA(GER), 4 bj 59,5 ž. Petr Foret 1 3/4 01:40,16 1 Hlavatý Pavel 170
9. IMATRA, 3 53,0 žk. Denisa Sikorová 11 01:42,60 6 Hulínský Václav 290
Čas: 01:38,52, Mezičasy: (24,88 - 24,16 - 24,56 - 24,92)
Výrok: LEHCE-4-2 1/2-krk-1 1/4-1-1/2-1 3/4-11

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Loft Hall Stud
video

8. dostih, start 15:52
1421 Cena zakončení sezony na Hipodromu Most
Rovina V.kat. - 2000 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 9 62,5 ž. Václav Janáček JISTĚ 02:09,91 1 Kantek Petr 20
2. A DEE JOE(FR), 8 61,5 žk. Zuzana Míčová 2 1/4 02:10,24 2 Brož Jiří 120
3. HERBEBOIS, 8 55,5 ž. Martina Havelková 4 02:10,86 12 Havelková Martina 60
4. KENTUCKY JACK, 3 b 55,0 ž. Vendula Korečková krk 02:10,93 3 Váňa Tomáš 140
5. WARSPITE(IRE), 3 56,5 ž. Petr Foret 1 02:11,11 4 Drlík Jaroslav 140
6. AIDO(POL), 4 59,0 ž. Jan Verner 2 02:11,39 15 Hurt Tomáš 140
7. MAKARSKÁ PODACA, 3 55,0 Adam Florian 1 02:11,56 9 Neuberg Filip 150
8. LIMONADE(SWI), 7 56,0 ž. Jaromír Šafář krk 02:11,62 13 Blažková Helena 150
9. MISS REEMEYA(FR), 5 59,5 am. Michaela Kacerová nos 02:11,63 11 Hulínský Václav 100
10. LATRIB, 9 s 54,0 Dana Bořánková 3 02:12,06 5 Sýkorová Marcela 140
11. DEMARKACE, 7 s 55,5 ž. Martin Laube 1 02:12,24 10 Jirka Petr 80
12. VEGAS LAS, 6 55,0 žk. David Liška 1/2 02:12,31 6 Pejšková Ivana 60
13. TAURUS, 8 58,0 žk. Simona Laubeová 1/2 02:12,40 14 Jirka Petr 100
14. ALUETTE(FR), 6 54,5 am. Helena Březinová 6 02:13,63 8 Knauer Martin 500
15. DIVOKÝ SEN, 3 52,0 Michal Hrouda daleko 02:21,71 7 Tajmr Michal 330
Čas: 02:09,91, Mezičasy: (26,59 - 26,39 - 25,41 - 25,99 - 25,53)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-4-krk-1-2-1-krk-nos-3-1-1/2-1/2-6-daleko

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Froňková Soňa, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Pokorná Leona, Ing.
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Bielik Karel
Pomocný startér: Kučera Václav
Cílová kamera: Malát Vít