home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
ČR Slovensko ostatní zahraničí 2018 2017 2016 14.10.2018 PE 13.10.2018 PE 07.10.2018 CH 06.10.2018 BR 30.09.2018 CH 28.09.2018 KV 23.09.2018 MI 22.09.2018 CH 16.09.2018 CH 15.09.2018 SL 09.09.2018 CH 08.09.2018 PE 02.09.2018 CH 01.09.2018 NE 25.08.2018 MO 19.08.2018 KV 18.08.2018 PE 12.08.2018 SL 05.08.2018 KV 04.08.2018 MI 29.07.2018 SL 22.07.2018 KV 12.07.2018 MO 08.07.2018 SL 07.07.2018 SH 06.07.2018 LL 01.07.2018 KV 24.06.2018 CH 23.06.2018 PE 16.06.2018 BR 15.06.2018 KV 10.06.2018 CH 09.06.2018 PE 03.06.2018 CH 02.06.2018 MI 01.06.2018 MO 27.05.2018 SL 26.05.2018 PE 24.05.2018 CH 20.05.2018 CH 13.05.2018 CH 12.05.2018 MO 08.05.2018 PE 06.05.2018 CH 05.05.2018 MI 01.05.2018 LL 28.04.2018 KV 22.04.2018 CH 21.04.2018 BR 15.04.2018 CH 08.04.2018 CH 07.04.2018 MO 02.04.2018 LL
 

on-line výsledky

 
 Termíny
    Racedays
 Přihlášky
    Entries
 Startky
  Declaration
 Výsledky
    Results
 Statistiky
    Statistics
 Zprávy
    News
 Legislativa  Aviza
 zahr. startů
 Kontakty
    Contacts
 Dokumenty
  Documents
 Zákl. údaje
    Basic fig.
 

Výsledky ze dne 07.10.2018 - Praha
stav dráhy: 3.2 (pružná)
1. dostih, start 13:05
1391 CENA AUTO JAROV KUNRATICE
Rovina IV.kat. - 1200 m, cena, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LADY HORTENZIE, 4 53,5 ž. Jiřina Andrésová LEHCE 01:13,20 7 Chaloupka Václav, Ing. 140
2. KATRYEN, 5 53,0 žk. Simona Laubeová 2 3/4 01:13,63 5 Bartoš st. Josef 50
3. LAFRANCO, 9 s 58,0 am. Lukáš Charvát krk 01:13,68 2 Škrášková Alena 65
4. TETRAROSE(USA), 6 54,5 žk. Taťána Mášová 1 3/4 01:13,94 8 Kub Ivan 55
5. DODYBUD(IRE), 9 65,0 žk. Zuzana Míčová 1 1/2 01:14,21 9 Kalčík Michal 65
6. NATALIE NATY(IRE), 4 55,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:14,80 1 Slavíček Josef 110
7. PARDONIE, 6 s 65,5 ž. Petr Foret hlava 01:14,84 10 Kroutilík Jaroslav 100
8. POET`S ROCK(FR), 5 56,5 Adam Florian krk 01:14,89 11 Váňa Jaroslav, Ing. 18
9. IMATRA, 3 50,0 žk. Denisa Sikorová 15 01:19,48 3 Hulínský Václav, MUDr. 350
10. VIKTORIE VALLY, 5 s 53,5 ž. Jan Verner 3/4 01:19,64 4 Koplík Zdeno 200
11. LYGEN, 3 52,0 Michal Hrouda daleko 01:25,14 6 Kříž Petr 350
Čas: 01:13,20, Mezičasy: (23,88 - 24,77 - 24,55)
Výrok: LEHCE-2 3/4-krk-1 3/4-1 1/2-3 1/2-hlava-krk-15-3/4-daleko

Majitel: Hořejší Tvrz Chlum, Trenér: Chaloupka Václav, Ing., Chov: Horčička P.

Kůň č.6 LYGEN a č.3 IMATRA ztratili na startu cca 4 a 7 délek.

video

2. dostih, start 13:36
1392 CENA LIBERECKÉHO GOLD KLUBU
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PETINGO DANCER, 7 54,5 ž. Martina Havelková BOJ 01:27,36 8 Chaloupka Jiří 110
2. CHUAN CHE, 10 j 64,5 žk. Zuzana Míčová krk 01:27,43 13 Kalčík Michal 50
3. FANTASTIC LADY, 4 66,5 žk. Simona Laubeová 1/2 01:27,52 3 Petrlík Allan 85
4. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 s 54,5 Michal Hrouda 2 01:27,81 7 Fedorowicz Vladislav 80
5. IBAR, 8 b 61,5 am. Lukáš Charvát 1 1/4 01:28,01 1 Bartoš st. Josef 50
6. MAKARSKÁ PODACA, 3 55,0 Adam Florian 3/4 01:28,14 9 Neuberg Filip 120
7. AIDO(POL), 4 57,5 ž. Jan Verner 2 1/2 01:28,56 12 Hurt Tomáš 35
8. AZALEYA, 4 56,0 ž. Petr Foret 3/4 01:28,70 6 Hála Libor, MVDr. 170
9. APOPHIS, 6 51,0 ž. Kateřina Hlubučková 8 01:30,57 10 Váňa Tomáš 70
10. RAYLENE, 5 s 51,0 Lucie Fialová 1 1/4 01:30,81 5 Pišl Martin 110
11. VESELÝ MYŠÁK, 3 55,5 ž. Jiřina Andrésová 9 01:32,86 4 Šimek Jaroslav, Ing. 250
Nestartovali - odváženi: LAKAR
Nestartovali: INSTINKT
Čas: 01:27,36, Mezičasy: (13,84 - 23,86 - 24,77 - 24,89)
Výrok: BOJ-krk-1/2-2-1 1/4-3/4-2 1/2-3/4-8-1 1/4-9

Majitel: Hera, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Hera Josef

Kůň č.11 LAKAR nestartoval z důvodu proražení startovacích boxů před startem dostihu a pádu žk. Mášové T., žk.Mášová T. má nárok na jízdné. Kůň č.4 VESELÝ MYŠÁK ztratil na startu cca 4 délky. Sankce: žk. Laubeouvá S. 200 Kč za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316).

video

3. dostih, start 14:09
1393 CENA FITMIN SOLUTION
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 15.000 Kč (7500 - 3450 - 2250 - 1050 - 750)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. WELL ABSOLUT, 2 58,0 ž. Jan Verner V. LEHCE 01:38,40 13 Myšková Štěpánka 17
2. DREAM OF LOVE, 2 56,0 ž. Martina Havelková 14 01:41,16 11 Horáková Lenka 250
3. CENNÁ NADĚJE, 2 b 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 2 3/4 01:41,68 2 Váňa Tomáš 80
4. ZAMINDARTON, 2 56,0 žk. David Liška 1 1/4 01:41,90 15 Petrlík Allan 100
5. GOLDENTON, 2 58,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:42,03 3 Petrlík Allan 200
6. LEWIS GAL, 2 57,0 ž. Petr Foret nos 01:42,04 1 Haris Ludvík 160
7. SAMBRA, 2 53,5 Michal Hrouda 1 1/4 01:42,27 12 Zobal František 300
8. TEMIGIN, 2 56,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:42,37 7 Bartoš st. Josef 75
9. FANTASTIC LAST, 2 53,5 žk. Simona Laubeová 8 01:43,79 4 Petrlík Allan 40
10. ABBEY ROAD, 2 55,0 Adam Florian 1 1/4 01:44,01 8 Germič Karel 80
11. MARCHAND, 2 57,0 Michal Kopczyk krk 01:44,06 9 Petrlík Allan 350
12. NÁTURA, 2 s 51,0 žk. Taťána Mášová 1 01:44,23 14 Kroutilík Jaroslav 350
13. ORLEANO, 2 57,0 ž. Jiřina Andrésová 2 1/2 01:44,64 6 Pejšková Ivana, Ing. 350
14. NURWELA, 2 54,0 žk. Zuzana Míčová 2 01:44,95 10 Kroutilík Jaroslav 200
Nestartovali: DENALI
Čas: 01:38,40, Mezičasy: (24,38 - 24,99 - 24,44 - 24,59)
Výrok: VELMI LEHCE-14-2 3/4-1 1/4-3/4-nos-1 1/4-1/2-8-1 1/4-krk-1-2 1/2-2
Bonus:
7 500 Kč(WELL ABSOLUT)Racing Photo
3 450 Kč(DREAM OF LOVE)Stáj JB
2 250 Kč(CENNÁ NADĚJE)Stáj Žďárský
1 050 Kč(ZAMINDARTON)Rabbit Trhový Štěpánov
750 Kč(GOLDENTON)Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Racing Photo, Trenér: Myšková Štěpánka, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.14 NÁTURA ztratil na startu cca 5 délek Kůň č.13 WELL ABSOLUT byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: ž. Verner J. 400 Kč a žk. Liška D. 200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b), žk. Míčová Z. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č. NURWELA před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video

4. dostih, start 14:36
1394 CENA FONDU OHROŽENÝCH DĚTÍ
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TROPICAL BOND, 7 b 67,0 žk. Zuzana Míčová JISTĚ 01:39,78 4 Kalčík Michal 27
2. MOLLYS BEST(FR), 4 s 53,5 ž. Pavlína Filipová 1 1/4 01:39,99 1 Berthier Kateřina 65
3. TIGGY BLUE, 6 54,5 ž. Martina Havelková 2 1/2 01:40,40 5 Jelen Jaroslav 22
4. STUHNA(FR), 4 55,0 žk. David Liška 4 01:41,12 3 Pejšková Ivana, Ing. 110
5. DETEKCE, 7 b 54,0 Michal Hrouda krk 01:41,18 9 Kalčík Michal 100
6. HYACINT(GER*), 9 b 50,5 ž. Kateřina Hlubučková hlava 01:41,21 7 Škrášková Alena 150
7. SURIKATA, 5 53,0 žk. Taťána Mášová 1 1/2 01:41,45 2 Kříž Petr 65
8. NEE L`AMOUR(GER), 8 j 54,0 ž. Jan Verner krk 01:41,51 6 Hlavatý Pavel 100
9. MAKFIA(GB), 3 51,5 ž. Jiřina Andrésová 2 1/4 01:41,93 8 Šatra Tomáš 110
Čas: 01:39,78, Mezičasy: (25,56 - 25,28 - 24,41 - 24,53)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/2-4-krk-hlava-1 1/2-krk-2 1/4

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: BUC-Film Bouček J.
video

5. dostih, start 15:03
1395 16. MEMORIÁL HARRYHO PETRLÍKA
Rovina II.kat. - 1600 m, cena, 3letí a starší - klisny
100.000 Kč (50000 - 23000 - 15000 - 7000 - 5000) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 1000 + 3000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAŠA(GB), 4 62,0 ž. Jan Rája BOJ 01:42,63 1 Váňa Tomáš 14
2. BENIDICTION(IRE), 4 61,0 ž. Petr Foret hlava 01:42,65 5 Haris Ludvík 28
3. UMMALQUWAIN(GB), 3 54,5 ž. Jan Verner 1/2 01:42,72 2 Myšková Štěpánka 60
4. MANOLLA, 5 58,0 Adam Florian 6 01:43,80 3 Koplík Zdeno 200
5. LUXIA, 4 56,0 žk. David Liška 3/4 01:43,93 4 Haris Ludvík 75
Čas: 01:42,63, Mezičasy: (29,74 - 26,58 - 23,64 - 22,67)
Výrok: BOJ-hlava-1/2-6-3/4

Majitel: Stáj Lascar-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Fonthill Stud

Kůň č.2 UMMALQUWAIN byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Váňa Tomáš 1500 Kč za neohlášenou fixaci jazyka u koně č.1 SAŠA (DŘ § 310), ž.Rája J. 2500 Kč a odnětí licence na 2 dostihové dny (tj. 20.10. a 21.10.2018) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video

6. dostih, start 15:32
1396 CENA KLOKÁNKŮ
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. JOHANNES KEPLER(GB), 10 57,0 žk. Alena Plimlová JISTĚ 01:55,02 7 Mourek František 160
2. DERNIERA(IRE), 3 61,0 žk. David Liška 1/2 01:55,11 1 Kub Ivan 30
3. VICTORIA REGINA, 4 s 53,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:55,23 10 Andrés Dušan 27
4. NADĚJE, 5 58,0 Adam Florian 1 01:55,42 6 Voršilková Helena, Ing. 37
5. ANHOR(GER), 3 58,0 am. Jindřich Fabris 3/4 01:55,58 2 Petrlík Allan 160
6. HERBEBOIS, 8 s 49,0 ž. Martina Havelková 2 3/4 01:56,04 8 Havelková Martina 40
7. VINNY AGNES, 3 b 56,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 01:56,33 3 Váňa Tomáš 130
Nestartovali: LOCIKA(IRE), MATYSEK(IRE), SINGAPORE SPICE(FR)
Čas: 01:55,02, Mezičasy: (14,45 - 23,42 - 25,05 - 25,25 - 26,85)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-1-3/4-2 3/4-2

Majitel: Václav Kučera, Trenér: Mourek František, Chov: Newsells Park Stud

Sankce: žk.Liška D. 500 Kč za křižování koně č.8 HERBEBOIS koněm č.1 DERNIERA v cílové rovině (DŘ § 364c)

video

7. dostih, start 16:03
1397 MEMORIÁL FRANTIŠKA HULEŠE
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MAINE D`ANGE(IRE), 3 59,0 Michal Hrouda LEHCE 01:55,24 7 Fedorowicz Vladislav 90
2. MARILYN DANCER, 5 51,5 ž. Jiřina Andrésová 4 01:55,94 3 Dobrovolný Karel 160
3. LYSYANARGENT(FR), 4 58,5 žk. David Liška 3/4 01:56,07 6 Mourek František 20
4. AIRUSCHKA, 3 60,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:56,52 4 Hála Libor, MVDr. 200
5. CANDLE IN THE WIND, 6 60,5 Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:56,54 5 Voršilková Helena, Ing. 40
6. SAVAGE, 8 57,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:56,69 1 Kantek Petr, MVDr 80
7. TEX, 4 48,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:57,08 8 Bělka Martin 220
8. I LOVE BUGABOO, 5 sj 53,0 ž. Jan Verner 6 01:58,34 2 Kalčík Michal 220
9. VEGAS LAS, 6 58,0 am. Jindřich Fabris nos 01:58,35 9 Pejšková Ivana, Ing. 37
Nestartovali: EMA RAL
Čas: 01:55,24, Mezičasy: (12,76 - 25,88 - 25,86 - 26,00 - 24,74)
Výrok: LEHCE-4-3/4-2 1/2-kr.hlava-3/4-2 1/2-6-nos

Majitel: Swiss Fans-Fedorowicz, Trenér: Fedorowicz Vladislav, Chov: Chetioui Alexis
video

8. dostih, start 16:34
1398 MEMORIÁL JOSEFA ŠACHA
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ORSON, 3 59,5 Adam Florian TUHÝ BOJ 02:36,35 7 Horáková Lenka 20
2. MARKOS, 4 58,5 žk. David Liška hlava 02:36,38 1 Zobal František 27
3. ORPHEUS, 3 58,0 Michal Hrouda 1 02:36,57 4 Záhorová Eva 65
4. NOBLE FOX(FR), 9 53,0 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 02:36,76 5 Andrés Dušan 120
5. QUEENTERA(GB), 3 58,0 ž. Jan Verner 3/4 02:36,90 3 Váňa Tomáš 110
6. ONEGIN(FR), 8 48,0 žk. Taťána Mášová 5 02:37,92 2 Bělka Martin 140
7. EOWYN, 5 49,5 ž. Kateřina Hlubučková 7 02:39,89 6 Menclová Aneta 70
Čas: 02:36,35, Mezičasy: (27,86 - 27,32 - 26,64 - 25,97 - 24,29 - 24,27)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-1-1 1/4-3/4-5-7
Maj. prémie:
10 000 Kč (ORSON)PP Zámrsk
6 000 Kč (ORPHEUS)EKOFARMA Rybár

Majitel: PP Zámrsk, Trenér: Horáková Lenka, Chov: Hřebčín Napajedla
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Pavelková Yvona, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Cílová kamera: Malát Vít