home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 30.09.2018 - Praha
stav dráhy: 2.8 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 13:01
1374 CENA ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMOUS VALLEY(IRE), 4 66,5 Sertash Ferhanov ZADRŽENĚ 04:00,85 4 Vocásková Helena 13
2. CHARISMATIC, 6 68,5 Pavel Složil ml. 9 04:02,78 5 Junková Jana 45
3. EAST RIVER(FR), 4 A 1/2 62,0 Patrick Boekhout 3/4 04:02,93 1 Váňa st. Josef 100
4. ILLUMINATI, 7 66,0 David Dygrýn 15 04:06,18 2 Neuberg Filip 100
5. DARIEN, 4 62,0 Daniel Vyhnálek 2 1/4 04:06,51 6 Bartoš st. Josef 160
SN ILEK(FR), 6 sj 67,5 Jan Derych     3 Jirátová Petra 250
Čas: 04:00,85, Mezičasy:
Výrok: ZADRŽENĚ-9-3/4-15-2 1/4
Maj. prémie:
10 000 Kč (DARIEN)Licehamr

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Schone B.

DK prošetřila vybočení koně č.3 ILEK a neshledala cizí zavinění.

video

2. dostih, start 13:34
1375 CENA SPOLEČNOSTI TURF PRAHA, a. s.
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANGKOR WAT(GB), 2 56,5 žk. David Liška JISTĚ 01:41,56 6 Váňová Pavla 16
2. MANOAMANO(FR), 2 j 58,0 ž. Jan Rája 1/2 01:41,63 4 Nieslanik Miroslav 75
3. BLITZKRIEG(FR), 2 58,0 ž. Radek Koplík 3 01:42,04 9 Šavujev Arslangirej 65
4. ZAFIRO(POL), 2 56,0 ž. Jan Verner 1 1/4 01:42,21 2 Myšková Štěpánka 80
5. URAN(GER), 2 55,5 Michal Demo 1/2 01:42,29 3 Vízdalová Marta 85
6. ROXETTE, 2 55,0 Adam Florian 3 1/2 01:42,89 1 Duchoň Tomáš 200
7. NUTEKI, 2 52,5 Michal Hrouda 1 3/4 01:43,13 10 Hlavatý Pavel 170
8. CAWOK(IRE), 2 58,0 ž. Petr Foret 2 1/2 01:43,52 7 Tajmr Michal 75
9. HELI JAPE, 2 57,0 ž. Martina Havelková hlava 01:43,54 8 Škrášková Alena 120
10. KATJA RAY, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 5 01:44,67 11 Škrášková Alena 250
11. MOHAN, 2 56,0 Michaela Musialová daleko 01:49,13 5 Zobal František 300
Čas: 01:41,56, Mezičasy: (26,80 - 25,55 - 24,75 - 24,46)
Výrok: JISTĚ-1/2-3-1 1/4-1/2-3 1/2-1 3/4-2 1/2-hlava-5-daleko
Bonus:
5 000 Kč(ANGKOR WAT(GB))Joly
2 300 Kč(MANOAMANO(FR))MUDr. Eva Nieslaniková
1 500 Kč(BLITZKRIEG(FR))Valentin Bukhtoyarov
700 Kč(ZAFIRO(POL))Jan Červenka
500 Kč(URAN(GER))Stáj Březová

Majitel: Joly, Trenér: Váňová Pavla, Chov: Berend Van Dalfsen

Poplatky: stáje Challenger Horse, Strojírna Litvínov a Stall Negra á 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů u koní č.1 ROXETTE, č.7 CAWOK a č.10 NUTEKI (DU 16/7).

video

3. dostih, start 14:08
1376 CENA WWW.VELKA-CHUCHLE.CZ
Rovina III.kat. - 1600 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ANJELLICO, 2 58,0 ž. Jaromír Šafář TUHÝ BOJ 01:43,98 3 Bartoš st. Josef 65
2. TECH JURY(GER), 2 56,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:43,99 7 Tůma Pavel 33
3. CROSSCHECK, 2 52,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:44,39 11 Kříž Petr 250
4. NATALI, 2 57,0 ž. Kateřina Hlubučková hlava 01:44,42 5 Šimčík Radek 85
5. PERSEON(IRE), 2 b 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:44,50 4 Váňa Tomáš 30
6. OLINKA, 2 55,0 Adam Florian 3 1/4 01:45,01 10 Voršilková Helena 120
7. LEPORELLO, 2 53,5 Michaela Musialová daleko 01:51,83 2 Zobal František 200
8. TAIČI, 2 55,0 žk. Marika Podloučková 1 1/4 01:52,04 6 Kovář Stanislav 250
9. KENGI, 2 55,0 žk. David Liška daleko 02:00,53 1 Kvapilová Lenka 200
S COLOMBINA(FR), 2 55,5 ž. Petr Foret     8 Török Dalibor 25
Nestartovali: IVORY LIGHT(FR)
Čas: 01:43,98, Mezičasy: (26,29 - 27,37 - 25,71 - 24,61)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2 1/2-hlava-1/2-3 1/4-daleko-1 1/4-daleko
Bonus:
5 000 Kč(ANJELLICO)Licehamr
2 300 Kč(TECH JURY(GER))Dr. Charvát
1 500 Kč(CROSSCHECK)Karlův Kříž
700 Kč(NATALI)Sherpa-Šimčík
500 Kč(PERSEON(IRE))Alegres

Majitel: Licehamr, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Hřebčín Napajedla

Koně č.1 KENGI a č.6 TAIČI ztratili na startu nesčetně délek. DK vyslechla startéra a ž. Foreta P. a jejich vysvětlení k neodstartování koně č. 8 COLOMBINA vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 14:33
1377 CENA STŘEDNÍ ŠKOLY DOSTIHOVÉHO SPORTU A JEZDECTVÍ
Rovina V.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000) Bonus: 5.000 Kč (2500 - 1150 - 750 - 350 - 250)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
D JENNY WALKER(IRE), 4 s 61,5 žk. David Liška BOJ 01:42,56 1 Vinklárek René 35
1. CANDLE IN THE WIND, 6 57,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:42,64 3 Voršilková Helena 70
2. LYSYANARGENT(FR), 4 53,0 žk. Alena Plimlová 2 1/4 01:42,95 5 Mourek František 40
3. LABOND, 7 63,0 žk. Anna Hůlová krk 01:43,02 6 Sýkorová Marcela 45
4. LA LAGION, 8 51,5 žk. Denisa Sikorová 3 1/2 01:43,63 2 Pejšková Ivana 75
5. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 3 52,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 01:43,64 4 Petrlík Allan 130
6. WARSPITE(IRE), 3 56,5 Lucie Fialová 1/2 01:43,72 7 Drlík Jaroslav 130
7. LAKAR, 8 bj 66,5 Dana Bořánková 1 01:43,89 10 Kalčík Michal 45
8. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 4 51,5 žk. Agáta Čermáková 12 01:46,43 9 Sýkorová Marcela 120
Nestartovali: LADAR
Čas: 01:42,56, Mezičasy: (28,13 - 25,17 - 25,07 - 24,19)
Výrok: (BOJ-1/2)-2 1/4-krk-3 1/2-kr.hlava-1/2-1-12
Bonus:
2 500 Kč(CANDLE IN THE WIND)Filipův kůň
1 150 Kč(LYSYANARGENT(FR))ČI-RO-ÁJA
750 Kč(LABOND)SŠ dostihového sportu
350 Kč(LA LAGION)Hippolit Star - Pejšková
250 Kč(RABBIT CRAFTSMAN(GB))Rabbit Trhový Štěpánov

Majitel: Filipův kůň, Trenér: Voršilková Helena, Ing., Chov: Stall Amor

Kůň č.1 JENNY WALKER byl vybrán k antidopingové kontrole. Sankce: tr. Vinklárek R., Pejšková I. a Voršílková H. á 500 Kč za pozdní příchod koní č.1 JENNY WALKER, č.2 LA LAGION a č.3 CANDLE IN THE WIND do paddocku (DŘ § 332), j. Vyhnálek D. 2000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den tj. 20.10.2018 za nadměrné použití bičíku a (DŘ § 316) Kůň č.1 JENNY WALKER byl diskvalifikován pro pozitivní dopingový nlez dle DŘ 429 c.

video

5. dostih, start 15:04
1378 CENA VISION
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (2500 - 1150 - 750 - 350 - 250)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RAKIA, 5 s 53,5 ž. Jan Verner LEHCE 01:40,22 6 Váňa Tomáš 90
2. CHUAN CHE, 10 j 59,0 am. Jindřich Fabris 3 1/2 01:40,75 9 Kalčík Michal 110
3. STREET SINGER(GB), 4 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 3/4 01:40,88 2 Koplík Zdeno 45
4. COOL WHISKEY(IRE), 9 60,0 ž. Jaromír Šafář nos 01:40,89 11 Blažková Helena 35
5. ULTIMA, 8 54,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:41,03 4 Šimčík Radek 150
6. LADISLAV, 6 54,5 ž. Jiřina Andrésová 1 1/4 01:41,21 7 Chaloupka Václav 140
7. NED, 4 58,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:41,41 10 Pecháček Jaroslav 150
8. GOOD SIGN(FR), 4 60,0 am. Lukáš Charvát 1 01:41,61 3 Maršíčková Miroslava 22
9. MAKFIA(GB), 3 61,0 Michal Hrouda 3/4 01:41,76 1 Šatra Tomáš 70
10. WINNER STARS, 7 57,5 žk. Taťána Mášová krk 01:41,81 5 Kub Ivan 110
Nestartovali: MY CHARLIE MAN(GB)
Čas: 01:40,22, Mezičasy: (26,59 - 24,80 - 24,25 - 24,58)
Výrok: LEHCE-3 1/2-3/4-nos-3/4-1 1/4-1 1/4-1-3/4-krk
Bonus:
2 500 Kč(RAKIA)Protendon-Hulínský
1 150 Kč(CHUAN CHE)FVE – Relay JK Levín
750 Kč(STREET SINGER(GB))Byliny-Kindl
350 Kč(COOL WHISKEY(IRE))Stall Bobsin
250 Kč(ULTIMA)Sherpa-Šimčík

Majitel: Protendon-Hulínský, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hulínský V.
video

6. dostih, start 15:35
1379 CENA UNICREDIT BANK
Rovina III.kat. - 1800 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ALEXANDR(IRE), 5 j 59,0 Adam Florian JISTĚ 01:52,47 9 Andrés Dušan 75
2. PRISCILLA(FR*), 3 j 55,5 ž. Petr Foret 4 01:53,14 4 Török Dalibor 33
3. ČAMILLA, 5 s 57,5 ž. Jan Verner 3/4 01:53,28 2 Hurt Tomáš 100
4. MUJAHID BRAVE, 4 57,5 žk. David Liška 1 1/2 01:53,52 10 Petrlík Allan 27
5. KERABUSH(IRE), 4 j 59,0 ž. Jan Rája 2 1/4 01:53,91 1 Nieslanik Miroslav 40
6. NOMBEKO(FR), 4 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 3/4 01:54,16 8 Chaloupka Jiří 160
7. BYRON DE VALCOUR(SWI), 4 58,5 am. Jindřich Fabris 5 01:55,19 6 Mimra Zdeněk 300
8. NEVADO(POL), 3 54,5 ž. Martina Havelková 8 01:56,69 7 Demele Jan 300
9. ALUETTE(FR), 6 53,0 am. Helena Březinová 10 01:59,01 3 Knauer Martin 150
10. IRISH HIT(IRE), 3 57,0 ž. Martin Laube 11 02:01,12 5 Pejšková Ivana 37
Čas: 01:52,47, Mezičasy: (15,39 - 23,85 - 24,51 - 23,78 - 24,94)
Výrok: JISTĚ-4-3/4-1 1/2-2 1/4-1 3/4-5-8-10-11
Maj. prémie:
10 000 Kč (PRISCILLA(FR*))DS Pegas
Bonus:
5 000 Kč(ALEXANDR(IRE))Quartis-Zámecký Vrch
2 300 Kč(PRISCILLA(FR*))DS Pegas
1 500 Kč(ČAMILLA)Pepa z lesa
700 Kč(MUJAHID BRAVE)Rabbit Trhový Štěpánov
500 Kč(KERABUSH(IRE))MUDr. Eva Nieslaniková

Majitel: Quartis-Zámecký Vrch, Trenér: Andrés Dušan, Chov: Doc Bloodstock

Kůň č.9 ALEXANDR byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 16:05
1380 CENA CPI HOTELS
Rovina III.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000) Bonus: 10.000 Kč (5000 - 2300 - 1500 - 700 - 500)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MONTE CHRISTO, 6 59,5 Michal Hrouda JISTĚ 01:11,18 11 Kalčík Michal 90
2. IRANDO, 4 57,5 ž. Pavlína Filipová 1/2 01:11,25 9 Berthier Kateřina 100
3. VALMONT, 9 s 53,0 ž. Jan Verner 1/2 01:11,32 12 Duchoň Tomáš 130
4. TAPAJO(GER), 6 51,5 Michaela Musialová kr.hlava 01:11,34 2 Chaloupka Václav 300
5. KISSI BOY, 3 61,5 ž. Jakub Pavlíček krk 01:11,39 4 Míček Milan 30
6. STORMICO, 7 j 60,5 am. Jindřich Fabris 3/4 01:11,53 6 Kalčík Michal 90
7. SICILIAN ROCK(IRE), 3 j 55,0 žk. David Liška 1 3/4 01:11,79 3 Luka Václav 30
8. HYACINT(GER*), 9 b 52,0 ž. Kateřina Hlubučková 1/2 01:11,88 10 Škrášková Alena 130
9. LIKE A TRINITY(GB), 4 j 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1 1/4 01:12,08 5 Březina Ladislav 400
10. QUAFF, 8 51,0 žk. Simona Laubeová 3/4 01:12,21 7 Kantek Petr 150
11. TAELL, 3 48,0 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:12,62 8 Chaloupka Václav 200
12. KOSTIYA(IRE), 3 b 58,5 Adam Florian 1 1/4 01:12,81 1 Váňa Tomáš 37
13. MANOLLA, 5 63,0 ž. Radek Koplík daleko   13 Koplík Zdeno 70
Nestartovali: WOBULL SE NOW
Čas: 01:11,18, Mezičasy: (23,90 - 23,70 - 23,58)
Výrok: JISTĚ-1/2-1/2-kr.hlava-krk-3/4-1 3/4-1/2-1 1/4-3/4-2 1/2-1 1/4-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi
Bonus:
5 000 Kč(MONTE CHRISTO)FVE – Relay JK Levín
2 300 Kč(IRANDO)Stáj Filip
1 500 Kč(VALMONT)Challenger Horse
700 Kč(TAPAJO(GER))Stáj Sokrates
500 Kč(KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi

Majitel: FVE – Relay JK Levín, Trenér: Kalčík Michal, Chov: Ševčík M.,Ing.

Kůň č.13 MANOLLA ztratil na startu nesčetné délky.

video

8. dostih, start 16:35
1381 CENA CPI PROPERTY GROUP
Rovina II.kat. - 2600 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000) Bonus: 30.000 Kč (15000 - 6900 - 4500 - 2100 - 1500)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BARABASH(GER), 3 60,0 ž. Jan Rája JISTĚ 02:48,96 4 Urbánek Luboš 17
2. ARLINGTON, 6 57,5 ž. Pavlína Filipová 2 1/4 02:49,27 7 Záhorová Eva 90
3. MYSTIC GOLFER, 7 56,5 Adam Florian 1 1/2 02:49,50 1 Hronová Ilona 50
4. VĚDMA, 6 60,0 ž. Jiřina Andrésová 3 1/4 02:50,04 5 Andrés Dušan 30
5. VALENTINO DANCER(FR), 3 s 54,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 10 02:52,15 6 Toušek Daniel 90
6. SOLINI(GER), 9 63,5 ž. Petr Foret 9 02:54,00 3 Váňa Tomáš 70
Nestartovali: URBI ET ORBI(GER)
Čas: 02:48,96, Mezičasy: (16,13 - 27,12 - 26,49 - 25,42 - 25,71 - 24,67 - 23,42)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-1 1/2-3 1/4-10-9
Bonus:
15 000 Kč(BARABASH(GER))Lokotrans
6 900 Kč(ARLINGTON)DS Dolní Moravice
4 500 Kč(MYSTIC GOLFER)DS Hronovi
2 100 Kč(VĚDMA)DC Zámrsk MUDr. Bruna
1 500 Kč(VALENTINO DANCER(FR))UTRIN

Majitel: Lokotrans, Trenér: Urbánek Luboš, Chov: Gest.Am Schlossgarten

Kůň č.6 VALENTINO DANCER ztratil na startu cca 7 délek. DK nařídila přezkoušení startu ze startovacích boxů u koně č.6 VALENTINO DANCER.

video

9. dostih, start 17:05
1382 CENA DĚTSKÉHO KOUTKU HŘÍBÁTKA
Rovina IV.kat. - 2200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000) Bonus: 5.000 Kč (2500 - 1150 - 750 - 350 - 250)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ELLA(FR), 6 54,5 ž. Martina Havelková BOJ 02:22,26 8 Havelková Martina 65
2. MIZURI, 5 sj 63,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 02:22,34 5 Kalčík Michal 160
3. LA SARENNE(FR), 4 52,5 Michaela Musialová 1 1/2 02:22,59 7 Pišl Martin 40
4. MATTER OF HOPE(IRE), 3 57,5 žk. David Liška 3/4 02:22,72 10 Kub Ivan 90
5. MARKER SUN, 9 55,5 ž. Martin Laube 1 1/2 02:22,97 12 Pišl Martin 65
6. RABBIT WIN(IRE), 3 59,0 ž. Jaromír Šafář nos 02:22,97 4 Petrlík Allan 70
7. ARTORIUS, 4 50,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 02:23,00 3 Pišl Martin 50
8. OTHELLO, 3 49,5 ž. Kateřina Hlubučková krk 02:23,05 13 Brož Jiří 200
9. BEE CHIC(FR), 4 63,0 am. Lukáš Charvát krk 02:23,10 2 Škrášková Alena 85
10. LA SANTIAGA(GER), 4 bj 58,0 ž. Petr Foret 1/2 02:23,15 9 Hlavatý Pavel 160
11. LIMONADE(SWI), 7 48,0 žk. Taťána Mášová kr.hlava 02:23,17 14 Blažková Helena 120
12. DALTON(POL), 4 58,0 ž. Jan Verner 1/2 02:23,24 11 Hurt Tomáš 230
13. ROONY, 9 sj 61,0 Michal Hrouda 2 1/4 02:23,53 1 Kalčík Michal 110
14. MODRAVA, 3 55,0 Adam Florian 2 1/4 02:23,91 6 Junková Jana 100
Čas: 02:22,26, Mezičasy: (15,04 - 25,73 - 25,55 - 25,68 - 24,96 - 25,30)
Výrok: BOJ-1/2-1 1/2-3/4-1 1/2-nos-hlava-krk-krk-1/2-kr.hlava-1/2-2 1/4-2 1/4
Bonus:
2 500 Kč(ELLA(FR))Tannaberg na Šumavě
1 150 Kč(MIZURI)Václav Neckář
750 Kč(LA SARENNE(FR))Rozkovec
350 Kč(MATTER OF HOPE(IRE))Spedica Logistic s.r.o - Kub
250 Kč(MARKER SUN)Rozkovec

Majitel: Tannaberg na Šumavě, Trenér: Havelková Martina, Chov: Reinke W.& Gerstmann G.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Patáková Kristýna
Cílová kamera: Dobrovolný Karel