home page
ARCHIV VÝSLEDKŮ
/results/
 
Termíny
  Racedays
Přihlášky
  Entries
Startky
  Declaration
Výsledky
  Results
Statistiky
  Statistics
Zprávy
  News
Legislativa Aviza
zahr. startů
Kontakty
  Contacts
Dokumenty
  Documents
Zákl. údaje
  Basic fig.

Výsledky ze dne 02.09.2018 - Praha
stav dráhy: 3.6 (dobrá / Good)
1. dostih, start 13:04
1311 CENA SPOLEČNOSTI LOKO TRANS
Rovina V.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
20.000 Kč (10000 - 4600 - 3000 - 1400 - 1000)
Zápisné: 250 + 550 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. PALADDIO, 3 s 55,0 žk. David Liška BOJ 01:14,66 7 Chaloupka Jiří 160
2. LAKAR, 8 bj 63,5 ž. Václav Janáček krk 01:14,72 11 Kalčík Michal 35
3. LAFRANCO, 9 s 58,0 am. Lukáš Charvát 3/4 01:14,87 9 Škrášková Alena 80
4. DARK ALIGHIERI, 3 62,0 ž. Tomáš Lukášek 3 01:15,35 4 Petrlík Allan 65
5. KÁRL, 7 50,5 ž. Jiřina Andrésová 1/2 01:15,42 10 Hanousek Ladislav 75
6. MAKARSKÁ PODACA, 3 54,5 Adam Florian 1/2 01:15,50 8 Neuberg Filip 50
7. AIDO(POL), 4 57,5 ž. Jan Verner 1 1/4 01:15,70 12 Hurt Tomáš 180
8. PRINCESS VIKTORIA(IRE), 4 j 55,0 Daniel Vyhnálek hlava 01:15,73 5 Sýkorová Marcela 130
9. SERESCO, 8 54,5 am. Taťána Mášová 3 1/2 01:16,42 1 Brož Jiří 85
10. AZALEYA, 4 s 53,0 Michaela Musialová 1/2 01:16,53 3 Hála Libor 150
11. BOUŘKA, 7 64,0 ž. Martina Havelková 7 01:18,30 6 Kantek Petr 35
Nestartovali: GANSEBLUMCHEN(IRE)
Čas: 01:14,66, Mezičasy: (24,35 - 25,91 - 24,40)
Výrok: BOJ-krk-3/4-3-1/2-1/2-1 1/4-hlava-3 1/2-1/2-7

Majitel: Görgl`s Farm, Trenér: Chaloupka Jiří, Chov: Hřebčín Napajedla

Kůň č.1 SERESCO ztratil na startu cca 2 délky Sankce: tr.Neuberg F. 500 Kč za nesprávné nasedlání koně č.8 MAKARSKÁ PODACA do dostihu (DŘ § 306)

video

2. dostih, start 13:38
1312 CENA AUTO PODBABSKÁ
Rovina IV.kat. - 1200 m, handicap, 3letí a starší
40.000 Kč (20000 - 9200 - 6000 - 2800 - 2000)
Zápisné: 500 + 1100 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. TWINKY, 7 s 55,0 ž. Martina Havelková TUHÝ BOJ 01:13,40 10 Jelen Jaroslav 45
2. DODYBUD(IRE), 9 64,5 am. Lenka Rájová krk 01:13,44 11 Kalčík Michal 120
3. VALMONT, 9 s 60,0 Adam Florian nos 01:13,45 8 Duchoň Tomáš 85
4. IBAR, 8 b 58,0 ž. Jan Rája 1 1/4 01:13,66 5 Bartoš st. Josef 160
5. HYACINT(GER*), 9 b 58,5 am. Lukáš Charvát 1/2 01:13,74 6 Škrášková Alena 27
6. KATRYEN, 5 58,0 žk. Simona Laubeová 3 1/4 01:14,23 7 Bartoš st. Josef 170
7. PARDONIE, 6 s 61,0 ž. Tomáš Lukášek 3 1/4 01:14,67 9 Kroutilík Jaroslav 100
8. POULINE, 7 b 59,5 ž. Petr Foret 1 1/4 01:14,89 2 Křídlová Tamara 55
9. LADISLAV, 6 59,5 ž. Jiří Chaloupka 3 01:15,41 1 Chaloupka Václav 100
10. RAKIA, 5 s 56,5 ž. Václav Janáček 3 1/2 01:15,92 3 Váňa Tomáš 40
11. SORAHHO, 6 b 60,0 am. Taťána Mášová 1 1/4 01:16,18 4 Brož Jiří 85
Čas: 01:13,40, Mezičasy: (24,92 - 24,85 - 23,63)
Výrok: TUHÝ BOJ-krk-nos-1 1/4-1/2-3 1/4-3 1/4-1 1/4-3-3 1/2-1 1/4

Majitel: Stáj Pěčín - Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Hlaváčová J.
video

3. dostih, start 14:11
1313 CENA PORTÁLU FITMIN & TURF MAGAZÍN
Rovina III.kat. - 1200 m, cena, 2letí
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Bonus: 25.000 Kč (12500 - 5750 - 3750 - 1750 - 1250)
Zápisné: 200 + 1600 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. DARK ABSOLU, 2 57,0 ž. Tomáš Lukášek LEHCE 01:14,02 3 Petrlík Allan 28
2. BIG BEN, 2 58,0 ž. Milan Zatloukal 8 01:15,32 11 Haris Ludvík 60
3. AVANT TOUT, 2 57,0 ž. Václav Janáček 1 3/4 01:15,54 7 Urbánek Luboš 27
4. DALANDI, 2 58,0 ž. Jan Rája 1 3/4 01:15,80 9 Nieslanik Miroslav 150
5. TEMIGIN, 2 55,5 Daniel Vyhnálek 3/4 01:15,95 10 Bartoš st. Josef 90
6. FANTASTIC LAST, 2 52,5 Michaela Musialová 1/2 01:16,06 4 Petrlík Allan 130
7. ZAMINDARTON, 2 s 52,5 žk. Simona Laubeová 3 01:16,59 12 Petrlík Allan 110
8. GILIENNE, 2 55,0 ž. Jan Verner 3 1/4 01:17,12 6 Kub Ivan 210
9. DREAM OF LOVE, 2 56,0 ž. Martina Havelková 3/4 01:17,26 2 Horáková Lenka 130
10. PAPAYA PAYA, 2 52,5 Michal Hrouda 7 01:18,58 13 Fedorowicz Vladislav 200
11. GOLDENTON, 2 55,0 žk. David Liška 8 01:20,22 1 Petrlík Allan 55
12. FARMEDA, 2 57,0 ž. Kateřina Hlubučková 9 01:22,05 8 Rous Petr 200
Nestartovali - odváženi: NÁTURA
Nestartovali: SENSE OF DESTINY
Čas: 01:14,02, Mezičasy: (25,03 - 24,25 - 24,74)
Výrok: LEHCE-8-1 3/4-1 3/4-3/4-1/2-3-3 1/4-3/4-7-8-9
Bonus:
12 500 Kč(DARK ABSOLU)Rabbit Trhový Štěpánov
5 750 Kč(BIG BEN)Gold & Turf
3 750 Kč(AVANT TOUT)Lokotrans
1 750 Kč(DALANDI)MUDr. Eva Nieslaniková
1 250 Kč(TEMIGIN)Pauzr-Ždírec

Majitel: Rabbit Trhový Štěpánov, Trenér: Petrlík Allan, Chov: Rabbit Trhový Štěpánov a.s.

Kůň č.9 DALANDI ztratil na startu cca 3 délky. Kůň č.5 NÁTURA nestartoval, j. Florian A. má nárok na jízdné. DK nařídila přezkoušení startu ze startovacích boxů u koně č.5 NÁTURA před dalším startem. Sankce: ž. Zatloukal M. 1000 Kč za nahlášené zvýšení hmotnosti o 1 kg na koni č.11 BIG BEN před začátkem dostihového dne (DŘ § 326)

video

4. dostih, start 14:43
1314 CENA VARTY
Rovina III.kat. - 2400 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAPIENTI, 3 62,5 ž. Milan Zatloukal TUHÝ BOJ 02:46,70 6 Haris Ludvík 18
2. MYSTIC GOLFER, 7 60,0 Adam Florian hlava 02:46,71 8 Hronová Ilona 65
3. MARKOS, 4 56,5 žk. David Liška 3 1/4 02:47,20 7 Zobal František 25
4. KERABUSH(IRE), 4 j 61,5 ž. Jan Rája 3 1/2 02:47,73 3 Nieslanik Miroslav 130
5. WANIKORO, 5 60,5 ž. Petr Foret 1/2 02:47,80 4 Horová Oliva 65
6. NOBLE FOX(FR), 9 56,0 ž. Jiřina Andrésová 1 3/4 02:48,04 5 Andrés Dušan 85
7. AIGER, 5 s 50,0 Michaela Musialová 2 02:48,31 9 Hála Libor 80
Nestartovali: MATEESEK, WHITE GHOST
Čas: 02:46,70, Mezičasy: (30,19 - 29,01 - 29,28 - 27,36 - 25,99 - 24,87)
Výrok: TUHÝ BOJ-hlava-3 1/4-3 1/2-1/2-1 3/4-2
Maj. prémie:
10 000 Kč (SAPIENTI)Candy & Aqua

Majitel: Candy & Aqua, Trenér: Haris Ludvík, Chov: Hřebčín Napajedla
video

5. dostih, start 15:13
1315 CENA UNICREDIT BANK
Rovina II.kat. - 1800 m, handicap, 3letí a starší
90.000 Kč (45000 - 20700 - 13500 - 6300 - 4500) Majitelské prémie: 25.000 Kč (12500 - 7500 - 5000)
Zápisné: 900 + 2700 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. MORMILL(GB), 5 59,0 ž. Martina Havelková JISTĚ 01:53,81 3 Jelen Jaroslav 40
2. KISSI STURM, 4 j 57,5 ž. Jakub Pavlíček 1 1/2 01:54,06 6 Míček Milan 100
3. VOSSOLIE, 5 s 50,5 ž. Jiřina Andrésová 2 01:54,42 9 Andrés Dušan 100
4. ORSSIO(FR), 4 s 62,5 ž. Petr Foret hlava 01:54,45 8 Drlík Jaroslav 120
5. URBI ET ORBI(GER), 6 j 60,0 ž. Vendula Korečková 1 1/4 01:54,63 4 Syslová Lenka 27
6. FINIOS, 3 61,5 ž. Milan Zatloukal 4 01:55,38 1 Haris Ludvík 40
7. SIRIUS, 5 58,0 Adam Florian 7 01:56,79 7 Seménka Zdeněk 55
8. SHEIK YERBOUTI, 6 62,0 ž. Jiří Chaloupka 9 01:58,58 5 Drlík Jaroslav 65
9. LOOP LOVE(GB), 6 52,5 ž. Kateřina Hlubučková 2 1/2 01:59,10 2 Brož Jiří 200
Čas: 01:53,81, Mezičasy: (14,46 - 25,74 - 25,02 - 24,08 - 24,51)
Výrok: JISTĚ-1 1/2-2-hlava-1 1/4-4-7-9-2 1/2

Majitel: Dr. Lischka-Jelen, Trenér: Jelen Jaroslav, Chov: Galadari Sons Stud Ltd.
video

6. dostih, start 15:43
1316 CENA IRISH THOROUGHBRED MARKETING
Rovina III.kat. - 1600 m, handicap, 3letí a starší
60.000 Kč (30000 - 13800 - 9000 - 4200 - 3000) Majitelské prémie: 20.000 Kč (10000 - 6000 - 4000)
Zápisné: 750 + 1650 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. OCARA(GER), 6 53,5 ž. Jan Verner JISTĚ 01:40,84 11 Maršíčková Miroslava 200
2. TROPICAL BOND, 7 b 65,5 am. Lukáš Charvát 1 3/4 01:41,08 10 Kalčík Michal 35
3. ANNIE TIGER, 3 b 48,0 ž. Kateřina Hlubučková 1 3/4 01:41,34 8 Mimra Zdeněk 100
4. TROP, 9 61,5 Adam Florian 2 01:41,63 12 Jelen Jaroslav 20
5. FULMINE LUNA(FR), 4 b 56,5 ž. Václav Janáček 2 01:41,95 5 Chaloupka Jiří 25
6. ALFA WOLF(IRE), 7 55,0 žk. David Liška 1 1/4 01:42,14 9 Luka Václav 90
7. MALQ(FR), 11 51,0 žk. Simona Laubeová 2 01:42,45 4 Sůrová Pavlína 250
8. MAKFIA(GB), 3 53,0 Michal Hrouda hlava 01:42,48 6 Šatra Tomáš 130
9. MY CHARLIE MAN(GB), 7 j 51,0 ž. Jiřina Andrésová 7 01:43,70 2 Syslová Lenka 90
10. EASTERN GIRL(GER*), 3 49,5 ž. Martina Havelková 5 01:44,69 1 Myšková Štěpánka 110
11. CAPTAIN HOLLOW, 3 s 61,5 Jakub Kocman 8 01:46,15 3 Myšková Štěpánka 140
12. WLASTINA(GB), 3 53,5 ž. Vendula Korečková daleko 01:51,14 7 Váňa Tomáš 200
Čas: 01:40,84, Mezičasy: (26,59 - 25,40 - 25,79 - 23,06)
Výrok: JISTĚ-1 3/4-1 3/4-2-2-1 1/4-2-hlava-7-5-8-daleko
Maj. prémie:
10 000 Kč (ANNIE TIGER)MANEKO

Majitel: Jamax, Trenér: Maršíčková Miroslava, Chov: Frau Missmahl S.

DK prošetřila výkon koně č.7 WLASTINA v dostihu, vyslechla ž. Korečkovou V. a její vysvětlení (podezření na zranění koně) vzala na vědomí.

video

7. dostih, start 16:22
1317 40. VELKÁ CENA PRAHY CK MARTIN TOUR
Rovina L - 1600 m, cena, 3letí a starší
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 5500 + 11000 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. SAŠA(GB), 4 j 57,5 ž. Vendula Korečková JISTĚ 01:39,38 9 Váňa Tomáš 100
2. SAGAR(IRE), 3 57,0 Adam Florian 1/2 01:39,48 7 Török Dalibor 30
3. FATHER FROST(IRE), 6 j 59,0 ž. Václav Janáček krk 01:39,52 6 Váňa st. Josef 22
4. ZOCK(FR), 4 s 59,0 ž. Tomáš Lukášek krk 01:39,57 8 Šatra Tomáš 85
5. BORSAKOV(IRE), 6 59,0 žk. David Liška 2 01:39,89 1 Luka Václav 70
6. NOBLE CLIFFS(FR), 4 j 59,0 ž. Petr Foret 1 1/4 01:40,09 10 Török Dalibor 40
7. LAGARO, 5 j 59,0 ž. Milan Zatloukal krk 01:40,12 5 Haris Ludvík 100
8. MASTER OF GOLD(FR), 7 sj 59,0 ž. Radek Koplík 1/2 01:40,22 2 Wroblewski Grzegorz 250
9. RED PERSIAN(IRE), 3 58,0 ž. Jan Rája 13 01:42,60 3 Urbánek Luboš 55
10. FACTS AND FIGURES(IRE), 5 59,0 ž. Jiří Chaloupka 3 3/4 01:43,31 4 Urbánek Luboš 160
Čas: 01:39,38, Mezičasy: (26,31 - 24,28 - 23,68 - 25,11)
Výrok: JISTĚ-1/2-krk-krk-2-1 1/4-krk-1/2-13-3 3/4

Majitel: Stáj Lascar-Váňa, Trenér: Váňa Tomáš, Chov: Fonthill Stud

Sankce: ž.Foret P.200 Kč za nerovnou jízdu po startu (DŘ § 364b)

video

8. dostih, start 17:00
1318 73. ST LEGER
Rovina L - 2800 m, cena, 3letí - klisny a hřebci
550.000 Kč (220000 - 121000 - 77000 - 55000 - 38500 - 22000 - 16500) Majitelské prémie: 40.000 Kč (20000 - 12000 - 8000)
Zápisné: 3300 + 14850 Kč
poř. jméno koně váha jezdec výrok čas st.č. trenér evq
1. BLESSED KISS(FR), 3 56,5 ž. Václav Janáček LEHCE 03:06,60 4 Endaltsev Igor 15
2. CARMELLA(FR), 3 j 56,5 ž. Petr Foret 4 03:07,28 2 Török Dalibor 65
3. BARABASH(GER), 3 58,0 ž. Jan Rája 4 03:08,06 5 Urbánek Luboš 160
4. BE MASTER(FR), 3 58,0 ž. Jan Verner 4 03:08,85 1 Tůma Pavel 100
5. CAPE FREEDOM(IRE), 3 58,0 ž. Radek Koplík 1 1/2 03:09,09 7 Šavujev Arslangirej 70
6. VALENTINO DANCER(FR), 3 s 58,0 ž. Jiří Chaloupka 1 1/2 03:09,33 6 Toušek Daniel 330
7. ORSON, 3 58,0 žk. David Liška 2 3/4 03:09,85 8 Horáková Lenka 210
8. TANGO GLINKA, 3 j 58,0 ž. Milan Zatloukal 4 03:10,74 3 Haris Ludvík 150
Čas: 03:06,60, Mezičasy: (28,29 - 28,90 - 27,54 - 26,09 - 26,57 - 25,83 - 23,38)
Výrok: LEHCE-4-4-4-1 1/2-1 1/2-2 3/4-4

Majitel: Baizhasrkinov Yerbol, Trenér: Endaltsev Igor, Chov: Earl Haras du Taillis,Wenger B.
video


Dostihová komise:
Předseda DK: Holík Jiří, Ing.
Člen DK: Horák František, MVDr.
Člen DK: Vaňourek Jan, Ing.
Rozhodčí u cíle: Tampier Miroslav
Dostihový tajemník: Chaloupková Eva, Ing.
Rozhodčí u váhy: Valeriánová Pavlína, Ing.
Startér: Štohanzl Jaromír
Pomocný startér: Durdis David
Cílová kamera: Malát Vít