home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 09.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.3 (dobrá / Good)
1. dostih, start 14:05
1327 CENA SPOLEČNOSTI TIPA TELEKOM PLUS, a. s.
Rovina III.kat. - 1000 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. ARCHIPENKA(GB), 4 59,0 Adam Florian JISTĚ 00:58,42 1 Vocásková Helena 18
2. KOSTIYA(IRE), 3 b 61,5 ž. Jan Verner 3/4 00:58,56 3 Váňa Tomáš 75
3. MONTE CHRISTO, 6 63,0 žk. David Liška 1 1/2 00:58,80 2 Kalčík Michal 85
4. IRANDO, 4 61,0 ž. Pavlína Filipová 2 1/4 00:59,14 6 Berthier Kateřina 90
5. PALE MARTINI(GER), 5 64,5 Michal Hrouda krk 00:59,17 10 Germič Karel 90
6. TAELL, 3 49,5 žk. Taťána Mášová 1/2 00:59,25 9 Chaloupka Václav 200
7. WOBULL SE NOW, 8 64,0 am. Petra Florianová, B.Sc. 1 1/4 00:59,46 4 Voršilková Helena 35
8. LADISLAV, 6 48,5 ž. Jiřina Andrésová hlava 00:59,48 7 Chaloupka Václav 150
Nestartovali - odváženi: EASYRIDER(FR)
Nestartovali: COOL BABY(GB)
Čas: 00:58,42, Mezičasy: (12,78 - 23,03 - 22,61)
Výrok: JISTĚ-3/4-1 1/2-2 1/4-krk-1/2-1 1/4-hlava

Majitel: 3 hearts, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Tucker D.R.

Kůň č.8 EASYRIDER nestartoval z důvodu neovladatelnosti koně před startem, ž. Rája J. má nárok na jízdné. DK vyslechla tr. Nieslanika M. a ž. Ráju J. k neodstartování koně č.8 EASYRIDER do dostihu a jejich vysvětlení (neovladatelnost koně) vzala na vědomí s tím, že chování koně bude nadále sledováno. Sankce: tr. Nieslanik M. výstraha za nepřipravenost koně č.8 EASYRIDER do dostihu (DŘ § 411f),

video

2. dostih, start 14:36
1328 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP BRNO, spol. s. r. o. (DOSTIH EBF)
Rovina III.kat. - 1400 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. GREAT GUNNAR(GB), 2 55,0 žk. David Liška JISTĚ 01:26,56 4 Luka Václav 100
2. ASTORIA(FR), 2 53,0 Michal Hrouda 1 01:26,71 10 Tůma Pavel 130
3. ANGKOR WAT(GB), 2 52,5 žk. Simona Laubeová 2 1/2 01:27,09 1 Váňová Pavla 160
4. KRISTIANO, 2 55,0 Adam Florian krk 01:27,14 9 Vocásková Helena 18
5. NEMO(FR), 2 57,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:27,34 6 Török Dalibor 45
6. POWER ANGEL(IRE), 2 58,0 ž. Jan Verner 3 1/2 01:27,91 12 Váňa Tomáš 40
7. RUSTIKAL(IRE), 2 58,0 ž. Jiří Chaloupka 2 01:28,20 11 Pišl Martin 250
8. HANAHA INTHEJUNGLE(IRE), 2 55,0 ž. Martina Havelková 1 01:28,36 2 Havelková Martina 250
9. ALYSSON, 2 b 56,0 ž. Kateřina Hlubučková 3/4 01:28,49 5 Mimra Zdeněk 350
10. SWAN PRINCESS, 2 55,0 Daniel Vyhnálek 1/2 01:28,58 3 Horáková Lenka 160
11. IVORY LIGHT(FR), 2 56,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 2 1/4 01:28,92 13 Toušek Daniel 250
12. BLITZKRIEG(FR), 2 57,5 ž. Radek Koplík 5 01:29,99 14 Šavujev Arslangirej 60
S ANJELLICO, 2 j 56,0 ž. Vendula Korečková     7 Bartoš st. Josef 300
Nestartovali: MANOAMANO(FR)
Čas: 01:26,56, Mezičasy: (14,58 - 24,72 - 24,47 - 22,79)
Výrok: JISTĚ-1-2 1/2-krk-1 1/4-3 1/2-2-1-3/4-1/2-2 1/4-5

Majitel: Westminster Race Horses, Trenér: Luka Václav, Ing., Chov: Deer D.J.and Mrs.

Koně č.13 IVORY LIGHT a č.14 BLITZKRIEG ztratili na startu cca 4 délky. DK prošetřila neodstartování koně č.7 ANJELLICO do dostihu a neshledala cizí zavinění.

video

3. dostih, start 15:04
1329 CENA SPOLEČNOSTI SIGNALBAU, a. s.
Proutky IV.kat. - 3300 m, cena, 4letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. FAMOUS VALLEY(IRE), 4 66,0 Sertash Ferhanov V. LEHCE 04:07,58 4 Vocásková Helena 14
2. CHARISMATIC, 6 67,5 Pavel Složil ml. 5 04:08,70 6 Junková Jana 250
3. SKYLINE RUNNER(IRE), 5 71,5 ž. Martin Liška 9 04:10,60 5 Horáková Lenka 50
4. URBAN JOY(IRE), 5 67,5 Jakub Spáčil 9 04:12,42 8 Kříž Petr 200
5. ILEK(FR), 6 sj 67,5 Jan Derych 8 04:13,80 1 Jirátová Petra 600
6. KOOLS BROTHER(GER), 4 66,0 Jan Odložil 6 04:15,29 2 Wroblewski Grzegorz 140
7. DARIEN, 4 64,0 Patrick Boekhout daleko 04:19,31 7 Bartoš st. Josef 250
PN FINÁLE, 4 66,0 ž. Marcel Novák     3 Haris Ludvík 25
Čas: 04:07,58, Mezičasy:
Výrok: VELMI LEHCE-5-9-9-8-6-daleko

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Schone B.

DK prošetřila pád koně č.3 FINÁLE a neshledala cizí zavinění, DK vyslechla j. Odložila J. k použití bičíku v cílové rovině a jeho vysvětlení vzala na vědomí.

video

4. dostih, start 15:34
1330 CENA SPOLEČNOSTI ČESKOMORAVSKÁ ŽELEZNIČNÍ OPRAVNA, spol. s. r. o.
Rovina IV.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA VELOCITA(IRE), 3 b 59,0 ž. Jan Rája TUHÝ BOJ 01:54,08 1 Bartoš st. Josef 20
2. NELISSA, 3 b 54,5 Adam Florian kr.hlava 01:54,10 10 Blažek Svatoslav 130
3. VICTORIA REGINA, 4 s 52,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:54,13 13 Andrés Dušan 200
4. BEE CHIC(FR), 4 59,0 am. Lukáš Charvát nos 01:54,14 2 Škrášková Alena 200
5. ILISSA DESERT(FR), 5 b 52,0 ž. Ingrid Janáčková Koplíková krk 01:54,18 9 Toušek Daniel 220
6. MISS REEMEYA(FR), 5 57,5 ž. Petr Foret 1 01:54,33 5 Hulínský Václav 60
7. AERACURA(IRE), 3 59,0 žk. David Liška nos 01:54,34 7 Luka Václav 60
8. DETERMIS, 5 s 55,0 Daniel Vyhnálek kr.hlava 01:54,34 8 Horáková Lenka 75
9. LA SANTIAGA(GER), 4 s 58,5 ž. Jan Verner 1/2 01:54,43 6 Hlavatý Pavel 120
10. HERBEBOIS, 8 53,0 ž. Martina Havelková 3 1/2 01:55,12 3 Havelková Martina 75
11. WINNER STARS, 7 61,5 žk. Taťána Mášová 1 1/4 01:55,35 12 Kub Ivan 85
12. SHAHNOUR AZNAVOUR(GB), 6 64,5 žk. Simona Laubeová 4 01:55,91 11 Petrlík Allan 50
13. ARMANNO, 7 50,0 am. Ivana Machačová, MVDr. 2 01:56,26 4 Mimra Zdeněk 220
Čas: 01:54,08, Mezičasy: (14,80 - 25,13 - 25,00 - 24,40 - 24,75)
Výrok: TUHÝ BOJ-kr.hlava-hlava-nos-krk-1-nos-kr.hlava-1/2-3 1/2-1 1/4-4-2

Majitel: DS Mlékojedy, Trenér: Bartoš st. Josef, Chov: Enright M.

Kůň č.1 LA VELOCITA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

5. dostih, start 16:06
1331 CENA SPOLEČNOSTI AŽD PRAHA, spol. s. r. o.
Rovina III.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. IWNIANKA(POL), 6 j 58,0 ž. Jan Rája JISTĚ 01:54,55 6 Nieslanik Miroslav 50
2. MUJAHID BRAVE, 4 61,5 žk. Simona Laubeová 1/2 01:54,65 12 Petrlík Allan 110
3. GALIS, 5 60,5 am. Lukáš Charvát krk 01:54,69 5 Haris Ludvík 25
4. LUSK, 6 57,5 ž. Petr Foret hlava 01:54,72 11 Horová Oliva 160
5. MATYSEK(IRE), 5 53,5 ž. Vendula Korečková 1 01:54,87 8 Tajmr Michal 160
6. LUCIAN(GER*), 5 59,0 žk. David Liška 1/2 01:54,93 4 Mourek František 20
7. NEE L`AMOUR(GER), 8 j 57,5 ž. Jan Verner 2 01:55,22 3 Hlavatý Pavel 70
8. DETEKCE, 7 b 62,5 ž. Martina Havelková 1 1/4 01:55,44 9 Kalčík Michal 170
9. MAMBO, 3 55,0 Adam Florian 3 1/4 01:56,00 1 Andrés Dušan 160
10. NOMBEKO(FR), 4 55,5 ž. Ingrid Janáčková Koplíková 1/2 01:56,12 2 Chaloupka Jiří 140
11. MOBILIZATION(IRE), 3 57,5 ž. Radek Koplík 1 01:56,31 10 Šavujev Arslangirej 90
12. NED, 4 53,0 ž. Jiřina Andrésová hlava 01:56,33 7 Pecháček Jaroslav 300
Čas: 01:54,55, Mezičasy: (15,26 - 25,28 - 25,08 - 24,52 - 24,41)
Výrok: JISTĚ-1/2-krk-hlava-1-1/2-2-1 1/4-3 1/4-1/2-1-hlava

Majitel: MUDr. Eva Nieslaniková, Trenér: Nieslanik Miroslav, Chov: Szmyt J.
video

6. dostih, start 16:37
1332 12. ZLATÝ POHÁR ELEKTRIZACE ŽELEZNIC PRAHA, a. s.
Proutky I.kat. - 4200 m, cena, 4letí a starší
360.000 Kč (180000 - 82800 - 54000 - 25200 - 18000) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3600 + 10800 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. AMADEON(IRE), 6 70,0 Sertash Ferhanov LEHCE 05:29,74 2 Vocásková Helena 20
2. SUNDARA(IRE), 7 70,0 ž. Marcel Novák 2 3/4 05:30,15 5 Váňa st. Josef 33
3. LAMUM(GER), 5 70,0 ž. Martin Liška 13 05:33,29 4 Urbánek Luboš 37
4. SIXTYSEVEN, 9 70,0 Pavel Složil ml. 3 1/2 05:34,15 1 Jirátová Petra 100
5. DANGEROUS GLEAM(GER), 9 70,0 Jan Odložil 13 05:37,27 3 Popelka Stanislav 45
Čas: 05:29,74, Mezičasy:
Výrok: LEHCE-2 3/4-13-3 1/2-13

Majitel: Stanislav Chudáček, Trenér: Vocásková Helena, Chov: Maddenstown Eq.Enterprise Ltd

Kůň č.5 SUNDARA byl vybrán k antidopingové kontrole.

video

7. dostih, start 17:11
1333 CENA SPOLEČNOSTI KK - PROVOZ A OPRAVY LOKOMOTIV, s. r. o.
Rovina V.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LABOND, 7 60,0 žk. Anna Hůlová JISTĚ 01:54,92 14 Sýkorová Marcela 60
2. TOUCHY FEELY, 3 62,5 David Dygrýn 1/2 01:55,02 12 Maršíčková Miroslava 150
3. LYSYANARGENT(FR), 4 54,0 žk. Alena Plimlová 1 1/2 01:55,28 8 Mourek František 130
4. CANDLE IN THE WIND, 6 59,5 Daniel Vyhnálek 3 1/2 01:55,95 7 Voršilková Helena 55
5. MAINE D`ANGE(IRE), 3 57,5 žk. Marika Podloučková 1 1/2 01:56,17 4 Fedorowicz Vladislav 160
6. LADAR, 6 63,5 žk. David Liška 1 1/4 01:56,34 5 Kantek Petr 20
7. LA LAGION, 8 55,0 žk. Denisa Sikorová 2 01:56,66 11 Pejšková Ivana 65
8. WARSPITE(IRE), 3 57,5 žk. Taťána Mášová 2 1/2 01:57,03 1 Drlík Jaroslav 160
9. MORGAN, 4 60,0 žk. Simona Laubeová 2 01:57,37 13 Petrlík Allan 65
10. I LOVE BUGABOO, 5 53,0 Dana Bořánková hlava 01:57,39 2 Kalčík Michal 300
11. MARILYN DANCER, 5 50,5 Valerie Vyhnálková 1/2 01:57,47 10 Dobrovolný Karel 250
12. INSTINKT, 3 52,0 Lucie Fialová 3 1/2 01:58,03 3 Duchoň Tomáš 170
13. RABBIT CRAFTSMAN(GB), 3 57,5 Michal Kopczyk 3/4 01:58,15 6 Petrlík Allan 90
14. JELLY BEAM, 3 51,0 žk. Agáta Čermáková daleko 02:06,05 9 Chaloupka Václav 150
Čas: 01:54,92, Mezičasy: (14,42 - 25,62 - 26,93 - 24,59 - 23,36)
Výrok: JISTĚ-1/2-1 1/2-3 1/2-1 1/2-1 1/4-2-2 1/2-2-hlava-1/2-3 1/2-3/4-daleko

Majitel: SŠ dostihového sportu, Trenér: Sýkorová Marcela, Ing., Chov: Zolman R.
video

8. dostih, start 17:42
1334 CENA SPOLEČNOSTI SUDOP PRAHA, a. s.
Rovina IV.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. LA SARENNE(FR), 4 49,0 Michaela Musialová JISTĚ 02:36,18 5 Pišl Martin 300
2. LA PAIX(FR), 3 j 61,5 ž. Jan Rája krk 02:36,24 4 Nieslanik Miroslav 20
3. EOWYN, 5 58,5 ž. Kateřina Hlubučková nos 02:36,25 11 Menclová Aneta 65
4. LANDARON, 4 62,5 žk. Simona Laubeová 1 1/2 02:36,49 12 Petrlík Allan 110
5. ELLA(FR), 6 52,5 ž. Martina Havelková krk 02:36,55 7 Havelková Martina 65
6. ARTORIUS, 4 48,0 ž. Jiřina Andrésová krk 02:36,60 6 Pišl Martin 170
7. MARKER SUN, 9 53,5 ž. Vendula Korečková hlava 02:36,62 8 Pišl Martin 110
8. ALAMON, 5 59,5 Adam Florian 1 1/4 02:36,82 10 Vocásková Helena 75
9. MODRAVA, 3 54,0 ž. Jan Verner 1 02:36,98 1 Junková Jana 80
10. WIMBLEDON, 5 57,5 ž. Radek Koplík 2 02:37,27 2 Stašková Eva 100
11. MIZURI, 5 s 61,5 žk. David Liška 1 1/2 02:37,54 9 Kalčík Michal 110
12. NIRGERA, 7 59,5 ž. Jiří Chaloupka 9 02:38,74 3 Brož Jiří 75
Čas: 02:36,18, Mezičasy: (26,62 - 27,11 - 27,40 - 25,46 - 25,34 - 24,25)
Výrok: JISTĚ-krk-nos-1 1/2-krk-krk-hlava-1 1/4-1-2-1 1/2-9

Majitel: Rozkovec, Trenér: Pišl Martin, Chov: Elevage Haras de Bourgeauville

Sankce: ž.Rája J. 2000 Kč a odnětí licence na 1 dostihový den (tj. 15.9.2018 -na žádost jezdce) za nadměrné použití bičíku (DŘ § 316)

video


Dostihová komise:
Předseda DK: Vaňourek Jan, Ing.
Člen DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Chlistovský Pavel, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Pavelková Yvona, Ing.
Startér: Froňková Soňa, Ing.
Pomocný startér: Pavlíčková Šárka
Supervizor: Horová Oliva, Ing.
Cílová kamera: Malát Vít