home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 16.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.1 (dobrá až pevná / Good to Firm)
1. dostih, start 14:06
1344 CENA SPOLEČNOSTI TMM
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SENSE OF DESTINY, 2 57,0 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:16,76 6 Váňa Tomáš 16
2. CAWOK(IRE), 2 58,0 ž. Jan Verner 2 1/4 01:17,07 2 Tajmr Michal 85
3. ANJELLICO, 2 55,0 Adam Florian 2 01:17,32 3 Bartoš st. Josef 75
4. DEREQUINTA(IRE), 2 54,0 ž. Martina Havelková 4 01:18,26 4 Havelková Martina 140
5. DENALI, 2 55,0 žk. David Liška 1 1/4 01:18,47 5 Hulínský Václav 110
6. CROSSCHECK, 2 55,0 ž. Pavlína Filipová 8 01:20,21 1 Kříž Petr 200
7. FALCAON, 2 58,0 ž. Radek Koplík 14 01:23,54 7 Šavujev Arslangirej 25
Čas: 01:16,76, Mezičasy: (26,44 - 25,44 - 24,88)
Výrok: JISTĚ-2 1/4-2-4-1 1/4-8-14

Majitel: DS, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Kubíček E.,MVDr.

Kůň č.7 FALCAON ztratil na startu cca 5 délek.

video

2. dostih, start 14:41
1345 CENA FITMIN LIFETIME NUTRITIONAL PROGRAMME
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BIG BEN, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 01:26,06 4 Haris Ludvík 15
2. WELL ABSOLUT, 2 56,0 ž. Jan Verner kr.hlava 01:26,07 13 Myšková Štěpánka 200
3. FANTASTIC LAST, 2 55,0 žk. David Liška 2 01:26,34 12 Petrlík Allan 80
4. GILIENNE, 2 55,0 Adam Florian 3 1/2 01:27,10 3 Kub Ivan 250
5. CENNÁ NADĚJE, 2 b 56,0 ž. Vendula Korečková 2 1/4 01:27,49 14 Váňa Tomáš 350
6. SARAH ALIGHIERI, 2 53,5 žk. Simona Laubeová kr.hlava 01:27,50 11 Petrlík Allan 160
7. ZAMINDARTON, 2 s 57,0 ž. Tomáš Lukášek 8 01:29,14 5 Petrlík Allan 50
8. JOSEPHA, 2 55,0 ž. Jiřina Andrésová 3/4 01:29,31 9 Tůma Pavel 80
9. PAPAYA PAYA, 2 53,5 Michal Hrouda 2 1/2 01:29,76 6 Fedorowicz Vladislav 350
10. LEWIS GAL, 2 56,0 ž. Martina Havelková 4 01:30,53 2 Haris Ludvík 55
11. PRVNÍ DÁMA, 2 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/2 01:30,98 10 Seménka Zdeněk 350
12. ORLEANO, 2 55,0 Lucie Fialová 4 01:31,96 8 Pejšková Ivana 350
S YAHK, 2 58,0 ž. Radek Koplík     7 Andrés Dušan 350
Nestartovali: GOLDENTON
Čas: 01:26,06, Mezičasy: (13,12 - 23,59 - 24,01 - 25,34)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-2-3 1/2-2 1/4-kr.hlava-8-3/4-2 1/2-4-2 1/2-4
Bonus:
10 000 Kč(BIG BEN)Gold & Turf
4 600 Kč(WELL ABSOLUT)Racing. Photo
3 000 Kč(FANTASTIC LAST)Rabbit Trhový Štěpánov
1 400 Kč(GILIENNE)Stáj ŠIMI
1 000 Kč(CENNÁ NADĚJE)Stáj Žďárský

Majitel: Gold & Turf, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Acton s.r.o.

Poplatky: stáj Hippolit Star - Pejšková 200 Kč za nahlášenou pomoc u startovacích boxů (DU 16/7)

video

3. dostih, start 15:09
1346 CENA KURÝRNÍ SLUŽBY MESSENGER
Rovina V.kat. - 1400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. APOPHIS, 6 50,0 ž. Kateřina Hlubučková JISTĚ 01:27,69 8 Váňa Tomáš 160
2. AIDO(POL), 4 59,0 ž. Jan Verner 3/4 01:27,84 10 Hurt Tomáš 100
3. DARK ALIGHIERI, 3 63,5 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:28,01 4 Petrlík Allan 40
4. PETINGO DANCER, 7 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/4 01:28,19 5 Chaloupka Jiří 120
5. GANSEBLUMCHEN(IRE), 4 59,0 Michal Hrouda 2 1/4 01:28,57 3 Fedorowicz Vladislav 20
6. MAKARSKÁ PODACA, 3 59,5 ž. Milan Zatloukal 3/4 01:28,73 7 Neuberg Filip 40
7. OUR LASS(IRE), 8 55,5 žk. David Liška 2 1/2 01:29,27 2 Kantek Petr 90
8. VIKTORIE VALLY, 5 s 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:29,67 9 Koplík Zdeno 110
9. BOUŘKA, 7 63,0 Adam Florian 7 01:31,15 6 Kantek Petr 75
10. CAYUSE, 3 s 53,0 am. Zuzana Míčová daleko 01:37,39 1 Brož Jiří 300
Čas: 01:27,69, Mezičasy: (14,07 - 24,81 - 24,38 - 24,43)
Výrok: JISTĚ-3/4-3/4-1 1/4-2 1/4-3/4-2 1/2-2 1/4-7-daleko

Majitel: Jitřenka, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Hulínský V.
video

4. dostih, start 15:37
1347 CENA SUSPRO
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)10000 - 6000 - 4000
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. KISSI BOY, 3 55,0 Adam Florian JISTĚ 01:25,55 9 Míček Milan 33
2. LET FIRE(FR), 3 59,5 ž. Radek Koplík 3 1/2 01:26,10 1 Šavujev Arslangirej 18
3. TIGGY BLUE, 6 55,0 ž. Martina Havelková 1/2 01:26,20 3 Jelen Jaroslav 130
4. ALEXANDR(IRE), 5 j 59,5 žk. David Liška nos 01:26,20 10 Andrés Dušan 65
5. MONTE CHRISTO, 6 59,0 am. Zuzana Míčová 1/2 01:26,28 6 Kalčík Michal 80
6. ECHO RULES(IRE), 9 s 58,0 ž. Tomáš Lukášek 3/4 01:26,40 5 Pišl Martin 110
7. PARKETA, 6 59,5 ž. Pavlína Filipová 3 1/2 01:26,99 8 Berthier Kateřina 160
8. TAPAJO(GER), 6 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:27,09 7 Chaloupka Václav 160
9. HYACINT(GER*), 9 b 61,0 ž. Kateřina Hlubučková 3 1/2 01:27,82 4 Škrášková Alena 180
10. RETHONDES(IRE), 4 s 53,0 Michal Hrouda daleko 01:32,43 2 Berthier Kateřina 350
Nestartovali: LUSINDA(GB)
Čas: 01:25,55, Mezičasy: (13,93 - 23,47 - 24,24 - 23,91)
Výrok: JISTĚ-3 1/2-1/2-nos-1/2-3/4-3 1/2-1/2-3 1/2-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (KISSI BOY)Dostihová stáj Kissi

Majitel: Dostihová stáj Kissi, Trenér: Míček Milan, Ing., Chov: Pavlíček J.

Kůň č.9 KISSI BOY byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:04
1348 CENA KOMERČNÍ BANKY
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LAFRANCO, 9 s 58,0 am. Lukáš Charvát JISTĚ 01:14,08 1 Škrášková Alena 90
2. LAKAR, 8 bj 58,5 Adam Florian 1 1/4 01:14,28 9 Kalčík Michal 35
3. KATRYEN, 5 58,0 žk. Simona Laubeová 3/4 01:14,42 8 Bartoš st. Josef 130
4. IBAR, 8 b 60,0 ž. Jan Rája hlava 01:14,45 6 Bartoš st. Josef 80
5. VALMONT, 9 s 61,0 am. Petra Florianová, B.Sc. 2 1/4 01:14,78 3 Duchoň Tomáš 33
6. SORAHHO, 6 b 61,5 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:15,21 7 Brož Jiří 130
7. PALADDIO, 3 s 55,0 žk. David Liška kr.hlava 01:15,22 2 Chaloupka Jiří 25
8. POULINE, 7 b 60,0 ž. Petr Foret hlava 01:15,26 5 Křídlová Tamara 90
Nestartovali: TWINKY
Čas: 01:14,08, Mezičasy: (23,84 - 25,87 - 24,37)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-3/4-hlava-2 1/4-2 1/2-kr.hlava-hlava

Majitel: Team, Trenér: Škrášková Alena, Chov: Halík M.
video

6. dostih, start 16:33
1349 ZÁŘIJOVÝ HANDICAP
Rovina II.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IRAKLIN(IRE), 8 59,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:11,35 11 Neuberg Filip 40
2. BENIDICTION(IRE), 4 65,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:11,54 6 Haris Ludvík 30
3. MANOLLA, 5 55,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:11,85 5 Koplík Zdeno 200
4. ANITSCHKA(IRE), 5 60,5 ž. Radek Koplík krk 01:11,91 4 Šatra Tomáš 40
5. TRINIS, 4 49,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:12,05 1 Haris Ludvík 110
6. CELINE MY HEART(GB), 5 61,5 Adam Florian krk 01:12,13 7 Syslová Lenka 110
7. RABBIT BATED(GB), 3 58,5 ž. Tomáš Lukášek krk 01:12,17 10 Petrlík Allan 65
8. SHEIK YERBOUTI, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 1/2 01:12,23 2 Drlík Jaroslav 100
9. ORSSIO(FR), 4 s 61,0 ž. Petr Foret kr.hlava 01:12,25 3 Drlík Jaroslav 130
10. STORMICO, 7 j 55,5 ž. Jiřina Andrésová kr.hlava 01:12,26 9 Kalčík Michal 130
11. LIKE A TRINITY(GB), 4 50,5 ž. Kateřina Hlubučková 6 01:13,47 8 Březina Ladislav 200
Čas: 01:11,35, Mezičasy: (24,74 - 23,09 - 23,52)
Výrok: JISTĚ-1 1/4-2 1/4-krk-3/4-krk-krk-1/2-kr.hlava-kr.hlava-6

Majitel: Stáj Karin-Neuberg, Trenér: Neuberg Filip, Chov: Bergin D.& T.

Kůň č.11 IRAKLIN byl vybrán k antidopingové kontrole. Poplatky: stáj DAR 200 Kč za ohlášenou změnu barvy čapky u koně č.1 TRINIS (DU. 16/3).

video

7. dostih, start 17:03
1350 CENA VÁŽNICE
Rovina IV.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GOOD SIGN(FR), 4 57,0 žk. David Liška LEHCE 01:39,98 2 Maršíčková Miroslava 37
2. DERNIERA(IRE), 3 59,5 ž. Jan Rája 3 01:40,41 4 Kub Ivan 110
3. COOL WHISKEY(IRE), 9 61,0 Adam Florian 4 01:41,10 10 Blažková Helena 90
4. STREET SINGER(GB), 4 59,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:41,16 6 Koplík Zdeno 40
5. HERBEBOIS, 8 53,0 ž. Martina Havelková 1 01:41,32 5 Havelková Martina 130
5. CHUAN CHE, 10 j 60,0 am. Michaela Kacerová současně 01:41,32 9 Kalčík Michal 70
7. FANTASTIC LADY, 4 65,5 ž. Tomáš Lukášek kr.hlava 01:41,33 1 Petrlík Allan 25
8. LADY HORTENZIE, 4 58,5 ž. Milan Zatloukal 1 1/4 01:41,56 7 Chaloupka Václav 120
9. SAVAGE, 8 52,0 Michal Hrouda 5 01:42,68 3 Kantek Petr 150
10. MODEWARRE(IRE), 4 b 61,0 ž. Jiří Chaloupka krk 01:42,75 8 Chaloupka Václav 140
Čas: 01:39,98, Mezičasy: (26,11 - 24,84 - 24,75 - 24,28)
Výrok: LEHCE-3-4-krk-1-současně-kr.hlava-1 1/4-5-krk

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Bukhtoyarov V.
video

8. dostih, start 17:34
1351 CENA PADDOCKU
Rovina V.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. RIVERSIDE, 9 56,0 ž. Martina Havelková BOJ 02:43,61 8 Kantek Petr 130
2. ARTORIUS, 4 54,5 ž. Jiřina Andrésová 3/4 02:43,74 4 Pišl Martin 50
3. MARKER SUN, 9 60,0 ž. Vendula Korečková krk 02:43,78 6 Pišl Martin 65
4. LIMONADE(SWI), 7 49,5 žk. Taťána Mášová 1/2 02:43,87 9 Blažková Helena 30
5. ROONY, 9 sj 63,5 am. Michaela Kacerová kr.hlava 02:43,88 3 Kalčík Michal 100
6. MAINE D`ANGE(IRE), 3 53,5 Michal Hrouda 1/2 02:43,99 2 Fedorowicz Vladislav 75
7. SHADOW MOON, 10 65,0 am. Zuzana Míčová 1 02:44,13 1 Stašková Eva 80
8. EMA RAL, 3 48,5 ž. Kateřina Hlubučková 8 02:45,64 7 Menclová Aneta 60
Nestartovali: OTHELLO
Čas: 02:43,61, Mezičasy: (29,50 - 29,81 - 27,81 - 27,35 - 24,38 - 24,76)
Výrok: BOJ-3/4-krk-1/2-kr.hlava-1/2-1-8

Majitel: LOKOTRANS Slovakia CZ, Trenér: Kantek Petr, MVDr, Chov: Hora Zdeněk
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Mandysová Kateřina
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Hájková Veronika, Ing.
Dostihový tajemník: Novotná Sylva
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Cílová kamera: Dobrovolný Karel